Hráč Zdražil Tomáš

Zdražil Tomáš

User Pic
Jméno: Zdražil Tomáš
Oddíl: Šachový klub Olomouc z.s.
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2122
Elo mezinárodní: 2131
ID: 24727
FIDE ID: 325368
Rok narození: 1985
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 1 Šachový klub Olomouc 2131 2122 Švancara Petr Agentura 64 Grygov B 2166 2145 ½
2019/2020 1 Slavia Kroměříž B 2131 2122 Nový Martin OREL Ořechov 2131 2137 1
2018/2019 11 ŠK Olomouc A 2119 2074 Londin Šimon ROŠÁDA Prostějov A 2163 2127 1
2018/2019 9 ŠK Olomouc A 2125 2074 Zapletal Jiří Sokol Přemyslovice A 2077 2079 ½
2018/2019 8 ŠK Olomouc A 2115 2074 Volek Karel ŠK Jeseník A 1873 1861 1
2018/2019 7 ŠK Olomouc A 2115 2074 Vaculík Jakub ŠK Velké Losiny B 2186 2177 ½
2018/2019 6 ŠK Olomouc A 2078 2074 Zapletal Jiří TJ ŠK DUE POP Uničov 2063 2051 1
2018/2019 5 ŠK Olomouc A 2078 2074 Lev Pavel Sokol Skalička A 2150 2173 1
2018/2019 3 ŠK Olomouc A 2074 2066 Fišer Miloš ŠK Šternberk 1795 1749 1
2018/2019 2 ŠK Olomouc A 2074 2066 Opravil Karel ŠK 1921 Zábřeh 2051 2023 1
2018/2019 1 ŠK Olomouc A 2069 2066 Tustanowski Robert TJ Zlaté Hory 2238 0 0
2018/2019 10 Sokol Vrbno pod P. 2125 2074 Wiewiora Eneasz TJ Slovan Havířov 2324 0 0
2018/2019 9 Sokol Vrbno pod P. 2115 2074 Novák Jiří SK Slavia Orlová "B" 1950 1964 ½
2018/2019 8 Sokol Vrbno pod P. 2115 2074 Záleský Karel KVS EKODIVIZE Opava 2059 2013 1
2018/2019 6 Sokol Vrbno pod P. 2078 2074 Malík Jan Slavoj Poruba "B" 2308 2271 1
2018/2019 4 Sokol Vrbno pod P. 2078 2066 Funiok Marcel Baník Havířov 2072 2073 ½
2018/2019 3 Sokol Vrbno pod P. 2074 2066 Kaňok Jaroslav Labortech Ostrava "B" 2136 2154 0
2018/2019 1 Sokol Vrbno pod P. 2069 2066 Tauš Martin BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2108 2117 1
2017/2018 11 AŠK DA Olomouc "A" 2040 2059 Škola Miroslav ŠK TJ Dolní Benešov "A" 2188 2137 1
2017/2018 10 AŠK DA Olomouc "A" 2040 2059 Weissmann Lukáš TJ Sokol Dobrá „A“ 2144 2125 ½
2017/2018 9 AŠK DA Olomouc "A" 2040 2059 Kuboš Rostislav SK Slavia Orlová "A" 2126 2193 0
2017/2018 8 AŠK DA Olomouc "A" 2040 2059 Sobek Jaroslav Šachový klub Karviná 2243 2251 1
2017/2018 7 AŠK DA Olomouc "A" 2040 2059 Růžička Petr ŠK Slavoj Poruba "B" 2210 2275 ½
2017/2018 6 AŠK DA Olomouc "A" 2040 2059 Kuchař Matěj BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2054 1944 0
2017/2018 5 AŠK DA Olomouc "A" 2040 2059 Pacl Václav TJ Slovan Havířov "A" 2115 2132 0
2017/2018 4 AŠK DA Olomouc "A" 2040 2059 Kaňok Jaroslav Labortech Ostrava "B" 2149 2181 0
