Hráč Trávníček Kryštof Mikuláš

Trávníček Kryštof Mikuláš

User Pic
Jméno: Trávníček Kryštof Mikuláš
Oddíl: ŠO Kunovice
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1912
Elo mezinárodní: 1968
ID: 41426
FIDE ID: 23709332
Rok narození: 2003
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 10 ŠO Kunovice 1968 1912 Mudrák Josef TJ Vlčnov 2246 2237 0
2018/2019 6 ŠO Kunovice 1913 1912 Bílek Petr ŠK Veselí nad Moravou 2005 2034 0
2018/2019 4 ŠO Kunovice 1973 1914 Sýkora Jan SK Prostějov 2056 2056 ½
2018/2019 3 ŠO Kunovice 1926 1914 Bažant Petr ŠK Staré Město B 2231 2220 ½
2018/2019 2 ŠO Kunovice 1926 1914 Fojtík Tomáš ŠK GARDE Lipovec 2065 2082 ½
2018/2019 1 ŠO Kunovice 1908 1914 Richterová Nataša A64 PROCLIENT Grygov 2152 2177 0
2018/2019 9 ŠO Kunovice B 1924 1912 Šašek Jaroslav SK EMKaD Holešov A 1770 1831 ½
2018/2019 7 ŠO Kunovice B 1913 1912 Zajíček Radek ŠO TJ Zborovice A 1812 1826 1
2018/2019 9 SK Boršice A 1968 1912 Jablečník Gustav Slavia Kroměříž C 2047 2062 1
2018/2019 8 SK Boršice A 1924 1912 Opluštil Vladimír Sokol Postoupky A 1951 1911 1
2018/2019 7 SK Boršice A 1924 1912 Čechál Martin ŠK Holešov A 1971 1990 1
2018/2019 6 SK Boršice A 1913 1912 Šmíd Jan ŠK Staré Město D 1928 1920 ½
2018/2019 5 SK Boršice A 1913 1912 Janál Vladimír ŠK Zlín-Malenovice A 2009 2000 1
2018/2019 4 SK Boršice A 1973 1914 Tomčík Libor TJ Valašské Meziříčí A 1903 1938 0
2018/2019 3 SK Boršice A 1926 1914 Juříček Stanislav ŠK Zbrojovka Vsetín B 2100 2092 ½
2018/2019 1 SK Boršice A 1908 1914 Kubín Petr TJ Sokol Valašská Bystřice A 1985 1996 1
2018/2019 7 ŠK Zlín-Malenovice 1913 1912 Kopec Ladislav TJ Ostrava 1731 1707 0
2018/2019 6 ŠK Zlín-Malenovice 1913 1912 Kučera Tomáš TJ Lokomotiva Krnov 1892 1873 ½
2018/2019 4 ŠK Zlín-Malenovice 1973 1914 Mavrev David BŠŠ Frýdek-Místek C 1820 1785 ½
2018/2019 2 ŠK Zlín-Malenovice 1908 1914 Mrázek Roman SK Slavia Orlová B 1097 1333 1
2018/2019 1 ŠK Zlín-Malenovice 1908 1914 Vraj Ondřej TJ Sokol Ústí 1985 2050 ½
2018/2019 6 ŠO Kunovice 1913 1912 Kocůrek Adam Zbrojovka Vsetín B 0 1256 1
2018/2019 5 ŠO Kunovice 1913 1912 Otáhalová Nela Zbrojovka Vsetín A 1346 1420 1
2018/2019 4 ŠO Kunovice 1913 1912 Jurča Radek Zbrojovka Vsetín C 0 0 1
2018/2019 3 ŠO Kunovice 1913 1914 Suchánek Hanuš ŠK Zlín 1476 1615 1
2018/2019 2 ŠO Kunovice 1913 1914 Macháček Lukáš Sokol Postoupky 1706 1763 1
2018/2019 1 ŠO Kunovice 1913 1914 Hofschneider Tomáš DDM Slavičín 0 1267 1
2017/2018 9 ŠO Kunovice 1860 1822 Drápala Tobiáš ŠK DDM Slavičín 0 1207 1
2017/2018 8 ŠO Kunovice 1860 1822 Richvalský Patrik ŠK Zlín-Malenovice A 1616 1547 0
2017/2018 7 ŠO Kunovice 1860 1822 Zádrapa Jakub ŠK Zbrojovka Vsetín C 1130 1211 1
2017/2018 6 ŠO Kunovice 1826 1822 Čapek Robin ŠK Staré Město D 0 1087 1
2017/2018 5 ŠO Kunovice 1826 1822 Řezníček Patrik ŠK Zbrojovka Vsetín B 1386 1370 1
2017/2018 4 ŠO Kunovice 1826 1822 Boháček Jan Andrej ŠK Zlín-Malenovice B 0 1078 1
2017/2018 3 ŠO Kunovice 1826 1822 Ptáček Jiří ŠO TJ Karolinka 0 1446 ½
