Hráč Šimáček Pavel

Šimáček Pavel

User Pic
Jméno: Šimáček Pavel
Oddíl: ŠK ZIKUDA Turnov, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: GM
Elo národní: 2489
Elo mezinárodní: 2503
ID: 107
FIDE ID: 307165
Rok narození: 1979
Třída rozhodčího: 1
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 1 Č SK Zikuda Turnov B 2502 2489 Štoček Jiří TJ Sakal Kozolupy 2567 2581 ½
2018/2019 2 Č Sokol Skalička A 2503 2489 Zvolánek Libor A64 PřF Olomouc 2107 2089 1
2018/2019 2 Č SK ZIKUDA Turnov 2503 2489 Štohl Igor Moravska Slavia Brno 2500 0 ½
2018/2019 1 B SK ZIKUDA Turnov 2503 2489 Shengelia David SK DURAS BVK Kralovo Pole 2512 0 ½
2017/2018 5 B T.J. Sokol Skalička 2498 2482 Závůrka Roman SK Prostějov B 2135 2141 1
2017/2018 2 Č T.J. Sokol Skalička 2498 2482 Leite Oralová Catarina ŠK SIGMIA Olomouc A 2134 0 1
2017/2018 11 B SK Zikuda Turnov 2498 2482 Blatný Pavel Moravska Slavia Brno 2353 2417 1
2017/2018 10 Č SK Zikuda Turnov 2498 2482 Blahynka Martin SK DURAS BVK Kralovo Pole 2418 2388 1
2017/2018 9 B SK Zikuda Turnov 2498 2482 Votava Jan GASCO Pardubice 2523 2526 0
2017/2018 8 Č SK Zikuda Turnov 2499 2482 Pentala Harikrishna 1. Novoborsky SK 2745 0 0
2017/2018 7 B SK Zikuda Turnov 2499 2482 Michalík Peter Unichess 2548 2454 ½
2017/2018 6 B SK Zikuda Turnov 2494 2482 Rojíček Vojtěch BSS Frydek-Mistek 2390 2397 1
2017/2018 5 Č SK Zikuda Turnov 2494 2482 Šmajzr Martin Tatran Litovel 2184 2200 1
2017/2018 4 Č SK Zikuda Turnov 2498 2482 Plát Vojtěch Vystaviste Lysa nad Labem 2560 2530 ½
2017/2018 3 B SK Zikuda Turnov 2498 2482 Priehoda Vítězslav SK mesta Lysa nad Labem 2357 2349 ½
2017/2018 2 B SK Zikuda Turnov 2498 2482 Velička Petr Labortech Ostrava 2413 2470 ½
2017/2018 1 Č SK Zikuda Turnov 2498 2482 Cvek Robert SK Slavoj Poruba 2510 2502 ½
2016/2017 11 Č SK ZIKUDA Turnov 2455 2450 Kočiščák Jiří SK AD Jicin B 2454 2469 ½
2016/2017 10 B SK ZIKUDA Turnov 2455 2450 Jüptner Jan TJ Slavia Hradec Kralove 2291 2323 1
2016/2017 9 Č SK ZIKUDA Turnov 2455 2450 Výprachtický David SK OAZA Praha 2203 2165 1
2016/2017 8 B SK ZIKUDA Turnov 2455 2450 Miesbauer Jan QCC Ceske Budejovice 2217 2194 ½
2016/2017 7 Č SK ZIKUDA Turnov 2455 2450 Kriebel Tadeáš GROP Praha 2467 2438 ½
2016/2017 6 B SK ZIKUDA Turnov 2455 2450 Plešek Jiří TJ Pankrac 2183 2183 1
2016/2017 5 Č SK ZIKUDA Turnov 2455 2450 Rubeš Jan SK AD JC Smichov 2231 2249 ½
2016/2017 4 B SK ZIKUDA Turnov 2455 2450 Jaček Martin SK Sokol Vysehrad 2141 2148 1
2016/2017 3 B SK ZIKUDA Turnov 2455 2450 Adámek Zdeněk TJ Neratovice 2294 2266 ½
