Hráč Kunc Miroslav

Kunc Miroslav

User Pic
Jméno: Kunc Miroslav
Oddíl: Fatra Slavia Napajedla
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2047
Elo mezinárodní: 2030
ID: 469
FIDE ID: 303682
Rok narození: 1960
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 7 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 2042 2056 Smilek Petr ŠK Zbrojovka Vsetín B 1955 1990 0
2016/2017 10 TJ Fatra-Slavia Napajedla B 2032 2046 Vacula Pavel TJ Spartak Uherský Brod 2016 2013 1
2016/2017 8 TJ Fatra-Slavia Napajedla B 2032 2046 Prchla Jaromír TJ Bojkovice 1821 1
2016/2017 7 TJ Fatra-Slavia Napajedla B 2032 2046 Zapletal Oldřich ŠK Zlín-Malenovice A 1953 1967 ½
2016/2017 6 TJ Fatra-Slavia Napajedla B 2032 2046 Čechál Martin ŠK Dolní Němčí A 1960 2035 0
2016/2017 3 TJ Fatra-Slavia Napajedla B 2032 2046 Koutný Petr TJ Vlčnov B 2141 2113 0
2016/2017 1 TJ Fatra-Slavia Napajedla B 2032 2046 Pfeffer Erik SK Boršice B 1904 1892 ½
2016/2017 11 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 2032 2046 Svoboda Rostislav ŠK Zlín B 2023 2027 ½
2016/2017 10 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 2032 2046 Sojka Aleš Slavia Kroměříž C 2142 2121 0
2016/2017 9 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 2032 2046 Skalský Alexandr ŠK Staré Město D 2004 1857 ½
2016/2017 8 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 2032 2046 Bolacký Jiří ŠO TJ Sokol Francova Lhota 2209 2237 ½
2016/2017 7 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 2032 2046 Malčánek Jan ŠK Zbrojovka Vsetín B 2109 2097 ½
2016/2017 6 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 2032 2046 Gabriel Adam SK Boršice A 2115 2139 1
2016/2017 5 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 2032 2046 Bačák Martin Sokol Postoupky A 2085 2078 1
2016/2017 4 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 2032 2046 Rafaja Marek ŠK Holešov A 2000 2031 ½
2016/2017 3 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 2032 2046 Blaha Petr ŠK Staré Město C 2032 2030 ½
2016/2017 2 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 2032 2046 Babula Milan TJ Vlčnov A 2192 2228 0
2016/2017 1 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 2032 2046 Lev Pavel TJ Valašské Meziříčí A 2197 2212 ½
2016/2017 11 �K Star� M�sto B 2032 2046 Kopřiva Oldřich �K GARDE Lipovec 2086 2073 ½
2016/2017 9 �K Star� M�sto B 2032 2046 Straka Vojtěch �K Lokomotiva Brno B 1803 1840 1
2016/2017 5 �K Star� M�sto B 2032 2046 Šípek Michal Jezdci Jundrov 1985 2004 0
2016/2017 4 �K Star� M�sto B 2032 2046 Stančík Jakub Zbrojovka Vset�n 1956 1968 0
2016/2017 2 �K Star� M�sto B 2032 2046 Kupčík Zdeněk MKS Vy�kov 1947 1924 1
