Hráč Růžička Aleš

Růžička Aleš

User Pic
Jméno: Růžička Aleš
Oddíl: Sokol Tábor
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2092
Elo mezinárodní: 2105
ID: 26252
FIDE ID: 325252
Rok narození: 1989
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 Sokol Tábor 2067 2063 Vevera Radek TJ Bohemians Praha 2067 2071 1
2018/2019 10 Sokol Tábor 2067 2063 Skalický Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 „A“ 2116 2115 0
2018/2019 9 Sokol Tábor 2067 2063 Šimůnek Filip ŠK Sokol Klatovy 2192 2162 0
2018/2019 8 Sokol Tábor 2067 2063 Kovář Petr ČZ Strakonice 1957 1911 1
2018/2019 6 Sokol Tábor 2066 2063 Pták Pavel ŠACHklub NN Písek 2109 2111 ½
2018/2019 5 Sokol Tábor 2058 2079 Rolinek Dominik KŠ Říčany 1925 „B“ 1960 1958 1
2018/2019 4 Sokol Tábor 2058 2079 Hlaváček Jiří Šachový klub Příbram-Baník 2062 2065 ½
2018/2019 3 Sokol Tábor 2076 2079 Chalupa Ivan ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 2137 2141 0
2018/2019 2 Sokol Tábor 2076 2079 Voříšek Jakub TJ Spartak Vlašim 2106 2088 0
2018/2019 1 Sokol Tábor 2085 2079 Šimůnek Aleš Šachový klub Líně 2129 2130 0
2018/2019 11 ŠK Sokol Vyšehrad D 2105 2092 Háse Pavel ŠO Praga Praha A 2073 2059 0
2018/2019 9 ŠK Sokol Vyšehrad D 2105 2092 Melmuk Petr ŠK Loko Praha B 2029 2031 1
2018/2019 8 ŠK Sokol Vyšehrad D 2105 2092 Petrák Robert ŠK Smíchov A 2023 2022 ½
2018/2019 7 ŠK Sokol Vyšehrad D 2105 2092 Koper Štefan ŠK Mahrla B 1833 1778 ½
2018/2019 6 ŠK Sokol Vyšehrad D 2105 2092 Huřťák Otto TJ Bohemians Praha E 2004 2005 1
2018/2019 5 ŠK Sokol Vyšehrad D 2105 2092 Babička Michal Unichess D 2018 2030 1
2018/2019 4 ŠK Sokol Vyšehrad D 2105 2092 Jirman Pavel ŠK Sokol Vyšehrad E 1977 1993 1
2018/2019 3 ŠK Sokol Vyšehrad D 2105 2092 Plašil Petr TJ Kobylisy C 1961 1965 1
2018/2019 1 ŠK Sokol Vyšehrad D 2105 2092 Koukolík Alexander Sokol Praha Vršovice C 1951 1942 1
2017/2018 11 �K Sokol Vy�ehrad D 2105 2092 Petras Milan �K Bohnice A 1962 1984 ½
2017/2018 8 �K Sokol Vy�ehrad D 2105 2092 Komprda Pavel USK Praha A 2056 2044 0
2017/2018 7 �K Sokol Vy�ehrad D 2105 2092 Koudelka Ivan TJ Bohemians Praha D 2003 2005 ½
2017/2018 6 �K Sokol Vy�ehrad D 2105 2092 Kopta Pavel TJ Kobylisy E 2221 2207 0
2017/2018 4 �K Sokol Vy�ehrad D 2105 2092 Machala Vladislav �O Praga Praha A 1992 1999 1
2017/2018 3 �K Sokol Vy�ehrad D 2105 2092 Horký Pavel Kbel.�ach. reprezentace A 1984 2024 1
