Hráč Dirgas Josef

Dirgas Josef

User Pic
Jméno: Dirgas Josef
Oddíl: Spartak Adamov
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2100
Elo mezinárodní: 2099
ID: 24846
FIDE ID: 322407
Rok narození: 1980
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 4 TJ Sloup 2099 2100 Kladňák Martin ŠK Hodonín 1955 2006 0
2019/2020 3 TJ Sloup 2107 2100 Gajdoš Daniel VSK Universita Brno 2008 2032 1
2019/2020 2 TJ Sloup 2107 2100 Kavan Zdeněk TJ Znojmo 2101 2095 0
2019/2020 1 TJ Sloup 2107 2100 Biolek Richard SK Podlužan Prušánky B 2415 2406 0
2019/2020 4 Spartak Adamov, z.s. 2107 2100 Nový Martin OREL Ořechov 2115 2137 ½
2019/2020 3 Spartak Adamov, z.s. 2107 2100 Lanč Alois SK Podlužan Prušánky z.s. 2292 0 ½
2019/2020 2 Spartak Adamov, z.s. 2107 2100 Volčík Luděk SK Boršice 2122 2094 0
2019/2020 1 Spartak Adamov, z.s. 2107 2100 Majer Jiří ŠK Kuřim 2212 2189 ½
2018/2019 9 TJ Sloup 2091 2080 Hejný Jaroslav MKS Vyškov "B" 2007 2023 ½
2018/2019 8 TJ Sloup 2091 2080 Ševčík David ŠK Garde Lipovec "B" 1904 1913 1
2018/2019 7 TJ Sloup 2087 2080 Loubal Pavel Slavia Boskovice "B" 1998 1983 1
2018/2019 6 TJ Sloup 2087 2080 Němec David ŠK Kuřim "C" 1895 1888 ½
2018/2019 5 TJ Sloup 2088 2064 Polách Daneš Sokol Rudice 1972 1978 ½
2018/2019 4 TJ Sloup 2088 2064 Handl Martin Spartak Adamov "B" 2035 2052 1
2018/2019 3 TJ Sloup 2067 2064 Volák Šimon ŠK Lokomotiva Brno "B" 1811 1828 ½
2018/2019 2 TJ Sloup 2067 2064 Rozumek Vlastimil ŠK Lipůvka 1960 1954 1
2018/2019 1 TJ Sloup 2068 2064 Senáši Martin ASK Blansko 1942 1897 ½
2018/2019 11 ŠK Agrotec Hustopeče 2109 2080 Růžička Martin Jezdci Jundrov B 1927 1922 1
2018/2019 10 ŠK Agrotec Hustopeče 2101 2080 Uřičář Zdeněk ŠK Veselí nad Moravou B 1935 1942 1
2018/2019 9 ŠK Agrotec Hustopeče 2101 2080 Marcikán Tomáš Slavia Boskovice 1737 1733 1
2018/2019 7 ŠK Agrotec Hustopeče 2091 2080 Parák Dominik ŠK Kuřim 2108 2083 1
2018/2019 6 ŠK Agrotec Hustopeče 2087 2080 Kladňák Martin ŠK Hodonín 1931 1974 1
2018/2019 5 ŠK Agrotec Hustopeče 2087 2080 Barák David ŠK Duras BVK Královo Pole B 2012 1947 ½
2018/2019 4 ŠK Agrotec Hustopeče 2088 2064 Hudaček Josef SK Podlužan Prušánky B 2058 2065 ½
2018/2019 3 ŠK Agrotec Hustopeče 2067 2064 Dvořák Libor TJ Znojmo 2083 2036 1
2018/2019 2 ŠK Agrotec Hustopeče 2067 2064 Uhmann Jan VSK Universita Brno 2084 2079 1