2015/2016 11 Fatra-Slavia Napajedla B 2032 2046 Koutný Petr TJ Vlčnov A 2141 2113 1
2015/2016 10 Fatra-Slavia Napajedla B 2032 2046 Krča Milan ŠK Staré Město F 1961 2004 ½
2015/2016 9 Fatra-Slavia Napajedla B 2032 2046 Stuchlý Radim ŠK Staré Město E 1936 1933 ½
2015/2016 8 Fatra-Slavia Napajedla B 2032 2046 Mikulčík Ladislav Spartak Uherský Brod 2224 2183 ½
2015/2016 7 Fatra-Slavia Napajedla B 2032 2046 Vlach Karel Šachový oddíl TJ Sokol Pozlovice 2094 2108 1
2015/2016 6 Fatra-Slavia Napajedla B 2032 2046 Petržela Pavel ŠO TJ Zborovice A 1999 1996 1
2015/2016 5 Fatra-Slavia Napajedla B 2032 2046 Symerský Petr TJ Dolní Němčí A 2136 2115 0
2015/2016 4 Fatra-Slavia Napajedla B 2032 2046 Kolouch Jiří TJ Bojkovice 1883 1862 1
2015/2016 3 Fatra-Slavia Napajedla B 2032 2046 Jablečník Gustav Slavia Kroměříž D 2098 2102 ½
2015/2016 2 Fatra-Slavia Napajedla B 2032 2046 Beil Martin ŠO Kunovice A 2166 2174 ½
2015/2016 1 Fatra-Slavia Napajedla B 2032 2046 Volčík Luděk SK Boršice B 2073 2061 ½
2015/2016 11 Fatra-Slavia Napajedla A 2032 2046 Stuchlý Ondřej ŠK Staré Město D 2047 2070 1
2015/2016 10 Fatra-Slavia Napajedla A 2032 2046 Bačák Martin Sokol Postoupky B 2085 2078 ½
2015/2016 9 Fatra-Slavia Napajedla A 2032 2046 Janál Vladimír ŠK Zlín-Malenovice, z.s. A 2122 2041 1
2015/2016 8 Fatra-Slavia Napajedla A 2032 2046 Bosák Jan ŠK Zbrojovka Vsetín B 2148 2143 ½
2015/2016 7 Fatra-Slavia Napajedla A 2032 2046 Malčánek Jan CHESSMONT Rožnov pod Radhoštěm A 2109 2097 ½
2015/2016 6 Fatra-Slavia Napajedla A 2032 2046 Fiala Václav SK Boršice A 2273 2248 0
2015/2016 5 Fatra-Slavia Napajedla A 2032 2046 Vávra Antonín ŠK Staré Město C 1940 1924 ½
2015/2016 4 Fatra-Slavia Napajedla A 2032 2046 Zicháček Libor ŠK Holešov A 2040 2006 1
2015/2016 3 Fatra-Slavia Napajedla A 2032 2046 Bolacký Jiří Šachový oddíl TJ Francova Lhota A 2209 2237 0
2015/2016 2 Fatra-Slavia Napajedla A 2032 2046 Koutný Petr ŠK Zlín B 2141 2113 0
2015/2016 1 Fatra-Slavia Napajedla A 2032 2046 Brázdil Roman Slavia Kroměříž C 2157 2144 ½
2014/2015 11 TJ FS Napajedla B - MR.COFFEE 2057 2078 Petržela Pavel ŠK Holešov A 2000 2021 ½
2014/2015 10 TJ FS Napajedla B - MR.COFFEE 2057 2078 Sas Roman ŠO TJ Zborovice A 1855 ½
2014/2015 9 TJ FS Napajedla B - MR.COFFEE 2057 2078 Pálka Bronislav Spartak Uherský Brod 1913 1905 ½
2014/2015 8 TJ FS Napajedla B - MR.COFFEE 2057 2078 Symerský Petr TJ Dolní Němčí A 2127 2116 1
2014/2015 7 TJ FS Napajedla B - MR.COFFEE 2057 2078 Stuchlý Ondřej ŠK Staré Město F 1887 1981 1
2014/2015 6 TJ FS Napajedla B - MR.COFFEE 2057 2078 Sviták Josef TJ Bojkovice A 1865 1910 1
