Hráč Červený Martin

Červený Martin

User Pic
Jméno: Červený Martin
Oddíl: ŠK Duras BVK
Výkonnostní třída / Titul: IM
Elo národní: 2297
Elo mezinárodní: 2329
ID: 5099
FIDE ID: 321141
Rok narození: 1983
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 10 B 2222 SK Polabiny B 2389 2368 Svoboda Svatopluk TJ Pankrac 2397 2392 0
2017/2018 9 Č 2222 SK Polabiny B 2389 2368 Straka Vojtěch SK OAZA Praha 2364 2358 0
2017/2018 8 B 2222 SK Polabiny B 2392 2368 Hinks-Edwards Thomas TJ Neratovice A 2362 2390 0
2017/2018 5 B 2222 SK Polabiny B 2381 2368 Šuráň Jan SK Sokol Vysehrad 2417 2414 1
2017/2018 3 B 2222 SK Polabiny B 2389 2368 Studnička Tomáš TJ Neratovice B 2302 2288 1
2017/2018 1 B 2222 SK Polabiny B 2381 2347 Frolov Artur SK Dopravni podnik Praha ½
2017/2018 11 B SK mesta Lysa nad Labem 2379 2368 Sasikiran Krishnan 1. Novoborsky SK 2662 0 0
2017/2018 10 Č SK mesta Lysa nad Labem 2379 2368 Bernášek Jan Unichess 2476 2463 0
2017/2018 9 B SK mesta Lysa nad Labem 2379 2368 Yemelin Vasily Vladimirovich Vystaviste Lysa nad Labem 2536 0 1
2017/2018 8 Č SK mesta Lysa nad Labem 2392 2368 Antoniewski Rafal BSS Frydek-Mistek 2531 0 ½
2017/2018 7 B SK mesta Lysa nad Labem 2392 2368 Šmajzr Martin Tatran Litovel 2156 2200 1
2017/2018 6 B SK mesta Lysa nad Labem 2381 2368 Velička Petr Labortech Ostrava 2429 2470 1
2017/2018 5 Č SK mesta Lysa nad Labem 2381 2368 Markowski Tomasz SK Slavoj Poruba 2558 0 ½
2017/2018 4 B SK mesta Lysa nad Labem 2389 2368 Movsesian Sergei GASCO Pardubice 2632 0 0
2017/2018 3 Č SK mesta Lysa nad Labem 2389 2368 Ftáčník Lubomír SK Zikuda Turnov 2539 0 ½
2017/2018 2 Č SK mesta Lysa nad Labem 2389 2368 Vogel Roven Moravska Slavia Brno 2438 0 0
2017/2018 1 B SK mesta Lysa nad Labem 2389 2368 Polák Tomáš SK DURAS BVK Kralovo Pole 2501 2508 ½
2016/2017 11 Č SK AD JC Smichov 2398 2411 Straka Vojtěch SK OAZA Praha 2323 2311 ½
2016/2017 10 B SK AD JC Smichov 2398 2411 Vokáč Marek QCC Ceske Budejovice 2422 2409 ½
2016/2017 9 Č SK AD JC Smichov 2398 2411 Cvek Robert GROP Praha 2523 2515 0
2016/2017 7 B SK AD JC Smichov 2398 2411 Velička Petr TJ Neratovice 2432 2410 ½
2016/2017 6 Č SK AD JC Smichov 2398 2411 Vlasák Lukáš SK Sokol Vysehrad 2375 2368 ½
2016/2017 5 B SK AD JC Smichov 2398 2411 Bernášek Jan SK ZIKUDA Turnov 2508 2510 ½
2016/2017 11 B SK mesta Lysa nad Labem 2398 2411 Sasikiran Krishnan 1. Novoborsky SK 2643 0
2016/2017 10 Č SK mesta Lysa nad Labem 2398 2411 Jurčík Marián Prestige Photo Unichess 2501 2466 0
2016/2017 9 B SK mesta Lysa nad Labem 2398 2411 Plát Vojtěch Vystaviste Lysa nad Labem 2492 2456 0
2016/2017 8 Č SK mesta Lysa nad Labem 2398 2411 Straka Vojtěch Tatran Litovel 2323 2311 ½
2016/2017 7 B SK mesta Lysa nad Labem 2398 2411 Zwardoň Vojtěch BSS Frydek Mistek 2446 2429 0