2017/2018 2 ŠO Kunovice 1826 1822 Vraj Ondřej ŠK Staré Město C 1895 1948 ½
2017/2018 1 ŠO Kunovice 1826 1822 Večeřa Dominik TJ Sokol Postoupky 1476 1515 1
2017/2018 11 TJ Sokol Ústí 1860 1822 Richvalský Patrik ŠK Staré Město "B" 1616 1547 ½
2017/2018 10 TJ Sokol Ústí 1860 1822 Londin Šimon Agentura 64 Grygov 1988 1828 0
2017/2018 9 TJ Sokol Ústí 1860 1822 Jurásek Vojtěch ŠK Lokomotiva Brno "A" 1831 1887 ½
2017/2018 8 TJ Sokol Ústí 1860 1822 Khadash Kamil ŠK Lokomotiva Brno "B" 1635 1683 1
2017/2018 5 TJ Sokol Ústí 1859 1822 Chwistek Karel TJ Lokomotiva Krnov 2033 1991 0
2017/2018 4 TJ Sokol Ústí 1859 1822 Kopec Ladislav TJ Ostrava 1780 1684 ½
2017/2018 3 TJ Sokol Ústí 1705 1766 Budík Pavel ŠK Zbrojovka Vsetín 1673 1656 0
2017/2018 2 TJ Sokol Ústí 1705 1766 Gnojek Petr BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1963 2030 ½
2017/2018 1 TJ Sokol Ústí 1705 1766 Ochmyt Jakub SK Slavia Orlová "B" 1810 1758 0
2017/2018 11 ŠO Kunovice B 1860 1822 Valeš Josef TJ Bojkovice 0 1587 1
2017/2018 10 ŠO Kunovice B 1859 1822 Balážec Ludovít ŠK Zlín-Malenovice A 1984 1960 ½
2017/2018 9 ŠO Kunovice B 1850 1822 Frýbort Pavel SK Boršice B 1794 1798 0
2017/2018 8 ŠO Kunovice B 1850 1822 Vymětal Milan ŠO TJ Zborovice A 1830 1851 1
2017/2018 7 ŠO Kunovice B 1826 1822 Zpěváková Kateřina ŠK Dolní Němčí A 1910 1868 0
2017/2018 6 ŠO Kunovice B 1826 1822 Suchánek Kryštof ŠK Zlín C 1750 1748 ½
2017/2018 5 ŠO Kunovice B 1859 1822 Ondrůšek Jan TJ Vlčnov B 0 1723 1
2017/2018 4 ŠO Kunovice B 1859 1822 Jánek Jiří Slavia Kroměříž D 1844 1842 1
2017/2018 3 ŠO Kunovice B 1859 1822 Stuchlý Radim ŠK Staré Město E 1921 1924 ½
2017/2018 2 ŠO Kunovice B 1859 1822 Vančura Jakub Sokol Postoupky B 1685 1748 1
2017/2018 1 ŠO Kunovice B 1705 1766 Sedláček Roman TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1728 1700 ½
2017/2018 11 ŠO Kunovice A 1860 1822 Hronek Martin ŠK Zlín B 1895 1857 ½
2017/2018 10 ŠO Kunovice A 1859 1822 Doležal Karel ŠO TJ Sokol Francova Lhota 1990 1974 1
2017/2018 9 ŠO Kunovice A 1859 1822 Večeřa Pavel Sokol Postoupky A 1455 1469 1
2017/2018 8 ŠO Kunovice A 1850 1822 Rachůnek Milan ŠK Staré Město D 1932 1958 1
2017/2018 7 ŠO Kunovice A 1850 1822 Sušeň Jaroslav TJ Sokol Valašská Bystřice A 1795 1841 ½
2017/2018 6 ŠO Kunovice A 1826 1822 Motúzová Marta ŠK Zbrojovka Vsetín B 1827 0 1
2017/2018 5 ŠO Kunovice A 1826 1822 Bačák Petr Slavia Kroměříž C 1904 1924 ½
2017/2018 3 ŠO Kunovice A 1859 1822 Pfeffer Dominik SK Boršice A 1735 1836 0
2017/2018 1 ŠO Kunovice A 1705 1766 Bažant Pavel TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1731 1707 1
2016/2017 4 ŠK Staré Město "B" 1294 Šerek Ondřej OŠŠ TJ Ostrava 1703 1703 1
2016/2017 1 ŠK Staré Město "B" 1294 Budík Pavel ŠK Zbrojovka Vsetín 1629 1601 1
2016/2017 8 ŠO Kunovice B 1294 Hruška Karel ŠK Dolní Němčí B 1926 1843 ½
2016/2017 7 ŠO Kunovice B 1294 Píštěk Václav TJ Mařatice 1681 1
2016/2017 6 ŠO Kunovice B 1294 Nekarda Tomáš ŠK Staré Město F 1000 1
2016/2017 4 ŠO Kunovice B 1294 Křen Antonín TJ Velehrad 1486 1
