Hráč Rubeš Pavel

Rubeš Pavel

User Pic
Jméno: Rubeš Pavel
Oddíl: ŠK Kuřim, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1884
Elo mezinárodní: 1909
ID: 3733
FIDE ID: 319910
Rok narození: 1971
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 9 ŠK Kuřim B 1909 1896 Kučera Vladislav ŠK Střelice 2023 1902 ½
2018/2019 7 ŠK Kuřim B 1909 1896 Šustr Radomil TJ Slovan Ivančice 1884 1884 ½
2018/2019 6 ŠK Kuřim B 1909 1896 Michalčák Lubomír ŠK GPOA Znojmo 2031 2045 ½
2018/2019 5 ŠK Kuřim B 1909 1896 Doležal Ladislav TJ Znojmo B 1847 1847 0
2018/2019 4 ŠK Kuřim B 1909 1896 Mareš Jaroslav ŠK 64 Brno 1990 1940 0
2018/2019 3 ŠK Kuřim B 1909 1896 Tůma Miroslav Moravská Slavia Brno C 1904 1912 ½
2018/2019 1 ŠK Kuřim B 1909 1896 Tajovský Šimon ŠK Kuřim D 1419 1541 1
2017/2018 9 ŠK Kuřim "B" 1898 1887 Hrůza Dominik ŠK Lokomotiva Brno "D" 1865 1915 ½
2017/2018 8 ŠK Kuřim "B" 1898 1887 Forman Lubomír ŠK Břežany 0 1826 1
2017/2018 6 ŠK Kuřim "B" 1904 1887 Kučera Vladislav ŠK Střelice 2023 1911 ½
2017/2018 5 ŠK Kuřim "B" 1898 1887 Kredl Karel Moravská Slavia Brno "C" 2123 2124 0
2017/2018 4 ŠK Kuřim "B" 1898 1887 Spodný Josef ŠK 64 Brno 1867 1858 ½
2017/2018 11 ŠK Kuřim 1903 1887 Kredl Karel Moravská Slavia Brno B 2119 2124 ½
2017/2018 10 ŠK Kuřim 1898 1887 Dubina Pavel TJ Vlčnov 2106 2083 ½
2017/2018 7 ŠK Kuřim 1904 1887 Svoboda Rostislav ŠK Zlín 2043 2040 0
2017/2018 3 ŠK Kuřim 1898 1887 Vaculík Martin ŠK Agrotec Hustopeče 1446 1504 1
2017/2018 2 ŠK Kuřim 1898 1887 Hloušek Zdeněk ŠK GARDE Lipovec 1892 1897 1
2017/2018 1 ŠK Kuřim 1888 1877 Petřík Petr TJ SLAVIA Kroměříž B 2031 2030 ½
2016/2017 11 ŠK Kuřim B 1940 1885 Hemalová Lýdie ŠK GPOA Znojmo 1546 1564 ½
2016/2017 10 ŠK Kuřim B 1940 1885 Lamser Miroslav ŠK Vinohrady Brno 2007 2013 1
2016/2017 9 ŠK Kuřim B 1940 1885 Křížek František ŠK Veselí nad Moravou 1939 1953 0
2016/2017 8 ŠK Kuřim B 1940 1885 Kuchynka Luboš ŠK HPM TEC Hustopeče 1980 1966 0
2016/2017 6 ŠK Kuřim B 1940 1885 Gajdoš Daniel Moravská Slavia Brno B 1929 1968 0
2016/2017 4 ŠK Kuřim B 1940 1885 Předínský Vladan SK Podlužan Prušánky B 1957 1913 ½
2016/2017 3 ŠK Kuřim B 1940 1885 Doležal Ladislav TJ Znojmo 1844 ½
2016/2017 2 ŠK Kuřim B 1940 1885 Šípek Michal Jezdci Jundrov B 1985 2004 ½
2016/2017 1 ŠK Kuřim B 1940 1885 Jireš Jiří VSK Universita Brno 1955 2006 0
2016/2017 5 ŠK Kuřim "C" 1940 1885 Trunkát Jiří Šachy Zastávka "A" 1100 1
2015/2016 1 ŠK Kuřim 1940 1885 Borovský Adam OREL Ořechov 1990 ½
2015/2016 7 ŠK Kuřim C 1940 1885 Skřenek Jiří TJ Znojmo B 2052 2020 ½
2015/2016 3 ŠK Kuřim C 1940 1885 Dobeš Oldřich ŠK Sebranci RH 2015 1979 ½
2015/2016 9 ŠK Kuřim "B" 1940 1885 Saida Jan ASK Blansko 1825 ½
2015/2016 8 ŠK Kuřim "B" 1940 1885 Flašar Roman ŠK GARDE Lipovec "B" 1990 1990 ½
2015/2016 6 ŠK Kuřim "B" 1940 1885 Hubený Pavel Makkabi Boskovice 1930 1878 ½
2015/2016 5 ŠK Kuřim "B" 1940 1885 Jireš Jiří MKS Vyškov "B" 1955 2006 ½
