Hráč Studnička Tomáš

Studnička Tomáš

User Pic
Jméno: Studnička Tomáš
Oddíl: ŠK ZIKUDA Turnov, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: IM
Elo národní: 2302
Elo mezinárodní: 2323
ID: 9214
FIDE ID: 318949
Rok narození: 1985
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 9 SK Zikuda Turnov B 2323 2302 Vanka Miloslav SO TJ Dukla Praha 2112 2107 1
2018/2019 8 SK Zikuda Turnov B 2315 2302 Jedlička Aleš 2222 SK Polabiny 2228 2211 ½
2018/2019 7 SK Zikuda Turnov B 2315 2302 Doležal Radoslav TJ Pankrac 2361 2342 ½
2018/2019 6 SK Zikuda Turnov B 2312 2302 Plischki Sebastian SK Dopravni podnik Praha 2413 0 ½
2018/2019 5 SK Zikuda Turnov B 2312 2302 Výprachtický David SK OAZA Praha 2349 2321 1
2018/2019 4 SK Zikuda Turnov B 2309 2286 Priehoda Vítězslav SK Mesta Lysa nad Labem 2358 2342 0
2018/2019 3 SK Zikuda Turnov B 2304 2286 Prymula Roman TJ Slavia Hradec Kralove 2212 2221 1
2018/2019 2 SK Zikuda Turnov B 2304 2286 Šuráň Jan SK Sokol Vysehrad 2420 2422 ½
2018/2019 1 SK Zikuda Turnov B 2303 2286 Gross David TJ Sakal Kozolupy 2389 2413 ½
2018/2019 8 SK ZIKUDA Turnov 2315 2302 Kaňok Jaroslav Labortech Ostrava 2146 2152 1
2018/2019 7 SK ZIKUDA Turnov 2315 2302 Sharashenidze Akaki SK Slavoj Poruba 2367 2351 1
2018/2019 6 SK ZIKUDA Turnov 2312 2302 Pokorný Petr Siesta Solution Unichess B 2219 2200 ½
2018/2019 5 SK ZIKUDA Turnov 2312 2302 Jansa Vlastimil Vystaviste Lysa nad Labem 2454 2426 0
2018/2019 4 SK ZIKUDA Turnov 2309 2286 Hollan Martin Slavoj Cesky Tesin 2374 2401 ½
2018/2019 3 SK ZIKUDA Turnov 2304 2286 Jasný Stanislav Beskydska sachova skola 2375 2359 1
2017/2018 11 TJ Neratovice B 2297 2288 Petr Jan TJ Bohemians Praha 2282 2290 ½
2017/2018 10 TJ Neratovice B 2302 2288 Frolov Artur SK Dopravni podnik Praha 2412 0 0
2017/2018 9 TJ Neratovice B 2302 2288 Kolář Pavel SK JOLY Lysa nad Labem C 2166 2168 ½
2017/2018 8 TJ Neratovice B 2306 2288 Polášek Jaroslav TJ Pankrac 2341 2336 1
2017/2018 7 TJ Neratovice B 2306 2288 Hollan Martin SK OAZA Praha 2202 2198 0
2017/2018 5 TJ Neratovice B 2306 2288 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Kralove 2295 2278 0
2017/2018 4 TJ Neratovice B 2302 2288 Šimek Petr Bartos Unichess 2362 2359 ½
2017/2018 3 TJ Neratovice B 2302 2288 Červený Martin 2222 SK Polabiny B 2389 2368 0
2017/2018 2 TJ Neratovice B 2302 2288 Novotný Michal QCC Ceske Budejovice 2311 2276 0
2017/2018 1 TJ Neratovice B 2310 2292 Vlasák Lukáš SK Sokol Vysehrad 2362 2353 1
