Hráč Klenner Richard

Klenner Richard

User Pic
Jméno: Klenner Richard
Oddíl: ŠK Veselí n/M
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1966
Elo mezinárodní: 1953
ID: 5006
FIDE ID: 321672
Rok narození: 1967
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 10 ŠK Veselí nad Moravou 1954 1975 Urban Vlastimil ŠK Agrotec Hustopeče 1929 1904 ½ soutěž
2019/2020 8 ŠK Veselí nad Moravou 1955 1975 Čermák Jan ŠO MKS Vyškov 1932 1936 ½ soutěž
2019/2020 6 ŠK Veselí nad Moravou 1964 1975 Továrek Antonín Jezdci Jundrov B 1989 1993 ½ soutěž
2019/2020 5 ŠK Veselí nad Moravou 1964 1976 Kladňák Martin ŠK Hodonín 1969 2006 0 soutěž
2019/2020 4 ŠK Veselí nad Moravou 1971 1976 Moulis Mojmír VSK Universita Brno 2092 2085 0 soutěž
2019/2020 3 ŠK Veselí nad Moravou 1965 1976 Nekula Richard TJ Znojmo 1957 1907 1 soutěž
2019/2020 2 ŠK Veselí nad Moravou 1965 1976 Dvořáček Filip SK Podlužan Prušánky B 1812 1886 ½ soutěž
2018/2019 11 ŠK Veselí nad Moravou 1967 1980 Vavruška Antonín ŠK Staré Město B 2054 2060 ½ soutěž
2018/2019 10 ŠK Veselí nad Moravou 1967 1980 Bělík Dalibor ŠK GARDE Lipovec 2228 2217 0 soutěž
2018/2019 9 ŠK Veselí nad Moravou 1957 1980 Sluka Radek A64 PROCLIENT Grygov 2313 2318 0 soutěž
2018/2019 8 ŠK Veselí nad Moravou 1957 1980 Sohr Vladimír ŠK Velké Losiny 2047 2076 1 soutěž
2018/2019 7 ŠK Veselí nad Moravou 1972 1980 Kapusta Petr TJ Vlčnov 2211 2177 0 soutěž
2018/2019 6 ŠK Veselí nad Moravou 1972 1980 Knotek Josef ŠO Kunovice 1932 1946 0 soutěž
2018/2019 5 ŠK Veselí nad Moravou 1963 1985 Bělunek Vladimír Zbrojovka Vsetín 2208 2205 0 soutěž
2018/2019 4 ŠK Veselí nad Moravou 1963 1985 Beneš Miroslav Slavia Kroměříž B 2065 1999 1 soutěž
2018/2019 2 ŠK Veselí nad Moravou 1968 1985 Sremaňák Slavomír SK Podlužan Prušánky z.s. 2144 0 0 soutěž
2018/2019 1 ŠK Veselí nad Moravou 1976 1985 Sýkora Jan SK Prostějov 2062 2056 0 soutěž
2017/2018 11 ŠK Veselí nad Moravou 1975 1994 Mayer Josef ŠK Podlužan Prušánky B 2008 2032 ½ soutěž
2017/2018 10 ŠK Veselí nad Moravou 1984 1994 Doležal Ladislav TJ Znojmo 1847 1859 0 soutěž
2017/2018 9 ŠK Veselí nad Moravou 1984 1994 Trávníček Petr ŠK Hodonín 2140 2080 ½ soutěž
2017/2018 5 ŠK Veselí nad Moravou 1985 1994 Flašar Roman ŠK Garde Lipovec B 1954 1910 ½ soutěž
2017/2018 4 ŠK Veselí nad Moravou 1984 1994 Zavadil Michal ŠK Duras BVK Královo Pole B 2015 2008 ½ soutěž