2015/2016 4 ŠK Kuřim "B" 1940 1885 Veselý Jindřich TJ Sloup 1819 1
2015/2016 2 ŠK Kuřim "B" 1940 1885 Krejčí Dalibor ŠK Sokol Tišnov 1916 1906 1
2014/2015 9 ŠK Kuřim C 1940 1871 Dumková Daniela Šachy Zastávka 1776 1825 ½
2014/2015 7 ŠK Kuřim C 1940 1871 Doležal Ladislav TJ Znojmo B 1875 ½
2014/2015 6 ŠK Kuřim C 1940 1871 Přibyl Radek ŠK Tetčice B 1947 1986 1
2014/2015 5 ŠK Kuřim C 1940 1871 Dobeš Oldřich ŠK Sebranci RH 2044 2030 ½
2014/2015 4 ŠK Kuřim C 1940 1871 Švihel Karel Moravská Slavia Brno B 2070 2064 ½
2014/2015 3 ŠK Kuřim C 1940 1871 Štencel Václav ŠK Lokomotiva Brno E 1843 0
2014/2015 2 ŠK Kuřim C 1940 1871 Kavan Zdeněk TJ Znojmo A 2156 2146 ½
2013/2014 9 ŠK Kuřim B 1940 1892 Fabian Zdeněk MKS Vyškov C 1869 1869 ½
2013/2014 8 ŠK Kuřim B 1940 1892 Baránek Tomáš TJ Sloup 1775 ½
2013/2014 6 ŠK Kuřim B 1940 1892 Blažek Pavel ŠK Brno 64 1795 1806 0
2013/2014 3 ŠK Kuřim B 1940 1892 Machek Ivo ŠK Garde Lipovec B 1992 1900 ½
2013/2014 2 ŠK Kuřim B 1940 1892 Petr Ladislav Makkabi Boskovice 1821 0
2013/2014 1 ŠK Kuřim B 1940 1892 Krejčí Dalibor ŠK Sokol Tišnov A 1916 1891 ½
2012/2013 11 ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1940 1895 Flašar Roman ŠK Garde Lipovec "C" 1896 ½
2012/2013 10 ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1940 1895 Nečas Aleš Sokol Rudice 1870 ½
2012/2013 9 ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1940 1895 Hubený Pavel Makkabi Boskovice 1848 1765 ½
2012/2013 8 ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1940 1895 Jakubčík Jiří MKS Vyškov "B" 1807 0
2012/2013 7 ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1940 1895 Slepánková Radka MKS Vyškov "C" 2007 1925 ½
2012/2013 6 ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1940 1895 Nečas Michal ŠK Garde Lipovec "B" 1758 ½
2012/2013 5 ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1940 1895 Saida Jan ASK Blansko 1812 ½
2012/2013 4 ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1940 1895 Zemánek Jan ŠK Jevíčko 1849 1912 1
2012/2013 3 ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1940 1895 Koukolík Antonín Spartak Adamov "B" 1778 1761 1
2011/2012 11 ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1940 1912 Nejezchleb Drahoš Sokol Rudice 2058 1863 ½
2011/2012 10 ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1940 1912 Dočkal Stanislav MKS Vyškov "B" 1716 1
2011/2012 9 ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1940 1912 Kupčík Zdeněk MKS Vyškov "A" 2103 2031 0
2011/2012 5 ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1940 1912 Flašar Roman ŠK Garde Lipovec "B" 1894 ½
2011/2012 4 ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1940 1912 Hubený Pavel Makkabi Boskovice 1848 1762 ½
2011/2012 3 ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1940 1912 Ševčík Luboš ŠK Garde Lipovec "C" 1764 0
2010/2011 6 ŠK KME-DDM Kuřim 1898 Masařík Jan ŠK 64 Brno 1977 ½
2010/2011 5 ŠK KME-DDM Kuřim 1898 TJ Sokol Bzenec 1