2017/2018 10 SK Zikuda Turnov 2297 2288 Ševčík Vladimír SK DURAS BVK Kralovo Pole 2204 2211 1
2017/2018 9 SK Zikuda Turnov 2297 2288 Jirovský Miloš GASCO Pardubice 2455 2443 ½
2017/2018 8 SK Zikuda Turnov 2306 2288 Hába Petr 1. Novoborsky SK 2443 2442 ½
2017/2018 7 SK Zikuda Turnov 2306 2288 Šimek Petr Unichess 2343 2359 0
2017/2018 6 SK Zikuda Turnov 2306 2288 Rabatin Jakub BSS Frydek-Mistek 2254 2253 1
2017/2018 5 SK Zikuda Turnov 2306 2288 Pavlík Petr Tatran Litovel 1971 1965 1
2017/2018 4 SK Zikuda Turnov 2302 2288 Meduna Eduard Vystaviste Lysa nad Labem 2404 2400 ½
2017/2018 3 SK Zikuda Turnov 2302 2288 Musil Martin SK mesta Lysa nad Labem 2010 1999 1
2016/2017 11 GROP Praha 2333 2340 Čáp Adam TJ Neratovice 2346 2302 1
2016/2017 10 GROP Praha 2333 2340 Jirovský Miloš TJ Pankrac 2454 2454 0
2016/2017 9 GROP Praha 2333 2340 Rubeš Jan SK AD JC Smichov 2231 2249 0
2016/2017 8 GROP Praha 2333 2340 Vlasák Lukáš SK Sokol Vysehrad 2375 2368 0
2016/2017 7 GROP Praha 2333 2340 Jaracz Pavel SK ZIKUDA Turnov 2485 2543 ½
2016/2017 6 GROP Praha 2333 2340 Znamenáček Květoslav Bohemians Texbase.cz Praha 2254 2262 1
2016/2017 5 GROP Praha 2333 2340 Vrána Jan 2222 SK Polabiny 2343 2340 1
2016/2017 4 GROP Praha 2333 2340 Kraus Tomáš SK AD Jicin B 2426 2429 0
2016/2017 3 GROP Praha 2333 2340 Možný Miloš TJ Slavia Hradec Kralove 2295 2263 ½
2016/2017 1 GROP Praha 2333 2340 Miesbauer Jan QCC Ceske Budejovice 2217 2194 1
2016/2017 8 Tatran Litovel 2333 2340 Londýn Radek SK mesta Lysa nad Labem 2401 2388 0
2016/2017 7 Tatran Litovel 2333 2340 Štoček Jiří Vystaviste Lysa nad Labem 2534 2537 0
2016/2017 6 Tatran Litovel 2333 2340 Vávra Pavel Prestige Photo Unichess 2352 2345 ½
2016/2017 5 Tatran Litovel 2333 2340 Bartel Mateusz 1. Novoborsky SK 2634 2617 0
2016/2017 4 Tatran Litovel 2333 2340 Kaňovský David SK Slavoj Poruba 2455 2449 0
2016/2017 3 Tatran Litovel 2333 2340 Kočiščák Jiří Labortech Ostrava 2454 2469 0
2016/2017 2 Tatran Litovel 2333 2340 Bureš Jaroslav SK AD Jicin 2396 2398 ½
2016/2017 1 Tatran Litovel 2333 2340 Votava Jan SK Rapid Pardubice 2522 2506 ½
2015/2016 10 GROP Praha 2333 2340 Šuráň Jan ŠK Sokol Vyšehrad 2405 2406 ½
2015/2016 7 GROP Praha 2333 2340 Polášek Jaroslav TJ Praha-Pankrác 2344 2335 ½
2015/2016 4 GROP Praha 2333 2340 Červený Martin 2222 ŠK Polabiny 2398 2411 0
2015/2016 2 GROP Praha 2333 2340 Bernášek Jan Unichess 2508 2510 0
