Hráč Přibyl René

Přibyl René

User Pic
Jméno: Přibyl René
Oddíl: ŠK Bystrc Oilers
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 1917
Elo mezinárodní: 1915
ID: 957
FIDE ID: 314455
Rok narození: 1968
Třída rozhodčího: 2
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 9 ŠK Bystrc Oilers 1950 1936 Forman Lubomír Optika Medek TJ Hodonice 0 1769 1 soutěž
2019/2020 5 ŠK Bystrc Oilers 1983 1960 Krupica Pavel ŠK Kuřim C 1871 1847 ½ soutěž
2019/2020 4 ŠK Bystrc Oilers 1983 1960 Tláskal Martin TJ Slovan Ivančice 2113 2093 0 soutěž
2019/2020 2 ŠK Bystrc Oilers 1983 1960 Kubíček Pavel ŠK Střelice 1935 1935 ½ soutěž
2019/2020 1 ŠK Bystrc Oilers 1983 1960 Tajovský Matěj ŠK Duras BVK C 1864 1915 ½ soutěž
2018/2019 8 ŠK Bystrc Oilers 1991 1989 Neduchal Jiří KVASACO Vacenovice 1790 1788 ½ soutěž
2018/2019 6 ŠK Bystrc Oilers 1986 1989 Netopil Martin Klub šachistů TJ Bučovice 1634 1640 ½ soutěž
2018/2019 4 ŠK Bystrc Oilers 1986 1989 Glozar Petr ŠK Duras BVK "C" 1860 1894 ½ soutěž
2018/2019 3 ŠK Bystrc Oilers 1986 1989 Dryšl Radek ŠO Jiskra Strážnice 1887 1856 ½ soutěž
2018/2019 1 ŠK Bystrc Oilers 1986 1989 Pelikán Ctibor VSK Univerzita Brno "B" 0 1966 0 soutěž
2017/2018 11 ŠK Bystrc Oilers 1984 1988 Mráz Pavel ŠK Garde Lipovec B 1860 1938 ½ soutěž
2017/2018 10 ŠK Bystrc Oilers 1991 1988 Boháček Milan ŠK Duras BVK Královo Pole B 2119 2030 0 soutěž
2017/2018 8 ŠK Bystrc Oilers 1995 1988 Hudeček Jan ŠK Veselí nad Moravou 2235 2219 0 soutěž
2017/2018 6 ŠK Bystrc Oilers 1983 1988 Balšínek Pavel ŠK Podlužan Prušánky B 2038 2038 1 soutěž
2017/2018 4 ŠK Bystrc Oilers 1991 1988 Kladňák Martin ŠK Hodonín 1924 2003 0 soutěž
2017/2018 3 ŠK Bystrc Oilers 1991 1988 Kureš Michael ŠK Lokomotiva Brno B 1931 1986 1 soutěž
2017/2018 2 ŠK Bystrc Oilers 1991 1988 Kejík František MKS Vyškov 2045 2063 0 soutěž
2017/2018 1 ŠK Bystrc Oilers 1993 1996 Parák Dominik SK GPOA Znojmo 2075 2081 ½ soutěž
2016/2017 8 ŠK Bystrc Oilers 1987 1999 Dobeš Oldřich ŠK Sebranci RH 2015 1979 1 soutěž
2016/2017 7 ŠK Bystrc Oilers 1987 1999 Fencl Václav ŠK Duras BVK D 1693 1997 0 soutěž
2016/2017 6 ŠK Bystrc Oilers 1987 1999 Peša Ladislav ŠK Střelice A 1970 1878 ½ soutěž
2016/2017 5 ŠK Bystrc Oilers 1987 1999 Kubát Pavel ŠK Střelice B 1998 1986 ½ soutěž
2016/2017 4 ŠK Bystrc Oilers 1987 1999 Chmelíček Bronislav Jezdci Jundrov C 1956 1904 ½ soutěž