2017/2018 3 ŠK Veselí nad Moravou 1984 1994 Ševčík Leoš Spartak Adamov 1928 1965 1 soutěž
2017/2018 2 ŠK Veselí nad Moravou 1984 1994 Šaršon Ondřej ŠK Lokomotiva Brno B 1817 1838 1 soutěž
2017/2018 1 ŠK Veselí nad Moravou 1980 1991 Páral Stanislav Orel Ořechov 2010 2043 0 soutěž
2016/2017 11 ŠK Veselí nad Moravou 1964 2005 Pokladník Martin ŠK Vinohrady Brno 1928 1 soutěž
2016/2017 10 ŠK Veselí nad Moravou 1964 2005 Vrtal Jaroslav SK Podlužan Prušánky B 2044 2043 ½ soutěž
2016/2017 9 ŠK Veselí nad Moravou 1964 2005 Vitula Jan ŠK Kuřim B 1908 1940 1 soutěž
2016/2017 8 ŠK Veselí nad Moravou 1964 2005 Petlák Josef TJ Znojmo 1974 1891 0 soutěž
2016/2017 7 ŠK Veselí nad Moravou 1964 2005 Hejný Jaroslav ŠK HPM TEC Hustopeče 2118 2099 ½ soutěž
2016/2017 5 ŠK Veselí nad Moravou 1964 2005 Sysel Jiří Orel Ořechov 1996 1994 ½ soutěž
2016/2017 4 ŠK Veselí nad Moravou 1964 2005 Jireš Jiří VSK Universita Brno 1955 2006 ½ soutěž
2016/2017 2 ŠK Veselí nad Moravou 1964 2005 Mikulů Lukáš ŠK GPOA Znojmo 1971 2009 ½ soutěž
2016/2017 1 ŠK Veselí nad Moravou 1964 2005 Kratochvíl Milan ŠK Lokomotiva Brno C 2205 2213 0 soutěž
2015/2016 11 ŠK Veselí nad Moravou 1964 2005 Urban Vlastimil ŠK Hustopeče 1997 1984 ½ soutěž
2015/2016 10 ŠK Veselí nad Moravou 1964 2005 Paulík Martin ŠK Lokomotiva Brno C 1877 1909 ½ soutěž
2015/2016 9 ŠK Veselí nad Moravou 1964 2005 Mikulů Lukáš SK GPOA Znojmo 1971 2009 ½ soutěž
2015/2016 8 ŠK Veselí nad Moravou 1964 2005 Pech Václav MKS Vyškov 1949 1936 ½ soutěž
2015/2016 7 ŠK Veselí nad Moravou 1964 2005 Kubíček Jiří ŠK Bystrc Oilers 1890 1924 0 soutěž
2015/2016 6 ŠK Veselí nad Moravou 1964 2005 Skřenek Jiří TJ Znojmo 2052 2020 0 soutěž
2015/2016 5 ŠK Veselí nad Moravou 1964 2005 Tůma Miroslav ŠK Lokomotiva Brno D 1912 1886 1 soutěž
2015/2016 4 ŠK Veselí nad Moravou 1964 2005 Masák Pavel TJ Spartak Adamov 2052 2054 0 soutěž
2015/2016 3 ŠK Veselí nad Moravou 1964 2005 Šípek Michal Jezdci Jundrov B 1985 2004 ½ soutěž
2015/2016 2 ŠK Veselí nad Moravou 1964 2005 Hampel David VSK Universita Brno 2020 2005 ½ soutěž
2015/2016 1 ŠK Veselí nad Moravou 1964 2005 Lamser Miroslav ŠK Vinohrady Brno 2007 2013 ½ soutěž
2014/2015 10 ŠK Veselí nad Moravou 2028 2027 Mikulů Lukáš SK GPOA Znojmo 2004 2017 0 soutěž
2014/2015 9 ŠK Veselí nad Moravou 2028 2027 Špičák Petr ŠK Tetčice 1826 1 soutěž
2014/2015 8 ŠK Veselí nad Moravou 2028 2027 Jelínek Ota VSK Universita Brno 2122 2163 0 soutěž