2017/2018 3 AŠK DA Olomouc "A" 2040 2059 Stachowiak Kamil TJ Sokol Vrbno p/P 2416 2404 1
2017/2018 2 AŠK DA Olomouc "A" 2040 2059 Bureš Martin Baník Havířov "A" 2089 2096 0
2017/2018 1 AŠK DA Olomouc "A" 2040 2059 Kocián Karel TŽ Třinec "B" 2187 2206 1
2015/2016 8 AŠK DA Olomouc A 2040 2059 Pavlík Petr ŠK Šternberk 1941 1953 ½
2015/2016 7 AŠK DA Olomouc A 2040 2059 Dvořák Vladimír ŠK ROŠÁDA Prostějov A 1979 1952 ½
2014/2015 6 AŠK DA Olomouc 2050 2081 Zapletal Jiří TJ Sokol Přemyslovice 2018 2066 ½
2014/2015 5 AŠK DA Olomouc 2050 2081 Navrátil Jiří TJ ŠK DUE POP Uničov 2091 2093 0
2013/2014 9 AŠK DA Olomouc 2073 2095 Sohr Vladimír ŠK 1921 Zábřeh 2070 2085 ½
2013/2014 7 AŠK DA Olomouc 2073 2095 Kolašín Jan A64 PřF Olomouc 1988 2003 1
2013/2014 6 AŠK DA Olomouc 2073 2095 Vaculík Jakub Sokol Velké Losiny B 2026 2014 0
2013/2014 4 AŠK DA Olomouc 2073 2095 Matoušek Petr Sokol Přemyslovice 2107 2091 1
2013/2014 1 AŠK DA Olomouc 2073 2095 Navrátil Jiří ŠK DUE POP Uničov 2049 2068 1
2012/2013 11 ŠK Bruntál "A" 2049 2072 Olšar Zdeněk SK Slavia Orlová "C" 1998 2003 1
2012/2013 10 ŠK Bruntál "A" 2049 2072 Rosinský Pavel Tatra Kopřivnice "A" 2072 2084 0
2012/2013 9 ŠK Bruntál "A" 2049 2072 Kolář Stanislav ŠK Šenov "A" 2140 2142 1
2012/2013 8 ŠK Bruntál "A" 2049 2072 Bolacký Jiří Slavoj Poruba "B" 2231 2285 0
2012/2013 5 ŠK Bruntál "A" 2049 2072 Weissmann Lukáš TJ Mariánské Hory "A" 2126 2124 0
2011/2012 9 Slavoj Bruntál "A" 2048 Kocur Valter ŠKTP Hrabyně "A" 2105 2082 1
2011/2012 6 Slavoj Bruntál "A" 2048 Martinek Petr Orel Opava "B" 1928 1
2011/2012 4 Slavoj Bruntál "A" 2048 Bartoš Michal ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1903 1
2009/2010 11 Slavoj Bruntál 2076 Borovička Bohumil TJ Mořkov 2004 ½
2009/2010 10 Slavoj Bruntál 2076 Chlevišťan Jakub TJ VOKD Poruba 2119 0
2009/2010 9 Slavoj Bruntál 2076 Slovák Petr BŠŠ FM B 2156 0
2009/2010 8 Slavoj Bruntál 2076 Vitásek Jan ŠK MSA Dolní Benešov A 2053 ½
2009/2010 6 Slavoj Bruntál 2076 Švancara Petr A64 PROCLIENT Grygov B 2132 0
2009/2010 5 Slavoj Bruntál 2076 Závěšický Petr Sokol Dobrá 2036 0
2009/2010 4 Slavoj Bruntál 2076 Doležal Karel Zbrojovka Vsetín 2000 1
2009/2010 3 Slavoj Bruntál 2076 Bulawa Marek Baník Havířov 2038 ½
2009/2010 1 Slavoj Bruntál 2076 Didi Jan TJ Mittal B 2044 0
2008/2009 11 Slavoj Bruntál 2038 Pyš Zbyněk Chessmont Rožnov p.Radhoštěm 1935 1
2008/2009 10 Slavoj Bruntál 2038 Bražina David TJ Mittal Ostrava "B" 2033 1
