Hráč Krejčí Petr

Krejčí Petr

User Pic
Jméno: Krejčí Petr
Oddíl: ŠK GARDE Lipovec
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1889
Elo mezinárodní: 1854
ID: 27685
FIDE ID: 399582
Rok narození: 1982
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 3 ŠK Garde Lipovec "C" 1854 1889 Marša Alexandr ŠK Lokomotiva Brno "B" 1873 1889 0
2019/2020 2 ŠK Garde Lipovec "C" 1854 1889 Mouryc Tomáš ŠO MKS Vyškov "B" 1963 1962 ½
2019/2020 1 ŠK Garde Lipovec "C" 1854 1889 Holušová Táňa ŠK Garde Lipovec "B" 2044 2036 0
2019/2020 1 ŠK Garde Lipovec D 1854 1889 Toulec Richard Sokol Rudice B 0 1702 ½
2018/2019 9 ŠK Garde Lipovec "B" 1880 1888 Žitný Petr ŠK Lokomotiva Brno "B" 1867 1865 1
2018/2019 7 ŠK Garde Lipovec "B" 1880 1888 Moc Martin ASK Blansko 0 1826 0
2018/2019 6 ŠK Garde Lipovec "B" 1880 1888 Zabloudil Radek MKS Vyškov "B" 1837 1817 1
2018/2019 5 ŠK Garde Lipovec "B" 1880 1888 Zikan Karel ŠK Lipůvka 1718 1697 1
2018/2019 4 ŠK Garde Lipovec "B" 1880 1888 Marek Jiří Slavia Boskovice "B" 1920 1943 1
2018/2019 3 ŠK Garde Lipovec "B" 1880 1888 Boček Tadeáš ŠK Kuřim "C" 1791 1873 ½
2018/2019 2 ŠK Garde Lipovec "B" 1880 1888 Matuška Jan Sokol Rudice 0 1816 1
2018/2019 1 ŠK Garde Lipovec "B" 1880 1888 Ležák Petr Spartak Adamov "B" 1721 1683 0
2018/2019 8 ŠK GARDE Lipovec 1880 1888 Urbanová Daniela SK Prostějov 1760 1786 0
2018/2019 7 ŠK Garde Lipovec C 1880 1888 Probošt Jakub Knínice (Slavia Boskovice D) 0 1406 ½
2018/2019 6 ŠK Garde Lipovec C 1880 1888 Matuška Jan Sokol Jedovnice 0 1816 1
2018/2019 5 ŠK Garde Lipovec C 1880 1888 Libiš Zdeněk ŠK Kunštát A 0 1695 1
2018/2019 4 ŠK Garde Lipovec C 1880 1888 Klinkovský Jiří Rudice B 0 1756 1
2018/2019 3 ŠK Garde Lipovec C 1880 1888 Loubal Pavel Letovice (Slavia Boskovice C) 1998 1983 ½
2018/2019 2 ŠK Garde Lipovec C 1880 1888 Pokladník Martin TJ Sloup B 1972 1977 0
2018/2019 1 ŠK Garde Lipovec C 1880 1888 Hruška Vladimír ŠK Jevíčko A 1874 1831 ½
2017/2018 11 ŠK Garde Lipovec B 1878 1878 Staněk Stanislav ŠK Bystrc Oilers 1904 1888 ½
2017/2018 8 ŠK Garde Lipovec B 0 1848 Haupt Jaromír ŠK Lokomotiva Brno B 1792 1779 ½
2017/2018 7 ŠK Garde Lipovec B 0 1848 Hyrš Martin ŠK Duras BVK Královo Pole B 1919 1898 ½
2017/2018 6 ŠK Garde Lipovec B 0 1848 Bednář Petr Spartak Adamov 1765 1661 1
2017/2018 5 ŠK Garde Lipovec B 0 1848 Vičar Lubomír ŠK Veselí nad Moravou 1816 1838 ½
2017/2018 2 ŠK Garde Lipovec B 1878 1878 Nekula Richard TJ Znojmo 1967 1936 ½
2017/2018 1 ŠK Garde Lipovec B 0 1845 Ling Bronislav ŠK Hodonín 1878 1859 ½
2017/2018 7 ŠK Garde Lipovec D 0 1848 Hrabal Petr TJ Sokol Vanovice 0 1621 1