2016/2017 6 B SK mesta Lysa nad Labem 2398 2411 Votava Jan SK Rapid Pardubice 2522 2506 ½
2016/2017 5 Č SK mesta Lysa nad Labem 2398 2411 Bureš Jaroslav SK AD Jicin 2396 2398 ½
2016/2017 4 Č SK mesta Lysa nad Labem 2398 2411 Kratochvíl Milan Lokomotiva Brno 2205 2213 ½
2016/2017 3 B SK mesta Lysa nad Labem 2398 2411 Chytilek Roman SK DURAS BVK Kralovo Pole 2328 2337 ½
2016/2017 2 B SK mesta Lysa nad Labem 2398 2411 Velička Petr Labortech Ostrava 2432 2410 ½
2016/2017 1 Č SK mesta Lysa nad Labem 2398 2411 Murdzia Piotr SK Slavoj Poruba 2416 2461 0
2015/2016 10 B 2222 ŠK Polabiny 2398 2411 Černoušek Lukáš Unichess 2466 2458 0
2015/2016 9 Č 2222 ŠK Polabiny 2398 2411 Roško Luboš TJ Slavia Hradec Králové 2348 2345 ½
2015/2016 8 B 2222 ŠK Polabiny 2398 2411 Přibyl Josef TJ Neratovice 2269 2238 0
2015/2016 7 Č 2222 ŠK Polabiny 2398 2411 Vichnar David ŠK Sokol Vyšehrad 2324 2343 0
2015/2016 4 B 2222 ŠK Polabiny 2398 2411 Studnička Tomáš GROP Praha 2333 2340 1
2015/2016 2 B 2222 ŠK Polabiny 2398 2411 Straka Vojtěch QCC České Budějovice 2323 2311 1
2015/2016 11 B ŠK města Lysá nad Labem B 2398 2411 Šimáček Pavel Zikuda Turnov 2455 2450 0
2015/2016 10 Č ŠK města Lysá nad Labem B 2398 2411 Markoš Ján 1. Novoborský ŠK 2569 2546 0
2015/2016 8 B ŠK města Lysá nad Labem B 2398 2411 Zpěvák Pavel Tatran Litovel 2372 2412 ½
2015/2016 7 Č ŠK města Lysá nad Labem B 2398 2411 Lipka Juraj ŠK Duras BVK 2416 2414 1
2015/2016 6 Č ŠK města Lysá nad Labem B 2398 2411 Zwardoň Vojtěch BŠŠ Frýdek-Místek 2446 2429 0
2015/2016 5 B ŠK města Lysá nad Labem B 2398 2411 Štohl Igor TŽ Třinec 2494 2510 0
2015/2016 4 B ŠK města Lysá nad Labem B 2398 2411 Murdzia Piotr ŠK Slavoj Poruba 2416 2461 ½
2015/2016 3 Č ŠK města Lysá nad Labem B 2398 2411 Rašík Vítězslav Labortech Ostrava 2451 2452 1
2015/2016 2 Č ŠK města Lysá nad Labem B 2398 2411 Swiercz Dariusz AD Mahrla Praha 2655 2522 0
2015/2016 1 B ŠK města Lysá nad Labem B 2398 2411 Votava Jan Rapid Pardubice 2522 2506 0
2014/2015 11 Č 2222 ŠK Polabiny 2400 2379 Sergeev Vladimir ŠK Karviná 2437 2474 0
2014/2015 10 B 2222 ŠK Polabiny 2400 2379 Michalík Peter TŽ Třinec 2571 2455 0
2014/2015 9 Č 2222 ŠK Polabiny 2400 2379 Bernášek Jan Rapid Pardubice 2533 2519 0
2014/2015 8 Č 2222 ŠK Polabiny 2400 2379 Landa Konstantin Výstaviště Lysá nad Labem 2645 0
2014/2015 7 B 2222 ŠK Polabiny 2400 2379 Swiercz Dariusz AD Mahrla Praha 2616 2522 ½
2014/2015 6 B 2222 ŠK Polabiny 2400 2379 Krejčí Jan Ancora Tatran Litovel 2531 2524 0
2014/2015 5 Č 2222 ŠK Polabiny 2400 2379 Azarov Sergei BŠŠ Frýdek-Místek 2635 2601 0
2014/2015 4 Č 2222 ŠK Polabiny 2400 2379 Rašík Vítězslav Labortech Ostrava 2437 2446 0
2014/2015 3 B 2222 ŠK Polabiny 2400 2379 Jakubowski Krzysztof Slavoj Ostrava - Poruba 2560 2502 0
