Hráč Hála Bohumil

Hála Bohumil

User Pic
Jméno: Hála Bohumil
Oddíl: TJ Spartak Vrchlabí
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2209
Elo mezinárodní: 2209
ID: 183
FIDE ID: 306215
Rok narození: 1974
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 8 TJ Spartak Plchot Vrchlabí 2204 2212 Novotný Josef Panda Rychnov n.K. B 2028 2024 1
2018/2019 5 TJ Spartak Plchot Vrchlabí 2212 2212 Čáp Jaroslav TJ Hronov 1767 1764 ½
2018/2019 2 TJ Spartak Plchot Vrchlabí 2206 2207 Sucharda David ŠK AD Jičín B 2040 2062 1
2017/2018 10 Spartak Vrchlabí 2207 2218 Čechura Petr TJ Náchod B 2170 2168 ½
2017/2018 6 Spartak Vrchlabí 2221 2218 Velecký Viktor TJ Hronov 2051 2072 0
2017/2018 4 Spartak Vrchlabí 2207 2218 Nálevka Petr TJ Lázně Bělohrad 2080 2064 1
2015/2016 10 TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí A 2217 2222 Prouza Pavel TJ Jiskra Jaroměř A 1955 1959 ½
2015/2016 7 TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí A 2217 2222 Šolc Filip DDM Třebechovice pod Orebem 1887 1933 ½
2015/2016 5 TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí A 2217 2222 Zahálka Jan TJ Dvůr Králové nad Labem A 1870 1853 ½
2014/2015 11 TJ Lokomotiva Trutnov 2217 2222 Novák Radomír TJ Slavia Hradec Králové C 2137 2138 1
2014/2015 9 TJ Lokomotiva Trutnov 2236 2232 Tejkal Lubomír TJ Spartak Sklípek Vrchlabí B 2032 2022 ½
2014/2015 5 TJ Lokomotiva Trutnov 2236 2232 Novotný Lubomír TJ Nová Paka 1927 1928 1
2014/2015 11 TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí 2236 2232 Mojžíš Jan Sněžka TJ Náchod 2148 2143 ½
2014/2015 7 TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí 2236 2232 Šolc Filip TJ Jiskra Jaroměř B 1811 1889 1
2014/2015 1 TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí 2236 2232 Gogela Jan TJ Hronov 1960 1963 ½
2012/2013 5 TJ Slavia Hradec Králové 2251 2247 Varga Dávid ŠK Holdia DP Praha B 2289 0
2012/2013 4 TJ Slavia Hradec Králové 2251 2247 Kuba Jindřich ŠK ERA Poštovní spořitelna 2210 2206 0
2011/2012 8 TJ Slavia Hradec Králové B 2252 2248 Macháň Jan 2222 ŠK Polabiny C 2001 2035 1
2011/2012 5 TJ Slavia Hradec Králové B 2252 2248 Pečinka Martin Šachový klub Ústí nad Orlicí 2067 2069 ½
2010/2011 8 TJ Slavia Hradec Králové "B" 2257 Vltavský Vladimír ŠK Zikuda Turnov "B" 2205 ½
2010/2011 7 TJ Slavia Hradec Králové "B" 2257 Vala Filip Stadion Kutná Hora 2047 ½
2010/2011 5 TJ Slavia Hradec Králové "B" 2257 Jareš Jiří Desko Liberec 2036 0
2010/2011 4 TJ Slavia Hradec Králové "B" 2257 Munk Petr JOLY Lysá nad Labem "B" 2192 1
2010/2011 3 TJ Slavia Hradec Králové "B" 2257 Drábek Vojtěch TJ Neratovice 2142 ½
2010/2011 2 TJ Slavia Hradec Králové "B" 2257 Lizner Milan TJ Pankrác "B" 2056 1
2010/2011 8 TJ Slavia Hradec Králové 2257 Bostl František QCC České Budějovice 2205 0
