Hráč Krbúšik Marián

Krbúšik Marián

User Pic
Jméno: Krbúšik Marián
Oddíl: SK Sezimovo Ústí, z.s. oddíl šachy
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1891
Elo mezinárodní: 1882
ID: 2469
FIDE ID: 329258
Rok narození: 1958
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 2 Sokol Tábor B 1882 1891 Marek Jan ŠS Mild Bivoj Bechyně 1754 1767 1
2019/2020 2 SK Sezimovo Ústí 1882 1891 Veselý Roman ČZ Strakonice C 1815 1806 ½
2019/2020 1 SK Sezimovo Ústí 1898 1891 Pouch Milan Traxler Veselí n.Lužn. 2035 2045 0
2018/2019 6 Olympia CB "A" 1886 1889 Hůle František ŠK Čkyně 0 1706 1
2018/2019 7 Sokol Tábor B 1886 1889 Richtr Zdeněk VŠTE České Budějovice A 2125 2120 ½
2018/2019 6 Sokol Tábor B 1899 1889 Němec Roman ČZ Strakonice B 1791 1742 1
2018/2019 5 Sokol Tábor B 1899 1889 Erban Štěpán ŠO TJ Tatran Prachatice A 1917 1941 0
2018/2019 4 Sokol Tábor B 1888 1887 Marek Jan ŠS Mild Bivoj Bechyně 1798 1804 ½
2018/2019 2 Sokol Tábor B 1893 1887 Landa Jiří DDM Písek B 1920 1929 ½
2018/2019 7 SK Sezimovo Ústí 1894 1889 Studenovský Jaroslav ŠA VŠTE České Budějovice C 1599 1605 1
2018/2019 5 SK Sezimovo Ústí 1886 1889 Kaucký Jaroslav Slovan Jindřichův Hradec C 1547 1534 1
2018/2019 3 SK Sezimovo Ústí 1886 1889 Lenc Bohumil Spartak Soběslav A 1927 1918 ½
2018/2019 2 SK Sezimovo Ústí 1886 1889 Hejl Jaroslav TRAXLER Veselí nad Lužnicí 2093 2079 0
2018/2019 1 SK Sezimovo Ústí 1899 1889 Malý Pavel ŠK Týn nad Vltavou 1899 1897 ½
2018/2019 7 SK Sezimovo Ústí 1899 1889 Veselý Roman ČZ Strakonice C 1793 1783 0
2018/2019 6 SK Sezimovo Ústí 1899 1889 Hák David ŠACHklub Tábor 1986 1940 ½
2018/2019 5 SK Sezimovo Ústí 1888 1887 Lenc Bohumil Spartak Soběslav A 1925 1911 ½
2018/2019 4 SK Sezimovo Ústí 1888 1887 Janovský Martin DDM Písek 1988 1968 1
2018/2019 3 SK Sezimovo Ústí 1893 1887 Hejl Jaroslav TRAXLER Veselí nad Lužnicí 2066 2062 0
2018/2019 2 SK Sezimovo Ústí 1893 1887 Malý Pavel ŠK Týn nad Vltavou 1874 1877 ½
2018/2019 1 SK Sezimovo Ústí 1899 1887 Rosenzweig Vladimír Sokol Tábor C 2056 2048 0
2017/2018 7 SK Sezimovo Ústí 1886 1889 Nejdl Eduard QCC České Budějovice C 2052 2067 ½
2017/2018 6 SK Sezimovo Ústí 1899 1889 Novotný Michal VŠTE České Budějovice B 2311 2276 0
2017/2018 5 SK Sezimovo Ústí 1896 1889 Lauko Marián Spartak Kaplice 1832 1851 1
2017/2018 4 SK Sezimovo Ústí 1896 1889 Janeba Petr ČZ Strakonice C 1792 1817 0
2017/2018 3 SK Sezimovo Ústí 1897 1889 Šlajs Vlastimil Spartak Soběslav 1849 1856 ½
2017/2018 2 SK Sezimovo Ústí 1897 1889 Žilavý Jan Sokol Tábor C 2042 2031 0