2016/2017 3 ŠK Bystrc Oilers 1987 1999 Petlák Josef TJ Znojmo B 1974 1891 1 soutěž
2016/2017 2 ŠK Bystrc Oilers 1987 1999 Pelikán Jaromír ŠK Lokomotiva Brno E 1832 1848 ½ soutěž
2016/2017 1 ŠK Bystrc Oilers 1987 1999 Sysel Jiří TJ Slovan - Žaluzie Koblížek Ivančice 1996 1994 ½ soutěž
2015/2016 11 ŠK Bystrc Oilers 1987 1999 Masák Pavel TJ Spartak Adamov 2052 2054 ½ soutěž
2015/2016 8 ŠK Bystrc Oilers 1987 1999 Páral Adam ŠK Vinohrady Brno 1957 1976 ½ soutěž
2015/2016 6 ŠK Bystrc Oilers 1987 1999 Sládek Vladislav ŠK Lokomotiva Brno C 2009 1999 0 soutěž
2015/2016 3 ŠK Bystrc Oilers 1987 1999 Uhmann Jan ŠK Hustopeče 2059 2054 ½ soutěž
2015/2016 2 ŠK Bystrc Oilers 1987 1999 Adam Petr TJ Znojmo 2080 2105 0 soutěž
2015/2016 1 ŠK Bystrc Oilers 1987 1999 Martišek Karel ŠK Lokomotiva Brno D 1857 1869 1 soutěž
2015/2016 9 Moravská Slavia Brno C 1987 1999 Spodný Josef ŠK 64 Brno A 1959 1913 ½ soutěž
2015/2016 7 Moravská Slavia Brno C 1987 1999 Kuchynka Luboš ŠK HPM TEC Hustopeče B 1980 1966 0 soutěž
2015/2016 5 Moravská Slavia Brno C 1987 1999 Křížek František ŠK Veselí nad Moravou B 1939 1953 1 soutěž
2015/2016 3 Moravská Slavia Brno C 1987 1999 Lamser Miroslav ŠK Duras BVK Královo Pole C 2007 2013 1 soutěž
2015/2016 1 Moravská Slavia Brno C 1987 1999 Straka Vojtěch Lokomotiva Brno F 1803 1840 1 soutěž
2014/2015 9 ŠK Tetčice B 1998 2004 Švihel Karel Moravská Slavia Brno B 2070 2064 0 soutěž
2014/2015 8 ŠK Tetčice B 1998 2004 Štencel Václav ŠK Lokomotiva Brno E 1843 1 soutěž
2014/2015 7 ŠK Tetčice B 1998 2004 Růžička Josef TJ Znojmo A 1992 2018 0 soutěž
2014/2015 5 ŠK Tetčice B 1998 2004 Hudec Ondřej Šachy Zastávka 1941 1925 ½ soutěž
2014/2015 2 ŠK Tetčice B 1998 2004 Kučera Vladislav ŠK Střelice A 2023 1922 1 soutěž
2014/2015 1 ŠK Tetčice B 1998 2004 Dobeš Oldřich ŠK Sebranci RH 2044 2030 ½ soutěž
2014/2015 11 ŠK Bystrc Oilers 1998 2004 Fojtík Tomáš ŠK Garde Lipovec B 2053 2047 ½ soutěž
2014/2015 10 ŠK Bystrc Oilers 1998 2004 Marek Jiří TJ Spartak Adamov 2033 2052 0 soutěž
2014/2015 9 ŠK Bystrc Oilers 1998 2004 Tomeš Pavel ŠK Duras BVK Brno C 2110 2078 ½ soutěž
2014/2015 8 ŠK Bystrc Oilers 1998 2004 Majer Jiří ŠK Kuřim 2074 2094 ½ soutěž
2014/2015 7 ŠK Bystrc Oilers 1998 2004 Kejík František MKS Vyškov 2052 2033 ½ soutěž
2014/2015 6 ŠK Bystrc Oilers 1998 2004 Kunčar Petr ŠK Lokomotiva Brno C 2123 2135 0 soutěž
2014/2015 5 ŠK Bystrc Oilers 1998 2004 Havel Vojtěch SK GPOA Znojmo 1945 1918 ½ soutěž
