Hráč Častulík Jiří

Častulík Jiří

User Pic
Jméno: Častulík Jiří
Oddíl: Sportovní klub Brumov-Bylnice, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1753
Elo mezinárodní: 1820
ID: 3737
FIDE ID: 341185
Rok narození: 1965
Třída rozhodčího: 2
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 3 Brumov 1820 1753 Řehák Lukáš Slavičín 1919 1970 ½
2019/2020 2 Brumov 1820 1753 Martiňák Cyril Valašské Meziříčí 1801 1928 0
2019/2020 1 Brumov 1820 1753 Smílek Jan Lužná 0 1706 ½
2018/2019 6 ŠO TJ Sokol Francova Lhota 1817 1771 Otáhalová Nela ŠK Zbrojovka Vsetín B 1346 1420 1
2018/2019 2 ŠO TJ Sokol Francova Lhota 1800 1764 Ludvíček Josef SK Boršice A 1747 1788 1
2018/2019 11 SK Brumov-Bylnice B 1820 1771 Suchánek Hanuš ŠK Zlín D 1476 1609 ½
2018/2019 10 SK Brumov-Bylnice B 1820 1771 Hobza Radek ŠK Zlín-Malenovice B 1324 1466 ½
2018/2019 7 SK Brumov-Bylnice B 1820 1771 Peléšek Zdeněk ŠK DDM Slavičín C 0 1619 ½
2018/2019 5 SK Brumov-Bylnice B 1817 1771 Polášek Libor TJ Fatra – Slavia Napajedla B 1516 1583 1
2018/2019 4 SK Brumov-Bylnice B 1817 1764 Jandl Miroslav TJ Bojkovice B 0 1733 ½
2018/2019 3 SK Brumov-Bylnice B 1800 1764 Hanus Aleš Šachový oddíl SK Horní Lhota 0 1495 1
2018/2019 11 SK Brumov-Bylnice 1820 1771 Herman Vladimír ŠO Sokol Bystřička 0 1754 0
2018/2019 10 SK Brumov-Bylnice 1820 1771 Jasný Igor TJ Sokol Valašská Bystřice B 1933 1905 ½
2018/2019 9 SK Brumov-Bylnice 1820 1771 Pala Vladimír Šachy Hošťálková B 2227 2201 ½
2018/2019 8 SK Brumov-Bylnice 1820 1771 Kudera Zbyněk ŠO SK Pozlovice 0 1913 0
2018/2019 7 SK Brumov-Bylnice 1817 1771 Daněk Ivan TJ Gumárny Zubří 1884 1840 ½
2018/2019 6 SK Brumov-Bylnice 1817 1771 Závodný Jaroslav ŠK Zbrojovka Vsetín C 1797 1802 ½
2018/2019 5 SK Brumov-Bylnice 1817 1764 Jakubál Petr ŠO TJ Sokol Lužná 0 1824 ½
2018/2019 4 SK Brumov-Bylnice 1817 1764 Špaňhel Petr ŠO TJ Sokol Vizovice 2205 2053 0
2018/2019 3 SK Brumov-Bylnice 1800 1764 Suchánek Kryštof ŠK Zlín C 1753 1819 0
2018/2019 2 SK Brumov-Bylnice 1800 1764 Sviták Josef ŠK DDM Slavičín 1865 1855 0
2018/2019 1 SK Brumov-Bylnice 1800 1764 Trčálek David Sokol Ústí 1742 1851 ½
2017/2018 11 Brumov-Bylnice 1800 1769 Bobalík Petr Vala�sk� Mezi���� 1910 1885 ½
2017/2018 10 Brumov-Bylnice 1800 1769 Lamper Vlastimil Rajnochovice 1888 1928 ½
2017/2018 9 Brumov-Bylnice 1800 1769 Trčálek David �st� 1686 1769 ½