2015/2016 1 GROP Praha 2333 2340 Petr Martin TJ Slavia Hradec Králové 2508 2501 0
2015/2016 11 Tatran Litovel 2333 2340 Kempinski Robert Rapid Pardubice 2623 2597 ½
2015/2016 10 Tatran Litovel 2333 2340 Tazbir Marcin AD Mahrla Praha 2510 2527 ½
2015/2016 9 Tatran Litovel 2333 2340 Demidov Mikhail ŠK Duras BVK 2507 0
2015/2016 8 Tatran Litovel 2333 2340 Khenkin Igor ŠK města Lysá nad Labem B 2586 0
2015/2016 7 Tatran Litovel 2333 2340 Štoček Jiří Výstaviště Lysá nad Labem 2534 2537 1
2015/2016 6 Tatran Litovel 2333 2340 Rašík Vítězslav Labortech Ostrava 2451 2452 0
2015/2016 5 Tatran Litovel 2333 2340 Murdzia Piotr ŠK Slavoj Poruba 2416 2461 ½
2015/2016 4 Tatran Litovel 2333 2340 Navara David 1. Novoborský ŠK 2726 2736 0
2015/2016 3 Tatran Litovel 2333 2340 Bindrich Falko Zikuda Turnov 2574 2504 0
2015/2016 2 Tatran Litovel 2333 2340 Michalík Peter TŽ Třinec 2552 2455 0
2015/2016 1 Tatran Litovel 2333 2340 Azarov Sergei BŠŠ Frýdek-Místek 2589 2601 0
2015/2016 9 TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí A 2333 2340 Dostál Pavel Slovan Broumov A 2075 2067 1
2015/2016 8 TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí A 2333 2340 Švéda Lubomír TJ CIS Lázně Bělohrad A 1857 1884 1
2014/2015 10 TJ Pankrác B 2359 2378 Kovář Vojtěch Unichess ČSOB C 2230 2239 0
2014/2015 7 TJ Pankrác B 2359 2378 Sodoma Jan Bohemians Praha C 2330 2334 ½
2014/2015 2 TJ Pankrác B 2359 2378 Rubal Adam DDM Praha 6 A 2271 2266 1
2014/2015 4 Šachklub AD Jičín "C" 2359 2378 Řehořek Martin Sokol Mladá Boleslav 2293 2294 ½
2014/2015 2 Šachklub AD Jičín "C" 2359 2378 Kotek Daniel ŠK Spartak Ústí nad Labem 2270 2264 0
2014/2015 11 Ancora Tatran Litovel 2359 2378 Shirov Alexej 1. ŠK Novoborský 2683 0
2014/2015 10 Ancora Tatran Litovel 2359 2378 Cyborowski Lukasz Zikuda Turnov 2512 0
2014/2015 9 Ancora Tatran Litovel 2359 2378 Antoniewski Rafal BŠŠ Frýdek-Místek 2543 2604 ½
2014/2015 8 Ancora Tatran Litovel 2359 2378 Plát Vojtěch TŽ Třinec 2432 2416 ½
2014/2015 7 Ancora Tatran Litovel 2359 2378 Szotkowski Jakub ŠK Karviná 2240 2240 0
2014/2015 6 Ancora Tatran Litovel 2359 2378 Hrabuša Matej 2222 ŠK Polabiny 2295 2332 1
2014/2015 5 Ancora Tatran Litovel 2359 2378 Petr Martin Rapid Pardubice 2531 2528 ½
2014/2015 4 Ancora Tatran Litovel 2359 2378 Voloshin Leonid AD Mahrla Praha 2387 2420 1
2014/2015 3 Ancora Tatran Litovel 2359 2378 Yemelin Vasily Vladimirovich Výstaviště Lysá nad Labem 2574 2572 0