2014/2015 4 ŠK Bystrc Oilers 1998 2004 Vrtal Jaroslav ŠK Veselí nad Moravou 2053 2057 ½ soutěž
2014/2015 2 ŠK Bystrc Oilers 1998 2004 Staněk Stanislav Jezdci Jundrov 1938 1948 ½ soutěž
2014/2015 1 ŠK Bystrc Oilers 1998 2004 Kopeček Ivan VSK Universita Brno 1938 1943 1 soutěž
2013/2014 11 ŠK Bystrc Oilers 2006 2023 Marek Jiří TJ Spartak Adamov 2045 2072 1 soutěž
2013/2014 10 ŠK Bystrc Oilers 2006 2023 Nekula Richard TJ Znojmo 2014 1969 ½ soutěž
2013/2014 9 ŠK Bystrc Oilers 2006 2023 Kejík František MKS Vyškov 2091 2042 0 soutěž
2013/2014 7 ŠK Bystrc Oilers 2006 2023 Polách Daneš Sokol Rudice 1983 2023 0 soutěž
2013/2014 6 ŠK Bystrc Oilers 2006 2023 Vičar Petr ŠK Veselí nad Moravou 2091 2094 0 soutěž
2013/2014 5 ŠK Bystrc Oilers 2006 2023 Kunčar Petr ŠK Lokomotiva Brno C 2121 2126 ½ soutěž
2013/2014 4 ŠK Bystrc Oilers 2006 2023 Lamser Miroslav Vinohrady Brno 2069 2025 ½ soutěž
2013/2014 3 ŠK Bystrc Oilers 2006 2023 Lakatoš Tomáš Orel Ořechov 2074 ½ soutěž
2013/2014 2 ŠK Bystrc Oilers 2006 2023 Donnert Milan ŠK Duras BVK Brno C 2117 2121 0 soutěž
2013/2014 1 ŠK Bystrc Oilers 2006 2023 Hemala Luboš SPgŠ + G Znojmo 1782 1765 1 soutěž
2013/2014 9 ŠK Tetčice "B" 2006 2023 Dobeš Oldřich ŠK Sebranci RH 2044 2011 ½ soutěž
2013/2014 5 ŠK Tetčice "B" 2006 2023 Slezák Jan ŠK Kuřim "C" 1698 ½ soutěž
2013/2014 1 ŠK Tetčice "B" 2006 2023 Al-Dhabbi Fares ŠK Duras Královo Pole "D" 1939 ½ soutěž
2012/2013 11 ŠK Tetčice B 2003 2001 Pechan Zdeněk VSK Univerzita Brno 1906 1 soutěž
2012/2013 9 ŠK Tetčice B 2003 2001 Dufek Martin Šachový klub Lokomotiva Brno F 1891 1882 1 soutěž
2012/2013 7 ŠK Tetčice B 2003 2001 Horký Jaroslav TJ Znojmo B 1911 1 soutěž
2012/2013 4 ŠK Tetčice B 2003 2001 Vašek Michael ŠK Kuřim C 1793 ½ soutěž
2012/2013 3 ŠK Tetčice B 2003 2001 Juriga Tomáš Šachový klub Lokomotiva Brno E 1726 1768 1 soutěž
2012/2013 1 ŠK Tetčice B 2003 2001 Kolek Josef TJ Slovan Ivančice 1896 1896 1 soutěž
2012/2013 11 ŠK Bystrc Oilers 2003 2001 Kratochvíl Milan ŠK Lokomotiva Brno C 2112 2106 0 soutěž
2012/2013 10 ŠK Bystrc Oilers 2003 2001 Sikora Lukáš ŠK Lokomotiva Brno B 1940 1952 ½ soutěž
2012/2013 9 ŠK Bystrc Oilers 2003 2001 Sekanina Jiří ŠK Garde Lipovec 2125 2128 0 soutěž
2012/2013 8 ŠK Bystrc Oilers 2003 2001 Adam Petr TJ Znojmo 2114 2116 ½ soutěž
2012/2013 7 ŠK Bystrc Oilers 2003 2001 Fuchs Luděk ŠK Duras BVK Brno C 2016 1957 1 soutěž
