Hráč Pavelka Jindřich

Pavelka Jindřich

User Pic
Jméno: Pavelka Jindřich
Oddíl: Slavia Kroměříž
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2159
Elo mezinárodní: 2165
ID: 5242
FIDE ID: 319473
Rok narození: 1978
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2014/2015 11 Slavia Kroměříž „A“ 2174 2167 Malivánek Jiří TJ ŠO Chrudim 2124 2126 ½
2014/2015 7 Slavia Kroměříž „A“ 2174 2167 Záleský Karel KVS EKODIVIZE Opava "A" 2060 2059 1
2013/2014 10 Slavia Kroměříž “A“ 2203 2196 Hošek Milan 2222 ŠK Polabiny “A“ 2292 2288 0
2013/2014 9 Slavia Kroměříž “A“ 2203 2196 Mrva Marek TJ Ostrava 2188 2189 0
2013/2014 8 Slavia Kroměříž “A“ 2203 2196 Mrázek Lumír SK Slavia Orlová “A“ 2211 2232 0
2013/2014 7 Slavia Kroměříž “A“ 2203 2196 Rabatin Jakub BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2243 2261 0
2013/2014 6 Slavia Kroměříž “A“ 2203 2196 Dubina Pavel ŠK Zlín “A“ 2121 2076 0
2013/2014 5 Slavia Kroměříž “A“ 2203 2196 Beil Zdeněk TJ Tatran Litovel “B“ 2232 2220 0
2013/2014 4 Slavia Kroměříž “A“ 2203 2196 Uřičář Jakub ŠK Staré Město “A“ 2196 2208 1
2013/2014 3 Slavia Kroměříž “A“ 2203 2196 Sochorová Petra Lokomotiva Brno “A“ 2183 2182 ½
2013/2014 2 Slavia Kroměříž “A“ 2203 2196 Blahynka Martin ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2188 2235 1
2012/2013 10 Slavia Kroměříž “A“ 2245 2236 Koutný Petr ŠK Zlín “A“ 2175 2189 0
2012/2013 9 Slavia Kroměříž “A“ 2245 2236 Strašil Pavel Tatran Litovel “B“ 2094 2093 0
2012/2013 8 Slavia Kroměříž “A“ 2245 2236 Uřičář Jakub ŠK Staré Město “A“ 2163 2179 ½
2012/2013 7 Slavia Kroměříž “A“ 2245 2236 Poloch Petr Šachový klub Karviná “A“ 2290 2253 ½
2012/2013 6 Slavia Kroměříž “A“ 2245 2236 Obšivač Josef A64 PROCLIENT Grygov “B“ 2281 2284 0
2012/2013 5 Slavia Kroměříž “A“ 2245 2236 Vyskočil Neklan ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2368 2336 0
2012/2013 4 Slavia Kroměříž “A“ 2245 2236 Mojžíš Jaroslav 2222 ŠK Polabiny “B“ 2163 2150 0
2012/2013 3 Slavia Kroměříž “A“ 2245 2236 Kuboš Rostislav SK Slavia Orlová “A“ 2215 2203 0
2012/2013 2 Slavia Kroměříž “A“ 2245 2236 Sedláček Oldřich ŠK Gordic Jihlava 2223 2214 1
2011/2012 11 Slavia Kroměříž 2259 2248 Kuboš Rostislav Slavia Orlová 2227 2207 0
2011/2012 10 Slavia Kroměříž 2259 2248 Hába Zdeněk ŠK Gordic 2207 2213 1
2011/2012 9 Slavia Kroměříž 2259 2248 Pacl Václav Labortech Ostrava B 2179 2166 1
2011/2012 8 Slavia Kroměříž 2259 2248 Rubal Adam ŠK Zlín B 2232 2225 0
2011/2012 7 Slavia Kroměříž 2259 2248 Obšivač Josef A64 Grygov B 2274 2275 0
2011/2012 6 Slavia Kroměříž 2259 2248 Gibiec Ernest Šachový klub Karviná 2279 2283 1
2011/2012 5 Slavia Kroměříž 2259 2248 Vaněk Ladislav Tatran Litovel B 2199 2219 ½