2017/2018 5 ŠK Garde Lipovec D 1878 1878 Walletzký Radomír Slavia Boskovice D 0 1615 ½
2017/2018 1 ŠK Garde Lipovec D 0 1845 Bulička Jiří ŠK Jevíčko B 0 1598 1
2017/2018 4 ŠK Garde Lipovec C 1878 1878 Walletzký Radomír Knínice (Slavia Boskovice C) 0 1615 1
2017/2018 3 ŠK Garde Lipovec C 1878 1878 Plch Josef Sokol Jedovnice 0 1876 1
2016/2017 9 ŠK Garde Lipovec "C" 1805 Loubal Pavel Rudice "A" 1998 1998 ½
2016/2017 8 ŠK Garde Lipovec "C" 1805 Moc Roman ASK Blansko 1866 ½
2016/2017 7 ŠK Garde Lipovec "C" 1805 Krajíček Filip ŠK Lokomotiva Brno "D" 1811 1873 ½
2016/2017 6 ŠK Garde Lipovec "C" 1805 Zabloudil Radek MKS Vyškov "B" 1770 1770 1
2016/2017 5 ŠK Garde Lipovec "C" 1805 Boháček Milan Slavia Boskovice 2032 2042 0
2016/2017 4 ŠK Garde Lipovec "C" 1805 Vojtěch Ladislav ŠK Sokol Tišnov 2040 2078 0
2016/2017 3 ŠK Garde Lipovec "C" 1805 Dirgas Josef TJ Sloup 1995 2026 1
2016/2017 2 ŠK Garde Lipovec "C" 1805 Vávra Michal Moravská Slavia Brno "C" 1963 1962 ½
2016/2017 1 ŠK Garde Lipovec "C" 1805 Komprda Petr ŠK Garde Lipovec "B" 2009 2009 1
2015/2016 9 ŠK GARDE Lipovec "C" 1805 Boháček Milan Makkabi Boskovice 2032 2042 0
2015/2016 8 ŠK GARDE Lipovec "C" 1805 Veselý Jindřich TJ Sloup 1819 1
2015/2016 7 ŠK GARDE Lipovec "C" 1805 Pučálka Vojtěch ŠK Sokol Tišnov 1919 1914 ½
2015/2016 5 ŠK GARDE Lipovec "C" 1805 Polách Daneš Sokol Rudice 1972 1989 0
2015/2016 4 ŠK GARDE Lipovec "C" 1805 Jakubčík Jiří MKS Vyškov "B" 1852 ½
2015/2016 3 ŠK GARDE Lipovec "C" 1805 Kudla Vladimír ŠK Kuřim "B" 1918 1886 1
2015/2016 2 ŠK GARDE Lipovec "C" 1805 Pavlík Vladimír ŠK Kuřim "D" 1579 1605 ½
2015/2016 1 ŠK GARDE Lipovec "C" 1805 Mižák Ján ŠK GARDE Lipovec "B" 1944 1923 ½
2015/2016 9 ŠK Garde Lipovec D 1805 Neudert Jiří TJ Sokol Rovečné A 1180 1
2015/2016 8 ŠK Garde Lipovec D 1805 Petr Ladislav Makkabi Boskovice B 1869 0
2015/2016 6 ŠK Garde Lipovec D 1805 Fiala Lubomír ŠK Lipůvka 1658 ½
2015/2016 5 ŠK Garde Lipovec D 1805 Baláž František TJ Sloup B 1705 1
2015/2016 4 ŠK Garde Lipovec D 1805 Novák David ŠK Jevíčko A 1593 1
2015/2016 3 ŠK Garde Lipovec D 1805 Nejezchleb Drahoš Sokol Rudice B 2028 1773 ½
2015/2016 1 ŠK Garde Lipovec D 1805 Plch Josef Sokol Jedovnice 1876 ½
2014/2015 9 ŠK Garde Lipovec C 1772 Baránek Tomáš TJ Sloup 1762 ½
2014/2015 8 ŠK Garde Lipovec C 1772 Marko Daniel ŠK Lokomotiva Brno D 1743 1743 ½
2014/2015 7 ŠK Garde Lipovec C 1772 Plašil Lubomír ŠK Sokol Tišnov 1876 1859 1
2014/2015 6 ŠK Garde Lipovec C 1772 Liebl Pavel ŠK Jevíčko 1641 1
