Hráč Bažant Petr

Bažant Petr

User Pic
Jméno: Bažant Petr
Oddíl: ŠK Staré Město
Výkonnostní třída / Titul: M
Elo národní: 2257
Elo mezinárodní: 2288
ID: 3645
FIDE ID: 311766
Rok narození: 1982
Třída rozhodčího: 1
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 ŠK Staré Město 2299 2265 Gerych Jan TJ Tatran Litovel 2020 1996 1
2018/2019 6 ŠK Staré Město 2294 2265 Štukner Šimon BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2171 2158 1
2018/2019 4 ŠK Staré Město 2301 2271 Kulovaná Eva ŠK Gordic 2182 2205 0
2018/2019 3 ŠK Staré Město 2299 2271 Pala Vladimír Šachy Hošťálková 2232 2205 ½
2018/2019 2 ŠK Staré Město 2299 2271 Hošek Martin Jezdci Jundrov 2141 2137 1
2018/2019 8 ŠK Staré Město B 2296 2265 Krejča Jakub ŠK Zlín 2142 2169 1
2018/2019 6 ŠK Staré Město B 2294 2265 Richterová Nataša A64 PROCLIENT Grygov 2186 2178 ½
2018/2019 4 ŠK Staré Město B 2301 2271 Danada Tomáš TJ Vlčnov 2257 0 ½
2017/2018 11 ŠK Staré Město 2301 2277 Kulovaná Eva Lokomotiva Brno A 2172 2183 ½
2017/2018 10 ŠK Staré Město 2299 2277 Kožúšek Daniel Panda Rychnov nad Kněžnou A 2250 2284 1
2017/2018 9 ŠK Staré Město 2299 2277 Mrázek Lumír Slavoj Český Těšín 2308 2281 0
2017/2018 8 ŠK Staré Město 2299 2277 Pala Vladimír Šachy Hošťálková 2221 2200 0
2017/2018 7 ŠK Staré Město 2299 2277 Karlík Vladimír Slavia Kroměříž 2218 2205 1
2017/2018 6 ŠK Staré Město 2305 2277 Mužík Martin KVS Ekodivize Opava 2182 2156 ½
2017/2018 5 ŠK Staré Město 2305 2277 Walek Milan TŽ Třinec 2288 2258 0
2017/2018 4 ŠK Staré Město 2299 2277 Biolek Richard Agentura 64 Grygov 2410 2401 ½
2017/2018 3 ŠK Staré Město 2299 2277 Píza Vlastimil ŠK Gordic 2243 2255 0
2017/2018 2 ŠK Staré Město 2299 2277 Novosadová Kristýna BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2263 2216 ½
2017/2018 1 ŠK Staré Město 2320 2296 Růžička Petr TJ Ostrava "A" 2211 2233 1
2017/2018 10 ŠK Staré Město B 2299 2277 Číp Dalibor VSK Universita Brno 2100 2117 1
2017/2018 9 ŠK Staré Město B 2299 2277 Majer Jiří ŠK Kuřim 2023 2023 1
2017/2018 7 ŠK Staré Město B 2305 2277 Pisk Petr Jezdci Jundrov 2333 2314 ½
2017/2018 4 ŠK Staré Město B 2299 2277 Markovič Ivan ŠK Agrotec Hustopeče 2122 2126 ½
2017/2018 2 ŠK Staré Město B 2299 2277 Cagašík Tomáš TJ SLAVIA Kroměříž B 2170 2194 0
2017/2018 1 ŠK Staré Město B 2320 2296 Kočiščák Jiří Moravská Slavia Brno B 2470 2468 0
2016/2017 4 �K Star� M�sto B 2332 2340 Motúz Karol Zbrojovka Vset�n 2312 0
2016/2017 1 �K Star� M�sto B 2332 2340 Majer Jiří �K Ku�im 2192 2166 0
2016/2017 11 ŠK Staré Město 2332 2340 Karlík Vladimír Slavia Kroměříž 2262 2237 ½
2016/2017 10 ŠK Staré Město 2332 2340 Veselý Libor TJ Ostrava 2215 2209 0
