Hráč Kuchynka Lukáš

Kuchynka Lukáš

User Pic
Jméno: Kuchynka Lukáš
Oddíl: ŠK Hustopeče
Výkonnostní třída / Titul: FM
Elo národní: 2289
Elo mezinárodní: 2309
ID: 14342
FIDE ID: 325058
Rok narození: 1992
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 ŠK Agrotec Hustopeče 2314 2286 Slepov Kyryl Jezdci Jundrov B 2139 2130 ½
2018/2019 9 ŠK Agrotec Hustopeče 2292 2286 Boháček Milan Slavia Boskovice 2127 2076 1
2018/2019 8 ŠK Agrotec Hustopeče 2273 2286 Kredl Karel Spartak Adamov 2095 2093 1
2018/2019 6 ŠK Agrotec Hustopeče 2275 2286 Provazník Michal ŠK Hodonín 2183 2169 ½
2018/2019 5 ŠK Agrotec Hustopeče 2275 2286 Vyskočil Neklan ŠK Duras BVK Královo Pole B 2301 2290 ½
2018/2019 4 ŠK Agrotec Hustopeče 2286 2297 Biolek Richard SK Podlužan Prušánky B 2402 2397 0
2018/2019 3 ŠK Agrotec Hustopeče 2296 2297 Růžička Josef TJ Znojmo 2168 2176 0
2018/2019 1 ŠK Agrotec Hustopeče 2290 2297 Dvořák Adam MKS Vyškov 2143 2174 1
2017/2018 10 MKS Vyškov 2307 2295 Sekanina Jiří ŠK Garde Lipovec B 2035 2052 1
2017/2018 9 MKS Vyškov 2307 2295 Boháček Milan ŠK Duras BVK Královo Pole B 2119 2030 0
2017/2018 8 MKS Vyškov 2300 2295 Švehla Karel Spartak Adamov 2143 2128 1
2017/2018 6 MKS Vyškov 2286 2295 Bureš Jaroslav Orel Ořechov 2405 2413 ½
2017/2018 5 MKS Vyškov 2286 2295 Mikeš Jan ŠK Podlužan Prušánky B 2286 2259 0
2017/2018 4 MKS Vyškov 2307 2295 Růžička Josef TJ Znojmo 2139 2126 1
2017/2018 3 MKS Vyškov 2307 2295 Pešák Roman ŠK Hodonín 1997 1943 1
2017/2018 2 MKS Vyškov 2307 2295 Holemář David ŠK Bystrc Oilers 2305 2290 ½
2017/2018 1 MKS Vyškov 2297 2309 Veselý Jaromír ŠK Lokomotiva Brno B 2040 2044 1
2017/2018 10 Tatran Litovel 2295 2295 Bobras Piotr SK Slavoj Poruba 2508 0 0
2017/2018 9 Tatran Litovel 2295 2295 Fedorov Aleksei BSS Frydek-Mistek 2566 0 0
2017/2018 3 Tatran Litovel 2307 2295 Dragnev Valentin SK DURAS BVK Kralovo Pole 2493 0 0
2017/2018 11 ŠK Agrotec Hustopeče 2295 2295 Motúz Karol Zbrojovka Vsetín 2399 0 ½
2017/2018 10 ŠK Agrotec Hustopeče 2307 2295 Danada Tomáš SK Podlužan Prušánky 2272 0 ½
2017/2018 9 ŠK Agrotec Hustopeče 2300 2295 Slepov Kyryl VSK Universita Brno 2107 2107 1
2017/2018 8 ŠK Agrotec Hustopeče 2300 2295 Markoš Ján ŠK GARDE Lipovec 2562 0 0
2017/2018 7 ŠK Agrotec Hustopeče 2286 2295 Mudrák Josef TJ SLAVIA Kroměříž B 2279 2269 1
2017/2018 6 ŠK Agrotec Hustopeče 2286 2295 Vymazal Bronislav Moravská Slavia Brno B 2323 2317 1
2017/2018 5 ŠK Agrotec Hustopeče 2307 2295 Zpěvák Pavel TJ Vlčnov 2337 2366 ½
2017/2018 4 ŠK Agrotec Hustopeče 2307 2295 Húsek Martin ŠK Staré Město B 2203 2154 ½
2017/2018 3 ŠK Agrotec Hustopeče 2307 2295 Majer Jiří ŠK Kuřim 2229 2201 ½
2017/2018 2 ŠK Agrotec Hustopeče 2307 2295 Krejča Jakub ŠK Zlín 2121 2112 0
