Hráč Polák Tomáš

Polák Tomáš

User Pic
Jméno: Polák Tomáš
Oddíl: Moravská Slavia Brno
Výkonnostní třída / Titul: GM
Elo národní: 2518
Elo mezinárodní: 2533
ID: 12
FIDE ID: 300560
Rok narození: 1974
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 Moravska Slavia Brno 2528 2513 Zwardoň Vojtěch Beskydska sachova skola 2458 2451 ½
2018/2019 10 Moravska Slavia Brno 2528 2513 Mroziak Maciej Slavoj Cesky Tesin 2404 0 1
2018/2019 9 Moravska Slavia Brno 2528 2513 Blahynka Martin SK DURAS BVK Kralovo Pole 2422 2409 ½
2018/2019 8 Moravska Slavia Brno 2510 2513 Landa Konstantin Vystaviste Lysa nad Labem 2616 0 ½
2018/2019 7 Moravska Slavia Brno 2510 2513 Jurčík Martin Siesta Solution Unichess B 2331 0 ½
2018/2019 6 Moravska Slavia Brno 2507 2513 Černoušek Lukáš Siesta Solution Unichess A 2427 2432 ½
2018/2019 5 Moravska Slavia Brno 2507 2513 Shirov Alexej 1. Novoborsky SK 2637 0 ½
2018/2019 4 Moravska Slavia Brno 2508 2510 Kaňovský David SK Slavoj Poruba 2425 2412 ½
2018/2019 3 Moravska Slavia Brno 2504 2510 Velička Petr Labortech Ostrava 2428 2457 1
2018/2019 2 Moravska Slavia Brno 2504 2510 Vykouk Jan SK ZIKUDA Turnov 2423 2431 ½
2018/2019 1 Moravska Slavia Brno 2504 2510 Štoček Jiří GASCO Pardubice 2572 2581 ½
2018/2019 10 Moravska Slavia Brno B 2514 2513 Červený Petr TJ Stefanydes Policka 2333 2320 1
2018/2019 7 Moravska Slavia Brno B 2507 2513 Šklíba Martin Lokomotiva Brno 2304 2295 1
2018/2019 1 Moravska Slavia Brno B 2503 2510 Růžička Josef Caissa Pivovar Dalesice 2161 2176 1
2017/2018 11 SK DURAS BVK Kralovo Pole 2499 2508 Kempinski Robert GASCO Pardubice 2577 0 ½
2017/2018 10 SK DURAS BVK Kralovo Pole 2499 2508 Cyborowski Lukasz SK Zikuda Turnov 2510 0 ½
2017/2018 9 SK DURAS BVK Kralovo Pole 2499 2508 Heberla Bartolomiej Moravska Slavia Brno 2574 0 0
2017/2018 8 SK DURAS BVK Kralovo Pole 2503 2508 Biolek Richard Labortech Ostrava 2448 2457 ½
2017/2018 7 SK DURAS BVK Kralovo Pole 2503 2508 Caletka Radomír SK Slavoj Poruba 2291 2334 1
2017/2018 6 SK DURAS BVK Kralovo Pole 2515 2508 Bartel Mateusz 1. Novoborsky SK 2616 0 ½
2017/2018 5 SK DURAS BVK Kralovo Pole 2515 2508 Svoboda Svatopluk Unichess 2402 2392 1
2017/2018 4 SK DURAS BVK Kralovo Pole 2501 2508 Szotkowski Jakub BSS Frydek-Mistek 2338 2344 1
2017/2018 3 SK DURAS BVK Kralovo Pole 2501 2508 Hollan Martin Tatran Litovel 2210 2198 1
2017/2018 2 SK DURAS BVK Kralovo Pole 2501 2508 Yemelin Vasily Vladimirovich Vystaviste Lysa nad Labem 2542 0 ½