2017/2018 8 Brumov-Bylnice 1800 1769 Závodný Jaroslav �KZ Vset�n C 1758 1749 ½
2017/2018 7 Brumov-Bylnice 1800 1769 Škrobák Petr Zub�� 1796 1841 ½
2017/2018 6 Brumov-Bylnice 1800 1769 Doležal Karel Lu�n� 1972 1974 ½
2017/2018 5 Brumov-Bylnice 1800 1769 Vraj Ondřej Ho���lkov� B 1855 1948 0
2017/2018 4 Brumov-Bylnice 1800 1769 Holman Radek EMKaD Hole�ov 1866 1861 0
2017/2018 3 Brumov-Bylnice 1800 1769 Janček Milan Slavi��n 0 1864 ½
2017/2018 2 Brumov-Bylnice 1800 1769 Slížek Josef Vala�sk� Byst�ice B 1931 1924 ½
2017/2018 1 Brumov-Bylnice 1797 1768 Špaňhel Petr Vizovice 2205 2071 0
2017/2018 6 SK Brumov-Bylnice B 1800 1769 Jakubál Petr Valašské Klobouky A 0 1821 ½
2017/2018 1 SK Brumov-Bylnice B 1800 1769 Richvalský Patrik ŠK Zlín-Malenovice B 1616 1547 0
2017/2018 3 ŠO TJ Sokol Francova Lhota 1800 1769 Šak Šimon ŠK Zbrojovka Vsetín B 1280 1397 1
2015/2016 11 Brumov-Bylnice 1797 1795 Stojan František Zlín C 1811 1808 ½
2015/2016 10 Brumov-Bylnice 1797 1795 Sviták Josef Slavičín 1865 1887 ½
2015/2016 9 Brumov-Bylnice 1797 1795 Vraj Karel Hošťálková B 1755 1849 ½
2015/2016 8 Brumov-Bylnice 1797 1795 Blaha Antonín Vizovice 1808 ½
2015/2016 7 Brumov-Bylnice 1797 1795 Myška Dušan Rajnochovice 1699 ½
2015/2016 6 Brumov-Bylnice 1797 1795 Gabryš Lukáš ŠKZ Vsetín C 1895 1940 ½
2015/2016 5 Brumov-Bylnice 1797 1795 Velčovský Josef Gumárny Zubří 1840 1882 ½
2015/2016 4 Brumov-Bylnice 1797 1795 Smílek Jan Lužná 1783 1
2015/2016 3 Brumov-Bylnice 1797 1795 Bělunek Zdeněk Zašová 1953 1946 0
2015/2016 2 Brumov-Bylnice 1797 1795 Dorňák Pavel Val. Meziříčí 1922 ½
2015/2016 1 Brumov-Bylnice 1797 1795 Růčka Petr Val.Bystřice 1915 1887 0
2015/2016 9 Brumov-Bylnice B 1797 1795 Koutný Libor Horní Lhota 1371 1
2015/2016 8 Brumov-Bylnice B 1797 1795 Suchánek Kryštof Zlín D 1672 1681 0
2015/2016 7 Brumov-Bylnice B 1797 1795 Petráš Daniel Slavičín C 1229 1
2015/2016 6 Brumov-Bylnice B 1797 1795 Procházka Ludvík Slavičín B 1646 1674 1
2015/2016 2 Brumov-Bylnice B 1797 1795 Sedláček Roman Napajedla C 1721 1460 ½
2015/2016 1 Brumov-Bylnice B 1797 1795 Bistrý Jaromír Valašské Klobouky A 1824 0
2014/2015 4 Brumov-Bylnice B 1811 1819 Procházka Ludvík Slavičín A 1798 1865 ½
2014/2015 11 Brumov-Bylnice 1811 1819 Krejča Jakub Hošťálková B 1887 1923 0