2017/2018 1 SK Sezimovo Ústí 1897 1889 Hák David Šachklub Tábor 1937 1889 1
2017/2018 11 Sokol Tábor B 1886 1889 Šlapák Zdeněk ČZ Strakonice A 2090 0 ½
2017/2018 10 Sokol Tábor B 1899 1889 Malý Pavel ŠS Bechyně 1855 1852 0
2017/2018 9 Sokol Tábor B 1896 1889 Petkov Andon Traxler Veselí n.Lužn. 1810 1790 1
2017/2018 7 Sokol Tábor B 1897 1889 Lauko Marián ŠK Český Krumlov 1844 1851 1
2017/2018 6 Sokol Tábor B 1897 1889 Hnilo Petr ČZ Strakonice B 1770 1726 ½
2017/2018 3 Sokol Tábor B 1899 1889 Petráněk Marian Spartak Sezimovo Ústí 1880 1856 ½
2017/2018 9 ŠK Olympia České Budějovice A 1886 1889 Sup Pavel DDM Písek D 0 1610 ½
2017/2018 8 ŠK Olympia České Budějovice A 1899 1889 Veštúr Rastislav ŠK Blanský les 1826 0 ½
2017/2018 7 ŠK Olympia České Budějovice A 1896 1889 Havlík Jan ŠO TJ Tatran Prachatice B 1925 1909 ½
2017/2018 4 ŠK Olympia České Budějovice A 1899 1889 Chval Zdeněk QCC České Budějovice D 1323 1311 1
2017/2018 3 ŠK Olympia České Budějovice A 1899 1889 Valtr Filip ŠK Týn nad Vltavou B 1789 1789 ½
2017/2018 2 ŠK Olympia České Budějovice A 1887 1878 Jareš Jiří ŠACHklub Písek C 1883 1918 ½
2017/2018 6 SK Sezimovo Ústí 1897 1889 Žilavý Jan Sokol Tábor C 2042 2031 0
2017/2018 5 SK Sezimovo Ústí 1899 1889 Papáček Štěpán TJ Jiskra Třeboň 2244 2213 0
2017/2018 4 SK Sezimovo Ústí 1899 1889 Hák David ŠACHklub Tábor 1887 1889 1
2017/2018 3 SK Sezimovo Ústí 1899 1889 Váhala Tomáš ŠK Týn nad Vltavou 1772 1750 ½
2017/2018 2 SK Sezimovo Ústí 1899 1889 Šlajs Vlastimil Spartak Soběslav A 1851 1856 ½
2017/2018 1 SK Sezimovo Ústí 1887 1878 Bernáth Štefan Šachový spolek Reality Horňák Bechyně B 1968 1961 ½
2016/2017 9 Olympia České Budějovice A 1933 1964 Malík Karel Sokol Čkyně 1621 ½
2016/2017 2 Olympia České Budějovice A 1933 1964 Hajíček Pavel DDM Písek D 1476 1
2016/2017 1 Olympia České Budějovice A 1933 1964 Kotál Václav ČZ Strakonice D 1908 1887 0
2016/2017 7 Silon Sezimovo Ústí 1933 1964 Kellner Petr DDM Písek B 1931 1910 0
2016/2017 6 Silon Sezimovo Ústí 1933 1964 Rolinek František ŠA VŠTE Č. Budějovice 1859 1869 ½
2016/2017 5 Silon Sezimovo Ústí 1933 1964 Janků Jaroslav Royal České Budějovice B 1622 1704 1
2016/2017 4 Silon Sezimovo Ústí 1933 1964 Nagy Ladislav QCC České Budějovice C 1816 1876 ½
2016/2017 3 Silon Sezimovo Ústí 1933 1964 Foit Vladimír Spartak Počátky 1961 1916 ½
2016/2017 2 Silon Sezimovo Ústí 1933 1964 Šlajs Vlastimil Spartak Soběslav 1884 1899 ½
2016/2017 7 Silon Sezimovo Ústí 1933 1964 Foit Vladimír Spartak Počátky 1961 1916 ½