2008/2009 9 Slavoj Bruntál 2038 Zádrapa Radek Zbrojovka Vsetín 2075 1
2008/2009 8 Slavoj Bruntál 2038 Svoboda Rostislav ŠK Zlín "C" 2018 1
2008/2009 7 Slavoj Bruntál 2038 Mohyla Tomáš Baník Havířov 2084 0
2008/2009 6 Slavoj Bruntál 2038 Sieber Martin SK Slavia Orlová "B" 2072 0
2008/2009 5 Slavoj Bruntál 2038 Jacko Vladimír TJ VOKD Poruba 2153 1
2008/2009 4 Slavoj Bruntál 2038 Kovář Oldřich ŠK Labortech Ostrava "B" 2051 ½
2008/2009 3 Slavoj Bruntál 2038 Macíček Jan TJ Mořkov 1952 1
2008/2009 2 Slavoj Bruntál 2038 Čech Tomáš Sokol Dobrá 2161 ½
2007/2008 10 AŠK DA Olomouc 2051 Sonter Matthew C A64 PROCLIENT Grygov B 0
2007/2008 9 AŠK DA Olomouc 2051 Veselý Miroslav ŠK Zlín B 2027 1
2007/2008 8 AŠK DA Olomouc 2051 Kašík Miroslav Slavia Kroměříž 2017 1
2007/2008 7 AŠK DA Olomouc 2051 Pochylý Bronislav TJ Tatran Poštorná 1990 1
2007/2008 6 AŠK DA Olomouc 2051 Volčík Luděk SK Boršice 2032 ½
2007/2008 4 AŠK DA Olomouc 2051 Dirgas Josef ŠK HPM TEC Hustopeče 2040 ½
2007/2008 2 AŠK DA Olomouc 2051 Zavacký Peter C ŠK Lokomotiva Brno C 0
2006/2007 11 AŠK DA Olomouc 1964 Fuchs Luděk ŠK DURAS BVK Brno B 2019 1
2006/2007 10 AŠK DA Olomouc 1964 Zicháček Libor MKS Holešov 2034 0
2006/2007 9 AŠK DA Olomouc 1964 Kocián Miroslav ŠK SK Zlín B 2008 0
2006/2007 8 AŠK DA Olomouc 1964 Nejezchleba Josef LOKO Zábřeh 2052 1
2006/2007 7 AŠK DA Olomouc 1964 Vláčil Vladimír SK Prostějov 2029 1
2006/2007 6 AŠK DA Olomouc 1964 Binder Jaroslav ŠK 64 Brno 2004 0
2006/2007 5 AŠK DA Olomouc 1964 Hudaček Josef Slavia Kroměříž B 2004 1
2006/2007 2 AŠK DA Olomouc 1964 Botur Michal A64 Grygov B 2041 0
2006/2007 1 AŠK DA Olomouc 1964 Trávníček Petr Tatran Litovel B 2116 1
2006/2007 11 Slavoj Bruntál 1964 Pecha Tomáš ŠK Šenov 1956 ½
2006/2007 10 Slavoj Bruntál 1964 Mucha Břetislav Sokol Jakartovice 2065 0
2006/2007 9 Slavoj Bruntál 1964 Zedek František Lokomotiva Krnov 1927 1
2006/2007 8 Slavoj Bruntál 1964 Blecha Zdeněk Sokol Fryčovice 1999 ½
2006/2007 7 Slavoj Bruntál 1964 Harazim Richard Slezan Opava B 1901 ½
2006/2007 5 Slavoj Bruntál 1964 Míčka Jaroslav TJ Nový Jičín 1921 1
2006/2007 4 Slavoj Bruntál 1964 Gazda Petr ŠK Svinov 2039 1
2006/2007 3 Slavoj Bruntál 1964 Židek Václav VOKD Ostrava-Poruba 2037 1
2006/2007 1 Slavoj Bruntál 1964 Rodshtein Tereza SK Slavia Orlová B 2024 0
2005/2006 11 TJ Slavoj Bruntál "B" 1964 Hrouza Ondřej VMS Sosnová - Lichnov 2042 ½
2005/2006 10 TJ Slavoj Bruntál "B" 1964 Kašný Pavel Slezský šachový klub Opava 2006 ½