2014/2015 5 ŠK Garde Lipovec C 1772 Kocina Filip Makkabi Boskovice 1590 1
2014/2015 4 ŠK Garde Lipovec C 1772 Matuška Jan Sokol Rudice 1780 ½
2014/2015 3 ŠK Garde Lipovec C 1772 Slouka Lukáš ASK Blansko 1632 1
2014/2015 2 ŠK Garde Lipovec C 1772 Slepánek Jan MKS Vyškov B 1732 0
2014/2015 1 ŠK Garde Lipovec C 1772 Hyrš Martin ŠK Kuřim B 1923 1896 1
2014/2015 9 Lipovec D 1772 Klinkovský Jiří Rudice B 1727 1
2014/2015 8 Lipovec D 1772 Čermák Miloslav Rovečné A 1555 1
2014/2015 7 Lipovec D 1772 Wiezner Jiří Adamov B 1722 1
2014/2015 4 Lipovec D 1772 Helebrand Zdeněk Sloup B 1599 ½
2014/2015 3 Lipovec D 1772 Zemánek Jan Jevíčko B 1849 1891 0
2014/2015 2 Lipovec D 1772 Marcikán Tomáš Boskovice B 1570 ½
2014/2015 1 Lipovec D 1772 Kunc Alois Jedovnice 1729 1
2013/2014 9 ŠK Garde Lipovec C 1769 Saida Jan ASK Blansko 1815 ½
2013/2014 8 ŠK Garde Lipovec C 1769 Chloupek Libor Makkabi Boskovice 2110 2124 0
2013/2014 7 ŠK Garde Lipovec C 1769 Sedláček Petr ŠK Brno 64 2090 2084 ½
2013/2014 6 ŠK Garde Lipovec C 1769 Gubáš Jan ŠK Sokol Tišnov A 2071 2023 1
2013/2014 5 ŠK Garde Lipovec C 1769 Vitula Jan ŠK Kuřim B 1914 1930 0
2013/2014 4 ŠK Garde Lipovec C 1769 Jireš Jiří MKS Vyškov C 1880 1897 1
2013/2014 3 ŠK Garde Lipovec C 1769 Zemánek Jan ŠK Jevíčko 1849 1910 ½
2013/2014 2 ŠK Garde Lipovec C 1769 Hampel David TJ Sloup 2031 1980 0
2013/2014 1 ŠK Garde Lipovec C 1769 Mráz Pavel ŠK Garde Lipovec B 1947 0
2013/2014 9 Lipovec D 1769 Wiezner Jiří Adamov B 1716 ½
2013/2014 8 Lipovec D 1769 Bulička Jiří Jevíčko B 1609 ½
2013/2014 6 Lipovec D 1769 Kunc Jaroslav Rudice B 1554 1
2013/2014 5 Lipovec D 1769 Fránek Stanislav Jedovnice 1648 ½
2013/2014 4 Lipovec D 1769 Čermák Miloslav Rovečné A 1543 ½
2013/2014 3 Lipovec D 1769 Kovář Libor Lipůvka 1586 ½
2013/2014 2 Lipovec D 1769 Mikulášek Petr Sloup B 1634 ½
2013/2014 1 Lipovec D 1769 Longhin Oto Lipovec E 1550 ½
2012/2013 9 Lipovec D 1738 Baláž František Sloup B 1642 1
2012/2013 8 Lipovec D 1738 Dvořáček Filip Boskovice B 1562 ½
2012/2013 7 Lipovec D 1738 Masáková Petra Adamov C 1562 1502 1
2012/2013 6 Lipovec D 1738 Slouka Lukáš Jedovnice A 1613 1
2012/2013 5 Lipovec D 1738 Crhonek Vítězslav Rudice B 1787 ½
2012/2013 4 Lipovec D 1738 Moc Roman Lipůvka 1777 ½
2012/2013 3 Lipovec D 1738 Daniel Tomáš Rovečné A 1000 ½
2012/2013 1 Lipovec D 1738 Brichta Pavel Lipovec E 1463 ½
2012/2013 11 ŠK Garde Lipovec "C" 1738 Vašek Michael ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1793 ½
2012/2013 10 ŠK Garde Lipovec "C" 1738 Kovář Libor ASK Blansko 1621 1
2012/2013 9 ŠK Garde Lipovec "C" 1738 Crhonek Vítězslav Sokol Rudice 1787 ½