2016/2017 5 Silon Sezimovo Ústí 1933 1964 Jandl Vojtěch ŠS Bechyně B 1982 2042 0
2016/2017 2 Silon Sezimovo Ústí 1933 1964 Šlajs Vlastimil Spartak Soběslav 1884 1899 ½
2015/2016 7 Silon Sezimovo Ústí 1933 1964 Žilavý Jan ŠACHklub Tábor 2016 2033 ½
2015/2016 6 Silon Sezimovo Ústí 1933 1964 Papáček Štěpán Jiskra Třeboň 2246 2195 0
2015/2016 5 Silon Sezimovo Ústí 1933 1964 Ptáčník Pavel Slovan Jindř. Hradec B 2075 2026 0
2015/2016 4 Silon Sezimovo Ústí 1933 1964 Jandl Vojtěch Reality Horňák Bechyně B 1982 2042 0
2015/2016 3 Silon Sezimovo Ústí 1933 1964 Straka Zdeněk ŠK Týn n. Vlt. 1787 1782 0
2015/2016 2 Silon Sezimovo Ústí 1933 1964 Novák Jiří Spartak Sezimovo Ústí 1940 1894 0
2015/2016 1 Silon Sezimovo Ústí 1933 1964 Žárský Kamil Sokol Tábor C 2003 1993 0
2015/2016 9 ŠK OLYMPIA Č.Bu. 1933 1964 Bůžek Roman SOKOL Čkyně 1000 1
2015/2016 8 ŠK OLYMPIA Č.Bu. 1933 1964 Severin Luboš ŠACHklub Písek "D" 1694 1701 ½
2015/2016 7 ŠK OLYMPIA Č.Bu. 1933 1964 Simon Jan ŠK Týn n/Vltavou "B" 1723 1751 1
2015/2016 6 ŠK OLYMPIA Č.Bu. 1933 1964 Kotál Václav ČZ Strakonice "D" 1908 1887 ½
2015/2016 5 ŠK OLYMPIA Č.Bu. 1933 1964 Hobl Stanislav ČZ Strakonice "E" 1846 ½
2015/2016 4 ŠK OLYMPIA Č.Bu. 1933 1964 Wimberský Antonín ŠO TJ Tatran Prachatice "B" 1905 1829 ½
2015/2016 2 ŠK OLYMPIA Č.Bu. 1933 1964 Hajíček Pavel DDM Písek "D" 1476 1
2015/2016 1 ŠK OLYMPIA Č.Bu. 1933 1964 Janků Jaroslav ŠK ROYAL Č.Bu. "C" 1622 1704 ½
2015/2016 7 Silon Sezimovo Ústí 1933 1964 Rončák Václav ŠK Blanský les 1761 1806 1
2015/2016 5 Silon Sezimovo Ústí 1933 1964 Olejníček Jiří QCC České Budějovice C 2015 2021 ½
2015/2016 4 Silon Sezimovo Ústí 1933 1964 Kůta Miroslav ČZ Strakonice C 1784 1752 ½
2015/2016 3 Silon Sezimovo Ústí 1933 1964 Jandl Vojtěch Reality Horňák Bechyně B 1982 2042 0
2015/2016 2 Silon Sezimovo Ústí 1933 1964 Papáček Štěpán Jiskra Třeboň 2246 2195 0
2015/2016 1 Silon Sezimovo Ústí 1933 1964 Straka Zdeněk ŠK Týn nad Vltavou 1787 1782 0
2014/2015 9 Silon Sezimovo Ústí 1946 1949 Sýkora Ladislav Traxler Veselí n.Lužn. 1856 1880 ½
2014/2015 7 Silon Sezimovo Ústí 1946 1949 Rosenzweig Vladimír Sokol Tábor C 2041 2047 1
2014/2015 6 Silon Sezimovo Ústí 1946 1949 Sýkora Karel Jiskra Třeboň 1835 ½
2014/2015 5 Silon Sezimovo Ústí 1946 1949 Petráněk Marian Spartak Sezimovo Ústí 1870 1854 1
2014/2015 4 Silon Sezimovo Ústí 1946 1949 Kaucký Jaroslav Spartak Počátky 1696 1645 1
2014/2015 3 Silon Sezimovo Ústí 1946 1949 Váhala Tomáš ŠK Týn n. Vlt. 1841 1812 1
