Hráč Balážec Ludovít

Balážec Ludovít

User Pic
Jméno: Balážec Ludovít
Oddíl: ŠK Zlín-Malenovice, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 1930
Elo mezinárodní: 1889
ID: 1847
FIDE ID: 318078
Rok narození: 1964
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 9 ŠK Zlín-Malenovice A 1940 1957 Dvořák Martin ŠK Zbrojovka Vsetín B 1469 1522 0
2018/2019 8 ŠK Zlín-Malenovice A 1970 1957 Filák Josef ŠO TJ Sokol Francova Lhota 1719 1784 0
2018/2019 7 ŠK Zlín-Malenovice A 1970 1957 Břoušek Jiří TJ Sokol Valašská Bystřice A 1831 1841 ½
2018/2019 6 ŠK Zlín-Malenovice A 1969 1957 Stuchlý Radim ŠK Staré Město C 1930 1938 ½
2018/2019 5 ŠK Zlín-Malenovice A 1969 1957 Bartas Pavel SK Boršice A 1868 1920 ½
2018/2019 4 ŠK Zlín-Malenovice A 1955 1934 Navrátilík Pavel Slavia Kroměříž C 2036 2058 ½
2018/2019 2 ŠK Zlín-Malenovice A 1948 1934 Vymětal Milan ŠK Holešov A 1849 1881 1
2018/2019 1 ŠK Zlín-Malenovice A 1942 1934 Štefanko Igor ŠK Staré Město D 1810 1789 1
2018/2019 11 ŠK Zlín C 1940 1957 Lukaštík Jaroslav Sokol Ústí 0 1960 0
2018/2019 10 ŠK Zlín C 1940 1957 Lev Pavel ŠO Sokol Bystřička 2127 2173 0
2018/2019 9 ŠK Zlín C 1970 1957 Volčík Luděk TJ Sokol Valašská Bystřice B 2121 2123 0
2018/2019 3 ŠK Zlín C 1948 1934 Běhunčík Josef SK Brumov-Bylnice 2029 2000 1
2018/2019 2 ŠK Zlín C 1948 1934 Chmelař Zdeněk ŠO TJ Sokol Vizovice 1955 2007 1
2018/2019 1 ŠK Zlín C 1942 1934 Janček Milan ŠK DDM Slavičín 0 1886 1
2018/2019 8 ŠK Zlín 1970 1957 Vránová Zdeňka ŠK Staré Město B 1962 1969 0
2018/2019 7 ŠK Zlín 1969 1957 Bosák Jan Zbrojovka Vsetín 2077 2075 ½
2018/2019 6 ŠK Zlín 1969 1957 Sekanina Jiří ŠK GARDE Lipovec 2039 2046 ½
2018/2019 5 ŠK Zlín 1955 1934 Petřík Petr Slavia Kroměříž B 2027 2045 1
2018/2019 4 ŠK Zlín 1955 1934 Musil Vítězslav A64 PROCLIENT Grygov 1944 1961 ½
2017/2018 10 ŠK Zlín-Malenovice A 1984 1960 Trávníček Kryštof Mikuláš ŠO Kunovice B 1859 1822 ½
2017/2018 7 ŠK Zlín-Malenovice A 1974 1960 Charčenko Valerij Sokol Postoupky B 0 1780 ½
2017/2018 5 ŠK Zlín-Malenovice A 1984 1960 Vymětal Milan ŠO TJ Zborovice A 1846 1851 1
2017/2018 2 ŠK Zlín-Malenovice A 1984 1960 Oharek Vlastimil TJ Vlčnov B 1767 1754 1
2017/2018 11 ŠK Zlín B 1996 1960 Malůš Petr ŠO Kunovice A 1822 1822 ½
2017/2018 10 ŠK Zlín B 1984 1960 Petřík Petr Slavia Kroměříž C 2048 2053 1
2017/2018 6 ŠK Zlín B 1974 1960 Kopčil Milan TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1992 1996 1
2017/2018 5 ŠK Zlín B 1974 1960 Kovařík Matyáš ŠK Zbrojovka Vsetín B 1837 1889 1
2017/2018 4 ŠK Zlín B 1984 1960 Hrtánek Jiří ŠO TJ Sokol Francova Lhota 1987 1989 ½
2017/2018 3 ŠK Zlín B 1984 1960 Machalík Marek Sokol Postoupky A 1938 1945 1