2011/2012 4 Slavia Kroměříž 2259 2248 Blahynka Martin ŠK Duras BVK Brno-Královo Pole 2098 2146 0
2011/2012 3 Slavia Kroměříž 2259 2248 Buráň Jaroslav ŠK Staré Město 2264 2261 1
2011/2012 2 Slavia Kroměříž 2259 2248 Worek Joanna TŽ Třinec 2265 2274 0
2011/2012 1 Slavia Kroměříž 2259 2248 Hošek Milan 2222 ŠK Polabiny B 2289 2280 ½
2010/2011 11 Slavia Kroměříž 2241 Parák Dominik SPgŠ+G Znojmo 2138 ½
2010/2011 9 Slavia Kroměříž 2241 Šudřich Radek ŠK Holešov 2113 1
2010/2011 7 Slavia Kroměříž 2241 Galuška Josef TJ ŠK Veselí nad Moravou 2117 ½
2010/2011 5 Slavia Kroměříž 2241 Zapletal Jiří SK Prostějov 2166 1
2010/2011 4 Slavia Kroměříž 2241 Dvouletý Pavel ŠK Staré Město B 2126 1
2010/2011 3 Slavia Kroměříž 2241 Gabriel Adam SK Boršice 2148 0
2010/2011 2 Slavia Kroměříž 2241 Handl Martin TJ Spartak Adamov 2067 1
2010/2011 11 Slavia Kroměříž B 2241 Fiala Václav SK Boršice B 2203 ½
2010/2011 1 Slavia Kroměříž B 2241 Karlík Ondřej TJ Sokol Hošťálková A 2127 1
2009/2010 11 Slavia Kroměříž 2268 Bažant Petr ŠK Staré Město 2389 ½
2009/2010 10 Slavia Kroměříž 2268 Řezníček Jan ŠK Vysoké Mýto 2198 1
2009/2010 9 Slavia Kroměříž 2268 Adámek Jiří ŠK Slavoj Poruba 2268 ½
2009/2010 5 Slavia Kroměříž 2268 Zpěvák Pavel Tatran Litovel A 2390 0
2009/2010 4 Slavia Kroměříž 2268 Kubíček Antonín Tatran Litovel B 2260 0
2009/2010 3 Slavia Kroměříž 2268 Olšar Jaroslav Jakl Karvina 2270 ½
2009/2010 2 Slavia Kroměříž 2268 Jakubiec Edyta ŠK Labortech Ostrava 2184 ½
2009/2010 1 Slavia Kroměříž 2268 Worek Joanna TŽ Třinec B 2234 0
2007/2008 11 Slavia Kroměříž 2196 Fajstl František SK Prostějov 2140 ½
2007/2008 10 Slavia Kroměříž 2196 Strašil Pavel Tatran Litovel B 2186 1
2007/2008 9 Slavia Kroměříž 2196 Švancara Petr A64 PROCLIENT Grygov B 2121 1
2007/2008 7 Slavia Kroměříž 2196 Šaňák František SK Boršice 1969 1
2007/2008 4 Slavia Kroměříž 2196 Veselý Jaromír ŠK Lokomotiva Brno B 2054 1
2007/2008 1 Slavia Kroměříž 2196 Studený Radovan ŠK Staré Město C 2008 1
2006/2007 11 Slavia Kroměříž "A" 2169 Kozlíček Lubomír ŠK Gordic Jihlava "A" 2171 0
2006/2007 10 Slavia Kroměříž "A" 2169 Babula Milan TŽ Třinec "B" 2314 ½
2006/2007 9 Slavia Kroměříž "A" 2169 Vavruška Antonín ŠK Staré Město 1923 2148 1
2006/2007 8 Slavia Kroměříž "A" 2169 Malík Jan Slavoj Poruba "A" 2221 1
2006/2007 7 Slavia Kroměříž "A" 2169 Jurásek Miroslav ŠK Staré Město 2298 1
2006/2007 6 Slavia Kroměříž "A" 2169 Číp Dalibor Orel Ořechov "A" 2162 ½
2006/2007 5 Slavia Kroměříž "A" 2169 Antošík Alois ŠK Stonava "A" 2251 ½
2006/2007 4 Slavia Kroměříž "A" 2169 Pakosta Miroslav Lokomotiva Brno "B" 2158 0
2006/2007 3 Slavia Kroměříž "A" 2169 Šplíchal Stanislav Mittal Ostrava "A" 2209 ½
