Hráč Jansa Vlastimil

Jansa Vlastimil

User Pic
Jméno: Jansa Vlastimil
Oddíl: ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: GM
Elo národní: 2424
Elo mezinárodní: 2420
ID: 4
FIDE ID: 300128
Rok narození: 1942
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2020/2021 1 ŠK Města Lysá nad Labem 2423 2424 Štoček Jiří QCC České Budějovice 2601 2593 0 soutěž
2019/2020 11 ŠK Města Lysá nad Labem 2426 2432 Michalík Peter Bartoš Unichess 2583 2551 0 soutěž
2019/2020 10 ŠK Města Lysá nad Labem 2426 2432 Kraus Tomáš ŠK Zikuda Turnov B 2453 2444 ½ soutěž
2019/2020 8 ŠK Města Lysá nad Labem 2441 2432 Hollan Martin SK OAZA Praha 2339 2382 ½ soutěž
2019/2020 7 ŠK Města Lysá nad Labem 2441 2432 Londýn Radek ŠK Sokol Vyšehrad 2399 2402 ½ soutěž
2019/2020 6 Výstaviště Lysá nad Labem 2433 2432 Hollan Martin Slavia Kroměříž 2353 2382 1 soutěž
2019/2020 5 Výstaviště Lysá nad Labem 2433 2432 Szotkowski Jakub BŠŠ Frýdek-Místek 2369 2344 1 soutěž
2019/2020 4 Výstaviště Lysá nad Labem 2436 2429 Červený Martin ŠK Duras BVK 2357 2320 ½ soutěž
2019/2020 3 Výstaviště Lysá nad Labem 2436 2429 Polák Tomáš Moravská Slavia Brno 2551 2518 ½ soutěž
2019/2020 2 Výstaviště Lysá nad Labem 2452 2429 Biolek Richard ŠK Slavoj Poruba 2454 2447 ½ soutěž
2019/2020 1 Výstaviště Lysá nad Labem 2452 2429 Walek Petr Labortech Ostrava 2263 2236 1 soutěž
2018/2019 8 Vystaviste Lysa nad Labem 2454 2426 Pisk Petr Moravska Slavia Brno 2330 2322 ½ soutěž
2018/2019 7 Vystaviste Lysa nad Labem 2454 2426 Chytilek Roman SK DURAS BVK Kralovo Pole 2334 2333 1 soutěž
2018/2019 6 Vystaviste Lysa nad Labem 2454 2426 Jirovský Miloš GASCO Pardubice 2448 2436 ½ soutěž
2018/2019 5 Vystaviste Lysa nad Labem 2454 2426 Studnička Tomáš SK ZIKUDA Turnov 2312 2302 1 soutěž
2018/2019 4 Vystaviste Lysa nad Labem 2429 2428 Babula Vlastimil 1. Novoborsky SK 2541 2520 ½ soutěž
2018/2019 2 Vystaviste Lysa nad Labem 2437 2428 Hollan Martin Slavoj Cesky Tesin 2333 2401 ½ soutěž
2018/2019 1 Vystaviste Lysa nad Labem 2437 2428 Szotkowski Jakub Beskydska sachova skola 2353 2351 0 soutěž
2018/2019 10 ŠACHklub NN Písek 2456 2426 Bodický Michal Šachový klub Příbram-Baník 2079 2102 1 soutěž
2018/2019 7 ŠACHklub NN Písek 2454 2426 Houška Jiří Šachový klub Líně 2181 2188 ½ soutěž
2018/2019 1 ŠACHklub NN Písek 2433 2428 Zvára Petr TJ Bohemians Praha 2330 2306 1 soutěž
2017/2018 10 SACHklub Pisek 2447 2440 Novotný Michal Sachova akademie VSTE Ceske Budejovice 2311 2276 1 soutěž
2017/2018 7 SACHklub Pisek 2443 2440 Jirovský Pavel Sokol Kolin 2327 2326 1 soutěž
2017/2018 5 SACHklub Pisek 2447 2440 Jurčík Martin Unichess Vyletna 2328 0 1 soutěž
