Hráč Pehal Luděk

Pehal Luděk

User Pic
Jméno: Pehal Luděk
Oddíl: ŠK Střelice
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1739
Elo mezinárodní: 1784
ID: 12450
FIDE ID: 312100
Rok narození: 1960
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 7 ŠK Střelice 1784 1739 Holienka Ladislav Optika Medek TJ Hodonice 0 1611 0
2019/2020 6 ŠK Střelice 1784 1739 Doležal Petr TJ Slovan Ivančice 0 1665 ½
2019/2020 5 ŠK Střelice 1784 1739 Halbrštat Petr TJ Znojmo B 1565 1663 0
2019/2020 2 ŠK Střelice 1784 1739 Hrdina Jiří ŠK Bystrc Oilers 1840 1878 0
2019/2020 1 ŠK Střelice 1784 1739 Šebek Jan VSK Universita Brno B 1893 1854 0
2019/2020 5 ŠK Střelice B 1784 1739 Číhal Jan ŠK Kuřim K 1744 1743 ½
2019/2020 1 ŠK Střelice B 1784 1739 Fryda Dominik ŠK Lokomotiva Brno F 1757 1884 ½
2018/2019 11 ŠK Střelice B 1784 1745 Beseda Robert Šachy Zastávka A 0 1908 1
2018/2019 9 ŠK Střelice B 1784 1745 Pešl Jan ŠK Kuřim K 1745 1784 ½
2018/2019 7 ŠK Střelice B 1784 1745 Fryda Dominik ŠK Lokomotiva Brno F 1757 1919 1
2018/2019 3 ŠK Střelice B 1784 1745 Čepeš Ladislav ŠK Tišnov B 0 1702 0
2018/2019 2 ŠK Střelice B 1784 1745 Doležal Petr Slovan Ivančice B 0 1675 1
2018/2019 9 ŠK Střelice 1784 1745 Hrdina Jiří ŠK Kuřim B 0 1742 0
2018/2019 6 ŠK Střelice 1784 1745 Dolejš Radek Optika Medek TJ Hodonice 0 1468 ½
2018/2019 2 ŠK Střelice 1784 1745 Porč Pavel TJ Slovan Ivančice 1669 1616 ½
2017/2018 9 ŠK Střelice "B" 1784 1751 Hurta Miroslav ŠK Lokomotiva Brno "G" 1853 1838 ½
2017/2018 6 ŠK Střelice "B" 1784 1751 Habinová Alice ŠK Kuřim "E 1349 1330 0
2017/2018 5 ŠK Střelice "B" 1784 1751 Krupica Aleš ŠK Kuřim "D" 1769 1676 1
2017/2018 3 ŠK Střelice "B" 1784 1751 Kubíček Jiří Šachy Zastávka "A" 1880 1850 ½
2017/2018 3 ŠK Střelice 1784 1751 Bezdíček Miloš ŠK 64 Brno 1677 1708 ½
2016/2017 9 ŠK Střelice B 1784 1753 Přibyl Radek Jezdci Jundrov C 1923 1911 0
2016/2017 8 ŠK Střelice B 1784 1753 Hurta Miroslav ŠK Lokomotiva Brno E 1832 1862 ½
2016/2017 7 ŠK Střelice B 1784 1753 Rokos Jiří VSK Univerzita Brno B 1831 ½
2016/2017 4 ŠK Střelice B 1784 1753 Petlák Josef TJ Znojmo B 1974 1891 ½
2015/2016 7 ŠK Střelice A 1784 1753 Brychta Jan Univerzita Brno B 1627 0
2015/2016 5 ŠK Střelice A 1784 1753 Řehůřek Karel Moravská Slavia Brno B 1909 1918 1
2015/2016 2 ŠK Střelice A 1784 1753 Dvořák Martin TJ Slovan - Gold reklama Ivančice 1686 1
2015/2016 9 ŠK Střelice "B" 1784 1753 Lacko Dušan Šachy Zastávka "B" 1583 1549 1
2015/2016 7 ŠK Střelice "B" 1784 1753 Petříček Lukáš ŠK Kuřim "F" 1323 ½
2015/2016 3 ŠK Střelice "B" 1784 1753 Hrůza Dominik ŠK Lokomotiva Brno "L" 1658 1747 0
2014/2015 6 ŠK Střelice A 1784 1756 Pospíšil Patrik ŠK Lokomotiva Brno G 1671 ½
2014/2015 5 ŠK Střelice A 1784 1756 Fryda Dominik ŠK Lokomotiva Brno E 1368 1
2014/2015 4 ŠK Střelice A 1784 1756 Schneider Michal TJ Znojmo B 1819 1
2014/2015 2 ŠK Střelice A 1784 1756 Prokeš Karel ŠK Tetčice B 1674 ½