2012/2013 6 ŠK Bystrc Oilers 2003 2001 Hejný Jaroslav MKS Vyškov 2047 2049 1 soutěž
2012/2013 5 ŠK Bystrc Oilers 2003 2001 Vlčko Tomáš ŠK Hodonín 1909 1911 ½ soutěž
2012/2013 4 ŠK Bystrc Oilers 2003 2001 Tláskal Martin SK Tetčice 2062 2018 0 soutěž
2012/2013 3 ŠK Bystrc Oilers 2003 2001 Kubíček Pavel Orel Ořechov 1971 1932 0 soutěž
2012/2013 2 ŠK Bystrc Oilers 2003 2001 Lakatoš Tomáš ŠK 64 Brno 2086 ½ soutěž
2012/2013 1 ŠK Bystrc Oilers 2003 2001 Růžička František ŠK Lokomotiva Brno D 2149 2127 1 soutěž
2011/2012 10 ŠK Bystrc Oilers 2040 2070 Moulis Mojmír Orel Ořechov 2064 2069 ½ soutěž
2011/2012 9 ŠK Bystrc Oilers 2040 2070 Bednář Jakub ŠK Lokomotiva Brno C 2134 2149 ½ soutěž
2011/2012 8 ŠK Bystrc Oilers 2040 2070 Navrátil Jiří ŠK Sokol Tišnov 2015 1944 1 soutěž
2011/2012 7 ŠK Bystrc Oilers 2040 2070 Tomeš Zdeněk ŠK Duras BVK Brno C 2090 2072 1 soutěž
2011/2012 6 ŠK Bystrc Oilers 2040 2070 Dvořák Adam ŠK Lokomotiva Brno D 1920 1912 ½ soutěž
2011/2012 5 ŠK Bystrc Oilers 2040 2070 Košata Jan ŠK KME-DDM Kuřim 2142 2201 ½ soutěž
2011/2012 4 ŠK Bystrc Oilers 2040 2070 Švihel Karel BK Moravská Slavia Brno 2042 2038 1 soutěž
2011/2012 3 ŠK Bystrc Oilers 2040 2070 Spodný Josef ŠK 64 Brno 2079 2097 ½ soutěž
2011/2012 2 ŠK Bystrc Oilers 2040 2070 Sekanina Jiří ŠK Garde Lipovec 2146 2150 0 soutěž
2011/2012 1 ŠK Bystrc Oilers 2040 2070 Skřenek Jiří TJ Znojmo 2104 2073 ½ soutěž
2011/2012 11 SK Tetčice 2040 2070 Karber Jan TJ ČECHIE Zastávka 1688 1 soutěž
2011/2012 9 SK Tetčice 2040 2070 Tomíška Miroslav SK Duras BVK Brno Královo Pole D 1930 ½ soutěž
2011/2012 8 SK Tetčice 2040 2070 Pokorný Radovan Sokol Střelice B 1744 ½ soutěž
2011/2012 7 SK Tetčice 2040 2070 Peša Ladislav Sokol Střelice A 1970 1886 1 soutěž
2011/2012 6 SK Tetčice 2040 2070 Horký Jaroslav TJ Znojmo B 1876 1 soutěž
2011/2012 5 SK Tetčice 2040 2070 Vitula Jan SK KME-DDM Kuřim C 1881 1889 ½ soutěž
2011/2012 4 SK Tetčice 2040 2070 Parák Dominik SPgŠ+G Znojmo 2160 2138 ½ soutěž
2011/2012 3 SK Tetčice 2040 2070 Richterová Nataša Lokomotiva Brno F 1743 1940 ½ soutěž
2011/2012 2 SK Tetčice 2040 2070 Kalendovský Jan Lokomotiva Brno E 2051 1999 ½ soutěž
2010/2011 11 SK Tetcice 2038 Kadeřábek Pavel TJ CECHIE Zastavka 1740 1 soutěž
2010/2011 10 SK Tetcice 2038 Petlák Josef TJ Znojmo B 1997 1 soutěž
2010/2011 9 SK Tetcice 2038 Číhal Jan SK KME-DDM Kurim C 1902 0 soutěž