2010/2011 4 ŠK KME-DDM Kuřim 1898 Dryšl Radek TJ Podlužan Prušánky 1857 1
2010/2011 3 ŠK KME-DDM Kuřim 1898 Habina Martin ŠK Garde Lipovec 2066 ½
2010/2011 10 ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1898 Drochytka Josef TJ Sloup 1689 1
2010/2011 9 ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1898 Hloušek Dušan Spartak Adamov "B" 1602 1
2010/2011 8 ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1898 Flašar Roman ŠK Garde Lipovec "B" 1891 ½
2010/2011 6 ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1898 Veselý Jaromír ŠK Sokol Tišnov 1989 0
2010/2011 5 ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1898 Matuška Jan Sokol Rudice 1731 1
2009/2010 11 ŠK KME-DDM Kuřim A 1885 Pálka Miroslav TJ Podlužan Prušánky 1976 ½
2009/2010 10 ŠK KME-DDM Kuřim A 1885 Moulis Rudolf ŠK Duras BVK Královo Pole C 1916 ½
2009/2010 9 ŠK KME-DDM Kuřim A 1885 Kolek Josef ŠK Tetčice 1814 1
2009/2010 8 ŠK KME-DDM Kuřim A 1885 Novotný Jan ŠK Lokomotiva Brno D 1955 ½
2009/2010 9 SK KME-DDM KURIM "C" 1885 Hrdina Jiří BYSTRC OILERS 1950 ½
2009/2010 6 SK KME-DDM KURIM "C" 1885 Matula Marek TJ HODONICE 1
2009/2010 5 SK KME-DDM KURIM "C" 1885 Menšík František SK LOKOMOTIVA BRNO "G" 1676 ½
2009/2010 4 SK KME-DDM KURIM "C" 1885 Fojt Leoš SK DURAS BVK KRALOVO POLE "D" 1787 1
2009/2010 3 SK KME-DDM KURIM "C" 1885 Latta Hynek VINOHRADY BRNO 1647 ½
2009/2010 2 SK KME-DDM KURIM "C" 1885 Maršálek Bohumil BK MORAVSKA SLAVIA BRNO "B" 1771 1
2008/2009 11 ŠK KME-DDM Kuřim B 1866 Číhal Jan ŠK YCNEGA Sokol Tišnov 1746 1
2008/2009 10 ŠK KME-DDM Kuřim B 1866 Karber Jan ŠK Tetčice 1689 1
2008/2009 8 ŠK KME-DDM Kuřim B 1866 Ševčík David ŠK Garde Lipovec 1925 1
2008/2009 7 ŠK KME-DDM Kuřim B 1866 Janda Luboš ŠK Průkopník Petria Bystrc 1765 1
2008/2009 6 ŠK KME-DDM Kuřim B 1866 Kočí Karel ŠK HPM TEC Hustopeče 1715 1
2008/2009 5 ŠK KME-DDM Kuřim B 1866 Hodovský Michal Pila Ořechov B 1562 ½
2008/2009 4 ŠK KME-DDM Kuřim B 1866 Mikulů Lukáš TJ Znojmo 1881 0
2008/2009 2 ŠK KME-DDM Kuřim B 1866 Kocáb Jan TJ Podlužan Prušánky 1983 ½
2008/2009 1 ŠK KME-DDM Kuřim B 1866 Sládek Vladislav ŠK 64 Brno 2071 0
2008/2009 10 ŠK Kuřim KME-DDM A 1866 Ptáček Luboš ŠK Vysoké Mýto 2062 ½
2007/2008 2 ŠK DDM KME Kuřim 1881 Talpa Pavel SPgŠ a G Znojmo 1846 ½
2007/2008 11 SK KME-DDM Kurim B 1881 Novák Jaromír SK Lokomotiva Brno E 1930 0
2007/2008 10 SK KME-DDM Kurim B 1881 Palaš Milan TJ Spartak Adamov 1801 ½
2007/2008 7 SK KME-DDM Kurim B 1881 Toulec Richard Sokol Rudice B 1628 ½
2007/2008 6 SK KME-DDM Kurim B 1881 Drahovzal Milan SK Garde Lipovec B 1756 1
2007/2008 3 SK KME-DDM Kurim B 1881 Fabian Zdeněk MKS Vyskov A 1777 0
2007/2008 2 SK KME-DDM Kurim B 1881 Řehulka Martin MKS Vyskov B 1702 1
2006/2007 11 ŠK KME-DDM Kuřim B 1881 Ševčík David ŠK Garde Lipovec B 1824 ½
2006/2007 10 ŠK KME-DDM Kuřim B 1881 ŠK TJ Komořany 1
2006/2007 9 ŠK KME-DDM Kuřim B 1881 Horák Jan ŠK Jevíčko 1722 1