2014/2015 1 ŠK Střelice A 1784 1756 Laštovička František ŠK Kuřim C 1853 1752 0
2014/2015 13 ŠK Střelice "B" 1784 1756 Pešl Jan ŠK Kuřim "E" 1817 1841 0
2014/2015 5 ŠK Střelice "B" 1784 1756 Patočka Roman TJ Slovan Ivančice 1683 ½
2014/2015 3 ŠK Střelice "B" 1784 1756 Pospíšil Patrik ŠK Lokomotiva Brno "L" 1671 ½
2014/2015 1 ŠK Střelice "B" 1784 1756 Hlavsa Vladimír ŠK Sokol Tišnov "B" 1774 1
2013/2014 12 ŠK Střelice "B" 1802 1778 Boček Tadeáš ŠK Kuřim "E" 1811 1838 ½
2013/2014 8 ŠK Střelice "B" 1802 1778 Dumková Daniela Šachy Zastávka 1637 1761 0
2013/2014 7 ŠK Střelice "B" 1802 1778 Baťa Jiří ŠK Lokomotiva Brno "K" 1568 1634 ½
2013/2014 2 ŠK Střelice "B" 1802 1778 Kolačný Josef ŠK Sokol Tišnov 1645 1
2013/2014 1 ŠK Střelice "B" 1802 1778 Dumková Daniela Šachy Zastávka 1637 1761 ½
2013/2014 7 ŠK Střelice "A" 1802 1778 Pop Bohumil TJ Znojmo "B" 1736 0
2013/2014 3 ŠK Střelice "A" 1802 1778 Kočí Jiří ŠK Tetčice "B" 1666 0
2012/2013 7 Orel Ořechov 1800 1776 Veselý Jaromír ŠK Lokomotiva Brno C 1971 1980 0
2012/2013 4 Orel Ořechov 1800 1776 Vlk Miroslav TJ Znojmo 2073 2068 ½
2011/2012 10 Sokol Střelice B 1792 1776 Pešl Jan SK KME-DDM Kuřim C 1786 1773 0
2011/2012 9 Sokol Střelice B 1792 1776 Parák Dominik SPgŠ+G Znojmo 2160 2138 0
2011/2012 5 Sokol Střelice B 1792 1776 Wehrenberg Petr TJ ČECHIE Zastávka 1562 1
2011/2012 2 Sokol Střelice B 1792 1776 Ondračka Václav Lokomotiva Brno F 1761 ½
2011/2012 11 Orel Ořechov 1792 1776 Fuchs Luděk ŠK Duras BVK Brno C 2004 1938 ½
2011/2012 1 Orel Ořechov 1792 1776 Bartoň Jan ŠK Sokol Tišnov 1762 ½
2010/2011 10 Sokol Strelice B 1797 Glacner Karel TJ CECHIE Zastavka 1657 1
2010/2011 8 Sokol Strelice B 1797 Snášel Michal SK KME-DDM Kurim C 1803 ½
2010/2011 7 Sokol Strelice B 1797 Kopeček Ivan BK Moravska Slavia Brno 1966 ½
2010/2011 6 Sokol Strelice B 1797 Fouček Šimon SPgS Znojmo B 1363 1
2010/2011 3 Sokol Strelice B 1797 Diviš Libor SK Tetcice 1899 0
2010/2011 1 Sokol Strelice B 1797 Peša Ladislav Sokol Strelice A 1905 0
2010/2011 1 Orel Ořechov 1797 Petlák Josef TJ Znojmo 1997 0
2009/2010 6 Sokol Strelice B 1817 Dvořák Martin TJ Slovan Ivancice B 1712 1
2009/2010 3 Sokol Strelice B 1817 Porč Pavel SK Tetcice B 1808 ½
2009/2010 10 Orel Ořechov 1817 Zicháček Libor MKS Holešov 2002 0
2009/2010 6 Orel Ořechov 1817 Kratochvíl Milan ŠK Lokomotiva Brno C 2133 0
2009/2010 4 Orel Ořechov 1817 Bačák Martin Slavia Kroměříž B 2022 0
2009/2010 3 Orel Ořechov 1817 Beneš Miroslav ŠK Zlín B 1986 0
2008/2009 3 Pila Ořechov A 1663 Šmíd Jaroslav TJ Sokol Zaječice A 2049 0
2008/2009 2 Pila Ořechov A 1663 Krupica Pavel ŠK Kuřim KME-DDM A 1890 ½
2008/2009 11 Pila Ořechov B 1663 Kopkan Pavel ŠK Průkopník Petria Bystrc 1923 ½
2008/2009 10 Pila Ořechov B 1663 Kuchynka Luboš ŠK HPM TEC Hustopeče 2035 0
2008/2009 9 Pila Ořechov B 1663 Berisha Fadil ŠK 64 Brno 2014 ½
2008/2009 8 Pila Ořechov B 1663 Fojtách Ivan TJ Znojmo 1975 ½