2017/2018 2 �K Sokol Vy�ehrad D 2105 2092 Kalousek Zdeněk �K Viktoria �i�kov B 2039 2041 1
2017/2018 11 Sokol Tabor 2091 2068 Grill Roman SACHklub Pisek 2079 2098 0
2017/2018 10 Sokol Tabor 2089 2068 Košnář Martin Eurovia Praha 2145 2110 ½
2017/2018 9 Sokol Tabor 2080 2068 Brezmen Pavel Sokol Kolin 2089 2061 ½
2017/2018 8 Sokol Tabor 2080 2068 Popper Tomáš Unichess Vyletna 2032 2008 1
2017/2018 7 Sokol Tabor 2076 2068 Hradecký Ivo TJ Spartak Vlasim 2101 2092 1
2017/2018 6 Sokol Tabor 2076 2068 Šindler Michal Klub sachistu Ricany 1925 2217 2209 0
2017/2018 5 Sokol Tabor 2089 2068 Novotný Michal Sachova akademie VSTE Ceske Budejovice 2311 2276 0
2017/2018 4 Sokol Tabor 2089 2068 Škoda Martin Gambit Jihlava 2143 2149 0
2017/2018 2 Sokol Tabor 2089 2068 Petr Jan TJ Pankrac B 2083 2117 1
2017/2018 1 Sokol Tabor 2074 2065 Daneš Jaroslav Sparta Kutna Hora 2247 2244 ½
2016/2017 7 ŠK Sokol Vyšehrad D 2105 2092 Koudelka Ivan TJ Bohemians Praha D 2003 2005 ½
2016/2017 6 ŠK Sokol Vyšehrad D 2105 2092 Kopta Pavel TJ Kobylisy E 2221 2207 0
2016/2017 4 ŠK Sokol Vyšehrad D 2105 2092 Machala Vladislav ŠO Praga Praha A 1992 1999 1
2016/2017 3 ŠK Sokol Vyšehrad D 2105 2092 Horký Pavel Kbel.šach. reprezentace A 1984 2024 1
2016/2017 2 ŠK Sokol Vyšehrad D 2105 2092 Kalousek Zdeněk ŠK Viktoria Žižkov B 2039 2041 1
2016/2017 11 ŠO Praga Praha A 2065 2050 Chmel Kristián Sokol Kobylisy C 2111 2107 ½
2016/2017 10 ŠO Praga Praha A 2065 2050 Větrovský Michal ŠK Loko Praha A 2179 2191 0
2016/2017 9 ŠO Praga Praha A 2065 2050 Šimeček Alexej ŠK Viktoria Žižkov A 2038 2097 ½
2016/2017 8 ŠO Praga Praha A 2065 2050 Vlach Karel DDM Praha 6 A 2094 2108 0
2016/2017 7 ŠO Praga Praha A 2065 2050 Pajdla Pavel TJ Pankrác D 2060 2097 ½
2016/2017 5 ŠO Praga Praha A 2065 2050 Pták Pavel ŠO TJ Dukla Praha B 2123 2118 1
2016/2017 3 ŠO Praga Praha A 2065 2050 Lamser Jan Unichess C 2102 2114 1
2016/2017 1 ŠO Praga Praha A 2065 2050 Umanec Filip GROP B 2249 2252 0
2015/2016 10 TJ Praga Praha B 2074 2050 Jahoda Ladislav ŠO TJ Dukla Praha E 1936 1892 1
2015/2016 9 TJ Praga Praha B 2074 2050 Čermák Michal ŠK Mlejn A 2120 2142 ½
2015/2016 7 TJ Praga Praha B 2074 2050 Drahorád Daniel TJ Bohemians Praha E 1931 1955 ½
2015/2016 4 TJ Praga Praha B 2074 2050 Štros Milan Kbelská šachová reprezentace B 1810 ½