2014/2015 5 TJ FS Napajedla B - MR.COFFEE 2057 2078 Mikulčík Ladislav Šachový oddíl TJ Sokol Pozlovice 2245 2198 ½
2014/2015 4 TJ FS Napajedla B - MR.COFFEE 2057 2078 Volčík Luděk SK Boršice B 2052 2056 0
2014/2015 3 TJ FS Napajedla B - MR.COFFEE 2057 2078 Holman Radek SK EMKaD Holešov A 1912 1930 1
2014/2015 2 TJ FS Napajedla B - MR.COFFEE 2057 2078 Staňa Marek TJ Vlčnov A 1942 2017 1
2014/2015 1 TJ FS Napajedla B - MR.COFFEE 2057 2078 Húsek Martin ŠK Staré Město E 1883 1944 1
2014/2015 11 TJ FS Napajedla A - MR.COFFEE 2057 2078 Rachůnek Milan ŠK Staré Město C 2010 2010 ½
2014/2015 10 TJ FS Napajedla A - MR.COFFEE 2057 2078 Palášek Jan Sokol Postoupky B 1956 2006 0
2014/2015 9 TJ FS Napajedla A - MR.COFFEE 2057 2078 Volčík Luděk SK Boršice A 2052 2056 0
2014/2015 8 TJ FS Napajedla A - MR.COFFEE 2057 2078 Svítek Jiří ŠK Zlínterm Zlín A 2142 2151 0
2014/2015 7 TJ FS Napajedla A - MR.COFFEE 2057 2078 Kulišťák Milan CHESSMONT Rožnov pod Radhoštěm A 2087 2127 0
2014/2015 6 TJ FS Napajedla A - MR.COFFEE 2057 2078 Kapusta Petr ŠK Staré Město D 2112 2102 ½
2014/2015 5 TJ FS Napajedla A - MR.COFFEE 2057 2078 Karlík Ondřej Sokol Hošťálková A 2138 2167 0
2014/2015 4 TJ FS Napajedla A - MR.COFFEE 2057 2078 Kubín Petr TJ Sokol Valašská Bystřice A 2028 2051 1
2014/2015 3 TJ FS Napajedla A - MR.COFFEE 2057 2078 Beneš Miroslav ŠK Zlín C 1935 1945 1
2014/2015 2 TJ FS Napajedla A - MR.COFFEE 2057 2078 Zvardoň Petr Šachový oddíl TJ Francova Lhota 2074 2079 0
2014/2015 1 TJ FS Napajedla A - MR.COFFEE 2057 2078 Brázdil Roman Slavia Kroměříž C 2119 2112 0
2013/2014 11 ŠK Zlínterm Zlín A 2053 2047 Škrobák Petr TJ Gumárny Zubří 1820 1866 1
2013/2014 10 ŠK Zlínterm Zlín A 2053 2047 Krčmář Milan TJ Sokol Francova Lhota A 1970 1987 ½
2013/2014 9 ŠK Zlínterm Zlín A 2053 2047 Gabriel Adam SK Boršice A 2165 2194 1
2013/2014 8 ŠK Zlínterm Zlín A 2053 2047 Kocián Miroslav ŠK Zlín C 2015 2024 1
2013/2014 7 ŠK Zlínterm Zlín A 2053 2047 Studený Radovan ŠK Staré Město C 2100 2105 0
2013/2014 6 ŠK Zlínterm Zlín A 2053 2047 Juříček Stanislav ŠK Zbrojovka Vsetín A 2085 2064 ½
2013/2014 5 ŠK Zlínterm Zlín A 2053 2047 Palášek Jan Sokol Postoupky B 1841 1997 ½
2013/2014 4 ŠK Zlínterm Zlín A 2053 2047 Viták Pavel CHESSMONT Rožnov p.R. A 2200 2193 ½
2013/2014 3 ŠK Zlínterm Zlín A 2053 2047 Hodovský Jiří ŠK Holešov A 2129 2111 ½
2013/2014 2 ŠK Zlínterm Zlín A 2053 2047 Zpěváková Jana ŠK Staré Město D 1952 1983 ½
2013/2014 1 ŠK Zlínterm Zlín A 2053 2047 Navrátilík Pavel Slavia Kroměříž C 2142 2152 1
2013/2014 10 TJ FS Napajedla 2053 2047 Bačák Petr Slavia Kroměříž B 2059 2066 0