2014/2015 2 Ancora Tatran Litovel 2359 2378 Kaňovský David Slavoj Ostrava - Poruba 2419 2422 0
2014/2015 1 Ancora Tatran Litovel 2359 2378 Pakleza Zbigniew Labortech Ostrava 2498 2498 0
2013/2014 11 ŠK ERA Poštovní spořitelna 2358 2395 Láznička Viktor 1. Novoborský ŠK 2677 2640 0
2013/2014 10 ŠK ERA Poštovní spořitelna 2358 2395 Polák Tomáš ŠK Zikuda Turnov 2503 2507 0
2013/2014 9 ŠK ERA Poštovní spořitelna 2358 2395 Oral Tomáš Výstaviště Lysá nad Labem 2528 2530 1
2013/2014 8 ŠK ERA Poštovní spořitelna 2358 2395 Klíma Lukáš Slavoj Ostrava - Poruba 2342 2335 ½
2013/2014 7 ŠK ERA Poštovní spořitelna 2358 2395 Kočiščák Jiří Labortech Ostrava 2435 2424 1
2013/2014 6 ŠK ERA Poštovní spořitelna 2358 2395 Lys Josef ŠK Karviná 2192 2210 1
2013/2014 5 ŠK ERA Poštovní spořitelna 2358 2395 Pisk Petr TŽ Třinec 2408 2384 ½
2013/2014 4 ŠK ERA Poštovní spořitelna 2358 2395 Bernášek Jan Rapid Pardubice 2539 2524 ½
2013/2014 3 ŠK ERA Poštovní spořitelna 2358 2395 Svoboda Václav ANCORA Tatran Litovel 2428 2426 ½
2013/2014 2 ŠK ERA Poštovní spořitelna 2358 2395 Biolek Richard A64 VALOZ Grygov 2419 2420 0
2013/2014 1 ŠK ERA Poštovní spořitelna 2358 2395 Rausis Igors BŠŠ Frýdek-Místek 2551 2534 ½
2013/2014 11 TJ Bohemians Praha 2358 2395 Soukup Jiří Karlovarský šachklub Tietz 2321 2313 ½
2013/2014 10 TJ Bohemians Praha 2358 2395 Šimáček Pavel 1. Novoborský ŠK B 2485 2491 ½
2013/2014 9 TJ Bohemians Praha 2358 2395 Jansa Vlastimil ŠK JOLY Lysá nad Labem B 2449 2460 ½
2013/2014 8 TJ Bohemians Praha 2358 2395 Carlsson Pontus AD Mahrla 2499 0
2013/2014 7 TJ Bohemians Praha 2358 2395 Přibyl Josef ŠK Holdia DP Praha B 2308 2310 ½
2013/2014 6 TJ Bohemians Praha 2358 2395 Vokáč Marek QCC České Budějovice 2427 2428 ½
2013/2014 5 TJ Bohemians Praha 2358 2395 Konopka Michal ŠK Zikuda Turnov B 2412 2419 0
2013/2014 4 TJ Bohemians Praha 2358 2395 Svoboda Václav SK OAZA Praha 2428 2426 1
2013/2014 3 TJ Bohemians Praha 2358 2395 Meduna Eduard ŠK AD Jičín 2369 2360 0
2013/2014 2 TJ Bohemians Praha 2358 2395 Jüptner Jan TJ Slavia Hradec Králové 2349 2341 1
2013/2014 1 TJ Bohemians Praha 2358 2395 Jirovský Miloš TJ Pankrác 2478 2472 0
2012/2013 11 ŠK ERA Poštovní spořitelna 2388 2424 Folk Petr TJ Sokol Praha - Kobylisy 2228 2233 ½
2012/2013 10 ŠK ERA Poštovní spořitelna 2388 2424 Richtrová Eliška QCC České Budějovice 2216 2256 1
2012/2013 9 ŠK ERA Poštovní spořitelna 2388 2424 Spirin Oleg ŠK AD Jičín 2472 2464 0
