Hráč Volf Jaroslav

Volf Jaroslav

User Pic
Jméno: Volf Jaroslav
Oddíl: Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 1961
Elo mezinárodní: 1947
ID: 406
FIDE ID: 310409
Rok narození: 1944
Třída rozhodčího: U
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 3 ŠK Ústí nad Orlicí B 1947 1961 Šmíd František TJ Slovan Moravská Třebová 1741 1703 ½
2019/2020 2 ŠK Ústí nad Orlicí B 1947 1961 Pail Milan Proplast Česká Třebová 1847 1842 1
2019/2020 1 ŠK Ústí nad Orlicí B 1970 1961 Píše Jiří ŠK Ústí nad Orlicí C 1775 1727 ½
2019/2020 1 SK Usti nad Orlici 1970 1961 Kalousová Julie TJ Lanskroun B 1542 1565 0
2019/2020 2 SK Usti nad Orlici D 1947 1961 Vohník Miroslav TJ Sokol Nekor 0 1653 ½
2018/2019 11 SK Usti nad Orlici A 1955 1934 Bartošová Lucie SK pri DDM Litomysl 1904 1898 ½
2018/2019 9 SK Usti nad Orlici A 1952 1934 Janeček Ondřej TJ Spartak Letohrad 1480 1477 1
2018/2019 8 SK Usti nad Orlici A 1958 1934 Londin Milan SO Hlinsko 1699 1692 1
2018/2019 7 SK Usti nad Orlici A 1958 1934 Mazura Tomáš SK Bohemia Pardubice 1839 1837 ½
2018/2019 5 SK Usti nad Orlici A 1951 1934 Kopal Vladimír SK+Sokol Zamberk 1537 1538 1
2018/2019 4 SK Usti nad Orlici A 1953 1950 Kalousová Julie TJ Lanskroun 1418 1415 ½
2018/2019 3 SK Usti nad Orlici A 1967 1950 Jiroušek Jan 2222 SK Polabiny D 1815 1885 ½
2018/2019 2 SK Usti nad Orlici A 1967 1950 Ptáček Miloslav SK Vysoke Myto B 1746 1755 ½
2018/2019 11 SK Usti nad Orlici C 1952 1934 Křeček Jiří SK Svitavy 1666 1653 1
2018/2019 10 SK Usti nad Orlici C 1952 1934 Šmejdíř Waldemar Sachovy klub Chocen 1515 1557 1
2018/2019 9 SK Usti nad Orlici C 1958 1934 Vacek Miroslav SO Horni Cermna 1500 1516 1
2018/2019 8 SK Usti nad Orlici C 1958 1934 Špinler Bronislav Sokol Mistrovice 1444 1445 ½
2018/2019 7 SK Usti nad Orlici C 1951 1934 Bureš Milan Proplast Ceska Trebova 1532 1549 1
2018/2019 6 SK Usti nad Orlici C 1951 1934 Endl Vlastimil TJ Slovan Moravska Trebova 1582 1608 1
2018/2019 5 SK Usti nad Orlici C 1953 1950 Kolomý Adam TJ Lanskroun B 1710 1657 1
2018/2019 4 SK Usti nad Orlici C 1953 1950 Simon Jakub TJ Stefanydes Policka B 1645 1620 1
2018/2019 3 SK Usti nad Orlici C 1967 1950 Marek Michal SK Dolni Cermna 1700 1710 1
2018/2019 2 SK Usti nad Orlici C 1967 1950 Rusz Gustav SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1532 1549 ½
2018/2019 1 SK Usti nad Orlici C 1973 1950 Píše Jiří SK Usti nad Orlici D 1726 1667 ½
2018/2019 6 SK Usti nad Orlici E 1951 1934 Hejkrlík Petr SO Kunvaldska a.s. Kunvald B 1330 1350 1
2017/2018 11 SK Usti nad Orlici C 1962 1965 Motl Ladislav SK Dolni Cermna 1621 1633 1
2017/2018 9 SK Usti nad Orlici C 1978 1965 Kalousek Miroslav TJ Sokol Horni Cermna 1773 1831 1
2017/2018 8 SK Usti nad Orlici C 1978 1965 Solil Roman TJ Lanskroun B 1958 1953 ½
2017/2018 7 SK Usti nad Orlici C 1993 1965 Grepl Pavel TJ Slovan Moravska Trebova 1911 1913 0
2017/2018 6 SK Usti nad Orlici C 1993 1965 Simon Jakub TJ Stefanydes Policka B 1601 1599 1
2017/2018 5 SK Usti nad Orlici C 1979 1965 Bouchal Lukáš Sokol Mistrovice 1728 1721 ½
2017/2018 4 SK Usti nad Orlici C 1979 1965 Ambrožová Lucie SK Svitavy 1855 1867 0
2017/2018 3 SK Usti nad Orlici C 1979 1965 Keprta Stanislav SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1886 1882 ½
2017/2018 2 SK Usti nad Orlici C 1979 1965 Lorenc Josef TJ Spartak Letohrad 1853 1842 ½