2016/2017 2 Č SK ZIKUDA Turnov 2455 2450 Jurčík Marián Bohemians Texbase.cz Praha 2501 2466 ½
2016/2017 1 B SK ZIKUDA Turnov 2455 2450 Jedlička Aleš 2222 SK Polabiny 2280 2260 1
2016/2017 11 B SK DURAS BVK Kralovo Pole 2455 2450 Stachowiak Kamil Tatran Litovel 2416 2404 ½
2016/2017 10 Č SK DURAS BVK Kralovo Pole 2455 2450 Zwardoň Vojtěch BSS Frydek Mistek 2446 2429 1
2016/2017 9 B SK DURAS BVK Kralovo Pole 2455 2450 Ramík Zdeněk Lokomotiva Brno 2213 2289 1
2016/2017 8 Č SK DURAS BVK Kralovo Pole 2455 2450 Petr Martin SK Rapid Pardubice 2508 2501 ½
2016/2017 7 B SK DURAS BVK Kralovo Pole 2455 2450 Spirin Oleg SK AD Jicin 2450 2482 0
2016/2017 6 B SK DURAS BVK Kralovo Pole 2455 2450 Rašík Vítězslav Labortech Ostrava 2451 2452 ½
2016/2017 5 Č SK DURAS BVK Kralovo Pole 2455 2450 Kaňovský David SK Slavoj Poruba 2455 2449 ½
2016/2017 3 Č SK DURAS BVK Kralovo Pole 2455 2450 Danin Alexandr Sergeevič SK mesta Lysa nad Labem 2575 0
2015/2016 11 Č Lokomotiva Brno "A" 2455 2450 Krzyzanowski Marcin SK Slavia Orlová "A" 2445 2356 0
2015/2016 10 B Lokomotiva Brno "A" 2455 2450 Černín Radim KVS EKODIVIZE Opava 2285 2276 1
2015/2016 9 B Lokomotiva Brno "A" 2455 2450 Olšar Jaroslav ŠK Karviná "A" 2227 2205 ½
2015/2016 8 Č Lokomotiva Brno "A" 2455 2450 Malík Jan TJ Ostrava "A" 2291 2295 1
2015/2016 7 B Lokomotiva Brno "A" 2455 2450 Vojtek Vladimír ŠK Zlín "A" 2279 1
2015/2016 6 Č Lokomotiva Brno "A" 2455 2450 Sosna Jan ŠK Staré Město "A" 2340 2319 1
2015/2016 5 B Lokomotiva Brno "A" 2455 2450 Trhal Tomáš TJ Štefanydes Polička 2123 2131 1
2015/2016 4 Č Lokomotiva Brno "A" 2455 2450 Holemář David Moravská Slavia Brno\r "A" 2295 2269 ½
2015/2016 3 B Lokomotiva Brno "A" 2455 2450 Rabatin Jakub Beskydská šachová škola F-M "B" 2299 2291 1
2015/2016 1 B Lokomotiva Brno "A" 2455 2450 Kaňovský David A64 VALOZ Grygov\r 2455 2449 ½
2015/2016 11 Č Zikuda Turnov 2455 2450 Červený Martin ŠK města Lysá nad Labem B 2398 2411 1
2015/2016 10 B Zikuda Turnov 2455 2450 Krejčí Jan Výstaviště Lysá nad Labem 2512 2460 ½
2015/2016 9 Č Zikuda Turnov 2455 2450 Shirov Alexej 1. Novoborský ŠK 2686 0
2015/2016 8 B Zikuda Turnov 2455 2450 Štohl Igor TŽ Třinec 2494 2510 ½
2015/2016 7 Č Zikuda Turnov 2455 2450 Antoniewski Rafal BŠŠ Frýdek-Místek 2533 2604 ½
2015/2016 6 Č Zikuda Turnov 2455 2450 Votava Jan Rapid Pardubice 2522 2506 ½
2015/2016 5 B Zikuda Turnov 2455 2450 Spirin Oleg AD Mahrla Praha 2450 2482 1
2015/2016 4 B Zikuda Turnov 2455 2450 Polák Tomáš ŠK Duras BVK 2511 2518 ½
2015/2016 3 Č Zikuda Turnov 2455 2450 Stachowiak Kamil Tatran Litovel 2416 2404 0
