Hráč Mazur David

Mazur David

User Pic
Jméno: Mazur David
Oddíl: Šachový spolek Bechyně
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 1925
Elo mezinárodní: 1938
ID: 1760
FIDE ID: 310646
Rok narození: 1976
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 ŠS Mild Bivoj Bechyně 1940 1906 Novotný Michal VŠTE České Budějovice A 2276 2301 0
2018/2019 10 ŠS Mild Bivoj Bechyně 1946 1906 Lainka Bernard ŠO TJ Tatran Prachatice A 1786 1799 ½
2018/2019 9 ŠS Mild Bivoj Bechyně 1946 1906 Koloušek Pavel Slovan Jindřichův Hradec 1899 1880 ½
2018/2019 8 ŠS Mild Bivoj Bechyně 1925 1906 Válek Tomáš TJ Spartak Sezimovo Ústí 1969 1937 1
2018/2019 7 ŠS Mild Bivoj Bechyně 1925 1906 Matějka Radek ŠACHklub NN Písek B 1923 1919 1
2018/2019 6 ŠS Mild Bivoj Bechyně 1916 1906 Bárta David VŠTE České Budějovice B 1301 1408 1
2018/2019 5 ŠS Mild Bivoj Bechyně 1916 1906 Soucha Štěpán ČZ Strakonice B 1814 1812 1
2018/2019 3 ŠS Mild Bivoj Bechyně 1901 1899 Bernášek Václav DDM Písek B 1986 2004 ½
2018/2019 2 ŠS Mild Bivoj Bechyně 1901 1899 Punčochář Jiří QCC České Budějovice B 2013 2011 1
2018/2019 1 ŠS Mild Bivoj Bechyně 1908 1899 Beter Arnošt ŠK Český Krumlov 2017 2020 0
2017/2018 6 ŠS Reality Horňák Bechyně B 1975 1936 Kříha Pavel Royal České Budějovice 1891 1913 ½
2017/2018 3 ŠS Reality Horňák Bechyně B 1975 1936 Lener Jaroslav Slovan Jindřichův Hradec B 1841 1948 ½
2017/2018 2 ŠS Reality Horňák Bechyně B 1975 1936 Loskot Petr TJ Jiskra Třeboň 2111 2071 ½
2017/2018 1 ŠS Reality Horňák Bechyně B 1975 1936 Straka Zdeněk ŠK Týn nad Vltavou 1787 1782 1
2017/2018 11 ŠS Bechyně 1903 1907 Roj Miroslav Tatran Prachatice 2074 2093 ½
2017/2018 10 ŠS Bechyně 1901 1907 Mindl Josef Sokol Tábor B 1978 2025 ½
2017/2018 9 ŠS Bechyně 1910 1907 Novák Pavel Spartak Sezimovo Ústí 1883 1856 0
2017/2018 8 ŠS Bechyně 1910 1907 Hřídel Marek Šachklub Písek B 1982 1942 ½
2017/2018 7 ŠS Bechyně 1921 1907 Ptáčník Pavel Sn Jindřichův Hradec 2120 2056 ½
2017/2018 6 ŠS Bechyně 1921 1907 Kotál Václav ČZ Strakonice A 2165 2210 0
2017/2018 5 ŠS Bechyně 1901 1907 Šimeček Alexej DDM Písek 1950 2002 ½
2017/2018 4 ŠS Bechyně 1901 1907 Sýkora Ladislav Traxler Veselí n.Lužn. 1807 1818 ½
2017/2018 3 ŠS Bechyně 1901 1907 Havlíček Jiří QCC České Budějovice B 1845 1894 0
2017/2018 2 ŠS Bechyně 1940 1920 Karlíček Pavel ŠK Český Krumlov 2092 2075 0
2017/2018 1 ŠS Bechyně 1940 1920 Kůta Miroslav ČZ Strakonice B 1736 1751 ½
2017/2018 7 Šachový spolek Reality Horňák Bechyně B 1921 1907 Otradovec Luboš Sokol Tábor C 1842 1856 0
2017/2018 5 Šachový spolek Reality Horňák Bechyně B 1901 1907 Lenc Bohumil Spartak Soběslav A 1919 1904 ½