2012/2013 8 ŠK Garde Lipovec "C" 1738 Zapletal Karel ŠK Jevíčko 1643 ½
2012/2013 7 ŠK Garde Lipovec "C" 1738 Chloupek Libor Makkabi Boskovice 2110 2127 ½
2012/2013 6 ŠK Garde Lipovec "C" 1738 Mikuš Pavol Spartak Adamov "B" 1440 1
2012/2013 5 ŠK Garde Lipovec "C" 1738 Jandl Miroslav MKS Vyškov "B" 1776 1
2012/2013 4 ŠK Garde Lipovec "C" 1738 Šilha Josef ŠK Sokol Tišnov 1634 1
2012/2013 3 ŠK Garde Lipovec "C" 1738 Šarhan Petr MKS Vyškov "C" 1853 ½
2012/2013 2 ŠK Garde Lipovec "C" 1738 Sedlák Ivo TJ Sloup 1706 ½
2012/2013 1 ŠK Garde Lipovec "C" 1738 Longhin Oto ŠK Garde Lipovec "B" 1547 ½
2011/2012 9 ŠK Garde Lipovec D 1771 Libiš Zdeněk ŠK Kunštát 1692 ½
2011/2012 8 ŠK Garde Lipovec D 1771 Masák Pavel Spartak Adamov C 2081 2086 0
2011/2012 7 ŠK Garde Lipovec D 1771 Hnilička Michal TJ Sokol Rudice B 1874 1800 ½
2011/2012 6 ŠK Garde Lipovec D 1771 Čermák Miloslav TJ Sokol Rovečné A 1507 1
2011/2012 5 ŠK Garde Lipovec D 1771 Matuška Jan Sokol Jedovnice 1716 1
2011/2012 4 ŠK Garde Lipovec D 1771 Pokladník Martin TJ Sloup B 1873 0
2011/2012 3 ŠK Garde Lipovec D 1771 Kaderka Tomáš ŠK Lipůvka 1747 ½
2011/2012 2 ŠK Garde Lipovec D 1771 Boháček Milan Makkabi Boskovice B 1798 ½
2011/2012 1 ŠK Garde Lipovec D 1771 Šíbl Jan ŠK Garde Lipovec E 1505 1
2011/2012 11 ŠK Garde Lipovec "B" 1771 Moc Martin ASK Blansko 1496 0
2011/2012 10 ŠK Garde Lipovec "B" 1771 Hloušek Dušan Spartak Adamov "B 1631 1545 ½
2011/2012 9 ŠK Garde Lipovec "B" 1771 Klinkovský Jakub Sokol Rudice 1685 ½
2011/2012 8 ŠK Garde Lipovec "B" 1771 Dočkal Stanislav MKS Vyškov "B" 1716 0
2011/2012 7 ŠK Garde Lipovec "B" 1771 Pech Václav MKS Vyškov "A" 2109 2018 ½
2011/2012 6 ŠK Garde Lipovec "B" 1771 Mikulášek Petr TJ Sloup 1663 ½
2011/2012 5 ŠK Garde Lipovec "B" 1771 Horák Bronislav ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1939 1835 0
2011/2012 4 ŠK Garde Lipovec "B" 1771 Beneš Jindřich ŠK Jevíčko 1417 1
2011/2012 2 ŠK Garde Lipovec "B" 1771 Boháček Milan Makkabi Boskovice 1798 1
2011/2012 1 ŠK Garde Lipovec "B" 1771 Šíbl Jan ŠK Garde Lipovec "C" 1505 0
2010/2011 9 Lipovec D 1740 Ptáček František Adamov C 1000 1
2010/2011 8 Lipovec D 1740 Dvořáček Jiří Boskovice B 1561 1
2010/2011 7 Lipovec D 1740 Nechvíla Břetislav Jedovnice 1000 1
2010/2011 5 Lipovec D 1740 Kedroutek František Jevíčko B 1645 1
2010/2011 4 Lipovec D 1740 Crhonek Vítězslav Rudice B 1759 1
2010/2011 3 Lipovec D 1740 Unčovský Josef Rovečné A 1355 1
2010/2011 2 Lipovec D 1740 Procházka Ivo Sloup B 1000 1
2010/2011 1 Lipovec D 1740 Brichta Pavel Lipovec E 1437 1