2017/2018 2 ŠK Zlín B 1984 1960 Vránová Zdeňka ŠK Staré Město D 1964 1975 1
2017/2018 1 ŠK Zlín B 1962 1946 Foukal Jiří TJ Sokol Valašská Bystřice A 1869 1861 ½
2017/2018 6 ŠK Zlín 1974 1960 Uhmann Jan VSK Universita Brno 2086 2081 0
2017/2018 4 ŠK Zlín 1984 1960 Juříček Stanislav Zbrojovka Vsetín 2097 2060 0
2017/2018 3 ŠK Zlín 1984 1960 Vrtal Jaroslav SK Podlužan Prušánky 2034 2013 0
2017/2018 1 ŠK Zlín 1962 1946 Komprda Petr ŠK GARDE Lipovec 2009 2003 1
2016/2017 11 ŠK Zlín-Malenovice A 1918 1869 Bačák Martin Sokol Postoupky B 2085 2078 0
2016/2017 10 ŠK Zlín-Malenovice A 1918 1869 Šaňák František SK Boršice B 1882 1835 ½
2016/2017 9 ŠK Zlín-Malenovice A 1918 1869 Mrkus František ŠK Staré Město E 1842 1850 ½
2016/2017 8 ŠK Zlín-Malenovice A 1918 1869 Zpěváková Kateřina TJ Spartak Uherský Brod 1924 1874 ½
2016/2017 6 ŠK Zlín-Malenovice A 1918 1869 Vaňhara Petr TJ Bojkovice 1776 1736 1
2016/2017 5 ŠK Zlín-Malenovice A 1918 1869 Beil Martin ŠO Kunovice A 2166 2174 ½
2016/2017 4 ŠK Zlín-Malenovice A 1918 1869 Světinský Antonín ŠK Dolní Němčí A 1870 ½
2016/2017 3 ŠK Zlín-Malenovice A 1918 1869 Firych Miroslav Slavia Kroměříž D 2025 2079 ½
2016/2017 2 ŠK Zlín-Malenovice A 1918 1869 Sas Roman ŠO TJ Zborovice A 1870 0
2016/2017 1 ŠK Zlín-Malenovice A 1918 1869 Flekač Milan TJ Vlčnov B 1988 1913 0
2016/2017 11 ŠK Zlín B 1918 1869 Vidlář Pavel TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1989 1990 ½
2016/2017 10 ŠK Zlín B 1918 1869 Malčánek Jan ŠK Zbrojovka Vsetín B 2109 2097 0
2016/2017 9 ŠK Zlín B 1918 1869 Náplava Pavel SK Boršice A 2059 2070 1
2016/2017 8 ŠK Zlín B 1918 1869 Dvouletý Tomáš Sokol Postoupky A 1823 1885 1
2016/2017 7 ŠK Zlín B 1918 1869 Rafaja Marek ŠK Holešov A 1945 1911 ½
2016/2017 6 ŠK Zlín B 1918 1869 Šmíd Jan ŠK Staré Město C 1944 1911 ½
2016/2017 5 ŠK Zlín B 1918 1869 Buráň Jaroslav TJ Vlčnov A 2184 2172 ½
2016/2017 4 ŠK Zlín B 1918 1869 Dorňák Pavel TJ Valašské Meziříčí A 1922 ½
2016/2017 3 ŠK Zlín B 1918 1869 Vrátný Radim ŠO TJ Sokol Francova Lhota 2179 2210 ½
2016/2017 2 ŠK Zlín B 1918 1869 Petřík Petr Slavia Kroměříž C 2009 2014 1
2016/2017 1 ŠK Zlín B 1918 1869 Stuchlý Radim ŠK Staré Město D 1936 1933 1
2015/2016 11 Zlín C 1918 1869 Raška Václav Brumov-Bylnice 1929 1958 1
2015/2016 10 Zlín C 1918 1869 Uhlíř Jiří Rajnochovice 1902 1848 1
2015/2016 9 Zlín C 1918 1869 Stančík Jakub ŠKZ Vsetín C 1956 1968 0
2015/2016 8 Zlín C 1918 1869 Škrobák Petr Gumárny Zubří 1808 1833 ½
2015/2016 7 Zlín C 1918 1869 Hromada Petr Lužná 1863 0
2015/2016 6 Zlín C 1918 1869 Vičan Jaromír Zašová 1858 1