2015/2016 1 TJ Praga Praha B 2074 2050 Šplíchal Petr Unichess F 1968 1980 ½
2015/2016 11 TJ Praga Praha A 2074 2050 Kincl Pavel DDM Praha 6 A 2112 2109 1
2015/2016 10 TJ Praga Praha A 2074 2050 Voříšek Jaroslav TJ Bohemians Praha B 2160 2175 0
2015/2016 9 TJ Praga Praha A 2074 2050 Šimeček Alexej Viktoria Žižkov A 2070 2076 0
2015/2016 8 TJ Praga Praha A 2074 2050 Kopta Pavel Sokol Praha-Kobylisy B 2255 2266 0
2015/2016 7 TJ Praga Praha A 2074 2050 Pařízek Vojtěch Sokol Praha-Kobylisy C 1860 1847 ½
2015/2016 5 TJ Praga Praha A 2074 2050 Huřťák Otto TJ Bohemians Praha C 1990 1994 0
2015/2016 3 TJ Praga Praha A 2074 2050 Pešout Jan TJ Pankrác C 2190 2199 ½
2015/2016 2 TJ Praga Praha A 2074 2050 Sedláček Tomáš ŠO TJ Dukla Praha B 2105 2112 ½
2015/2016 1 TJ Praga Praha A 2074 2050 Ayriyan Bella GROP B 1962 2046 1
2015/2016 11 Sokol Tábor 2065 2050 Šmíd Miroslav Bohemians Texbase.cz Praha 2198 2211 ½
2015/2016 10 Sokol Tábor 2065 2050 Hrubant Ivan Klub šachistů Říčany 1925 2004 2034 1
2015/2016 9 Sokol Tábor 2065 2050 Brož Pavel ŠK Světlá nad Sázavou 1867 1825 1
2015/2016 8 Sokol Tábor 2065 2050 Stinka Jakub ŠACHklub Písek 1962 1906 1
2015/2016 7 Sokol Tábor 2065 2050 Jurásek Miroslav ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2314 2281 0
2015/2016 6 Sokol Tábor 2065 2050 Michálek František Sokol Kolín 2003 2042 1
2015/2016 5 Sokol Tábor 2065 2050 Seifarth Robert ŠK Dopravní podnik Praha B 2155 2166 0
2015/2016 4 Sokol Tábor 2065 2050 Řehák Martin Sokol Praha-Vršovice 2088 2085 ½
2015/2016 3 Sokol Tábor 2065 2050 Pick Štěpán TJ Pankrác B 2036 2052 1
2015/2016 2 Sokol Tábor 2065 2050 Černovský Jiří TJ Sparta Kutná Hora 2073 2075 1
2015/2016 1 Sokol Tábor 2065 2050 Valtr Tomáš ŠK JOLY Lysá nad Labem D 1930 1941 ½
2014/2015 11 TJ Praga Praha B 2044 2047 Kroužel Jaroslav TJ Pankrác D 2149 2132 0
2014/2015 10 TJ Praga Praha B 2044 2047 Cuhra Martin SK OAZA Praha C 2247 2250 0
2014/2015 9 TJ Praga Praha B 2044 2047 Gáj Miloš Unichess ČSOB E 2017 2028 1
2014/2015 8 TJ Praga Praha B 2044 2047 Hruška Tomáš Bohemians Praha D 2041 2044 ½
2014/2015 6 TJ Praga Praha B 2044 2047 Pospíšil Evžen Sokol Vršovice C 2090 2098 0
2014/2015 5 TJ Praga Praha B 2044 2047 Vaněk Petr ŠK Sokol Vyšehrad F 2129 2128 ½
2014/2015 4 TJ Praga Praha B 2044 2047 Strahl Jiří USK Praha A 2090 2083 ½