2006/2007 8 ŠK KME-DDM Kuřim B 1881 Klíma Oldřich Sokol Rudice C 1642 1
2006/2007 7 ŠK KME-DDM Kuřim B 1881 Nečas Aleš Sokol Rudice B 1876 ½
2006/2007 6 ŠK KME-DDM Kuřim B 1881 Šmehlík Jaroslav TJ Spartak Adamov A 1862 ½
2006/2007 4 ŠK KME-DDM Kuřim B 1881 Veselý Jaromír ŠK Sokol Tišnov A 2041 0
2006/2007 3 ŠK KME-DDM Kuřim B 1881 Kupčík Zdeněk MKS Vyškov A 2024 0
2006/2007 2 ŠK KME-DDM Kuřim B 1881 Zbořil Radomír MKS Vyškov B 1650 1
2006/2007 1 ŠK KME-DDM Kuřim B 1881 Novák Jaromír ŠK Lokomotiva Brno F 1960 ½
2005/2006 10 KME-DDM KUŘIM B 1906 Ševčík David GARDE LIPOVEC B 1722 ½
2005/2006 8 KME-DDM KUŘIM B 1906 Kupčík Zdeněk MKS VYŠKOV A 2035 ½
2005/2006 6 KME-DDM KUŘIM B 1906 Koblížek Antonín DURAS BRNO E 1990 ½
2005/2006 2 KME-DDM KUŘIM B 1906 Špičák Petr TJ SLOUP 1760 ½
2005/2006 11 ŠK KME DDM Kuřim 1906 Janás Vladimír SK Horáček Sudoměřice 1850 ½
2005/2006 10 ŠK KME DDM Kuřim 1906 Harasimovič Petr Duras BVK Brno D 1924 ½
2005/2006 9 ŠK KME DDM Kuřim 1906 Fojtách Ivan TJ Znojmo 2013 ½
2005/2006 6 ŠK KME DDM Kuřim 1906 Řezník Miloslav TJ Vinohrady Brno 1713 0
2005/2006 4 ŠK KME DDM Kuřim 1906 Martišek Karel Lokomotiva Brno E 1817 0
2005/2006 3 ŠK KME DDM Kuřim 1906 Kratochvíl Milan Lokomotiva Brno D 1787 ½
2005/2006 2 ŠK KME DDM Kuřim 1906 Kratochvíl Jiří TJ Tatran Poštorná B 1591 0
2005/2006 1 ŠK KME DDM Kuřim 1906 Novotný Jaroslav ŠK Bydo Zakřany 2070 0
2004/2005 6 ŠKKME-DDM KuřimB"" 1918 Sojka Oldřich Sokol Střelice B"" 1530 1
2004/2005 11 KME DDM Kuřim 1918 Saida Jan Sokol Rudice 1843 ½
2004/2005 10 KME DDM Kuřim 1918 Fic Zbyněk Tatran Poštorná B 1719 ½
2004/2005 9 KME DDM Kuřim 1918 Věžník Petr Tatran Poštorná A 1620 1
2004/2005 8 KME DDM Kuřim 1918 Podbrdský Pavel Lokomotiva Brno B 2126 ½
2004/2005 7 KME DDM Kuřim 1918 Zemánek Jaroslav TJ Vinohrady Brno 1874 1
2004/2005 5 KME DDM Kuřim 1918 Hejný Jaroslav TJ Bučovice 1928 ½
2004/2005 4 KME DDM Kuřim 1918 Dirgas Josef ŠK Hustopeče 2034 0
2004/2005 3 KME DDM Kuřim 1918 Chládek Vlastimil Garde Lipovec 1965 0
2004/2005 2 KME DDM Kuřim 1918 Martišek Karel I. brněnská Brno 1797 ½
2004/2005 1 KME DDM Kuřim 1918 Fridrich Michal ŠK Veselí nad Mor. 1874 ½
2003/2004 11 KME DDM Kuřim 1927 Kuchynka Luboš ŠK Hustopeče 2023 ½
2003/2004 10 KME DDM Kuřim 1927 Bohunský Radek Tatran Poštorná B 1943 ½
2003/2004 8 KME DDM Kuřim 1927 Kusalík Roman TJ Veselí nad Mor. 1878 0
2003/2004 7 KME DDM Kuřim 1927 Strelička Jan MKS Vyškov 1955 ½
2003/2004 6 KME DDM Kuřim 1927 Žabenský Jaroslav TJ Bučovice 1860 ½
2003/2004 5 KME DDM Kuřim 1927 Klenner Richard TJ Sokol Bzenec 1971 ½
2003/2004 4 KME DDM Kuřim 1927 Němec Zdeněk I. brněnská Brno 1930 0
2003/2004 3 KME DDM Kuřim 1927 Binder Jaroslav ŠK 64 Brno 1986 ½
2003/2004 2 KME DDM Kuřim 1927 Pešák Roman ŠK Hodonín 1862 ½
2003/2004 1 KME DDM Kuřim 1927 Hubený Pavel TJ Sloup 1872 0
2003/2004 8 ŠK KME DDM Kuřim B 1927 Veverka Jiří ŠK KME DDM Kuřim C 1