2010/2011 8 SK Tetcice 2038 Švihel Karel BK Moravska Slavia Brno 2075 ½ soutěž
2010/2011 7 SK Tetcice 2038 Škaroupka Jiří SPgS Znojmo B 2131 ½ soutěž
2010/2011 6 SK Tetcice 2038 Patočka Roman TJ Slovan Ivancice 1557 1 soutěž
2010/2011 5 SK Tetcice 2038 Tomíška Miroslav SK Duras BVK Brno Kralovo Pole D 1965 ½ soutěž
2010/2011 4 SK Tetcice 2038 Kalendovský Jan Lokomotiva Brno E 2003 ½ soutěž
2010/2011 3 SK Tetcice 2038 Schuster Petr Sokol Strelice B 1830 1 soutěž
2010/2011 2 SK Tetcice 2038 Kubíček Pavel Sokol Strelice A 2008 1 soutěž
2010/2011 1 SK Tetcice 2038 Šťastný Radek Lokomotiva Brno F 1996 ½ soutěž
2010/2011 11 ŠK Bystrc Oilers 2038 Skřenek Jiří TJ Znojmo 2113 ½ soutěž
2010/2011 10 ŠK Bystrc Oilers 2038 Tomeš Zdeněk ŠK Duras BVK Brno C 2091 ½ soutěž
2010/2011 9 ŠK Bystrc Oilers 2038 Kratochvíl Karel ŠK Lokomotiva Brno D 2153 0 soutěž
2010/2011 8 ŠK Bystrc Oilers 2038 Šípek Michal ŠK Lokomotiva Brno C 2002 ½ soutěž
2010/2011 7 ŠK Bystrc Oilers 2038 Mareš Jaroslav ŠK 64 Brno 2074 ½ soutěž
2010/2011 6 ŠK Bystrc Oilers 2038 Klenner Richard TJ Sokol Bzenec 2030 ½ soutěž
2010/2011 5 ŠK Bystrc Oilers 2038 Mayer Josef TJ Podlužan Prušánky 2070 1 soutěž
2010/2011 4 ŠK Bystrc Oilers 2038 Handl Martin ŠK Garde Lipovec 2067 ½ soutěž
2010/2011 3 ŠK Bystrc Oilers 2038 Uhmann Jan Orel Ořechov 2155 1 soutěž
2010/2011 2 ŠK Bystrc Oilers 2038 Zavacký Peter ŠK Lokomotiva Brno B 2102 0 soutěž
2010/2011 1 ŠK Bystrc Oilers 2038 Majer Jiří ŠK KME-DDM Kuřim 2081 ½ soutěž
2009/2010 11 ŠK Lokomotiva Brno E 2064 Švehla Karel TJ Spartak Adamov 2158 0 soutěž
2009/2010 10 ŠK Lokomotiva Brno E 2064 Staněk Stanislav ŠK Rosice 2064 ½ soutěž
2009/2010 9 ŠK Lokomotiva Brno E 2064 Dvořák Libor TJ Znojmo 2075 ½ soutěž
2009/2010 8 ŠK Lokomotiva Brno E 2064 Galuška Josef TJ ŠK Veselí nad Moravou 2077 0 soutěž
2009/2010 7 ŠK Lokomotiva Brno E 2064 Nepomucký Ondřej TJ Tatran Poštorná 2221 0 soutěž
2009/2010 6 ŠK Lokomotiva Brno E 2064 Majer Jiří ŠK KME-DDM Kuřim A 2127 ½ soutěž
2009/2010 5 ŠK Lokomotiva Brno E 2064 Číhal Jan ŠK KME-DDM Kuřim B 1857 1 soutěž
2009/2010 4 ŠK Lokomotiva Brno E 2064 Gaša Andrej TJ Podlužan Prušánky 2220 0 soutěž
2009/2010 3 ŠK Lokomotiva Brno E 2064 Zavadil Michal ŠK Duras BVK Královo Pole C 2143 ½ soutěž
2009/2010 2 ŠK Lokomotiva Brno E 2064 Tláskal Martin ŠK Tetčice 2094 0 soutěž