2014/2015 3 TJ Praga Praha B 2044 2047 Holub Jan SK Loko Praha B 2115 2110 1
2014/2015 11 Sokol Tábor 2105 2092 Kellner Petr DDM Písek B 1952 1930 1
2014/2015 10 Sokol Tábor 2044 2047 Valtr Filip Šachový spolek Reality Bechyně A 1935 1856 ½
2014/2015 9 Sokol Tábor 2044 2047 Vondruš Martin Slovan Jindřichův Hradec 1947 1909 1
2014/2015 8 Sokol Tábor 2044 2047 Šimek Vladimír Šachklub Písek B 1752 1746 1
2014/2015 7 Sokol Tábor 2044 2047 Frnoch Vojtěch ČZ Strakonice B 1629 1706 1
2014/2015 6 Sokol Tábor 2044 2047 Šlajs Pavel ŠO TJ Tatran Prachatice A 1731 1
2014/2015 5 Sokol Tábor 2044 2047 Lauko Marián ŠK Český Krumlov 1893 1900 1
2014/2015 4 Sokol Tábor 2044 2047 Olejníček Jiří QCC České Budějovice B 2016 2020 1
2014/2015 2 Sokol Tábor 2044 2047 Petráněk Marian Sokol Tábor B 1870 1854 1
2014/2015 1 Sokol Tábor 2044 2047 Janeba Petr ČZ Strakonice A 1867 1879 1
2013/2014 11 Sokol Tábor C 2032 2036 Novák Pavel TJ Spartak Sezimovo Ústí 1883 1896 ½
2013/2014 9 Sokol Tábor C 2032 2036 Bernáth Štefan Šs Reality Horňák Bechyně A 1932 1952 1
2013/2014 8 Sokol Tábor C 2032 2036 Fiala Jan Traxler Veselí nad Lužnicí A 2033 2061 ½
2013/2014 6 Sokol Tábor C 2032 2036 Šourek Martin TJ Silon Sezimovo Ústí 1856 1902 0
2013/2014 5 Sokol Tábor C 2032 2036 Růžička Vojtěch DDM Písek B 1961 1
2013/2014 4 Sokol Tábor C 2032 2036 Janeba Petr ČZ Strakonice B 1890 1906 ½
2013/2014 2 Sokol Tábor C 2032 2036 Bartoš Alois Sokol Tábor B 2083 2087 ½
2013/2014 1 Sokol Tábor C 2032 2036 Nejdl Eduard Qcc České Budějovice B 2026 2058 0
2013/2014 11 Sokol Tábor 2032 2036 Rýdl Jiří TRW autoelektronika Vlašim 2122 2210 ½
2013/2014 9 Sokol Tábor 2032 2036 Jaščenko Olga ŠK ERA Poštovní spořitelna C 2173 ½
2013/2014 8 Sokol Tábor 2032 2036 Nečada Martin ŠO TJ Dukla Praha 2121 2123 ½
2013/2014 7 Sokol Tábor 2032 2036 Čihák Jiří Sokol Praha - Kobylisy 2064 2077 ½
2013/2014 5 Sokol Tábor 2032 2036 Souček Milan Sokol Kolín 2088 2096 ½
2013/2014 3 Sokol Tábor 2032 2036 Šplíchal Petr Sparta Kutná Hora 1987 1985 ½
2012/2013 3 Traxler Veselí nad Lužnicí 2089 2089 Mezera Lukáš QCC České Budějovice "B" 2039 2049 ½
2012/2013 2 Traxler Veselí nad Lužnicí 2089 2089 Janda Pavel TJ Spartak Sezimovo Ústí 2116 2097 0
2012/2013 9 Sokol Tábor A 2089 2089 Rajnyš Vladimír ŠK Český Krumlov 2040 2044 0
2012/2013 7 Sokol Tábor A 2089 2089 Černovský Jiří Sparta Kutná Hora 2144 2137 ½