2014/2015 10 Brumov-Bylnice 1811 1819 Janál Vladimír Vizovice 2122 2038 0
2014/2015 9 Brumov-Bylnice 1811 1819 Sewiola Petr Val. Bystřice B 1746 1677 ½
2014/2015 8 Brumov-Bylnice 1811 1819 Bistrý Jaromír Val. Klobouky 1834 ½
2014/2015 7 Brumov-Bylnice 1811 1819 Smílek Jan Lužná 1784 0
2014/2015 6 Brumov-Bylnice 1811 1819 Motúzová Marta ŠKZ Vsetín B 1837 1837 0
2014/2015 5 Brumov-Bylnice 1811 1819 Pecl Jaroslav Bystřice p. Hostýnem 1804 ½
2014/2015 4 Brumov-Bylnice 1811 1819 Burdík Miloslav Zašová 1787 ½
2014/2015 3 Brumov-Bylnice 1811 1819 Ambros Zdenek Val. Meziříčí 1838 1802 ½
2014/2015 2 Brumov-Bylnice 1811 1819 Káňa Zdeněk Rajnochovice 1763 1
2014/2015 1 Brumov-Bylnice 1811 1819 Velčovský Josef Gumárny Zubří 1829 1881 ½
2014/2015 8 Šachový oddíl TJ Francova Lhota 1811 1819 Veselský František Sokol Hošťálková A 1919 1922 0
2013/2014 11 Brumov - Bylnice 1826 1821 Peška Antonín EMKaD Holešov 1740 ½
2013/2014 9 Brumov - Bylnice 1826 1821 Jasný Igor Val. Bystřice 1951 0
2013/2014 6 Brumov - Bylnice 1826 1821 Pecl Jaroslav Rajnochovice 1810 1
2013/2014 5 Brumov - Bylnice 1826 1821 Sadílek Jaromír Zašová 1793 0
2013/2014 4 Brumov - Bylnice 1826 1821 Janček Milan Val. Klobouky 1769 ½
2013/2014 3 Brumov - Bylnice 1826 1821 Stančík Jakub ŠKZ Vsetín B 1867 1911 ½
2013/2014 2 Brumov - Bylnice 1826 1821 Bařinka Miroslav Vizovice 1735 1763 1
2013/2014 1 Brumov - Bylnice 1826 1821 Chutný Aleš ŠK Holešov B 1867 ½
2013/2014 11 TJ Sokol Francova Lhota A 1826 1821 Závodný Jaroslav ŠK Zbrojovka Vsetín A 1784 1824 ½
2013/2014 10 TJ Sokol Francova Lhota A 1826 1821 Tomek Josef ŠK Zlínterm Zlín A 1885 ½
2013/2014 4 TJ Sokol Francova Lhota A 1826 1821 Opluštil Vladimír Sokol Postoupky B 1864 1872 0
2013/2014 2 Brumov-Bylnice B 1826 1821 Blahynka Svatopluk Napajedla C 1613 1
2012/2013 5 Brumov-Bylnice B 1826 1806 Vančík Petr Lukov 1000 1
2012/2013 4 Brumov-Bylnice B 1826 1806 Urban Jaroslav Zlínterm B 1737 1
2012/2013 11 Brumov-Bylnice 1826 1806 Bařinka Miroslav Vizovice 1815 1802 ½
2012/2013 10 Brumov-Bylnice 1826 1806 Chutný Tomáš Holešov B 1810 1
2012/2013 9 Brumov-Bylnice 1826 1806 Ambros Zdenek Val. Meziříčí 1892 1886 ½
2012/2013 8 Brumov-Bylnice 1826 1806 Bělunek Zdeněk Zašová 1955 1917 ½
2012/2013 7 Brumov-Bylnice 1826 1806 Novák Zdeněk Bystřice p.H. 1829 1744 ½
2012/2013 6 Brumov-Bylnice 1826 1806 Lukaštík Jaroslav Ústí 1668 ½