2015/2016 5 Zlín C 1918 1869 Lev Pavel Val. Meziříčí 2197 2212 0
2015/2016 4 Zlín C 1918 1869 Jasný Igor Val.Bystřice 1895 1982 ½
2015/2016 3 Zlín C 1918 1869 Špaňhel Petr Vizovice 2205 2073 0
2015/2016 2 Zlín C 1918 1869 Sviták Josef Slavičín 1865 1887 1
2015/2016 1 Zlín C 1918 1869 Veselský František Hošťálková B 1943 1943 ½
2015/2016 11 ŠK Zlín-Malenovice, z.s. A 1918 1869 Vrátný Radim Šachový oddíl TJ Francova Lhota A 2179 2210 0
2015/2016 10 ŠK Zlín-Malenovice, z.s. A 1918 1869 Beneš Miroslav ŠK Zlín B 2025 2017 0
2015/2016 9 ŠK Zlín-Malenovice, z.s. A 1918 1869 Kopčil Milan Fatra-Slavia Napajedla A 2006 2021 1
2015/2016 8 ŠK Zlín-Malenovice, z.s. A 1918 1869 Stuchlý Ondřej ŠK Staré Město D 2047 2070 ½
2015/2016 7 ŠK Zlín-Malenovice, z.s. A 1918 1869 Štefek Jan Sokol Postoupky B 1573 1614 1
2015/2016 6 ŠK Zlín-Malenovice, z.s. A 1918 1869 Bačák Petr Slavia Kroměříž C 1980 2012 1
2015/2016 5 ŠK Zlín-Malenovice, z.s. A 1918 1869 Smilek Petr ŠK Zbrojovka Vsetín B 1985 2013 0
2015/2016 4 ŠK Zlín-Malenovice, z.s. A 1918 1869 Pagáč Jaroslav CHESSMONT Rožnov pod Radhoštěm A 1874 1883 1
2015/2016 3 ŠK Zlín-Malenovice, z.s. A 1918 1869 Náplava Pavel SK Boršice A 2059 2070 1
2015/2016 2 ŠK Zlín-Malenovice, z.s. A 1918 1869 Vávra Antonín ŠK Staré Město C 1940 1924 ½
2015/2016 1 ŠK Zlín-Malenovice, z.s. A 1918 1869 Zicháček Libor ŠK Holešov A 2040 2006 ½
2014/2015 11 ŠK Zlínterm Zlín A 1930 1928 Konvička Martin Sokol Hošťálková A 2007 2075 ½
2014/2015 10 ŠK Zlínterm Zlín A 1930 1928 Kubín Petr TJ Sokol Valašská Bystřice A 2028 2051 ½
2014/2015 9 ŠK Zlínterm Zlín A 1930 1928 Beneš Miroslav ŠK Zlín C 1935 1945 1
2014/2015 8 ŠK Zlínterm Zlín A 1930 1928 Kopčil Milan TJ FS Napajedla A - MR.COFFEE 2054 2063 0
2014/2015 7 ŠK Zlínterm Zlín A 1930 1928 Brázdil Roman Slavia Kroměříž C 2119 2112 0
2014/2015 6 ŠK Zlínterm Zlín A 1930 1928 Staufčík Robert ŠK Staré Město C 2115 2110 ½
2014/2015 5 ŠK Zlínterm Zlín A 1930 1928 Palášek Jan Sokol Postoupky B 1956 2006 1
2014/2015 4 ŠK Zlínterm Zlín A 1930 1928 Fiala Václav SK Boršice A 2181 2210 0
2014/2015 3 ŠK Zlínterm Zlín A 1930 1928 Smilek Petr Šachový oddíl TJ Francova Lhota 1980 1982 1
2014/2015 2 ŠK Zlínterm Zlín A 1930 1928 Kulišťák Milan CHESSMONT Rožnov pod Radhoštěm A 2087 2127 1
2014/2015 11 ŠK Zlín B 1930 1928 Dvouletý Pavel ŠK Staré Město B 2121 2123 ½
2014/2015 10 ŠK Zlín B 1930 1928 Holemář David Moravská Slavia Brno 2221 2219 0
2014/2015 9 ŠK Zlín B 1930 1928 Kočí Karel ŠK Hustopeče 1756 0
2014/2015 8 ŠK Zlín B 1930 1928 Moulis Mojmír OREL Ořechov 2070 2071 0
2014/2015 7 ŠK Zlín B 1930 1928 Walek Petr ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2080 2115 ½