2017/2018 1 SACHklub Pisek 2435 2439 Plát Vojtěch Klub sachistu Ricany 1925 2551 2526 0 soutěž
2017/2018 11 Vystaviste Lysa nad Labem 2450 2440 Jurčík Martin Unichess 2311 0 ½ soutěž
2017/2018 10 Vystaviste Lysa nad Labem 2450 2440 Kriebel Tadeáš 1. Novoborsky SK 2493 2467 0 soutěž
2017/2018 9 Vystaviste Lysa nad Labem 2450 2440 Worek Joanna SK mesta Lysa nad Labem 2295 2315 1 soutěž
2017/2018 8 Vystaviste Lysa nad Labem 2445 2440 Beil Zdeněk Tatran Litovel 2207 2191 1 soutěž
2017/2018 7 Vystaviste Lysa nad Labem 2445 2440 Jasný Stanislav BSS Frydek-Mistek 2379 2365 ½ soutěž
2017/2018 6 Vystaviste Lysa nad Labem 2443 2440 Klíma Lukáš SK Slavoj Poruba 2312 2277 ½ soutěž
2017/2018 5 Vystaviste Lysa nad Labem 2443 2440 Rašík Vítězslav Labortech Ostrava 2466 2468 ½ soutěž
2017/2018 4 Vystaviste Lysa nad Labem 2447 2440 Vlasák Lukáš SK Zikuda Turnov 2383 2362 ½ soutěž
2017/2018 3 Vystaviste Lysa nad Labem 2447 2440 Půlpán Jakub GASCO Pardubice 2400 2417 ½ soutěž
2016/2017 11 Vystaviste Lysa nad Labem 2447 2477 Pokorný Petr Prestige Photo Unichess 2181 2158 1 soutěž
2016/2017 10 Vystaviste Lysa nad Labem 2447 2477 Žilka Štěpán 1. Novoborsky SK 2518 2521 0 soutěž
2016/2017 9 Vystaviste Lysa nad Labem 2447 2477 Jurásek Miroslav SK mesta Lysa nad Labem 2314 2281 1 soutěž
2016/2017 8 Vystaviste Lysa nad Labem 2447 2477 Vesselovsky Serguei BSS Frydek Mistek 2352 2330 ½ soutěž
2016/2017 7 Vystaviste Lysa nad Labem 2447 2477 Bělunek Vladimír Tatran Litovel 2260 2254 1 soutěž
2016/2017 6 Vystaviste Lysa nad Labem 2447 2477 Kourousis Epameinondas SK AD Jicin 2391 2434 ½ soutěž
2016/2017 5 Vystaviste Lysa nad Labem 2447 2477 Půlpán Jakub SK Rapid Pardubice 2337 2314 1 soutěž
2016/2017 4 Vystaviste Lysa nad Labem 2447 2477 Macharáček Šimon SK DURAS BVK Kralovo Pole 2215 2215 1 soutěž
2016/2017 3 Vystaviste Lysa nad Labem 2447 2477 Kratochvíl Milan Lokomotiva Brno 2205 2213 1 soutěž
2016/2017 2 Vystaviste Lysa nad Labem 2447 2477 Malinovský Karel SK Slavoj Poruba 2454 2454 ½ soutěž
2016/2017 1 Vystaviste Lysa nad Labem 2447 2477 Biolek Richard Labortech Ostrava 2464 2451 1 soutěž
2015/2016 11 Výstaviště Lysá nad Labem 2447 2477 Babula Vlastimil 1. Novoborský ŠK 2561 2560 0 soutěž
2015/2016 10 Výstaviště Lysá nad Labem 2447 2477 Konopka Michal Zikuda Turnov 2416 2407 ½ soutěž
2015/2016 9 Výstaviště Lysá nad Labem 2447 2477 Baláček Tadeáš ŠK města Lysá nad Labem B 2307 2294 1 soutěž
2015/2016 8 Výstaviště Lysá nad Labem 2447 2477 Vyskočil Neklan ŠK Duras BVK 2342 2343 0 soutěž
2015/2016 7 Výstaviště Lysá nad Labem 2447 2477 Butkiewicz Lukasz Tatran Litovel 2445 2408 0 soutěž