2013/2014 9 TJ FS Napajedla 2053 2047 Švihel Karel Moravská Slavia Brno 2084 2078 1
2013/2014 8 TJ FS Napajedla 2053 2047 Sládek Vladislav ŠK Kuřim 1987 2015 ½
2013/2014 7 TJ FS Napajedla 2053 2047 Kopřiva Oldřich ŠK GARDE Lipovec 2096 2071 0
2013/2014 6 TJ FS Napajedla 2053 2047 Macharáček Šimon ŠK Duras BVK Královo Pole B 2210 2209 0
2013/2014 5 TJ FS Napajedla 2053 2047 Adamčík Martin Sportovní Klub Prostějov 2177 2167 ½
2013/2014 4 TJ FS Napajedla 2053 2047 Palášek Jan Sokol Postoupky 1841 1997 0
2013/2014 3 TJ FS Napajedla 2053 2047 Bednář Jakub ŠK Lokomotiva Brno B 2178 2167 ½
2013/2014 2 TJ FS Napajedla 2053 2047 Bosák Jan ŠK Staré Město B 2176 2163 1
2013/2014 1 TJ FS Napajedla 2053 2047 Mayer Josef TJ Podlužan Prušánky 2063 2042 0
2012/2013 11 TJ FS NAPAJEDLA 2070 2071 Kulovaná Eva ŠK KME-DDM Kuřim 2251 2253 0
2012/2013 10 TJ FS NAPAJEDLA 2070 2071 Vrána František ŠK Staré Město C 2282 2279 ½
2012/2013 9 TJ FS NAPAJEDLA 2070 2071 Věchet Stanislav Moravská Slavia Brno 2176 2162 ½
2012/2013 8 TJ FS NAPAJEDLA 2070 2071 Blahynka Martin ŠK Duras BVK B 2153 2153 1
2012/2013 7 TJ FS NAPAJEDLA 2070 2071 Gaša Andrej TJ Podlužan Prušánky 2282 2256 0
2012/2013 6 TJ FS NAPAJEDLA 2070 2071 Roubalík Jakub ŠK Zlín B 2333 2332 0
2012/2013 5 TJ FS NAPAJEDLA 2070 2071 Bažant Petr ŠK Staré Město B 2376 2370 ½
2012/2013 4 TJ FS NAPAJEDLA 2070 2071 Lanč Alois ŠK Lokomotiva Brno A 2402 2403 0
2012/2013 3 TJ FS NAPAJEDLA 2070 2071 Uřičář Jakub TJ ŠK Veselí nad Moravou 2163 2179 ½
2012/2013 2 TJ FS NAPAJEDLA 2070 2071 Federič Jozef ŠK HPM TEC Hustopeče 2299 2262 0
2012/2013 1 TJ FS NAPAJEDLA 2070 2071 Sekanina Jiří TJ Spartak Adamov 2125 2128 ½
2012/2013 11 ŠK Zlínterm Zlín A 2070 2071 Šudřich Radek ŠK Holešov A 2080 2074 ½
2012/2013 10 ŠK Zlínterm Zlín A 2070 2071 Konvička Martin TJ Gumárny Zubří 1987 2100 0
2012/2013 9 ŠK Zlínterm Zlín A 2070 2071 Zvardoň Petr TJ Sokol Francova Lhota A 2024 2032 1
2012/2013 8 ŠK Zlínterm Zlín A 2070 2071 Dubina Pavel ŠK Zlín C 2122 2080 ½
2012/2013 7 ŠK Zlínterm Zlín A 2070 2071 Viták Pavel CHESSMONT Rožnov p.R. A 2191 2183 ½
2012/2013 6 ŠK Zlínterm Zlín A 2070 2071 Staufčík Robert ŠK Staré Město D 2151 2146 ½
2012/2013 5 ŠK Zlínterm Zlín A 2070 2071 Gabriel Adam SK Boršice A 2129 2152 0
2012/2013 4 ŠK Zlínterm Zlín A 2070 2071 Brázdil Roman Slavia Kroměříž C 2108 2109 ½
2012/2013 3 ŠK Zlínterm Zlín A 2070 2071 Juříček Stanislav ŠK Zbrojovka Vsetín A 2135 2103 ½
2012/2013 2 ŠK Zlínterm Zlín A 2070 2071 Karlík Ondřej TJ Sokol Hošťálková A 2111 2196 0
2012/2013 1 ŠK Zlínterm Zlín A 2070 2071 Zpěváková Jana ŠK Staré Město E 1905 1967 ½