2018/2019 1 ŠK Agrotec Hustopeče 2068 2064 Kejík František MKS Vyškov 2046 2044 ½
2017/2018 11 MKS Vyškov 2067 2045 Vlk Miroslav SK GPOA Znojmo 2052 2028 1
2017/2018 10 MKS Vyškov 2058 2045 Nečas Michal ŠK Garde Lipovec B 0 1752 1
2017/2018 8 MKS Vyškov 2047 2045 Pokladník Martin Spartak Adamov 2007 1977 1
2017/2018 7 MKS Vyškov 2047 2045 Navrátil Josef ŠK Veselí nad Moravou 2060 2017 ½
2017/2018 6 MKS Vyškov 2040 2045 Moulis Mojmír Orel Ořechov 2044 2048 0
2017/2018 5 MKS Vyškov 2040 2045 Šeráková Taťána ŠK Podlužan Prušánky B 1627 1633 1
2017/2018 4 MKS Vyškov 2058 2045 Petlák Josef TJ Znojmo 1992 1979 0
2017/2018 3 MKS Vyškov 2058 2045 Taptič Filip ŠK Hodonín 1934 1871 ½
2017/2018 2 MKS Vyškov 2058 2045 Diviš Libor ŠK Bystrc Oilers 1843 1852 1
2017/2018 1 MKS Vyškov 2051 2057 Wünsch Radek ŠK Lokomotiva Brno B 1765 1847 1
2017/2018 11 ŠK Agrotec Hustopeče 2067 2045 Parák Dominik Zbrojovka Vsetín 2081 2050 0
2017/2018 10 ŠK Agrotec Hustopeče 2058 2045 Vrtal Jaroslav SK Podlužan Prušánky 2034 2013 1
2017/2018 9 ŠK Agrotec Hustopeče 2047 2045 Uhmann Jan VSK Universita Brno 2081 2081 0
2017/2018 8 ŠK Agrotec Hustopeče 2047 2045 Kopřiva Oldřich ŠK GARDE Lipovec 2073 2081 1
2017/2018 7 ŠK Agrotec Hustopeče 2040 2045 Petřík Petr TJ SLAVIA Kroměříž B 2058 2053 1
2017/2018 6 ŠK Agrotec Hustopeče 2040 2045 Skácelík Petr Moravská Slavia Brno B 2218 2207 ½
2017/2018 5 ŠK Agrotec Hustopeče 2058 2045 Koutný Petr TJ Vlčnov 2168 2128 0
2017/2018 4 ŠK Agrotec Hustopeče 2058 2045 Horsák Jan ŠK Staré Město B 2096 2090 1
2017/2018 3 ŠK Agrotec Hustopeče 2058 2045 Habina Martin ŠK Kuřim 1982 1966 ½
2017/2018 2 ŠK Agrotec Hustopeče 2058 2045 Hodovský Jiří ŠK Zlín 2124 2101 ½
2017/2018 1 ŠK Agrotec Hustopeče 2051 2057 Hošek Martin Jezdci Jundrov 2098 2099 0
2016/2017 9 TJ Sloup 1995 2026 Zabloudil Radek MKS Vyškov "B" 1770 1770 1
2016/2017 8 TJ Sloup 1995 2026 Sekanina Jiří ŠK Garde Lipovec "B" 2100 2084 ½
2016/2017 7 TJ Sloup 1995 2026 Boháček Milan Slavia Boskovice 2032 2042 1
2016/2017 6 TJ Sloup 1995 2026 Loubal Pavel Rudice "A" 1998 1998 ½
2016/2017 5 TJ Sloup 1995 2026 Vojtěch Ladislav ŠK Sokol Tišnov 2040 2078 1
2016/2017 4 TJ Sloup 1995 2026 Moc Roman ASK Blansko 1866 ½
2016/2017 3 TJ Sloup 1995 2026 Krejčí Petr ŠK Garde Lipovec "C" 1805 0
2016/2017 2 TJ Sloup 1995 2026 Effenberger Adam ŠK Lokomotiva Brno "D" 1813 1809 1