2017/2018 1 SK DURAS BVK Kralovo Pole 2501 2508 Červený Martin SK mesta Lysa nad Labem 2389 2368 ½
2017/2018 10 Moravská Slavia Brno B 2501 2508 Krejča Jakub ŠK Zlín 2121 2112 1
2017/2018 7 Moravská Slavia Brno B 2515 2508 Mikeš Jan SK Podlužan Prušánky 2286 2259 0
2017/2018 5 Moravská Slavia Brno B 2501 2508 Markoš Ján ŠK GARDE Lipovec 2563 0 ½
2017/2018 2 Moravská Slavia Brno B 2501 2508 Zpěvák Pavel TJ Vlčnov 2337 2366 ½
2017/2018 1 Moravská Slavia Brno B 2513 2506 Skalský Alexandr ŠK Staré Město B 2152 2116 1
2016/2017 11 SK DURAS BVK Kralovo Pole 2511 2518 Roško Luboš Tatran Litovel 2348 2345 1
2016/2017 10 SK DURAS BVK Kralovo Pole 2511 2518 Antoniewski Rafal BSS Frydek Mistek 2533 2604 0
2016/2017 9 SK DURAS BVK Kralovo Pole 2511 2518 Kratochvíl Josef Lokomotiva Brno 2268 2248 1
2016/2017 8 SK DURAS BVK Kralovo Pole 2511 2518 Votava Jan SK Rapid Pardubice 2522 2506 1
2016/2017 7 SK DURAS BVK Kralovo Pole 2511 2518 Tazbir Marcin SK AD Jicin 2510 2527 ½
2016/2017 6 SK DURAS BVK Kralovo Pole 2511 2518 Pakleza Zbigniew Labortech Ostrava 2511 2498 0
2016/2017 5 SK DURAS BVK Kralovo Pole 2511 2518 Cvek Robert SK Slavoj Poruba 2523 2515 1
2016/2017 4 SK DURAS BVK Kralovo Pole 2511 2518 Landa Konstantin Vystaviste Lysa nad Labem 2618 ½
2016/2017 3 SK DURAS BVK Kralovo Pole 2511 2518 Vorobiov Evgeny SK mesta Lysa nad Labem 2572 ½
2016/2017 2 SK DURAS BVK Kralovo Pole 2511 2518 Vitiugov Nikita 1. Novoborsky SK 2725 2709 0
2016/2017 1 SK DURAS BVK Kralovo Pole 2511 2518 Bernášek Jan Prestige Photo Unichess 2508 2510 ½
2016/2017 11 Moravská Slavia Brno 2511 2518 Rojíček Vojtěch BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2404 2419 1
2016/2017 10 Moravská Slavia Brno 2511 2518 Zwardoň Vojtěch ŠK Gordic Jihlava 2446 2429 ½
2016/2017 9 Moravská Slavia Brno 2511 2518 Michenka Jozef Baník Havířov 2317 2323 1
2016/2017 8 Moravská Slavia Brno 2511 2518 Biolek Richard Agentura 64 Grygov 2421 2409 0
2016/2017 6 Moravská Slavia Brno 2511 2518 Kožúšek Daniel Region Panda 2166 2246 ½
2016/2017 5 Moravská Slavia Brno 2511 2518 Ponížil Cyril ŠK Zlín 2487 2451 1
2016/2017 4 Moravská Slavia Brno 2511 2518 Štohl Igor TŽ Třinec 2494 2510 0
2016/2017 2 Moravská Slavia Brno 2511 2518 Adámek Jiří KVS EKODIVIZE Opava 2363 2344 ½
2015/2016 11 Moravská Slavia Brno\r "A" 2511 2518 Červený Petr TJ Štefanydes Polička 2286 2275 1
2015/2016 10 Moravská Slavia Brno\r "A" 2511 2518 Jurčík Marián ŠK Karviná "A" 2501 2466 ½