2014/2015 2 B 2222 ŠK Polabiny 2400 2379 Bindrich Falko Zikuda Turnov 2609 2504 ½
2014/2015 1 Č 2222 ŠK Polabiny 2400 2379 Pentala Harikrishna 1. ŠK Novoborský 2725 0
2014/2015 11 B ŠK Joly Lysá nad Labem B 2400 2379 Kučera Petr 1. Novoborský ŠK B 2322 2323 ½
2014/2015 10 Č ŠK Joly Lysá nad Labem B 2400 2379 Matsenko Andrei ŠK Sokol Vyšehrad 2294 1
2014/2015 9 Č ŠK Joly Lysá nad Labem B 2400 2379 Vávra Pavel Unichess A 2333 2321 1
2014/2015 8 B ŠK Joly Lysá nad Labem B 2400 2379 Česal Jaroslav TJ Bohemians Praha 2260 2253 1
2014/2015 7 Č ŠK Joly Lysá nad Labem B 2400 2379 Hinks-Edwards Thomas ŠK AD Jičín 2370 2415 1
2014/2015 5 Č ŠK Joly Lysá nad Labem B 2400 2379 Jüptner Jan TJ Slavia Hradec Králové 2355 2353 1
2014/2015 4 B ŠK Joly Lysá nad Labem B 2400 2379 Krejčík Jiří Karlovarský šachklub Tietz 2189 2171 1
2014/2015 3 Č ŠK Joly Lysá nad Labem B 2400 2379 Formánek Martin Unichess B 2216 2203 0
2014/2015 2 B ŠK Joly Lysá nad Labem B 2400 2379 Polášek Jaroslav TJ Praha-Pankrác 2317 2314 1
2013/2014 11 Č 2222 ŠK Polabiny “A“ 2337 2331 Beil Zdeněk TJ Tatran Litovel “B“ 2232 2220 1
2013/2014 10 B 2222 ŠK Polabiny “A“ 2337 2331 Malinovský Karel Slavia Kroměříž “A“ 2445 2440 0
2013/2014 7 Č 2222 ŠK Polabiny “A“ 2337 2331 Kalod Radek Lokomotiva Brno “A“ 2486 2483 0
2013/2014 6 B 2222 ŠK Polabiny “A“ 2337 2331 Olšarová Karolína SK Slavia Orlová “A“ 2278 2257 ½
2013/2014 5 Č 2222 ŠK Polabiny “A“ 2337 2331 Bernášek Jan ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2539 2524 1
2013/2014 4 B 2222 ŠK Polabiny “A“ 2337 2331 Vesselovsky Serguei BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2349 2343 1
2013/2014 1 Č 2222 ŠK Polabiny “A“ 2337 2331 Sabol Marian TJ ŠO Chrudim 2308 2309 ½
2013/2014 10 B TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2337 2331 Večeřa Pavel TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2215 2231 1
2013/2014 9 Č TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2337 2331 Hlavnička Jiří AKIS Pardubice 2199 2178 1
2013/2014 8 B TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2337 2331 Jirásek Pavel ŠK ZVU Engineering Lípa A 2328 2340 0
2013/2014 7 Č TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2337 2331 Voloshin Leonid ŠK AD Jičín B 2385 2428 0
2013/2014 5 B TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2337 2331 Němec Pavel ŠK Vysoké Mýto 2228 2231 1
2013/2014 3 B TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2337 2331 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Králové B 2376 2370 1
2013/2014 2 Č TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2337 2331 Sabuk Piotr Region Panda Rychnov n. K. 2300 ½
