Hráč Holeksa Zdeněk

Holeksa Zdeněk

User Pic
Jméno: Holeksa Zdeněk
Oddíl: Beskydská šachová škola z.s.
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2216
Elo mezinárodní: 2225
ID: 7342
FIDE ID: 316261
Rok narození: 1986
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 2 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2225 2216 Kuboš Rostislav SK Slavia Orlová 2142 2133 1
2018/2019 10 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2232 2222 Slepov Kyryl Jezdci Jundrov 2156 2130 1
2018/2019 9 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2232 2222 Fiedorek Michal Panda Rychnov n. K. 0
2018/2019 7 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2234 2222 Karlík Ondřej Šachy Hošťálková 2177 2187 ½
2018/2019 2 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2238 2225 Kourek Josef 2222 ŠK Polabiny "C" 2098 2083 ½
2017/2018 10 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2241 2218 Malčánek Jan Šachy Hošťálková 2131 2121 ½
2017/2018 8 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2236 2218 Pavera Vít KVS Ekodivize Opava 2022 1991 1
2017/2018 6 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2229 2218 Švancara Petr Agentura 64 Grygov 2117 2099 1
2017/2018 4 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2241 2218 Šnorek Milan Lokomotiva Brno A 1970 1985 1
2017/2018 1 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2225 2214 Šmajzr Martin Panda Rychnov nad Kněžnou A 2225 2226 ½
2016/2017 10 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2200 2173 Čempel Jaroslav KVS EKODIVIZE Opava 2182 2140 ½
2016/2017 8 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2200 2173 Húsek Martin ŠK Staré Město 2086 2111 1
2016/2017 7 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2200 2173 Kulovaná Eva ŠK Gordic Jihlava 2163 2250 1
2016/2017 5 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2200 2173 Malý Marek Agentura 64 Grygov 2178 2191 1
2016/2017 3 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2200 2173 Pavlíček Miroslav Region Panda 2054 2043 1
2016/2017 1 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2200 2173 Szwed Jacek TŽ Třinec 2392 0
2015/2016 11 Beskydská šachová škola F-M "B" 2200 2173 Buráň Jaroslav ŠK Staré Město "A" 2184 2172 ½
2015/2016 10 Beskydská šachová škola F-M "B" 2200 2173 Komárek David TJ Štefanydes Polička 2159 2144 1
2015/2016 8 Beskydská šachová škola F-M "B" 2200 2173 Káňa Pavel ŠK Karviná "A" 2052 2048 1
2015/2016 7 Beskydská šachová škola F-M "B" 2200 2173 Kapusta Petr Slavia Kroměříž "A" 2156 2072 0
2015/2016 6 Beskydská šachová škola F-M "B" 2200 2173 Zvolánek Libor A64 VALOZ Grygov\r 2212 2179 1
2015/2016 5 Beskydská šachová škola F-M "B" 2200 2173 Zabystrzan Pavel SK Slavia Orlová "A" 2267 2281 ½
2015/2016 4 Beskydská šachová škola F-M "B" 2200 2173 Záleský Karel KVS EKODIVIZE Opava 2073 2006 1
2015/2016 3 Beskydská šachová škola F-M "B" 2200 2173 Šklíba Martin Lokomotiva Brno "A" 2255 2233 0
2015/2016 2 Beskydská šachová škola F-M "B" 2200 2173 Růžička Petr TJ Ostrava "A" 2210 2275 1
2015/2016 1 Beskydská šachová škola F-M "B" 2200 2173 Karlík Ondřej ŠK Zlín "A" 2199 2186 ½
2014/2015 11 Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2155 2163 Sluka Radek Agentura 64 Grygov „A“ 2319 2332 ½
2014/2015 10 Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2155 2163 Kocián Miroslav ŠK Zlín „A“ 2005 2013 1