2012/2013 4 Sokol Tábor A 2089 2089 Loskot Petr Sokol Tábor B 2052 2039 0
2012/2013 2 Sokol Tábor A 2089 2089 Vanka Miloslav TRW autolektronika Vlašim 2137 2126 0
2012/2013 1 Sokol Tábor A 2089 2089 Boukal Petr ŠK Sokol Vyšehrad B 2221 2204 0
2011/2012 11 Sokol Tábor 2053 2049 Tochor Jiří Sokol Domažlice 2090 2092 ½
2011/2012 10 Sokol Tábor 2053 2049 Plášil Vojtěch Slovan Jindřichův Hradec 1814 1905 1
2011/2012 9 Sokol Tábor 2053 2049 Soukal Rudolf Šachový oddíl TJ Dukla Praha 2071 2071 1
2011/2012 8 Sokol Tábor 2053 2049 Grill Roman ŠACHklub Písek 2134 2130 ½
2011/2012 7 Sokol Tábor 2053 2049 Tužil Vítězslav Sokol Plzeň 1 2078 2097 ½
2011/2012 5 Sokol Tábor 2053 2049 Koubek Václav Šachový klub Viktoria Žižkov 2107 2096 1
2011/2012 4 Sokol Tábor 2053 2049 Mařík Petr ŠK Líně 2153 2144 ½
2011/2012 3 Sokol Tábor 2053 2049 Šimáček Václav Šachklub Sokol Klatovy 1812 1813 1
2011/2012 2 Sokol Tábor 2053 2049 Mráz Miroslav ŠK Český Krumlov 2046 2029 ½
2010/2011 10 Sokol Tábor C 2034 Grill Roman Sokol Platan Písek B 2125 ½
2010/2011 9 Sokol Tábor C 2034 Šlajs Vlastimil Traxler Veselí n.Lužn. 1950 ½
2010/2011 7 Sokol Tábor C 2034 Soucha Štěpán ČZ Strakonice 1898 1
2010/2011 6 Sokol Tábor C 2034 Olejníček Jiří QCC České Budějovice B 2008 1
2010/2011 5 Sokol Tábor C 2034 Bernáth Štefan Reality Horňák Bechyně 1921 1
2010/2011 4 Sokol Tábor C 2034 Krbúšik Marián Silon Sezimovo Ústí 1979 ½
2010/2011 3 Sokol Tábor C 2034 Marhoun Václav Royal České Budějovice 1804 ½
2010/2011 2 Sokol Tábor C 2034 Pekarovič Jaroslav Spartak Sezimovo Ústí 1935 1
2010/2011 1 Sokol Tábor C 2034 Šourek Martin Spartak Počátky 1844 1
2010/2011 11 Sokol Tabor B 2034 Erneker Josef OAZA Praha 2306 0
2010/2011 10 Sokol Tabor B 2034 Kukla Petr SK Cesky Krumlov 2156 0
2010/2011 9 Sokol Tabor B 2034 Táborský Rostislav Sachovy klub Viktoria Zizkov 2260 0
2010/2011 8 Sokol Tabor B 2034 Blecha Miroslav Sokol Plzen Letna A 2194 0
2010/2011 7 Sokol Tabor B 2034 Herejk Petr SK Line A 2192 0
2010/2011 6 Sokol Tabor B 2034 Vodička Vlastimil Sokol Vysehrad B 2133 ½
2010/2011 5 Sokol Tabor B 2034 Tochor Jiří Sokol Domazlice 2076 1
2010/2011 4 Sokol Tabor B 2034 Folk Petr Sokol Plzen 1 2242 0
2010/2011 3 Sokol Tabor B 2034 Háva Jaroslav SSK HerNyr 2076 ½
2010/2011 2 Sokol Tabor B 2034 Borkovec Milan Sokol Tabor A 2247 ½