2015/2016 6 Výstaviště Lysá nad Labem 2447 2477 Walek Milan TŽ Třinec 2325 2315 1 soutěž
2015/2016 5 Výstaviště Lysá nad Labem 2447 2477 Jasný Stanislav BŠŠ Frýdek-Místek 2367 2353 1 soutěž
2015/2016 4 Výstaviště Lysá nad Labem 2447 2477 Biolek Richard Labortech Ostrava 2464 2451 ½ soutěž
2015/2016 3 Výstaviště Lysá nad Labem 2447 2477 Caletka Radomír ŠK Slavoj Poruba 2331 2347 1 soutěž
2015/2016 2 Výstaviště Lysá nad Labem 2447 2477 Černoušek Lukáš Rapid Pardubice 2466 2458 1 soutěž
2015/2016 1 Výstaviště Lysá nad Labem 2447 2477 Kraus Tomáš AD Mahrla Praha 2426 2429 0 soutěž
2015/2016 10 ŠACHklub Písek 2447 2477 Jirovský Pavel Sokol Kolín 2318 2313 0 soutěž
2015/2016 6 ŠACHklub Písek 2447 2477 Polák Benedikt TJ Sparta Kutná Hora 2121 2171 1 soutěž
2015/2016 1 ŠACHklub Písek 2447 2477 Matras Ondřej Sokol Praha-Vršovice 2247 2217 1 soutěž
2014/2015 10 ŠK Joly Lysá nad Labem B 2443 2455 Vlasák Lukáš ŠK Sokol Vyšehrad 2366 2357 ½ soutěž
2014/2015 8 ŠK Joly Lysá nad Labem B 2443 2455 Jirka Jiří TJ Bohemians Praha 2429 2415 1 soutěž
2014/2015 5 ŠK Joly Lysá nad Labem B 2443 2455 Petr Martin TJ Slavia Hradec Králové 2531 2528 0 soutěž
2014/2015 11 Výstaviště Lysá nad Labem 2443 2455 Malinovský Karel Slavoj Ostrava - Poruba 2447 2445 ½ soutěž
2014/2015 10 Výstaviště Lysá nad Labem 2443 2455 Velička Petr Labortech Ostrava 2408 2433 ½ soutěž
2014/2015 9 Výstaviště Lysá nad Labem 2443 2455 Vlasák Lukáš AD Mahrla Praha 2366 2357 ½ soutěž
2014/2015 8 Výstaviště Lysá nad Labem 2443 2455 Jedlička Aleš 2222 ŠK Polabiny 2249 2251 1 soutěž
2014/2015 7 Výstaviště Lysá nad Labem 2443 2455 Votava Jan Rapid Pardubice 2526 2499 1 soutěž
2014/2015 6 Výstaviště Lysá nad Labem 2443 2455 Žilka Štěpán 1. ŠK Novoborský 2528 2528 ½ soutěž
2014/2015 5 Výstaviště Lysá nad Labem 2443 2455 Vokáč Marek Zikuda Turnov 2458 2457 ½ soutěž
2014/2015 4 Výstaviště Lysá nad Labem 2443 2455 Zwardoň Vojtěch BŠŠ Frýdek-Místek 2389 2381 ½ soutěž
2014/2015 3 Výstaviště Lysá nad Labem 2443 2455 Zpěvák Pavel Ancora Tatran Litovel 2371 2375 ½ soutěž
2014/2015 2 Výstaviště Lysá nad Labem 2443 2455 Chytilek Roman TŽ Třinec 2362 2364 1 soutěž
2014/2015 1 Výstaviště Lysá nad Labem 2443 2455 Sobek Jaroslav ŠK Karviná 2329 2324 1 soutěž
2013/2014 11 ŠK JOLY Lysá nad Labem B 2449 2460 Vrána Jan 1. Novoborský ŠK B 2366 2365 ½ soutěž
2013/2014 10 ŠK JOLY Lysá nad Labem B 2449 2460 Rašík Vítězslav AD Mahrla 2450 2476 1 soutěž
2013/2014 9 ŠK JOLY Lysá nad Labem B 2449 2460 Studnička Tomáš TJ Bohemians Praha 2358 2395 ½ soutěž