2015/2016 2 Č Zikuda Turnov 2455 2450 Stopa Jacek Labortech Ostrava 2465 ½
2015/2016 1 B Zikuda Turnov 2455 2450 Kaňovský David ŠK Slavoj Poruba 2455 2449 ½
2014/2015 11 Č Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. „A“ 2464 2460 Talla Vladimír SK Slavia Orlová „A“ 2411 2418 1
2014/2015 9 Č Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. „A“ 2464 2460 Ponížil Cyril ŠK Zlín „A“ 2436 2419 0
2014/2015 8 B Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. „A“ 2464 2460 Sabuk Piotr Region Panda Rychnov nad Kněžnou 2303 1
2014/2015 7 Č Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. „A“ 2464 2460 Novotný Michal TJ ŠO Chrudim 2328 2322 ½
2014/2015 6 B Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. „A“ 2464 2460 Burdalev Kirill ŠK Duras BVK „B“ 2275 1
2014/2015 5 Č Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. „A“ 2464 2460 Kriebel Tadeáš KVS EKODIVIZE Opava "A" 2428 2412 0
2014/2015 4 B Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. „A“ 2464 2460 Vesselovsky Serguei Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2355 2350 0
2014/2015 2 Č Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. „A“ 2464 2460 Sosna Jan ŠK Staré Město „A“ 2364 2352 0
2014/2015 1 B Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. „A“ 2464 2460 David Pavel ŠK Duras BVK „A“ 2358 2354 1
2014/2015 11 B Zikuda Turnov 2464 2460 Rausis Igors BŠŠ Frýdek-Místek 2586 2543 ½
2014/2015 10 Č Zikuda Turnov 2464 2460 Kuchynka Lukáš Ancora Tatran Litovel 2292 2329 1
2014/2015 9 B Zikuda Turnov 2464 2460 Shirov Alexej 1. ŠK Novoborský 2683 0
2014/2015 8 Č Zikuda Turnov 2464 2460 Murdzia Piotr Slavoj Ostrava - Poruba 2409 2461 ½
2014/2015 7 B Zikuda Turnov 2464 2460 Pakleza Zbigniew Labortech Ostrava 2498 2498 0
2014/2015 6 B Zikuda Turnov 2464 2460 Bulski Krzysztof AD Mahrla Praha 2520 0
2014/2015 5 Č Zikuda Turnov 2464 2460 Štoček Jiří Výstaviště Lysá nad Labem 2554 2550 ½
2014/2015 4 B Zikuda Turnov 2464 2460 Biolek Richard TŽ Třinec 2446 2425 ½
2014/2015 3 Č Zikuda Turnov 2464 2460 Jurčík Martin ŠK Karviná 2369 2372 ½
2014/2015 2 Č Zikuda Turnov 2464 2460 Hrabuša Matej 2222 ŠK Polabiny 2295 2332 0
2014/2015 1 B Zikuda Turnov 2464 2460 Bernášek Jan Rapid Pardubice 2533 2519 1
2013/2014 11 Č 1. Novoborský ŠK B 2485 2491 Oral Tomáš ŠK JOLY Lysá nad Labem B 2528 2530 ½
2013/2014 10 B 1. Novoborský ŠK B 2485 2491 Studnička Tomáš TJ Bohemians Praha 2358 2395 ½
2013/2014 9 Č 1. Novoborský ŠK B 2485 2491 Mazur Štefan ŠK Holdia DP Praha B 2413 2388 1