2012/2013 8 ŠK ERA Poštovní spořitelna 2388 2424 Vaculík Martin 1. Novoborský ŠK B 2277 2276 ½
2012/2013 7 ŠK ERA Poštovní spořitelna 2388 2424 Přibyl Josef ŠK Holdia DP Praha B 2314 2323 1
2012/2013 6 ŠK ERA Poštovní spořitelna 2388 2424 Netušil Miloslav ŠK Sokol Vyšehrad 2323 2322 0
2012/2013 5 ŠK ERA Poštovní spořitelna 2388 2424 Doležal Radoslav TJ Pankrác 2359 2362 ½
2012/2013 1 ŠK ERA Poštovní spořitelna 2388 2424 Šeleljo Daniel Sokol Praha - Vršovice 2252 2267 1
2012/2013 11 TJ Bohemians Praha 2388 2424 Cyborowski Lukasz ŠK Zikuda Turnov 2526 ½
2012/2013 10 TJ Bohemians Praha 2388 2424 Láznička Viktor 1. Novoborský ŠK 2674 2624 0
2012/2013 9 TJ Bohemians Praha 2388 2424 Petrík Tomáš AD Mahrla Praha 2534 2536 0
2012/2013 8 TJ Bohemians Praha 2388 2424 Azarov Sergei BŠŠ Frýdek-Místek 2618 2601 0
2012/2013 7 TJ Bohemians Praha 2388 2424 Štohl Igor TŽ Třinec 2518 2510 0
2012/2013 6 TJ Bohemians Praha 2388 2424 Tazbir Marcin TJ Tatran Litovel 2555 2527 0
2012/2013 5 TJ Bohemians Praha 2388 2424 Šimáček Pavel A64 VALOZ Grygov 2486 2475 0
2012/2013 4 TJ Bohemians Praha 2388 2424 Jakubiec Artur Labortech Ostrava 2518 2547 0
2012/2013 3 TJ Bohemians Praha 2388 2424 Jakubowski Krzysztof ŠK Slavoj Poruba 2510 2502 1
2012/2013 2 TJ Bohemians Praha 2388 2424 Kempinski Robert Rapid Pardubice 2599 2597 0
2012/2013 1 TJ Bohemians Praha 2388 2424 Štoček Jiří Výstaviště Lysá nad Labem 2557 2541 0
2011/2012 8 ERA-Poštovní spořitelna A 2359 2376 Freisler Pavel ŠK Holdia DP Praha B 2323 2338 1
2011/2012 3 ERA-Poštovní spořitelna A 2359 2376 Priehoda Vítězslav JOLY Lysá nad Labem B 2388 2363 1
2011/2012 2 ERA-Poštovní spořitelna A 2359 2376 Nováček Jan ERA-Poštovní spořitelna B 2138 2137 1
2011/2012 11 TJ Bohemians Praha 2359 2376 Jurčík Marián ŠK Zlín 2474 2466 ½
2011/2012 9 TJ Bohemians Praha 2359 2376 Štoček Jiří Výstaviště Lysá nad Labem 2600 2564 ½
2011/2012 8 TJ Bohemians Praha 2359 2376 Krejčí Jan Tatran Litovel 2489 2503 1
2011/2012 7 TJ Bohemians Praha 2359 2376 Šimáček Pavel A64 VALOZ Grygov 2462 2483 1
2011/2012 6 TJ Bohemians Praha 2359 2376 Roško Luboš 2222 ŠK Polabiny 2322 2319 ½
2011/2012 5 TJ Bohemians Praha 2359 2376 Kempinski Robert ŠK Rapid Pardubice 2604 2597 ½
2011/2012 4 TJ Bohemians Praha 2359 2376 Láznička Viktor 1. Novoborský ŠK 2701 2613 0
2011/2012 3 TJ Bohemians Praha 2359 2376 Jaracz Pavel ŠK Zikuda Turnov 2558 2543 1