2009/2010 1 ŠK Lokomotiva Brno E 2064 Kratochvíl Karel ŠK Lokomotiva Brno D 2156 ½ soutěž
2009/2010 11 BYSTRC OILERS 2064 Kepák Libor BK MORAVSKA SLAVIA BRNO "B" 1829 1 soutěž
2009/2010 10 BYSTRC OILERS 2064 Martišek Karel SK LOKOMOTIVA BRNO "H" 1881 ½ soutěž
2009/2010 9 BYSTRC OILERS 2064 Košata Jan SK KME-DDM KURIM "C" 2094 ½ soutěž
2009/2010 8 BYSTRC OILERS 2064 Kučera Vladislav SOKOL STRELICE 1964 0 soutěž
2009/2010 7 BYSTRC OILERS 2064 Vitula Jan SK LOKOMOTIVA BRNO "G" 1916 1 soutěž
2009/2010 6 BYSTRC OILERS 2064 Lamser Miroslav VINOHRADY BRNO 2078 ½ soutěž
2009/2010 5 BYSTRC OILERS 2064 Zejda Karel SK 64 BRNO "B" 1882 1 soutěž
2009/2010 4 BYSTRC OILERS 2064 Hampel David TJ SLOVAN IVANCICE 1940 1 soutěž
2009/2010 3 BYSTRC OILERS 2064 Dvořák Libor TJ ZNOJMO "B" 2075 ½ soutěž
2009/2010 2 BYSTRC OILERS 2064 Matula Roman TJ HODONICE 1768 ½ soutěž
2009/2010 1 BYSTRC OILERS 2064 Moulis Rudolf SK DURAS BVK KRALOVO POLE "D" 1916 ½ soutěž
2008/2009 11 ŠK Průkopník Petria Bystrc 2059 Moulis Mojmír Pila Ořechov B 2078 ½ soutěž
2008/2009 10 ŠK Průkopník Petria Bystrc 2059 Kavan Zdeněk TJ Znojmo 2152 0 soutěž
2008/2009 9 ŠK Průkopník Petria Bystrc 2059 Uřičář Jakub TJ ŠK Veselí nad Moravou 2158 0 soutěž
2008/2009 8 ŠK Průkopník Petria Bystrc 2059 Balšínek Pavel TJ Podlužan Prušánky 2125 ½ soutěž
2008/2009 7 ŠK Průkopník Petria Bystrc 2059 Košata Jan ŠK KME-DDM Kuřim B 2124 ½ soutěž
2008/2009 6 ŠK Průkopník Petria Bystrc 2059 Gubáš Jan ŠK YCNEGA Sokol Tišnov 2101 1 soutěž
2008/2009 5 ŠK Průkopník Petria Bystrc 2059 Tláskal Martin ŠK Tetčice 2047 ½ soutěž
2008/2009 4 ŠK Průkopník Petria Bystrc 2059 Riška Lubomír ŠK Lokomotiva Brno D 2232 0 soutěž
2008/2009 3 ŠK Průkopník Petria Bystrc 2059 Kopřiva Oldřich ŠK Garde Lipovec 2162 ½ soutěž
2008/2009 2 ŠK Průkopník Petria Bystrc 2059 Spodný Josef ŠK 64 Brno 2073 0 soutěž
2008/2009 1 ŠK Průkopník Petria Bystrc 2059 Matejovič Juraj ŠK HPM TEC Hustopeče 1 soutěž
2008/2009 11 ŠK Lokomotiva Brno C 2059 Vyhnálek Lukáš TJ Tatran Litovel B 1718 1 soutěž
2008/2009 3 ŠK Lokomotiva Brno C 2059 Omelka Roman ŠK Staré Město B 2063 0 soutěž
2008/2009 2 ŠK Lokomotiva Brno C 2059 Navrátilík Pavel MKS Holešov 2164 ½ soutěž
2008/2009 1 ŠK Lokomotiva Brno C 2059 Lička Vlastimil ŠK Lokomotiva Brno B 2012 ½ soutěž
2007/2008 11 ŠK Tetčice 2048 Kratochvíl Karel ŠK Lokomotiva Brno D 2136 ½ soutěž