2013/2014 8 ŠK JOLY Lysá nad Labem B 2449 2460 Přibyl Josef ŠK Holdia DP Praha B 2308 2310 1 soutěž
2013/2014 7 ŠK JOLY Lysá nad Labem B 2449 2460 Tupý Martin QCC České Budějovice 2279 2282 1 soutěž
2013/2014 6 ŠK JOLY Lysá nad Labem B 2449 2460 Kulhánek Tomáš ŠK Zikuda Turnov B 2345 2311 1 soutěž
2013/2014 5 ŠK JOLY Lysá nad Labem B 2449 2460 Vlasák Lukáš SK OAZA Praha 2336 2341 1 soutěž
2013/2014 1 ŠK JOLY Lysá nad Labem B 2449 2460 Soukup Jiří Karlovarský šachklub Tietz 2321 2313 0 soutěž
2013/2014 11 Výstaviště Lysá nad Labem 2449 2460 Vokáč Marek ŠK Zikuda Turnov 2427 2428 ½ soutěž
2013/2014 10 Výstaviště Lysá nad Labem 2449 2460 Hráček Zbyněk 1. Novoborský ŠK 2638 2595 ½ soutěž
2013/2014 9 Výstaviště Lysá nad Labem 2449 2460 Vávra Pavel ŠK ERA Poštovní spořitelna 2351 2339 1 soutěž
2013/2014 8 Výstaviště Lysá nad Labem 2449 2460 Kočiščák Jiří Labortech Ostrava 2435 2424 1 soutěž
2013/2014 7 Výstaviště Lysá nad Labem 2449 2460 Klíma Lukáš Slavoj Ostrava - Poruba 2342 2335 0 soutěž
2013/2014 6 Výstaviště Lysá nad Labem 2449 2460 Langner Ladislav TŽ Třinec 2341 2346 1 soutěž
2013/2014 5 Výstaviště Lysá nad Labem 2449 2460 Zimniok Lubomír ŠK Karviná 2153 2124 1 soutěž
2013/2014 4 Výstaviště Lysá nad Labem 2449 2460 Kuchynka Lukáš ANCORA Tatran Litovel 2304 2331 0 soutěž
2013/2014 3 Výstaviště Lysá nad Labem 2449 2460 Neuman Petr Rapid Pardubice 2497 2496 0 soutěž
2013/2014 2 Výstaviště Lysá nad Labem 2449 2460 Zwardoň Vojtěch BŠŠ Frýdek-Místek 2383 2335 ½ soutěž
2013/2014 1 Výstaviště Lysá nad Labem 2449 2460 Sluka Radek A64 VALOZ Grygov 2291 2310 1 soutěž
2012/2013 11 Výstaviště Lysá nad Labem 2451 2462 Svoboda Václav TJ Tatran Litovel 2376 2367 0 soutěž
2012/2013 9 Výstaviště Lysá nad Labem 2451 2462 Votava Jan Rapid Pardubice 2534 2527 ½ soutěž
2012/2013 8 Výstaviště Lysá nad Labem 2451 2462 Kočiščák Jiří Labortech Ostrava 2422 2414 1 soutěž
2012/2013 7 Výstaviště Lysá nad Labem 2451 2462 Sosna Jan ŠK Slavoj Poruba 2385 2390 1 soutěž
2012/2013 6 Výstaviště Lysá nad Labem 2451 2462 Ponížil Cyril BŠŠ Frýdek-Místek 2377 2381 0 soutěž
2012/2013 5 Výstaviště Lysá nad Labem 2451 2462 Langner Ladislav TŽ Třinec 2366 2365 ½ soutěž
2012/2013 4 Výstaviště Lysá nad Labem 2451 2462 Neuman Petr ŠK Zikuda Turnov 2471 2463 ½ soutěž
2012/2013 3 Výstaviště Lysá nad Labem 2451 2462 Cvek Robert 1. Novoborský ŠK 2541 2547 ½ soutěž
2012/2013 2 Výstaviště Lysá nad Labem 2451 2462 Orság Milan AD Mahrla Praha 2393 2407 ½ soutěž
2012/2013 1 Výstaviště Lysá nad Labem 2451 2462 Jüptner Jan TJ Bohemians Praha 2364 2361 1 soutěž
2012/2013 6 JOLY Lysá nad Labem B 2451 2462 Vybíral Zdeněk QCC České Budějovice 2193 2196 1 soutěž