2012/2013 5 Brumov-Bylnice 1826 1806 Jakubál Petr Val. Klobouky 1847 ½
2012/2013 4 Brumov-Bylnice 1826 1806 Hapka Tomáš Rajnochovice 1952 1919 ½
2012/2013 3 Brumov-Bylnice 1826 1806 Doležal Karel ŠKZ Vsetín B 2005 2015 0
2012/2013 2 Brumov-Bylnice 1826 1806 Dubovecký Josef Zlín D 1820 ½
2012/2013 1 Brumov-Bylnice 1826 1806 Škrobák Petr Val. Bystřice 1885 1876 ½
2011/2012 11 Brumov-Bylnice 1826 1821 Zapletal Oldřich Zlínterm 1997 ½
2011/2012 10 Brumov-Bylnice 1826 1821 Vlachopulos Elefteris Huslenky 1735 1762 ½
2011/2012 8 Brumov-Bylnice 1826 1821 Novák Zdeněk Bystřice p.H. 1853 1777 ½
2011/2012 7 Brumov-Bylnice 1826 1821 Jurča Marek Vsetín B 1865 1915 0
2011/2012 6 Brumov-Bylnice 1826 1821 Janál Vladimír Vizovice 2122 1981 0
2011/2012 5 Brumov-Bylnice 1826 1821 Jasný Igor Valašská Bystřice 1994 ½
2011/2012 4 Brumov-Bylnice 1826 1821 Uhlíř Jiří Rajnochovice 1920 1902 0
2011/2012 3 Brumov-Bylnice 1826 1821 Rafaja Marek Holešov B 1916 1922 ½
2011/2012 2 Brumov-Bylnice 1826 1821 Adame Vladimír Valašské Meziříčí 1928 1929 0
2011/2012 1 Brumov-Bylnice 1826 1821 Dubovecký Josef Zlín E 1800 ½
2011/2012 2 Brumov-Bylnice B 1826 1821 Bistrý Jaromír Valašské Klobouky 1786 ½
2010/2011 7 Brumov-Bylnice B 1811 Kolomazník Ladislav Napajedla B 1726 ½
2010/2011 6 Brumov-Bylnice B 1811 Orsák Radim Valašské Klobouky 1909 ½
2010/2011 5 Brumov-Bylnice B 1811 Lekeš René Pozlovice 1698 ½
2010/2011 3 Brumov-Bylnice B 1811 Svítek Jiří Zlínterm B 2060 0
2010/2011 11 Brumov-Bylnice 1811 Dvořáček Roman Ústí 1782 ½
2010/2011 10 Brumov-Bylnice 1811 Jurča Marek Vsetín B 1901 ½
2010/2011 9 Brumov-Bylnice 1811 Ambros Zdenek Zubří 1897 ½
2010/2011 8 Brumov-Bylnice 1811 Maňák Antonín Huslenky 1927 ½
2010/2011 7 Brumov-Bylnice 1811 Růčka Petr Val.Bystřice 1959 0
2010/2011 6 Brumov-Bylnice 1811 Tesař Martin Zlín E 1924 ½
2010/2011 5 Brumov-Bylnice 1811 Myška Dušan Bystřice p.H 1778 1
2010/2011 4 Brumov-Bylnice 1811 Dorňák Pavel Val. Meziříčí 1931 0
2010/2011 3 Brumov-Bylnice 1811 Veřmiřovský Vlastimil Podhradní Lhota 2033 ½
2010/2011 2 Brumov-Bylnice 1811 Špaňhel Petr Vizovice 2119 0
2010/2011 1 Brumov-Bylnice 1811 Janček Milan Slavičín 1709 1
2009/2010 11 SO Brumov-Bylnice 1826 Káňa Zdeněk TJ Sokol Podhr. Lhota 2162 0
2009/2010 10 SO Brumov-Bylnice 1826 Špaňhel Petr TJ Sokol Vizovice 2138 0