2017/2018 4 Šachový spolek Reality Horňák Bechyně B 1901 1907 Lener Jaroslav Slovan Jindřichův Hradec B 1785 1816 ½
2017/2018 3 Šachový spolek Reality Horňák Bechyně B 1901 1907 Loskot Petr TJ Jiskra Třeboň 2036 2038 ½
2017/2018 2 Šachový spolek Reality Horňák Bechyně B 1901 1907 Straka Zdeněk ŠK Týn nad Vltavou 1769 1751 1
2016/2017 7 ŠS Bechyně B 1975 1936 Pavlanin Zdeněk Spartak Kaplice 1961 ½
2016/2017 6 ŠS Bechyně B 1975 1936 Korostenski František Royal České Budějovice 2162 2129 ½
2016/2017 5 ŠS Bechyně B 1975 1936 Kotál Václav ČZ Strakonice C 1908 1887 0
2016/2017 3 ŠS Bechyně B 1975 1936 Loskot Petr Jiskra Třeboň 2111 2071 0
2016/2017 2 ŠS Bechyně B 1975 1936 Lener Jaroslav Slovan Jindřichův Hradec B 1841 1948 1
2016/2017 4 ŠS Bechyně B 1975 1936 Lener Jaroslav Slovan Jindřichův Hradec B 1841 1948 1
2016/2017 2 ŠS Bechyně B 1975 1936 Loskot Petr Jiskra Třeboň 2111 2071 0
2015/2016 11 ŠSRH Bechyně 1975 1936 Lenc Bohumil Spartak Soběslav 1939 1910 ½
2015/2016 10 ŠSRH Bechyně 1975 1936 Janeba Petr ČZ Strakonice 1851 1892 1
2015/2016 9 ŠSRH Bechyně 1975 1936 Grill Roman Šk Písek B 2095 2110 0
2015/2016 8 ŠSRH Bechyně 1975 1936 Dolanský Lukáš Šk Český Krumlov 2070 1976 0
2015/2016 6 ŠSRH Bechyně 1975 1936 Dvořák Pavel Traxler Veselí nad Lužnicí 1706 1766 ½
2015/2016 5 ŠSRH Bechyně 1975 1936 Hostička František Tatran Prachatice 2192 2171 0
2015/2016 4 ŠSRH Bechyně 1975 1936 Chval Petr Slovan Jindřichův Hradec 1931 1953 1
2015/2016 3 ŠSRH Bechyně 1975 1936 Bureš Jiří DDM Písek B 2060 2047 ½
2015/2016 2 ŠSRH Bechyně 1975 1936 Zeman Matyáš Hraničář Horní Stropnice 1988 1978 0
2015/2016 1 ŠSRH Bechyně 1975 1936 Havlíček Jiří QCC Č.Budějovice B 1665 1879 0
2014/2015 8 ŠS Reality Horňák Bechyně B 1997 1962 Petráněk Marian Spartak Sezimovo Ústí 1870 1854 1
2014/2015 6 ŠS Reality Horňák Bechyně B 1997 1962 Bartoš Alois ŠK Týn n. Vlt. 2072 2067 0
2014/2015 4 ŠS Reality Horňák Bechyně B 1997 1962 Popelka Oldřich Slovan Jindřichův Hradec B 2080 2095 0
2014/2015 1 ŠS Reality Horňák Bechyně B 1997 1962 Pikhart Miroslav Sokol Tábor C 1864 1881 0
2014/2015 5 ŠS Reality Horňák Bechyně B 1997 1962 Dvořák Pavel QCC České Budějovice C 1906 1909 ½
2014/2015 11 Šachový spolek Reality Bechyně A 1938 1925 Popelka Oldřich Slovan Jindřichův Hradec 2118 2067 0
2014/2015 10 Šachový spolek Reality Bechyně A 1997 1962 Blažek Jiří Sokol Tábor 2182 2177 0
2014/2015 9 Šachový spolek Reality Bechyně A 1997 1962 Kotál Václav ČZ Strakonice B 1761 1761 ½
2014/2015 8 Šachový spolek Reality Bechyně A 1997 1962 Roj Miroslav ŠO TJ Tatran Prachatice A 2132 2134 ½
2014/2015 7 Šachový spolek Reality Bechyně A 1997 1962 Muzikář Jan ŠK Český Krumlov 2040 1988 ½