2017/2018 1 SK Usti nad Orlici C 2013 1989 Píše Jiří SK Usti nad Orlici D 1717 1683 1
2017/2018 11 SK Usti nad Orlici A 1962 1965 Podgorný Radim SK Vysoke Myto B 1698 1727 ½
2017/2018 10 SK Usti nad Orlici A 1979 1965 Linhart Zbyněk TJ SO Chrudim 1950 1942 ½
2017/2018 9 SK Usti nad Orlici A 1979 1965 Jiroušek Jan 2222 SK Polabiny E 1733 1717 0
2017/2018 7 SK Usti nad Orlici A 1978 1965 Starý Lukáš SK Bohemia Pardubice 1862 1876 ½
2017/2018 6 SK Usti nad Orlici A 1993 1965 Vašková Marie SO Hlinsko 1391 1377 1
2017/2018 5 SK Usti nad Orlici A 1993 1965 Zeman Ladislav SK pri DDM Litomysl 1737 1759 ½
2017/2018 4 SK Usti nad Orlici A 1979 1965 Lorenc Adam SK+Sokol Zamberk 1880 1841 1
2017/2018 3 SK Usti nad Orlici A 1979 1965 Törvenyi Roman 2222 SK Polabiny D 1970 1977 ½
2017/2018 2 SK Usti nad Orlici A 1979 1965 Senko Ján TJ Lanskroun 0 1256 1
2017/2018 1 SK Usti nad Orlici A 2013 1989 Taslar Karel SK Usti nad Orlici B 1657 1643 1
2016/2017 11 SK Usti nad Orlici B 2014 2031 Ptáček Luboš SK Vysoke Myto B 2105 2077 ½
2016/2017 10 SK Usti nad Orlici B 2014 2031 Kotva Milan SK Svitavy 1992 2026 ½
2016/2017 9 SK Usti nad Orlici B 2014 2031 Hennig Thomas SK Rapid Pardubice C 2045 2057 ½
2016/2017 8 SK Usti nad Orlici B 2014 2031 Česenek Jan TJ SO Chrudim 1985 1912 ½
2016/2017 7 SK Usti nad Orlici B 2014 2031 Vodička Pavel SK Bohemia Pardubice 1996 1992 ½
2016/2017 6 SK Usti nad Orlici B 2014 2031 Tulis Jan TJ Stefanydes Policka B 1869 1905 1
2016/2017 5 SK Usti nad Orlici B 2014 2031 Nešpor Jakub TJ Jiskra Litomysl 1773 1725 0
2016/2017 4 SK Usti nad Orlici B 2014 2031 Hájek Jiří Sokol Zajecice 2069 2086 ½
2016/2017 3 SK Usti nad Orlici B 2014 2031 Hon Jiří Jiskra Hermanuv Mestec 1770 1774 ½
2016/2017 2 SK Usti nad Orlici B 2014 2031 Trojan Luboš 2222 SK Polabiny D 2007 2034 ½
2016/2017 10 SK Usti nad Orlici 2014 2031 Ludvík Tomáš 2222 SK Polabiny B 1830 1825 1
2016/2017 9 SK Usti nad Orlici 2014 2031 Jiroušek Jan 2222 SK Polabiny C 1408 1549 1
2016/2017 7 SK Usti nad Orlici 2014 2031 Štěpán Michal TJ Slavia Hradec Kralove B 2087 2102 1
2016/2017 3 SK Usti nad Orlici 2014 2031 Prokop Matěj SK Rapid Pardubice B 1915 1897 1
2016/2017 2 SK Usti nad Orlici 2014 2031 Svíženský Luboš Caissa Pivovar Dalesice 1999 1958 ½
2015/2016 10 ŠK Ústí nad Orlicí B 2014 2031 Keprta Stanislav ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 1913 1940 ½
2015/2016 9 ŠK Ústí nad Orlicí B 2014 2031 Mikyska Kamil TJ Spartak OEZ Letohrad 1883 1898 ½
2015/2016 7 ŠK Ústí nad Orlicí B 2014 2031 Glöckner Jaromír Sokol Mistrovice 1848 1863 ½
2015/2016 5 ŠK Ústí nad Orlicí B 2014 2031 Merta Michal ŠK Dolní Čermná 1745 1771 ½
2015/2016 4 ŠK Ústí nad Orlicí B 2014 2031 Paščenko Jaromír TJ Štefanydes Polička C 2033 2076 1
2015/2016 3 ŠK Ústí nad Orlicí B 2014 2031 Kotva Milan ŠK Svitavy B 1992 2026 ½
2015/2016 2 ŠK Ústí nad Orlicí B 2014 2031 Kučera Jan TJ Spartak Choceň 1900 1925 1
2015/2016 1 ŠK Ústí nad Orlicí B 2014 2031 Kapoun Vít ŠK Ústí nad Orlicí C 1806 1804 1
2015/2016 10 TJ Lanškroun 2014 2031 Maděra Stanislav ŠK Svitavy 1677 1678 ½
2015/2016 9 TJ Lanškroun 2014 2031 Slabý Miloš ŠK Rapid Pardubice C 1848 1833 0
2015/2016 7 TJ Lanškroun 2014 2031 Pelcl Karel Proplast Česká Třebová 1832 1853 1
2015/2016 5 TJ Lanškroun 2014 2031 Cach Tomáš TJ Sokol Zaječice 1571 1518 1