2010/2011 7 TJ Slavia Hradec Králové 2257 Jančařík Joel TJ Sokol Praha Kobylisy 2205 1
2010/2011 5 TJ Slavia Hradec Králové 2257 Markovič Milan TJ Sokol Praha Vršovice 2192 1
2009/2010 6 TJ Slavia Hradec Králové B"" 2264 Šrejber Michal ŠK ZVU Engineering Lípa 2144 1
2009/2010 5 TJ Slavia Hradec Králové B"" 2264 Vinklárek Ondřej Stadion Kutná Hora 2176 ½
2009/2010 3 TJ Slavia Hradec Králové B"" 2264 Meduna Eduard ŠK AD Jičín 2425 0
2009/2010 8 TJ Slavia Hradec Králové 2264 Bujak Michal ŠK Teplice 2206 1
2009/2010 7 TJ Slavia Hradec Králové 2264 Šedý Pavel TJ Sokol Praha Vršovice 2175 0
2009/2010 4 TJ Slavia Hradec Králové 2264 Netušil Miloslav ŠK Sokol Vyšehrad 2267 ½
2009/2010 3 TJ Slavia Hradec Králové 2264 Froněk Vítězslav Poštovní spořitelna B"" 2102 ½
2008/2009 11 TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2279 Hošek Milan 2222 ŠK Polabiny C"" 2302 1
2008/2009 10 TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2279 Moravec Michal Sokol Kolín 2309 ½
2008/2009 9 TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2279 Voráček Miroslav TJ Tourist Biomedica Říčany 2227 1
2008/2009 8 TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2279 Vaculík Martin ŠK Zikuda Turnov B"" 2288 0
2008/2009 7 TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2279 Svoboda Václav SK OAZA Praha 2271 0
2008/2009 6 TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2279 Špaček Petr JOLY Lysá nad Labem B 2423 0
2008/2009 5 TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2279 Vichnar David Sokol Mladá Boleslav 2221 1
2008/2009 4 TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2279 Voloshin Leonid Šachklub AD Jičín 2448 ½
2008/2009 3 TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2279 Chalupa Ivan ŠK Sokol Vyšehrad C"" 2170 0
2008/2009 2 TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2279 Vacek Martin TJ Slavia Hradec Králové B"" 2308 ½
2008/2009 1 TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2279 Sýkora Josef ŠK Rapid Pardubice 2157 ½
2008/2009 10 TJ Slavia Hradec Králové 2279 Neckář Lubomír Výstaviště Lysá nad Labem 2337 ½
2008/2009 5 TJ Slavia Hradec Králové 2279 Kozák Miloš Space" Poštovní spořitelna "B"" 2154 0
2007/2008 11 TJ Slavia Hradec Králové 2275 Hájek Jiří TJ Sokol Zaječice 2121 ½
2007/2008 9 TJ Slavia Hradec Králové 2275 Schula Michal Sokol Vršovice 2265 ½
2007/2008 8 TJ Slavia Hradec Králové 2275 Hošek Milan 2222 ŠK Polabiny 2285 1
2007/2008 5 TJ Slavia Hradec Králové 2275 Daneš Jaroslav TJ ŠO Chrudim 2201 1
2007/2008 4 TJ Slavia Hradec Králové 2275 Řezníček Tomáš TJ Pankrác 2253 ½
2007/2008 3 TJ Slavia Hradec Králové 2275 Nový Daniel Karlovarský šachklub Tietz 2009 ½
2007/2008 11 TJ Sklípek Spartak Vrchlabí 2275 Mojžíš Jan Sněžka TJ Náchod 2122 ½
2007/2008 10 TJ Sklípek Spartak Vrchlabí 2275 Vinklárek Ondřej TJ Stadion Kutná Hora 2110 1
