Hráč Hlavina Matouš

Hlavina Matouš

User Pic
Jméno: Hlavina Matouš
Oddíl: Klub šachistů Říčany 1925
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2115
Elo mezinárodní: 2137
ID: 40961
FIDE ID: 386650
Rok narození: 2006
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2021/2022 7 KŠ Říčany 1925 2137 2115 Dolenský Filip ŠK Spartak DDM Ústí nad Labem 2024 1989 1 soutěž
2021/2022 6 KŠ Říčany 1925 2137 2115 Hofman Kryštof Desko Liberec 1991 2062 1 soutěž
2021/2022 5 KŠ Říčany 1925 2125 2115 Mach Petr Siesta Labs Unichess A 2090 2060 ½ soutěž
2021/2022 4 KŠ Říčany 1925 2126 2115 Langmajer Jan ŠK 64 Plzeň A 1984 1942 ½ soutěž
2021/2022 3 KŠ Říčany 1925 2126 2115 Šťastná Martina ŠA VŠTE České Budějovice 1726 1786 ½ soutěž
2021/2022 2 KŠ Říčany 1925 2126 2115 Hozda Max TJ Kobylisy 1930 1869 1 soutěž
2021/2022 1 KŠ Říčany 1925 2126 2115 Martirosyan David ŠK Dopravní podnik Praha - PORG 1700 1638 1 soutěž
2021/2022 6 BETSYS Říčany 1925 B 2137 2115 Hrbek Štěpán Desko Liberec 2235 2187 0 soutěž
2021/2022 4 BETSYS Říčany 1925 B 2125 2115 Kaplan Daniel DDM Sokol Nymburk 2024 2030 1 soutěž
2021/2022 3 BETSYS Říčany 1925 B 2090 2115 Crha Ondřej Sokol Mladá Boleslav 2196 2200 1 soutěž
2021/2022 2 BETSYS Říčany 1925 B 2090 2115 Ret Adam Josef Šachový klub Jičín z.s. 2101 2060 1 soutěž
2021/2022 1 BETSYS Říčany 1925 B 2126 2115 Duda Antonín TJ Jiskra Tanvald 2028 2025 0 soutěž
2021/2022 1 Sokol Nebušice 2137 2115 Kühnmund Ivan ŠK LOKO Praha D 1679 1702 1 soutěž
2021/2022 4 BETSYS Říčany 1925 2090 2115 Kopřiva Martin ŠK DP Praha B - EA Hotels 2095 2112 0 soutěž
2021/2022 3 BETSYS Říčany 1925 2090 2115 Purnoch Josef TJ Neratovice 2147 2142 ½ soutěž
2021/2022 2 BETSYS Říčany 1925 2126 2115 Neckář Lubomír ŠK Města Lysá nad Labem 2277 2271 ½ soutěž
2020/2021 7 Šachklub Sokol Klatovy 2202 2081 Vojta Jakub TJ Spartak Vlašim 2158 2074 ½ soutěž
2020/2021 6 Šachklub Sokol Klatovy 2202 2081 Cibulka Josef ŠŠPM Lipky HK 2083 2010 0 soutěž
2020/2021 5 Šachklub Sokol Klatovy 2202 2081 Gnojek Petr BŠŠ Frýdek-Místek 2225 2237 0 soutěž
2020/2021 4 Šachklub Sokol Klatovy 2202 2081 Němec David ŠK Staré Město 2055 2049 0 soutěž
2020/2021 3 Šachklub Sokol Klatovy 2119 2069 Pražák Daniel Šachová akademie VŠTE 1923 1882 ½ soutěž
2020/2021 2 Šachklub Sokol Klatovy 2119 2069 Hurtík Matěj Desko Liberec 2030 1991 0 soutěž
2020/2021 1 Šachklub Sokol Klatovy 2107 2069 Placer Sebastian KŠ Říčany 1925 2092 2104 1 soutěž
2020/2021 7 Šachklub Sokol Klatovy 2119 2069 Martirosyan David ŠK Dopravní podnik Praha - PORG 1709 1614 1 soutěž
2020/2021 6 Šachklub Sokol Klatovy 2119 2069 Růžička Filip TJ Kobylisy 1925 1890 1 soutěž
2020/2021 5 Šachklub Sokol Klatovy 2119 2069 Pražák Daniel Šachová akademie VŠTE 1923 1882 ½ soutěž