2015/2016 9 Moravská Slavia Brno\r "A" 2511 2518 Rojíček Vojtěch Beskydská šachová škola F-M "B" 2404 2419 ½
2015/2016 8 Moravská Slavia Brno\r "A" 2511 2518 Krejčí Jan Slavia Kroměříž "A" 2512 2460 ½
2015/2016 7 Moravská Slavia Brno\r "A" 2511 2518 Biolek Richard A64 VALOZ Grygov\r 2421 2409 0
2015/2016 6 Moravská Slavia Brno\r "A" 2511 2518 Kislinsky Alexey SK Slavia Orlová "A" 2478 2492 0
2015/2016 5 Moravská Slavia Brno\r "A" 2511 2518 Caletka Radomír KVS EKODIVIZE Opava 2331 2347 1
2015/2016 3 Moravská Slavia Brno\r "A" 2511 2518 Klíma Lukáš TJ Ostrava "A" 2345 2304 1
2015/2016 2 Moravská Slavia Brno\r "A" 2511 2518 Ponížil Cyril ŠK Zlín "A" 2487 2451 0
2015/2016 11 ŠK Duras BVK 2511 2518 Bulski Krzysztof AD Mahrla Praha 2533 ½
2015/2016 10 ŠK Duras BVK 2511 2518 Votava Jan Rapid Pardubice 2522 2506 ½
2015/2016 9 ŠK Duras BVK 2511 2518 Stachowiak Kamil Tatran Litovel 2416 2404 1
2015/2016 8 ŠK Duras BVK 2511 2518 Yemelin Vasily Vladimirovich Výstaviště Lysá nad Labem 2558 2572 ½
2015/2016 7 ŠK Duras BVK 2511 2518 Vorobiov Evgeny ŠK města Lysá nad Labem B 2572 ½
2015/2016 6 ŠK Duras BVK 2511 2518 Kaňovský David ŠK Slavoj Poruba 2455 2449 1
2015/2016 5 ŠK Duras BVK 2511 2518 Stopa Jacek Labortech Ostrava 2465 ½
2015/2016 4 ŠK Duras BVK 2511 2518 Šimáček Pavel Zikuda Turnov 2455 2450 ½
2015/2016 3 ŠK Duras BVK 2511 2518 Láznička Viktor 1. Novoborský ŠK 2673 2638 ½
2015/2016 2 ŠK Duras BVK 2511 2518 Azarov Sergei BŠŠ Frýdek-Místek 2589 2601 0
2015/2016 1 ŠK Duras BVK 2511 2518 Michalík Peter TŽ Třinec 2552 2455 ½
2014/2015 11 ŠK Duras BVK „A“ 2513 2514 Zpěvák Pavel ŠK Staré Město „A“ 2371 2375 ½
2014/2015 10 ŠK Duras BVK „A“ 2513 2514 Malinovský Karel Slavia Kroměříž „A“ 2447 2445 1
2014/2015 9 ŠK Duras BVK „A“ 2513 2514 Talla Vladimír SK Slavia Orlová „A“ 2411 2418 0
2014/2015 8 ŠK Duras BVK „A“ 2513 2514 Biolek Richard Agentura 64 Grygov „A“ 2424 2432 1
2014/2015 7 ŠK Duras BVK „A“ 2513 2514 Roubalík Jakub ŠK Zlín „A“ 2366 2364 1
2014/2015 6 ŠK Duras BVK „A“ 2513 2514 Ringel Zbyněk Region Panda Rychnov nad Kněžnou 2293 2279 1
2014/2015 5 ŠK Duras BVK „A“ 2513 2514 Půlpán Jakub TJ ŠO Chrudim 2300 2267 1
2014/2015 4 ŠK Duras BVK „A“ 2513 2514 Seidl Štěpán ŠK Duras BVK „B“ 2211 2225 1
2014/2015 3 ŠK Duras BVK „A“ 2513 2514 Nábělek Marek KVS EKODIVIZE Opava "A" 2270 2277 1
2014/2015 2 ŠK Duras BVK „A“ 2513 2514 Jasný Stanislav Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2416 2388 1