2014/2015 6 ŠK Zlín B 1930 1928 Chládek Vlastimil ŠK GARDE Lipovec 2058 2084 ½
2014/2015 5 ŠK Zlín B 1930 1928 Hofírek Benedikt ŠK Lokomotiva Brno B 2105 2111 0
2014/2015 4 ŠK Zlín B 1930 1928 Jablečník Gustav Slavia Kroměříž B 2127 2130 0
2014/2015 3 ŠK Zlín B 1930 1928 TJ Podlužan Prušánky 1
2014/2015 1 ŠK Zlín B 1930 1928 Páral Adam ŠK Vinohrady Brno 1930 1977 ½
2013/2014 10 ŠK Zlín D 1954 1961 Rojar Libor TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1962 1914 ½
2013/2014 6 ŠK Zlín D 1954 1961 Koutný Petr TJ Vlčnov A 2172 2180 ½
2013/2014 5 ŠK Zlín D 1954 1961 Navrátil Jiří TJ Bojkovice A 2016 1911 0
2013/2014 3 ŠK Zlín D 1954 1961 Prachař Mojmír ŠO TJ Zborovice A 1898 ½
2013/2014 11 ŠK Zlín C 1954 1961 Machalík Marek Sokol Postoupky B 1949 1952 ½
2013/2014 10 ŠK Zlín C 1954 1961 Partyš Petr ŠK Staré Město C 2027 2004 0
2013/2014 9 ŠK Zlín C 1954 1961 Parák Dominik ŠK Zbrojovka Vsetín A 2060 2065 ½
2013/2014 8 ŠK Zlín C 1954 1961 Svítek Jiří ŠK Zlínterm Zlín A 2139 2153 0
2013/2014 7 ŠK Zlín C 1954 1961 Malčánek Jan CHESSMONT Rožnov p.R. A 2033 2062 0
2013/2014 6 ŠK Zlín C 1954 1961 Rafaja Marek ŠK Holešov A 2028 2080 0
2013/2014 5 ŠK Zlín C 1954 1961 Zpěváková Jana ŠK Staré Město D 1952 1983 1
2013/2014 4 ŠK Zlín C 1954 1961 Sojka Aleš Slavia Kroměříž C 2113 2112 ½
2013/2014 3 ŠK Zlín C 1954 1961 Konvička Martin TJ Gumárny Zubří 1992 2075 0
2013/2014 2 ŠK Zlín C 1954 1961 Hrabovský Vladimír TJ Sokol Francova Lhota A 1936 1934 ½
2013/2014 1 ŠK Zlín C 1954 1961 Fiala Václav SK Boršice A 2182 2194 0
2013/2014 11 ŠK Zlín "B" 1954 1961 Kaminský Rudolf TJ Slovan Havířov 2096 2033 ½
2013/2014 8 ŠK Zlín "B" 1954 1961 Pilch Roman TŽ Třinec "B" 2119 2114 1
2013/2014 7 ŠK Zlín "B" 1954 1961 Kozák Petr Agentura Garde Calcio Olomouc 2145 2149 1
2013/2014 6 ŠK Zlín "B" 1954 1961 Kolašín Jan A64 Galerie Atrax Přerov "B" 1988 2003 ½
2013/2014 4 ŠK Zlín "B" 1954 1961 Kondula Dominik TJ VOKD Poruba 1830 1869 1
2013/2014 2 ŠK Zlín "B" 1954 1961 Kopta Jiří SK Slavia Orlová "B" 1960 1959 0
2013/2014 1 ŠK Zlín "B" 1954 1961 Bulava Petr Baník Havířov "A" 2066 2074 1
2012/2013 11 ŠK Zlín B 1988 1999 Omelka Roman ŠK Staré Město B 2068 2069 1
2012/2013 8 ŠK Zlín B 1988 1999 Kočí Karel ŠK HPM TEC Hustopeče 1753 ½
2012/2013 7 ŠK Zlín B 1988 1999 Richterová Nataša TJ Spartak Adamov 1945 2087 0
2012/2013 6 ŠK Zlín B 1988 1999 Kozojed Vlastislav TJ FS NAPAJEDLA 1901 1930 0
2012/2013 5 ŠK Zlín B 1988 1999 Šmíd Jan ŠK Staré Město C 1910 1921 1
2012/2013 4 ŠK Zlín B 1988 1999 Chmelíček Bronislav Moravská Slavia Brno 1941 1927 0
2012/2013 3 ŠK Zlín B 1988 1999 Donnert Milan ŠK Duras BVK B 2144 2150 1