2017/2018 1 ŠK Agrotec Hustopeče 2297 2309 Bureš Jaroslav Jezdci Jundrov 2386 2389 ½
2016/2017 11 ŠK HPM TEC Hustopeče 2257 2282 Slepov Kyryl VSK Universita Brno 2081 2082 ½
2016/2017 10 ŠK HPM TEC Hustopeče 2257 2282 Dočekal Jan ŠK GPOA Znojmo 2292 2283 1
2016/2017 9 ŠK HPM TEC Hustopeče 2257 2282 Hladík Josef ŠK Vinohrady Brno 2118 2158 1
2016/2017 7 ŠK HPM TEC Hustopeče 2257 2282 Uřičář Jakub ŠK Veselí nad Moravou 2178 2195 1
2016/2017 6 ŠK HPM TEC Hustopeče 2257 2282 Jacko Vladimír Orel Ořechov 2321 1
2016/2017 5 ŠK HPM TEC Hustopeče 2257 2282 Tikovský Alexandr Moravská Slavia Brno B 2187 2198 1
2016/2017 4 ŠK HPM TEC Hustopeče 2257 2282 Dvořák Adam ŠK Lokomotiva Brno C 2228 2215 ½
2016/2017 2 ŠK HPM TEC Hustopeče 2257 2282 Růžička Josef TJ Znojmo 2211 2173 1
2016/2017 1 ŠK HPM TEC Hustopeče 2257 2282 Pisk Petr Jezdci Jundrov B 2355 2341 0
2016/2017 4 Tatran Litovel 2257 2282 Caletka Radomír SK Slavoj Poruba 2331 2347 ½
2016/2017 3 Tatran Litovel 2257 2282 Biolek Richard Labortech Ostrava 2464 2451 0
2016/2017 2 Tatran Litovel 2257 2282 Kraus Tomáš SK AD Jicin 2426 2429 ½
2016/2017 1 Tatran Litovel 2257 2282 Petr Martin SK Rapid Pardubice 2508 2501 ½
2016/2017 11 MKS Vy�kov 2257 2282 Motúz Karol Zbrojovka Vset�n 2312 0
2016/2017 9 MKS Vy�kov 2257 2282 Švehla Karel Spartak Adamov 2136 2120 1
2016/2017 8 MKS Vy�kov 2257 2282 Košata Jan �K Ku�im 2159 2139 1
2016/2017 6 MKS Vy�kov 2257 2282 Gaša Andrej SK Podlu�an Pru��nky 2294 2256 ½
2016/2017 3 MKS Vy�kov 2257 2282 Ševčík Vladimír �K Duras BVK B 2224 2214 1
2015/2016 10 ŠK Hustopeče 2257 2282 Musil Jiří ŠK Lokomotiva Brno D 2126 2114 ½
2015/2016 9 ŠK Hustopeče 2257 2282 Kratochvíl Milan ŠK Lokomotiva Brno C 2205 2213 ½
2015/2016 8 ŠK Hustopeče 2257 2282 Sekanina Jiří TJ Spartak Adamov 2100 2084 1
2015/2016 7 ŠK Hustopeče 2257 2282 Dočekal Jan SK GPOA Znojmo 2292 2283 ½
2015/2016 5 ŠK Hustopeče 2257 2282 Kejík František MKS Vyškov 2101 2074 ½
2015/2016 4 ŠK Hustopeče 2257 2282 Slepov Kyryl VSK Universita Brno 2081 2082 1
2015/2016 3 ŠK Hustopeče 2257 2282 Řehůřek Lukáš ŠK Bystrc Oilers 2180 2174 ½
2015/2016 2 ŠK Hustopeče 2257 2282 Mudra Tomáš ŠK Vinohrady Brno 2160 2141 1
2015/2016 11 Tatran Litovel 2257 2282 Neuman Petr Rapid Pardubice 2443 2400 ½
2015/2016 10 Tatran Litovel 2257 2282 Spirin Oleg AD Mahrla Praha 2450 2482 0
2015/2016 9 Tatran Litovel 2257 2282 Ponížil Cyril ŠK Duras BVK 2487 2451 ½
2015/2016 2 Tatran Litovel 2257 2282 Szotkowski Jakub TŽ Třinec 2326 2317 0
2015/2016 1 Tatran Litovel 2257 2282 Zwardoň Vojtěch BŠŠ Frýdek-Místek 2446 2429 0
2014/2015 11 ŠK Hustopeče 2292 2329 Karlík Vladimír Slavia Kroměříž B 2248 2249 ½
2014/2015 8 ŠK Hustopeče 2292 2329 Fiala Václav ŠK Vinohrady Brno 2181 2210 ½