2014/2015 2 Silon Sezimovo Ústí 1946 1949 Marek Jan ŠS Reality Horňák Bechyně B 1866 1861 0
2014/2015 5 Silon Sezimovo Ústí 1946 1949 Šperger Michal Royal České Budějovice 1962 2004 1
2014/2015 4 Silon Sezimovo Ústí 1946 1949 Hlavsa Filip Šachklub Písek C 1868 1909 1
2014/2015 3 Silon Sezimovo Ústí 1946 1949 Váhala Tomáš ŠK Týn n.Vlt. 1841 1812 1
2014/2015 2 Silon Sezimovo Ústí 1946 1949 Rosenzweig Vladimír Sokol Tábor C 2041 2047 1
2014/2015 11 Sokol Tábor 1882 1891 Mejta František DDM Písek B 1853 1839 1
2014/2015 9 Sokol Tábor 1946 1949 Kabelka Jaromír Slovan Jindřichův Hradec 1658 1
2014/2015 4 Sokol Tábor 1946 1949 Hess Pavel QCC České Budějovice B 1861 1880 ½
2014/2015 3 Sokol Tábor 1946 1949 Podlešák Pavel Spartak Soběslav 1792 1650 1
2014/2015 2 Sokol Tábor 1946 1949 Metelec Arnošt Sokol Tábor B 1401 1
2013/2014 11 TJ Silon Sezimovo Ústí 1967 1966 Vacek Miroslav Qcc České Budějovice B 2033 2042 ½
2013/2014 10 TJ Silon Sezimovo Ústí 1967 1966 Janda Pavel TJ Spartak Sezimovo Ústí 2141 2128 0
2013/2014 9 TJ Silon Sezimovo Ústí 1967 1966 Popelka Oldřich Slovan Jindřichův Hradec 2078 2108 1
2013/2014 8 TJ Silon Sezimovo Ústí 1967 1966 Houdek Pavel Šs Reality Horňák Bechyně A 2059 2036 ½
2013/2014 7 TJ Silon Sezimovo Ústí 1967 1966 Blažek Jiří Traxler Veselí nad Lužnicí A 2171 2164 0
2013/2014 6 TJ Silon Sezimovo Ústí 1967 1966 Žárský Kamil Sokol Tábor C 2029 2018 1
2013/2014 5 TJ Silon Sezimovo Ústí 1967 1966 Miesbauer Jan Šachklub Písek B 1983 2040 ½
2013/2014 4 TJ Silon Sezimovo Ústí 1967 1966 Cífka Stanislav DDM Písek B 2411 2406 0
2013/2014 3 TJ Silon Sezimovo Ústí 1967 1966 Lacina Adolf ČZ Strakonice B 2197 2192 ½
2013/2014 2 TJ Silon Sezimovo Ústí 1967 1966 Škorpík Martin Šk Český Krumlov 2185 2180 0
2013/2014 1 TJ Silon Sezimovo Ústí 1967 1966 Mészáros Luděk Sokol Tábor B 2094 2090 0
2013/2014 11 Sokol Tábor 1967 1966 Mejzlík Vojtěch TRW autoelektronika Vlašim 2119 2142 0
2013/2014 7 Sokol Tábor 1967 1966 Chmel Kristián Sokol Praha - Kobylisy 2002 2010 0
2013/2014 2 Sokol Tábor 1967 1966 Mouryc Tomáš Gambit Jihlava 1959 1940 ½
2012/2013 11 TJ Silon Sezimovo Ústí 1959 1957 Spal Milan ČZ Strakonice "A" 2221 2219 0
2012/2013 10 TJ Silon Sezimovo Ústí 1959 1957 Hejl Jaroslav Traxler Veselí nad Lužnicí 2039 2051 ½
2012/2013 9 TJ Silon Sezimovo Ústí 1959 1957 Mazur David Šachový spolek Reality Horňák Bechyně 2058 2000 ½
2012/2013 8 TJ Silon Sezimovo Ústí 1959 1957 Popelka Oldřich Slovan Jindřichův Hradec 2023 2028 0