2010/2011 1 Sokol Tabor B 2034 Stluka František Sokol Platan Pisek 2098 ½
2009/2010 8 Sokol Tábor A 2039 Matějka Radek Sokol Platan Písek A 1965 0
2009/2010 6 Sokol Tábor A 2039 Chaluš Karel Sokol Plzeň Letná A 2066 1
2009/2010 5 Sokol Tábor A 2039 Jenč Milan ŠK Líně A 1927 1
2009/2010 2 Sokol Tábor A 2039 Koubek Václav SK Viktoria Žižkov A 2062 0
2009/2010 1 Sokol Tábor A 2039 Mrňa Vladimír TJ Spartak Žebrák A 2003 1
2009/2010 11 Sokol Tabor C 2039 Šperger Michal ROYAL Ceske Budejovice 1929 ½
2009/2010 10 Sokol Tabor C 2039 Kepka Miloslav CZ Strakonice A 1938 0
2009/2010 9 Sokol Tabor C 2039 Mazur David REALITY HORNAK Bechyne 2011 1
2009/2010 8 Sokol Tabor C 2039 Kratochvíl Miloš Sokol Platan Pisek B 2172 ½
2009/2010 7 Sokol Tabor C 2039 Hejl Jaroslav TRAXLER Veseli nad Luznici 2048 1
2009/2010 6 Sokol Tabor C 2039 Plášil Jiří Slovan Jindrichuv Hradec 2085 ½
2009/2010 5 Sokol Tabor C 2039 Kůta Miroslav CZ Strakonice B 1774 1
2009/2010 4 Sokol Tabor C 2039 Havlíček Jiří QCC Ceske Budejovice B 1922 1
2009/2010 3 Sokol Tabor C 2039 Novák Jiří TJ SPARTAK MAS Sezimovo Usti 2035 ½
2009/2010 2 Sokol Tabor C 2039 Lainka Bernard SO TJ Tatran Prachatice 1780 1
2009/2010 1 Sokol Tabor C 2039 Rosenzweig Vladimír Sokol Tabor B 2151 ½
2008/2009 11 Sokol Tabor C 2014 Popelka Oldřich Slovan Jindrichuv Hradec 2029 0
2008/2009 10 Sokol Tabor C 2014 Šlajs Vlastimil SK Tyn n.Vlt. 1906 1
2008/2009 9 Sokol Tabor C 2014 Houdek Pavel Reality Hornak Bechyne 2070 ½
2008/2009 7 Sokol Tabor C 2014 Mošnička Jan Spartak MAS Sezimovo Usti 1891 1
2008/2009 6 Sokol Tabor C 2014 Havlík Jan Tatran Prachatice 1999 1
2008/2009 5 Sokol Tabor C 2014 Mráz Miroslav SK Cesky Krumlov 2038 ½
2008/2009 4 Sokol Tabor C 2014 Fiala Jan Traxler Veseli n.Luzn. 2107 1
2008/2009 3 Sokol Tabor C 2014 Vlach Martin CZ Strakonice 1895 ½
2008/2009 2 Sokol Tabor C 2014 Grill Roman Sokol Platan Pisek B 2137 ½
2008/2009 1 Sokol Tabor C 2014 Rosenzweig Vladimír Sokol Tabor B 2134 ½
2008/2009 11 Sokol Tábor A 2014 Vlach Martin QCC České Budějovice B 1895 0
2008/2009 10 Sokol Tábor A 2014 Vacek Miroslav QCC České Budějovice A 2019 ½
2008/2009 5 Sokol Tábor A 2014 Škut Michal Sokol Klatovy A 2048 ½
2008/2009 4 Sokol Tábor A 2014 Gdovin Ján Sokol Platan Písek A 2110 ½
2007/2008 11 Sokol Tábor C 1969 Růžička Vojtěch Sokol Platan Písek B 1910 ½
2007/2008 10 Sokol Tábor C 1969 Čipera Josef ČZ Strakonice B 1749 1