2012/2013 11 Č TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2328 2325 Velecký Viktor TJ Náchod 2153 2121 1
2012/2013 9 Č TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2328 2325 Tůma Jiří TJ ŠO Chrudim 2317 2321 1
2012/2013 6 Č TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2328 2325 Döring Robert TJ Slavia Hradec Králové B 2186 2186 1
2012/2013 5 B TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2328 2325 Sohr Vladimír T.J. Sokol Šumperk 2094 2099 1
2012/2013 4 Č TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2328 2325 Prandstetter Eduard ŠK Rapid Pardubice, o.s. B 2274 2248 1
2012/2013 3 B TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2328 2325 Šimek Jan TJ Lokomotiva Česká Třebová 2192 2196 1
2012/2013 2 Č TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2328 2325 Šmajzr Martin Šachový klub Ústí nad Orlicí 2208 2205 0
2012/2013 11 Č 2222 ŠK Polabiny “B“ 2328 2325 Hába Zdeněk ŠK Gordic Jihlava 2210 2220 1
2012/2013 10 B 2222 ŠK Polabiny “B“ 2328 2325 Michenka Jozef Šachový klub Karviná “A“ 2352 2348 0
2012/2013 9 Č 2222 ŠK Polabiny “B“ 2328 2325 Kaňovský David ŠK Caissa RHEA Třebíč “A“ 2415 2382 0
2012/2013 7 Č 2222 ŠK Polabiny “B“ 2328 2325 Jasný Stanislav Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2303 2260 ½
2012/2013 6 B 2222 ŠK Polabiny “B“ 2328 2325 Chytilek Roman ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2397 2406 ½
2012/2013 3 Č 2222 ŠK Polabiny “B“ 2328 2325 Butkiewicz Lukasz Tatran Litovel “B“ 2397 2408 0
2012/2013 1 Č 2222 ŠK Polabiny “B“ 2328 2325 Bažant Petr ŠK Staré Město “A“ 2376 2370 ½
2011/2012 10 Č 2222 ŠK Polabiny 2347 2360 Krejčí Jan Tatran Litovel 2489 2503 0
2011/2012 9 Č 2222 ŠK Polabiny 2347 2360 Petr Martin ŠK Rapid Pardubice 2526 2486 ½
2011/2012 8 Č 2222 ŠK Polabiny 2347 2360 Hráček Zbyněk 1. Novoborský ŠK 2624 2620 0
2011/2012 7 B 2222 ŠK Polabiny 2347 2360 Sergeev Vladimir ŠK Zikuda Turnov 2526 2474 ½
2011/2012 6 B 2222 ŠK Polabiny 2347 2360 Jirka Jiří TJ Bohemians Praha 2415 2406 0
2011/2012 5 Č 2222 ŠK Polabiny 2347 2360 Rogozenco Dorian Výstaviště Lysá nad Labem 2552 2534 ½
2011/2012 4 B 2222 ŠK Polabiny 2347 2360 Jakubowski Krzysztof Slavoj Ostrava - Poruba 2491 2502 0
2011/2012 3 Č 2222 ŠK Polabiny 2347 2360 Antoniewski Rafal BŠŠ Frýdek-Místek 2585 2604 ½
2011/2012 2 Č 2222 ŠK Polabiny 2347 2360 Velička Petr ŠK Labortech Ostrava 2462 2462 ½
2011/2012 1 B 2222 ŠK Polabiny 2347 2360 Chytilek Roman ŠK Zlín 2393 2394 0
2011/2012 11 Č 2222 ŠK Polabiny B 2347 2360 Hába Petr ŠK Gordic 2502 2479 0
2011/2012 10 B 2222 ŠK Polabiny B 2347 2360 Chytilek Roman ŠK Zlín B 2393 2394 ½
2011/2012 9 Č 2222 ŠK Polabiny B 2347 2360 Jurčík Martin Šachový klub Karviná 2355 2372 ½
2011/2012 8 B 2222 ŠK Polabiny B 2347 2360 Ševčík Vladimír ŠK Duras BVK Brno-Královo Pole 2247 2248 1