2015/2016 2 TJ Lanškroun 2014 2031 Stodola Jakub TJ Štefanydes Polička B 1738 1718 ½
2015/2016 1 TJ Lanškroun 2014 2031 Šváb Jiří TJ Jiskra Litomyšl 1882 1845 ½
2015/2016 11 ŠK Ústí nad Orlicí 2014 2031 Jedličková Petra ŠK ZVU Engineering Lípa A 1783 1770 1
2015/2016 8 ŠK Ústí nad Orlicí 2014 2031 Trojan Luboš 2222 ŠK Polabiny B 2007 2034 ½
2015/2016 6 ŠK Ústí nad Orlicí 2014 2031 Komárek David TJ ŠO Chrudim 2159 2144 ½
2014/2015 11 ŠK Ústí nad Orlicí C 2067 2051 Tobiška Jaroslav ŠO K a. s. Kunvald B 1728 1640 1
2014/2015 10 ŠK Ústí nad Orlicí C 2067 2051 Mazura Jaroslav SK+Sokol Žamberk C 1582 1
2014/2015 8 ŠK Ústí nad Orlicí C 2067 2051 Ježek Jakub TJ Sokol Mistrovice A 1670 1656 ½
2014/2015 6 ŠK Ústí nad Orlicí C 2067 2051 Filip Libor TJ Jablonné nad Orlicí 1883 1905 1
2014/2015 11 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2067 2051 Pavliš Jaromír TJ Žďár nad Sázavou A 1961 1943 ½
2014/2015 10 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2067 2051 Trojan Luboš 2222 ŠK Polabiny B 2018 2018 ½
2014/2015 9 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2067 2051 Flašar Jaroslav ŠK AD Jičín B 2013 1986 ½
2014/2015 8 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2067 2051 Doležel Jaromír ŠK 1921 Zábřeh 2042 2034 ½
2014/2015 7 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2067 2051 Smejkal Jan TJ Štefanydes Polička B 1952 1938 ½
2014/2015 6 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2067 2051 Havelka Josef TJ Štefanydes Polička A 2019 2056 ½
2014/2015 5 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2067 2051 Šmíd Jaroslav ŠK Vysoké Mýto 2084 2092 ½
2014/2015 4 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2067 2051 Malivánek Jiří AKIS Pardubice 2124 2126 0
2014/2015 3 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2067 2051 Vařejčko Josef ŠK ZVU Engineering Lípa A 2186 2185 0
2014/2015 2 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2067 2051 Hastík Svatopluk TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 2056 2068 ½
2014/2015 1 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2067 2051 Jezbera Jiří TJ Slavia Hradec Králové B 2173 2181 ½
2013/2014 11 ŠK Ústí nad Orlicí B 2087 2073 Kosek Marek ŠK Vysoké Mýto B 2007 2020 ½
2013/2014 9 ŠK Ústí nad Orlicí B 2087 2073 Komárková Magdaléna TJ ŠO Chrudim B 2030 2025 ½
2013/2014 7 ŠK Ústí nad Orlicí B 2087 2073 Novotný Aleš ŠK Rapid Pardubice C 1834 1807 ½
2013/2014 5 ŠK Ústí nad Orlicí B 2087 2073 Smejkal Jan TJ Štefanydes Polička B 1978 1962 1
2013/2014 3 ŠK Ústí nad Orlicí B 2087 2073 Procházka Petr TJ Lanškroun 1996 2002 ½
2013/2014 1 ŠK Ústí nad Orlicí B 2087 2073 Jelínek Václav ŠK Bohemia Pardubice 1982 1993 ½
2013/2014 9 ŠK Ústí nad Orlicí 2087 2073 Nun Josef TJ Slavia Hradec Králové B 2218 2171 ½
2013/2014 7 ŠK Ústí nad Orlicí 2087 2073 Trojan Luboš 2222 ŠK Polabiny B 2018 2008 ½
2013/2014 6 ŠK Ústí nad Orlicí 2087 2073 Ptáček Luboš ŠK Vysoké Mýto 2092 2087 ½
2013/2014 4 ŠK Ústí nad Orlicí 2087 2073 Novotný Aleš AKIS Pardubice 1834 1807 1
2013/2014 2 ŠK Ústí nad Orlicí 2087 2073 Fiala Jaroslav ŠK AD Jičín B 2187 2186 ½
2013/2014 1 ŠK Ústí nad Orlicí 2087 2073 Rošková Kateřina 2222 ŠK Polabiny C 1887 1891 ½
2012/2013 11 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2126 2120 Vicenec Roman T.J. Sokol Šumperk 2049 2012 1