2016/2017 3 ŠO Kunovice B 1294 Peška Martin KK-ŠK Osvětimany A 1316 1
2016/2017 2 ŠO Kunovice B 1294 Lapčík Roman ŠK Staré Město G 1268 1327 1
2016/2017 1 ŠO Kunovice B 1294 Pavelčík Jaroslav TJ Vlčnov C 1573 1
2016/2017 7 ŠO Kunovice C 1294 Poláček Arnošt KK-ŠK Osvětimany B 1560 0
2016/2017 3 ŠO Kunovice C 1294 Všetulová Viktorie ŠK Staré Město I 1299 1391 1
2016/2017 2 ŠO Kunovice C 1294 Bernatík Lubomír TJ Polešovice 1809 ½
2016/2017 1 ŠO Kunovice C 1294 Blahuš Zdeněk ŠK Ostrožská Nová Ves 1751 1
2016/2017 6 ŠO Kunovice 1294 Opluštil David Sokol Postoupky 1616 1716 ½
2016/2017 5 ŠO Kunovice 1294 Ptáček Jiří ŠO Karolinka 1155 1
2016/2017 4 ŠO Kunovice 1294 Babula Matěj ŠK Staré Město D 1000 1
2016/2017 3 ŠO Kunovice 1294 Vraj Karel Sokol Ústí 1755 1849 ½
2016/2017 2 ŠO Kunovice 1294 Zelnitius Albert ŠK Staré Město C 1487 1400 0
2016/2017 1 ŠO Kunovice 1294 Richvalský Patrik ŠK Zlín-Malenovice 1484 1541 1
2016/2017 8 ŠO Kunovice A 1294 Vychorec Miroslav TJ Vlčnov B 1581 1
2016/2017 6 ŠO Kunovice A 1294 Huňa Rostislav Sokol Postoupky B 1000 1
2016/2017 5 ŠO Kunovice A 1294 Vaculík Samuel ŠK Zlín-Malenovice A 1118 1297 1
2015/2016 6 ŠO Kunovice B 1294 Vávra Jan ŠK Staré Město H 1000 ½
2015/2016 4 ŠO Kunovice B 1294 Vrtal Roman KK-ŠK Osvětimany A 1268 ½
2015/2016 3 ŠO Kunovice B 1294 Skupina Josef SK Boršice C 1474 ½
2015/2016 1 ŠO Kunovice B 1294 Holeček Dominik TJ Vlčnov C 1231 0
2015/2016 8 ŠO Kunovice C 1294 Bílek Vojtěch TJ Polešovice 1000 1
2015/2016 7 ŠO Kunovice C 1294 TJ Orel Nivnice 1
2015/2016 6 ŠO Kunovice C 1294 Holeček Dominik TJ Vlčnov D 1231 ½
2015/2016 5 ŠO Kunovice C 1294 Vávra Jan ŠK Staré Město I 1383 1148 1
2015/2016 4 ŠO Kunovice C 1294 Vrtal Roman KK-ŠK Osvětimany B 1268 1
2015/2016 2 ŠO Kunovice C 1294 Habarta Kamil TJ Orel Nivnice 1139 0
2015/2016 1 ŠO Kunovice C 1294 Žižka Miroslav TJ Vlčnov D 1317 1
2015/2016 6 ŠO Kunovice 1294 Lapčík Roman ŠK Staré Město C 1268 1327 ½
2015/2016 5 ŠO Kunovice 1294 Zgarba Radek Sokol Ústí 1728 1695 0
2015/2016 4 ŠO Kunovice 1294 Plšek Petr ŠK Zlín-Malenovice B 1240 ½
2015/2016 3 ŠO Kunovice 1294 Dančáková Klára Zbrojovka Vsetín B 1438 1444 ½
2015/2016 2 ŠO Kunovice 1294 Suchánek Kryštof ŠK Zlín 1672 1681 0
2015/2016 1 ŠO Kunovice 1294 Vančura Jakub Sokol Postoupky 1400 1458 1
2014/2015 9 ŠO Kunovice 1250 Černý Michal ŠK Zlínterm 1169 1
2014/2015 8 ŠO Kunovice 1250 Kovář Matěj Sokol Ústí 1250 1
2014/2015 7 ŠO Kunovice 1250 Foltýnek Stanislav ŠK Staré Město C 1100 ½
2014/2015 6 ŠO Kunovice 1250 Vrtal Martin KK-ŠK Osvětimany 1396 ½
2014/2015 5 ŠO Kunovice 1250 Plášek Jonáš ŠK DDM Slavičín 1242 ½
2014/2015 4 ŠO Kunovice 1250 Hronek Štěpán ŠK Zlín 1398 1399 0
2014/2015 3 ŠO Kunovice 1250 Řezníček Štěpán ŠK Zbrojovka Vsetín B 1130 1
2014/2015 2 ŠO Kunovice 1250 Budík Pavel ŠK Zbrojovka Vsetín A 1616 0
2014/2015 1 ŠO Kunovice 1250 Krsička Michal SK Boršice 1072 1
2014/2015 5 ŠO Kunovice C 1250 Habarta Kamil TJ Orel Nivnice 1139 1
2014/2015 2 ŠO Kunovice C 1250 Spáčilová Klára ŠK Staré Město I 1000 1