2013/2014 8 B 1. Novoborský ŠK B 2485 2491 Richtrová Eliška QCC České Budějovice 2243 2273 1
2013/2014 7 Č 1. Novoborský ŠK B 2485 2491 Kulhánek Tomáš ŠK Zikuda Turnov B 2345 2311 1
2013/2014 6 B 1. Novoborský ŠK B 2485 2491 Svoboda Václav SK OAZA Praha 2428 2426 0
2013/2014 5 Č 1. Novoborský ŠK B 2485 2491 Spirin Oleg ŠK AD Jičín 2481 2464 ½
2013/2014 4 B 1. Novoborský ŠK B 2485 2491 Jüptner Jan TJ Slavia Hradec Králové 2349 2341 ½
2013/2014 2 B 1. Novoborský ŠK B 2485 2491 Soukup Jiří Karlovarský šachklub Tietz 2321 2313 1
2013/2014 1 B 1. Novoborský ŠK B 2485 2491 Rašík Vítězslav AD Mahrla 2450 2476 ½
2013/2014 11 B A64 VALOZ Grygov 2485 2491 Miton Kamil Labortech Ostrava 2597 2616 ½
2013/2014 10 Č A64 VALOZ Grygov 2485 2491 Bobras Piotr Slavoj Ostrava - Poruba 2518 2530 ½
2013/2014 9 Č A64 VALOZ Grygov 2485 2491 Korobov Anton BŠŠ Frýdek-Místek 2713 2670 0
2013/2014 8 Č A64 VALOZ Grygov 2485 2491 Tazbir Marcin ANCORA Tatran Litovel 2555 2527 0
2013/2014 7 B A64 VALOZ Grygov 2485 2491 Kryvoruchko Yuriy Rapid Pardubice 2701 0
2013/2014 4 Č A64 VALOZ Grygov 2485 2491 Michalík Peter TŽ Třinec 2576 2455 0
2013/2014 3 B A64 VALOZ Grygov 2485 2491 Danin Alexandr Sergeevič ŠK Karviná 2593 0
2013/2014 2 B A64 VALOZ Grygov 2485 2491 Maník Mikuláš ŠK ERA Poštovní spořitelna 2404 2433 1
2013/2014 1 Č A64 VALOZ Grygov 2485 2491 Landa Konstantin Výstaviště Lysá nad Labem 2638 0
2012/2013 10 Č Šachový klub Karviná “A“ 2486 2475 Konopka Michal 2222 ŠK Polabiny “B“ 2453 2447 ½
2012/2013 8 B Šachový klub Karviná “A“ 2486 2475 Michalík Peter ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2508 2455 1
2012/2013 7 Č Šachový klub Karviná “A“ 2486 2475 Cvek Robert Slavia Kroměříž “A“ 2541 2547 ½
2012/2013 6 B Šachový klub Karviná “A“ 2486 2475 Andreev Eduard SK Slavia Orlová “A“ 2499 1
2012/2013 5 Č Šachový klub Karviná “A“ 2486 2475 Seidl Štěpán ŠK Gordic Jihlava 2185 2208 ½
2012/2013 4 B Šachový klub Karviná “A“ 2486 2475 Pisk Petr ŠK Caissa RHEA Třebíč “A“ 2389 2371 ½
2012/2013 11 Č A64 VALOZ Grygov 2486 2475 Kempinski Robert Rapid Pardubice 2599 2597 0
2012/2013 10 B A64 VALOZ Grygov 2486 2475 Yemelin Vasily Vladimirovich Výstaviště Lysá nad Labem 2574 2572 ½
2012/2013 9 Č A64 VALOZ Grygov 2486 2475 Krejčí Jan TJ Tatran Litovel 2529 2512 0
2012/2013 8 B A64 VALOZ Grygov 2486 2475 Cyborowski Lukasz ŠK Zikuda Turnov 2526 ½
2012/2013 7 Č A64 VALOZ Grygov 2486 2475 Wojtaszek Radoslaw 1. Novoborský ŠK 2734 2726 0
2012/2013 6 Č A64 VALOZ Grygov 2486 2475 Petrík Tomáš AD Mahrla Praha 2534 2536 ½
2012/2013 5 B A64 VALOZ Grygov 2486 2475 Studnička Tomáš TJ Bohemians Praha 2388 2424 1