2012/2013 2 ŠK Zlín B 1988 1999 Předínský Vladan TJ Podlužan Prušánky 1844 1
2012/2013 1 ŠK Zlín B 1988 1999 Křena Bohuslav ŠK KME-DDM Kuřim 1918 1928 1
2012/2013 11 ŠK Zlín C 1988 1999 Partyš Petr ŠK Staré Město D 2027 1980 ½
2012/2013 10 ŠK Zlín C 1988 1999 Havránek Michal SK Boršice A 2055 2054 1
2012/2013 9 ŠK Zlín C 1988 1999 Kašík Jiří Slavia Kroměříž C 2033 2056 0
2012/2013 8 ŠK Zlín C 1988 1999 Svítek Jiří ŠK Zlínterm Zlín A 2078 2085 0
2012/2013 7 ŠK Zlín C 1988 1999 Večeřa Petr TJ Sokol Hošťálková A 2028 2046 0
2012/2013 6 ŠK Zlín C 1988 1999 Studený Radovan ŠK Staré Město E 2099 2104 1
2012/2013 5 ŠK Zlín C 1988 1999 Krajcar Pavel ŠK Holešov A 1734 1
2012/2013 4 ŠK Zlín C 1988 1999 Škrobák Petr TJ Gumárny Zubří 1885 1876 1
2012/2013 3 ŠK Zlín C 1988 1999 Běhunčík Josef TJ Sokol Francova Lhota A 1989 1980 1
2012/2013 2 ŠK Zlín C 1988 1999 Straděj Vlastimil ŠK Zbrojovka Vsetín A 2071 2064 0
2012/2013 1 ŠK Zlín C 1988 1999 Tkadlec Miloslav CHESSMONT Rožnov p.R. A 2100 2086 ½
2011/2012 11 ŠK Zlín C 2024 2047 Bernatík Lubomír SK Boršice 1854 ½
2011/2012 8 ŠK Zlín C 2024 2047 Bednář Jakub ŠK Lokomotiva Brno B 2134 2149 0
2011/2012 5 ŠK Zlín C 2024 2047 Dvouletý Pavel ŠK Staré Město B 2115 2106 ½
2011/2012 4 ŠK Zlín C 2024 2047 Kocáb Jan TJ Podlužan Prušánky 1996 1953 1
2011/2012 1 ŠK Zlín C 2024 2047 Vicenec Roman T.J. Sokol Šumperk 2037 1990 0
2011/2012 11 ŠK Zlín D 2024 2047 Cagašík Tomáš ŠK Holešov A 2296 2339 0
2011/2012 10 ŠK Zlín D 2024 2047 Straděj Vlastimil ŠK Zbrojovka Vsetín A 2039 2026 0
2011/2012 9 ŠK Zlín D 2024 2047 Havránek Michal SK Boršice B 2028 2018 ½
2011/2012 8 ŠK Zlín D 2024 2047 Konvička Martin TJ Gumárny Zubří 1772 1807 0
2011/2012 7 ŠK Zlín D 2024 2047 Pukl Rostislav ŠK Staré Město E 1971 2017 0
2011/2012 6 ŠK Zlín D 2024 2047 Sháněl Jaroslav TJ Sokol Postoupky A 2167 2199 0
2011/2012 5 ŠK Zlín D 2024 2047 Krčmář Milan TJ Sokol Francova Lhota A 1837 1954 0
2011/2012 3 ŠK Zlín D 2024 2047 Plšek Miroslav TJ FS Napajedla A 2112 2125 0
2011/2012 2 ŠK Zlín D 2024 2047 Rachůnek Milan ŠK Staré Město D 2021 2021 1
2010/2011 11 ŠK Zlín D 1999 Juříček Stanislav ŠK Zbrojovka Vsetín A 2174 1
2010/2011 10 ŠK Zlín D 1999 Plšek Miroslav TJ FS Napajedla A 2111 1
2010/2011 9 ŠK Zlín D 1999 Rachůnek Milan ŠK Staré Město D 2011 ½
2010/2011 8 ŠK Zlín D 1999 Hrabovský Vladimír ŠO TJ Francova Lhota A 1999 ½
2010/2011 7 ŠK Zlín D 1999 Bačák Petr Slavia Kroměříž B 2053 ½
2010/2011 6 ŠK Zlín D 1999 Křížek František SK Boršice B 2055 0
2010/2011 5 ŠK Zlín D 1999 Fusek Lukáš ŠK Staré Město E 2004 1
2010/2011 4 ŠK Zlín D 1999 Pyš Zbyněk CHESSMONT Rožnov p.R. A 1973 ½