2012/2013 10 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2126 2120 Mojžíš Martin ŠK Rapid Pardubice, o.s. B 2017 2013 ½
2012/2013 9 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2126 2120 Šimek Zdeněk TJ Lokomotiva Česká Třebová 1873 1891 ½
2012/2013 8 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2126 2120 Törvenyi Roman 2222 ŠK Polabiny C 2004 1992 ½
2012/2013 7 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2126 2120 Gerych Jan Agentura Garde Calcio Olomouc 2046 1993 1
2012/2013 6 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2126 2120 Dostál Pavel TJ Náchod 2105 2110 0
2012/2013 5 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2126 2120 Machlowski Slawomir Šachová škola Panda Rychnov n. Kn. 2181 2184 ½
2012/2013 4 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2126 2120 Malivánek Jiří TJ ŠO Chrudim 2178 2178 0
2012/2013 3 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2126 2120 Řezníček Jan ŠK Vysoké Mýto 2171 2169 ½
2012/2013 2 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2126 2120 Vaculík Jakub TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1862 1900 ½
2012/2013 1 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2126 2120 Steiner Pavel TJ Slavia Hradec Králové B 1886 1874 0
2012/2013 8 ŠK Ústí nad Orlicí B 2126 2120 Sýkora Josef ŠK Rapid Aggressors 2109 2085 ½
2012/2013 4 ŠK Ústí nad Orlicí B 2126 2120 Krátký Josef SK + Sokol Žamberk 1977 1979 ½
2012/2013 3 ŠK Ústí nad Orlicí B 2126 2120 Tůma Jiří TJ CHS Chotěboř 2317 2321 ½
2012/2013 2 ŠK Ústí nad Orlicí B 2126 2120 Trojan Luboš 2222 ŠK Polabiny D 2010 1981 ½
2012/2013 1 ŠK Ústí nad Orlicí B 2126 2120 Müller Petr TJ Jiskra Heřm. Městec 1981 1971 1
2011/2012 8 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2149 2129 Zikmund Jaroslav Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 1928 1907 1
2011/2012 6 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2149 2129 Žídek Jan Sokol Zaječice 1000 1
2011/2012 3 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2149 2129 Houška Bronislav TJ ŠO Chrudim 2026 2030 ½
2011/2012 1 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2149 2129 Kraus Ondřej AKIS Pardubice 1988 1965 1
2011/2012 11 Šachový klub Ústí nad Orlicí B 2149 2129 Keprta Stanislav ŠO K a.s. Kunvald 1931 1
2011/2012 10 Šachový klub Ústí nad Orlicí B 2149 2129 Glöckner Jaromír TJ Jablonné nad Orlicí 1899 1892 ½
2011/2012 9 Šachový klub Ústí nad Orlicí B 2149 2129 Bartoš Karel ŠK Svitavy 1894 1827 ½
2011/2012 7 Šachový klub Ústí nad Orlicí B 2149 2129 Hrubeš Pavel TJ Lanškroun 2158 2166 ½
2011/2012 5 Šachový klub Ústí nad Orlicí B 2149 2129 Mikyska Kamil TJ Spartak OEZ Letohrad 1883 1866 ½
2011/2012 4 Šachový klub Ústí nad Orlicí B 2149 2129 Tomeš Lukáš TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1524 1
2011/2012 2 Šachový klub Ústí nad Orlicí B 2149 2129 Šváb Jiří TJ Jiskra Litomyšl B 1870 1886 ½
2010/2011 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" 2140 Kotva Milan TJ Lokomotiva Česká Třebová 2066 1
2010/2011 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" 2140 Lorenc Oldřich TJ Štefanydes Polička 2077 ½
2010/2011 9 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" 2140 Němec Pavel TJ ŠO Chrudim "B" 2255 ½
2010/2011 8 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" 2140 Belobrad Ivan SK + Sokol Žamberk 2011 ½