2016/2017 9 ŠK Staré Město 2332 2340 Kožúšek Daniel Region Panda 2166 2246 1
2016/2017 8 ŠK Staré Město 2332 2340 Rabatin Jakub BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2299 2291 0
2016/2017 7 ŠK Staré Město 2332 2340 Bednařík Josef ŠK Zlín 2090 2140 1
2016/2017 6 ŠK Staré Město 2332 2340 Hába Zdeněk ŠK Gordic Jihlava 2227 2193 1
2016/2017 5 ŠK Staré Město 2332 2340 Neděla Vlastimil TŽ Třinec 2329 2342 1
2016/2017 4 ŠK Staré Město 2332 2340 Kolář Stanislav Baník Havířov 2080 2075 0
2016/2017 3 ŠK Staré Město 2332 2340 Vyskočil Neklan Moravská Slavia Brno 2342 2343 1
2016/2017 2 ŠK Staré Město 2332 2340 Malý Marek Agentura 64 Grygov 2178 2191 ½
2016/2017 1 ŠK Staré Město 2332 2340 Černín Radim KVS EKODIVIZE Opava 2285 2276 ½
2015/2016 11 ŠK Staré Město "B" 2332 2340 Jakubiec Edyta Labortech Ostrava "B" 2189 2184 1
2015/2016 10 ŠK Staré Město "B" 2332 2340 Brázdil Roman Sokol Postoupky 2157 2144 ½
2015/2016 9 ŠK Staré Město "B" 2332 2340 Karlík Vladimír Slavia Kroměříž "B" 2262 2237 ½
2015/2016 8 ŠK Staré Město "B" 2332 2340 Veselý Libor ŠK Slavoj Poruba "B" 2215 2209 1
2015/2016 7 ŠK Staré Město "B" 2332 2340 Mudrák Josef Sokol Hošťálková 2298 2295 0
2015/2016 6 ŠK Staré Město "B" 2332 2340 Szotkowski Jakub Slavoj Český Těšín 2326 2317 0
2015/2016 4 ŠK Staré Město "B" 2332 2340 Motúz Karol Zbrojovka Vsetín 2312 1
2015/2016 3 ŠK Staré Město "B" 2332 2340 Nábělek Marek ŠK TJ MSA Dolní Benešov 2260 2264 0
2015/2016 11 ŠK Staré Město "A" 2332 2340 Jasný Stanislav Beskydská šachová škola F-M "B" 2367 2353 1
2015/2016 10 ŠK Staré Město "A" 2332 2340 Mudrák Josef Slavia Kroměříž "A" 2298 2295 1
2015/2016 9 ŠK Staré Město "A" 2332 2340 Biolek Richard A64 VALOZ Grygov\r 2464 2451 0
2015/2016 8 ŠK Staré Město "A" 2332 2340 Rodshtein Tereza SK Slavia Orlová "A" 2263 2270 0
2015/2016 7 ŠK Staré Město "A" 2332 2340 Černín Radim KVS EKODIVIZE Opava 2285 2276 0
2015/2016 6 ŠK Staré Město "A" 2332 2340 Burdalev Kirill Lokomotiva Brno "A" 2351 ½
2015/2016 5 ŠK Staré Město "A" 2332 2340 Hladík Oto TJ Ostrava "A" 2191 2204 1
2015/2016 4 ŠK Staré Město "A" 2332 2340 Paszewski Mateusz ŠK Zlín "A" 2218 1
2015/2016 3 ŠK Staré Město "A" 2332 2340 Lys Josef ŠK Karviná "A" 2138 2189 ½
2015/2016 2 ŠK Staré Město "A" 2332 2340 Pekař Václav TJ Štefanydes Polička 2176 2187 1
2015/2016 1 ŠK Staré Město "A" 2332 2340 Holemář David Moravská Slavia Brno\r "A" 2295 2269 ½
2014/2015 11 ŠK Staré Město „A“ 2362 2353 Blatný Pavel ŠK Duras BVK „A“ 2414 2409 ½
2014/2015 10 ŠK Staré Město „A“ 2362 2353 Krzyzanowski Marcin SK Slavia Orlová „A“ 2386 2356 ½
2014/2015 9 ŠK Staré Město „A“ 2362 2353 Obšivač Josef Agentura 64 Grygov „A“ 2281 2267 ½