2014/2015 9 Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2155 2163 Beil Zdeněk Region Panda Rychnov nad Kněžnou 2195 2172 1
2014/2015 8 Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2155 2163 Trhal Tomáš TJ ŠO Chrudim 2164 2163 ½
2014/2015 7 Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2155 2163 Sysel Michal ŠK Duras BVK „B“ 1970 1937 1
2014/2015 6 Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2155 2163 Čempel Jaroslav KVS EKODIVIZE Opava "A" 2135 2129 1
2014/2015 5 Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2155 2163 Sojka Aleš Slavia Kroměříž „A“ 2124 2124 ½
2014/2015 4 Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2155 2163 Kratochvíl Milan Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. „A“ 2200 2196 0
2014/2015 2 Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2155 2163 Skácelík Petr ŠK Duras BVK „A“ 2136 2158 0
2014/2015 1 Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2155 2163 Olšarová Karolína SK Slavia Orlová „A“ 2224 2251 1
2014/2015 11 Sokol Dobrá 2155 2163 Surman Martin ŠO TJ Mosty u Jablunkova 2209 0
2014/2015 6 Sokol Dobrá 2155 2163 Viták Pavel Zbrojovka Vsetín 2204 2213 ½
2014/2015 3 Sokol Dobrá 2155 2163 Fiřt Stanislav Labortech Ostrava "B" 2242 2226 ½
2014/2015 1 Sokol Dobrá 2155 2163 Bělunek Vladimír Tatran Litovel "B" 2241 2224 0
2013/2014 11 BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2181 2194 Bednář Jakub Lokomotiva Brno “A“ 2178 2167 ½
2013/2014 10 BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2181 2194 Blahynka Martin ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2188 2235 1
2013/2014 9 BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2181 2194 Walek Petr ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2099 2077 0
2013/2014 8 BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2181 2194 Pokorný Zdeněk TJ ŠO Chrudim 2275 2296 0
2013/2014 7 BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2181 2194 Stachoň Martin Slavia Kroměříž “A“ 2113 2122 0
2013/2014 6 BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2181 2194 Mrva Marek TJ Ostrava 2188 2189 1
2013/2014 5 BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2181 2194 Mrázek Lumír SK Slavia Orlová “A“ 2211 2232 0
2013/2014 4 BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2181 2194 Jedlička Aleš 2222 ŠK Polabiny “A“ 2199 2179 0
2013/2014 3 BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2181 2194 Kocián Miroslav ŠK Zlín “A“ 2015 2024 1
2013/2014 2 BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2181 2194 Strašil Pavel TJ Tatran Litovel “B“ 2121 2120 ½
2013/2014 1 BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2181 2194 Sháněl Jaroslav ŠK Staré Město “A“ 2157 2159 1
2013/2014 11 Sokol Dobrá 2181 2194 Černín Radim KVS EKODIVIZE Opava 2265 2270 ½
2013/2014 10 Sokol Dobrá 2181 2194 Neděla Vlastimil TŽ Třinec "B" 2304 2287 ½
2013/2014 9 Sokol Dobrá 2181 2194 Cagašík Tomáš Agentura Garde Calcio Olomouc 2235 2238 1
2013/2014 7 Sokol Dobrá 2181 2194 Pala Vladimír TJ Sokol Hošťálkova 2276 2258 0
2013/2014 6 Sokol Dobrá 2181 2194 Očkay Tomáš TJ VOKD Poruba 2154 2158 1
2013/2014 3 Sokol Dobrá 2181 2194 Krčál Michal ŠK Zlín "B" 2212 2216 0
2013/2014 2 Sokol Dobrá 2181 2194 Pacl Václav TJ Slovan Havířov 2150 2137 1
2013/2014 1 Sokol Dobrá 2181 2194 Piesik Piotr ŠO TJ Mosty u Jablunkova 2207 0
2012/2013 11 Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2132 2153 Karlík Vladimír Slavia Kroměříž “A“ 2306 2311 ½