2016/2017 1 TJ Sloup 1995 2026 Holemář David Moravská Slavia Brno "C" 2295 2269 1
2016/2017 11 ŠK Vinohrady Brno 1995 2026 Bílek Petr ŠK Veselí nad Moravou 2020 2069 0
2016/2017 10 ŠK Vinohrady Brno 1995 2026 Kudla Vladimír ŠK Kuřim B 1918 1886 1
2016/2017 9 ŠK Vinohrady Brno 1995 2026 Kuchynka Luboš ŠK HPM TEC Hustopeče 1980 1966 1
2016/2017 8 ŠK Vinohrady Brno 1995 2026 Borovský Adam Orel Ořechov 1
2016/2017 7 ŠK Vinohrady Brno 1995 2026 Řehůřek Karel Moravská Slavia Brno B 1909 1918 1
2016/2017 6 ŠK Vinohrady Brno 1995 2026 Šnorek Milan ŠK Lokomotiva Brno C 2105 2117 0
2016/2017 5 ŠK Vinohrady Brno 1995 2026 Předínský Vladan SK Podlužan Prušánky B 1957 1913 ½
2016/2017 4 ŠK Vinohrady Brno 1995 2026 Petlák Josef TJ Znojmo 1974 1891 1
2016/2017 3 ŠK Vinohrady Brno 1995 2026 Růžička Martin Jezdci Jundrov B 1869 1851 ½
2016/2017 2 ŠK Vinohrady Brno 1995 2026 Číp Dalibor VSK Universita Brno 2125 2110 ½
2016/2017 1 ŠK Vinohrady Brno 1995 2026 Fouček Šimon ŠK GPOA Znojmo 1672 1809 1
2015/2016 9 TJ Sloup 1995 2026 Rozumek Vlastimil MKS Vyškov "B" 2047 2044 1
2015/2016 8 TJ Sloup 1995 2026 Ševčík David ŠK GARDE Lipovec "C" 1887 1
2015/2016 5 TJ Sloup 1995 2026 Dobeš Dušan Makkabi Boskovice 2087 2055 0
2015/2016 4 TJ Sloup 1995 2026 Vitula Jan ŠK Kuřim "B" 1908 1940 ½
2015/2016 3 TJ Sloup 1995 2026 Vojtěch Ladislav ŠK Sokol Tišnov 2040 2078 ½
2015/2016 2 TJ Sloup 1995 2026 Moc Roman ASK Blansko 1866 1
2015/2016 1 TJ Sloup 1995 2026 Loubal Pavel Sokol Rudice 1998 1998 1
2015/2016 11 ŠK Vinohrady Brno 1995 2026 Hájek Oskar ŠK Lokomotiva Brno C 2134 2138 0
2015/2016 10 ŠK Vinohrady Brno 1995 2026 Michalčák Lubomír SK GPOA Znojmo 2056 2061 0
2015/2016 9 ŠK Vinohrady Brno 1995 2026 Hejný Jaroslav MKS Vyškov 2118 2099 0
2015/2016 5 ŠK Vinohrady Brno 1995 2026 Handl Martin TJ Spartak Adamov 2090 2107 0
2015/2016 4 ŠK Vinohrady Brno 1995 2026 Seidl Antonín Jezdci Jundrov B 2085 2081 0
2015/2016 3 ŠK Vinohrady Brno 1995 2026 Masařík Jan VSK Universita Brno 1962 2007 1
2015/2016 2 ŠK Vinohrady Brno 1995 2026 Balšínek Pavel ŠK Hustopeče 2056 2069 ½
2015/2016 1 ŠK Vinohrady Brno 1995 2026 Bílek Petr ŠK Veselí nad Moravou 2020 2069 1
2014/2015 7 ŠK Hustopeče 2078 2085 Vrána František ŠK Staré Město B 2249 2257 0
2014/2015 6 ŠK Hustopeče 2078 2085 Tikovský Alexandr Moravská Slavia Brno 2208 2222 0