2010/2011 7 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" 2140 Veselý Petr TJ Spartak OEZ Letohrad 1943 1
2010/2011 6 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" 2140 Jelínek Milan ŠK Vysoké Mýto "C" 2072 ½
2010/2011 5 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" 2140 Kosek Jiří ŠK Vysoké Mýto "B" 2106 ½
2010/2011 4 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" 2140 Kastner Oldřich Rapid Pardubice 2070 ½
2010/2011 3 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" 2140 Zvěřina Jan TJ CHS Chotěboř 1946 1
2010/2011 2 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" 2140 Solil Roman TJ Lanškroun 1999 ½
2010/2011 1 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" 2140 Černý Jan 2222 ŠK Polabiny "C" 2091 ½
2010/2011 11 Jiskra Usti nad Orlici 2140 Kosek Jiří SK Vysoke Myto 2106 ½
2010/2011 10 Jiskra Usti nad Orlici 2140 Seidl Antonín Sokol Bedrichov 1997 ½
2010/2011 9 Jiskra Usti nad Orlici 2140 Smištík Milan SK Caissa Trebic A 2337 ½
2010/2011 8 Jiskra Usti nad Orlici 2140 Tajovský Martin SK Duras BVK Brno Kralovo Pole B 2171 ½
2010/2011 6 Jiskra Usti nad Orlici 2140 Kunčar Petr Lokomotiva Brno 2106 0
2010/2011 5 Jiskra Usti nad Orlici 2140 Němec Pavel SK Chrudim 2255 1
2010/2011 3 Jiskra Usti nad Orlici 2140 Vojtěch Ladislav SK Caissa Trebic B 2093 ½
2010/2011 2 Jiskra Usti nad Orlici 2140 Škeřík Karel Jiskra Litomysl 2053 ½
2010/2011 1 Jiskra Usti nad Orlici 2140 Novotný Michal 2222 SK Polabiny B 2255 0
2009/2010 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 2151 Ptáček Luboš ŠK Vysoké Mýto B"" 2047 ½
2009/2010 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 2151 Šimek Jan Lokomotiva Česká Třebová 2192 ½
2009/2010 9 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 2151 Pokorný Tomáš TJ Lanškroun 2253 ½
2009/2010 8 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 2151 Veselý Tomáš Synpo Pardubice 2166 ½
2009/2010 7 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 2151 Petrus Luděk CHS Chotěboř 2018 ½
2009/2010 6 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 2151 Půlpán Jakub 2222 ŠK Polabiny C"" 1907 1
2009/2010 5 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 2151 Nešpůrek Petr 2222 ŠK Polabiny D"" 1557 1
2009/2010 4 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 2151 Černý Karel TJ Spartak OEZ Letohrad 2135 ½
2009/2010 3 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 2151 Kastner Oldřich TJ Štefanydes Polička 2102 ½
2009/2010 2 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 2151 Beneš Milan ŠK Vysoké Mýto C"" 1958 ½
2009/2010 1 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 2151 Blaško Štěpán TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B"" 1924 ½
2009/2010 11 TJ Jiskra Litomyšl 2151 Laušman Petr ŠK Bohemia Pardubice 2048 ½
2009/2010 6 TJ Jiskra Litomyšl 2151 Trhal Michal TJ SOKOL Zaječice 1958 ½
2009/2010 4 TJ Jiskra Litomyšl 2151 Svoboda Ivo TJ Žďár nad Sázavou 2017 0
2008/2009 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 2162 Výprachtický David SK+Sokol Žamberk C 1693 ½
2008/2009 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 2162 Petrželka Karel Lokomotiva Česká Třebová B 1855 ½
2008/2009 9 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 2162 Havel František ŠK Svitavy A 1796 ½