2010/2011 11 ŠK Garde Lipovec "C" 1740 Kupčík Zdeněk MKS Vyškov "A" 1996 0
2010/2011 10 ŠK Garde Lipovec "C" 1740 Navrátil Jiří ŠK Sokol Tišnov 1956 0
2010/2011 9 ŠK Garde Lipovec "C" 1740 Rada Michal Sokol Rudice 2103 1
2010/2011 8 ŠK Garde Lipovec "C" 1740 Zemánek Jan ŠK Jevíčko 1924 ½
2010/2011 7 ŠK Garde Lipovec "C" 1740 Majer Jiří ŠK KME-DDM Kuřim "B" 2081 0
2010/2011 6 ŠK Garde Lipovec "C" 1740 Pech Václav MKS Vyškov "B" 2034 0
2010/2011 5 ŠK Garde Lipovec "C" 1740 Dobeš Dušan Makkabi Boskovice 2122 0
2010/2011 4 ŠK Garde Lipovec "C" 1740 Hroza Jiří ASK Blansko 1801 0
2010/2011 3 ŠK Garde Lipovec "C" 1740 Pokladník Martin TJ Sloup 1891 ½
2010/2011 2 ŠK Garde Lipovec "C" 1740 Šmehlík Jaroslav Spartak Adamov "B" 1845 0
2010/2011 1 ŠK Garde Lipovec "C" 1740 Fajstl František ŠK Garde Lipovec "B" 2067 ½
2009/2010 8 ŠK Garde Lipovec C 1669 Senáši Martin ASK Blansko B 1502 1
2009/2010 7 ŠK Garde Lipovec C 1669 Šutera Zdeněk Rovečné A 1600 1
2009/2010 6 ŠK Garde Lipovec C 1669 Brichta Pavel ŠK Garde Lipovec D 1461 1
2009/2010 5 ŠK Garde Lipovec C 1669 Kuník Ján TJ Spartak Adamov C 1395 1
2009/2010 4 ŠK Garde Lipovec C 1669 Toulec Richard Sokol Rudice C 1693 1
2009/2010 3 ŠK Garde Lipovec C 1669 Gamba Jaromír ŠK Jevíčko B 1000 1
2009/2010 2 ŠK Garde Lipovec C 1669 Dvořáček Jiří Makkabi Boskovice B 1554 ½
2009/2010 1 ŠK Garde Lipovec C 1669 Dvořák Michal Sokol Jedovnice 1593 1
2009/2010 11 SK Garde Lipovec B 1669 Novotný Jaroslav TJ Sloup 1578 1
2009/2010 10 SK Garde Lipovec B 1669 Petr Ladislav Makkabi Boskovice 1629 0
2009/2010 9 SK Garde Lipovec B 1669 Pučálka Vojtěch SK Sokol Tisnov 1943 1
2009/2010 8 SK Garde Lipovec B 1669 Jireš Jiří MKS Vyskov B 1698 ½
2009/2010 7 SK Garde Lipovec B 1669 Majetič Radim MKS Vyskov A 1777 0
2009/2010 6 SK Garde Lipovec B 1669 Dufek Petr ASK Blansko 1609 1
2009/2010 5 SK Garde Lipovec B 1669 Jirásek Pavel SK Jevicko 1664 1
2009/2010 4 SK Garde Lipovec B 1669 Kuník Ján TJ Spartak Adamov B 1395 1
2009/2010 3 SK Garde Lipovec B 1669 Jelínek Michal Sokol Rudice B 1000 1
2009/2010 2 SK Garde Lipovec B 1669 Toulec Richard Sokol Rudice A 1693 1
2009/2010 1 SK Garde Lipovec B 1669 Habina Ladislav SK Garde Lipovec A 1593 1
2008/2009 9 ŠK Garde Lipovec D 1673 Hnilička Michal Sokol Rudice C 1806 0
2008/2009 8 ŠK Garde Lipovec D 1673 Dufek Petr TJ ČKD Blansko B 1586 ½
2008/2009 7 ŠK Garde Lipovec D 1673 Čermák Miloslav TJ Sokol Rovečné 1444 ½
2008/2009 6 ŠK Garde Lipovec D 1673 Loubal Pavel TJ Spartak Adamov B 1984 0
2008/2009 5 ŠK Garde Lipovec D 1673 Špičák Petr TJ Sloup B 1798 0