2014/2015 5 ŠK Hustopeče 2078 2085 Navrátilík Pavel Sokol Postoupky 2100 2104 ½
2014/2015 4 ŠK Hustopeče 2078 2085 Páral Stanislav OREL Ořechov 2084 2087 ½
2014/2015 3 ŠK Hustopeče 2078 2085 Lednický Martin ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2269 2233 1
2014/2015 2 ŠK Hustopeče 2078 2085 Sekanina Jiří ŠK GARDE Lipovec 2029 2042 0
2014/2015 1 ŠK Hustopeče 2078 2085 Kratochvíl Karel ŠK Lokomotiva Brno B 2148 2146 0
2014/2015 8 ŠK Tetčice 2078 2085 Pakosta Miroslav Jezdci Jundrov 2094 2107 0
2014/2015 7 ŠK Tetčice 2078 2085 Habina Martin ŠK Garde Lipovec B 2063 2056 ½
2014/2015 6 ŠK Tetčice 2078 2085 Zavadil Michal ŠK Duras BVK Brno C 2056 2057 ½
2014/2015 5 ŠK Tetčice 2078 2085 Hejný Jaroslav MKS Vyškov 2061 2063 ½
2014/2015 4 ŠK Tetčice 2078 2085 Michalčák Lubomír SK GPOA Znojmo 2045 2044 0
2014/2015 3 ŠK Tetčice 2078 2085 Řehůřek Lukáš ŠK Bystrc Oilers 2188 2183 0
2014/2015 2 ŠK Tetčice 2078 2085 Richterová Nataša VSK Universita Brno 2122 2154 0
2014/2015 1 ŠK Tetčice 2078 2085 Masák Pavel TJ Spartak Adamov 2053 2054 ½
2013/2014 8 VSK Univerzita Brno 2026 2041 Navrátil Josef TJ ŠK Veselí nad Moravou B 2064 2039 ½
2013/2014 7 VSK Univerzita Brno 2026 2041 Václavík Aleš ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1949 1931 ½
2013/2014 1 VSK Univerzita Brno 2026 2041 Trávníček Petr ŠK Hodonín 2117 2097 ½
2013/2014 11 ŠK HPM TEC Hustopeče 2026 2041 Blaha Petr TJ FS Napajedla 2098 2077 ½
2013/2014 10 ŠK HPM TEC Hustopeče 2026 2041 Tikovský Alexandr Moravská Slavia Brno 2214 2219 0
2013/2014 9 ŠK HPM TEC Hustopeče 2026 2041 Sládek Vladislav ŠK Kuřim 1987 2015 ½
2013/2014 6 ŠK HPM TEC Hustopeče 2026 2041 Vláčil Vladimír Sportovní Klub Prostějov 2058 2035 1
2013/2014 5 ŠK HPM TEC Hustopeče 2026 2041 Palášek Jan Sokol Postoupky 1841 1997 1
2013/2014 4 ŠK HPM TEC Hustopeče 2026 2041 Richterová Nataša ŠK Lokomotiva Brno B 2058 2080 1
2013/2014 3 ŠK HPM TEC Hustopeče 2026 2041 Vavruška Antonín ŠK Staré Město B 2134 2144 1
2013/2014 2 ŠK HPM TEC Hustopeče 2026 2041 Mayer Josef TJ Podlužan Prušánky 2063 2042 1
2013/2014 11 ŠK Tetčice 2026 2041 Lamser Miroslav Vinohrady Brno 2069 2025 1
2013/2014 10 ŠK Tetčice 2026 2041 Kejík František MKS Vyškov 2091 2042 1
2013/2014 9 ŠK Tetčice 2026 2041 Moulis Mojmír Orel Ořechov 2079 2081 ½
2013/2014 8 ŠK Tetčice 2026 2041 Kučera Petr ŠK Bystrc Oilers 1955 2006 ½