2014/2015 6 Šachový spolek Reality Bechyně A 1997 1962 Punčochář Jiří QCC České Budějovice B 2014 2011 0
2014/2015 5 Šachový spolek Reality Bechyně A 1997 1962 Lenc Bohumil Spartak Soběslav 1960 1916 ½
2014/2015 4 Šachový spolek Reality Bechyně A 1997 1962 Žilavý Jan Sokol Tábor B 1931 1969 1
2014/2015 3 Šachový spolek Reality Bechyně A 1997 1962 Zeman Matyáš ČZ Strakonice A 1649 1839 1
2014/2015 2 Šachový spolek Reality Bechyně A 1997 1962 Bernášek Václav DDM Písek B 2097 2075 0
2013/2014 4 ŠS Bechyně B 2008 1975 Mařík Miloslav Traxler Veselí n.Lužn. B 1945 1933 0
2013/2014 3 ŠS Bechyně B 2008 1975 Bartoš Alois ŠK Týn nad Vltavou 2083 2087 0
2013/2014 4 ŠS Bechyně B 2008 1975 Landa Jiří DDM Písek 1909 1905 ½
2013/2014 3 ŠS Bechyně B 2008 1975 Hlavsa Filip Šachklub Písek C 1896 1926 1
2013/2014 1 ŠS Bechyně B 2008 1975 Bartoš Alois ŠK Týn n.Vlt. 2083 2087 0
2013/2014 11 Šs Reality Horňák Bechyně A 2008 1975 Miesbauer Jan Šachklub Písek B 1983 2040 ½
2013/2014 10 Šs Reality Horňák Bechyně A 2008 1975 Mařík Miloslav Traxler Veselí nad Lužnicí A 1945 1933 ½
2013/2014 9 Šs Reality Horňák Bechyně A 2008 1975 Žárský Kamil Sokol Tábor C 2029 2018 0
2013/2014 8 Šs Reality Horňák Bechyně A 2008 1975 Šimeček Josef TJ Silon Sezimovo Ústí 1914 1935 ½
2013/2014 7 Šs Reality Horňák Bechyně A 2008 1975 Janovský Martin DDM Písek B 2003 2006 0
2013/2014 6 Šs Reality Horňák Bechyně A 2008 1975 Janeba Petr ČZ Strakonice B 1890 1906 1
2013/2014 5 Šs Reality Horňák Bechyně A 2008 1975 Kukla Petr Šk Český Krumlov 2145 2148 ½
2013/2014 4 Šs Reality Horňák Bechyně A 2008 1975 Bartoš Alois Sokol Tábor B 2083 2087 0
2013/2014 3 Šs Reality Horňák Bechyně A 2008 1975 Olejníček Jiří Qcc České Budějovice B 2021 2024 ½
2013/2014 2 Šs Reality Horňák Bechyně A 2008 1975 Novák Jiří TJ Spartak Sezimovo Ústí 1910 1917 1
2012/2013 11 Šachový spolek Reality Horňák Bechyně 2058 2000 Šrámek Petr ČZ Strakonice "B" 1913 1
2012/2013 10 Šachový spolek Reality Horňák Bechyně 2058 2000 Matějka Radek Šachklub Písek "B" 2011 2019 0
2012/2013 9 Šachový spolek Reality Horňák Bechyně 2058 2000 Krbúšik Marián TJ Silon Sezimovo Ústí 1959 1957 ½
2012/2013 8 Šachový spolek Reality Horňák Bechyně 2058 2000 Šlajs Vlastimil Spartak Soběslav 1920 1933 0
2012/2013 6 Šachový spolek Reality Horňák Bechyně 2058 2000 Lacina Adolf ČZ Strakonice "A" 2217 2216 0
2012/2013 5 Šachový spolek Reality Horňák Bechyně 2058 2000 Maříková Jana Traxler Veselí nad Lužnicí 2002 2046 0
2012/2013 4 Šachový spolek Reality Horňák Bechyně 2058 2000 Straka Zdeněk Šk Týn nad Vltavou 1981 1916 1
2012/2013 3 Šachový spolek Reality Horňák Bechyně 2058 2000 Plášil Jiří Slovan Jindřichův Hradec 2084 2084 0