2012/2013 10 Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2132 2153 Sieber Martin SK Slavia Orlová “A“ 2016 2021 ½
2012/2013 9 Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2132 2153 Turner Radek ŠK Gordic Jihlava 2099 2147 ½
2012/2013 8 Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2132 2153 Kratochvíl Josef ŠK Caissa RHEA Třebíč “A“ 2264 2264 0
2012/2013 7 Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2132 2153 Kourek Josef 2222 ŠK Polabiny “B“ 2133 2149 1
2012/2013 6 Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2132 2153 Koutný Petr ŠK Zlín “A“ 2175 2189 1
2012/2013 5 Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2132 2153 Navrátil Jiří Tatran Litovel “B“ 2057 2006 1
2012/2013 4 Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2132 2153 Buráň Jaroslav ŠK Staré Město “A“ 2230 2228 ½
2012/2013 3 Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2132 2153 Gibiec Ernest Šachový klub Karviná “A“ 2229 2223 1
2012/2013 11 Sokol Dobrá 2132 2153 Bachořík Otto Labortech Ostrava "B" 2159 2155 ½
2012/2013 10 Sokol Dobrá 2132 2153 Sikorová Olga TŽ Třinec 2257 2261 1
2012/2013 9 Sokol Dobrá 2132 2153 Kolář Stanislav Baník Havířov "A" 2140 2142 1
2012/2013 8 Sokol Dobrá 2132 2153 Janyška Pavel TJ Město Albrechtice 2077 2142 0
2012/2013 7 Sokol Dobrá 2132 2153 Kozel Jiří TJ Ostrava 2051 2079 1
2012/2013 5 Sokol Dobrá 2132 2153 Sojka Aleš Slavia Kroměříž "B" 2118 2118 1
2012/2013 4 Sokol Dobrá 2132 2153 Potomák Vladimír TJ VOKD Poruba 2222 2218 1
2012/2013 2 Sokol Dobrá 2132 2153 Pacl Václav TJ Slovan Havířov 2136 2128 0
2012/2013 1 Sokol Dobrá 2132 2153 Nábělek Marek KVS EKODIVIZE Opava 2200 2222 0
2011/2012 10 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 2137 2154 Kostka Vít SK Slavia Orlová "C" 1718 1863 0
2011/2012 9 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 2137 2154 Kozel Jan BŠŠ Frýdek-Místek "C 1868 1908 1
2011/2012 2 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 2137 2154 Koždoň Petr TJ Viktorie Bohumín "A" 1982 1
2011/2012 11 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2137 2154 Hladík Oto Mittal Ostrava 2189 2206 1
2011/2012 9 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2137 2154 Neoral Antonín Garde Calcio Olomouc 2150 2153 ½
2011/2012 8 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2137 2154 Bulava Petr Baník Havířov A 2063 2053 0
2011/2012 7 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2137 2154 Beran Petr TJ Slovan Havířov 2086 2073 1
2011/2012 6 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2137 2154 Borovička Bohumil Tatra Kopřivnice 1997 2012 1
2011/2012 5 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2137 2154 Mužík Martin KVS EKODIVIZE Opava 2132 2139 ½
2011/2012 4 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2137 2154 Geffert Michal Baník Havířov B 1948 1957 1
2011/2012 3 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2137 2154 Tvrdý Petr Sokol Dobrá 1782 1
2011/2012 1 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2137 2154 Fargač Martin TŽ Třinec 2099 2081 0
2010/2011 11 Sokol Dobrá 2179 Kočí Ladislav TJ UNEX ŠK Uničov 1930 1
2010/2011 10 Sokol Dobrá 2179 Mohyla Tomáš Baník Havířov 2100 ½
2010/2011 9 Sokol Dobrá 2179 Pavelek Tomáš BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 1943 0
2010/2011 8 Sokol Dobrá 2179 Siwek Antonín ŠK Šenov 1903 1
2010/2011 7 Sokol Dobrá 2179 Novosadová Kristýna Mittal Ostrava 2097 1