2012/2013 3 B A64 VALOZ Grygov 2486 2475 Plát Vojtěch TŽ Třinec 2470 2454 ½
2012/2013 2 B A64 VALOZ Grygov 2486 2475 Dziuba Martin Labortech Ostrava 2602 2584 ½
2012/2013 1 Č A64 VALOZ Grygov 2486 2475 Jakubowski Krzysztof ŠK Slavoj Poruba 2510 2502 ½
2011/2012 10 Č Šachový klub Karviná 2462 2483 Zpěvák Pavel ŠK Staré Město 2392 2416 0
2011/2012 9 B Šachový klub Karviná 2462 2483 Pacher Milan 2222 ŠK Polabiny B 2403 0
2011/2012 7 B Šachový klub Karviná 2462 2483 Chytilek Roman ŠK Zlín B 2393 2394 ½
2011/2012 6 Č Šachový klub Karviná 2462 2483 Cvek Robert Slavia Kroměříž 2518 2539 0
2011/2012 5 Č Šachový klub Karviná 2462 2483 Vyskočil Neklan ŠK Duras BVK Brno-Královo Pole 2308 2311 ½
2011/2012 4 B Šachový klub Karviná 2462 2483 Jakubowski Krzysztof TŽ Třinec 2491 2502 0
2011/2012 3 Č Šachový klub Karviná 2462 2483 Kislinsky Alexey Slavia Orlová 2528 2482 1
2011/2012 2 B Šachový klub Karviná 2462 2483 Jaworski Miroslaw Labortech Ostrava B 2320 2335 ½
2011/2012 11 Č A64 VALOZ Grygov 2462 2483 Novotný Michal 2222 ŠK Polabiny 2337 2347 1
2011/2012 10 B A64 VALOZ Grygov 2462 2483 Petr Martin ŠK Rapid Pardubice 2526 2486 1
2011/2012 9 B A64 VALOZ Grygov 2462 2483 Krejčí Jan Tatran Litovel 2489 2503 1
2011/2012 8 Č A64 VALOZ Grygov 2462 2483 Štoček Jiří Výstaviště Lysá nad Labem 2600 2564 0
2011/2012 7 B A64 VALOZ Grygov 2462 2483 Studnička Tomáš TJ Bohemians Praha 2359 2376 0
2011/2012 6 Č A64 VALOZ Grygov 2462 2483 Antoniewski Rafal BŠŠ Frýdek-Místek 2585 2604 0
2011/2012 5 B A64 VALOZ Grygov 2462 2483 Murdzia Piotr Slavoj Ostrava - Poruba 2472 2461 1
2011/2012 4 B A64 VALOZ Grygov 2462 2483 Jurčík Marián ŠK Zlín 2474 2466 ½
2011/2012 3 Č A64 VALOZ Grygov 2462 2483 Rašík Vítězslav ŠK Labortech Ostrava 2473 2471 ½
2011/2012 2 B A64 VALOZ Grygov 2462 2483 Bindrich Falko ŠK Zikuda Turnov 2548 2504 1
2010/2011 10 B Jakl Karvina 2469 Zeberski Jakub Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kneznou 2386 1
2010/2011 6 B Jakl Karvina 2469 Zabystrzan Pavel Slavia Orlova 2306 ½
2010/2011 5 Č Jakl Karvina 2469 Babula Milan TJ TZ Trinec B 2297 ½
2010/2011 4 B Jakl Karvina 2469 Worek Joanna Mittal Ostrava 2274 ½
2010/2011 3 Č Jakl Karvina 2469 Žilka Štěpán Tatran Litovel B 2479 0
2010/2011 1 Č Jakl Karvina 2469 Ponížil Cyril SK Zlin B 2398 ½
2010/2011 11 Č A64 VALOZ Grygov 2469 Polák Tomáš ŠK Zlín 2532 ½
2010/2011 10 B A64 VALOZ Grygov 2469 Dziuba Martin ŠK Labortech Ostrava 2584 0
2010/2011 8 Č A64 VALOZ Grygov 2469 Jirovský Miloš ŠK Mahrla Praha 2475 ½