2011/2012 7 Č 2222 ŠK Polabiny B 2347 2360 Langner Ladislav TŽ Třinec 2350 2336 0
2011/2012 6 B 2222 ŠK Polabiny B 2347 2360 Kislinsky Alexey Slavia Orlová 2528 2482 0
2011/2012 5 Č 2222 ŠK Polabiny B 2347 2360 Fiřt Stanislav Labortech Ostrava B 2294 2276 0
2011/2012 4 B 2222 ŠK Polabiny B 2347 2360 Biolek Richard A64 Grygov B 2464 2460 0
2011/2012 3 Č 2222 ŠK Polabiny B 2347 2360 Stachowiak Kamil Tatran Litovel B 2425 2404 ½
2011/2012 2 B 2222 ŠK Polabiny B 2347 2360 Sosna Jan ŠK Staré Město 2398 2407 0
2011/2012 1 B 2222 ŠK Polabiny B 2347 2360 Mudrák Josef Slavia Kroměříž 2368 2352 1
2010/2011 11 Č 2222 SK Polabiny B 2317 Buchníček Petr SK Caissa Trebic A 2305 ½
2010/2011 8 B 2222 SK Polabiny B 2317 Kunčar Petr Lokomotiva Brno 2106 1
2010/2011 7 Č 2222 SK Polabiny B 2317 Hlaváček Robert SK Chrudim 2236 1
2010/2011 5 Č 2222 SK Polabiny B 2317 Vojtěch Ladislav SK Caissa Trebic B 2093 1
2010/2011 3 B 2222 SK Polabiny B 2317 Seidl Štěpán Sokol Bedrichov 2132 1
2010/2011 1 B 2222 SK Polabiny B 2317 Holásek Pavel Jiskra Usti nad Orlici 2105 1
2010/2011 11 B 2222 ŠK Polabiny 2317 Cvek Robert 1. Novoborský ŠK 2494 0
2010/2011 10 Č 2222 ŠK Polabiny 2317 Sodoma Jan ŠK Zikuda Turnov 2343 0
2010/2011 9 Č 2222 ŠK Polabiny 2317 Berezjuk Sergej BŠŠ Frýdek-Místek 2379 1
2010/2011 8 B 2222 ŠK Polabiny 2317 Neděla Vlastimil TŽ Třinec 2334 1
2010/2011 7 B 2222 ŠK Polabiny 2317 Velička Petr ŠK Labortech Ostrava 2454 ½
2010/2011 6 Č 2222 ŠK Polabiny 2317 Ponížil Cyril ŠK Zlín 2398 ½
2010/2011 5 B 2222 ŠK Polabiny 2317 Černoušek Lukáš ŠK Rapid Pardubice 2410 1
2010/2011 4 Č 2222 ŠK Polabiny 2317 Brodowski Piotr A64 VALOZ Grygov 2417 0
2010/2011 3 B 2222 ŠK Polabiny 2317 Kuchynka Lukáš Tatran Litovel 2287 0
2010/2011 2 B 2222 ŠK Polabiny 2317 Cífka Stanislav ŠK Mahrla Praha 2410 0
2010/2011 1 Č 2222 ŠK Polabiny 2317 Špaček Petr Výstaviště Lysá nad Labem 2408 ½
2009/2010 11 Č ŠK Vysoké Mýto 2353 Rašík Vítězslav ŠK Slavoj Poruba 2464 0
2009/2010 10 B ŠK Vysoké Mýto 2353 Malinovský Karel Slavia Kroměříž 2356 ½
2009/2010 9 Č ŠK Vysoké Mýto 2353 Zabystrzan Pavel SK Slavia Orlová 2285 ½
2009/2010 8 B ŠK Vysoké Mýto 2353 Rojíček Vojtěch TJ Mittal Ostrava 2426 1
2009/2010 7 Č ŠK Vysoké Mýto 2353 Žilka Štěpán Tatran Litovel A 2485 0
2009/2010 6 B ŠK Vysoké Mýto 2353 Stachowiak Kamil Tatran Litovel B 2409 ½
2009/2010 5 Č ŠK Vysoké Mýto 2353 Jurčík Marián Jakl Karvina 2477 1
2009/2010 4 B ŠK Vysoké Mýto 2353 Kleberc Karel ŠK Labortech Ostrava 2318 1
2009/2010 3 Č ŠK Vysoké Mýto 2353 Walek Milan TŽ Třinec B 2350 0
2009/2010 2 B ŠK Vysoké Mýto 2353 Sosna Jan ŠK Staré Město 2413 ½
2009/2010 1 B ŠK Vysoké Mýto 2353 Kulovaná Eva ŠK Gordic Jihlava 2287 ½