2014/2015 8 ŠK Staré Město „A“ 2362 2353 Krčál Michal ŠK Zlín „A“ 2246 2248 0
2014/2015 6 ŠK Staré Město „A“ 2362 2353 Jarábek Vratislav TJ ŠO Chrudim 2188 2189 ½
2014/2015 5 ŠK Staré Město „A“ 2362 2353 Mudra Tomáš ŠK Duras BVK „B“ 2185 2183 1
2014/2015 4 ŠK Staré Město „A“ 2362 2353 Černín Radim KVS EKODIVIZE Opava "A" 2258 2260 0
2014/2015 3 ŠK Staré Město „A“ 2362 2353 Piesik Piotr Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2259 ½
2014/2015 2 ŠK Staré Město „A“ 2362 2353 Kratochvíl Josef Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. „A“ 2236 2247 1
2014/2015 1 ŠK Staré Město „A“ 2362 2353 Karlík Vladimír Slavia Kroměříž „A“ 2248 2249 0
2013/2014 11 ŠK Staré Město “A“ 2347 2326 Vojtek Vladimír ŠK Zlín “A“ 2281 1
2013/2014 10 ŠK Staré Město “A“ 2347 2326 Bělunek Vladimír TJ Tatran Litovel “B“ 2256 2269 1
2013/2014 9 ŠK Staré Město “A“ 2347 2326 Jedlička Aleš 2222 ŠK Polabiny “A“ 2199 2179 0
2013/2014 8 ŠK Staré Město “A“ 2347 2326 Sremaňák Slavomír Lokomotiva Brno “A“ 2191 1
2013/2014 7 ŠK Staré Město “A“ 2347 2326 Vyskočil Neklan ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2376 2364 ½
2013/2014 6 ŠK Staré Město “A“ 2347 2326 Seidl Štěpán ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2212 2261 1
2013/2014 5 ŠK Staré Město “A“ 2347 2326 Jarábek Vratislav TJ ŠO Chrudim 2202 2203 1
2013/2014 4 ŠK Staré Město “A“ 2347 2326 Karlík Vladimír Slavia Kroměříž “A“ 2274 2261 1
2013/2014 3 ŠK Staré Město “A“ 2347 2326 Hladík Oto TJ Ostrava 2204 2202 1
2013/2014 2 ŠK Staré Město “A“ 2347 2326 Mrázek Lumír SK Slavia Orlová “A“ 2211 2232 1
2013/2014 1 ŠK Staré Město “A“ 2347 2326 Jasný Stanislav BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2320 2313 0
2012/2013 11 ŠK Staré Město B 2376 2370 Roubalík Jakub ŠK Zlín B 2333 2332 ½
2012/2013 10 ŠK Staré Město B 2376 2370 Vyskočil Neklan ŠK KME-DDM Kuřim 2368 2336 ½
2012/2013 9 ŠK Staré Město B 2376 2370 Lanč Alois ŠK Lokomotiva Brno A 2402 2403 ½
2012/2013 7 ŠK Staré Město B 2376 2370 Markovič Ivan ŠK HPM TEC Hustopeče 2140 2142 1
2012/2013 6 ŠK Staré Město B 2376 2370 Sekanina Jiří TJ Spartak Adamov 2125 2128 1
2012/2013 5 ŠK Staré Město B 2376 2370 Kunc Miroslav TJ FS NAPAJEDLA 2070 2071 ½
2012/2013 4 ŠK Staré Město B 2376 2370 Vrána František ŠK Staré Město C 2282 2279 ½
2012/2013 3 ŠK Staré Město B 2376 2370 Kalod Radek Moravská Slavia Brno 2497 2494 ½
2012/2013 2 ŠK Staré Město B 2376 2370 Blahynka Martin ŠK Duras BVK B 2153 2153 1
2012/2013 1 ŠK Staré Město B 2376 2370 Gaša Andrej TJ Podlužan Prušánky 2282 2256 ½
2012/2013 11 ŠK Staré Město “A“ 2376 2370 Lys Josef Šachový klub Karviná “A“ 2158 2150 0