2005/2006 8 TJ Slavoj Bruntál "B" 1964 Melecký Jaroslav ŠK TJ MSA Dolní Benešov "B" 2070 0
2005/2006 7 TJ Slavoj Bruntál "B" 1964 Suder Ryszard TJ Sokol Vrbno p. Pradědem 2263 ½
2005/2006 5 TJ Slavoj Bruntál "B" 1964 Hnilo Jiří TJ Břidličná 2060 0
2005/2006 3 TJ Slavoj Bruntál "B" 1964 Vilášek Antonín Slezan Opava "C" 1916 ½
2005/2006 2 TJ Slavoj Bruntál "B" 1964 Žák Pavel ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1927 0
2005/2006 1 TJ Slavoj Bruntál "B" 1964 Hrabal Roman TJ Slavoj Bruntál "C" 1675 ½
2005/2006 10 Slavoj Bruntál A 1964 Cupek Martin TŽ Třinec C 2029 1
2005/2006 9 Slavoj Bruntál A 1964 Pecha Vladan BŠŠ Frýdek-Místek C 1817 ½
2005/2006 8 Slavoj Bruntál A 1964 Olšar Robin Slezan Opava B 1983 1
2005/2006 7 Slavoj Bruntál A 1964 Szotek Josef Jakl Karviná B 2009 ½
2005/2006 6 Slavoj Bruntál A 1964 Polách Jiří Lokomotiva Krnov 2057 0
2005/2006 5 Slavoj Bruntál A 1964 Rosinský Pavel ŠK Šenov A 2046 1
2005/2006 4 Slavoj Bruntál A 1964 Košťál Otakar VOKD Poruba A 1899 1
2005/2006 3 Slavoj Bruntál A 1964 Geffert Michal Baníl Havířov B 2030 1
2005/2006 2 Slavoj Bruntál A 1964 Holík Jiří TJ Mořkov A 1945 1
2005/2006 1 Slavoj Bruntál A 1964 Tyleček Drahomír ŠK Svinov A 1989 ½
2004/2005 11 TJ Břidličná A 2013 Bříza Jiří ŠK ASK Kopřivnice 2051 ½
2004/2005 10 TJ Břidličná A 2013 Mucha Břetislav Loko Krnov A 2059 0
2004/2005 9 TJ Břidličná A 2013 Mezihorák Rostislav TJ Jiskra Rýmařov 1914 1
2004/2005 8 TJ Břidličná A 1964 Smetana David Ritmus Ostrava 2058 ½
2004/2005 7 TJ Břidličná A 2013 Keprt Pavel IPM COLOR Ostrava 2145 0
2004/2005 6 TJ Břidličná A 2013 Kocur Aleš ŠK Frýdek Místek C 1950 ½
2004/2005 5 TJ Břidličná A 2013 Šnyta Zdeněk TJ Mořkov A 2082 1
2004/2005 4 TJ Břidličná A 2013 Novotný Josef Slavoj Poruba B 2207 0
2004/2005 3 TJ Břidličná A 2013 Nováček Pavel ŠK Svinov A 2027 0
2004/2005 2 TJ Břidličná A 2013 Stračánek Vladimír TJ Sokol Dobrá B 1947 0
2004/2005 1 TJ Břidličná A 2013 Babušek Miroslav TJ Jakl Karviná B 1954 ½
2004/2005 11 Slavoj Bruntál A 2013 Dubinský Ladislav SŠK Opava 1670 1
2004/2005 10 Slavoj Bruntál A 2013 Jureček Daniel WEST 1999 Opava 1836 1
2004/2005 9 Slavoj Bruntál A 2013 Vitásek Jan MSA Dol.Benešov B 2154 0
2004/2005 8 Slavoj Bruntál A 2013 Navrat Roman U Freda Darkovičky 1706 ½
2004/2005 7 Slavoj Bruntál A 2013 Byma Pavel MSA Dol.Benešov D 1836 ½
2004/2005 6 Slavoj Bruntál A 2013 Lužný Rostislav Sokol Vrbno p.Prad 1846 ½
2004/2005 2 Slavoj Bruntál A 2013 Naučuk Igor VMS SosnováLichnov 1