2010/2011 3 ŠK Zlín D 1999 Šudřich Radek ŠK Holešov B 2113 ½
2010/2011 2 ŠK Zlín D 1999 Krmela Aleš TJ Sokol Hošťálková A 2117 ½
2010/2011 1 ŠK Zlín D 1999 Krajsa Ivan Spartak Uherský Brod 1998 1
2010/2011 11 ŠK Zlín C 1999 Tomečková Aneta TJ Sokol Postoupky 1735 1
2010/2011 10 ŠK Zlín C 1999 Tichý Miroslav SK Prostějov 1953 1
2010/2011 9 ŠK Zlín C 1999 Studený Radovan ŠK Staré Město B 2095 0
2010/2011 6 ŠK Zlín C 1999 Stachoň Martin Slavia Kroměříž 1988 0
2010/2011 5 ŠK Zlín C 1999 Dobeš Oldřich SPgŠ+G Znojmo 2018 1
2010/2011 4 ŠK Zlín C 1999 Fusek Lukáš ŠK Staré Město C 2004 ½
2010/2011 3 ŠK Zlín C 1999 Vymětal Milan ŠK Holešov 1931 1
2010/2011 2 ŠK Zlín C 1999 Kuchynka Luboš ŠK HPM TEC Hustopeče 2011 ½
2010/2011 1 ŠK Zlín C 1999 Navrátil Josef TJ ŠK Veselí nad Moravou 1997 ½
2009/2010 11 SK Zlin D 1969 Smetana Rostislav TJ Sokol Franc. Lhota 1661 1
2009/2010 10 SK Zlin D 1969 Vidlář Pavel SO Slavia-Fatra 1978 ½
2009/2010 9 SK Zlin D 1969 Zpěváková Jana SK Stare Mesto E 1632 1
2009/2010 8 SK Zlin D 1969 Hromada Jiří MKS Holesov B 1749 ½
2009/2010 6 SK Zlin D 1969 Solanský Václav CHESSMONT Roznov 1901 ½
2009/2010 5 SK Zlin D 1969 Daněk Ivan TJ Gumarny Zubri 1820 1
2009/2010 4 SK Zlin D 1969 Ševčík Zdeněk TJ Sokol Postoupky 1865 1
2009/2010 3 SK Zlin D 1969 Štefanko Igor SK Stare Mesto D 1885 1
2009/2010 2 SK Zlin D 1969 Hlúšek Pavel SK Borsice A 1869 0
2009/2010 1 SK Zlin D 1969 Valešová Šárka SK Zlin C 1821 1
2009/2010 11 TJ Sokol Kvasice 1969 Šimčík Jan TJ Vlčnov A 1794 1
2009/2010 10 TJ Sokol Kvasice 1969 Dvouletý Tomáš TJ Lokom. Uherský Ostroh 1813 1
2009/2010 9 TJ Sokol Kvasice 1969 Šaňák František ŠO Kunovice A 1915 ½
2009/2010 8 TJ Sokol Kvasice 1969 Škrášek Miloslav TJ Mařatice 1780 1
2009/2010 7 TJ Sokol Kvasice 1969 Míša Stanislav TJ Polešovice 1931 0
2009/2010 6 TJ Sokol Kvasice 1969 Kolomazníková Barbora TJ Sokol Postoupky B 1947 1
2009/2010 5 TJ Sokol Kvasice 1969 Dobeš Vojtěch ŠK Staré Město F 1874 1
2009/2010 4 TJ Sokol Kvasice 1969 Vacula Pavel Spartak Uherský Brod 2026 1
2009/2010 3 TJ Sokol Kvasice 1969 Krejčí Petr ŠO TJ Zborovice A 1867 1
2009/2010 2 TJ Sokol Kvasice 1969 Volčík Luděk SK Boršice C 1922 0
2009/2010 1 TJ Sokol Kvasice 1969 Bártek Jan Dům kultury Kroměříž 1851 1
2008/2009 11 ŠK Zlín D 2041 Blaha Petr ŠK Staré Město D 2082 0
2008/2009 8 ŠK Zlín D 2041 Kopčil Milan ŠO Fatra–Slávia Napajedla 2039 ½
2008/2009 6 ŠK Zlín D 2041 Pukl Rostislav ŠK Staré Město E 2021 0
2008/2009 5 ŠK Zlín D 2041 Šaňák František SK Boršice B 1950 0
2008/2009 3 ŠK Zlín D 2041 Navrátilík Pavel MKS Holešov B 2164 ½
2008/2009 1 ŠK Zlín D 2041 Častulík Jiří ŠO Brumov-Bylnice 1799 1