2012/2013 10 ŠK Staré Město “A“ 2376 2370 Biolek Richard A64 PROCLIENT Grygov “B“ 2449 2446 0
2012/2013 9 ŠK Staré Město “A“ 2376 2370 Blahynka Martin ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2153 2153 ½
2012/2013 8 ŠK Staré Město “A“ 2376 2370 Mudrák Josef Slavia Kroměříž “A“ 2323 2310 1
2012/2013 6 ŠK Staré Město “A“ 2376 2370 Píza Vlastimil ŠK Gordic Jihlava 2257 2260 0
2012/2013 5 ŠK Staré Město “A“ 2376 2370 Pisk Petr ŠK Caissa RHEA Třebíč “A“ 2389 2371 ½
2012/2013 4 ŠK Staré Město “A“ 2376 2370 Jasný Stanislav Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2303 2260 0
2012/2013 3 ŠK Staré Město “A“ 2376 2370 Rubal Adam ŠK Zlín “A“ 2245 2240 ½
2012/2013 2 ŠK Staré Město “A“ 2376 2370 Butkiewicz Lukasz Tatran Litovel “B“ 2397 2408 0
2012/2013 1 ŠK Staré Město “A“ 2376 2370 Červený Martin 2222 ŠK Polabiny “B“ 2328 2325 ½
2011/2012 11 ŠK Staré Město B 2370 2356 Lanč Alois ŠK Lokomotiva Brno B 2367 2403 ½
2011/2012 10 ŠK Staré Město B 2370 2356 Symerský Petr TJ ŠK Veselí nad Moravou 2143 2127 ½
2011/2012 9 ŠK Staré Město B 2370 2356 Zelenka Milan TJ Sokol Hošťálková 2153 2167 1
2011/2012 8 ŠK Staré Město B 2370 2356 Plachetka Ján ŠK HPM TEC Hustopeče 2388 2350 ½
2011/2012 5 ŠK Staré Město B 2370 2356 Vlach Karel ŠK Zlín C 2183 2169 1
2011/2012 4 ŠK Staré Město B 2370 2356 Valenta Vít T.J. Sokol Šumperk 2161 2165 1
2011/2012 3 ŠK Staré Město B 2370 2356 Pagerka Martin SK Boršice 2200 1
2011/2012 2 ŠK Staré Město B 2370 2356 Kapusta Petr ŠK Staré Město C 2158 2146 0
2011/2012 1 ŠK Staré Město B 2370 2356 Sekanina Jiří Spartak Adamov 2146 2150 1
2011/2012 11 ŠK Staré Město 2370 2356 Chytilek Roman ŠK Zlín B 2393 2394 1
2011/2012 10 ŠK Staré Město 2370 2356 Michenka Jozef Šachový klub Karviná 2346 2337 ½
2011/2012 9 ŠK Staré Město 2370 2356 Buchníček Petr ŠK Duras BVK Brno-Královo Pole 2330 2330 1
2011/2012 8 ŠK Staré Město 2370 2356 Walek Milan TŽ Třinec 2356 2353 ½
2011/2012 7 ŠK Staré Město 2370 2356 Kislinsky Alexey Slavia Orlová 2528 2482 0
2011/2012 6 ŠK Staré Město 2370 2356 Fiřt Stanislav Labortech Ostrava B 2294 2276 ½
2011/2012 5 ŠK Staré Město 2370 2356 Biolek Richard A64 Grygov B 2464 2460 0
2011/2012 4 ŠK Staré Město 2370 2356 Butkiewicz Lukasz Tatran Litovel B 2430 2408 0
2011/2012 3 ŠK Staré Město 2370 2356 Mudrák Josef Slavia Kroměříž 2368 2352 1
2011/2012 2 ŠK Staré Město 2370 2356 Jedlička Aleš 2222 ŠK Polabiny B 2262 2254 ½
2011/2012 1 ŠK Staré Město 2370 2356 Píza Vlastimil ŠK Gordic 2252 2257 1
2010/2011 11 SK Stare Mesto 2392 Sobek Jaroslav Jakl Karvina 2299 0
2010/2011 10 SK Stare Mesto 2392 Kratochvíl Josef SK Gordic 2234 1