2010/2011 6 Sokol Dobrá 2179 Doležel Jaromír T.J. Sokol Šumperk 2067 ½
2010/2011 5 Sokol Dobrá 2179 Fargač Martin TŽ Třinec 1990 ½
2010/2011 4 Sokol Dobrá 2179 Kozák Pavel MSA Dolní Benešov 2041 ½
2010/2011 3 Sokol Dobrá 2179 Potomák Vladimír TJ VOKD Poruba 2232 ½
2010/2011 2 Sokol Dobrá 2179 Bachořík Otto Labortech Ostrava 2150 0
2010/2011 1 Sokol Dobrá 2179 Nábělek Marek KVS EKODIVIZE Opava 2244 0
2009/2010 11 TJ Mořkov 2181 Kárník Pavel Slavoj Bruntál 2305 0
2009/2010 10 TJ Mořkov 2181 Obšivač Josef A64 PROCLIENT Grygov B 2300 0
2009/2010 9 TJ Mořkov 2181 Lys Josef Sokol Dobrá 2237 0
2009/2010 8 TJ Mořkov 2181 Parák Dominik Zbrojovka Vsetín 2179 ½
2009/2010 7 TJ Mořkov 2181 Kičmer Petr Baník Havířov 2219 0
2009/2010 6 TJ Mořkov 2181 Valenta Vít T.J. Sokol Šumperk 2199 1
2009/2010 5 TJ Mořkov 2181 Hladík Oto TJ Mittal B 2187 0
2009/2010 4 TJ Mořkov 2181 Worek Joanna TŽ Třinec C 2234 0
2009/2010 3 TJ Mořkov 2181 Caletka Radomír TJ VOKD Poruba 2287 ½
2009/2010 2 TJ Mořkov 2181 Kočiščák Jiří BŠŠ FM B 2279 0
2009/2010 1 TJ Mořkov 2181 Kriebel Tadeáš ŠK MSA Dolní Benešov A 2176 1
2008/2009 11 TJ Mořkov 2191 Bulava Petr Baník Havířov 2105 1
2008/2009 10 TJ Mořkov 2191 Rabatin Jakub BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2098 0
2008/2009 8 TJ Mořkov 2191 Kulišťák Milan Chessmont Rožnov p.Radhoštěm 2063 1
2008/2009 7 TJ Mořkov 2191 Očkay Tomáš TJ VOKD Poruba 2124 1
2008/2009 5 TJ Mořkov 2191 Pacl Václav ŠK Labortech Ostrava "B" 2277 0
2008/2009 4 TJ Mořkov 2191 Vávra Pavel Zbrojovka Vsetín 2123 1
2008/2009 3 TJ Mořkov 2191 Malinovský Petr Slavoj Bruntál 2062 1
2008/2009 2 TJ Mořkov 2191 Svoboda Rostislav ŠK Zlín "C" 2018 1
2008/2009 1 TJ Mořkov 2191 Štukner Šimon Sokol Dobrá 2153 0
2007/2008 3 BŠŠ Frýdek-Místek 2207 Sochor Stanislav A64 VALOZ Grygov 2117 0
2007/2008 2 BŠŠ Frýdek-Místek 2207 Klíma Lukáš 1. Novoborský ŠK 2422 0
2007/2008 1 BŠŠ Frýdek-Místek 2207 Možný Miloš ŠK Zikuda Turnov 2373 0
2006/2007 11 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2202 Potomák Vladimír Slavoj Poruba "B" 2236 1
2006/2007 9 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2202 Šnyta Zdeněk Sokol Dobrá "A" 2096 0
2006/2007 8 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2202 Nábělek Marek Slezan Opava "A" 2271 0
2006/2007 6 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2202 Čempel Jaroslav ŠK Elspol s.r.o. Ostrava "A" 2246 0
2006/2007 5 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2202 Kaňok Jaroslav LaborTech Ostrava "B" 2210 1
2006/2007 4 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2202 Trombík Karel SK Slavia Orlová "A" 2214 0
2006/2007 3 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2202 Kalivoda Jiří TJ Mořkov 2098 0
2006/2007 2 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2202 Bureš Martin Mittal Ostrava "B" 2151 ½
2006/2007 1 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2202 Bulava Petr Baník Havířov "A" 2083 ½
2006/2007 11 BŠŠ Frýdek-Místek 2202 Stehno Pavel RC Sport Pardubice 2273 1
2006/2007 10 BŠŠ Frýdek-Místek 2202 Novák Pavel Sokol Plzeň I. Ingem 2361 0
2006/2007 9 BŠŠ Frýdek-Místek 2202 Maršálek Zdeněk TJ Zikuda Turnov 2197 1
2005/2006 11 BŠS Frýdek-Místek "A" 2188 Zimniok Lubomír Jakl Karviná "A" 2071 ½
2005/2006 10 BŠS Frýdek-Místek "A" 2188 Vavruška Antonín ŠK Staré Město "A" 2189 1
2005/2006 7 BŠS Frýdek-Místek "A" 2188 Kozlíček Lubomír ŠK Gordic Jihlava "A" 2149 ½