2014/2015 4 ŠK Hustopeče 2292 2329 Jacko Vladimír OREL Ořechov 2279 0
2014/2015 2 ŠK Hustopeče 2292 2329 David Pavel ŠK GARDE Lipovec 2358 2354 ½
2014/2015 11 Ancora Tatran Litovel 2292 2329 Markoš Ján 1. ŠK Novoborský 2591 2546 0
2014/2015 10 Ancora Tatran Litovel 2292 2329 Šimáček Pavel Zikuda Turnov 2464 2460 0
2014/2015 9 Ancora Tatran Litovel 2292 2329 Rausis Igors BŠŠ Frýdek-Místek 2586 2543 ½
2014/2015 2 Ancora Tatran Litovel 2292 2329 Malinovský Karel Slavoj Ostrava - Poruba 2447 2445 0
2013/2014 9 ŠK HPM TEC Hustopeče 2304 2331 Majer Jiří ŠK Kuřim 2201 2208 1
2013/2014 7 ŠK HPM TEC Hustopeče 2304 2331 Nepomucký Ondřej ŠK Duras BVK Královo Pole B 2269 2262 ½
2013/2014 5 ŠK HPM TEC Hustopeče 2304 2331 Dvořák Martin Sokol Postoupky 2194 2197 ½
2013/2014 4 ŠK HPM TEC Hustopeče 2304 2331 Riška Lubomír ŠK Lokomotiva Brno B 2195 2203 ½
2013/2014 2 ŠK HPM TEC Hustopeče 2304 2331 Uřičář Jakub TJ Podlužan Prušánky 2196 2208 1
2013/2014 1 ŠK HPM TEC Hustopeče 2304 2331 Karlík Vladimír Slavia Kroměříž B 2274 2261 ½
2013/2014 11 ANCORA Tatran Litovel 2304 2331 Kolosowski Mateusz ŠK Karviná 2443 0
2013/2014 10 ANCORA Tatran Litovel 2304 2331 Petrík Tomáš TŽ Třinec 2519 2536 ½
2013/2014 9 ANCORA Tatran Litovel 2304 2331 Heberla Bartolomiej Rapid Pardubice 2556 2538 0
2013/2014 8 ANCORA Tatran Litovel 2304 2331 Biolek Richard A64 VALOZ Grygov 2404 2403 ½
2013/2014 7 ANCORA Tatran Litovel 2304 2331 Antoniewski Rafal BŠŠ Frýdek-Místek 2550 2604 0
2013/2014 4 ANCORA Tatran Litovel 2304 2331 Jansa Vlastimil Výstaviště Lysá nad Labem 2449 2460 1
2013/2014 3 ANCORA Tatran Litovel 2304 2331 Vávra Pavel ŠK ERA Poštovní spořitelna 2351 2339 0
2012/2013 9 ŠK HPM TEC Hustopeče 2310 2350 Gaša Andrej TJ Podlužan Prušánky 2282 2256 ½
2012/2013 8 ŠK HPM TEC Hustopeče 2310 2350 Krčál Michal ŠK Zlín B 2152 2156 1
2012/2013 6 ŠK HPM TEC Hustopeče 2310 2350 Šklíba Martin ŠK Lokomotiva Brno A 2263 2262 ½
2012/2013 5 ŠK HPM TEC Hustopeče 2310 2350 Gabriel Adam TJ ŠK Veselí nad Moravou 2129 2152 1
2012/2013 3 ŠK HPM TEC Hustopeče 2310 2350 Sekanina Jiří TJ Spartak Adamov 2125 2128 1
2012/2013 1 ŠK HPM TEC Hustopeče 2310 2350 Vrána František ŠK Staré Město C 2282 2279 ½
2012/2013 11 TJ Tatran Litovel 2310 2350 Meduna Eduard Výstaviště Lysá nad Labem 2416 2416 ½
2012/2013 10 TJ Tatran Litovel 2310 2350 Bernášek Jan Rapid Pardubice 2506 2510 0
2012/2013 9 TJ Tatran Litovel 2310 2350 Biolek Richard A64 VALOZ Grygov 2449 2446 ½
2012/2013 8 TJ Tatran Litovel 2310 2350 Hráček Zbyněk 1. Novoborský ŠK 2615 2609 ½
2012/2013 7 TJ Tatran Litovel 2310 2350 Neuman Petr ŠK Zikuda Turnov 2471 2463 0
2012/2013 4 TJ Tatran Litovel 2310 2350 Langner Ladislav TŽ Třinec 2366 2365 ½