2011/2012 2 TJ Bohemians Praha 2359 2376 Murdzia Piotr Slavoj Ostrava - Poruba 2472 2461 0
2011/2012 1 TJ Bohemians Praha 2359 2376 Zhigalko Andrey BŠŠ Frýdek-Místek 2555 0
2010/2011 11 2222 ŠK Polabiny 2348 Hába Petr 1. Novoborský ŠK 2529 ½
2010/2011 10 2222 ŠK Polabiny 2348 Kulhánek Tomáš ŠK Zikuda Turnov 2391 1
2010/2011 9 2222 ŠK Polabiny 2348 Rojíček Vojtěch BŠŠ Frýdek-Místek 2422 ½
2010/2011 8 2222 ŠK Polabiny 2348 Langner Ladislav TŽ Třinec 2367 ½
2010/2011 5 2222 ŠK Polabiny 2348 Heberla Bartolomiej ŠK Rapid Pardubice 2538 0
2010/2011 4 2222 ŠK Polabiny 2348 Bureš Jaroslav A64 VALOZ Grygov 2370 ½
2010/2011 3 2222 ŠK Polabiny 2348 Leniart Arkadiusz Tatran Litovel 2442 0
2010/2011 2 2222 ŠK Polabiny 2348 Hausner Ivan ŠK Mahrla Praha 2437 0
2010/2011 1 2222 ŠK Polabiny 2348 Priehoda Vítězslav Výstaviště Lysá nad Labem 2385 1
2010/2011 11 ERA-Poštovní spořitelna 2348 Vaněk Petr ŠK Sokol Vyšehrad 2169 1
2010/2011 10 ERA-Poštovní spořitelna 2348 Petrová Kristýna Šakal Kozolupy 2318 0
2010/2011 9 ERA-Poštovní spořitelna 2348 Freisler Pavel ŠK Holdia DP Praha "B" 2337 1
2010/2011 8 ERA-Poštovní spořitelna 2348 Kukel Imre TJ Bohemians Praha 2277 ½
2010/2011 7 ERA-Poštovní spořitelna 2348 Cuhra Martin QCC České Budějovice 2178 0
2010/2011 6 ERA-Poštovní spořitelna 2348 Forman Štěpán TJ Sokol Praha Kobylisy 2343 0
2010/2011 5 ERA-Poštovní spořitelna 2348 Meduna Eduard ŠK AD Jičín 2426 ½
2010/2011 4 ERA-Poštovní spořitelna 2348 Kubečka David TJ Sokol Praha Vršovice 2285 1
2010/2011 3 ERA-Poštovní spořitelna 2348 Movsesian Julia 1. Novoborský ŠK "B" 2327 ½
2010/2011 2 ERA-Poštovní spořitelna 2348 Pešout Jan TJ Pankrác 2250 ½
2009/2010 9 Poštovní spořitelna A"" 2320 Neckář Lubomír Výstaviště Lysá nad Labem 2337 0
2009/2010 2 Poštovní spořitelna A"" 2320 Vodička Vlastimil ŠK Sokol Vyšehrad 2191 ½
2009/2010 11 2222 ŠK Polabiny 2320 Jüptner Jan TJ Bohemians Praha 2361 1
2009/2010 10 2222 ŠK Polabiny 2320 Jansa Vlastimil ŠK Mahrla Praha 2495 0
2009/2010 9 2222 ŠK Polabiny 2320 Kulhánek Tomáš ŠK Zikuda Turnov 2441 0
2009/2010 8 2222 ŠK Polabiny 2320 Štoček Jiří 1. Novoborský ŠK 2582 1
2009/2010 7 2222 ŠK Polabiny 2320 Kulovaná Eva ŠK DURAS BVK - Královo Pole 2287 1
2009/2010 6 2222 ŠK Polabiny 2320 Lipka Juraj ŠK SK Zlín 2409 0
2009/2010 5 2222 ŠK Polabiny 2320 Stehno Pavel SAGINA Pardubice 2363 ½
2009/2010 2 2222 ŠK Polabiny 2320 Neděla Vlastimil TŽ Třinec 2355 ½
2009/2010 1 2222 ŠK Polabiny 2320 Rausis Igors BŠŠ Frýdek-Místek 2527 1