2007/2008 9 Sokol Tábor C 1969 Janeba Petr ČZ Strakonice A 1906 ½
2007/2008 8 Sokol Tábor C 1969 Hess Pavel QCC Č. Budějovice B 1927 1
2007/2008 7 Sokol Tábor C 1969 Zachař Jaroslav QCC Č. Budějovice C 1792 1
2007/2008 6 Sokol Tábor C 1969 Němeček Roman Slovan Jindřichův Hradec 1712 1
2007/2008 5 Sokol Tábor C 1969 Mařík Miloslav Beseda Veselí n.Lužn. 1874 1
2007/2008 4 Sokol Tábor C 1969 Muzikář Jan ŠK Český Krumlov 1950 ½
2007/2008 3 Sokol Tábor C 1969 Bernáth Štefan Reality Horňák Bechyně 1970 1
2007/2008 2 Sokol Tábor C 1969 Ducho Adam Spartak MAS Sez. Ústí 1717 1
2007/2008 1 Sokol Tábor C 1969 Petkov Andon ŠK Týn n.Vlt. 1830 1
2007/2008 11 Sokol Tábor B 1969 Buldra Josef Sokol Plzeň 1 C 1898 1
2007/2008 10 Sokol Tábor B 1969 Filipi Štěpán Sokol Vyšehrad Praha B 2076 ½
2007/2008 8 Sokol Tábor B 1969 Sýkora Robert TJ Praga Praha A 2132 ½
2007/2008 7 Sokol Tábor B 1969 Mrkos Miroslav TJ Pankrác B 2119 1
2007/2008 6 Sokol Tábor B 1969 Jonáš Václav ŠK Sokol Klatovy A 1965 1
2007/2008 5 Sokol Tábor B 1969 Sladovník Tomáš ŠK ALVA Pb Příbram A 1888 0
2007/2008 4 Sokol Tábor B 1969 Kalousek Zdeněk Viktoria Žižkov Praha A 2019 0
2006/2007 11 Sokol Tábor A 1954 Šnaidr Jiří Sokol Plzeň LetnáA 1979 1
2006/2007 10 Sokol Tábor A 1954 Havrlík Pavel Praga Praha B 1982 0
2006/2007 6 Sokol Tábor A 1954 Dlábek Emil Sokol Vršovice B 2181 0
2006/2007 5 Sokol Tábor A 1954 Žalský Petr Praga Praha A 2034 ½
2006/2007 11 Sokol Tábor C 1954 Dvořák Přemysl QCC České Budějovice B 1979 ½
2006/2007 10 Sokol Tábor C 1954 Ducho Adam Spartak MAS Sezimovo Ústí 1726 1
2006/2007 9 Sokol Tábor C 1954 Fiala Jan Beseda Veselí nad Lužnicí 1994 0
2006/2007 8 Sokol Tábor C 1954 Vondruš Martin Slovan Jindřichův Hradec 1867 1
2006/2007 7 Sokol Tábor C 1954 Škorpík Martin ŠK Český Krumlov A 2128 0
2006/2007 6 Sokol Tábor C 1954 Chalupský Josef QCC České Budějovice C 1773 0
2006/2007 5 Sokol Tábor C 1954 Houdek Pavel Reality Horňák Bechyně 2004 ½
2006/2007 4 Sokol Tábor C 1954 Říha Martin ŠK Týn nad Vltavou 1902 ½
2006/2007 3 Sokol Tábor C 1954 Drábek Miloslav Sokol Platan Písek 2087 0
2006/2007 2 Sokol Tábor C 1954 Kůta Miroslav ČZ Strakonice 1776 ½
2006/2007 1 Sokol Tábor C 1954 Moronga Jan ŠK Český Krumlov B 1832 ½
2005/2006 7 SOKOL TÁBOR 1907 Kratochvíl Milan LOKOMOTIVA BRNO 1787 0