2012/2013 3 TJ Tatran Litovel 2310 2350 Ponížil Cyril BŠŠ Frýdek-Místek 2377 2381 0
2012/2013 2 TJ Tatran Litovel 2310 2350 Caletka Radomír ŠK Slavoj Poruba 2324 2349 ½
2012/2013 1 TJ Tatran Litovel 2310 2350 Kočiščák Jiří Labortech Ostrava 2422 2414 ½
2011/2012 11 Tatran Litovel 2314 2340 Jirovský Miloš ŠK Rapid Pardubice 2466 2458 ½
2011/2012 10 Tatran Litovel 2314 2340 Mojžíš Martin 2222 ŠK Polabiny 2011 1984 1
2011/2012 9 Tatran Litovel 2314 2340 Biolek Richard A64 VALOZ Grygov 2464 2460 ½
2011/2012 8 Tatran Litovel 2314 2340 Voříšek Jaroslav TJ Bohemians Praha 2238 2235 1
2011/2012 7 Tatran Litovel 2314 2340 Priehoda Vítězslav Výstaviště Lysá nad Labem 2388 2363 0
2011/2012 6 Tatran Litovel 2314 2340 Neděla Vlastimil Slavoj Ostrava - Poruba 2322 2310 0
2011/2012 5 Tatran Litovel 2314 2340 Talla Vladimír BŠŠ Frýdek-Místek 2399 2417 1
2011/2012 4 Tatran Litovel 2314 2340 Velička Petr ŠK Labortech Ostrava 2462 2462 ½
2011/2012 3 Tatran Litovel 2314 2340 Ponížil Cyril ŠK Zlín 2398 2371 0
2011/2012 2 Tatran Litovel 2314 2340 Sasikiran Krishnan 1. Novoborský ŠK 2689 ½
2011/2012 1 Tatran Litovel 2314 2340 Neuman Petr ŠK Zikuda Turnov 2463 2472 ½
2011/2012 10 ŠK HPM TEC Hustopeče 2314 2340 Zelenka Milan TJ Sokol Hošťálková 2153 2167 ½
2011/2012 7 ŠK HPM TEC Hustopeče 2314 2340 Buráň Jaroslav ŠK Staré Město C 2264 2261 1
2011/2012 6 ŠK HPM TEC Hustopeče 2314 2340 Mayer Josef TJ Podlužan Prušánky 2102 2060 0
2011/2012 3 ŠK HPM TEC Hustopeče 2314 2340 Šklíba Martin ŠK Lokomotiva Brno B 2301 2286 1
2011/2012 2 ŠK HPM TEC Hustopeče 2314 2340 Vlach Karel ŠK Zlín C 2183 2169 1
2011/2012 1 ŠK HPM TEC Hustopeče 2314 2340 Uřičář Jakub TJ ŠK Veselí nad Moravou 2212 2237 ½
2010/2011 11 ŠK HPM TEC Hustopeče 2287 Bažant Petr ŠK Staré Město B 2392 1
2010/2011 10 ŠK HPM TEC Hustopeče 2287 Fiala Václav SK Boršice 2203 ½
2010/2011 8 ŠK HPM TEC Hustopeče 2287 Lanč Alois Slavia Kroměříž 2403 1
2010/2011 7 ŠK HPM TEC Hustopeče 2287 Fojtík Tomáš SPgŠ+G Znojmo 2137 1
2010/2011 5 ŠK HPM TEC Hustopeče 2287 Sojka Aleš ŠK Holešov 2145 1
2010/2011 3 ŠK HPM TEC Hustopeče 2287 Uřičář Jakub TJ ŠK Veselí nad Moravou 2216 1
2010/2011 1 ŠK HPM TEC Hustopeče 2287 Zapletal Jiří SK Prostějov 2166 ½
2010/2011 9 Tatran Litovel 2287 Michálek Jan ŠK Mahrla Praha 2335 ½
2010/2011 8 Tatran Litovel 2287 Špaček Petr Výstaviště Lysá nad Labem 2408 ½
2010/2011 7 Tatran Litovel 2287 Talla Vladimír BŠŠ Frýdek-Místek 2452 ½
2010/2011 6 Tatran Litovel 2287 Langner Ladislav TŽ Třinec 2367 ½
2010/2011 5 Tatran Litovel 2287 Zawadski Stanislaw A64 VALOZ Grygov 2424 0
2010/2011 4 Tatran Litovel 2287 Černoušek Lukáš ŠK Rapid Pardubice 2410 ½
2010/2011 3 Tatran Litovel 2287 Červený Martin 2222 ŠK Polabiny 2317 1