2014/2015 11 Zikuda Turnov 2513 2514 Rojíček Vojtěch BŠŠ Frýdek-Místek 2433 2439 ½
2014/2015 10 Zikuda Turnov 2513 2514 Straka Vojtěch Ancora Tatran Litovel 2344 2345 1
2014/2015 9 Zikuda Turnov 2513 2514 Láznička Viktor 1. ŠK Novoborský 2667 2635 0
2014/2015 8 Zikuda Turnov 2513 2514 Caletka Radomír Slavoj Ostrava - Poruba 2362 2373 ½
2014/2015 7 Zikuda Turnov 2513 2514 Velička Petr Labortech Ostrava 2408 2433 1
2014/2015 6 Zikuda Turnov 2513 2514 Voloshin Leonid AD Mahrla Praha 2387 2420 ½
2014/2015 5 Zikuda Turnov 2513 2514 Oral Tomáš Výstaviště Lysá nad Labem 2489 2528 0
2014/2015 4 Zikuda Turnov 2513 2514 Štohl Igor TŽ Třinec 2499 2510 ½
2014/2015 3 Zikuda Turnov 2513 2514 Szotkowski Jakub ŠK Karviná 2240 2240 ½
2014/2015 2 Zikuda Turnov 2513 2514 Půlpán Jakub 2222 ŠK Polabiny 2300 2267 1
2014/2015 1 Zikuda Turnov 2513 2514 Petr Martin Rapid Pardubice 2531 2528 ½
2013/2014 11 ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2503 2507 Szotkowski Jakub SK Slavia Orlová “A“ 2202 2260 1
2013/2014 10 ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2503 2507 Jasný Stanislav BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2320 2313 1
2013/2014 9 ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2503 2507 Krčál Michal ŠK Zlín “A“ 2212 2216 1
2013/2014 7 ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2503 2507 Sosna Jan ŠK Staré Město “A“ 2367 2363 ½
2013/2014 5 ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2503 2507 Novotný Michal 2222 ŠK Polabiny “A“ 2241 2232 0
2013/2014 4 ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2503 2507 Kaňovský David ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2404 2413 ½
2013/2014 2 ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2503 2507 Lanč Alois Slavia Kroměříž “A“ 2355 2403 1
2013/2014 1 ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2503 2507 Novosadová Kristýna TJ Ostrava 2185 2181 1
2013/2014 11 ŠK Zikuda Turnov 2503 2507 Oral Tomáš Výstaviště Lysá nad Labem 2528 2530 ½
2013/2014 10 ŠK Zikuda Turnov 2503 2507 Studnička Tomáš ŠK ERA Poštovní spořitelna 2358 2395 1
2013/2014 9 ŠK Zikuda Turnov 2503 2507 Bartel Mateusz 1. Novoborský ŠK 2626 2617 ½
2013/2014 8 ŠK Zikuda Turnov 2503 2507 Roško Luboš ŠK Karviná 2350 2347 1
2013/2014 7 ŠK Zikuda Turnov 2503 2507 Plát Vojtěch TŽ Třinec 2483 2490 ½
2013/2014 6 ŠK Zikuda Turnov 2503 2507 Sluka Radek A64 VALOZ Grygov 2291 2310 1
2013/2014 5 ŠK Zikuda Turnov 2503 2507 Rausis Igors BŠŠ Frýdek-Místek 2551 2534 ½