2006/2007 2 Slavia Kroměříž "A" 2169 Bělunek Vladimír Tatran Litovel "A" 2249 ½
2006/2007 1 Slavia Kroměříž "A" 2169 Červený Martin ŠK Duras Brno "A" 2285 1
2005/2006 11 Slavia Kroměříž "A" 2163 Kretek Břetislav TŽ Třinec "B" 2247 1
2005/2006 10 Slavia Kroměříž "A" 2163 Sobek Jaroslav Jakl Karviná "A" 2297 0
2005/2006 9 Slavia Kroměříž "A" 2163 Zpěvák Pavel ŠK Staré Město "A" 2358 ½
2005/2006 8 Slavia Kroměříž "A" 2163 Malík Jan Slavoj Poruba "A" 2241 1
2005/2006 7 Slavia Kroměříž "A" 2163 Skácelík Petr ŠK DURAS Brno "A" 2244 0
2005/2006 6 Slavia Kroměříž "A" 2163 Holeksa Zdeněk BŠS Frýdek-Místek "A" 2188 ½
2005/2006 5 Slavia Kroměříž "A" 2163 Švanda Pavel ŠK Gordic Jihlava "A" 2233 ½
2005/2006 4 Slavia Kroměříž "A" 2163 Hrubeš Pavel TJ Lanškroun "A" 2142 1
2005/2006 3 Slavia Kroměříž "A" 2163 Trombík Karel Slavia Orlová "A" 2163 1
2005/2006 2 Slavia Kroměříž "A" 2163 Stratil Ladislav Tatran Litovel "A" 2370 0
2005/2006 1 Slavia Kroměříž "A" 2163 Břečka Ivan Mittal Ostrava "A" 2346 ½
2004/2005 11 Slavia Kroměříž B 2125 Biolek Richard A64 Mipap Grygov B 2098 ½
2004/2005 10 Slavia Kroměříž B 2125 Juříček Stanislav ŠK Zbrojovka Vsetín 2172 1
2004/2005 9 Slavia Kroměříž B 2125 Vavruška Antonín ŠK Staré Město B 2191 1
2004/2005 8 Slavia Kroměříž B 2125 Zapletal Jiří TJ Unex ŠK Uničov 2154 ½
2004/2005 7 Slavia Kroměříž B 2125 Ponížil Cyril ŠK Trinom Zlín B 2205 ½
2004/2005 6 Slavia Kroměříž B 2125 Jablonický František SK Boršice ½
2004/2005 5 Slavia Kroměříž B 2125 Mišta Ladislav Tatran Litovel B 2152 ½
2004/2005 4 Slavia Kroměříž B 2125 Mazoch Jiří Slavia Kroměříž C 2142 ½
2004/2005 3 Slavia Kroměříž B 2125 Knotek Josef ŠK Staré Město C 2160 1
2004/2005 2 Slavia Kroměříž B 2125 Hrubeš Pavel TJ Lanškroun 2130 ½
2004/2005 1 Slavia Kroměříž B 2125 Kozák Petr LOKO Zábřeh 2080 1
2004/2005 11 Slavie Kroměříž A 2125 Hošek Stanislav MSA Dolní Benešov 2000 1
2004/2005 10 Slavie Kroměříž A 2125 Stýblo Michal Tatran Litovel 2233 ½
2004/2005 3 Slavie Kroměříž A 2125 Gruštík Radomír Jakl Karviná A" 2023 0
2003/2004 10 Slavia Kroměříž B 2088 Sháněl Jaroslav ŠK Staré Město B 2137 ½
2003/2004 9 Slavia Kroměříž B 2088 Mišta Ladislav Tatran Litovel B 2227 ½
2003/2004 8 Slavia Kroměříž B 2088 Zatloukal Petr A64 Grygov B 2076 1
2003/2004 7 Slavia Kroměříž B 2088 Sojka Aleš MKS Holešov 2131 ½
2003/2004 6 Slavia Kroměříž B 2088 Doležel Jaromír ŠK Šumperk 2163 1
2003/2004 5 Slavia Kroměříž B 2088 Macura Emil ŠK Zlín B 2124 0
2003/2004 4 Slavia Kroměříž B 2088 Jasný Stanislav ŠK Zbroj Vsetín 2276 1
2003/2004 3 Slavia Kroměříž B 2088 Opravil Karel Loko Zábřeh 2138 ½
2003/2004 2 Slavia Kroměříž B 2088 Brázdil Roman Slavia Kroměříž A 2211 ½
2003/2004 1 Slavia Kroměříž B 2088 Drtina Milan SK Boršice 2257 0