Hráč Ponížil Cyril

Ponížil Cyril

User Pic
Jméno: Ponížil Cyril
Oddíl: ŠK Duras BVK
Výkonnostní třída / Titul: IM
Elo národní: 2487
Elo mezinárodní: 2506
ID: 14369
FIDE ID: 322202
Rok narození: 1991
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 9 Šachy Hošťálková 2513 2486 Sabuk Piotr Panda Rychnov n. K. 2371 0 0 soutěž
2019/2020 8 Šachy Hošťálková 2513 2486 Cvek Robert ŠK Slavoj Poruba "B" 2498 2499 ½ soutěž
2019/2020 4 Šachy Hošťálková 2500 2486 Kaňovský David ŠK Staré Město 2425 2418 ½ soutěž
2019/2020 3 Šachy Hošťálková 2502 2486 Jasný Stanislav BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2325 2327 1 soutěž
2019/2020 2 Šachy Hošťálková 2502 2486 Polák Tomáš Moravská Slavia Brno "B" 2551 2518 0 soutěž
2019/2020 1 Šachy Hošťálková 2504 2486 Šimáček Pavel Zbrojovka Vsetín 2481 2475 ½ soutěž
2019/2020 7 ŠK Zlín B 2513 2486 Omelka Roman ŠK Staré Město C 2031 2043 1 soutěž
2019/2020 5 ŠK Zlín B 2502 2486 Zpěvák Pavel ŠO Kunovice A 2347 2357 1 soutěž
2019/2020 6 ŠK Duras BVK 2502 2486 Pecháč Jerguš GASCO Pardubice 2487 0 ½ soutěž
2019/2020 5 ŠK Duras BVK 2502 2486 Vykouk Jan ŠK Zikuda Turnov 2434 2468 1 soutěž
2019/2020 4 ŠK Duras BVK 2502 2486 Plát Vojtěch Výstaviště Lysá nad Labem 2570 2550 ½ soutěž
2019/2020 3 ŠK Duras BVK 2502 2486 Láznička Viktor 1. Novoborský šachový klub 2667 2643 ½ soutěž
2019/2020 2 ŠK Duras BVK 2504 2486 Půlpán Jakub ŠK Dopravní podnik Praha 2421 2393 ½ soutěž
2019/2020 1 ŠK Duras BVK 2504 2486 Černoušek Lukáš Siesta Solution Unichess 2458 2451 ½ soutěž
2018/2019 11 SK DURAS BVK Kralovo Pole 2501 2475 Piesik Piotr Slavoj Cesky Tesin 2352 0 ½ soutěž
2018/2019 10 SK DURAS BVK Kralovo Pole 2501 2475 Antoniewski Rafal Beskydska sachova skola 2524 0 ½ soutěž
2018/2019 9 SK DURAS BVK Kralovo Pole 2501 2475 Tazbir Marcin Moravska Slavia Brno 2525 0 ½ soutěž
2018/2019 8 SK DURAS BVK Kralovo Pole 2503 2475 Vávra Pavel Siesta Solution Unichess B 2348 2328 ½ soutěž
2018/2019 7 SK DURAS BVK Kralovo Pole 2503 2475 Najer Evgeniy Vystaviste Lysa nad Labem 2668 0 0 soutěž
2018/2019 6 SK DURAS BVK Kralovo Pole 2499 2475 Láznička Viktor 1. Novoborsky SK 2674 2656 ½ soutěž
2018/2019 5 SK DURAS BVK Kralovo Pole 2499 2475 Petrík Tomáš Siesta Solution Unichess A 2470 0 0 soutěž
2018/2019 4 SK DURAS BVK Kralovo Pole 2491 2465 Velička Petr Labortech Ostrava 2434 2457 1 soutěž
2018/2019 3 SK DURAS BVK Kralovo Pole 2487 2465 Kaňovský David SK Slavoj Poruba 2413 2412 ½ soutěž