2008/2009 2 Space" Poštovní spořitelna "B"" 2283 Lechtýnský Jiří Výstaviště Lysá nad Labem 2441 1
2008/2009 1 Space" Poštovní spořitelna "B"" 2283 Kaňovský David 2222 ŠK Polabiny 2431 0
2008/2009 11 Space" Poštovní spořitelna" 2283 Plát Vojtěch TŽ Třinec A 2411 ½
2008/2009 10 Space" Poštovní spořitelna" 2283 Jurčík Martin TŽ Třinec B 2355 ½
2008/2009 9 Space" Poštovní spořitelna" 2283 Dydyshko Viacheslav BŠŠ Frýdek-Místek 2584 0
2008/2009 7 Space" Poštovní spořitelna" 2283 Jansa Vlastimil ŠK Mahrla Praha 2477 0
2008/2009 6 Space" Poštovní spořitelna" 2283 Zvára Petr TJ Bohemians Praha 2409 0
2008/2009 4 Space" Poštovní spořitelna" 2283 Vavrák Peter ŠK SK Zlín 2478 0
2008/2009 3 Space" Poštovní spořitelna" 2283 Petrík Tomáš A64 VALOZ Grygov 2487 0
2008/2009 2 Space" Poštovní spořitelna" 2283 Žilka Štěpán ŠK Zikuda Turnov 2471 1
2008/2009 1 Space" Poštovní spořitelna" 2283 Štoček Jiří 1. Novoborský ŠK 2578 0
2007/2008 5 ŠK Mahrla Praha 2310 Choleva Zdeněk TJ Bohemians Praha 2218 1
2007/2008 4 ŠK Mahrla Praha 2310 Svatoš Jan Sokol Plzeň I 2314 0
2006/2007 8 Holdia DP Praha 2306 Roško Luboš TJ Slavia Hradec Králové 2203 0
2006/2007 6 Holdia DP Praha 2306 Palek Miroslav Sokol Plzeň I B"" 2271 ½
2006/2007 5 Holdia DP Praha 2306 Vaculík Martin 1. Novoborský ŠK B"" 2269 0
2006/2007 2 Holdia DP Praha 2306 Mojžíš Jaroslav 2222 ŠK Polabiny 2236 1
2006/2007 9 ŠK Mahrla Praha 2306 Rubal Adam ŠK SK Zlín 2198 ½
2006/2007 5 ŠK Mahrla Praha 2306 Česal Jaroslav Sokol Plzeň I. Ingem 2298 1
2006/2007 4 ŠK Mahrla Praha 2306 Možný Miloš TJ Zikuda Turnov 2392 1
2006/2007 3 ŠK Mahrla Praha 2306 Kulhánek Tomáš 1. Novoborský ŠK 2457 0
2006/2007 2 ŠK Mahrla Praha 2306 Sluka Radek A64 Valoz Grygov 2331 ½
2006/2007 1 ŠK Mahrla Praha 2306 Lahner Jakub BŠŠ Frýdek-Místek 2293 ½
2005/2006 11 ŠK DP Holdia 2317 Jedlička Aleš Synthesia Pardub. 2289 ½
2005/2006 9 ŠK DP Holdia 2317 Příborský Marek Sokol Plzeň I C 2173 ½
2005/2006 6 ŠK DP Holdia 2317 Řehořek Martin ŠK ČSOB 2283 1
2005/2006 5 ŠK DP Holdia 2317 Neckář Lubomír ŠK JOLY Lysá n.L. 2311 1
2005/2006 4 ŠK DP Holdia 2317 Michálek Jan Sokol Plzeň I B 2367 ½
2005/2006 3 ŠK DP Holdia 2317 Fajman Petr ŠK Dům armády 2254 ½
2005/2006 2 ŠK DP Holdia 2317 Prymula Roman Slavia Hradec Kr. 2244 0
2005/2006 1 ŠK DP Holdia 2317 Vodička Vlastimil Sokol Vyšehrad B 2237 1
2005/2006 11 ŠK Mahrla Praha 2317 Vyhnálek Bohuslav TJ Zikuda Turnov 2156 ½