2012/2013 5 JOLY Lysá nad Labem B 2451 2462 Malaniuk Vladimír ŠK AD Jičín 2527 1 soutěž
2012/2013 1 JOLY Lysá nad Labem B 2451 2462 Jirovský Miloš TJ Pankrác 2453 2446 ½ soutěž
2011/2012 8 JOLY Lysá nad Labem B 2478 2495 Sodoma Jan ERA-Poštovní spořitelna B 2380 2372 ½ soutěž
2011/2012 11 Výstaviště Lysá nad Labem 2478 2495 Velička Petr ŠK Labortech Ostrava 2462 2462 ½ soutěž
2011/2012 10 Výstaviště Lysá nad Labem 2478 2495 Ponížil Cyril ŠK Zlín 2398 2371 0 soutěž
2011/2012 9 Výstaviště Lysá nad Labem 2478 2495 Kukel Imre TJ Bohemians Praha 2305 2277 1 soutěž
2011/2012 8 Výstaviště Lysá nad Labem 2478 2495 Biolek Richard A64 VALOZ Grygov 2399 2388 0 soutěž
2011/2012 7 Výstaviště Lysá nad Labem 2478 2495 Leniart Arkadiusz Tatran Litovel 2459 2442 ½ soutěž
2011/2012 6 Výstaviště Lysá nad Labem 2478 2495 Jirovský Miloš ŠK Rapid Pardubice 2466 2458 ½ soutěž
2011/2012 5 Výstaviště Lysá nad Labem 2478 2495 Novotný Michal 2222 ŠK Polabiny 2337 2347 0 soutěž
2011/2012 4 Výstaviště Lysá nad Labem 2478 2495 Konopka Michal ŠK Zikuda Turnov 2436 2435 ½ soutěž
2011/2012 3 Výstaviště Lysá nad Labem 2478 2495 Markoš Ján 1. Novoborský ŠK 2596 2546 ½ soutěž
2011/2012 2 Výstaviště Lysá nad Labem 2478 2495 Talla Vladimír BŠŠ Frýdek-Místek 2399 2417 ½ soutěž
2011/2012 1 Výstaviště Lysá nad Labem 2478 2495 Klíma Lukáš Slavoj Ostrava - Poruba 2370 2369 ½ soutěž
2010/2011 11 Výstaviště Lysá nad Labem 2499 Dydyshko Viacheslav BŠŠ Frýdek-Místek 2547 ½ soutěž
2010/2011 10 Výstaviště Lysá nad Labem 2499 Plát Vojtěch TŽ Třinec 2416 1 soutěž
2010/2011 9 Výstaviště Lysá nad Labem 2499 Bureš Jaroslav A64 VALOZ Grygov 2370 ½ soutěž
2010/2011 8 Výstaviště Lysá nad Labem 2499 Tazbir Marcin Tatran Litovel 2527 0 soutěž
2010/2011 7 Výstaviště Lysá nad Labem 2499 Markoš Ján 1. Novoborský ŠK 2546 1 soutěž
2010/2011 6 Výstaviště Lysá nad Labem 2499 Kulhánek Tomáš ŠK Zikuda Turnov 2391 1 soutěž
2010/2011 5 Výstaviště Lysá nad Labem 2499 Hausner Ivan ŠK Mahrla Praha 2437 ½ soutěž
2010/2011 4 Výstaviště Lysá nad Labem 2499 Velička Petr ŠK Labortech Ostrava 2454 ½ soutěž
2010/2011 3 Výstaviště Lysá nad Labem 2499 Ponížil Cyril ŠK Zlín 2398 ½ soutěž
2009/2010 11 ŠK Mahrla Praha 2495 Bernášek Jan SAGINA Pardubice 2476 1 soutěž
2009/2010 10 ŠK Mahrla Praha 2495 Studnička Tomáš 2222 ŠK Polabiny 2320 1 soutěž
2009/2010 9 ŠK Mahrla Praha 2495 Vyskočil Neklan ŠK DURAS BVK - Královo Pole 2355 1 soutěž
2009/2010 8 ŠK Mahrla Praha 2495 Michalík Peter ŠK SK Zlín 2446 1 soutěž
2009/2010 7 ŠK Mahrla Praha 2495 Velička Petr ŠK Geofin Ostrava 2480 ½ soutěž