2007/2008 10 ŠK Tetčice 2048 Křížek František ŠK Veselí nad Moravou 2081 1 soutěž
2007/2008 9 ŠK Tetčice 2048 Holas Jaroslav Sokol Rudice 1893 1 soutěž
2007/2008 8 ŠK Tetčice 2048 Majer Jiří ŠK DDM KME Kuřim 2275 0 soutěž
2007/2008 7 ŠK Tetčice 2048 Kopřiva Oldřich ŠK Garde Lipovec 2158 ½ soutěž
2007/2008 5 ŠK Tetčice 2048 Symerský Petr ŠK pod Věží Strážnice 2090 ½ soutěž
2007/2008 4 ŠK Tetčice 2048 Dvořák Libor TJ Znojmo 2084 ½ soutěž
2007/2008 3 ŠK Tetčice 2048 Švihel Karel Moravská Slavia Brno 2028 ½ soutěž
2007/2008 2 ŠK Tetčice 2048 Gubáš Jan ŠK Sokol Tišnov 2096 0 soutěž
2007/2008 1 ŠK Tetčice 2048 Riška Lubomír SPgŠ a G Znojmo 2246 1 soutěž
2007/2008 11 ŠK PRŮKOPNÍK-PETRIA 2048 Petruška Miroslav C ŠK LOKOMOTIVA BRNO F 1 soutěž
2007/2008 10 ŠK PRŮKOPNÍK-PETRIA 2048 Staněk Stanislav ŠK BYDO ZAKŘANY B 2031 0 soutěž
2007/2008 9 ŠK PRŮKOPNÍK-PETRIA 2048 Hyrš Martin ŠK DURAS BVK KRÁLOVO POLE D 1923 ½ soutěž
2007/2008 8 ŠK PRŮKOPNÍK-PETRIA 2048 Šrámek Josef BK MORAVSKÁ SLAVIA BRNO B 1944 ½ soutěž
2007/2008 7 ŠK PRŮKOPNÍK-PETRIA 2048 Tvrdý Radovan ŠK 64 BRNO B 1824 ½ soutěž
2007/2008 6 ŠK PRŮKOPNÍK-PETRIA 2048 Vlk Miroslav ŠK HRUŠOVANY n.JEVIŠOVKOU A 2046 ½ soutěž
2007/2008 5 ŠK PRŮKOPNÍK-PETRIA 2048 Mikulů Lukáš SPgŠ+G ZNOJMO B 1647 1 soutěž
2007/2008 4 ŠK PRŮKOPNÍK-PETRIA 2048 Michálek Luboš TJ HODONICE A 1608 1 soutěž
2007/2008 3 ŠK PRŮKOPNÍK-PETRIA 2048 Doležal Ladislav TJ ZNOJMO B 1892 1 soutěž
2007/2008 2 ŠK PRŮKOPNÍK-PETRIA 2048 Kalod Michal ŠK LOKOMOTIVA BRNO G 1769 1 soutěž
2007/2008 1 ŠK PRŮKOPNÍK-PETRIA 2048 Novák Vítězslav VINOHRADY BRNO A 1928 ½ soutěž
2006/2007 11 ŠK Tetčice 2063 Řehůřek Karel BK Moravská Slavia Brno 2015 1 soutěž
2006/2007 10 ŠK Tetčice 2063 Pešák Roman ŠK Hodonín 2090 ½ soutěž
2006/2007 9 ŠK Tetčice 2063 Jankó Zoltán ŠK HPM TEC Hustopeče 0 soutěž
2006/2007 8 ŠK Tetčice 2063 Riška Lubomír SPgŠ+G Znojmo 2227 ½ soutěž
2006/2007 7 ŠK Tetčice 2063 Sekanina Jiří Sokol Rudice 2131 0 soutěž
2006/2007 6 ŠK Tetčice 2063 Cupal Miroslav TJ Tatran Poštorná 2064 ½ soutěž
2006/2007 4 ŠK Tetčice 2063 Uřičář Jakub TJ ŠK Veselí nad Moravou 2102 ½ soutěž
2006/2007 3 ŠK Tetčice 2063 Berisha Fadil ŠK Lokomotiva Brno E 1991 1 soutěž
2006/2007 2 ŠK Tetčice 2063 Gubáš Jan ŠK KME DDM Kuřim 2021 ½ soutěž
2006/2007 1 ŠK Tetčice 2063 Sochna Dušan TJ Sokol Bzenec 2110 0 soutěž
2005/2006 11 PRŮKOPNÍK PETRIA 2087 Herec Jiří LOKOMOTIVA BRNO F 1993 ½ soutěž