2013/2014 4 ŠK Zikuda Turnov 2503 2507 Caletka Radomír Slavoj Ostrava - Poruba 2355 2372 ½
2013/2014 3 ŠK Zikuda Turnov 2503 2507 Velička Petr Labortech Ostrava 2413 2428 1
2013/2014 2 ŠK Zikuda Turnov 2503 2507 Bernášek Jan Rapid Pardubice 2539 2524 0
2013/2014 1 ŠK Zikuda Turnov 2503 2507 Bulski Krzysztof ANCORA Tatran Litovel 2538 ½
2012/2013 10 ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2520 2514 Krejčí Jan Tatran Litovel “B“ 2529 2512 ½
2012/2013 9 ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2520 2514 Zpěvák Pavel ŠK Staré Město “A“ 2379 2408 ½
2012/2013 8 ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2520 2514 Jurčík Marián Šachový klub Karviná “A“ 2496 2466 ½
2012/2013 7 ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2520 2514 Biolek Richard A64 PROCLIENT Grygov “B“ 2399 2393 ½
2012/2013 6 ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2520 2514 Votava Jan 2222 ŠK Polabiny “B“ 2534 2527 ½
2012/2013 5 ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2520 2514 Cvek Robert Slavia Kroměříž “A“ 2541 2547 0
2012/2013 4 ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2520 2514 Kislinsky Alexey SK Slavia Orlová “A“ 2552 2605 ½
2012/2013 3 ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2520 2514 Píza Vlastimil ŠK Gordic Jihlava 2257 2260 1
2012/2013 2 ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2520 2514 Pisk Petr ŠK Caissa RHEA Třebíč “A“ 2389 2371 ½
2012/2013 1 ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2520 2514 Rojíček Vojtěch Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2450 2454 1
2012/2013 11 ŠK Zikuda Turnov 2520 2514 Jirka Jiří TJ Bohemians Praha 2411 2385 1
2012/2013 10 ŠK Zikuda Turnov 2520 2514 Spirin Oleg AD Mahrla Praha 2472 2464 0
2012/2013 9 ŠK Zikuda Turnov 2520 2514 Sasikiran Krishnan 1. Novoborský ŠK 2676 ½
2012/2013 6 ŠK Zikuda Turnov 2520 2514 Murdzia Piotr ŠK Slavoj Poruba 2471 2461 1
2012/2013 5 ŠK Zikuda Turnov 2520 2514 Jakubiec Artur Labortech Ostrava 2518 2547 0
2012/2013 4 ŠK Zikuda Turnov 2520 2514 Rogozenco Dorian Výstaviště Lysá nad Labem 2498 2534 ½
2012/2013 3 ŠK Zikuda Turnov 2520 2514 Petr Martin Rapid Pardubice 2521 2494 0
2011/2012 8 ŠK Zlín 2543 2541 Korobov Anton BŠŠ Frýdek-Místek 2671 2670 0
2011/2012 7 ŠK Zlín 2543 2541 Mišta Alexander Slavoj Ostrava - Poruba 2561 2565 ½
2011/2012 6 ŠK Zlín 2543 2541 Ftáčník Lubomír ŠK Zikuda Turnov 2570 2578 ½
2011/2012 5 ŠK Zlín 2543 2541 Navara David 1. Novoborský ŠK 2705 2664 0