2014/2015 7 ŠK Veselí nad Moravou 2028 2027 Masák Pavel TJ Spartak Adamov 2053 2054 ½ soutěž
2014/2015 6 ŠK Veselí nad Moravou 2028 2027 Markovič Ivan ŠK Kuřim 2137 2139 ½ soutěž
2014/2015 5 ŠK Veselí nad Moravou 2028 2027 Hofírek Benedikt ŠK Lokomotiva Brno C 2105 2111 0 soutěž
2014/2015 4 ŠK Veselí nad Moravou 2028 2027 Kučera Petr ŠK Bystrc Oilers 1981 1987 ½ soutěž
2014/2015 3 ŠK Veselí nad Moravou 2028 2027 Hošek Martin Jezdci Jundrov 2079 2078 ½ soutěž
2014/2015 2 ŠK Veselí nad Moravou 2028 2027 Fojtík Tomáš ŠK Garde Lipovec B 2053 2047 ½ soutěž
2014/2015 1 ŠK Veselí nad Moravou 2028 2027 Sysel Michal ŠK Duras BVK Brno C 1970 1937 0 soutěž
2013/2014 11 ŠK Veselí nad Moravou 2032 2031 Hyrš Martin ŠK Duras BVK Brno C 1945 1918 ½ soutěž
2013/2014 10 ŠK Veselí nad Moravou 2032 2031 Hemala Luboš SPgŠ + G Znojmo 1782 1765 0 soutěž
2013/2014 9 ŠK Veselí nad Moravou 2032 2031 Mižák Ján TJ Spartak Adamov 1997 1970 ½ soutěž
2013/2014 8 ŠK Veselí nad Moravou 2032 2031 Petlák Josef TJ Znojmo 1986 1965 ½ soutěž
2013/2014 7 ŠK Veselí nad Moravou 2032 2031 Kupčík Zdeněk MKS Vyškov 2056 2015 1 soutěž
2013/2014 6 ŠK Veselí nad Moravou 2032 2031 Kubíček Jiří ŠK Bystrc Oilers 1855 1913 1 soutěž
2013/2014 5 ŠK Veselí nad Moravou 2032 2031 Krupica Pavel Sokol Rudice 1948 1938 ½ soutěž
2013/2014 4 ŠK Veselí nad Moravou 2032 2031 Hampel David ŠK Tetčice 2031 1980 ½ soutěž
2013/2014 3 ŠK Veselí nad Moravou 2032 2031 Kunčar Petr ŠK Lokomotiva Brno C 2121 2126 0 soutěž
2013/2014 2 ŠK Veselí nad Moravou 2032 2031 Novák Vítězslav Vinohrady Brno 1971 1963 ½ soutěž
2013/2014 1 ŠK Veselí nad Moravou 2032 2031 Páral Stanislav Orel Ořechov 2068 2072 1 soutěž
2012/2013 11 TJ ŠK Veselí nad Moravou 2026 2025 Mlýnek Petr ŠK Duras BVK B 2155 2183 ½ soutěž
2012/2013 10 TJ ŠK Veselí nad Moravou 2026 2025 Fojtík Tomáš TJ Podlužan Prušánky 2043 2050 ½ soutěž
2012/2013 9 TJ ŠK Veselí nad Moravou 2026 2025 Svoboda Rostislav ŠK Zlín B 2035 2033 1 soutěž
2012/2013 8 TJ ŠK Veselí nad Moravou 2026 2025 Rachůnek Milan ŠK Staré Město B 2009 2003 0 soutěž
2012/2013 7 TJ ŠK Veselí nad Moravou 2026 2025 Kratochvíl Milan ŠK Lokomotiva Brno A 2112 2106 ½ soutěž
2012/2013 6 TJ ŠK Veselí nad Moravou 2026 2025 Habina Martin ŠK KME-DDM Kuřim 2049 2034 1 soutěž
2012/2013 5 TJ ŠK Veselí nad Moravou 2026 2025 Kuchynka Luboš ŠK HPM TEC Hustopeče 2005 1992 0 soutěž