2018/2019 2 SK DURAS BVK Kralovo Pole 2487 2465 Štoček Jiří GASCO Pardubice 2572 2581 1 soutěž
2018/2019 1 SK DURAS BVK Kralovo Pole 2487 2465 Vykouk Jan SK ZIKUDA Turnov 2423 2431 ½ soutěž
2018/2019 11 Šachy Hošťálková 2501 2475 Malinovský Karel Slavia Kroměříž 2476 2454 ½ soutěž
2018/2019 10 Šachy Hošťálková 2502 2475 Vařejčko Josef 2222 ŠK Polabiny "C" 2230 2202 1 soutěž
2018/2019 8 Šachy Hošťálková 2503 2475 Langner Ladislav TŽ Třinec 2391 2375 1 soutěž
2018/2019 6 Šachy Hošťálková 2499 2475 Kožúšek Daniel Panda Rychnov n. K. 2358 2345 1 soutěž
2018/2019 5 Šachy Hošťálková 2499 2475 Hába Petr ŠK Gordic 2444 2433 1 soutěž
2018/2019 3 Šachy Hošťálková 2487 2465 Kaňovský David ŠK Staré Město 2413 2412 ½ soutěž
2018/2019 1 Šachy Hošťálková 2494 2465 Bělunek Vladimír TJ Tatran Litovel 2206 2205 1 soutěž
2017/2018 11 Šachy Hošťálková 2492 2462 Zwardoň Vojtěch ŠK Gordic 2409 2406 1 soutěž
2017/2018 8 Šachy Hošťálková 2488 2462 Babula Vlastimil ŠK Staré Město 2554 2548 ½ soutěž
2017/2018 6 Šachy Hošťálková 2479 2462 Langner Ladislav Slavoj Český Těšín 2399 2387 1 soutěž
2017/2018 5 Šachy Hošťálková 2479 2462 Kratochvíl Josef Lokomotiva Brno A 2263 2258 1 soutěž
2017/2018 2 Šachy Hošťálková 2484 2462 Petrík Tomáš TŽ Třinec 2470 0 0 soutěž
2017/2018 1 Šachy Hošťálková 2476 2476 Biolek Richard Agentura 64 Grygov 2449 2449 ½ soutěž
2017/2018 11 SK DURAS BVK Kralovo Pole 2492 2462 Hráček Zbyněk GASCO Pardubice 2574 2597 0 soutěž
2017/2018 10 SK DURAS BVK Kralovo Pole 2492 2462 Ftáčník Lubomír SK Zikuda Turnov 2520 0 ½ soutěž
2017/2018 9 SK DURAS BVK Kralovo Pole 2492 2462 Tazbir Marcin Moravska Slavia Brno 2525 0 ½ soutěž
2017/2018 8 SK DURAS BVK Kralovo Pole 2488 2462 Kočiščák Jiří Labortech Ostrava 2479 2482 ½ soutěž
2017/2018 7 SK DURAS BVK Kralovo Pole 2488 2462 Cvek Robert SK Slavoj Poruba 2510 2502 0 soutěž
2017/2018 6 SK DURAS BVK Kralovo Pole 2479 2462 Láznička Viktor 1. Novoborsky SK 2654 2650 0 soutěž
2017/2018 5 SK DURAS BVK Kralovo Pole 2479 2462 Jirka Jiří Unichess 2427 2418 ½ soutěž
2017/2018 4 SK DURAS BVK Kralovo Pole 2484 2462 Rausis Igors BSS Frydek-Mistek 2635 2574 0 soutěž
2017/2018 3 SK DURAS BVK Kralovo Pole 2484 2462 Straka Vojtěch Tatran Litovel 2364 2358 ½ soutěž
2017/2018 2 SK DURAS BVK Kralovo Pole 2484 2462 Štoček Jiří Vystaviste Lysa nad Labem 2567 2582 ½ soutěž
2017/2018 1 SK DURAS BVK Kralovo Pole 2484 2462 Petényi Tamás SK mesta Lysa nad Labem 2450 0 0 soutěž
2016/2017 11 SK DURAS BVK Kralovo Pole 2487 2451 Zpěvák Pavel Tatran Litovel 2372 2412 ½ soutěž