2008/2009 2 ŠK Garde Lipovec D 1673 Plch Josef TJ Sokol Jedovnice 1835 0
2008/2009 1 ŠK Garde Lipovec D 1673 Dvořáček Jiří Makkabi Boskovice B 1551 1
2008/2009 11 SK GARDE Lipovec "C" 1673 Kosina Vladimír SK Lokomotiva Brno "E" 1852 0
2008/2009 9 SK GARDE Lipovec "C" 1673 Pokladník Martin TJ Sloup 1824 ½
2008/2009 7 SK GARDE Lipovec "C" 1673 Dvořáček Milan Sokol Rudice "B" 1670 1
2008/2009 6 SK GARDE Lipovec "C" 1673 Boháček Milan Makkabi Boskovice 1722 1
2008/2009 5 SK GARDE Lipovec "C" 1673 Rumián Libor SK Jevicko 1776 0
2008/2009 4 SK GARDE Lipovec "C" 1673 Saida Jan TJ CKD Blansko 1836 ½
2008/2009 3 SK GARDE Lipovec "C" 1673 Kupčík Zdeněk MKS Vyskov "A" 2029 ½
2008/2009 2 SK GARDE Lipovec "C" 1673 Martinovič Aleš MKS Vyskov "B" 1787 0
2008/2009 1 SK GARDE Lipovec "C" 1673 Mižák Ján SK GARDE Lipovec "B" 1967 0
2007/2008 11 SK Garde Lipovec B 1696 Keprt Jaroslav Sokol Rudice C 1382 1
2007/2008 10 SK Garde Lipovec B 1696 Toulec Richard Sokol Rudice B 1628 0
2007/2008 7 SK Garde Lipovec B 1696 Hrbata Jaroslav SK Jevicko 1555 1
2007/2008 5 SK Garde Lipovec B 1696 Dufek Jaroslav MKS Vyskov B 1687 ½
2007/2008 4 SK Garde Lipovec B 1696 Poláček Jaroslav KS TJ Bucovice 1662 ½
2007/2008 1 SK Garde Lipovec B 1696 Dvořáček Jiří Makkabi Boskovice 1537 0
2007/2008 9 Garde Lipovec C 1696 Drochytka Josef ČKD Blansko A 1722 1
2007/2008 8 Garde Lipovec C 1696 Špičák Petr TJ Sloup B 1791 ½
2007/2008 7 Garde Lipovec C 1696 Plch Josef Sokol Jedovnice 1834 0
2007/2008 6 Garde Lipovec C 1696 Ševčík Martin Sokol Rudice D 1531 1
2007/2008 5 Garde Lipovec C 1696 Schůrek Miroslav Makkabi Boskovice B 1575 0
2007/2008 3 Garde Lipovec C 1696 Doležel Milan Garde Lipovec D 1459 1
2007/2008 2 Garde Lipovec C 1696 Čermák Miloslav ŠK Rovečné 1438 ½
2007/2008 1 Garde Lipovec C 1696 Novotný Milan Spartak Adamov B 1813 0
2006/2007 11 ŠK Garde Lipovec B 1675 Kropáč Jiří ŠK KME-DDM Kuřim B 1626 0
2006/2007 10 ŠK Garde Lipovec B 1675 Dočkal Stanislav MKS Vyškov B 1741 1
2006/2007 9 ŠK Garde Lipovec B 1675 Hála Pavel ŠK Lokomotiva Brno F 1653 0
2006/2007 7 ŠK Garde Lipovec B 1675 Šandera Jiří ŠK TJ Komořany 1735 1
2006/2007 6 ŠK Garde Lipovec B 1675 Novák David ŠK Jevíčko 1574 ½
2006/2007 5 ŠK Garde Lipovec B 1675 Brus Jiří Sokol Rudice C 1437 1
2006/2007 4 ŠK Garde Lipovec B 1675 Klinkovský Jiří Sokol Rudice B 1770 ½
2006/2007 3 ŠK Garde Lipovec B 1675 Slavík Jaroslav TJ Spartak Adamov A 1618 1
2006/2007 2 ŠK Garde Lipovec B 1675 Němec Karel TJ Sloup 1708 1
2006/2007 1 ŠK Garde Lipovec B 1675 Janás Josef ŠK Sokol Tišnov A 1763 0