2012/2013 4 TJ ŠK Veselí nad Moravou 2026 2025 Loubal Pavel TJ Spartak Adamov 2013 2005 1 soutěž
2012/2013 3 TJ ŠK Veselí nad Moravou 2026 2025 Kozojed Vlastislav TJ FS NAPAJEDLA 1901 1930 0 soutěž
2012/2013 2 TJ ŠK Veselí nad Moravou 2026 2025 Burda Josef ŠK Staré Město C 1886 1901 1 soutěž
2011/2012 11 TJ ŠK Veselí nad Moravou 2030 2028 Krmela Aleš TJ Sokol Hošťálková 2055 2078 1 soutěž
2011/2012 10 TJ ŠK Veselí nad Moravou 2030 2028 Vavruška Antonín ŠK Staré Město B 2137 2114 ½ soutěž
2011/2012 9 TJ ŠK Veselí nad Moravou 2030 2028 Fojtík Tomáš TJ Podlužan Prušánky 2083 2070 ½ soutěž
2011/2012 8 TJ ŠK Veselí nad Moravou 2030 2028 Šudřich Radek Slavia Kroměříž B 2078 2077 0 soutěž
2011/2012 7 TJ ŠK Veselí nad Moravou 2030 2028 Slovák Pavel ŠK Zlín C 2039 2028 0 soutěž
2011/2012 6 TJ ŠK Veselí nad Moravou 2030 2028 Doležel Jaromír T.J. Sokol Šumperk 2083 2053 ½ soutěž
2011/2012 5 TJ ŠK Veselí nad Moravou 2030 2028 Havránek Michal SK Boršice 2028 2018 1 soutěž
2011/2012 4 TJ ŠK Veselí nad Moravou 2030 2028 Blaha Petr ŠK Staré Město C 2056 2031 0 soutěž
2011/2012 3 TJ ŠK Veselí nad Moravou 2030 2028 Píše Jan Spartak Adamov 2051 2033 1 soutěž
2011/2012 2 TJ ŠK Veselí nad Moravou 2030 2028 Pakosta Miroslav ŠK Lokomotiva Brno B 2161 2161 0 soutěž
2011/2012 1 TJ ŠK Veselí nad Moravou 2030 2028 Mlénský Dalibor ŠK HPM TEC Hustopeče 2111 2127 0 soutěž
2010/2011 11 TJ Sokol Bzenec 2030 Spodný Josef ŠK 64 Brno 2084 ½ soutěž
2010/2011 8 TJ Sokol Bzenec 2030 Chládek Václav ŠK Garde Lipovec 2091 ½ soutěž
2010/2011 6 TJ Sokol Bzenec 2030 Přibyl René ŠK Bystrc Oilers 2038 ½ soutěž
2010/2011 4 TJ Sokol Bzenec 2030 Dvořák Libor TJ Znojmo 2089 ½ soutěž
2010/2011 2 TJ Sokol Bzenec 2030 Kratochvíl Karel ŠK Lokomotiva Brno D 2153 ½ soutěž
2010/2011 11 TJ ŠK Veselí nad Moravou 2030 Zatloukal Petr SK Prostějov 2093 0 soutěž
2010/2011 10 TJ ŠK Veselí nad Moravou 2030 Sháněl Jaroslav ŠK Staré Město B 2164 1 soutěž
2010/2011 9 TJ ŠK Veselí nad Moravou 2030 Volčík Luděk SK Boršice 2069 0 soutěž
2010/2011 8 TJ ŠK Veselí nad Moravou 2030 Masák Pavel TJ Spartak Adamov 2087 0 soutěž
2010/2011 7 TJ ŠK Veselí nad Moravou 2030 Beil Martin Slavia Kroměříž 2191 ½ soutěž
2010/2011 6 TJ ŠK Veselí nad Moravou 2030 Parák Dominik SPgŠ+G Znojmo 2138 0 soutěž
2010/2011 5 TJ ŠK Veselí nad Moravou 2030 Pukl Rostislav ŠK Staré Město C 1983 ½ soutěž
2010/2011 4 TJ ŠK Veselí nad Moravou 2030 Zicháček Libor ŠK Holešov 2019 1 soutěž