2010/2011 7 Č A64 VALOZ Grygov 2469 Jakubowski Krzysztof TŽ Třinec 2502 0
2010/2011 6 B A64 VALOZ Grygov 2469 Antoniewski Rafal BŠŠ Frýdek-Místek 2604 ½
2010/2011 5 Č A64 VALOZ Grygov 2469 Tazbir Marcin Tatran Litovel 2527 ½
2010/2011 4 B A64 VALOZ Grygov 2469 Konopka Michal 2222 ŠK Polabiny 2454 ½
2010/2011 3 Č A64 VALOZ Grygov 2469 Votava Jan ŠK Rapid Pardubice 2569 1
2010/2011 2 B A64 VALOZ Grygov 2469 Bindrich Falko ŠK Zikuda Turnov 2504 ½
2010/2011 1 Č A64 VALOZ Grygov 2469 Láznička Viktor 1. Novoborský ŠK 2688 0
2009/2010 11 Č A64 VALOZ Grygov 2513 Bindrich Falko ŠK Zikuda Turnov 2504 1
2009/2010 10 B A64 VALOZ Grygov 2513 Hráček Zbyněk 1. Novoborský ŠK 2624 0
2009/2010 9 B A64 VALOZ Grygov 2513 Murdzia Piotr TŽ Třinec 2485 ½
2009/2010 8 Č A64 VALOZ Grygov 2513 Dydyshko Viacheslav BŠŠ Frýdek-Místek 2585 ½
2009/2010 7 Č A64 VALOZ Grygov 2513 Zvára Petr TJ Bohemians Praha 2419 1
2009/2010 6 B A64 VALOZ Grygov 2513 Stefansson Hlifar Hannes ŠK Mahrla Praha 2574 ½
2009/2010 4 B A64 VALOZ Grygov 2513 Kempinski Robert SAGINA Pardubice 2617 0
2009/2010 3 Č A64 VALOZ Grygov 2513 Červený Martin 2222 ŠK Polabiny 2353 ½
2009/2010 2 Č A64 VALOZ Grygov 2513 Jacková Jana ŠK DURAS BVK - Královo Pole 2388 ½
2009/2010 1 B A64 VALOZ Grygov 2513 Jurčík Marián ŠK SK Zlín 2477 ½
2008/2009 7 Č A64 PROCLIENT Grygov B 2477 Stachowiak Kamil TJ Tatran Litovel B 2351 ½
2008/2009 6 B A64 PROCLIENT Grygov B 2477 Neoral Antonín AŠK DA Olomouc 2146 1
2008/2009 11 B 1. Novoborský ŠK 2477 Meduna Eduard ŠK Mahrla Praha 2469 0
2008/2009 10 Č 1. Novoborský ŠK 2477 Kukel Imre TJ Bohemians Praha 2285 1
2008/2009 7 B 1. Novoborský ŠK 2477 David Pavel ŠK SK Zlín 2391 ½
2008/2009 6 Č 1. Novoborský ŠK 2477 Kaňovský David A64 VALOZ Grygov 2431 ½
2008/2009 5 Č 1. Novoborský ŠK 2477 Konopka Michal ŠK Zikuda Turnov 2439 0
2008/2009 3 B 1. Novoborský ŠK 2477 Fiřt Stanislav ŠK GEOFIN Ostrava 2314 ½
2008/2009 2 B 1. Novoborský ŠK 2477 Roško Luboš RC Sport Pardubice 2347 ½
2008/2009 1 Č 1. Novoborský ŠK 2477 Šimek Petr Space" Poštovní spořitelna" 2253 1
2007/2008 11 B 1. Novoborský ŠK 2472 Stehno Pavel RC Sport Pardubice 2322 ½
2007/2008 10 Č 1. Novoborský ŠK 2472 Folk Petr Sokol Plzeň I 2193 1
2007/2008 8 B 1. Novoborský ŠK 2472 Bělunek Vladimír Tatran Litovel 2317 1
2007/2008 7 B 1. Novoborský ŠK 2472 Cífka Stanislav ŠK Mahrla Praha 2406 ½
2007/2008 6 Č 1. Novoborský ŠK 2472 Sodoma Jan TJ Bohemians Praha 2328 0
2007/2008 5 B 1. Novoborský ŠK 2472 Kačírek Petr ŠK Zikuda Turnov 2384 1
2007/2008 4 Č 1. Novoborský ŠK 2472 Frolík Martin TŽ Třinec 2249 1