2006/2007 8 Garde Lipovec C 1675 Plch Josef Sokol Jedovnice A 1
2006/2007 7 Garde Lipovec C 1675 Hroza Jiří ČKD Blansko A 0
2006/2007 5 Garde Lipovec C 1675 Toulec Richard Sokol Rudice D 1626 ½
2006/2007 4 Garde Lipovec C 1675 Čermák Miloslav ŠK Rovečné 1432 1
2006/2007 3 Garde Lipovec C 1675 Hubený Pavel Makkabi BoskoviceA 1854 0
2006/2007 2 Garde Lipovec C 1675 Pokladník Martin TJ Sloup B 1683 1
2006/2007 1 Garde Lipovec C 1675 Šíbl Jan Garde Lipovec D 1478 1
2005/2006 11 GARDE LIPOVEC B 1627 Verner Radoslav TJ KOMOŘANY 1577 1
2005/2006 10 GARDE LIPOVEC B 1627 Slezák Jan KME-DDM KUŘIM B 1715 ½
2005/2006 9 GARDE LIPOVEC B 1627 Novák David ŠK JEVÍČKO 1585 0
2005/2006 8 GARDE LIPOVEC B 1627 Mikulášek Petr TJ SLOUP 1613 0
2005/2006 7 GARDE LIPOVEC B 1627 Janků Luboslav MORAVSKÁ SLAVIA A 1888 0
2005/2006 6 GARDE LIPOVEC B 1627 Stupavský Štefan ČKD BLANSKO 1
2005/2006 5 GARDE LIPOVEC B 1627 Derňár Mikuláš MAKKABI BOSKOVICE 1474 1
2005/2006 4 GARDE LIPOVEC B 1627 Krejčí Dalibor SOKOL TIŠNOV 1726 0
2005/2006 3 GARDE LIPOVEC B 1627 Hradil Radek MKS VYŠKOV A 1868 1
2005/2006 2 GARDE LIPOVEC B 1627 Klíma Oldřich SOKOL RUDICE B 1669 ½
2005/2006 1 GARDE LIPOVEC B 1627 Doškař Miloslav DURAS BRNO E 1672 1
2005/2006 9 Garde Lipovec C 1627 Pokladník Martin TJ Sloup B 1545 ½
2005/2006 8 Garde Lipovec C 1627 Šutera Zdeněk ŠK Rovečné 1593 1
2005/2006 7 Garde Lipovec C 1627 Kunc Alois Sokol Jedovnice A 1463 1
2005/2006 6 Garde Lipovec C 1627 Šmehlík Jaroslav Spartak Adamov A 1892 1
2005/2006 4 Garde Lipovec C 1627 Crhonek Vítězslav Sokol Rudice C 1836 1
2005/2006 3 Garde Lipovec C 1627 ŠK Kunštát 1
2005/2006 2 Garde Lipovec C 1627 Kocina Filip Makkabi BoskoviceB 1575 1
2005/2006 1 Garde Lipovec C 1627 Šíbl Jan Garde Lipovec D 1420 ½
2004/2005 11 Garde Lipovec B 1617 Halba Václav MKS Vyškov B 1
2004/2005 10 Garde Lipovec B 1617 Veselý Miroslav Makkabi Boskovice 1631 0
2004/2005 9 Garde Lipovec B 1617 Univerzita Brno B 1
2004/2005 7 Garde Lipovec B 1617 Nikodém Gustav Mor. Slávia Brno A 1852 ½
2004/2005 2 Garde Lipovec B 1617 Rada Marek Sokol Rudice B 1609 0
2004/2005 9 Garde Lipovec C 1617 Konečný Ladislav Makkabi BoskoviceB 1670 1
2004/2005 8 Garde Lipovec C 1617 Stloukal Jaroslav TJ ČKD Blansko 1
2004/2005 7 Garde Lipovec C 1617 Schovanec David ŠK Kunštát 1493 1
2004/2005 6 Garde Lipovec C 1617 Gruber Pavel Spartak Adamov A 1462 1
2004/2005 4 Garde Lipovec C 1617 Brichta Pavel Garde Lipovec D 1
2004/2005 2 Garde Lipovec C 1617 Zouhar Milan Sokol Rudice C 1343 1
2004/2005 1 Garde Lipovec C 1617 Novák David ŠK Jevíčko B 1