2010/2011 3 TJ ŠK Veselí nad Moravou 2030 Markovič Ivan ŠK HPM TEC Hustopeče 2142 0 soutěž
2010/2011 2 TJ ŠK Veselí nad Moravou 2030 Bačák Martin TJ Sokol Postoupky 2076 1 soutěž
2010/2011 1 TJ ŠK Veselí nad Moravou 2030 Hodovský Jiří ŠK Zlín C 2044 0 soutěž
2009/2010 10 TJ Sokol Bzenec 2012 Pešák Roman SK Horáček Sudoměřice 2031 1 soutěž
2009/2010 9 TJ Sokol Bzenec 2012 Dvořák Adam ŠK Lokomotiva Brno F 1864 ½ soutěž
2009/2010 6 TJ Sokol Bzenec 2012 Šmíd Vladimír Š.K. 1923 Sokol Kyjov 1834 ½ soutěž
2009/2010 4 TJ Sokol Bzenec 2012 Navrátil Josef TJ ŠK Veselí nad Moravou B 2046 1 soutěž
2009/2010 2 TJ Sokol Bzenec 2012 Švestka Jiří KŠ TJ Bučovice A 1780 1 soutěž
2009/2010 11 TJ ŠK Veselí nad Moravou 2012 Nikodém Gustav ŠK Tetčice 1911 0 soutěž
2009/2010 10 TJ ŠK Veselí nad Moravou 2012 Hejný Jaroslav ŠK Lokomotiva Brno D 2080 1 soutěž
2009/2010 9 TJ ŠK Veselí nad Moravou 2012 Mižák Ján TJ Spartak Adamov 2041 1 soutěž
2009/2010 8 TJ ŠK Veselí nad Moravou 2012 Kalendovský Jan ŠK Lokomotiva Brno E 2082 ½ soutěž
2009/2010 7 TJ ŠK Veselí nad Moravou 2012 Petlák Josef TJ Znojmo 2027 ½ soutěž
2009/2010 6 TJ ŠK Veselí nad Moravou 2012 Hruška Vladimír ŠK Rosice 1965 ½ soutěž
2009/2010 5 TJ ŠK Veselí nad Moravou 2012 Věžník Petr TJ Tatran Poštorná 1957 1 soutěž
2009/2010 4 TJ ŠK Veselí nad Moravou 2012 Křena Bohuslav ŠK KME-DDM Kuřim A 1937 ½ soutěž
2009/2010 2 TJ ŠK Veselí nad Moravou 2012 Fojtík Tomáš TJ Podlužan Prušánky 2095 0 soutěž
2009/2010 1 TJ ŠK Veselí nad Moravou 2012 Moulis Rudolf ŠK Duras BVK Královo Pole C 1916 ½ soutěž
2008/2009 11 TJ ŠK Veselí nad Moravou 2026 Svoboda Karel ŠK Lokomotiva Brno D 1984 ½ soutěž
2008/2009 10 TJ ŠK Veselí nad Moravou 2026 Handl Martin ŠK Garde Lipovec 2082 0 soutěž
2008/2009 9 TJ ŠK Veselí nad Moravou 2026 Píše Jan ŠK Průkopník Petria Bystrc 2117 ½ soutěž
2008/2009 8 TJ ŠK Veselí nad Moravou 2026 Urban Vlastimil ŠK HPM TEC Hustopeče 1993 0 soutěž
2008/2009 7 TJ ŠK Veselí nad Moravou 2026 Kubát Pavel Pila Ořechov B 1909 0 soutěž
2008/2009 6 TJ ŠK Veselí nad Moravou 2026 Nekula Richard TJ Znojmo 2011 0 soutěž
2008/2009 5 TJ ŠK Veselí nad Moravou 2026 Mareš Jaroslav ŠK 64 Brno 2090 0 soutěž
2008/2009 4 TJ ŠK Veselí nad Moravou 2026 Pálka Miroslav TJ Podlužan Prušánky 2051 0 soutěž
2008/2009 2 TJ ŠK Veselí nad Moravou 2026 Veselý Jaromír ŠK YCNEGA Sokol Tišnov 2040 1 soutěž