2011/2012 11 TJ FS Napajedla A 2094 2136 Dvořák Martin TJ Sokol Postoupky A 2083 2096 ½
2011/2012 10 TJ FS Napajedla A 2094 2136 Staufčík Michal ŠK Staré Město D 2055 2045 ½
2011/2012 9 TJ FS Napajedla A 2094 2136 Staňa Marek TJ Vlčnov A 1926 2077 1
2011/2012 8 TJ FS Napajedla A 2094 2136 Sojka Aleš ŠK Holešov A 2094 2093 0
2011/2012 7 TJ FS Napajedla A 2094 2136 Parák Dominik ŠK Zbrojovka Vsetín A 2160 2138 1
2011/2012 6 TJ FS Napajedla A 2094 2136 Volčík Luděk SK Boršice B 2034 2060 ½
2011/2012 5 TJ FS Napajedla A 2094 2136 Kubín Petr TJ Gumárny Zubří 2017 2018 ½
2011/2012 4 TJ FS Napajedla A 2094 2136 Studený Radovan ŠK Staré Město E 2090 2099 ½
2011/2012 3 TJ FS Napajedla A 2094 2136 Hodovský Jiří ŠK Zlín D 2103 2084 ½
2011/2012 2 TJ FS Napajedla A 2094 2136 Hrabovský Vladimír TJ Sokol Francova Lhota A 1993 1978 1
2011/2012 1 TJ FS Napajedla A 2094 2136 Viták Pavel CHESSMONT Rožnov p. R. A 2197 2185 0
2011/2012 11 TJ FS Napajedla B 2094 2136 Sas Roman ŠO TJ Zborovice A 1825 ½
2011/2012 8 TJ FS Napajedla B 2094 2136 Dvouletý Tomáš TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1806 1867 1
2011/2012 7 TJ FS Napajedla B 2094 2136 Frýbort Pavel SK Boršice C 1832 1814 0
2011/2012 6 TJ FS Napajedla B 2094 2136 Palášek Jan TJ Sokol Postoupky B 1711 1775 1
2011/2012 5 TJ FS Napajedla B 2094 2136 Vacula Pavel Spartak Uherský Brod 2021 ½
2011/2012 2 TJ FS Napajedla B 2094 2136 Světinský Antonín TJ Dolní Němčí 1908 0
2011/2012 1 TJ FS Napajedla B 2094 2136 Ondrůšek Jan TJ Vlčnov B 1747 1
2010/2011 11 TJ FS Napajedla A 2154 Sojka Aleš ŠK Holešov B 2145 ½
2010/2011 10 TJ FS Napajedla A 2154 Hodovský Jiří ŠK Zlín D 2044 0
2010/2011 9 TJ FS Napajedla A 2154 Mikulčík Josef Spartak Uherský Brod 1857 1
2010/2011 8 TJ FS Napajedla A 2154 Parák Dominik ŠK Zbrojovka Vsetín A 2138 ½
2010/2011 7 TJ FS Napajedla A 2154 Beil Martin TJ Sokol Hošťálková A 2191 ½
2010/2011 6 TJ FS Napajedla A 2154 Staufčík Michal ŠK Staré Město D 2072 ½
2010/2011 5 TJ FS Napajedla A 2154 Zvardoň Petr ŠO TJ Francova Lhota A 2044 ½
2010/2011 4 TJ FS Napajedla A 2154 Mazoch Jiří Slavia Kroměříž B 2106 1
2010/2011 3 TJ FS Napajedla A 2154 Fiala Václav SK Boršice B 2203 0
2010/2011 2 TJ FS Napajedla A 2154 Dobeš Vojtěch ŠK Staré Město E 2013 1
2010/2011 1 TJ FS Napajedla A 2154 Viták Pavel CHESSMONT Rožnov p.R. A 2212 0
2009/2010 11 SO Slavia-Fatra 2097 Knotek Josef SK Stare Mesto E 2018 1
2009/2010 10 SO Slavia-Fatra 2097 Hodovský Jiří SK Zlin D 2087 1
2009/2010 9 SO Slavia-Fatra 2097 Míša Stanislav SK Borsice B 1931 1
2009/2010 8 SO Slavia-Fatra 2097 Tkadlec Miloslav CHESSMONT Roznov 2109 0
2009/2010 7 SO Slavia-Fatra 2097 Slížek Josef TJ Gumarny Zubri 2000 1