2010/2011 2 Tatran Litovel 2287 Kalod Radek 1. Novoborský ŠK 2506 ½
2010/2011 1 Tatran Litovel 2287 Vojta Tomáš ŠK Zikuda Turnov 2370 0
2009/2010 11 ŠK HPM TEC Hustopeče 2317 Zpěvák Pavel ŠK Staré Město B 2390 0
2009/2010 10 ŠK HPM TEC Hustopeče 2317 Augustin Josef ŠK Lokomotiva Brno C 2306 1
2009/2010 9 ŠK HPM TEC Hustopeče 2317 Nový Martin ŠK 64 Brno 2200 ½
2009/2010 8 ŠK HPM TEC Hustopeče 2317 Nehybka Jiří Orel Ořechov 2239 1
2009/2010 7 ŠK HPM TEC Hustopeče 2317 Ponížil Cyril ŠK Zlín B 2304 0
2009/2010 6 ŠK HPM TEC Hustopeče 2317 Dočekal Jan SPgŠ+G Znojmo 2261 ½
2009/2010 5 ŠK HPM TEC Hustopeče 2317 Dvouletý Pavel ŠK Staré Město C 2092 1
2009/2010 4 ŠK HPM TEC Hustopeče 2317 Šimek Jan ŠK Lokomotiva Brno A 2192 ½
2009/2010 3 ŠK HPM TEC Hustopeče 2317 Cagašík Tomáš MKS Holešov 2276 1
2009/2010 2 ŠK HPM TEC Hustopeče 2317 Pala Vladimír SK Prostějov 2345 ½
2009/2010 1 ŠK HPM TEC Hustopeče 2317 Beil Martin Slavia Kroměříž B 2196 ½
2009/2010 11 Tatran Litovel A 2317 Olšar Jaroslav Jakl Karvina 2270 ½
2009/2010 10 Tatran Litovel A 2317 Jakubiec Edyta ŠK Labortech Ostrava 2184 ½
2009/2010 9 Tatran Litovel A 2317 Kocián Karel TŽ Třinec B 2207 ½
2009/2010 8 Tatran Litovel A 2317 Kňazovčík Ladislav ŠK Staré Město 2302 1
2009/2010 7 Tatran Litovel A 2317 Řezníček Jan ŠK Vysoké Mýto 2198 ½
2009/2010 6 Tatran Litovel A 2317 Malík Jan ŠK Slavoj Poruba 2261 ½
2009/2010 5 Tatran Litovel A 2317 Řezníček Tomáš Slavia Kroměříž 2272 1
2009/2010 4 Tatran Litovel A 2317 Olšarová Karolína SK Slavia Orlová 2165 1
2009/2010 3 Tatran Litovel A 2317 Šplíchal Stanislav TJ Mittal Ostrava 2225 ½
2009/2010 2 Tatran Litovel A 2317 Žigo Viktor ŠK Gordic Jihlava 2248 1
2008/2009 7 ŠK Lokomotiva Brno 2246 Körschner Miroslav ŠK Most 2201 1
2008/2009 6 ŠK Lokomotiva Brno 2246 Kraus Tomáš TJ Jiskra Hořice 2019 1
2008/2009 5 ŠK Lokomotiva Brno 2246 Petrová Kristýna Šachklub Sokol Klatovy 2179 1
2008/2009 4 ŠK Lokomotiva Brno 2246 Klecker Tadeáš SK OAZA Praha 2170 ½
2008/2009 3 ŠK Lokomotiva Brno 2246 Kočiščák Jiří BŠŠ Frýdek-Místek 2279 1
2008/2009 7 ŠK Lokomotiva Brno 2246 Seidl Antonín Sokol Bedřichov 1956 1
2008/2009 6 ŠK Lokomotiva Brno 2246 Vala Filip Dirickx Bohemia - Jiskra Havl. Brod 2057 1
2008/2009 4 ŠK Lokomotiva Brno 2246 Kolomazníková Barbora ŠK Zlín 1977 1
2008/2009 3 ŠK Lokomotiva Brno 2246 Kočiščák Jiří BŠŠ Frýdek-Místek 2279 1
2008/2009 11 ŠK Lokomotiva Brno B 2246 Šudřich Radek MKS Holešov 2130 1
2008/2009 10 ŠK Lokomotiva Brno B 2246 Krejčí Jan TJ Tatran Litovel B 2397 ½
2008/2009 9 ŠK Lokomotiva Brno B 2246 Zbořil Tomáš AŠK DA Olomouc 2109 1
2008/2009 8 ŠK Lokomotiva Brno B 2246 Biolek Richard A64 PROCLIENT Grygov B 2406 1