2009/2010 9 B 2222 ŠK Polabiny 2353 Neuman Petr ŠK Zikuda Turnov 2439 0
2009/2010 8 Č 2222 ŠK Polabiny 2353 Bartel Mateusz 1. Novoborský ŠK 2618 0
2009/2010 7 B 2222 ŠK Polabiny 2353 Vymazal Bronislav ŠK DURAS BVK - Královo Pole 2334 ½
2009/2010 6 Č 2222 ŠK Polabiny 2353 Čech Pavel ŠK SK Zlín 2424 0
2009/2010 5 Č 2222 ŠK Polabiny 2353 Černoušek Lukáš SAGINA Pardubice 2417 0
2009/2010 4 Č 2222 ŠK Polabiny 2353 Talla Vladimír ŠK Geofin Ostrava 2454 0
2009/2010 3 B 2222 ŠK Polabiny 2353 Šimáček Pavel A64 VALOZ Grygov 2513 ½
2009/2010 2 B 2222 ŠK Polabiny 2353 Plát Vojtěch TŽ Třinec 2397 ½
2009/2010 1 Č 2222 ŠK Polabiny 2353 Žilka Štěpán BŠŠ Frýdek-Místek 2485 1
2008/2009 11 Č ŠK Caissa Třebíč B 2320 Schwarz Milan ŠK Duras BVK-Královo Pole B 2069 1
2008/2009 10 B ŠK Caissa Třebíč B 2320 Vašut Karel TJ Žďár n. Sázavou A 2153 ½
2008/2009 9 Č ŠK Caissa Třebíč B 2320 Jedlička Aleš 2222 ŠK Polabiny B 2287 ½
2008/2009 8 B ŠK Caissa Třebíč B 2320 Dočekal Jan SPgŠ+G Znojmo A 2246 1
2008/2009 7 B ŠK Caissa Třebíč B 2320 Sabol Marian ŠK Vysoké Mýto 2354 ½
2008/2009 6 Č ŠK Caissa Třebíč B 2320 Vyskočil Neklan Pila Ořechov A 2296 1
2008/2009 5 B ŠK Caissa Třebíč B 2320 Shilov Sergej ŠK Bohemia Pardubice A 2266 ½
2008/2009 4 Č ŠK Caissa Třebíč B 2320 Vařejčko Josef TJ Sokol Zaječice A 2233 0
2008/2009 3 B ŠK Caissa Třebíč B 2320 Košata Jan ŠK Kuřim KME-DDM A 2124 1
2008/2009 1 B ŠK Caissa Třebíč B 2320 Šenkýř Vladimír ŠK Gordic Jihlava B 2179 1
2008/2009 11 Č 2222 ŠK Polabiny 2320 Česal Jaroslav Sokol Plzeň I 2235 1
2008/2009 10 B 2222 ŠK Polabiny 2320 Adámek Zdeněk Holdia DP Praha B 2184 0
2008/2009 9 Č 2222 ŠK Polabiny 2320 Roj Miroslav TJ Slavia Hradec Králové 2160 ½
2008/2009 8 B 2222 ŠK Polabiny 2320 Pokrupa Marek Sokol Plzeň - Letná 2189 1
2008/2009 7 Č 2222 ŠK Polabiny 2320 Vrána Jan 1. Novoborský ŠK B"" 2234 1
2008/2009 6 B 2222 ŠK Polabiny 2320 Postupa Pavel Výstaviště Lysá nad Labem 2154 1
2008/2009 4 Č 2222 ŠK Polabiny 2320 Šťastný Jan TJ ŠO Chrudim 2239 1
2008/2009 3 B 2222 ŠK Polabiny 2320 Jaček Martin ŠK Sokol Vyšehrad 2184 1
2008/2009 2 Č 2222 ŠK Polabiny 2320 Forman Štěpán Sokol Vršovice 2288 ½
2008/2009 1 B 2222 ŠK Polabiny 2320 Pletánek Jan Space" Poštovní spořitelna "B"" 2237 1
2007/2008 9 Č OREL OŘECHOV A 2287 Jedlička Aleš 2222 ŠK POLABINY B 2310 1
2007/2008 7 Č OREL OŘECHOV A 2287 Červený Petr TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2413 0
2007/2008 6 B OREL OŘECHOV A 2287 Blatný Pavel BYDO ZAKŘANY A 2474 0
2007/2008 5 Č OREL OŘECHOV A 2287 Vašut Karel TJ ŽďAS ŽďÁR NAD SÁZAVOU A 2172 0
2007/2008 4 B OREL OŘECHOV A 2287 Píza Vlastimil ŠK GORDIC JIHLAVA B 2250 1
2007/2008 3 Č OREL OŘECHOV A 2287 Roško Luboš 2222 ŠK POLABINY C 2232 0