2008/2009 11 ŠK Zlín "C" 2041 Olšarová Karolína SK Slavia Orlová "B" 2136 ½
2008/2009 10 ŠK Zlín "C" 2041 Šindler Michal TJ VOKD Poruba 2175 ½
2008/2009 9 ŠK Zlín "C" 2041 Pacl Václav ŠK Labortech Ostrava "B" 2277 ½
2008/2009 8 ŠK Zlín "C" 2041 Búran Robert Slavoj Bruntál 2077 ½
2008/2009 6 ŠK Zlín "C" 2041 Benčo Pavel BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2162 0
2008/2009 4 ŠK Zlín "C" 2041 Hladík Oto TJ Mittal Ostrava "B" 2170 0
2008/2009 3 ŠK Zlín "C" 2041 Bosák Jan Zbrojovka Vsetín 2195 0
2008/2009 2 ŠK Zlín "C" 2041 Zelenka Milan TJ Mořkov 2150 0
2008/2009 1 ŠK Zlín "C" 2041 Kičmer Petr Baník Havířov 2210 0
2007/2008 11 ŠK Zlín C 2057 Bačák Petr Slavia Kroměříž B 1978 ½
2007/2008 10 ŠK Zlín C 2057 Běhunčík Josef ŠO Brumov Bylnice 1850 ½
2007/2008 9 ŠK Zlín C 2057 Jakubec Jiří Loko Uherský Ostroh 1743 1
2007/2008 8 ŠK Zlín C 2057 Vávra Antonín ŠK Staré Město D 2024 0
2007/2008 7 ŠK Zlín C 2057 Kozojed Vlastislav ŠO Fatra-Slavia Napajedla 2012 1
2007/2008 6 ŠK Zlín C 2057 Šaňák František SK Boršice B 1969 ½
2007/2008 5 ŠK Zlín C 2057 Hlaváček Pavel TJ Sokol Postoupky 1965 0
2007/2008 4 ŠK Zlín C 2057 Kašný Miroslav ŠK Zlín D 1833 1
2007/2008 2 ŠK Zlín C 2057 Vymětal Milan MKS Holešov B 1945 1
2007/2008 1 ŠK Zlín C 2057 Ambros Zdenek CHESSMONT Rožnov p.R. 1998 1
2007/2008 11 ŠK Zlín E 2057 Omelka Roman ŠK Staré Město F 2073 1
2007/2008 10 ŠK Zlín E 2057 Petřík Petr ŠO TJ Zborovice A 1985 0
2007/2008 9 ŠK Zlín E 2057 Daněk Libor ŠK Rapos Sulimov 2028 ½
2007/2008 7 ŠK Zlín E 2057 Koutný Petr TJ Vlčnov A 2024 0
2007/2008 6 ŠK Zlín E 2057 Bartas Pavel Fatra-Slavia Napajedla B 1900 1
2007/2008 5 ŠK Zlín E 2057 Chutný Tomáš DK Kroměříž 1832 ½
2007/2008 4 ŠK Zlín E 2057 Volčík Stanislav SK Boršice C 1836 1
2007/2008 3 ŠK Zlín E 2057 Dvořák Martin TJ Sokol Postoupky B 2036 1
2007/2008 2 ŠK Zlín E 2057 Valešová Šárka TJ Bojkovice A 1927 1
2007/2008 1 ŠK Zlín E 2057 Petrželka Josef TJ Polešovice 2230 0
2006/2007 11 ŠK SK Zlín C 2014 Nejezchleba Josef LOKO Zábřeh 2052 ½
2006/2007 10 ŠK SK Zlín C 2014 Fiala Jiří SK Prostějov 2054 1
2006/2007 9 ŠK SK Zlín C 2014 Binder Jaroslav ŠK 64 Brno 2004 ½
2006/2007 7 ŠK SK Zlín C 2014 Vávra Antonín SK Boršice 2017 1
2006/2007 6 ŠK SK Zlín C 2014 Lacko Jan ŠK DURAS BVK Brno B 2191 0
2006/2007 5 ŠK SK Zlín C 2014 Šobáň Jaroslav A64 Grygov B 2111 0
2006/2007 3 ŠK SK Zlín C 2014 Mlčák Viktor AŠK DA Olomouc 1988 0
2006/2007 2 ŠK SK Zlín C 2014 Vymětal Milan MKS Holešov 1969 1
2006/2007 1 ŠK SK Zlín C 2014 Svoboda Rostislav ŠK SK Zlín B 2073 1
2006/2007 11 ŠK Zlin D 2014 Hudaček Josef TJ Loko Uh. Ostroh 2004 0