2012/2013 7 TJ Silon Sezimovo Ústí 1959 1957 Punčochář Jiří QCC České Budějovice "B" 1940 1973 0
2012/2013 6 TJ Silon Sezimovo Ústí 1959 1957 Janda Pavel TJ Spartak Sezimovo Ústí 2116 2097 1
2012/2013 5 TJ Silon Sezimovo Ústí 1959 1957 Kůta Miroslav ČZ Strakonice "B" 1838 1838 ½
2012/2013 4 TJ Silon Sezimovo Ústí 1959 1957 Matějka Radek Šachklub Písek "B" 2011 2019 1
2012/2013 3 TJ Silon Sezimovo Ústí 1959 1957 Baloun Tomáš Šk Týn nad Vltavou 1914 1896 1
2012/2013 2 TJ Silon Sezimovo Ústí 1959 1957 Šlajs Vlastimil Spartak Soběslav 1920 1933 ½
2012/2013 1 TJ Silon Sezimovo Ústí 1959 1957 Rosenzweig Vladimír Sokol Tábor "C" 2083 2071 ½
2012/2013 11 Sokol Tábor A 1959 1957 Němcová Kristýna SK OAZA Praha 2039 2058 ½
2012/2013 4 Sokol Tábor A 1959 1957 Krch Lukáš Sokol Tábor B 1914 1916 ½
2011/2012 11 Silon Sezimovo Ústí 1980 1968 Fiala Jan Traxler Veselí n.Lužn. 2115 2130 1
2011/2012 10 Silon Sezimovo Ústí 1980 1968 Hejda Martin QCC České Budějovice B 1689 1
2011/2012 9 Silon Sezimovo Ústí 1980 1968 Janeček Josef ŠS Bechyně 2091 2096 0
2011/2012 8 Silon Sezimovo Ústí 1980 1968 Hašek Václav Sokol Tábor B 2110 2107 ½
2011/2012 7 Silon Sezimovo Ústí 1980 1968 Němec Roman ČZ Strakonice B 1815 1
2011/2012 6 Silon Sezimovo Ústí 1980 1968 Matějka Radek Šachklub Písek B 1958 1960 0
2011/2012 5 Silon Sezimovo Ústí 1980 1968 Procházka Jiří Spartak Počátky 2062 2081 1
2011/2012 4 Silon Sezimovo Ústí 1980 1968 Šperger Michal SK Royal České Budějovice 2038 2034 0
2011/2012 3 Silon Sezimovo Ústí 1980 1968 Šlajs Vlastimil Spartak Soběslav 1953 1965 ½
2011/2012 2 Silon Sezimovo Ústí 1980 1968 Janda Pavel Spartak Sezimovo Ústí 2106 2088 0
2011/2012 1 Silon Sezimovo Ústí 1980 1968 Kepka Miloslav ČZ Strakonice A 1976 1967 0
2010/2011 11 Silon Sezimovo Ústí 1979 Novák Pavel Spartak Sezimovo Ústí 1927 ½
2010/2011 10 Silon Sezimovo Ústí 1979 Foit Vladimír Spartak Počátky 1890 1
2010/2011 9 Silon Sezimovo Ústí 1979 Vondruš Martin Slovan Jindřichův Hradec 1966 ½
2010/2011 8 Silon Sezimovo Ústí 1979 Hřídel Marek Sokol Platan Písek B 1893 ½
2010/2011 7 Silon Sezimovo Ústí 1979 Mařík Miloslav Traxler Veselí n.Lužn. 1997 ½
2010/2011 6 Silon Sezimovo Ústí 1979 Lainka Bernard Tatran Prachatice 1798 ½
2010/2011 5 Silon Sezimovo Ústí 1979 Vlach Martin ČZ Strakonice 1940 ½
2010/2011 4 Silon Sezimovo Ústí 1979 Růžička Aleš Sokol Tábor C 2034 ½
2010/2011 3 Silon Sezimovo Ústí 1979 Absolon Václav Reality Horňák Bechyně 1878 ½
2010/2011 2 Silon Sezimovo Ústí 1979 Dvořák Přemysl QCC České Budějovice B 1954 ½