2008/2009 6 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 2162 Havrlík Pavel SK+Sokol Žamberk B 1904 ½
2008/2009 5 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 2162 Solil Roman TJ Lanškroun B 1983 ½
2008/2009 4 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 2162 Jedlička Eduard ŠK Svitavy B 1680 1
2008/2009 3 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 2162 Papáček Miloš TJ Jablonné nad Orlicí 1909 1
2008/2009 2 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 2162 Merta Michal ŠO K a.s. Kunvald 1793 1
2008/2009 1 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 2162 Dostál Lukáš TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1613 1
2008/2009 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2162 Wiesinger Wolfgang SK + Sokol Žamberk 1942 1
2008/2009 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2162 Šimek Jan Lokomotiva Česká Třebová 2141 ½
2008/2009 9 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2162 Černý Jan 2222 ŠK Polabiny D 2091 ½
2008/2009 8 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2162 Škeřík Karel TJ Jiskra Litomyšl 2052 ½
2008/2009 7 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2162 Kastner Oldřich TJ Štefanydes Polička 2145 ½
2008/2009 6 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2162 Trhal Tomáš ŠK Vysoké Mýto B 2091 1
2008/2009 5 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2162 Pokorný Tomáš TJ Lanškroun 2245 0
2008/2009 4 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2162 Černý Karel TJ Spartak OEZ Letohrad 2146 ½
2008/2009 3 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2162 Onderek David TJ ŠO a DDM Chrudim B 2171 ½
2008/2009 2 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2162 Vobořil Pavel Synpo Pardubice 2026 1
2008/2009 1 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2162 Ondráček Ondřej CHS Chotěboř 2060 ½
2007/2008 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2119 Veselý Tomáš ŠK Bohemia Pardubice 2123 ½
2007/2008 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2119 Havrlík Pavel SK Žamberk 1988 1
2007/2008 9 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2119 Kastner Oldřich TJ Štefanydes Polička B 2121 ½
2007/2008 8 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2119 Petuchov Sergej SYNPO Pardubice 2145 0
2007/2008 7 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2119 Šimek Jan TJ Lokomotiva Česká Třebová 2153 ½
2007/2008 6 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2119 Beneš Milan ŠK Vysoké Mýto B 1911 ½
2007/2008 5 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2119 Šilar Lubomír 2222 ŠK Polabiny D 2159 ½
2007/2008 4 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2119 Pokorný Tomáš TJ Lanškroun 2310 ½
2007/2008 2 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2119 Vobořil Pavel AKIS Pardubice 2011 1
2007/2008 1 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2119 Škeřík Karel TJ Jiskra Litomyšl 2138 1
2007/2008 9 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 2119 Černý Karel TJ Jablonné nad Orlicí 2167 ½
2007/2008 8 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 2119 Mikyska Kamil TJ Spartak OEZ Letohrad 1838 0
2007/2008 7 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 2119 Maděra Stanislav ŠK Svitavy 1832 1