2012/2013 2 Šachový spolek Reality Horňák Bechyně 2058 2000 Nejdl Eduard QCC České Budějovice "B" 2017 2055 0
2012/2013 1 Šachový spolek Reality Horňák Bechyně 2058 2000 Janda Pavel TJ Spartak Sezimovo Ústí 2116 2097 0
2012/2013 11 ŠS Bechyně B 2058 2000 Havlík Jan Tatran Prachatice A 2325 2318 0
2012/2013 10 ŠS Bechyně B 2058 2000 Melmuk Petr Spartak Počátky 2009 2045 ½
2012/2013 5 ŠS Bechyně B 2058 2000 Hausner Ivan DDM Písek 2407 2390 0
2012/2013 4 ŠS Bechyně B 2058 2000 Hovorka Pavel Royal Č.Budějovice 2025 1950 1
2012/2013 3 ŠS Bechyně B 2058 2000 Kepka Miloslav ČZ Strakonice C 2018 1987 ½
2012/2013 2 ŠS Bechyně B 2058 2000 Ptáčník Pavel Slovan Jindřichův Hradec B 1997 2001 1
2011/2012 11 ŠS Bechyně 2046 1972 Mindl Josef Sokol Tábor B 2092 2092 ½
2011/2012 10 ŠS Bechyně 2046 1972 Šrámek Petr ČZ Strakonice B 1909 1
2011/2012 9 ŠS Bechyně 2046 1972 Šimeček Josef Silon Sezimovo Ústí 1903 1917 1
2011/2012 8 ŠS Bechyně 2046 1972 Krystián Josef Spartak Počátky 1726 1
2011/2012 7 ŠS Bechyně 2046 1972 Kříha Pavel SK Royal České Budějovice 1893 1915 1
2011/2012 6 ŠS Bechyně 2046 1972 Šlajs Vlastimil Spartak Soběslav 1953 1965 ½
2011/2012 3 ŠS Bechyně 2046 1972 Fiala Jan Traxler Veselí n.Lužn. 2115 2130 0
2011/2012 1 ŠS Bechyně 2046 1972 Hlavsa Filip Šachklub Písek B 1877 1923 1
2010/2011 10 Reality Horňák Bechyně B 1993 Kovář Petr ČZ Strakonice B 1967 ½
2010/2011 8 Reality Horňák Bechyně B 1993 Lorenc Zdeněk QCC České Budějovice D 1960 ½
2010/2011 7 Reality Horňák Bechyně B 1993 Maříková Jana Spartak Soběslav 2017 ½
2010/2011 6 Reality Horňák Bechyně B 1993 Lauko Marián Spartak Kaplice 2002 0
2010/2011 2 Reality Horňák Bechyně B 1993 Šauer Pavel SK Royal České Budějovice B 1696 ½
2010/2011 11 Reality Horňák Bechyně 1993 Foit Vladimír Spartak Počátky 1890 0
2010/2011 10 Reality Horňák Bechyně 1993 Plášil Jiří Slovan Jindřichův Hradec 2100 ½
2010/2011 9 Reality Horňák Bechyně 1993 Lacina Adolf Sokol Platan Písek B 2219 0
2010/2011 8 Reality Horňák Bechyně 1993 Fiala Jan Traxler Veselí n.Lužn. 2113 0
2010/2011 7 Reality Horňák Bechyně 1993 Tatran Prachatice 1
2010/2011 6 Reality Horňák Bechyně 1993 Šlapák Zdeněk ČZ Strakonice 2128 ½
2010/2011 2 Reality Horňák Bechyně 1993 Kříha Pavel Royal České Budějovice 1918 1
2010/2011 1 Reality Horňák Bechyně 1993 Novák Jiří Spartak Sezimovo Ústí 1992 ½
2009/2010 11 REALITY HORNAK Bechyne 2011 Vacek Miroslav QCC Ceske Budejovice B 2026 0
2009/2010 10 REALITY HORNAK Bechyne 2011 Říha Martin TJ SPARTAK MAS Sezimovo Usti 1933 1
2009/2010 9 REALITY HORNAK Bechyne 2011 Růžička Aleš Sokol Tabor C 2039 0
2009/2010 8 REALITY HORNAK Bechyne 2011 Rosenzweig Vladimír Sokol Tabor B 2151 1