2013/2014 7 ŠK Tetčice 2026 2041 Donnert Milan ŠK Duras BVK Brno C 2117 2121 0
2013/2014 6 ŠK Tetčice 2026 2041 Loubal Pavel Sokol Rudice 2005 1999 1
2013/2014 5 ŠK Tetčice 2026 2041 Fojtík Tomáš SPgŠ + G Znojmo 2052 2058 ½
2013/2014 4 ŠK Tetčice 2026 2041 Trávníček Petr ŠK Veselí nad Moravou 2117 2097 0
2013/2014 3 ŠK Tetčice 2026 2041 Švehla Karel TJ Spartak Adamov 2125 2122 0
2013/2014 2 ŠK Tetčice 2026 2041 Kunčar Petr ŠK Lokomotiva Brno C 2121 2126 0
2013/2014 1 ŠK Tetčice 2026 2041 Mikulů Lukáš TJ Znojmo 1986 2003 1
2012/2013 11 ŠK Tetčice B 2015 2017 Tvrdý Radovan VSK Univerzita Brno 1890 ½
2012/2013 10 ŠK Tetčice B 2015 2017 Dočekal Jan SPgŠ + G Znojmo A 2321 2296 0
2012/2013 9 ŠK Tetčice B 2015 2017 Novotný Jan Šachový klub Lokomotiva Brno F 1975 0
2012/2013 7 ŠK Tetčice B 2015 2017 Dvořák Libor TJ Znojmo B 2088 2112 1
2012/2013 6 ŠK Tetčice B 2015 2017 Tomíška Miroslav ŠK Duras BVK Královo Pole D 1928 1
2012/2013 5 ŠK Tetčice B 2015 2017 Kučera Vladislav Sokol Střelice A 2023 1953 1
2012/2013 3 ŠK Tetčice B 2015 2017 Uhmann Jan Šachový klub Lokomotiva Brno E 2039 2039 1
2012/2013 2 ŠK Tetčice B 2015 2017 Sysel Jiří TJ Čechie Zastávka 2034 2029 ½
2012/2013 11 SK Tetčice 2015 2017 Kubíček Pavel Orel Ořechov 1971 1932 ½
2012/2013 10 SK Tetčice 2015 2017 Mareš Jaroslav ŠK 64 Brno 2056 2043 1
2012/2013 9 SK Tetčice 2015 2017 Šípek Michal ŠK Lokomotiva Brno D 1973 2015 1
2012/2013 8 SK Tetčice 2015 2017 Zavacký Peter ŠK Lokomotiva Brno C 2102 2123 0
2012/2013 7 SK Tetčice 2015 2017 Dvořák Adam ŠK Lokomotiva Brno B 2030 2051 0
2012/2013 6 SK Tetčice 2015 2017 Chládek Vlastimil ŠK Garde Lipovec 2086 2099 ½
2012/2013 5 SK Tetčice 2015 2017 Petlák Josef TJ Znojmo 2000 1985 0
2012/2013 4 SK Tetčice 2015 2017 Píše Jan ŠK Bystrc Oilers 2078 2071 ½
2012/2013 3 SK Tetčice 2015 2017 Rozumek Vlastimil MKS Vyškov 2077 2071 1
2012/2013 2 SK Tetčice 2015 2017 Ling Bronislav ŠK Hodonín 2003 1945 0
2012/2013 1 SK Tetčice 2015 2017 Tomeš Zdeněk ŠK Duras BVK Brno C 2077 2050 0
2011/2012 10 SK Tetčice 2036 2027 Dvořák Martin TJ Slovan Ivančice 1663 1
2011/2012 9 SK Tetčice 2036 2027 Moulis Rudolf SK Duras BVK Brno Královo Pole D 1928 1
2011/2012 8 SK Tetčice 2036 2027 Peška Jan Sokol Střelice B 1683 1
2011/2012 7 SK Tetčice 2036 2027 Fuchs Stanislav Sokol Střelice A 1974 1846 1