2020/2021 4 Šachklub Sokol Klatovy 2107 2069 Placer Sebastian KŠ Říčany 1925 2092 2104 1 soutěž
2020/2021 3 Šachklub Sokol Klatovy 2107 2069 Šulc Jakub Siesta Solution Unichess 1912 1915 1 soutěž
2020/2021 2 Šachklub Sokol Klatovy 2107 2069 Hurtík Matěj Desko Liberec 2003 1991 0 soutěž
2020/2021 1 Šachklub Sokol Klatovy 2107 2069 Balín Daniel ŠK Spartak DDM Ústí 1875 1874 1 soutěž
2019/2020 8 Sokol Nebušice 1942 1943 Prachař Josef GROP - F 1770 1781 1 soutěž
2019/2020 7 Sokol Nebušice 1942 1943 Brož Zdeněk ŠK Bohnice C 1844 1731 1 soutěž
2019/2020 4 Sokol Nebušice 1942 1943 Štěrba Erik LR Expres 1797 1951 1 soutěž
2019/2020 2 Sokol Nebušice 1942 1943 Popper Tomáš Unichess F 2063 2050 0 soutěž
2019/2020 7 Šachklub Sokol Klatovy 1970 1943 Frank Adam Beskydská šachová škola Frýdek-Místek 2260 2171 0 soutěž
2019/2020 6 Šachklub Sokol Klatovy 1970 1943 Gloser David 2222 ŠK Polabiny A 2228 2124 ½ soutěž
2019/2020 5 Šachklub Sokol Klatovy 1970 1943 Dudek Vojtěch TJ Spartak Vlašim 2011 2024 ½ soutěž
2019/2020 4 Šachklub Sokol Klatovy 1970 1943 Nezval Filip ŠK DURAS BVK Brno 1950 1905 ½ soutěž
2019/2020 3 Šachklub Sokol Klatovy 1942 1943 Vilímová Julie KŠ Říčany 1925 1812 1748 1 soutěž
2019/2020 2 Šachklub Sokol Klatovy 1966 1985 Přibyl Viktor ŠK Dopravní podnik Praha - PORG 2097 1969 0 soutěž
2019/2020 1 Šachklub Sokol Klatovy 1983 1985 Lhotský František Desko Liberec 1969 1909 1 soutěž
2019/2020 7 Šachklub Sokol Klatovy 1942 1943 Vilímová Julie KŠ Říčany 1925 1812 1748 1 soutěž
2019/2020 6 Šachklub Sokol Klatovy 1942 1943 Souček Petr Siesta Solution Unichess 1797 1803 1 soutěž
2019/2020 5 Šachklub Sokol Klatovy 1966 1985 Janouš Marek Šachový klub 64 Plzeň 1888 1812 0 soutěž
2019/2020 4 Šachklub Sokol Klatovy 1983 1985 Přibyl Viktor ŠK Dopravní podnik Praha - PORG 2069 1969 0 soutěž
2019/2020 3 Šachklub Sokol Klatovy 1983 1985 Pravda Kryštof TJ Kobylisy 1714 1664 1 soutěž
2019/2020 2 Šachklub Sokol Klatovy 1983 1985 Lhotský František Desko Liberec 1969 1909 1 soutěž
2019/2020 1 Šachklub Sokol Klatovy 1983 1985 Přenosil Julián 1.Novoborský ŠK 1520 1701 1 soutěž
2018/2019 11 Sokol Nebušice 1939 1942 Leština Petr ŠK DP Praha H - PORG 0 1297 1 soutěž
2018/2019 7 Sokol Nebušice 1939 1942 Kopecký František Šachový klub Praha 4 "B" 0 1843 1 soutěž
2018/2019 5 Sokol Nebušice 1939 1942 Štěrba Erik SK Lokomotiva Radlice B 1797 1962 0 soutěž
2018/2019 3 Sokol Nebušice 1939 1942 Štros Milan SNAD Kbely 0 1780 1 soutěž
2018/2019 2 Sokol Nebušice 1939 1942 Dušek Martin Dukla F 2056 1988 1 soutěž
2018/2019 7 Šachklub Sokol Klatovy 1825 1942 Jareš Michal 2222 ŠK Polabiny 1982 1910 ½ soutěž
2018/2019 5 Šachklub Sokol Klatovy 1825 1942 Vavřínková Eliška ŠK Staré Město 1845 1819 1 soutěž