2009/2010 7 REALITY HORNAK Bechyne 2011 Richtr Zdeněk ROYAL Ceske Budejovice 2138 ½
2009/2010 6 REALITY HORNAK Bechyne 2011 Kepka Miloslav CZ Strakonice A 1938 0
2009/2010 5 REALITY HORNAK Bechyne 2011 Wimberský Antonín SO TJ Tatran Prachatice 1779 0
2009/2010 4 REALITY HORNAK Bechyne 2011 Kratochvíl Miloš Sokol Platan Pisek B 2172 1
2009/2010 3 REALITY HORNAK Bechyne 2011 Mařík Miloslav TRAXLER Veseli nad Luznici 1967 0
2009/2010 2 REALITY HORNAK Bechyne 2011 Popelka Oldřich Slovan Jindrichuv Hradec 2039 ½
2009/2010 1 REALITY HORNAK Bechyne 2011 Šrámek Petr CZ Strakonice B 1881 1
2008/2009 11 Reality Hornak Bechyne 1969 Kratochvíl Miloš Sokol Platan Pisek B 2172 ½
2008/2009 10 Reality Hornak Bechyne 1969 Bartoš Alois Sokol Tabor B 2067 ½
2008/2009 9 Reality Hornak Bechyne 1969 Pekárková Eva Sokol Tabor C 1928 0
2008/2009 8 Reality Hornak Bechyne 1969 Šlajs Vlastimil SK Tyn n.Vlt. 1906 ½
2008/2009 7 Reality Hornak Bechyne 1969 Popelka Oldřich Slovan Jindrichuv Hradec 2029 1
2008/2009 6 Reality Hornak Bechyne 1969 Richtr Zdeněk Royal Ceske Budejovice 2142 0
2008/2009 5 Reality Hornak Bechyne 1969 Dudlíček Josef Spartak MAS Sezimovo Usti 1860 ½
2008/2009 4 Reality Hornak Bechyne 1969 Erban Štěpán Tatran Prachatice 1969 1
2008/2009 3 Reality Hornak Bechyne 1969 Kukla Petr SK Cesky Krumlov 2131 0
2008/2009 2 Reality Hornak Bechyne 1969 Hejl Jaroslav Traxler Veseli n.Luzn. 2070 1
2008/2009 1 Reality Hornak Bechyne 1969 Vlach Martin CZ Strakonice 1895 1
2007/2008 11 Reality Horňák Bechyně 1937 Blažek Jiří QCC Č. Budějovice B 1949 1
2007/2008 10 Reality Horňák Bechyně 1937 Vondruš Martin Slovan Jindřichův Hradec 1858 ½
2007/2008 9 Reality Horňák Bechyně 1937 Karlíček Pavel ŠK Český Krumlov 1944 ½
2007/2008 5 Reality Horňák Bechyně 1937 Lomský Radek QCC Č. Budějovice C 1699 1
2007/2008 4 Reality Horňák Bechyně 1937 Gutwirth Jan Beseda Veselí n.Lužn. 1720 1
2007/2008 3 Reality Horňák Bechyně 1937 Orel Josef Sokol Tábor C 1857 1
2007/2008 7 Reality Horňák Bechyně "B" 1937 Procházka Pavel SOKOL Tábor senioři 1677 1
2007/2008 4 Reality Horňák Bechyně "B" 1937 Ptáčník Pavel SLOVAN J.Hradec "B" 1725 1
2006/2007 9 REALITY Horňák Bechyně "B" 1943 Dudlíček Josef SOKOL Tábor senióři 1847 1
2006/2007 8 REALITY Horňák Bechyně "B" 1943 Polakovič Ján SOKOL Suchdol n/Lužnicí 1544 1
2006/2007 7 REALITY Horňák Bechyně "B" 1943 Šimeček Josef ŠACHklub Tábor "A" 1463 1
2006/2007 6 REALITY Horňák Bechyně "B" 1943 Koranda Zdeněk SLOVAN Jindřichův Hradec "B" 1740 1
2006/2007 5 REALITY Horňák Bechyně "B" 1943 Válek Tomáš SOKOL Tábor junióři 1511 1
2006/2007 4 REALITY Horňák Bechyně "B" 1943 Novák Lukáš ŠACHklub Tábor "B" 1