2007/2008 2 B OREL OŘECHOV A 2287 Vařejčko Josef ŠK VYSOKÉ MÝTO A 2267 0
2007/2008 1 Č OREL OŘECHOV A 2287 Bělohlávek Petr TJ NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU A 2207 1
2006/2007 11 B TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2285 Kopřiva Oldřich ŠK GARDE LIPOVEC 2177 1
2006/2007 10 Č TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2285 Shilov Sergey EUROKOMPLEX AUTOSKLA 2275 0
2006/2007 9 B TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2285 Kulovaná Eva TJ NÁMĚŠŤNAD OSLAVOU 2252 ½
2006/2007 8 Č TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2285 Zpěvák Pavel ŠK BYDO ZAKŘANY A 2400 ½
2006/2007 7 B TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2285 Škaroupka Jiří TJ ZNOJMO A 2180 1
2006/2007 6 Č TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2285 Riška Lubomír ŠK LOKOMOTIVA BRNO C 2227 0
2006/2007 5 B TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2285 Mojžíš Jaroslav 2222 ŠK POLABINY C 2236 1
2006/2007 4 Č TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2285 Píza Vlastimil ŠK GORDIC JIHLAVA B 2242 ½
2006/2007 3 B TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2285 Vašut Karel TJ ŽDAS ŽDÁR N.SÁZAVOU 2145 ½
2006/2007 2 Č TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2285 Sabol Marian TJ SOKOL ZAJEČICE 2284 1
2006/2007 1 Č TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2285 Ševčík Vladimír ŠK DURAS BVK-KRÁLOVO POLE C 2231 ½
2006/2007 11 B ŠK Duras Brno "A" 2285 Stratil Ladislav Tatran Litovel "A" 2393 ½
2006/2007 10 Č ŠK Duras Brno "A" 2285 Mrva Marek Mittal Ostrava "A" 2257 1
2006/2007 9 Č ŠK Duras Brno "A" 2285 Brychta Jan ŠK Gordic Jihlava "A" 2198 1
2006/2007 8 B ŠK Duras Brno "A" 2285 Růžička Petr TŽ Třinec "B" 2283 0
2006/2007 7 Č ŠK Duras Brno "A" 2285 Bažant Petr ŠK Staré Město 1923 2281 ½
2006/2007 6 B ŠK Duras Brno "A" 2285 Kufa Pavel Slavoj Poruba "A" 2191 1
2006/2007 5 Č ŠK Duras Brno "A" 2285 Buráň Jaroslav ŠK Staré Město 2173 1
2006/2007 4 B ŠK Duras Brno "A" 2285 Nový Martin Orel Ořechov "A" 2125 0
2006/2007 3 Č ŠK Duras Brno "A" 2285 Antošík Alois ŠK Stonava "A" 2251 0
2006/2007 2 B ŠK Duras Brno "A" 2285 Bednář Jakub Lokomotiva Brno "B" 2096 1
2006/2007 1 Č ŠK Duras Brno "A" 2285 Pavelka Jindřich Slavia Kroměříž "A" 2169 0
2005/2006 11 B Štefanydes Polička 2222 Ondráček Ondřej TJ CHS Chotěboř 2032 ½
2005/2006 10 Č Štefanydes Polička 2222 Sabol Marian ŠK Vysoké Mýto 2287 ½
2005/2006 9 B Štefanydes Polička 2222 Petuchov Sergej Eurokomplex Pardubice 2205 1
2005/2006 8 Č Štefanydes Polička 2222 Onderek David TJ + DDM Chrudim B 2132 ½
2005/2006 7 B Štefanydes Polička 2222 Papáček Miloš Spartak OEZ Letohrad 1949 1
2005/2006 6 Č Štefanydes Polička 2222 Zeman Martin TJ Jiskra Litomyšl 2012 1