2009/2010 9 SO Brumov-Bylnice 1826 Bistrý Jaromír TJ Spartak V. Klobouky 1833 ½
2009/2010 8 SO Brumov-Bylnice 1826 Krejčí Petr TJ Sokol Huslenky 1735 ½
2009/2010 7 SO Brumov-Bylnice 1826 Dorňák Pavel TJ Valasske Mezirici 1924 0
2009/2010 6 SO Brumov-Bylnice 1826 Krmela Aleš TJ Sokol Hostalkova 2054 ½
2009/2010 5 SO Brumov-Bylnice 1826 Čokavec Milan TJ Sokol Usti 1715 0
2009/2010 4 SO Brumov-Bylnice 1826 Slížek Josef TJ Sokol V. Bystrice 2000 ½
2009/2010 3 SO Brumov-Bylnice 1826 Kolouch Jiří TJ Bojkovice 1862 ½
2009/2010 2 SO Brumov-Bylnice 1826 Sviták Josef Sokol ORA SV Slavicin 1903 0
2009/2010 1 SO Brumov-Bylnice 1826 Foukal František SK Zlin E 1900 ½
2008/2009 11 ŠO Brumov-Bylnice 1799 Michalčák Lubomír ŠO Sokol Bystřička 2043 0
2008/2009 10 ŠO Brumov-Bylnice 1799 Blaha Petr ŠK Staré Město D 2082 0
2008/2009 9 ŠO Brumov-Bylnice 1799 Škrobák Petr TJ Gumárny Zubří 1809 ½
2008/2009 8 ŠO Brumov-Bylnice 1799 Křížek František SK Boršice A 2059 0
2008/2009 7 ŠO Brumov-Bylnice 1799 Vidlář Pavel ŠO Fatra–Slávia Napajedla 1990 ½
2008/2009 6 ŠO Brumov-Bylnice 1799 Bačák Petr Slavie Kroměříž B 2039 0
2008/2009 5 ŠO Brumov-Bylnice 1799 Pukl Rostislav ŠK Staré Město E 2021 ½
2008/2009 4 ŠO Brumov-Bylnice 1799 Bernatík Lubomír SK Boršice B 1923 0
2008/2009 3 ŠO Brumov-Bylnice 1799 Bačák Martin TJ Sokol Postoupky 1964 ½
2008/2009 2 ŠO Brumov-Bylnice 1799 Rafaja Marek MKS Holešov B 2040 0
2008/2009 1 ŠO Brumov-Bylnice 1799 Balážec Ludovít ŠK Zlín D 2041 0
2007/2008 11 ŠO Brumov Bylnice 1792 Loko Uherský Ostroh 1
2007/2008 10 ŠO Brumov Bylnice 1792 Šenkýř Martin ŠK Zlín C 2146 ½
2007/2008 9 ŠO Brumov Bylnice 1792 Dvouletý Pavel ŠK Staré Město D 2005 0
2007/2008 8 ŠO Brumov Bylnice 1792 Kopčil Milan ŠO Fatra-Slavia Napajedla 2003 0
2007/2008 7 ŠO Brumov Bylnice 1792 Fiala Václav SK Boršice B 2039 1
2007/2008 6 ŠO Brumov Bylnice 1792 Beil Martin TJ Sokol Postoupky 2230 1
2007/2008 5 ŠO Brumov Bylnice 1792 Macura Emil ŠK Zlín D 2048 0
2007/2008 4 ŠO Brumov Bylnice 1792 Šmíd Jan ŠK Staré Město E 1965 0
2007/2008 3 ŠO Brumov Bylnice 1792 Navrátilík Pavel MKS Holešov B 2138 ½
2007/2008 2 ŠO Brumov Bylnice 1792 Kulišťák Milan CHESSMONT Rožnov p.R. 1996 0
2006/2007 11 ŠO Brumov-Bylnice 1794 Hromada Petr Sokol Valašská Polanka 1922 ½
