Hráč Bartel Mateusz

Bartel Mateusz

User Pic
Jméno: Bartel Mateusz
Oddíl: Cizinci
Výkonnostní třída / Titul: GM
Elo národní: 0
Elo mezinárodní: 2604
ID: 36722
FIDE ID: 1112635
Rok narození: 1985
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 6 Č 1. Novoborsky SK 2616 0 Polák Tomáš SK DURAS BVK Kralovo Pole 2515 2508 ½
2017/2018 5 B 1. Novoborsky SK 2616 0 Holemář David Moravska Slavia Brno 2278 2290 1
2017/2018 2 B 1. Novoborsky SK 2609 0 Bělunek Vladimír Tatran Litovel 2218 2240 1
2017/2018 1 Č 1. Novoborsky SK 2609 0 Szotkowski Jakub BSS Frydek-Mistek 2338 2344 1
2016/2017 8 Č 1. Novoborsky SK 2634 2617 Murdzia Piotr SK Slavoj Poruba 2416 2461 1
2016/2017 7 B 1. Novoborsky SK 2634 2617 Rašík Vítězslav Labortech Ostrava 2451 2452 ½
2016/2017 6 B 1. Novoborsky SK 2634 2617 Rausis Igors BSS Frydek Mistek 2581 2552 ½
2016/2017 5 Č 1. Novoborsky SK 2634 2617 Studnička Tomáš Tatran Litovel 2333 2340 1
2016/2017 4 Č 1. Novoborsky SK 2634 2617 Kraus Tomáš SK AD Jicin 2426 2429 0
2016/2017 3 B 1. Novoborsky SK 2634 2617 Petr Martin SK Rapid Pardubice 2508 2501 1
2015/2016 11 Č 1. Novoborský ŠK 2634 2617 Krejčí Jan Výstaviště Lysá nad Labem 2512 2460 1
2015/2016 9 B 1. Novoborský ŠK 2634 2617 Vokáč Marek Zikuda Turnov 2422 2409 ½
2015/2016 6 Č 1. Novoborský ŠK 2634 2617 Kourousis Epaminondas AD Mahrla Praha 2391 2434 1
2015/2016 5 B 1. Novoborský ŠK 2634 2617 Neuman Petr Rapid Pardubice 2443 2400 1
2014/2015 6 B 1. ŠK Novoborský 2662 2617 Štoček Jiří Výstaviště Lysá nad Labem 2554 2550 ½
2014/2015 5 Č 1. ŠK Novoborský 2662 2617 Voloshin Leonid AD Mahrla Praha 2387 2420 ½
2014/2015 2 Č 1. ŠK Novoborský 2662 2617 Petr Martin Rapid Pardubice 2531 2528 1
2014/2015 1 B 1. ŠK Novoborský 2662 2617 Půlpán Jakub 2222 ŠK Polabiny 2300 2267 1
2013/2014 11 Č 1. Novoborský ŠK 2626 2617 Vávra Pavel ŠK ERA Poštovní spořitelna 2351 2339 1
2013/2014 10 B 1. Novoborský ŠK 2626 2617 Oral Tomáš Výstaviště Lysá nad Labem 2528 2530 1
2013/2014 9 Č 1. Novoborský ŠK 2626 2617 Polák Tomáš ŠK Zikuda Turnov 2503 2507 ½
2013/2014 2 Č 1. Novoborský ŠK 2626 2617 Svoboda Václav ANCORA Tatran Litovel 2428 2426 ½
2013/2014 1 B 1. Novoborský ŠK 2626 2617 Bernášek Jan Rapid Pardubice 2539 2524 1
2012/2013 6 B 1. Novoborský ŠK 2624 2617 Jakubiec Artur Labortech Ostrava 2518 2547 1
2012/2013 5 Č 1. Novoborský ŠK 2624 2617 Murdzia Piotr ŠK Slavoj Poruba 2471 2461 ½
2012/2013 4 Č 1. Novoborský ŠK 2624 2617 Petr Martin Rapid Pardubice 2521 2494 1
2012/2013 3 B 1. Novoborský ŠK 2624 2617 Rogozenco Dorian Výstaviště Lysá nad Labem 2498 2534 ½
2011/2012 11 Č 1. Novoborský ŠK 2627 2617 Kriebel Tadeáš BŠŠ Frýdek-Místek 2339 2330 1
2011/2012 9 Č 1. Novoborský ŠK 2627 2617 Čech Pavel ŠK Zikuda Turnov 2369 2371 1
2011/2012 8 B 1. Novoborský ŠK 2627 2617 Novotný Michal 2222 ŠK Polabiny 2337 2347 ½
2011/2012 7 Č 1. Novoborský ŠK 2627 2617 Petr Martin ŠK Rapid Pardubice 2526 2486 1
2011/2012 6 Č 1. Novoborský ŠK 2627 2617 Rausis Igors ŠK Labortech Ostrava 2497 2513 ½
2011/2012 5 B 1. Novoborský ŠK 2627 2617 Lipka Juraj ŠK Zlín 2443 2414 1
2010/2011 11 Č 1. Novoborský ŠK 2617 Konopka Michal 2222 ŠK Polabiny 2454 1
2010/2011 10 B 1. Novoborský ŠK 2617 Bobras Piotr ŠK Rapid Pardubice 2530 ½
2010/2011 9 B 1. Novoborský ŠK 2617 Čech Pavel ŠK Zlín 2410 ½
2010/2011 8 Č 1. Novoborský ŠK 2617 Jedynak Radoslaw ŠK Labortech Ostrava 2479 ½
2010/2011 7 Č 1. Novoborský ŠK 2617 Petrík Tomáš Výstaviště Lysá nad Labem 2536 0
2010/2011 6 B 1. Novoborský ŠK 2617 Cífka Stanislav ŠK Mahrla Praha 2410 ½
2010/2011 5 Č 1. Novoborský ŠK 2617 Sergeev Vladimir ŠK Zikuda Turnov 2474 1
2010/2011 4 B 1. Novoborský ŠK 2617 Murdzia Piotr TŽ Třinec 2461 ½
2010/2011 3 Č 1. Novoborský ŠK 2617 Rausis Igors BŠŠ Frýdek-Místek 2482 ½
2009/2010 11 B 1. Novoborský ŠK 2618 Michenka Jozef ŠK Geofin Ostrava 2375 1
2009/2010 10 Č 1. Novoborský ŠK 2618 Luch Michal A64 VALOZ Grygov 2402 1
2009/2010 9 Č 1. Novoborský ŠK 2618 Bernášek Jan SAGINA Pardubice 2476 1
2009/2010 8 B 1. Novoborský ŠK 2618 Červený Martin 2222 ŠK Polabiny 2353 1
2009/2010 7 B 1. Novoborský ŠK 2618 Jakubowski Krzysztof TŽ Třinec 2502 1
2009/2010 6 Č 1. Novoborský ŠK 2618 Antoniewski Rafal BŠŠ Frýdek-Místek 2558 0
2009/2010 2 B 1. Novoborský ŠK 2618 Sodoma Jan TJ Bohemians Praha 2376 1
2009/2010 1 Č 1. Novoborský ŠK 2618 Oral Tomáš ŠK Mahrla Praha 2546 ½