2011/2012 6 SK Tetčice 2036 2027 Schneider Michal TJ Znojmo B 1824 1
2011/2012 5 SK Tetčice 2036 2027 Vašek Michael SK KME-DDM Kuřim C 1787 ½
2011/2012 4 SK Tetčice 2036 2027 Smrčková Světlana SPgŠ+G Znojmo 1543 1666 1
2011/2012 3 SK Tetčice 2036 2027 Vitula Jan Lokomotiva Brno F 1941 0
2011/2012 2 SK Tetčice 2036 2027 Dufek Martin Lokomotiva Brno E 1993 1927 1
2008/2009 6 ŠK Tetčice 2032 Chládek Václav ŠK Garde Lipovec 2097 0
2008/2009 4 ŠK Tetčice 2032 Mlénský Dalibor ŠK HPM TEC Hustopeče 2074 ½
2007/2008 10 ŠK Tetčice 2040 Galuška Josef ŠK Veselí nad Moravou 2115 1
2007/2008 9 ŠK Tetčice 2040 Klinkovský Jiří Sokol Rudice 1748 1
2007/2008 6 ŠK Tetčice 2040 Uhmann Jan Orel Ořechov B 2209 0
2007/2008 4 ŠK Tetčice 2040 Kavan Zdeněk TJ Znojmo 2156 0
2007/2008 3 ŠK Tetčice 2040 Řehůřek Karel Moravská Slavia Brno 1977 1
2007/2008 10 ŠK HPM TEC Hustopeče 2040 Sháněl Jaroslav ŠK Staré Město C 2171 0
2007/2008 7 ŠK HPM TEC Hustopeče 2040 Dopita Bohumil A64 PROCLIENT Grygov B 2025 0
2007/2008 5 ŠK HPM TEC Hustopeče 2040 Vávra Antonín SK Boršice 2024 ½
2007/2008 4 ŠK HPM TEC Hustopeče 2040 Zdražil Tomáš AŠK DA Olomouc 2051 ½
2007/2008 3 ŠK HPM TEC Hustopeče 2040 Hejný Jaroslav ŠK Lokomotiva Brno C 1986 0
2007/2008 1 ŠK HPM TEC Hustopeče 2040 Slovák Pavel ŠK Zlín B 2040 ½
2006/2007 11 Sokol Vranovice 1997 Mayer Josef TJ Podlužan Prušánky 2077 1
2006/2007 10 Sokol Vranovice 1997 Sysel Michal TJ Bučovice 1964 1
2006/2007 9 Sokol Vranovice 1997 Symerský Petr ŠK "Pod Věží" Strážnice 2121 ½
2006/2007 8 Sokol Vranovice 1997 Ciprys David TJ Tatran Poštorná C 2041 0
2006/2007 7 Sokol Vranovice 1997 Racek Michal Š.K.1923 Sokol Kyjov 1804 1
2006/2007 6 Sokol Vranovice 1997 Zubalík Miroslav Baník Šardice 2104 1
2006/2007 5 Sokol Vranovice 1997 Píštěk Jan ŠK Veselí nad Mor. B 1940 ½
2006/2007 4 Sokol Vranovice 1997 Komprda Petr ŠK Dubňany 2026 ½
2006/2007 3 Sokol Vranovice 1997 Bohuslav Jan TJ Tatran Poštorná B 2061 ½
2006/2007 2 Sokol Vranovice 1997 Strouhal Jaroslav Šach Pavlov 1569 1
2006/2007 1 Sokol Vranovice 1997 Pešák Roman Horáček Sudoměřice 2090 1
2006/2007 9 Sokol Šakvice 1997 Kratochvíl Jiří Tatran Poštorná D 1878 ½
2006/2007 8 Sokol Šakvice 1997 Lokaj Marek Prostor Břeclav 1858 ½
2006/2007 7 Sokol Šakvice 1997 Ševela Josef Sokol Brumovice 1430 1
2006/2007 6 Sokol Šakvice 1997 Kočí Karel ŠK Hustopeče B 1720 1