2007/2008 3 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 2119 Endl Vlastimil TJ Slovan Moravská Třebová 2018 1
2007/2008 1 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 2119 Pokorný Jan TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1961 ½
2006/2007 8 Jiskra Ústí nad Orlicí C 2138 Motl Ladislav TJ Sokol Horní Čermná 1596 1
2006/2007 7 Jiskra Ústí nad Orlicí C 2138 Navrátil Miroslav Sokol Městečko Trnávka 1715 ½
2006/2007 6 Jiskra Ústí nad Orlicí C 2138 Pelcl Karel Lokomotiva Česká Třebová A 1653 ½
2006/2007 5 Jiskra Ústí nad Orlicí C 2138 Tesař Jaromír ŠK Svitavy 1870 ½
2006/2007 4 Jiskra Ústí nad Orlicí C 2138 Glöckner Jaromír TJ Slovan Moravská Třebová 1902 1
2006/2007 2 Jiskra Ústí nad Orlicí C 2138 Wiesinger Wolfgang SK Žamberk B 1914 1
2006/2007 1 Jiskra Ústí nad Orlicí C 2138 Bříza Miloš TJ Spartak OEZ Letohrad 2009 1
2006/2007 11 Jiskra Ústí nad Orlicí A 2138 Novák Aleš KONTAX Pardubice 2044 ½
2006/2007 10 Jiskra Ústí nad Orlicí A 2138 Krys Jaromír ŠO Chrudim B 2068 ½
2006/2007 9 Jiskra Ústí nad Orlicí A 2138 Jirsa Lukáš TJ Jiskra Litomyšl 1984 1
2006/2007 8 Jiskra Ústí nad Orlicí A 2138 Prokůpek Marek SYNPO Pardubice 1941 ½
2006/2007 6 Jiskra Ústí nad Orlicí A 2138 Švub Jan TJ Lanškroun 2016 ½
2006/2007 5 Jiskra Ústí nad Orlicí A 2138 Bělohlav Jan 2222 ŠK Polabiny D 1941 1
2006/2007 4 Jiskra Ústí nad Orlicí A 2138 Ptáček Luboš ŠK Vysoké Mýto 2091 ½
2006/2007 3 Jiskra Ústí nad Orlicí A 2138 Kastner Kamil TJ Štefanydes Polička B 1914 1
2006/2007 2 Jiskra Ústí nad Orlicí A 2138 Mareš Petr Jiskra Ústí nad Orlicí B 1963 ½
2006/2007 1 Jiskra Ústí nad Orlicí A 2138 Maceška Bohumír SK Žamberk 1851 1
2005/2006 11 Panda Rychnov nad Kněžnou 2138 Jaček Miloslav Sokol Emerge Mladá Boleslav 2133 ½
2005/2006 7 Panda Rychnov nad Kněžnou 2138 Bernard Borek AVE-Kontakt Pardubice 2272 0
2005/2006 5 Panda Rychnov nad Kněžnou 2138 Movsesian Mouseg TJ Synthesia Pardubice B 2174 1
2005/2006 3 Panda Rychnov nad Kněžnou 2138 Novotný Michal 2222 ŠK Polabiny 2233 0
2005/2006 1 Panda Rychnov nad Kněžnou 2138 Nun Josef TJ Slavia Hradec Králové B 2318 ½
2005/2006 11 Jiskra Ústí nad Orlicí 2138 Vařejčko Josef ŠK Vysoké Mýto 2194 ½
2005/2006 10 Jiskra Ústí nad Orlicí 2138 Kaderka Radek Eurokomplex Pardubice 2152 ½
2005/2006 9 Jiskra Ústí nad Orlicí 2138 Kokeš Bohuslav TJ + DDM Chrudim B 2030 1
2005/2006 8 Jiskra Ústí nad Orlicí 2138 Veselý Petr Spartak OEZ Letohrad 1847 ½
2005/2006 7 Jiskra Ústí nad Orlicí 2138 Pekař Václav TJ Jiskra Litomyšl 1881 1
2005/2006 6 Jiskra Ústí nad Orlicí 2138 Vávra Radim 2222 ŠK Polabiny B 2069 ½
2005/2006 5 Jiskra Ústí nad Orlicí 2138 Veselý Tomáš Kavárna Evropa Pardubice 2150 ½
2005/2006 4 Jiskra Ústí nad Orlicí 2138 Baudyš Ondřej TJ DDM Hlinsko 2214 ½
2005/2006 3 Jiskra Ústí nad Orlicí 2138 Černý Karel SK Žamberk 1992 ½
2005/2006 2 Jiskra Ústí nad Orlicí 2138 Linhart Jan TJ CHS Chotěboř 1976 1
2005/2006 1 Jiskra Ústí nad Orlicí 2138 Kastner Oldřich Štefanydes Polička 2177 ½
2004/2005 11 Lokomotiva Česká Třebová 2168 Ptáček Luboš ŠK Vysoké Mýto B 2072 ½
2004/2005 8 Lokomotiva Česká Třebová 2168 Kotva Milan Slovan Moravská Třebová 2134 0
2004/2005 6 Lokomotiva Česká Třebová 2168 Martinec Jan SK Žamberk B 1759 1
2004/2005 5 Lokomotiva Česká Třebová 2168 Dorjkhuu Tuvshinbayar TJ Jablonné nad Orlicí 2057 1