2006/2007 9 ŠK Zlin D 2014 Krejčiřík Radim Fatra-Slavia Napajedla 1919 0
2006/2007 8 ŠK Zlin D 2014 Studený Radovan ŠK Staré Město C 1989 0
2006/2007 7 ŠK Zlin D 2014 Šimčík Jan TJ Vlčnov 1847 1
2006/2007 6 ŠK Zlin D 2014 Pagáč Jaroslav TJ Rožnov pod Radh. 1900 ½
2006/2007 5 ŠK Zlin D 2014 Krča Milan ŠK Staré Město D 2022 ½
2006/2007 4 ŠK Zlin D 2014 Vránová Zdeňka Slavia Kroměříž C 2042 0
2006/2007 3 ŠK Zlin D 2014 Rafaja Marek MKS Holešov B 1958 0
2006/2007 2 ŠK Zlin D 2014 Krmela Aleš TJ Sokol Hutisko-Solanec 2039 1
2006/2007 1 ŠK Zlin D 2014 Bosák Jan ŠK Zbrojovka Vsetín 2175 0
2005/2006 11 ŠK Zlín D 2026 Krčmář Milan Spartak V.Klobouky 2021 0
2005/2006 10 ŠK Zlín D 2026 Raška Václav ŠO Brumov-Bylnice 1782 1
2005/2006 8 ŠK Zlín D 2026 Řehák Lukáš ORA SV Slavičín 1862 1
2005/2006 7 ŠK Zlín D 2026 Zvardoň Petr Sokol Franc. Lhota 2076 ½
2005/2006 6 ŠK Zlín D 2026 Tkadlec Miloslav TJ Rožnov p.Radh. 2119 0
2005/2006 5 ŠK Zlín D 2026 Kubín Petr TJ Gumárny Zubří 2095 1
2005/2006 4 ŠK Zlín D 2026 Lev Pavel TJ Val. Meziříčí 2222 1
2005/2006 3 ŠK Zlín D 2026 Krčál Michal ŠK Zlín C 2121 0
2005/2006 2 ŠK Zlín D 2026 Juříček Stanislav ŠKZ Vsetín B 2151 0
2005/2006 1 ŠK Zlín D 2026 Cagašík Tomáš MKS Holešov B 2291 ½
2004/2005 11 ŠK Trinom Zlín B 2009 Blaha Vojtěch ŠK Staré Město C 2106 0
2004/2005 8 ŠK Trinom Zlín B 2009 Fuksík Jaroslav A64 Mipap Grygov B 1
2004/2005 7 ŠK Trinom Zlín B 2009 Vránová Zdeňka Slavia Kroměříž B 1972 0
2004/2005 6 ŠK Trinom Zlín B 2009 Partyš Petr ŠK Staré Město B 1991 1
2004/2005 11 ŠK Trinom Zlín D 2009 Jasný Igor TJ Rožnov p.Radh. 1982 ½
2004/2005 10 ŠK Trinom Zlín D 2009 Tkadlec Miloslav Sokol Hut.-Solanec 2115 0
2004/2005 8 ŠK Trinom Zlín D 2009 Hrabovský Vladimír S. ORA SV Slavičín 2045 1
2004/2005 7 ŠK Trinom Zlín D 2009 Straděj Vlastimil ŠKZ Vsetín B 2157 ½
2004/2005 6 ŠK Trinom Zlín D 2009 Lev Pavel TJ Val. Meziříčí 2191 1
2004/2005 5 ŠK Trinom Zlín D 2009 Kubín Petr TJ Gumárny Zubří 2114 ½
2004/2005 4 ŠK Trinom Zlín D 2009 Burdík Lubomír TJ Sokol Bystřička 2168 0
2004/2005 3 ŠK Trinom Zlín D 2009 Bařinka Miroslav TJ Sokol Vizovice 1756 1
2004/2005 2 ŠK Trinom Zlín D 2009 Zvardoň Petr Sokol Franc. Lhota 2077 1
2004/2005 1 ŠK Trinom Zlín D 2009 Ponížil Cyril ŠK Trinom Zlín C 2205 0
2003/2004 11 ŠK Zlín B 2097 Milfort Václav Loko Zábřeh 1531 1
2003/2004 9 ŠK Zlín B 2097 Bernatík Lubomír SK Boršice 1881 ½
2003/2004 7 ŠK Zlín B 2097 Rachůnek Milan ŠK Staré Město B 1887 ½
2003/2004 6 ŠK Zlín B 2097 Krejčí Jan Tatran Litovel B 2190 0
2003/2004 4 ŠK Zlín B 2097 Vymětal Milan MKS Holešov 1839 ½
2003/2004 1 ŠK Zlín B 2097 Zádrapa Radek ŠK Zbroj Vsetín 2076 0