2009/2010 6 ŠK Mahrla Praha 2495 Biolek Richard A64 VALOZ Grygov 2441 1 soutěž
2009/2010 5 ŠK Mahrla Praha 2495 Kovář Vojtěch TJ Bohemians Praha 2347 1 soutěž
2009/2010 4 ŠK Mahrla Praha 2495 Jakubowski Krzysztof TŽ Třinec 2502 0 soutěž
2009/2010 3 ŠK Mahrla Praha 2495 Žilka Štěpán BŠŠ Frýdek-Místek 2485 ½ soutěž
2009/2010 2 ŠK Mahrla Praha 2495 Kulhánek Tomáš ŠK Zikuda Turnov 2441 1 soutěž
2009/2010 1 ŠK Mahrla Praha 2495 Štoček Jiří 1. Novoborský ŠK 2582 ½ soutěž
2008/2009 11 ŠK Mahrla Praha 2477 Hába Petr 1. Novoborský ŠK 2546 1 soutěž
2008/2009 10 ŠK Mahrla Praha 2477 Vološin Leon ŠK Zikuda Turnov 2448 ½ soutěž
2008/2009 9 ŠK Mahrla Praha 2477 Biolek Richard A64 VALOZ Grygov 2434 ½ soutěž
2008/2009 8 ŠK Mahrla Praha 2477 Michalík Peter ŠK SK Zlín 2404 1 soutěž
2008/2009 7 ŠK Mahrla Praha 2477 Studnička Tomáš Space" Poštovní spořitelna" 2283 1 soutěž
2008/2009 6 ŠK Mahrla Praha 2477 Petr Martin RC Sport Pardubice 2451 0 soutěž
2008/2009 5 ŠK Mahrla Praha 2477 Šuráň Jan TJ Bohemians Praha 2385 ½ soutěž
2008/2009 4 ŠK Mahrla Praha 2477 Růžička Petr TŽ Třinec B 2285 ½ soutěž
2008/2009 3 ŠK Mahrla Praha 2477 Plát Vojtěch TŽ Třinec A 2411 1 soutěž
2007/2008 11 ŠK Mahrla Praha 2480 Polák Tomáš ŠK Zlín 2540 ½ soutěž
2007/2008 10 ŠK Mahrla Praha 2480 Dydyshko Viacheslav BŠŠ Frýdek-Místek 2564 ½ soutěž
2007/2008 9 ŠK Mahrla Praha 2480 Velička Petr Labortech-Geofin Ostrava 2519 0 soutěž
2007/2008 8 ŠK Mahrla Praha 2480 Murdzia Piotr TŽ Třinec 2470 0 soutěž
2007/2008 7 ŠK Mahrla Praha 2480 Štoček Jiří 1. Novoborský ŠK 2551 ½ soutěž
2007/2008 6 ŠK Mahrla Praha 2480 Sergeev Vladimir ŠK Zikuda Turnov 2507 1 soutěž
2007/2008 5 ŠK Mahrla Praha 2480 Zvára Petr TJ Bohemians Praha 2414 1 soutěž
2007/2008 3 ŠK Mahrla Praha 2480 Bobras Piotr RC Sport Pardubice 2564 ½ soutěž
2006/2007 11 ŠK Mahrla Praha 2518 Oral Tomáš TJ TŽ Třinec 2540 ½ soutěž
2006/2007 10 ŠK Mahrla Praha 2518 Jakubiec Artur Labortech Ostrava ½ soutěž
2006/2007 9 ŠK Mahrla Praha 2518 Petrik Tomas ŠK SK Zlín 0 soutěž
2006/2007 8 ŠK Mahrla Praha 2518 Vymazal Bronislav Lokomotiva Brno 2271 1 soutěž
2006/2007 7 ŠK Mahrla Praha 2518 Zezulkin Jurij ŠK Sokol Vyšehrad ½ soutěž
2006/2007 6 ŠK Mahrla Praha 2518 Láznička Viktor RC Sport Pardubice 2596 0 soutěž
2006/2007 5 ŠK Mahrla Praha 2518 Jirka Jiří Sokol Plzeň I. Ingem 2345 1 soutěž
2006/2007 4 ŠK Mahrla Praha 2518 Bindrich Falko TJ Zikuda Turnov ½ soutěž
2006/2007 3 ŠK Mahrla Praha 2518 Hába Petr 1. Novoborský ŠK 2538 1 soutěž
2006/2007 2 ŠK Mahrla Praha 2518 Biolek Richard A64 Valoz Grygov 2413 1 soutěž