2004/2005 4 Lokomotiva Česká Třebová 2168 Pekař Václav Jiskra Litomyšl 1873 1
2004/2005 2 Lokomotiva Česká Třebová 2168 Houška Bronislav ŠK Svitavy 2011 1
2004/2005 11 Jiskra Ústí nad Orlicí A 2168 Dorjkhuu Tuvshinbayar SK Žamberk 2057 ½
2004/2005 10 Jiskra Ústí nad Orlicí A 2168 Petuchov Sergej Eurokomplex Autoskla Pardubice 2210 ½
2004/2005 9 Jiskra Ústí nad Orlicí A 2168 Kourek Josef 2222 ŠK Polabiny B 2269 1
2004/2005 8 Jiskra Ústí nad Orlicí A 2168 Vařejčko Josef Sokol Zaječice 2180 0
2004/2005 7 Jiskra Ústí nad Orlicí A 2168 Lorenc Oldřich Štefanydes Polička A 2163 ½
2004/2005 6 Jiskra Ústí nad Orlicí A 2168 Ondráček Ondřej TJ CHS Chotěboř 1949 ½
2004/2005 5 Jiskra Ústí nad Orlicí A 2168 Veselý Tomáš Synpo Pardubice 2109 1
2004/2005 4 Jiskra Ústí nad Orlicí A 2168 Jarábek Vratislav TJ ŠO Chrudim B 2076 ½
2004/2005 3 Jiskra Ústí nad Orlicí A 2168 Kosek Jiří ŠK Vysoké Mýto 2131 ½
2004/2005 2 Jiskra Ústí nad Orlicí A 2168 Červený Petr Štefanydes Polička B 2116 1
2004/2005 1 Jiskra Ústí nad Orlicí A 2168 Valenta Vít Jiskra Ústí nad Orlicí B 2129 ½
2003/2004 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 2126 Martinec Jan SK Žamberk B 1753 ½
2003/2004 9 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 2126 Kučera Jan Spartak Choceň 1914 1
2003/2004 8 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 2126 Ptáček Luboš ŠK Vysoké Mýto B 2033 ½
2003/2004 6 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 2126 Keprta Stanislav ZD Kunvald 1841 1
2003/2004 5 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 2126 Kovaříková Kristýna Štefanydes Polička B 1936 ½
2003/2004 4 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 2126 Maděra Stanislav ŠK Svitavy 1798 ½
2003/2004 3 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 2126 Marek Karel Štefanydes Polička C 1482 1
2003/2004 2 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 2126 Blaško Štěpán TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1872 1
2003/2004 1 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 2126 Pekař Václav Jiskra Litomyšl 1763 ½
2003/2004 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2126 Černý Jan 2222 ŠK Rosignano Polabiny B 2091 ½
2003/2004 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2126 Kastner Kamil TJ Synthesia Pardubice C 2127 1
2003/2004 9 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2126 Vobořil Pavel Eurokomplex Autoskla Pardubice 2130 1
2003/2004 8 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2126 Ptáček Luboš ŠK Vysoké Mýto 2033 1
2003/2004 7 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2126 Pail Milan TJ Lokomotiva Česká Třebová 1879 1
2003/2004 6 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2126 Pech Hynek SK Žamberk 1250 ½
2003/2004 5 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2126 Ondráček Ondřej CHS Chotěboř 1764 ½
2003/2004 4 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2126 Korol Jiří Plzeňka Pardubice 2090 1
2003/2004 3 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2126 Kastner Oldřich TJ Štefanydes Polička 2187 ½
2003/2004 2 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2126 Hájek Jiří ŠO+DDM Chrudim B 2122 ½
2003/2004 1 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2126 Pokorný Tomáš TJ Lanškroun 2262 0