2018/2019 4 Šachklub Sokol Klatovy 1825 1942 Křížek Kryštof TJ Spartak Vlašim 1860 1797 1 soutěž
2018/2019 3 Šachklub Sokol Klatovy 1939 1942 Vítová Anna ŠK AD Jičín 1782 1801 1 soutěž
2018/2019 2 Šachklub Sokol Klatovy 1939 1921 Vilímová Julie Klub šachistů Říčany 1925 1794 1876 1 soutěž
2018/2019 7 Šachklub Sokol Klatovy 1939 1942 Vilímová Julie Klub šachistů Říčany 1925 1776 1763 1 soutěž
2018/2019 4 Šachklub Sokol Klatovy 1900 1921 Vítová Anna ŠK AD Jičín 1734 1745 1 soutěž
2018/2019 3 Šachklub Sokol Klatovy 1900 1921 Dolejš Jakub TJ Kobylisy 1559 1602 1 soutěž
2018/2019 2 Šachklub Sokol Klatovy 1900 1921 Sivák Lukáš Desko Liberec 1748 1799 1 soutěž
2018/2019 1 Šachklub Sokol Klatovy 1900 1921 Habenicht Martin 1.Novoborský ŠK 1729 1696 1 soutěž
2017/2018 9 Sokol Nebušice 1805 1685 Plachý Miloš Unichess G 0 1752 ½ soutěž
2017/2018 8 Sokol Nebušice 1805 1685 Kučera Tomáš ŠK DP Praha F 1912 1932 0 soutěž
2017/2018 7 Sokol Nebušice 1805 1685 Votruba Ladislav TJ Pankrác G 1825 1722 1 soutěž
2017/2018 5 Sokol Nebušice 1805 1685 Jankovský Zbyněk SNAD Kbely 1617 1679 1 soutěž
2017/2018 3 Sokol Nebušice 1805 1685 Tolar Jan Sokol Praha Vršovice F 1742 1651 1 soutěž
2017/2018 2 Sokol Nebušice 1805 1685 Kadlec Adam ŠK Sokol Vyšehrad I 0 1888 0 soutěž
2017/2018 1 Sokol Nebušice 1805 1685 Ťoupal Josef ŠO Praga Praha D 1783 1831 ½ soutěž
2017/2018 7 ŠK Karlovy Vary 1855 1685 Petříček Lukáš ŠK Kuřim 1669 1680 0 soutěž
2017/2018 6 ŠK Karlovy Vary 1855 1685 Macháček Lukáš ŠK Staré Město 1583 1568 0 soutěž
2017/2018 5 ŠK Karlovy Vary 1855 1685 Pekárek Aleš SK Slavia Orlová 1730 1677 ½ soutěž
2017/2018 4 ŠK Karlovy Vary 1855 1685 Janouch Jáchym Štěpán ŠK AD Jičín 1681 1717 ½ soutěž
2017/2018 3 ŠK Karlovy Vary 1805 1685 Civín Dominik Klub Šachistů Říčany 1925 1858 1847 ½ soutěž
2017/2018 2 ŠK Karlovy Vary 1820 1685 Rolinková Lucie ŠA VŠTE České Budějovice 1444 1518 1 soutěž
2017/2018 1 ŠK Karlovy Vary 1780 1819 Svačina Tobiáš PROMAT OAZA Praha 1457 1514 1 soutěž
2017/2018 5 ŠK Karlovy Vary 1820 1685 Skýpala Ondřej TJ Kobylisy 1851 1899 ½ soutěž
2017/2018 4 ŠK Karlovy Vary 1780 1819 Civín Dominik Klub Šachistů Říčany 1925 1838 1840 ½ soutěž
2017/2018 3 ŠK Karlovy Vary 1780 1819 Rolinková Lucie ŠA VŠTE České Budějovice 1515 1748 1 soutěž
2017/2018 2 ŠK Karlovy Vary 1780 1819 Svačina Tobiáš PROMAT OAZA Praha 1457 1514 1 soutěž
2017/2018 1 ŠK Karlovy Vary 1780 1819 Brůna Matouš Desko Liberec 1400 1422 1 soutěž
2017/2018 7 Sokol Vyšehrad 1805 1685 Kašpar Lukáš ŠK Dvorec 1774 1770 ½ soutěž
2017/2018 6 Sokol Vyšehrad 1805 1685 Švejk Martin ŠK Řevnice 1558 1602 0 soutěž
2017/2018 5 Sokol Vyšehrad 1820 1685 Hložek David ŠK 64 Plzeň A 1843 1908 ½ soutěž