2008/2009 7 ŠK Lokomotiva Brno B 2246 Tikovský Alexandr ŠK DURAS BVK Královo Pole C 2234 0
2008/2009 6 ŠK Lokomotiva Brno B 2246 Ciprys Martin Tatran Poštorná 2143 1
2008/2009 5 ŠK Lokomotiva Brno B 2246 Sháněl Jaroslav ŠK Staré Město C 2132 1
2008/2009 4 ŠK Lokomotiva Brno B 2246 Valenta Vít T.J. Sokol Šumperk 2190 ½
2008/2009 3 ŠK Lokomotiva Brno B 2246 Bažant Petr ŠK Zlín B 2308 ½
2008/2009 2 ŠK Lokomotiva Brno B 2246 Hudeček Jan ŠK Staré Město B 2323 ½
2007/2008 3 ŠK Zlín A 2211 Mitura Karel BŠŠ Frýdek-Místek A 2019 ½
2007/2008 2 ŠK Zlín A 2211 Olšarová Karolína SK Slavia Orlová A 2049 1
2007/2008 11 ŠK HPM TEC Hustopeče 2211 Nepomucký Ondřej TJ Tatran Poštorná 2192 1
2007/2008 10 ŠK HPM TEC Hustopeče 2211 Plšek Miroslav ŠK Staré Město C 2193 ½
2007/2008 9 ŠK HPM TEC Hustopeče 2211 Pala Vladimír SK Prostějov 2279 0
2007/2008 7 ŠK HPM TEC Hustopeče 2211 Zatloukal Petr A64 PROCLIENT Grygov B 2128 ½
2007/2008 6 ŠK HPM TEC Hustopeče 2211 Lanč Alois Slavia Kroměříž 0
2007/2008 5 ŠK HPM TEC Hustopeče 2211 Drtina Milan SK Boršice 2292 1
2007/2008 4 ŠK HPM TEC Hustopeče 2211 Beil Martin AŠK DA Olomouc 2230 0
2007/2008 2 ŠK HPM TEC Hustopeče 2211 Seitler Andrej ŠK Lokomotiva Brno B 0
2007/2008 1 ŠK HPM TEC Hustopeče 2211 Bažant Petr ŠK Zlín B 2342 0
2007/2008 7 ŠK Zlín A 2211 Bujnošek Tomáš BŠŠ Frýdek-Místek B 1820 ½
2007/2008 6 ŠK Zlín A 2211 Mitura Karel BŠŠ Frýdek-Místek A 2019 ½
2007/2008 5 ŠK Zlín A 2211 Kolašín Jan A64 Grygov 1953 1
2007/2008 4 ŠK Zlín A 2211 Olšarová Karolína SK Slavia Orlová A 2049 1
2006/2007 11 ŠK DURAS BVK-KRÁLOVO POLE C 2170 Vařejčko Josef TJ SOKOL ZAJEČICE 2186 0
2006/2007 10 ŠK DURAS BVK-KRÁLOVO POLE C 2170 Chládek Václav ŠK GARDE LIPOVEC 2156 ½
2006/2007 8 ŠK DURAS BVK-KRÁLOVO POLE C 2170 Bělohlávek Petr TJ NÁMĚŠŤNAD OSLAVOU 2182 1
2006/2007 7 ŠK DURAS BVK-KRÁLOVO POLE C 2170 Jurka Miroslav ŠK BYDO ZAKŘANY A 2358 ½
2006/2007 6 ŠK DURAS BVK-KRÁLOVO POLE C 2170 Molík Zdeněk TJ ZNOJMO A 2189 ½
2006/2007 5 ŠK DURAS BVK-KRÁLOVO POLE C 2170 Hejný Jaroslav ŠK LOKOMOTIVA BRNO C 1992 ½
2006/2007 4 ŠK DURAS BVK-KRÁLOVO POLE C 2170 Jedlička Aleš 2222 ŠK POLABINY C 2240 0
2006/2007 3 ŠK DURAS BVK-KRÁLOVO POLE C 2170 Bína Josef ŠK GORDIC JIHLAVA B 2152 0
2006/2007 2 ŠK DURAS BVK-KRÁLOVO POLE C 2170 Večeřa Pavel TJ ŽDAS ŽDÁR N.SÁZAVOU 2071 0
2006/2007 1 ŠK DURAS BVK-KRÁLOVO POLE C 2170 Lorenc Oldřich TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2160 1
2006/2007 11 ŠK HPM TEC Hustopeče 2170 Sekanina Jiří Sokol Rudice 2131 ½
2006/2007 10 ŠK HPM TEC Hustopeče 2170 Nepomucký Ondřej TJ Tatran Poštorná 2201 ½
2006/2007 9 ŠK HPM TEC Hustopeče 2170 Lacko Jan ŠK Tetčice 2191 ½
2006/2007 8 ŠK HPM TEC Hustopeče 2170 Symerský Petr TJ ŠK Veselí nad Moravou 2121 ½