2005/2006 6 BŠS Frýdek-Místek "A" 2188 Pavelka Jindřich Slavia Kroměříž "A" 2163 ½
2005/2006 5 BŠS Frýdek-Místek "A" 2188 Šilar Ladislav TJ Lanškroun "A" 1989 1
2005/2006 4 BŠS Frýdek-Místek "A" 2188 Trombík Karel Slavia Orlová "A" 2163 1
2005/2006 2 BŠS Frýdek-Místek "A" 2188 Mrva Marek Mittal Ostrava "A" 2199 0
2005/2006 1 BŠS Frýdek-Místek "A" 2188 Sikorová Olga TŽ Třinec "B" 2258 0
2005/2006 11 ŠK Frýdek-Místek "B" 2188 Bolacký Jiří Slavoj Poruba "B" 2264 ½
2005/2006 10 ŠK Frýdek-Místek "B" 2188 Bureš Martin Mittal Ostrava "B" 2167 0
2005/2006 9 ŠK Frýdek-Místek "B" 2188 Lys Josef Sokol Dobrá "A" 2210 1
2005/2006 6 ŠK Frýdek-Místek "B" 2188 Caletka Radomír Slezan Opava "A" 2146 0
2005/2006 5 ŠK Frýdek-Místek "B" 2188 Orzechowski Jacek MSA Dolní Benešov"A" 1
2005/2006 3 ŠK Frýdek-Místek "B" 2188 Bělunek Vladimír Sokol Hutisko-Solanec "A" 2287 0
2005/2006 2 ŠK Frýdek-Místek "B" 2188 Poloch Petr ŠK Stonava "A" 2283 0
2005/2006 1 ŠK Frýdek-Místek "B" 2188 Kuboš Rostislav Slavia Orlová "B" 2217 ½
2004/2005 10 ŠK Frýdek-Místek 2195 Plát Vojtěch ŠK Staré Město A" 1787 1
2004/2005 8 ŠK Frýdek-Místek 2195 Šilhavík Antonín TJ Uherský Ostroh 2127 0
2004/2005 7 ŠK Frýdek-Místek 2195 Pecina Michal Slavie Kroměříž A 2194 1
2004/2005 3 ŠK Frýdek-Místek 2195 Vyskočil Neklan Loko Brno 2300 1
2004/2005 11 Frýdek-Místek B" 2195 Klíma Lukáš NH Ostrava A" 2475 0
2004/2005 10 Frýdek-Místek B" 2195 Kornasiewicz Jacek ŠKTP Hrabyně A" 2165 0
2004/2005 9 Frýdek-Místek B" 2195 Zabystrzan Pavel Slávia Orlová B" 2251 ½
2004/2005 8 Frýdek-Místek B" 2195 Neděla Jiří Slezan Opava C" 2028 1
2004/2005 7 Frýdek-Místek B" 2195 Olšar Jaroslav ŠK Stonava A" 2269 ½
2004/2005 6 Frýdek-Místek B" 2195 Slawinski Petr Baník Havířov B" 2096 ½
2004/2005 5 Frýdek-Místek B" 2195 Bureš Martin NH Ostrava B" 2186 1
2004/2005 4 Frýdek-Místek B" 2195 Dobeš Luděk VOKD Poruba A" 2139 ½
2004/2005 3 Frýdek-Místek B" 2195 Muratidis Nikos Slezan Opava B" 2192 1
2004/2005 2 Frýdek-Místek B" 2195 Slanina Miroslav Sokol Dobrá A" 2229 1
2004/2005 1 Frýdek-Místek B" 2195 Podlesný Pavel Baník HavířovA" 2194 1
2003/2004 11 Frýdek-Místek B" 2175 Veselý Martin NH Ostrava B" 2155 0
2003/2004 10 Frýdek-Místek B" 2175 Potomák Vladimír VOKD Poruba A" 2156 ½
2003/2004 9 Frýdek-Místek B" 2175 Mucha Břetislav Lokomotiva Krnov 2084 1
2003/2004 8 Frýdek-Místek B" 2175 Szcepanek Radoslav MSA Dolní Benešov 2165 1
2003/2004 7 Frýdek-Místek B" 2175 Antošík Alois ŠK Stonava A" 2175 1
2003/2004 6 Frýdek-Místek B" 2175 Caletka Radomír Slezan Opava C" 2124 0
2003/2004 5 Frýdek-Místek B" 2175 Slováček Petr ŠK Svinov A" 2118 1
2003/2004 4 Frýdek-Místek B" 2175 Káňa Zdeněk Tatra Kopřivnice 2148 1
2003/2004 3 Frýdek-Místek B" 2175 Beran Petr Baník Havířov 2162 1
2003/2004 1 Frýdek-Místek B" 2175 Keprt Pavel Sokol Dobrá A" 2086 0
2003/2004 11 VP Frýdek-Místek 2175 Malík Jan Slavoj Poruba 2225 ½
2003/2004 10 VP Frýdek-Místek 2175 Kocián Karel TŽ Třinec 2205 ½
2003/2004 9 VP Frýdek-Místek 2175 Döring Robert TJ NH Ostrava 2257 1
2003/2004 8 VP Frýdek-Místek 2175 Mitura Václav Slavia Orlová 2247 ½
2003/2004 7 VP Frýdek-Místek 2175 Sháněl Jaroslav ŠK Staré Město 2137 0
2003/2004 6 VP Frýdek-Místek 2175 Hudaček Josef TJ Uherský Ostroh 2057 1
2003/2004 5 VP Frýdek-Místek 2175 Pospíšil Vladimír Duras BVK Brno 2162 1
2003/2004 3 VP Frýdek-Místek 2175 Beil Zdeněk Tatran Litovel 2313 1
2003/2004 2 VP Frýdek-Místek 2175 Brychta Jan TJ Náměšť n/Osl. 2161 0