2009/2010 6 SO Slavia-Fatra 2097 Sháněl Jaroslav TJ Sokol Postoupky 2140 0
2009/2010 5 SO Slavia-Fatra 2097 Pukl Rostislav SK Stare Mesto D 2039 1
2009/2010 4 SO Slavia-Fatra 2097 Křížek František SK Borsice A 2056 ½
2009/2010 3 SO Slavia-Fatra 2097 Koutný Petr SK Zlin C 2110 1
2009/2010 2 SO Slavia-Fatra 2097 Hrabovský Vladimír TJ Sokol Franc. Lhota 2039 1
2009/2010 1 SO Slavia-Fatra 2097 Šudřich Radek MKS Holesov B 2103 ½
2008/2009 11 TJ Fatra Slavia Napajedla B 2115 Fusek Lukáš ŠK Staré Město F 1938 1
2008/2009 10 TJ Fatra Slavia Napajedla B 2115 Bártek Jan Dům Kultury Kroměříž 1860 1
2008/2009 9 TJ Fatra Slavia Napajedla B 2115 Staňa Marek TJ Vlčnov A 1782 1
2008/2009 8 TJ Fatra Slavia Napajedla B 2115 Mikulčík Josef Spartak Uherský Brod 1865 1
2008/2009 7 TJ Fatra Slavia Napajedla B 2115 Volčík Luděk SK Boršice C 1960 1
2008/2009 6 TJ Fatra Slavia Napajedla B 2115 Hlaváček Pavel TJ Sokol Postoupky B 1908 ½
2008/2009 5 TJ Fatra Slavia Napajedla B 2115 Petřík Petr ŠO TJ Zborovice A 2019 1
2008/2009 4 TJ Fatra Slavia Napajedla B 2115 Podešva Antonín TJ Mařatice 1895 ½
2008/2009 3 TJ Fatra Slavia Napajedla B 2115 Petrželka Josef TJ Polešovice 2245 0
2008/2009 2 TJ Fatra Slavia Napajedla B 2115 Rojar Libor TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1962 ½
2008/2009 1 TJ Fatra Slavia Napajedla B 2115 Beil Martin TJ Sokol Postoupky C 2181 0
2008/2009 11 ŠO Fatra–Slávia Napajedla 2115 Partyš Petr SK Boršice B 1939 1
2008/2009 10 ŠO Fatra–Slávia Napajedla 2115 Beil Martin TJ Sokol Postoupky 2181 ½
2008/2009 9 ŠO Fatra–Slávia Napajedla 2115 Šudřich Radek MKS Holešov B 2130 0
2008/2009 8 ŠO Fatra–Slávia Napajedla 2115 Krčál Michal ŠK Zlín D 2133 1
2008/2009 7 ŠO Fatra–Slávia Napajedla 2115 Raška Václav ŠO Brumov-Bylnice 1885 ½
2008/2009 6 ŠO Fatra–Slávia Napajedla 2115 Sháněl Jaroslav ŠK Staré Město D 2132 0
2008/2009 5 ŠO Fatra–Slávia Napajedla 2115 Kubín Petr TJ Gumárny Zubří 2076 0
2008/2009 4 ŠO Fatra–Slávia Napajedla 2115 Fiala Václav SK Boršice A 2154 1
2008/2009 3 ŠO Fatra–Slávia Napajedla 2115 Burdík Lubomír ŠO Sokol Bystřička 2255 1
2008/2009 2 ŠO Fatra–Slávia Napajedla 2115 Stánec Stanislav Slavie Kroměříž B 2180 0
2008/2009 1 ŠO Fatra–Slávia Napajedla 2115 Vávra Antonín ŠK Staré Město E 2036 ½
2007/2008 11 ŠO Fatra-Slavia Napajedla 2087 Šudřich Radek MKS Holešov B 2157 ½
2007/2008 10 ŠO Fatra-Slavia Napajedla 2087 Kubín Petr CHESSMONT Rožnov p.R. 2044 1
2007/2008 9 ŠO Fatra-Slavia Napajedla 2087 Brázdil Roman Slavia Kroměříž B 2162 ½
2007/2008 8 ŠO Fatra-Slavia Napajedla 2087 Raška Václav ŠO Brumov Bylnice 1898 1