2006/2007 7 ŠK HPM TEC Hustopeče 2170 Rychtecký Miroslav ŠK Lokomotiva Brno E 2035 ½
2006/2007 6 ŠK HPM TEC Hustopeče 2170 Majer Jiří ŠK KME DDM Kuřim 2274 ½
2006/2007 5 ŠK HPM TEC Hustopeče 2170 Klenner Richard TJ Sokol Bzenec 2083 1
2006/2007 4 ŠK HPM TEC Hustopeče 2170 Pecha Juraj BK Moravská Slavia Brno 2060 ½
2006/2007 3 ŠK HPM TEC Hustopeče 2170 Provazník Michal ŠK Hodonín 2151 ½
2006/2007 2 ŠK HPM TEC Hustopeče 2170 Veselý Jaromír ŠK Lokomotiva Brno D 2041 1
2006/2007 1 ŠK HPM TEC Hustopeče 2170 Molík Zdeněk SPgŠ+G Znojmo 2189 0
2005/2006 7 ZŠ BRANKOVICE 2099 Havlík Jindřich ŠACHOVÁ ŠKOLA UNION PLZEŇ 1862 0
2005/2006 6 ZŠ BRANKOVICE 2099 Rosenbaum Vít JOLY LYSÁ NAD LABEM 1582 ½
2005/2006 5 ZŠ BRANKOVICE 2099 Braun Marek DESKO LIBEREC 1876 ½
2005/2006 4 ZŠ BRANKOVICE 2099 Belec Mikoláš SOKOL TÁBOR 1722 0
2005/2006 11 HPM TEC HUSTOPEČE 2099 Mlýnek Petr DURAS BRNO C 2208 1
2005/2006 10 HPM TEC HUSTOPEČE 2099 Masák Pavel SOKOL RUDICE 2118 ½
2005/2006 8 HPM TEC HUSTOPEČE 2099 Spodný Josef ŠK 64 BRNO 2098 ½
2005/2006 7 HPM TEC HUSTOPEČE 2099 Kulovaná Eva TJ NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU 2153 ½
2005/2006 6 HPM TEC HUSTOPEČE 2099 Hladík Josef DURAS BRNO B 2219 ½
2005/2006 5 HPM TEC HUSTOPEČE 2099 Chládek Václav GARDE LIPOVEC 2139 0
2005/2006 4 HPM TEC HUSTOPEČE 2099 Vařejčko Josef SOKOL ZAJEČICE 2194 0
2005/2006 3 HPM TEC HUSTOPEČE 2099 Vymazal Bronislav LOKOMOTIVA BRNO C 2206 1
2005/2006 2 HPM TEC HUSTOPEČE 2099 Bína Josef GORDIC JIHLAVA B 2121 0
2005/2006 1 HPM TEC HUSTOPEČE 2099 Číp Dalibor OREL OŘECHOV 2215 ½
2005/2006 11 Duras BVK Brno D 2099 Hejný Jaroslav TJ Bučovice 2073 ½
2005/2006 9 Duras BVK Brno D 2099 Uřičář Jakub ŠK Veselí nad Moravou 1982 1
2005/2006 8 Duras BVK Brno D 2099 Berisha Fadil Lokomotiva Brno E 1972 ½
2005/2006 7 Duras BVK Brno D 2099 Riška Lubomír Lokomotiva Brno D 2198 0
2005/2006 6 Duras BVK Brno D 2099 Bohuslav Jan TJ Tatran Poštorná B 1997 0
2005/2006 5 Duras BVK Brno D 2099 Orel Aleš ŠK Bydo Zakřany 2005 ½
2005/2006 3 Duras BVK Brno D 2099 Lamser Miroslav TJ Vinohrady Brno 2043 ½
2005/2006 2 Duras BVK Brno D 2099 Vlk Miroslav TJ Znojmo 2090 ½
2005/2006 1 Duras BVK Brno D 2099 Balšínek Pavel TJ Tatran Poštorná A 2110 1
2005/2006 7 ZŠ BRANKOVICE 2099 Krejčí Jan BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "A" 2212 0
2005/2006 6 ZŠ BRANKOVICE 2099 Mitura Karel BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "B" 1947 ½
2005/2006 5 ZŠ BRANKOVICE 2099 Šnevajs Heřman A64 GRYGOV 1851 0
2005/2006 4 ZŠ BRANKOVICE 2099 Šimek Jan LOKO DDM KAMARÁD ČESKÁ TŘEBOVÁ 1928 ½
2005/2006 3 ZŠ BRANKOVICE 2099 Dráb Tomáš LOKOMOTIVA BRNO 1737 1
2005/2006 2 ZŠ BRANKOVICE 2099 Dvouletý Pavel ŠK SŠŠ STARÉ MĚSTO 1996 1
