Hráč Němcová Kateřina

Němcová Kateřina

User Pic
Jméno: Němcová Kateřina
Oddíl: Beskydská šachová škola z.s.
Výkonnostní třída / Titul: WGM
Elo národní: 2363
Elo mezinárodní: 2315
ID: 10948
FIDE ID: 322750
Rok narození: 1990
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2010/2011 10 OAZA Praha 2287 Tichý Vladimír Sokol Vysehrad B 2275 1
2010/2011 1 OAZA Praha 2287 Blecha Miroslav Sokol Plzen Letna A 2194 0
2009/2010 10 SK OAZA Praha 2258 Lechtýnský Jiří ŠK AD Jičín 2401 0
2009/2010 7 SK OAZA Praha 2258 Vojta Pavel TJ Tourist Biomedica Říčany 2159 1
2009/2010 6 SK OAZA Praha 2258 Brezmen Pavel Sokol Kolín 2103 1
2009/2010 5 SK OAZA Praha 2258 Londýn Radek JOLY Lysá nad Labem B"" 2316 0
2009/2010 3 SK OAZA Praha 2258 Jaček Miloslav ŠK Sokol Mladá Boleslav 2111 1
2009/2010 1 SK OAZA Praha 2258 Keller Daniel Stadion Kutná Hora 2135 0
2008/2009 11 SK OAZA Praha 2369 Spirin Oleg Šachklub AD Jičín 2438 0
2008/2009 7 SK OAZA Praha 2369 Jüptner Jan TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2332 0
2008/2009 6 SK OAZA Praha 2369 Jirovský Pavel Sokol Kolín 2325 ½
2008/2009 5 SK OAZA Praha 2369 Vojta Tomáš TJ Tourist Biomedica Říčany 2341 ½
2008/2009 1 SK OAZA Praha 2369 Řehořek Martin Sokol Mladá Boleslav 2329 0
2008/2009 11 BŠŠ Frýdek-Místek 2369 Sluka Radek A64 VALOZ Grygov 2298 ½
2008/2009 10 BŠŠ Frýdek-Místek 2369 Kořenek Petr ŠK SK Zlín 2202 1
2008/2009 7 BŠŠ Frýdek-Místek 2369 Schoupal Patrik TŽ Třinec B 2099 1
2006/2007 7 Sportovní klub OAZA Praha 2173 Plát Vojtěch ŠK SŠŠ Staré Město A 2264 1
2006/2007 6 Sportovní klub OAZA Praha 2173 Rojíček Vojtěch BŠS Frýdek-Místek A 2224 ½
2006/2007 5 Sportovní klub OAZA Praha 2173 Fiala Václav SK Boršice A 1713 0
2006/2007 4 Sportovní klub OAZA Praha 2173 Ponížil Cyril ŠK Zlín A 2273 ½
2006/2007 1 Sportovní klub OAZA Praha 2173 Souček Jakub RMSK Cidlina Lysá nad Labem 1919 1
2006/2007 10 ŠK Dům armády Praha 2173 Kučera Petr 1. Novoborský ŠK B"" 2258 0
2006/2007 7 ŠK Dům armády Praha 2173 Šeleljo Daniel Sokol Vršovice 2311 0
2006/2007 6 ŠK Dům armády Praha 2173 Vávra Pavel ŠK ČSOB 2295 0
2006/2007 5 ŠK Dům armády Praha 2173 Vacek Martin TJ Slavia Hradec Králové 2311 1
2006/2007 4 ŠK Dům armády Praha 2173 Mojžíš Jaroslav 2222 ŠK Polabiny 2236 0
2006/2007 3 ŠK Dům armády Praha 2173 Pešout Jan TJ Pankrác 2247 0
2006/2007 2 ŠK Dům armády Praha 2173 Novotný Michal TJ ŠO Chrudim 2238 ½
2006/2007 1 ŠK Dům armády Praha 2173 Česal Jaroslav Sokol Plzeň I B"" 2298 0
2006/2007 3 Sportovní klub OAZA Praha 2173 Souček Jakub RMSK Cidlina Lysá nad Labem 1919 1
2006/2007 2 Sportovní klub OAZA Praha 2173 Hruška Ondřej Sokol Tábor 1723 1
2006/2007 1 Sportovní klub OAZA Praha 2173 Fojtů Jan Biomedica Říčany 2059 1
2005/2006 7 OAZA PRAHA 2158 Jurčík Martin BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "A" 2295 ½
2005/2006 6 OAZA PRAHA 2158 Plát Vojtěch ŠK SŠŠ STARÉ MĚSTO 2167 1
2005/2006 5 OAZA PRAHA 2158 Ponížil Cyril ŠK ZLÍN 2181 ½
2005/2006 4 OAZA PRAHA 2158 Rakús Pavel BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "B" 2038 ½
2005/2006 7 OAZA PRAHA 2158 Reitingerová Iveta TJ LOKOMOTIVA MOST 2008 ½
2005/2006 6 OAZA PRAHA 2158 Oreský Jan DESKO LIBEREC 1981 1
2005/2006 5 OAZA PRAHA 2158 Postupa Martin JOLY LYSÁ NAD LABEM 1843 ½
2005/2006 4 OAZA PRAHA 2158 Šimůnek Filip ŠACHOVÁ ŠKOLA UNION PLZEŇ 2073 ½
2005/2006 3 OAZA PRAHA 2158 Palková Kateřina ŠACHKLUB SOKOL KLATOVY 1837 1
2005/2006 2 OAZA PRAHA 2158 Kastner Vojtěch TJ JISKRA HAVLÍČKŮV BROD 1988 1
2005/2006 1 OAZA PRAHA 2158 Cuhra Martin SOKOL TÁBOR 1996 ½
2004/2005 7 OAZA Praha 2144 Slovák Petr Frýdek-Místek 2113 ½
2004/2005 6 OAZA Praha 2144 Uřičář Jakub Staré Město 2133 0
2004/2005 5 OAZA Praha 2144 Biolek Richard Grygov 2098 ½
2004/2005 4 OAZA Praha 2144 Ponížil Cyril Zlín 2205 0
2004/2005 3 OAZA Praha 2144 Hejl Jaroslav Tábor 1933 1
2004/2005 1 OAZA Praha 2144 Vrána Jan Liberec 2078 1
2004/2005 7 OAZA Praha 2031 Hejl Jaroslav Tábor 1709 1
2004/2005 6 OAZA Praha 2031 Helebrant David České Budějovice 1
2004/2005 5 OAZA Praha 2031 Böhm Tomáš Vyšehrad ½
2004/2005 2 OAZA Praha 2144 Vrána Jan Liberec 2078 1
2004/2005 8 Sp. Pelhřimov A 2144 Carbol Jaroslav Sokol Jámy A 2050 0
2004/2005 7 Sp. Pelhřimov A 2144 Žigo Viktor 1.ŠK Jihlava A 2274 0
2004/2005 6 Sp. Pelhřimov A 2144 Bukáček Lubomír Žďas Žďár n/Sáz. B 2124 ½
2003/2004 10 Pelhřimov A 2031 Pavliš Jaromír Žďár C 2090 ½
2003/2004 5 Pelhřimov A 2031 Bílek Roman Žďár B 1998 0
2003/2004 3 Pelhřimov A 2031 Skořepa Pavel Dukovany A 1826 1