2007/2008 3 B 1. Novoborský ŠK 2472 Neděla Vlastimil Labortech-Geofin Ostrava 2326 ½
2007/2008 2 Č 1. Novoborský ŠK 2472 Dvořák Tomáš BŠŠ Frýdek-Místek 2288 1
2007/2008 1 B 1. Novoborský ŠK 2472 Chytilek Roman ŠK Zlín 2384 ½
2006/2007 10 Č TŽ Třinec "B" 2492 Lanč Alois Slavia Kroměříž "A" 0
2006/2007 9 B TŽ Třinec "B" 2492 Antoniewski Rafal Tatran Litovel "A" ½
2006/2007 8 Č TŽ Třinec "B" 2492 Polák Tomáš ŠK Duras Brno "A" 2482 1
2006/2007 6 Č TŽ Třinec "B" 2492 Talla Vladimír Mittal Ostrava "A" 2416 1
2006/2007 5 Č TŽ Třinec "B" 2492 Babula Vlastimil ŠK Staré Město 1923 2571 ½
2006/2007 3 Č TŽ Třinec "B" 2492 Plachetka Ján ŠK Staré Město ½
2006/2007 11 B 1. Novoborský ŠK 2492 Pisk Petr ŠK SK Zlín 2380 ½
2006/2007 10 B 1. Novoborský ŠK 2492 Vymazal Bronislav Lokomotiva Brno 2271 1
2006/2007 9 Č 1. Novoborský ŠK 2492 Kaňovský David A64 Valoz Grygov 2378 ½
2006/2007 8 Č 1. Novoborský ŠK 2492 Berezjuk Sergej BŠŠ Frýdek-Místek 2450 1
2006/2007 7 Č 1. Novoborský ŠK 2492 Lechtýnský Jiří TJ Zikuda Turnov 2443 ½
2006/2007 6 B 1. Novoborský ŠK 2492 Timoscenko Gennadij TJ TŽ Třinec ½
2006/2007 5 B 1. Novoborský ŠK 2492 Velička Petr Labortech Ostrava 2437 ½
2006/2007 4 Č 1. Novoborský ŠK 2492 Londýn Radek ŠK Sokol Vyšehrad 2268 ½
2006/2007 3 Č 1. Novoborský ŠK 2492 Černoušek Lukáš ŠK Mahrla Praha 2408 0
2006/2007 2 B 1. Novoborský ŠK 2492 Votava Jan RC Sport Pardubice 2531 0
2006/2007 1 B 1. Novoborský ŠK 2492 Příborský Ivo Sokol Plzeň I. Ingem 2356 ½
2005/2006 11 Č Novoborský ŠK 2463 Chloupek Stanislav Sokol Vyšehrad B 2319 1
2005/2006 10 B Novoborský ŠK 2463 Hausner Ivan ŠK DP Holdia 2441 1
2005/2006 9 B Novoborský ŠK 2463 Kourek Josef Synthesia Pardub. 2290 1
2005/2006 8 Č Novoborský ŠK 2463 Příborský Ivo Sokol Plzeň I C 2288 ½
2005/2006 7 B Novoborský ŠK 2463 Němec Pavel ŠO DDM Chrudim 2270 1
2005/2006 5 B Novoborský ŠK 2463 Vávra Pavel ŠK ČSOB 2314 ½
2005/2006 4 Č Novoborský ŠK 2463 Priehoda Vítězslav ŠK JOLY Lysá n.L. 2404 1
2005/2006 3 B Novoborský ŠK 2463 Česal Jaroslav Sokol Plzeň I B 2284 ½
2005/2006 1 B Novoborský ŠK 2463 Prymula Roman Slavia Hradec Kr. 2244 ½
2005/2006 11 Č A64 Hagemann Opava 2463 Rašík Vítězslav Labortech Ostrava 2466 ½
2005/2006 10 Č A64 Hagemann Opava 2463 Murdzia Piotr TŽ Třinec 2448 ½
2005/2006 9 B A64 Hagemann Opava 2463 Stohl Igor Bauset Pardubice 2533 ½
2005/2006 8 B A64 Hagemann Opava 2463 Sergeev Vladimir TJ Zikuda Turnov 2436 0
2005/2006 7 Č A64 Hagemann Opava 2463 Čech Pavel ŠK SK Zlín 2420 1
2005/2006 6 B A64 Hagemann Opava 2463 Jirovský Miloš ŠK Mahrla Praha 2476 ½