2010/2011 9 SK Stare Mesto 2392 Malinovský Karel A64 Grygov B 2339 ½
2010/2011 8 SK Stare Mesto 2392 Frolík Martin TJ TZ Trinec B 2211 ½
2010/2011 6 SK Stare Mesto 2392 Ponížil Cyril SK Zlin B 2398 0
2010/2011 5 SK Stare Mesto 2392 Čechura Petr Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kneznou 2268 1
2010/2011 4 SK Stare Mesto 2392 Vymazal Bronislav SK Duras BVK Brno Kralovo Pole 2355 1
2010/2011 3 SK Stare Mesto 2392 Kislinsky Alexey Slavia Orlova 2482 0
2010/2011 2 SK Stare Mesto 2392 Břečka Ivan Mittal Ostrava 2360 ½
2010/2011 1 SK Stare Mesto 2392 Neděla Vlastimil Slavoj Ostrava - Poruba 2334 ½
2010/2011 11 ŠK Staré Město B 2392 Kuchynka Lukáš ŠK HPM TEC Hustopeče 2287 0
2010/2011 10 ŠK Staré Město B 2392 Uřičář Jakub TJ ŠK Veselí nad Moravou 2216 1
2010/2011 9 ŠK Staré Město B 2392 Krčál Michal ŠK Zlín C 2098 0
2010/2011 8 ŠK Staré Město B 2392 Pala Vladimír SK Prostějov 2333 ½
2010/2011 7 ŠK Staré Město B 2392 Dvořák Martin TJ Sokol Postoupky 2151 ½
2010/2011 6 ŠK Staré Město B 2392 Drtina Milan SK Boršice 2228 0
2010/2011 5 ŠK Staré Město B 2392 Švehla Karel TJ Spartak Adamov 2128 1
2010/2011 4 ŠK Staré Město B 2392 Lanč Alois Slavia Kroměříž 2403 ½
2010/2011 3 ŠK Staré Město B 2392 Dočekal Jan SPgŠ+G Znojmo 2261 1
2010/2011 2 ŠK Staré Město B 2392 Buráň Jaroslav ŠK Staré Město C 2202 1
2010/2011 1 ŠK Staré Město B 2392 Sojka Aleš ŠK Holešov 2145 1
2009/2010 11 ŠK Staré Město 2389 Pavelka Jindřich Slavia Kroměříž 2268 ½
2009/2010 8 ŠK Staré Město 2389 Vymazal Bronislav Tatran Litovel A 2334 1
2009/2010 7 ŠK Staré Město 2389 Kubíček Antonín Tatran Litovel B 2260 1
2009/2010 2 ŠK Staré Město 2389 Jirásek Pavel ŠK Vysoké Mýto 2257 1
2008/2009 9 ŠK SK Zlín 2394 Tričkov Vasil TJ Bohemians Praha 2346 1
2008/2009 8 ŠK SK Zlín 2394 Ivanov Mikhail ŠK Mahrla Praha 2497 0
2008/2009 7 ŠK SK Zlín 2394 Cvek Robert 1. Novoborský ŠK 2533 ½
2008/2009 6 ŠK SK Zlín 2394 Voloshin Leonid ŠK Zikuda Turnov 2448 ½
2008/2009 5 ŠK SK Zlín 2394 Sluka Radek A64 VALOZ Grygov 2298 1
2008/2009 4 ŠK SK Zlín 2394 Kozák Miloš Space" Poštovní spořitelna" 2154 1
2008/2009 3 ŠK SK Zlín 2394 Roško Luboš RC Sport Pardubice 2347 1
2008/2009 2 ŠK SK Zlín 2394 Kvíčala Miroslav TŽ Třinec B 2077 ½
2008/2009 1 ŠK SK Zlín 2394 Sharashenidze Akaki TŽ Třinec A 2294 1
2007/2008 10 ŠK Zlín B 2342 Pakosta Miroslav ŠK Lokomotiva Brno B 2181 1
2007/2008 9 ŠK Zlín B 2342 Beil Martin AŠK DA Olomouc 2230 1
2007/2008 8 ŠK Zlín B 2342 Ciprys Martin TJ Tatran Poštorná 2084 ½
2007/2008 6 ŠK Zlín B 2342 Pala Vladimír SK Prostějov 2279 ½
2007/2008 5 ŠK Zlín B 2342 Krejčí Jan Tatran Litovel B 2394 ½
2007/2008 4 ŠK Zlín B 2342 Zatloukal Petr A64 PROCLIENT Grygov B 2128 1