2008/2009 7 Pila Ořechov B 1663 Uřičář Zdeněk TJ ŠK Veselí nad Moravou 1977 0
2008/2009 5 Pila Ořechov B 1663 Kudla Vladimír ŠK KME-DDM Kuřim B 1934 ½
2008/2009 4 Pila Ořechov B 1663 Plašil Lubomír ŠK YCNEGA Sokol Tišnov 1910 0
2008/2009 2 Pila Ořechov B 1663 Lamser Tomáš ŠK Lokomotiva Brno D 1931 1
2008/2009 1 Pila Ořechov B 1663 Chládek Vlastimil ŠK Garde Lipovec 2085 0
2007/2008 11 Orel Ořechov B 1672 Fojtík Tomáš SPgŠ a G Znojmo 2065 0
2007/2008 10 Orel Ořechov B 1672 Uhmann Jan ŠK Lokomotiva Brno D 2008 ½
2007/2008 9 Orel Ořechov B 1672 Uřičář Zdeněk ŠK Veselí nad Moravou 1970 0
2007/2008 7 Orel Ořechov B 1672 Horák Bronislav ŠK DDM KME Kuřim 1977 0
2007/2008 5 Orel Ořechov B 1672 Handl Martin ŠK Garde Lipovec 2083 0
2007/2008 4 Orel Ořechov B 1672 Heindl Karel ŠK pod Věží Strážnice 1818 ½
2007/2008 3 Orel Ořechov B 1672 Horký Jaroslav TJ Znojmo 1969 0
2007/2008 2 Orel Ořechov B 1672 Tůma Miroslav Moravská Slavia Brno 1898 ½
2007/2008 1 Orel Ořechov B 1672 Bartoň Jan ŠK Sokol Tišnov 1741 0
2007/2008 5 Sokol Střelice 1672 Schottl František TJ Podlužan Prušánky 1644 0
2007/2008 3 Sokol Střelice 1672 Šereda Josef TJ Baník Šardice 1769 ½
2007/2008 2 Sokol Střelice 1672 Piťo Vojtěch ŠK Hodonín 1780 1
2006/2007 4 Orel Ořechov "A" 1668 Macharáček Šimon ŠK Duras Brno "A" 2195 0
2005/2006 9 Orel Ořechov "B" 1664 Mrkos Jaroslav ŠK KME-DDM Kuřim "C" 1395 1
2005/2006 8 Orel Ořechov "B" 1664 Sochor Tomáš ŠK Lokomotiva Brno "L" 1375 1
2005/2006 7 Orel Ořechov "B" 1664 Menšík František ŠK Sokol Tišnov "B" 1377 ½
2005/2006 5 Orel Ořechov "B" 1664 Přibyl Radek ŠK Tetčice "B" 1100 1
2005/2006 4 Orel Ořechov "B" 1664 Peška Jan Sokol Střelice "B" 1688 ½
2005/2006 2 Orel Ořechov "B" 1664 Šic Miloš ŠK Bydo Zakřany "B" 1590 1
2004/2005 8 Orel Ořechov B"" 1656 Urbánek Petr ŠK Tetčice B"" 1448 1
2004/2005 7 Orel Ořechov B"" 1656 Kvapil Michal ŠKKME-DDM KuřimC"" 1473 1
2004/2005 6 Orel Ořechov B"" 1656 Nekuda Jaroslav TJ Slovan Ivančice 1825 ½
2004/2005 5 Orel Ořechov B"" 1656 Cupák Břetislav ŠK Židlochovice 1741 ½
2004/2005 4 Orel Ořechov B"" 1656 Novotný Jan Lokomotiva BrnoG"" 1863 0
2004/2005 3 Orel Ořechov B"" 1656 Slavík Vladimír ŠK Bydo ZakřanyB"" 1760 0
2004/2005 2 Orel Ořechov B"" 1656 Laštovička František ŠKKME-DDM KuřimB"" 1793 1
2004/2005 1 Orel Ořechov B"" 1656 Skoumal Bohumil Sokol Střelice B"" 1882 ½
2003/2004 9 Orel Ořechov B 1647 Vitula Jan ŠK KME DDM Kuřim B 1706 1
2003/2004 8 Orel Ořechov B 1647 Janás Josef ŠK Sokol Tišnov B 1742 0
2003/2004 7 Orel Ořechov B 1647 Klapal Rudolf ŠK Bydo Zakřany B 1715 1
2003/2004 6 Orel Ořechov B 1647 Kábela Milan TJ Slovan Ivančice 1720 0
2003/2004 5 Orel Ořechov B 1647 Paukert Jindřich ŠK KME DDM Kuřim C 1
2003/2004 3 Orel Ořechov B 1647 Kubeš Jiří ŠK Židlochovice 1600 ½
2003/2004 2 Orel Ořechov B 1647 Lacko Dušan ŠK Tetčice B" 1466 1
2003/2004 1 Orel Ořechov B 1647 Hruška Vladimír Sokol Střelice 1832 0