2008/2009 11 SK STAK Domanín 2026 Kalendovský Jan ŠK Lokomotiva Brno F 2046 ½ soutěž
2008/2009 9 SK STAK Domanín 2026 Marek Jiří ŠK Slavoj Velké Pavlovice 2027 1 soutěž
2008/2009 8 SK STAK Domanín 2026 Trávníček Petr ŠK Hodonín 2122 ½ soutěž
2008/2009 7 SK STAK Domanín 2026 Bártů Jiří Šach Pavlov 1632 1 soutěž
2008/2009 6 SK STAK Domanín 2026 Bělík Evžen ŠK Dubňany A 1802 ½ soutěž
2008/2009 3 SK STAK Domanín 2026 Šedý Ctirad ŠK HPM TEC Hustopeče B 1894 1 soutěž
2008/2009 2 SK STAK Domanín 2026 Racek Michal Š.K. 1923 Sokol Kyjov 1879 ½ soutěž
2008/2009 1 SK STAK Domanín 2026 Pešák Roman S.K. Horáček Sudoměřice 2034 1 soutěž
2007/2008 11 ŠK pod Věží Strážnice 2053 Pučálka Vojtěch ŠK Sokol Tišnov 1942 ½ soutěž
2007/2008 10 ŠK pod Věží Strážnice 2053 Fojtík Tomáš SPgŠ a G Znojmo 2065 ½ soutěž
2007/2008 9 ŠK pod Věží Strážnice 2053 Kalendovský Jan ŠK Lokomotiva Brno D 2051 ½ soutěž
2007/2008 8 ŠK pod Věží Strážnice 2053 Píštěk Jan ŠK Veselí nad Moravou 1929 0 soutěž
2007/2008 7 ŠK pod Věží Strážnice 2053 Hubený Pavel Sokol Rudice 1881 1 soutěž
2007/2008 6 ŠK pod Věží Strážnice 2053 Sládek Vladislav ŠK DDM KME Kuřim 2073 ½ soutěž
2007/2008 5 ŠK pod Věží Strážnice 2053 Sysel Jiří ŠK Tetčice 1911 0 soutěž
2007/2008 4 ŠK pod Věží Strážnice 2053 Moulis Mojmír Orel Ořechov B 2078 1 soutěž
2007/2008 3 ŠK pod Věží Strážnice 2053 Habina Martin ŠK Garde Lipovec 2104 ½ soutěž
2007/2008 2 ŠK pod Věží Strážnice 2053 Nekula Richard TJ Znojmo 2040 1 soutěž
2007/2008 1 ŠK pod Věží Strážnice 2053 Žabenský Jaroslav Moravská Slavia Brno 1898 ½ soutěž
2007/2008 10 TJ Sokol Bzenec 2053 Kučera Vladislav Sokol Střelice 1945 ½ soutěž
2007/2008 9 TJ Sokol Bzenec 2053 Zubalík Miroslav TJ Baník Šardice 2049 0 soutěž
2007/2008 8 TJ Sokol Bzenec 2053 Provazník Michal ŠK Hodonín 2170 ½ soutěž
2007/2008 7 TJ Sokol Bzenec 2053 Votava Jan ŠK Slavoj Vel. Pavlovice 1830 ½ soutěž
2007/2008 6 TJ Sokol Bzenec 2053 Bohuslav Pavel TJ Tatran Poštorná C 1710 1 soutěž
2007/2008 5 TJ Sokol Bzenec 2053 Pešák Roman SK Horáček Sudoměřice 2039 0 soutěž
2007/2008 3 TJ Sokol Bzenec 2053 Symerský Petr ŠK Veselí nad Mor. B 2090 ½ soutěž
2007/2008 1 TJ Sokol Bzenec 2053 Bohuslav Jan TJ Tatran Poštorná B 2032 0 soutěž
2006/2007 11 TJ Sokol Bzenec 2083 Symerský Petr TJ ŠK Veselí nad Moravou 2121 ½ soutěž
2006/2007 10 TJ Sokol Bzenec 2083 Rychtecký Miroslav ŠK Lokomotiva Brno E 2035 ½ soutěž