2010/2011 1 Silon Sezimovo Ústí 1979 Dvořák Arnošt Royal České Budějovice 1863 0
2010/2011 9 Sokol Tabor A 1979 Háva Petr SSK HerNyr 1812 1
2010/2011 8 Sokol Tabor A 1979 Kupka František SK Line A 2062 ½
2010/2011 5 Sokol Tabor A 1979 Vykoukal František SK Cesky Krumlov 1886 1
2010/2011 1 Sokol Tabor A 1979 Lacina Filip Sokol Vysehrad B 1992 ½
2009/2010 11 Silon Sezimovo Usti 1941 Otradovec Luboš SK Tyn n.Vlt. 1894 ½
2009/2010 10 Silon Sezimovo Usti 1941 Vít Přemysl Tatran Prachatice B 1886 ½
2009/2010 9 Silon Sezimovo Usti 1941 Vykoukal František Koberce Kajov 1905 1
2009/2010 8 Silon Sezimovo Usti 1941 Janeba Petr Sokol Pisek C 1894 1
2009/2010 7 Silon Sezimovo Usti 1941 Růžička Vojtěch DDM Pisek 1928 1
2009/2010 6 Silon Sezimovo Usti 1941 Chalupský Josef QCC C. Budejovice C 1780 1
2009/2010 5 Silon Sezimovo Usti 1941 Krška David QCC C. Budejovice D 1855 0
2009/2010 4 Silon Sezimovo Usti 1941 Marek Jan SS Bechyne 1797 1
2009/2010 3 Silon Sezimovo Usti 1941 Foit Vladimír Spartak Pocatky 1912 1
2009/2010 2 Silon Sezimovo Usti 1941 Jirků Jaroslav Slovan Jindrichuv Hradec B 1774 1
2009/2010 1 Silon Sezimovo Usti 1941 Lenc Bohumil Spartak Sobeslav 1920 ½
2009/2010 11 Sokol Tabor B 1941 Brych Jiří SO TJ Tatran Prachatice 1650 ½
2009/2010 10 Sokol Tabor B 1941 Lomský Radek ROYAL Ceske Budejovice 1767 ½
2009/2010 9 Sokol Tabor B 1941 Švejnoha Miroslav CZ Strakonice A 1810 ½
2009/2010 8 Sokol Tabor B 1941 Brčák Marek REALITY HORNAK Bechyne 1902 ½
2009/2010 7 Sokol Tabor B 1941 Hřídel Marek Sokol Platan Pisek B 1875 ½
2009/2010 6 Sokol Tabor B 1941 Hochmann Vladimír TRAXLER Veseli nad Luznici 1750 ½
2009/2010 5 Sokol Tabor B 1941 Ptáčník Pavel Slovan Jindrichuv Hradec 1773 1
2009/2010 4 Sokol Tabor B 1941 Čipera Josef CZ Strakonice B 1730 1
2009/2010 3 Sokol Tabor B 1941 Novák Josef QCC Ceske Budejovice B 1790 1
2009/2010 2 Sokol Tabor B 1941 Ducho Adam TJ SPARTAK MAS Sezimovo Usti 1694 ½
2009/2010 1 Sokol Tabor B 1941 Krch Lukáš Sokol Tabor C 1914 ½
2008/2009 11 Sokol Tabor B 1932 Král Ladislav SK Tyn n.Vlt. 1770 ½
2008/2009 8 Sokol Tabor B 1932 Novák Pavel Spartak MAS Sezimovo Usti 1979 ½
2008/2009 5 Sokol Tabor B 1932 Hochmann Vladimír Traxler Veseli n.Luzn. 1740 1
2008/2009 4 Sokol Tabor B 1932 Švejnoha Miroslav CZ Strakonice 1789 1
2008/2009 2 Sokol Tabor B 1932 Bartos Jan Slovan Jindrichuv Hradec 1899 1
2008/2009 11 Sokol Tabor D 1932 Rödling Robert SK Ceský Krumlov B 1879 ½