2007/2008 7 ŠO Fatra-Slavia Napajedla 2087 Roubalík Jakub ŠK Zlín C 2297 ½
2007/2008 6 ŠO Fatra-Slavia Napajedla 2087 Blaha Petr ŠK Staré Město D 2082 0
2007/2008 5 ŠO Fatra-Slavia Napajedla 2087 Strakáč Petr Loko Uherský Ostroh 2058 0
2007/2008 4 ŠO Fatra-Slavia Napajedla 2087 Havránek Michal SK Boršice B 2008 1
2007/2008 3 ŠO Fatra-Slavia Napajedla 2087 Dvořák Martin TJ Sokol Postoupky 2036 1
2007/2008 2 ŠO Fatra-Slavia Napajedla 2087 Krčál Michal ŠK Zlín D 2157 0
2007/2008 10 Fatra-Slavia Napajedla B 2087 Dvořák Martin TJ Sokol Postoupky B 2036 1
2007/2008 9 Fatra-Slavia Napajedla B 2087 Valešová Šárka TJ Bojkovice A 1927 1
2007/2008 7 Fatra-Slavia Napajedla B 2087 Burda Josef ŠK Staré Město F 1999 1
2007/2008 5 Fatra-Slavia Napajedla B 2087 Hora Miroslav ŠK Rapos Sulimov 1746 1
2007/2008 3 Fatra-Slavia Napajedla B 2087 Oharek Vlastimil TJ Vlčnov A 1831 1
2007/2008 2 Fatra-Slavia Napajedla B 2087 Prachař Mojmír ŠO TJ Zborovice A 1948 ½
2007/2008 1 Fatra-Slavia Napajedla B 2087 Bártek Jan DK Kroměříž 1829 0
2006/2007 11 Fatra-Slavia Napajedla 2099 Rachůnek Milan ŠK Staré Město E 2055 1
2006/2007 10 Fatra-Slavia Napajedla 2099 Horsák Jan ŠK Staré Město C 2025 0
2006/2007 9 Fatra-Slavia Napajedla 2099 Roubalík Jakub ŠK Zlin D 2131 ½
2006/2007 8 Fatra-Slavia Napajedla 2099 Kusalík Roman TJ Vlčnov 2018 1
2006/2007 7 Fatra-Slavia Napajedla 2099 Kubín Petr TJ Rožnov pod Radh. 1993 0
2006/2007 6 Fatra-Slavia Napajedla 2099 Vávra Antonín ŠK Staré Město D 2017 1
2006/2007 5 Fatra-Slavia Napajedla 2099 Mazoch Jiří Slavia Kroměříž C 2121 0
2006/2007 4 Fatra-Slavia Napajedla 2099 Navrátilík Pavel MKS Holešov B 2141 0
2006/2007 3 Fatra-Slavia Napajedla 2099 Tkadlec Miloslav TJ Sokol Hutisko-Solanec 2137 1
2006/2007 2 Fatra-Slavia Napajedla 2099 Lev Pavel ŠK Zbrojovka Vsetín 2182 ½
2006/2007 1 Fatra-Slavia Napajedla 2099 Strakáč Petr TJ Loko Uh. Ostroh 2084 0
2005/2006 11 TJ Napajedla 2069 Šaňák František SK Boršice B 2016 1
2005/2006 10 TJ Napajedla 2069 Šmíd Jan ŠK Staré Město E 1857 1
2005/2006 9 TJ Napajedla 2069 Vávra Antonín ŠK Staré Město D 1988 0
2005/2006 8 TJ Napajedla 2069 Krajsa Ivan Spartak Uherský Brod 2016 ½
2005/2006 7 TJ Napajedla 2069 Beneš Miroslav TJ Vlčnov 1951 1
2005/2006 6 TJ Napajedla 2069 Vránová Zdeňka Slavia Kroměříž C 2001 1
2005/2006 5 TJ Napajedla 2069 Sháněl Jaroslav ŠK Staré Město C 2154 ½
2005/2006 4 TJ Napajedla 2069 Matějka František ŠO TJ Zborovice 1890 1
2005/2006 3 TJ Napajedla 2069 Míša Stanislav TJ Polešovice 1941 1
2005/2006 2 TJ Napajedla 2069 Dungl Martin TJ Sokol Postoupky 1948 0
2005/2006 1 TJ Napajedla 2069 Kunovjánek Milan LOKO Uherský Ostroh B 1810 1