2006/2007 5 Sokol Šakvice 1997 Michlovský Libor Tatran Poštorná E 1559 1
2006/2007 4 Sokol Šakvice 1997 Sláma Miroslav Sokol Lanžhot 1773 1
2006/2007 3 Sokol Šakvice 1997 Bártů Jiří MF Energy Mikulov 1584 1
2006/2007 2 Sokol Šakvice 1997 Michna Jan Slavoj Velké Pavlovice 1743 1
2006/2007 1 Sokol Šakvice 1997 Suk Pavel Penzion Mlýn Velké Bílovice 1
2005/2006 11 HPM TEC HUSTOPEČE 2024 Zavadil Michal DURAS BRNO C 2155 ½
2005/2006 10 HPM TEC HUSTOPEČE 2024 Polách Daneš SOKOL RUDICE 1952 ½
2005/2006 9 HPM TEC HUSTOPEČE 2024 Molík Zdeněk SPgŠ+G ZNOJMO 2153 0
2005/2006 8 HPM TEC HUSTOPEČE 2024 Mareš Jaroslav ŠK 64 BRNO 2091 1
2005/2006 7 HPM TEC HUSTOPEČE 2024 Tesař Jan TJ NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU 2095 0
2005/2006 6 HPM TEC HUSTOPEČE 2024 Lacko Jan DURAS BRNO B 2209 ½
2005/2006 5 HPM TEC HUSTOPEČE 2024 Handl Martin GARDE LIPOVEC 2050 ½
2005/2006 4 HPM TEC HUSTOPEČE 2024 Ptáček Luboš SOKOL ZAJEČICE 2078 0
2005/2006 3 HPM TEC HUSTOPEČE 2024 Podbrdský Pavel LOKOMOTIVA BRNO C 2077 ½
2005/2006 2 HPM TEC HUSTOPEČE 2024 Hodač Pavel GORDIC JIHLAVA B 2055 0
2005/2006 1 HPM TEC HUSTOPEČE 2024 Cetkovský Petr OREL OŘECHOV 2132 1
2005/2006 8 Sokol Vranovice "B" 2024 Kunderka Miroslav ŠK Bydo Zakřany "B" 1839 0
2005/2006 7 Sokol Vranovice "B" 2024 Kolek Josef TJ Slovan Ivančice 1859 1
2005/2006 6 Sokol Vranovice "B" 2024 Vitula Jan ŠK KME-DDM Kuřim "C" 1722 ½
2005/2006 5 Sokol Vranovice "B" 2024 Hladil Ivo ŠK Lokomotiva Brno "L" 1904 1
2005/2006 4 Sokol Vranovice "B" 2024 Krejčí Dalibor ŠK Sokol Tišnov "B" 1726 1
2005/2006 3 Sokol Vranovice "B" 2024 Moulis Mojmír Orel Ořechov "B" 2072 1
2005/2006 2 Sokol Vranovice "B" 2024 Tláskal Martin ŠK Tetčice "B" 2034 1
2005/2006 1 Sokol Vranovice "B" 2024 Kučera Vladislav Sokol Střelice "B" 1977 0
2004/2005 11 ŠK Hustopeče 2034 Bednář Jakub TJ Vinohrady Brno 2028 ½
2004/2005 10 ŠK Hustopeče 2034 Kincl Pavel TJ Bučovice 2035 ½
2004/2005 9 ŠK Hustopeče 2034 Handl Martin Garde Lipovec 2023 ½
2004/2005 8 ŠK Hustopeče 2034 Uřičář Jakub ŠK Veselí nad Mor. 2133 ½
2004/2005 5 ŠK Hustopeče 2034 Ševčík Leoš TJ Sloup 1798 1
2004/2005 4 ŠK Hustopeče 2034 Rubeš Pavel KME DDM Kuřim 1918 1
2004/2005 3 ŠK Hustopeče 2034 Němec Zdeněk I. brněnská Brno 1932 1
2004/2005 2 ŠK Hustopeče 2034 Saida Jan Sokol Rudice 1843 0
2004/2005 1 ŠK Hustopeče 2034 Cupal Miroslav Tatran Poštorná A 1999 ½