2008/2009 10 Sokol Tabor D 1932 Novotný Pavel Silon Sezimovo Usti 1840 0
2008/2009 9 Sokol Tabor D 1932 Marek Jan Sachový spolek Bechyne B 1846 1
2008/2009 5 Sokol Tabor D 1932 Durchan Milan QCC Ceské Budejovice C 1688 ½
2008/2009 4 Sokol Tabor D 1932 Janeba Petr CZ Strakonice B 1872 1
2008/2009 3 Sokol Tabor D 1932 Šafránek Václav Spartak Kaplice 1686 0
2008/2009 2 Sokol Tabor D 1932 Sýkora Ladislav TRAXLER Veseli nad Luznici B 1728 ½
2008/2009 1 Sokol Tabor D 1932 Petkov Andon Spartak Sobeslav 1818 ½
2007/2008 8 Sokol Tábor C 1949 Vacek Miroslav QCC Č. Budějovice B 1931 0
2007/2008 7 Sokol Tábor C 1949 Lomský Radek QCC Č. Budějovice C 1699 1
2007/2008 6 Sokol Tábor C 1949 Königsmark Václav Slovan Jindřichův Hradec 1716 1
2007/2008 4 Sokol Tábor C 1949 Karlíček Pavel ŠK Český Krumlov 1944 0
2007/2008 3 Sokol Tábor C 1949 Malý Pavel Reality Horňák Bechyně 1861 ½
2007/2008 2 Sokol Tábor C 1949 Petráněk Marian Spartak MAS Sez. Ústí 1613 1
2007/2008 1 Sokol Tábor C 1949 Valtr Filip ŠK Týn n.Vlt. 1719 1
2007/2008 7 Sokol Tábor A 1949 Škut Michal ŠK Sokol Klatovy A 1901 1
2007/2008 3 Sokol Tábor A 1949 Lacina Filip Sokol Platan Písek A 1779 0
2007/2008 2 Sokol Tábor A 1949 Sokol Plzeň 1 C 1
2006/2007 9 Sokol Tábor A 1882 Buldra Josef Sokol Plzeň 1 C 1836 1
2006/2007 8 Sokol Tábor A 1882 Zeman Martin Alva Pb Příbram A 1955 ½
2006/2007 6 Sokol Tábor A 1882 Toulec Stanislav Sokol Vršovice B 2143 ½
2006/2007 3 Sokol Tábor A 1882 Spěváček Ivo Lokomotiva Plzeň A 1956 ½
2006/2007 11 Sokol Tábor C 1882 Hejda Martin QCC České Budějovice B 1652 ½
2006/2007 10 Sokol Tábor C 1882 Pytlik Ladislav Spartak MAS Sezimovo Ústí 1606 1
2006/2007 9 Sokol Tábor C 1882 Mařík Miloslav Beseda Veselí nad Lužnicí 1896 0
2006/2007 6 Sokol Tábor C 1882 Zachař Jaroslav QCC České Budějovice C 1772 ½
2006/2007 5 Sokol Tábor C 1882 Mazur David Reality Horňák Bechyně 1943 1
2006/2007 3 Sokol Tábor C 1882 Gdovin Ján Sokol Platan Písek 2079 0
2005/2006 11 Sokol Tábor C 1893 Sýkora Ladislav Beseda Veselí nad Lužnicí 1719 ½
2005/2006 10 Sokol Tábor C 1893 Majer František Koberce Kájov 1539 1
2005/2006 9 Sokol Tábor C 1893 Lauko Marián ŠK Český Krumlov 1857 ½
2005/2006 8 Sokol Tábor C 1893 Toman Antonín Slovan Jindřichův Hradec 1851 ½
2005/2006 7 Sokol Tábor C 1893 Černý Miloš Tatran Prachatice 1729 0
2005/2006 6 Sokol Tábor C 1893 Šimek Vladimír Sokol Písek B 1702 0
2005/2006 4 Sokol Tábor C 1893 Petráněk Marian Spartak MAS Sezimovo Ústí 1520 1
2005/2006 1 Sokol Tábor C 1893 Pravdík Kamil Sokol Tábor B 1982 0