2011/2012 4 ŠK Zlín 2543 2541 Babula Vlastimil A64 VALOZ Grygov 2572 2577 ½
2011/2012 3 ŠK Zlín 2543 2541 Swiercz Dariusz Tatran Litovel 2585 2522 0
2011/2012 2 ŠK Zlín 2543 2541 Matlakov Maxim ŠK Rapid Pardubice 2630 0
2011/2012 1 ŠK Zlín 2543 2541 Pacher Milan 2222 ŠK Polabiny 2403 0
2011/2012 11 ŠK Duras BVK Brno-Královo Pole 2543 2541 Kaňovský David A64 Grygov B 2462 2467 ½
2011/2012 10 ŠK Duras BVK Brno-Královo Pole 2543 2541 Butkiewicz Lukasz Tatran Litovel B 2430 2408 1
2011/2012 9 ŠK Duras BVK Brno-Královo Pole 2543 2541 Zpěvák Pavel ŠK Staré Město 2392 2416 0
2011/2012 8 ŠK Duras BVK Brno-Královo Pole 2543 2541 Konopka Michal 2222 ŠK Polabiny B 2436 2435 ½
2011/2012 7 ŠK Duras BVK Brno-Královo Pole 2543 2541 Hába Petr ŠK Gordic 2502 2479 ½
2010/2011 11 ŠK Zlín 2532 Šimáček Pavel A64 VALOZ Grygov 2469 ½
2010/2011 10 ŠK Zlín 2532 Žilka Štěpán Tatran Litovel 2479 1
2010/2011 9 ŠK Zlín 2532 Vitiugov Nikita 1. Novoborský ŠK 2709 0
2010/2011 8 ŠK Zlín 2532 Ftáčník Lubomír ŠK Zikuda Turnov 2578 ½
2010/2011 7 ŠK Zlín 2532 Movsesian Sergei ŠK Rapid Pardubice 2721 ½
2010/2011 6 ŠK Zlín 2532 Kaňovský David 2222 ŠK Polabiny 2497 1
2010/2011 5 ŠK Zlín 2532 Miton Kamil ŠK Labortech Ostrava 2616 0
2010/2011 4 ŠK Zlín 2532 Navara David ŠK Mahrla Praha 2708 0
2010/2011 3 ŠK Zlín 2532 Yemelin Vasily Vladimirovich Výstaviště Lysá nad Labem 2572 0
2010/2011 2 ŠK Zlín 2532 Antoniewski Rafal BŠŠ Frýdek-Místek 2604 ½
2010/2011 1 ŠK Zlín 2532 Mišta Alexander TŽ Třinec 2565 ½
2009/2010 11 ŠK SK Zlín 2500 Mišta Alexander TŽ Třinec 2563 0
2009/2010 10 ŠK SK Zlín 2500 Azarov Sergei BŠŠ Frýdek-Místek 2622 ½
2009/2010 9 ŠK SK Zlín 2500 Jirka Jiří TJ Bohemians Praha 2404 1
2009/2010 8 ŠK SK Zlín 2500 Navara David ŠK Mahrla Praha 2707 1
2009/2010 7 ŠK SK Zlín 2500 Kempinski Robert SAGINA Pardubice 2617 ½
2009/2010 6 ŠK SK Zlín 2500 Petr Martin 2222 ŠK Polabiny 2495 ½
2009/2010 5 ŠK SK Zlín 2500 Krejčí Jan ŠK DURAS BVK - Královo Pole 2453 1
2009/2010 4 ŠK SK Zlín 2500 Ftáčník Lubomír ŠK Zikuda Turnov 2546 ½
2009/2010 3 ŠK SK Zlín 2500 Hráček Zbyněk 1. Novoborský ŠK 2624 ½
2009/2010 2 ŠK SK Zlín 2500 Miton Kamil ŠK Geofin Ostrava 2586 0
2009/2010 1 ŠK SK Zlín 2500 Petrík Tomáš A64 VALOZ Grygov 2531 1
2008/2009 11 ŠK SK Zlín 2553 Jakubiec Artur ŠK GEOFIN Ostrava 2528 ½
2008/2009 10 ŠK SK Zlín 2553 Azarov Sergei BŠŠ Frýdek-Místek 2612 0
2008/2009 9 ŠK SK Zlín 2553 Neuman Petr TJ Bohemians Praha 2455 ½