2006/2007 9 TJ Sokol Bzenec 2083 Majer Jiří ŠK KME DDM Kuřim 2274 0 soutěž
2006/2007 8 TJ Sokol Bzenec 2083 Veselý Jaromír ŠK Lokomotiva Brno D 2041 0 soutěž
2006/2007 7 TJ Sokol Bzenec 2083 Pecha Juraj BK Moravská Slavia Brno 2060 0 soutěž
2006/2007 6 TJ Sokol Bzenec 2083 Provazník Michal ŠK Hodonín 2151 ½ soutěž
2006/2007 5 TJ Sokol Bzenec 2083 Kuchynka Lukáš ŠK HPM TEC Hustopeče 2170 0 soutěž
2006/2007 4 TJ Sokol Bzenec 2083 Molík Zdeněk SPgŠ+G Znojmo 2189 0 soutěž
2006/2007 3 TJ Sokol Bzenec 2083 Rada Michal Sokol Rudice 2142 0 soutěž
2006/2007 2 TJ Sokol Bzenec 2083 Balšínek Pavel TJ Tatran Poštorná 2096 ½ soutěž
2006/2007 1 TJ Sokol Bzenec 2083 Lacko Jan ŠK Tetčice 2191 ½ soutěž
2005/2006 11 TJ Sokol Bzenec 2057 Brázdil Roman Slavia Kroměříž B 2123 ½ soutěž
2005/2006 10 TJ Sokol Bzenec 2057 Šudřich Radek MKS Holešov 2098 ½ soutěž
2005/2006 9 TJ Sokol Bzenec 2057 Suchomel Jan Tatran Litovel B 2276 ½ soutěž
2005/2006 8 TJ Sokol Bzenec 2057 Stánec Stanislav TJ Loko Uherský Ostroh 2195 0 soutěž
2005/2006 7 TJ Sokol Bzenec 2057 Křížek František SK Boršice 2080 1 soutěž
2005/2006 6 TJ Sokol Bzenec 2057 Buráň Jaroslav ŠK Staré Město B 2229 ½ soutěž
2005/2006 5 TJ Sokol Bzenec 2057 Přikryl Tomáš A64 MIPAP Grygov B 1986 ½ soutěž
2005/2006 4 TJ Sokol Bzenec 2057 Závůrka Roman SK Prostějov 2179 ½ soutěž
2005/2006 3 TJ Sokol Bzenec 2057 Zapletal Jiří LOKO Zábřeh 2181 ½ soutěž
2005/2006 2 TJ Sokol Bzenec 2057 Macura Emil ŠK Zlín B 2152 0 soutěž
2005/2006 1 TJ Sokol Bzenec 2057 Juříček Stanislav ŠKZ Vsetín 2151 1 soutěž
2003/2004 11 TJ Sokol Bzenec 1971 Hubený Pavel TJ Sloup 1872 1 soutěž
2003/2004 10 TJ Sokol Bzenec 1971 Kuchynka Luboš ŠK Hustopeče 2023 ½ soutěž
2003/2004 9 TJ Sokol Bzenec 1971 Bohunský Radek Tatran Poštorná B 1943 0 soutěž
2003/2004 8 TJ Sokol Bzenec 1971 Petlák Josef TJ Znojmo B 1900 1 soutěž
2003/2004 7 TJ Sokol Bzenec 1971 Uřičář Jakub TJ Veselí nad Mor. 1753 ½ soutěž
2003/2004 6 TJ Sokol Bzenec 1971 Kudlička Robert MKS Vyškov 1837 1 soutěž
2003/2004 5 TJ Sokol Bzenec 1971 Rubeš Pavel KME DDM Kuřim 1927 ½ soutěž
2003/2004 4 TJ Sokol Bzenec 1971 Hejný Jaroslav TJ Bučovice 1897 1 soutěž
2003/2004 3 TJ Sokol Bzenec 1971 Švarc Jiří I. brněnská Brno 1980 0 soutěž
2003/2004 2 TJ Sokol Bzenec 1971 Binder Jaroslav ŠK 64 Brno 1986 0 soutěž
2003/2004 1 TJ Sokol Bzenec 1971 Makovička Martin ŠK Hodonín 2014 ½ soutěž