2007/2008 9 TJ Sklípek Spartak Vrchlabí 2275 Špaček Petr ŠK JOLY Lysá nad Labem A"" 2413 0
2007/2008 8 TJ Sklípek Spartak Vrchlabí 2275 Bernard Borek ŠK Rapid Pardubice 2296 0
2007/2008 7 TJ Sklípek Spartak Vrchlabí 2275 Vodička Vlastimil Sokol Mladá Boleslav 2238 ½
2007/2008 6 TJ Sklípek Spartak Vrchlabí 2275 Černík Lukáš TJ Neratovice 2143 ½
2007/2008 5 TJ Sklípek Spartak Vrchlabí 2275 Chmiel Pavel Sokol Kolín 2294 1
2007/2008 4 TJ Sklípek Spartak Vrchlabí 2275 Vltavský Vladimír TJ Zikuda Turnov B"" 2240 ½
2007/2008 3 TJ Sklípek Spartak Vrchlabí 2275 Postupa Martin ŠK JOLY Lysá nad Labem B"" 2094 1
2007/2008 2 TJ Sklípek Spartak Vrchlabí 2275 Kořenová Martina TJ Tourist Biomedica Říčany 2234 ½
2007/2008 1 TJ Sklípek Spartak Vrchlabí 2275 Vacek Martin TJ Slavia Hradec Králové B"" 2324 ½
2006/2007 11 TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2264 Moravec Michal Sokol Kolín 2262 0
2006/2007 10 TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2264 Novotný Michal 2222 ŠK Polabiny B 2238 ½
2006/2007 9 TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2264 Vojta Pavel TRW Autoelektronika Vlašim 2194 1
2006/2007 8 TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2264 Prymula Roman TJ Slavia Hradec Králové B 2277 1
2006/2007 7 TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2264 Lechtýnský Jiří JOLY Lysá nad Labem 2443 ½
2006/2007 6 TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2264 Jaček Martin Sokol Emerge Mladá Boleslav 2188 0
2006/2007 5 TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2264 Zeinert Michal AVE-Kontakt Pardubice 2146 ½
2006/2007 4 TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2264 Vedral Oldřich Panda Aqua RWT Rychnov n. Kn. 2223 ½
2006/2007 2 TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2264 Schula Michal TJ Pankrác B 2230 1
2006/2007 1 TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2264 Vacek Radomír Desko Liberec 2116 1
2006/2007 10 TJ Slavia Hradec Králové 2264 Mojžíš Jaroslav 2222 ŠK Polabiny 2236 1
2006/2007 9 TJ Slavia Hradec Králové 2264 Šklíba Martin TJ ŠO Chrudim 2212 1
2006/2007 6 TJ Slavia Hradec Králové 2264 Kohout Vratislav Sokol Vršovice 2179 0
2006/2007 4 TJ Slavia Hradec Králové 2264 Svoboda Svatopluk TJ Pankrác 2274 0
2006/2007 1 TJ Slavia Hradec Králové 2264 Hlavsa Petr ŠK Sokol Vyšehrad B"" 2121 1
2005/2006 10 Sklípek Spartak Vrchlabí 2235 Jiruše Josef Slavia Hradec Králové C 2127 ½
2005/2006 9 Sklípek Spartak Vrchlabí 2235 Jirásek Pavel ŠK Lípa A 2169 ½
2005/2006 8 Sklípek Spartak Vrchlabí 2235 Mojžíš Jan Slovan Broumov 2214 1
2005/2006 7 Sklípek Spartak Vrchlabí 2235 Ringel Zbyněk Sokol Náchod 2245 0
2005/2006 5 Sklípek Spartak Vrchlabí 2235 Novotný Josef Panda RWT Rychnov n.K. B 2178 1
2005/2006 4 Sklípek Spartak Vrchlabí 2235 Novák Luděk ŠK Lípa B 1980 1