2006/2007 1 ŠK Mahrla Praha 2518 Azarov Sergei BŠŠ Frýdek-Místek 1 soutěž
2005/2006 7 ŠK Dům armády 2518 Příborský Jan Sokol Plzeň I B 2307 ½ soutěž
2005/2006 11 ŠK Mahrla Praha 2518 Lechtýnský Jiří TJ Zikuda Turnov 2439 ½ soutěž
2005/2006 10 ŠK Mahrla Praha 2518 Láznička Viktor Bauset Pardubice 2517 0 soutěž
2005/2006 9 ŠK Mahrla Praha 2518 Doležal Radoslav TJ Pankrác 2387 ½ soutěž
2005/2006 8 ŠK Mahrla Praha 2518 Neuman Petr Sokol Plzeň Ingem 2414 0 soutěž
2005/2006 7 ŠK Mahrla Praha 2518 Meduna Eduard ŠK Sokol Vyšehrad 2460 ½ soutěž
2005/2006 4 ŠK Mahrla Praha 2518 Timoscenko Gennadij TŽ Třinec 2518 ½ soutěž
2005/2006 3 ŠK Mahrla Praha 2518 Rašík Vítězslav Labortech Ostrava 2466 0 soutěž
2005/2006 2 ŠK Mahrla Praha 2518 Macieja Bartolomiej Lokomotiva Brno A 2592 0 soutěž
2005/2006 1 ŠK Mahrla Praha 2518 Smištík Milan Lokomotiva Brno B 2375 1 soutěž
2004/2005 11 ŠK Mahrla Praha 2507 Kantorík Marián Slavoj Ostrava 2324 1 soutěž
2004/2005 10 ŠK Mahrla Praha 2507 Jedynak Radoslaw IPM Color Ostrava 2415 1 soutěž
2004/2005 9 ŠK Mahrla Praha 2507 Biolek Richard SC A64 Grygov 2443 1 soutěž
2004/2005 8 ŠK Mahrla Praha 2507 Markoš Ján ŠK SK Trinom Zlín 2454 1 soutěž
2004/2005 7 ŠK Mahrla Praha 2507 Kovalev Andrei Bauset Pardubice 2575 ½ soutěž
2004/2005 6 ŠK Mahrla Praha 2507 Gross David Sokol Plzeň Ingem 2400 ½ soutěž
2004/2005 5 ŠK Mahrla Praha 2507 Vološin Leon ŠK Sokol Vyšehrad 2479 0 soutěž
2004/2005 4 ŠK Mahrla Praha 2507 Neděla Vlastimil TŽ Třinec 2374 0 soutěž
2004/2005 3 ŠK Mahrla Praha 2507 Kalod Radek Loko Brno-Slezan 2492 ½ soutěž
2004/2005 11 DA Praha 2507 Řehořek Martin ŠK ČSOB "A" 2304 1 soutěž
2003/2004 11 ŠK Mahrla Praha 2477 Šuráň Jan Sokol Kolín 2396 1 soutěž
2003/2004 10 ŠK Mahrla Praha 2477 Gross David Sokol Plzeň Ingem 2419 ½ soutěž
2003/2004 9 ŠK Mahrla Praha 2477 Markoš Ján ŠK SK Trinom Zlín 2459 ½ soutěž
2003/2004 8 ŠK Mahrla Praha 2477 Obšivač Josef SC A64 Grygov 2361 1 soutěž
2003/2004 7 ŠK Mahrla Praha 2477 Jaworski Miroslaw IPM Color Ostrava 2368 ½ soutěž
2003/2004 6 ŠK Mahrla Praha 2477 Dydyshko Viacheslav Hagemann Opava 2556 ½ soutěž
2003/2004 5 ŠK Mahrla Praha 2477 Salai Ladislav Visus Vyšehrad 2417 1 soutěž
2003/2004 2 ŠK Mahrla Praha 2477 Neděla Vlastimil TŽ Třinec 2381 1 soutěž
2003/2004 1 ŠK Mahrla Praha 2477 Dvořák Tomáš TJ Jakl Karviná 2331 1 soutěž
2003/2004 8 ŠK Dům armády 2477 Vávra Pavel ŠK ČSOB A 2374 1 soutěž
2003/2004 7 ŠK Dům armády 2477 Chloupek Stanislav Sokol Vyšehrad B 2371 ½ soutěž
2003/2004 6 ŠK Dům armády 2477 Jedlička Aleš Sokol Kolín B 2310 1 soutěž
2003/2004 3 ŠK Dům armády 2477 Tupý Martin Sokol Tábor 2340 1 soutěž