2005/2006 6 SOKOL TÁBOR 1907 Zeinert Michal LOKOMOTIVA DDM KAMARÁD ČESKÁ TŘEBOVÁ 2092 0
2005/2006 5 SOKOL TÁBOR 1907 Bureš Jaroslav A64 GRYGOV 2090 ½
2005/2006 11 Sokol Tábor C 1907 Gutwirth Jan Beseda Veselí nad Lužnicí 1731 1
2005/2006 10 Sokol Tábor C 1907 Čermák Jiří Koberce Kájov 1595 ½
2005/2006 8 Sokol Tábor C 1907 Plášil Vojtěch Slovan Jindřichův Hradec 1917 ½
2005/2006 7 Sokol Tábor C 1907 Zikmund Alexandr Tatran Prachatice 1778 0
2005/2006 6 Sokol Tábor C 1907 Hajtingr Oldřich Sokol Písek B 1621 ½
2005/2006 5 Sokol Tábor C 1907 Marek Jan Reality Horňák Bechyně 1854 0
2005/2006 4 Sokol Tábor C 1907 Pytlik Ladislav Spartak MAS Sezimovo Ústí 1603 1
2005/2006 3 Sokol Tábor C 1907 Verner Pavel ČZ Strakonice 1904 ½
2005/2006 2 Sokol Tábor C 1907 Marhoun Václav Loko DKV České Budějovice B 1794 1
2005/2006 11 Sokol Tábor "D" 1907 Růžička Tomáš Sokol Písek "C" 1577 1
2005/2006 10 Sokol Tábor "D" 1907 Mrňa Milan Spartak Soběslav "A" 1813 1
2005/2006 9 Sokol Tábor "D" 1907 Bareš Jiří TJ Lokomotiva DKV České Budějovice "C" 1708 1
2005/2006 8 Sokol Tábor "D" 1907 Janovský Martin ŠK Veselí nad Lužnicí "B" 1929 0
2005/2006 5 Sokol Tábor "D" 1907 Trčka Václav TJ ŠO Mikrochem Třeboň "A" 1813 0
2005/2006 4 Sokol Tábor "D" 1907 Čipera Josef ČZ Strakonice "B" 1740 1
2005/2006 2 Sokol Tábor "D" 1907 Kohout Jaroslav Šachklub Velešín "A" 1
2005/2006 7 SOKOL TÁBOR 1907 Palková Kateřina ŠACHKLUB SOKOL KLATOVY 1837 ½
2005/2006 6 SOKOL TÁBOR 1907 Šimůnek Filip ŠACHOVÁ ŠKOLA UNION PLZEŇ 2073 0
2005/2006 5 SOKOL TÁBOR 1907 Kastner Vojtěch TJ JISKRA HAVLÍČKŮV BROD 1988 0
2005/2006 4 SOKOL TÁBOR 1907 Braun Marek DESKO LIBEREC 1876 1
2005/2006 3 SOKOL TÁBOR 1907 Reitingerová Iveta TJ LOKOMOTIVA MOST 2008 ½
2004/2005 5 Tábor 1804 Dvouletý Pavel Staré Město 1992 ½
2004/2005 4 Tábor 1804 Krejčí Jan Frýdek-Místek 2116 ½
2004/2005 3 Tábor 1804 Forman Miroslav OAZA Praha 2048 ½
2004/2005 2 Tábor 1804 Pospíšil Aleš Liberec 1731 0
2004/2005 1 Tábor 1804 Kubát Miroslav Plzeň A 1691 1
2004/2005 7 Tábor Forman Miroslav OAZA Praha 1828 ½
2004/2005 6 Tábor Růžička Ondřej Vyšehrad 0
2004/2005 5 Tábor Kratochvíl Jiří České Budějovice ½
2004/2005 4 Tábor 1804 Fencl Pavel Lysá nad Labem 1426 1
2004/2005 3 Tábor 1804 Pospíšil Aleš Liberec 1731 0
2004/2005 2 Tábor 1804 Kubát Miroslav Plzeň A 1691 1
2004/2005 1 Tábor 1804 Chlad Lukáš Plzeň B 1503 1