2006/2007 10 ŠO Brumov-Bylnice 1794 Kaminský Rudolf Sokol Podhradní Lhota 2128 ½
2006/2007 9 ŠO Brumov-Bylnice 1794 Krmela Aleš Sokol Hošťálková 2039 ½
2006/2007 8 ŠO Brumov-Bylnice 1794 Hájek Čestmír Sokol Francova Lhota 2026 0
2006/2007 7 ŠO Brumov-Bylnice 1794 Jakubál Petr Spartak Valašské Klobouky 1846 0
2006/2007 6 ŠO Brumov-Bylnice 1794 Konečný Zdeněk TJ Gumárny Zubří 1994 ½
2006/2007 5 ŠO Brumov-Bylnice 1794 Burdík Lubomír Sokol Bystřička 2179 0
2006/2007 4 ŠO Brumov-Bylnice 1794 Bobalík Petr TJ Valašské Meziříčí 1883 ½
2006/2007 3 ŠO Brumov-Bylnice 1794 Maňák Antonín TJ MEZ Vsetín 1882 0
2006/2007 2 ŠO Brumov-Bylnice 1794 Parák Dominik ŠKZ Vsetín B 2148 0
2006/2007 1 ŠO Brumov-Bylnice 1794 Špaňhel Petr TJ Sokol Vizovice 2111 0
2005/2006 11 ŠO Brumov-Bylnice 1786 Veselský František ŠKZ Vsetín B 1999 0
2005/2006 10 ŠO Brumov-Bylnice 1786 Votava Petr ŠK Zlín D 2118 0
2005/2006 9 ŠO Brumov-Bylnice 1786 Hlavička Roman Spartak V.Klobouky 1
2005/2006 8 ŠO Brumov-Bylnice 1786 Zicháček Libor MKS Holešov B 1948 ½
2005/2006 7 ŠO Brumov-Bylnice 1786 Hurta Karel Sokol Bystřička 1871 1
2005/2006 6 ŠO Brumov-Bylnice 1786 Křek Pavel ORA SV Slavičín 1982 0
2005/2006 5 ŠO Brumov-Bylnice 1786 Hájek Čestmír Sokol Franc. Lhota 1987 0
2005/2006 4 ŠO Brumov-Bylnice 1786 Kulišťák Milan TJ Rožnov p.Radh. 1902 ½
2005/2006 3 ŠO Brumov-Bylnice 1786 Konečný Zdeněk TJ Gumárny Zubří 2039 ½
2005/2006 2 ŠO Brumov-Bylnice 1786 Novák Josef TJ Val. Meziříčí 1892 0
2005/2006 1 ŠO Brumov-Bylnice 1786 Veselý Miroslav ŠK Zlín C 2012 0
2004/2005 11 ŠO Brumov-Bylnice 1818 Ponížil Cyril ŠK Trinom Zlín C 2205 0
2004/2005 10 ŠO Brumov-Bylnice 1818 Jasný Igor TJ Rožnov p.Radh. 1982 0
2004/2005 9 ŠO Brumov-Bylnice 1818 Janál Vladimír ŠK Trinom Zlín D 2008 0
2004/2005 8 ŠO Brumov-Bylnice 1818 Růčka Petr Sokol Hut.-Solanec 1972 ½
2004/2005 7 ŠO Brumov-Bylnice 1818 Křek Pavel S. ORA SV Slavičín 1987 ½
2004/2005 6 ŠO Brumov-Bylnice 1818 Parák Dominik ŠKZ Vsetín B 2101 0
2004/2005 5 ŠO Brumov-Bylnice 1818 Zajíc Jiří TJ Val. Meziříčí 2021 ½
2004/2005 4 ŠO Brumov-Bylnice 1818 Konečný Zdeněk TJ Gumárny Zubří 2002 0
2004/2005 3 ŠO Brumov-Bylnice 1818 Michalčák Lubomír TJ Sokol Bystřička 2050 0
2004/2005 2 ŠO Brumov-Bylnice 1818 Špaňhel Petr TJ Sokol Vizovice 2105 0
2004/2005 1 ŠO Brumov-Bylnice 1818 Doležal Karel Sokol Franc. Lhota 2012 ½