2007/2008 3 ŠK Zlín B 2342 Lanč Alois Slavia Kroměříž ½
2007/2008 2 ŠK Zlín B 2342 Drtina Milan SK Boršice 2292 1
2007/2008 1 ŠK Zlín B 2342 Kuchynka Lukáš ŠK HPM TEC Hustopeče 2211 1
2006/2007 11 ŠK SK Zlín B 2281 Obšivač Josef A64 Grygov B 2310 1
2006/2007 10 ŠK SK Zlín B 2281 Krejčí Jan Tatran Litovel B 2117 ½
2006/2007 9 ŠK SK Zlín B 2281 Kozák Petr AŠK DA Olomouc 2161 1
2006/2007 8 ŠK SK Zlín B 2281 Mudrák Josef MKS Holešov 2350 1
2006/2007 7 ŠK SK Zlín B 2281 Vyskočil Neklan ŠK DURAS BVK Brno B 2339 ½
2006/2007 6 ŠK SK Zlín B 2281 Valenta Vít LOKO Zábřeh 2149 1
2006/2007 5 ŠK SK Zlín B 2281 Pala Vladimír SK Prostějov 2260 ½
2006/2007 4 ŠK SK Zlín B 2281 Tikovský Alexandr ŠK 64 Brno 2181 1
2006/2007 3 ŠK SK Zlín B 2281 Plát Vojtěch Slavia Kroměříž B 2264 ½
2006/2007 2 ŠK SK Zlín B 2281 Drtina Milan SK Boršice 2292 0
2006/2007 11 ŠK Staré Město 1923 2281 Poloch Petr ŠK Stonava "A" 2310 1
2006/2007 10 ŠK Staré Město 1923 2281 Seitler Andrej Lokomotiva Brno "B" 1
2006/2007 9 ŠK Staré Město 1923 2281 Karlík Vladimír Slavia Kroměříž "A" 2297 1
2006/2007 8 ŠK Staré Město 1923 2281 Stratil Ladislav Tatran Litovel "A" 2393 ½
2006/2007 7 ŠK Staré Město 1923 2281 Červený Martin ŠK Duras Brno "A" 2285 ½
2006/2007 6 ŠK Staré Město 1923 2281 Kozlíček Lubomír ŠK Gordic Jihlava "A" 2171 0
2006/2007 5 ŠK Staré Město 1923 2281 Kretek Břetislav TŽ Třinec "B" 2250 1
2006/2007 4 ŠK Staré Město 1923 2281 Šplíchal Stanislav Mittal Ostrava "A" 2209 1
2006/2007 3 ŠK Staré Město 1923 2281 Adámek Jiří Slavoj Poruba "A" 2237 1
2005/2006 11 ŠK Staré Město "A" 2307 Mlýnek Petr ŠK DURAS Brno "A" 2208 1
2005/2006 10 ŠK Staré Město "A" 2307 Lahner Jakub BŠS Frýdek-Místek "A" 2293 0
2005/2006 9 ŠK Staré Město "A" 2307 Jablečník Gustav Slavia Kroměříž "A" 2206 1
2005/2006 8 ŠK Staré Město "A" 2307 Chládek Václav TJ Lanškroun "A" 2139 ½
2005/2006 6 ŠK Staré Město "A" 2307 Stratil Ladislav Tatran Litovel "A" 2370 0
2005/2006 5 ŠK Staré Město "A" 2307 Hladík Oto Mittal Ostrava "A" 2246 1
2005/2006 4 ŠK Staré Město "A" 2307 Kretek Břetislav TŽ Třinec "B" 2247 0
2005/2006 3 ŠK Staré Město "A" 2307 Zimniok Lubomír Jakl Karviná "A" 2071 1
2005/2006 2 ŠK Staré Město "A" 2307 Kozlíček Lubomír ŠK Gordic Jihlava "A" 2149 0
2005/2006 1 ŠK Staré Město "A" 2307 Potomák Vladimír Slavoj Poruba "A" 2200 1
2005/2006 11 ŠK SK Zlín 2307 Frolík Martin TŽ Třinec 2317 0
2005/2006 10 ŠK SK Zlín 2307 Berezjuk Sergej Labortech Ostrava 2409 0
2005/2006 9 ŠK SK Zlín 2307 Vltavský Vladimír TJ Zikuda Turnov 2239 ½
2005/2006 8 ŠK SK Zlín 2307 Petr Martin Bauset Pardubice 2387 0
2005/2006 6 ŠK SK Zlín 2307 Petrán Peter ŠK Sokol Vyšehrad 2342 ½