2005/2006 5 B A64 Hagemann Opava 2463 Zezulkin Jurij ŠK Sokol Vyšehrad 2494 ½
2005/2006 4 Č A64 Hagemann Opava 2463 Smištík Milan Lokomotiva Brno B 2375 1
2005/2006 3 Č A64 Hagemann Opava 2463 Hába Petr Lokomotiva Brno A 2522 0
2005/2006 2 B A64 Hagemann Opava 2463 Jirka Jiří Sokol Plzeň Ingem 2387 1
2005/2006 1 B A64 Hagemann Opava 2463 Vokoun Jan TJ Pankrác 2306 1
2004/2005 11 B TŽ Třinec B" 2424 Sergeev Vladimir Jakl Karviná A" 2431 ½
2004/2005 9 B TŽ Třinec B" 2424 Mudrák Josef Slavie Kroměříž A 2318 1
2004/2005 7 B TŽ Třinec B" 2424 Bělunek Vladimír Tatran Litovel 2275 1
2004/2005 6 Č TŽ Třinec B" 2424 Ramík Zdeněk CD Rating Brno 2267 0
2004/2005 5 Č TŽ Třinec B" 2424 Polák Tomáš Loko Brno 2466 ½
2004/2005 4 B TŽ Třinec B" 2424 Kubala Martin ŠK Frýdek-Místek 2400 1
2004/2005 2 B TŽ Třinec B" 2424 Zabystrzan Pavel Slavia Orlová A" 2251 1
2004/2005 1 Č TŽ Třinec B" 2424 Babula Vlastimil ŠK Staré Město A" 2571 ½
2004/2005 11 B SC A64 Grygov 2424 Hausner Ivan Sokol Kolín-Abner 2402 1
2004/2005 10 B SC A64 Grygov 2424 Čech Pavel TJ Zikuda Turnov 2403 1
2004/2005 9 Č SC A64 Grygov 2424 Navara David ŠK Mahrla Praha 2620 0
2004/2005 8 Č SC A64 Grygov 2424 Meduna Eduard ŠK Sokol Vyšehrad 2441 0
2004/2005 7 Č SC A64 Grygov 2424 Macieja Bartolomiej Loko Brno-Slezan 2613 ½
2004/2005 6 Č SC A64 Grygov 2424 Timoščenko Gennadij TŽ Třinec 2504 1
2004/2005 5 B SC A64 Grygov 2424 Petrík Tomáš ŠK SK Trinom Zlín 2450 ½
2004/2005 4 B SC A64 Grygov 2424 Jedynak Radoslaw IPM Color Ostrava 2415 0
2004/2005 3 B SC A64 Grygov 2424 Jacková Jana Slavoj Ostrava 2408 0
2004/2005 2 Č SC A64 Grygov 2424 Neuman Petr Sokol Plzeň Ingem 2433 ½
2004/2005 1 Č SC A64 Grygov 2424 Láznička Viktor Bauset Pardubice 2478 ½
2003/2004 11 Č SC A64 Grygov 2442 Votava Jan Bauset Pardubice 2506 ½
2003/2004 10 Č SC A64 Grygov 2442 Kulhánek Tomáš Slavia Hr.Králové 2362 ½
2003/2004 9 B SC A64 Grygov 2442 Meduna Eduard Visus Vyšehrad 2432 ½
2003/2004 7 Č SC A64 Grygov 2442 Timoscenko Gennadij TŽ Třinec 2512 0
2003/2004 6 Č SC A64 Grygov 2442 Bažant Petr TJ Jakl Karviná 2361 0
2003/2004 5 Č SC A64 Grygov 2442 Markoš Ján ŠK SK Trinom Zlín 2459 ½
2003/2004 4 B SC A64 Grygov 2442 Velička Petr IPM Color Ostrava 2439 1
2003/2004 3 B SC A64 Grygov 2442 Oral Tomáš Hagemann Opava 2550 ½
2003/2004 2 Č SC A64 Grygov 2442 Přibyl Josef Sokol Kolín 2372 ½
2003/2004 1 Č SC A64 Grygov 2442 Neuman Petr Sokol Plzeň Ingem 2455 1
2003/2004 5 Č A64 Grygov B 2442 Drtina Milan SK Boršice 2257 1
2003/2004 1 Č A64 Grygov B 2442 Zpěvák Pavel ŠK Staré Město B 2382 ½