2005/2006 10 ŠK Mahrla Praha 2317 Prandstetter Eduard Bauset Pardubice 2348 0
2005/2006 9 ŠK Mahrla Praha 2317 Plešek Jiří TJ Pankrác 2160 ½
2005/2006 8 ŠK Mahrla Praha 2317 Michálek Jan Sokol Plzeň Ingem 2367 ½
2005/2006 7 ŠK Mahrla Praha 2317 Netušil Miloslav ŠK Sokol Vyšehrad 2333 1
2005/2006 6 ŠK Mahrla Praha 2317 Malinovský Karel A64 Hagemann Opava 2317 0
2005/2006 5 ŠK Mahrla Praha 2317 Ponížil Cyril ŠK SK Zlín 2181 ½
2005/2006 4 ŠK Mahrla Praha 2317 Růžička Petr TŽ Třinec 2294 1
2005/2006 3 ŠK Mahrla Praha 2317 Fiřt Stanislav Labortech Ostrava 2355 1
2004/2005 11 Sokol Kolín-Abner 2267 Luch Michal SC A64 Grygov 2364 1
2004/2005 10 Sokol Kolín-Abner 2267 Bažant Petr ŠK SK Trinom Zlín 2305 1
2004/2005 9 Sokol Kolín-Abner 2267 Frolík Martin TŽ Třinec 2273 1
2004/2005 8 Sokol Kolín-Abner 2267 Vesselovsky Serguei Loko Brno-Slezan 2400 ½
2004/2005 4 Sokol Kolín-Abner 2267 Petr Martin Bauset Pardubice 2278 ½
2004/2005 11 DA Praha 2267 Šleich Jan ŠK ČSOB "A" 2275 1
2004/2005 10 DA Praha 2267 Klovans Janis ŠK Holdia DP B 2455 ½
2004/2005 9 DA Praha 2267 Novák Pavel Sokol Plzeň I "B" 2338 0
2004/2005 5 DA Praha 2267 Řezníček Jan ŠO DDM Chrudim 2280 1
2004/2005 4 DA Praha 2267 Vacek Martin Sl.Hrad.Králové 2301 ½
2004/2005 3 DA Praha 2267 Jedlička Aleš Synt.Pardubice 2266 0
2004/2005 2 DA Praha 2267 Hausner Ivan TJ Pankrác "A" 2402 1
2004/2005 1 DA Praha 2267 Hába Zdeněk Sokol Vyšehrad "C" 2246 1
2003/2004 11 Sokol Kolín 2320 Likavský Tomáš ŠK Mahrla Praha 2482 1
2003/2004 9 Sokol Kolín 2320 Polák Tomáš Hagemann Opava 2482 ½
2003/2004 8 Sokol Kolín 2320 Talla Vladimír IPM Color Ostrava 2367 1
2003/2004 6 Sokol Kolín 2320 Bernášek Jan Bauset Pardubice 2365 ½
2003/2004 5 Sokol Kolín 2320 Orság Milan Sokol Plzeň Ingem 2382 0
2003/2004 4 Sokol Kolín 2320 Sobek Jaroslav TJ Jakl Karviná 2316 1
2003/2004 3 Sokol Kolín 2320 Neděla Vlastimil TŽ Třinec 2381 ½
2003/2004 2 Sokol Kolín 2320 Jasik Krzysztof SC A64 Grygov 2331 1
2003/2004 1 Sokol Kolín 2320 Rubal Adam ŠK SK Trinom Zlín 2241 ½
2003/2004 8 ŠK Dům armády 2320 Bretšnajdr Vladimír ŠK ČSOB A 2270 0
2003/2004 6 ŠK Dům armády 2320 Efler Lukáš Sokol Kolín B 2270 ½
2003/2004 5 ŠK Dům armády 2320 Pačovský Jiří TJ Synthesia Pard. 2290 1
2003/2004 4 ŠK Dům armády 2320 Šura Jaroslav ŠK čSOB B 2103 1
2003/2004 3 ŠK Dům armády 2320 Vybíral Zdeněk Sokol Tábor 2222 0
2003/2004 1 ŠK Dům armády 2320 Kulhánek Tomáš ŠO+DDM Chrudim 2362 ½