2005/2006 2 Sklípek Spartak Vrchlabí 2235 Dušek Martin Jiskra Hořice v Podkr. 2052 1
2005/2006 1 Sklípek Spartak Vrchlabí 2235 Jecha Vratislav Jiskra Jaroměř 1970 1
2005/2006 11 Slavia Hradec Kr. 2235 Příborský Marek Sokol Plzeň I C 2173 ½
2005/2006 6 Slavia Hradec Kr. 2235 Šimůnek Aleš Sokol Plzeň I B 2226 1
2005/2006 3 Slavia Hradec Kr. 2235 Vodička Vlastimil Sokol Vyšehrad B 2237 ½
2005/2006 1 Slavia Hradec Kr. 2235 Klíma Lukáš Novoborský ŠK 2448 0
2004/2005 9 Sl.Hrad.Králové 2247 Štross František ŠK Holdia DP B 2261 ½
2004/2005 8 Sl.Hrad.Králové 2247 Česal Jaroslav Sokol Plzeň I "B" 2268 0
2004/2005 7 Sl.Hrad.Králové 2247 Sodoma Jan Bohemians "A" 2243 ½
2004/2005 5 Sl.Hrad.Králové 2247 Pilař Miloslav Sokol Vyšehrad "B" 2290 1
2004/2005 4 Sl.Hrad.Králové 2247 Soukal Rudolf DA Praha 2187 1
2004/2005 3 Sl.Hrad.Králové 2247 Novotný Michal ŠO DDM Chrudim 2213 ½
2004/2005 11 Sklípek Spartak Vrchlabí 2247 Kolář Pavel ŠK JOLY Lysá nad Labem 2179 ½
2004/2005 10 Sklípek Spartak Vrchlabí 2247 Pirklová Hana Panda Rychnov nad Kněžnou 2155 1
2004/2005 9 Sklípek Spartak Vrchlabí 2247 Tobyáš Miroslav TJ Praga Praha 2272 1
2004/2005 8 Sklípek Spartak Vrchlabí 2247 Šimek Petr Sokol Praha - Kobylisy 2240 ½
2004/2005 7 Sklípek Spartak Vrchlabí 2247 Kourek Josef 2222 ŠK Polabiny 2269 0
2004/2005 6 Sklípek Spartak Vrchlabí 2247 Vacek Martin Slavia Hradec Králové B 2301 ½
2004/2005 5 Sklípek Spartak Vrchlabí 2247 Navrátil František Synthesia Pardubice B 2206 ½
2004/2005 4 Sklípek Spartak Vrchlabí 2247 Vrkota Miloš Stadion Kutná Hora 2009 1
2004/2005 3 Sklípek Spartak Vrchlabí 2247 Šklíba Martin AVE - Kontakt Pardubice 2201 0
2004/2005 2 Sklípek Spartak Vrchlabí 2247 Hála Viktor Sokol Kolín B 2143 1
2004/2005 1 Sklípek Spartak Vrchlabí 2247 Řehořek Martin Sokol Emerge Mladá Boleslav 2304 0
2003/2004 11 Spartak Vrchlabí 2239 Mejzlík Vojtěch Spartak Vlašim 2167 ½
2003/2004 10 Spartak Vrchlabí 2239 Klicnar Martin Viktoria Žižkov 2169 ½
2003/2004 9 Spartak Vrchlabí 2239 Mojžíš Jaroslav ŠK Polabiny Pardubice 2247 1
2003/2004 8 Spartak Vrchlabí 2239 Hostinský Jiří Synthesia Pardubice B 2206 ½
2003/2004 7 Spartak Vrchlabí 2239 Vaněk Petr Sokol Vyšehrad C 2207 0
2003/2004 6 Spartak Vrchlabí 2239 Tůma Jiří TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2142 1
2003/2004 5 Spartak Vrchlabí 2239 Knížek Jan ŠK JOLY Lysá nad Labem 2218 ½
2003/2004 4 Spartak Vrchlabí 2239 Pošta Petr AVE - Kontakt Pardubice 2180 ½
2003/2004 2 Spartak Vrchlabí 2239 Beneš Petr Sokol Kolín C 2131 1
2003/2004 1 Spartak Vrchlabí 2239 Červinka Michal Panda Rychnov nad Kněžnou 2214 1
2003/2004 10 Slavia Hr.Králové 2239 Tupý Martin SC A64 Grygov 2340 0
2003/2004 6 Slavia Hr.Králové 2239 Michálek Jan Sokol Plzeň Ingem 2396 ½
2003/2004 3 Slavia Hr.Králové 2239 Civín Tomáš ŠK Mahrla Praha 2367 0