2005/2006 1 ZŠ BRANKOVICE 2099 Krčál Michal ŠK ZLÍN 2121 0
2004/2005 7 Brankovice 2000 Vacek Miroslav České Budějovice 1724 ½
2004/2005 6 Brankovice 2000 Straka Ondřej Vyšehrad 1774 1
2004/2005 5 Brankovice 2000 Postupa Martin Lysá nad Labem 1889 1
2004/2005 4 Brankovice 2000 Chlad Lukáš Plzeň B 1503 1
2004/2005 3 Brankovice 2000 Kastner Vojtěch Havlíčkův Brod 1914 0
2004/2005 2 Brankovice 2000 Zeinert Michal Brno 2115 ½
2004/2005 1 Brankovice 2000 Krejcar Robert Bruntál 1826 1
2004/2005 7 Brankovice 2000 Rojíček Vojtěch Frýdek Místek 2145 ½
2004/2005 6 Brankovice 2000 Krejcar Robert Bruntál 1826 1
2004/2005 5 Brankovice 2000 Plát Vojtěch Staré Město u U.H. 1787 ½
2004/2005 4 Brankovice 2000 Krčál Michal Zlín 1983 0
2004/2005 3 Brankovice 2000 Kastner Vojtěch Havlíčkův Brod 1914 0
2004/2005 2 Brankovice 2000 Zeinert Michal Loko Brno 2115 ½
2004/2005 1 Brankovice 2000 Doubek Tomáš Grygov 1975 1
2004/2005 11 ŠK Hustopeče 2000 Rychtecký Miroslav TJ Vinohrady Brno 2008 0
2004/2005 9 ŠK Hustopeče 2000 Habina Martin Garde Lipovec 2077 ½
2004/2005 7 ŠK Hustopeče 2000 Bohuslav Jan Tatran Poštorná B 1981 1
2004/2005 6 ŠK Hustopeče 2000 Pospíšil Dušan Lokomotiva Brno B 2168 ½
2004/2005 5 ŠK Hustopeče 2000 Dobeš Dušan TJ Sloup 1994 1
2004/2005 4 ŠK Hustopeče 2000 Hyrš Martin KME DDM Kuřim 1943 1
2004/2005 3 ŠK Hustopeče 2000 Berisha Fadil I. brněnská Brno 2089 0
2004/2005 2 ŠK Hustopeče 2000 Nejezchleb Drahoš Sokol Rudice 1902 ½
2004/2005 1 ŠK Hustopeče 2000 Fojtík Tomáš Tatran Poštorná A 2033 ½
2004/2005 11 ŠK Hustopeče B 2000 Malá Anna Tatran Poštorná C 1974 1
2004/2005 10 ŠK Hustopeče B 2000 Jordán Josef SK STAK Domanín 1960 1
2004/2005 7 ŠK Hustopeče B 2000 Kunčar Petr TJ Bučovice B 2050 ½
2004/2005 6 ŠK Hustopeče B 2000 Mayer Josef Podlužan Prušánky 2048 0
2004/2005 4 ŠK Hustopeče B 2000 Marek Jiří Prostor Břeclav 1968 1
2004/2005 3 ŠK Hustopeče B 2000 Hejný Jaroslav ŠK ZŠ Brankovice 1928 1
2004/2005 2 ŠK Hustopeče B 2000 Zubalík Miroslav TJ Baník Šardice 2011 ½
2004/2005 1 ŠK Hustopeče B 2000 Kusalík Roman Horáček Sudoměřice 1942 1
2003/2004 11 ŠK Hustopeče 1937 Kudla Vladimír KME DDM Kuřim 1851 ½
2003/2004 10 ŠK Hustopeče 1937 Horák Jaroslav TJ Sokol Bzenec 1864 0
2003/2004 9 ŠK Hustopeče 1937 Berisha Fadil I. brněnská Brno 1921 1
2003/2004 8 ŠK Hustopeče 1937 Čáp Martin ŠK 64 Brno 2034 ½
2003/2004 7 ŠK Hustopeče 1937 Pospíšil Jiří ŠK Hodonín 1941 ½
2003/2004 6 ŠK Hustopeče 1937 Hudec Zdeněk TJ Sloup 1819 0
2003/2004 5 ŠK Hustopeče 1937 Hejný Jaroslav TJ Bučovice 1897 ½
2003/2004 3 ŠK Hustopeče 1937 Doležal Ladislav TJ Znojmo B 1884 1
2003/2004 2 ŠK Hustopeče 1937 Uřičář Jakub TJ Veselí nad Mor. 1753 ½
2003/2004 1 ŠK Hustopeče 1937 Jakubčík Jiří MKS Vyškov 1805 0