2008/2009 8 ŠK SK Zlín 2553 Navara David ŠK Mahrla Praha 2633 0
2008/2009 7 ŠK SK Zlín 2553 Hráček Zbyněk 1. Novoborský ŠK 2613 ½
2008/2009 6 ŠK SK Zlín 2553 Štohl Igor ŠK Zikuda Turnov 2531 ½
2008/2009 5 ŠK SK Zlín 2553 Babula Vlastimil A64 VALOZ Grygov 2608 ½
2008/2009 4 ŠK SK Zlín 2553 Černoušek Lukáš Space" Poštovní spořitelna" 2435 1
2008/2009 3 ŠK SK Zlín 2553 Kempinski Robert RC Sport Pardubice 2595 ½
2008/2009 2 ŠK SK Zlín 2553 Červený Petr TŽ Třinec B 2342 1
2008/2009 1 ŠK SK Zlín 2553 Mišta Alexander TŽ Třinec A 2560 ½
2007/2008 11 ŠK Zlín 2540 Jansa Vlastimil ŠK Mahrla Praha 2480 ½
2007/2008 10 ŠK Zlín 2540 Neuman Petr TJ Bohemians Praha 2415 ½
2007/2008 9 ŠK Zlín 2540 Movsesian Sergei RC Sport Pardubice 2670 ½
2007/2008 8 ŠK Zlín 2540 Příborský Ivo Sokol Plzeň I 2331 1
2007/2008 7 ŠK Zlín 2540 Mišta Alexander TŽ Třinec 2543 ½
2007/2008 6 ŠK Zlín 2540 Jakubiec Artur Labortech-Geofin Ostrava 2524 ½
2007/2008 5 ŠK Zlín 2540 Dydyshko Viacheslav BŠŠ Frýdek-Místek 2564 ½
2007/2008 4 ŠK Zlín 2540 Petrík Tomáš A64 VALOZ Grygov 2489 ½
2007/2008 3 ŠK Zlín 2540 Žůrek Milan Tatran Litovel 2388 1
2007/2008 2 ŠK Zlín 2540 Ftáčník Lubomír ŠK Zikuda Turnov 2553 ½
2007/2008 1 ŠK Zlín 2540 Hráček Zbyněk 1. Novoborský ŠK 2598 0
2006/2007 11 ŠK Duras Brno "A" 2482 Antoniewski Rafal Tatran Litovel "A" ½
2006/2007 10 ŠK Duras Brno "A" 2482 Klíma Lukáš Mittal Ostrava "A" 2426 1
2006/2007 9 ŠK Duras Brno "A" 2482 Žigo Viktor ŠK Gordic Jihlava "A" 2264 ½
2006/2007 8 ŠK Duras Brno "A" 2482 Šimáček Pavel TŽ Třinec "B" 2492 0
2006/2007 7 ŠK Duras Brno "A" 2482 Sosna Jan ŠK Staré Město 1923 2425 ½
2006/2007 6 ŠK Duras Brno "A" 2482 Velička Petr Slavoj Poruba "A" 2437 ½
2006/2007 5 ŠK Duras Brno "A" 2482 Zpěvák Pavel ŠK Staré Město 2400 ½
2006/2007 4 ŠK Duras Brno "A" 2482 Skácelík Petr Orel Ořechov "A" 2260 1
2006/2007 3 ŠK Duras Brno "A" 2482 Vesselovsky Serguei ŠK Stonava "A" 2374 ½
2006/2007 2 ŠK Duras Brno "A" 2482 Urbanec Ladislav Lokomotiva Brno "B" 2292 1
2006/2007 1 ŠK Duras Brno "A" 2482 Malinovský Karel Slavia Kroměříž "A" 2359 1
2005/2006 10 Chlumec B"" 2499 Chudina Jan Svádov Olšinky D"" 1452 0
2005/2006 3 Chlumec B"" 2499 Svoboda Jindřich Svádov Olšinky D"" 1403 0
2005/2006 1 Chlumec B"" 2499 Durdisová Michaela Štětí B"" 0
2005/2006 11 Lokomotiva Brno A 2499 Orság Milan Sokol Plzeň Ingem 2408 ½
2005/2006 10 Lokomotiva Brno A 2499 Pick Štěpán TJ Pankrác 2250 1
2005/2006 9 Lokomotiva Brno A 2499 Jedynak Radoslaw Labortech Ostrava 2431 ½