2016/2017 11 ŠK Sokol Vyšehrad I 1520 1467 Plesnivý Martin SK OAZA Praha F 1775 1747 0 soutěž
2016/2017 5 ŠK Sokol Vyšehrad I 1520 1467 Haase Pavel ŠK PORG Praha 1929 1931 0 soutěž
2016/2017 11 Sokol Nebušice 1520 1467 Votruba Ladislav TJ Pankrác G 1829 1808 1 soutěž
2016/2017 10 Sokol Nebušice 1520 1467 Šíša Zvonimír USK Praha C 1725 1 soutěž
2016/2017 7 Sokol Nebušice 1520 1467 Zikmund Daniel ŠK Praha - Smíchov D 1893 1909 1 soutěž
2016/2017 6 Sokol Nebušice 1520 1467 Veselý Jiří ŠK DP Praha - EA Hotels II 1817 ½ soutěž
2016/2017 5 Sokol Nebušice 1520 1467 Kuneš Vladimír SK Lokomotiva Radlice C 1825 1 soutěž
2016/2017 2 Sokol Nebušice 1520 1467 Doležel Jan ŠK Bohnice C 1603 1 soutěž
2016/2017 1 Sokol Nebušice 1520 1467 Soukal Rudolf Šachový klub Praha 4 A 2022 1987 ½ soutěž
2015/2016 9 Sokol Nebušice 1520 1467 Černý Václav Sokol Praha-Kobylisy G 1467 1 soutěž
2015/2016 7 Sokol Nebušice 1520 1467 Novák Josef ŠK Teplárna Malešice 1777 ½ soutěž
2015/2016 6 Sokol Nebušice 1520 1467 Flusser Michal TJ Praga Praha G 1497 1 soutěž
2015/2016 5 Sokol Nebušice 1520 1467 Chalupa Vladislav ŠK Smíchov E 1741 1738 1 soutěž
2015/2016 4 Sokol Nebušice 1520 1467 Terpstra Wiep Šachový klub Praha 4 A 1950 1 soutěž
2015/2016 3 Sokol Nebušice 1520 1467 Anaškin Arsenij ŠK Aurora - šach. škola A. Karpova 2139 2125 0 soutěž
2015/2016 1 Sokol Nebušice 1520 1467 Kameník Robert ŠK DP Praha - EA Hotels I 1954 1874 0 soutěž
2014/2015 10 Sokol Nebušice A 1311 Brož Mikuláš Viktoria Žižkov D 1204 1 soutěž
2014/2015 8 Sokol Nebušice A 1311 Košař Milan USK Praha B 1679 1728 ½ soutěž
2014/2015 7 Sokol Nebušice A 1311 Koršinskij Marek SK OAZA Praha G 1325 1 soutěž
2014/2015 6 Sokol Nebušice A 1311 Šimáček Ivan Steinitz-Makabi A 1536 1 soutěž
2014/2015 5 Sokol Nebušice A 1311 Přívozník Luboš TJ Praga Praha E 1638 0 soutěž
2014/2015 4 Sokol Nebušice A 1311 Wojcik Michal Sokol Kobylisy G 1259 1 soutěž
2014/2015 3 Sokol Nebušice A 1311 Žáček Petr SK Lokomotiva Radlice E 1594 1513 0 soutěž
2014/2015 2 Sokol Nebušice A 1311 Žáček Martin ŠK Černý Baron B 1380 1 soutěž
2013/2014 9 Sokol Nebušice A 1100 Rosenbaum Ivo ŠK Teplárna Malešice A 1512 0 soutěž
2013/2014 8 Sokol Nebušice A 1100 Schmidt Karel ŠO TJ Dukla Praha E 1718 1657 0 soutěž
2013/2014 7 Sokol Nebušice A 1100 Trojánek Jan USK Praha C 1424 0 soutěž
2013/2014 6 Sokol Nebušice A 1100 Stefan Petr ŠK ERA Poštovní spořitelna G 1413 1 soutěž
2013/2014 5 Sokol Nebušice A 1100 Šebek Jiří TJ Praga Praha H 1243 ½ soutěž
2013/2014 4 Sokol Nebušice A 1100 Joza Tomáš TJ Praga Praha E 1533 0 soutěž
2013/2014 3 Sokol Nebušice A 1100 Hrušková Aranka SK OAZA Praha E 1385 1 soutěž
2013/2014 1 Sokol Nebušice A 1100 Niederle Jiří ŠK PORG F 1000 1 soutěž