2005/2006 5 B Štefanydes Polička 2222 Mojžíš Jaroslav 2222 ŠK Polabiny B 2209 ½
2005/2006 4 Č Štefanydes Polička 2222 Vobořil Pavel Kavárna Evropa Pardubice 2025 1
2005/2006 3 B Štefanydes Polička 2222 Roušar Zdeněk TJ DDM Hlinsko 2034 1
2005/2006 2 Č Štefanydes Polička 2222 Tuvšinbajar Dorjkhú SK Žamberk 2107 1
2005/2006 1 B Štefanydes Polička 2222 Valenta Vít Jiskra Ústí nad Orlicí 2167 1
2005/2006 11 Č Lokomotiva Brno B 2222 Pick Štěpán TJ Pankrác 2250 1
2005/2006 10 Č Lokomotiva Brno B 2222 Orság Milan Sokol Plzeň Ingem 2408 1
2005/2006 9 B Lokomotiva Brno B 2222 Walek Milan TŽ Třinec 2374 0
2005/2006 8 B Lokomotiva Brno B 2222 Talla Vladimír Labortech Ostrava 2425 0
2005/2006 7 B Lokomotiva Brno B 2222 Blatný Pavel Lokomotiva Brno A 2519 0
2005/2006 6 Č Lokomotiva Brno B 2222 Bindrich Falko TJ Zikuda Turnov 2391 0
2005/2006 5 Č Lokomotiva Brno B 2222 Bernášek Jan Bauset Pardubice 2440 ½
2005/2006 4 B Lokomotiva Brno B 2222 Vesselovsky Serguei A64 Hagemann Opava 2409 ½
2005/2006 3 B Lokomotiva Brno B 2222 Pisk Petr ŠK SK Zlín 2345 1
2005/2006 2 B Lokomotiva Brno B 2222 Vávra Pavel ŠK Sokol Vyšehrad 2314 0
2005/2006 1 B Lokomotiva Brno B 2222 Plachetka Jan ŠK Mahrla Praha 2439 ½
2004/2005 11 B Duras BVK Brno A" 2135 Tomeš Zdeněk CD Rating Brno 2131 1
2004/2005 10 Č Duras BVK Brno A" 2135 Trombík Karel Slavia Orlová A" 2254 0
2004/2005 9 B Duras BVK Brno A" 2135 Plát Vojtěch ŠK Staré Město A" 1787 ½
2004/2005 8 Č Duras BVK Brno A" 2135 Babušek Miroslav Jakl Karviná A" 1954 0
2004/2005 7 B Duras BVK Brno A" 2135 Hudaček Josef TJ Uherský Ostroh 2047 1
2004/2005 6 Č Duras BVK Brno A" 2135 Kojetský Pavel Slavie Kroměříž A 2090 1
2004/2005 5 B Duras BVK Brno A" 2135 Weczerek Marek MSA Dolní Benešov 2045 1
2004/2005 3 B Duras BVK Brno A" 2135 Kantor Petr TŽ Třinec B" 2124 1
2003/2004 11 B TJ Štefanydes Polička 2180 Kosek Jiří ŠK Vysoké Mýto 2101 0
2003/2004 10 Č TJ Štefanydes Polička 2180 Krumer Miroslav TJ Lokomotiva Česká Třebová 1914 1
2003/2004 9 B TJ Štefanydes Polička 2180 Belobrad Ivan SK Žamberk 2035 0
2003/2004 8 Č TJ Štefanydes Polička 2180 Petrus Luděk CHS Chotěboř 1881 1
2003/2004 7 B TJ Štefanydes Polička 2180 Šír Zbyněk Plzeňka Pardubice 2225 1
2003/2004 6 Č TJ Štefanydes Polička 2180 Votava Jan 2222 ŠK Rosignano Polabiny B 2506 ½
2003/2004 5 Č TJ Štefanydes Polička 2180 Hájek Lukáš ŠO+DDM Chrudim B 2082 1
2003/2004 4 B TJ Štefanydes Polička 2180 Bernášek Jan TJ Lanškroun 2365 0
2003/2004 3 Č TJ Štefanydes Polička 2180 Šmajzr Martin TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2165 0
2003/2004 2 B TJ Štefanydes Polička 2180 Karaba David TJ Synthesia Pardubice C 2025 1
2003/2004 1 Č TJ Štefanydes Polička 2180 Šklíba Martin Eurokomplex Autoskla Pardubice 2177 0