2005/2006 8 Lokomotiva Brno A 2499 Jacková Jana TŽ Třinec 2389 1
2005/2006 7 Lokomotiva Brno A 2499 Vymazal Bronislav Lokomotiva Brno B 2206 ½
2005/2006 6 Lokomotiva Brno A 2499 Bernášek Jan Bauset Pardubice 2440 1
2005/2006 5 Lokomotiva Brno A 2499 Bindrich Falko TJ Zikuda Turnov 2391 ½
2005/2006 4 Lokomotiva Brno A 2499 Pisk Petr ŠK SK Zlín 2345 0
2005/2006 3 Lokomotiva Brno A 2499 Tibenský Róbert A64 Hagemann Opava 2432 1
2005/2006 2 Lokomotiva Brno A 2499 Černoušek Lukáš ŠK Mahrla Praha 2379 ½
2005/2006 1 Lokomotiva Brno A 2499 Chloupek Stanislav ŠK Sokol Vyšehrad 2319 1
2004/2005 11 Loko Brno 2466 Likavský Tomáš ŠK Staré Město A" 2449 1
2004/2005 8 Loko Brno 2466 Mudrák Josef Slavie Kroměříž A 2318 1
2004/2005 6 Loko Brno 2466 Oral Tomáš Tatran Litovel 2565 ½
2004/2005 5 Loko Brno 2466 Šimáček Pavel TŽ Třinec B" 2424 ½
2004/2005 4 Loko Brno 2466 Ramík Zdeněk CD Rating Brno 2267 1
2004/2005 3 Loko Brno 2466 Kubala Martin ŠK Frýdek-Místek 2400 ½
2004/2005 2 Loko Brno 2466 Buchníček Petr Duras BVK Brno A" 2313 1
2004/2005 11 Loko Brno-Slezan 2466 Bernášek Jan Bauset Pardubice 2382 0
2004/2005 10 Loko Brno-Slezan 2466 Tibenský Róbert Sokol Plzeň Ingem 2442 ½
2004/2005 9 Loko Brno-Slezan 2466 Kopal Josef TJ Zikuda Turnov 2266 1
2004/2005 8 Loko Brno-Slezan 2466 Černoušek Lukáš Sokol Kolín-Abner 2343 1
2004/2005 7 Loko Brno-Slezan 2466 Biolek Richard SC A64 Grygov 2443 ½
2004/2005 6 Loko Brno-Slezan 2466 Petrík Tomáš ŠK SK Trinom Zlín 2450 ½
2004/2005 5 Loko Brno-Slezan 2466 Walek Milan TŽ Třinec 2389 ½
2004/2005 2 Loko Brno-Slezan 2466 Mudrák Josef Slavoj Ostrava 2318 1
2004/2005 1 Loko Brno-Slezan 2466 Talla Vladimír IPM Color Ostrava 2385 1
2003/2004 4 Tatran Litovel 2482 Velička Petr TJ Náměšť n/Osl. 2439 ½
2003/2004 3 Tatran Litovel 2482 Berezjuk Sergej VP Frýdek-Místek 2358 0
2003/2004 11 Hagemann Opava 2482 Walek Milan TŽ Třinec 2332 ½
2003/2004 10 Hagemann Opava 2482 Walowy Bohumír TJ Jakl Karviná 2203 1
2003/2004 9 Hagemann Opava 2482 Studnička Tomáš Sokol Kolín 2320 ½
2003/2004 8 Hagemann Opava 2482 Tibenský Róbert Sokol Plzeň Ingem 2405 ½
2003/2004 7 Hagemann Opava 2482 Mikhaletz Lubomir Visus Vyšehrad 2471 ½
2003/2004 6 Hagemann Opava 2482 Konopka Michal ŠK Mahrla Praha 2451 1
2003/2004 5 Hagemann Opava 2482 Berezjuk Sergej IPM Color Ostrava 2358 ½
2003/2004 2 Hagemann Opava 2482 Prandstetter Eduard Bauset Pardubice 2355 ½
2003/2004 1 Hagemann Opava 2482 Němec Pavel Slavia Hr.Králové 2324 1