2006/2007 3 REALITY Horňák Bechyně "B" 1943 Říha Martin SILON Sezimovo Ústí "A" 1902 ½
2006/2007 2 REALITY Horňák Bechyně "B" 1943 Fuciman Marcel BESEDA Veselí n/Lužnicí "C" 1502 1
2006/2007 1 REALITY Horňák Bechyně "B" 1943 Pytlik Ladislav TJ SPARTAK MAS Sezimovo Ústí "B" 1606 ½
2006/2007 11 Reality Horňák Bechyně 1943 Novák Jiří Spartak MAS Sezimovo Ústí 1874 ½
2006/2007 10 Reality Horňák Bechyně 1943 Gutwirth Jan Beseda Veselí nad Lužnicí 1784 1
2006/2007 9 Reality Horňák Bechyně 1943 Königsmark Václav Slovan Jindřichův Hradec 1767 1
2006/2007 8 Reality Horňák Bechyně 1943 Muzikář Jan ŠK Český Krumlov A 1948 0
2006/2007 7 Reality Horňák Bechyně 1943 Měsíček Josef QCC České Budějovice C 1674 1
2006/2007 6 Reality Horňák Bechyně 1943 Petkov Andon ŠK Týn nad Vltavou 1802 ½
2006/2007 5 Reality Horňák Bechyně 1943 Krbúšik Marián Sokol Tábor C 1882 0
2006/2007 4 Reality Horňák Bechyně 1943 Gdovin Ján Sokol Platan Písek 2079 0
2006/2007 3 Reality Horňák Bechyně 1943 Švejnoha Miroslav ČZ Strakonice 1816 ½
2006/2007 2 Reality Horňák Bechyně 1943 Německý Jan ŠK Český Krumlov B 1479 1
2006/2007 1 Reality Horňák Bechyně 1943 Koloušek Pavel QCC České Budějovice B 1892 ½
2005/2006 11 Reality Horňák Bechyně 1973 Kellner Petr Sokol Písek B 1878 1
2005/2006 10 Reality Horňák Bechyně 1973 Novák Jiří Spartak MAS Sezimovo Ústí 1853 ½
2005/2006 9 Reality Horňák Bechyně 1973 Punčochář Jiří Loko DKV České Budějovice B 1918 0
2005/2006 8 Reality Horňák Bechyně 1973 Mařík Miloslav Beseda Veselí nad Lužnicí 1866 ½
2005/2006 7 Reality Horňák Bechyně 1973 Beter Arnošt ŠK Český Krumlov 1930 0
2005/2006 6 Reality Horňák Bechyně 1973 Klein Zdeněk Tatran Prachatice 1734 1
2005/2006 5 Reality Horňák Bechyně 1973 Šlajs Vlastimil Sokol Tábor C 1908 ½
2005/2006 3 Reality Horňák Bechyně 1973 Hrubý Milan Sokol Tábor B 2051 ½
2005/2006 2 Reality Horňák Bechyně 1973 Ludačka Miroslav Koberce Kájov 1858 ½
2005/2006 1 Reality Horňák Bechyně 1973 Popelka Oldřich Slovan Jindřichův Hradec 2013 0
2005/2006 9 Šachový klub Týn nad Vltavou "A" 1973 Fiala Jan ŠK Veselí nad Lužnicí "B" 1988 0
2005/2006 7 Šachový klub Týn nad Vltavou "A" 1973 Bartoš Alois Sokol Tábor "D" 1970 ½
2005/2006 6 Šachový klub Týn nad Vltavou "A" 1973 Papáček Štěpán TJ ŠO Mikrochem Třeboň "A" 2304 0
2005/2006 5 Šachový klub Týn nad Vltavou "A" 1973 Kovář Petr ČZ Strakonice "B" 1871 ½
2005/2006 4 Šachový klub Týn nad Vltavou "A" 1973 Verner Pavel ČZ Strakonice "C" 1904 1
2005/2006 3 Šachový klub Týn nad Vltavou "A" 1973 Janošťák Jiří Šachklub Velešín "A" 1801 ½
2005/2006 1 Šachový klub Týn nad Vltavou "A" 1973 Faifr Ladislav Sokol Písek "C" 2066 ½