2005/2006 1 ŠK SK Zlín 2307 Příborský Jan Sokol Plzeň Ingem 2307 0
2004/2005 11 ŠK Staré Město A" 2361 Augustin Josef Loko Brno 2337 0
2004/2005 10 ŠK Staré Město A" 2361 Berezjuk Sergej ŠK Frýdek-Místek 2381 ½
2004/2005 9 ŠK Staré Město A" 2361 Mlýnek Petr Duras BVK Brno A" 2216 0
2004/2005 8 ŠK Staré Město A" 2361 Frolík Martin Slavia Orlová A" 2273 1
2004/2005 7 ŠK Staré Město A" 2361 Nepomucký Ondřej CD Rating Brno 2215 0
2004/2005 6 ŠK Staré Město A" 2361 Kantorík Marián Jakl Karviná A" 2324 ½
2004/2005 5 ŠK Staré Město A" 2361 Rubal Adam TJ Uherský Ostroh 2225 1
2004/2005 4 ŠK Staré Město A" 2361 Malinovský Karel Slavie Kroměříž A 2284 0
2004/2005 3 ŠK Staré Město A" 2361 Matějka Pavel MSA Dolní Benešov 2193 ½
2004/2005 2 ŠK Staré Město A" 2361 Vesselovsky Serguei Tatran Litovel 2400 ½
2004/2005 1 ŠK Staré Město A" 2361 Růžička Petr TŽ Třinec B" 2251 0
2004/2005 11 ŠK SK Trinom Zlín 2361 Bindrich Falko TJ Zikuda Turnov 2351 0
2004/2005 10 ŠK SK Trinom Zlín 2361 Černoušek Lukáš Sokol Kolín-Abner 2343 1
2004/2005 2 ŠK SK Trinom Zlín 2361 Bernášek Jan Bauset Pardubice 2382 0
2004/2005 1 ŠK SK Trinom Zlín 2361 Tibenský Róbert Sokol Plzeň Ingem 2442 0
2003/2004 11 ŠK Staré Město 2361 Jurka Miroslav Duras BVK Brno 2358 0
2003/2004 10 ŠK Staré Město 2361 Adámek Jiří Slezan Opava 2190 1
2003/2004 8 ŠK Staré Město 2361 Novotný Michal TJ Náměšť n/Osl. 2191 1
2003/2004 7 ŠK Staré Město 2361 Jacková Jana VP Frýdek-Místek 2319 1
2003/2004 6 ŠK Staré Město 2361 Cvek Robert Slavoj Poruba 2467 0
2003/2004 5 ŠK Staré Město 2361 Sikora-Lerch Jan TŽ Třinec 2340 1
2003/2004 4 ŠK Staré Město 2361 Fiřt Stanislav TJ NH Ostrava 2363 1
2003/2004 3 ŠK Staré Město 2361 Zabystrzan Pavel Slavia Orlová 2302 1
2003/2004 2 ŠK Staré Město 2361 Macharáček Šimon Garde Brno 2181 ½
2003/2004 1 ŠK Staré Město 2361 Buráň Jaroslav TJ Uherský Ostroh 2218 ½
2003/2004 11 TJ Jakl Karviná 2361 Berezjuk Sergej IPM Color Ostrava 2358 1
2003/2004 10 TJ Jakl Karviná 2361 Oral Tomáš Hagemann Opava 2550 1
2003/2004 9 TJ Jakl Karviná 2361 Votava Jan Bauset Pardubice 2506 0
2003/2004 8 TJ Jakl Karviná 2361 Kárník Pavel Slavia Hr.Králové 2392 1
2003/2004 7 TJ Jakl Karviná 2361 Markoš Ján ŠK SK Trinom Zlín 2459 0
2003/2004 6 TJ Jakl Karviná 2361 Šimáček Pavel SC A64 Grygov 2442 1
2003/2004 5 TJ Jakl Karviná 2361 Langner Ladislav TŽ Třinec 2403 ½
2003/2004 4 TJ Jakl Karviná 2361 Přibyl Josef Sokol Kolín 2372 0
2003/2004 3 TJ Jakl Karviná 2361 Neuman Petr Sokol Plzeň Ingem 2455 0
2003/2004 2 TJ Jakl Karviná 2361 Zezulkin Jurij Visus Vyšehrad 2543 0
2003/2004 1 TJ Jakl Karviná 2361 Ftáčník Ľubomír ŠK Mahrla Praha 2585 0