2005/2006 10 PRŮKOPNÍK PETRIA 2087 Petlák Josef SPgŠ+G ZNOJMO B 2012 0 soutěž
2005/2006 9 PRŮKOPNÍK PETRIA 2087 Masařík Jan ŠK 64 BRNO B 1920 ½ soutěž
2005/2006 8 PRŮKOPNÍK PETRIA 2087 Juránek Petr MORAVSKÁ SLAVIA B 1805 ½ soutěž
2005/2006 7 PRŮKOPNÍK PETRIA 2087 Kubíček Robert LOKOMOTIVA BRNO G 2139 ½ soutěž
2005/2006 6 PRŮKOPNÍK PETRIA 2087 Pechan Zdeněk UNIVERZITA BRNO 1905 ½ soutěž
2005/2006 5 PRŮKOPNÍK PETRIA 2087 Veselý Bohumil SOKOL VRANOVICE 1897 ½ soutěž
2005/2006 4 PRŮKOPNÍK PETRIA 2087 Kučera Vladislav SOKOL STŘELICE 1977 1 soutěž
2005/2006 2 PRŮKOPNÍK PETRIA 2087 Tláskal Martin ŠK TETČICE 2034 1 soutěž
2005/2006 1 PRŮKOPNÍK PETRIA 2087 Lacko Dušan DURAS BRNO F 1766 ½ soutěž
2005/2006 11 Lokomotiva Brno D 2087 Páral Stanislav TJ Vinohrady Brno 2064 ½ soutěž
2005/2006 10 Lokomotiva Brno D 2087 Kocáb Jan TJ Tatran Poštorná B 1986 1 soutěž
2005/2006 9 Lokomotiva Brno D 2087 Jurka Miroslav ŠK Bydo Zakřany 2374 ½ soutěž
2005/2006 8 Lokomotiva Brno D 2087 Pešák Roman SK Horáček Sudoměřice 2148 ½ soutěž
2005/2006 7 Lokomotiva Brno D 2087 Švihel Karel Duras BVK Brno D 2040 ½ soutěž
2005/2006 6 Lokomotiva Brno D 2087 Kavan Zdeněk TJ Znojmo 2189 ½ soutěž
2005/2006 5 Lokomotiva Brno D 2087 Mayer Josef TJ Tatran Poštorná A 2088 0 soutěž
2005/2006 4 Lokomotiva Brno D 2087 Žabenský Jaroslav TJ Bučovice 1913 ½ soutěž
2005/2006 3 Lokomotiva Brno D 2087 Masák Pavel ŠK KME DDM Kuřim 2118 ½ soutěž
2005/2006 2 Lokomotiva Brno D 2087 Křížek František ŠK Veselí nad Moravou 2080 ½ soutěž
2005/2006 1 Lokomotiva Brno D 2087 Berisha Fadil Lokomotiva Brno E 1972 ½ soutěž
2004/2005 11 Lokomotiva Brno B 2100 Chládek Václav Garde Lipovec 2119 ½ soutěž
2004/2005 10 Lokomotiva Brno B 2100 Vičar Petr ŠK Veselí nad Mor. 1921 ½ soutěž
2004/2005 8 Lokomotiva Brno B 2100 Hyrš Martin KME DDM Kuřim 1943 ½ soutěž
2004/2005 7 Lokomotiva Brno B 2100 Kavalír Jan TJ Sloup 1778 1 soutěž
2004/2005 6 Lokomotiva Brno B 2100 Zavadil Michal ŠK Hustopeče 2054 1 soutěž
2004/2005 5 Lokomotiva Brno B 2100 Němec Zdeněk I. brněnská Brno 1932 ½ soutěž
2004/2005 4 Lokomotiva Brno B 2100 Rada David Sokol Rudice 1646 1 soutěž
2004/2005 3 Lokomotiva Brno B 2100 Ciprys David Tatran Poštorná A 2002 0 soutěž
2004/2005 2 Lokomotiva Brno B 2100 Štursa Libor TJ Vinohrady Brno 1894 1 soutěž
2004/2005 1 Lokomotiva Brno B 2100 Hejný Jaroslav TJ Bučovice 1928 ½ soutěž