2016/2017 10 SK DURAS BVK Kralovo Pole 2487 2451 Fedorov Aleksei BSS Frydek Mistek 2561 0 soutěž
2016/2017 9 SK DURAS BVK Kralovo Pole 2487 2451 Druska Juraj Lokomotiva Brno ½ soutěž
2016/2017 8 SK DURAS BVK Kralovo Pole 2487 2451 Kempinski Robert SK Rapid Pardubice 2623 2597 ½ soutěž
2016/2017 7 SK DURAS BVK Kralovo Pole 2487 2451 Oleksiyenko Mykhaylo SK AD Jicin 0 soutěž
2016/2017 6 SK DURAS BVK Kralovo Pole 2487 2451 Jakubiec Artur Labortech Ostrava 2509 2547 ½ soutěž
2016/2017 5 SK DURAS BVK Kralovo Pole 2487 2451 Bobras Piotr SK Slavoj Poruba 2525 2530 ½ soutěž
2016/2017 4 SK DURAS BVK Kralovo Pole 2487 2451 Najer Evgeniy Vystaviste Lysa nad Labem 2682 ½ soutěž
2016/2017 3 SK DURAS BVK Kralovo Pole 2487 2451 Potkin Vladimir Alekseevich SK mesta Lysa nad Labem 2596 1 soutěž
2016/2017 2 SK DURAS BVK Kralovo Pole 2487 2451 Navara David 1. Novoborsky SK 2300 2202 1 soutěž
2016/2017 1 SK DURAS BVK Kralovo Pole 2487 2451 Černoušek Lukáš Prestige Photo Unichess 2466 2458 ½ soutěž
2016/2017 11 ŠK Zlín 2487 2451 Michenka Jozef Baník Havířov 2317 2323 1 soutěž
2016/2017 10 ŠK Zlín 2487 2451 Biolek Richard Agentura 64 Grygov 2421 2409 0 soutěž
2016/2017 9 ŠK Zlín 2487 2451 Krejčí Jan Slavia Kroměříž 2512 2460 ½ soutěž
2016/2017 8 ŠK Zlín 2487 2451 Sabuk Piotr Region Panda 2393 0 soutěž
2016/2017 6 ŠK Zlín 2487 2451 Michalík Peter TŽ Třinec 2552 2455 0 soutěž
2016/2017 5 ŠK Zlín 2487 2451 Polák Tomáš Moravská Slavia Brno 2511 2518 0 soutěž
2016/2017 4 ŠK Zlín 2487 2451 Adámek Jiří KVS EKODIVIZE Opava 2363 2344 1 soutěž
2016/2017 2 ŠK Zlín 2487 2451 Rojíček Vojtěch BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2404 2419 0 soutěž
2016/2017 1 ŠK Zlín 2487 2451 Zwardoň Vojtěch ŠK Gordic Jihlava 2446 2429 ½ soutěž
2015/2016 11 ŠK Zlín "A" 2487 2451 Malinovský Karel Slavia Kroměříž "A" 2454 2454 ½ soutěž
2015/2016 10 ŠK Zlín "A" 2487 2451 Biolek Richard A64 VALOZ Grygov\r 2421 2409 1 soutěž
2015/2016 9 ŠK Zlín "A" 2487 2451 Andreev Eduard SK Slavia Orlová "A" 2468 ½ soutěž
2015/2016 8 ŠK Zlín "A" 2487 2451 Caletka Radomír KVS EKODIVIZE Opava 2331 2347 1 soutěž
2015/2016 7 ŠK Zlín "A" 2487 2451 Zwardoň Vojtěch Lokomotiva Brno "A" 2446 2429 1 soutěž
2015/2016 6 ŠK Zlín "A" 2487 2451 Klíma Lukáš TJ Ostrava "A" 2345 2304 ½ soutěž
2015/2016 5 ŠK Zlín "A" 2487 2451 Kolosowski Mateusz ŠK Karviná "A" 2420 1 soutěž
2015/2016 4 ŠK Zlín "A" 2487 2451 Bureš Jaroslav ŠK Staré Město "A" 2396 2398 1 soutěž
2015/2016 3 ŠK Zlín "A" 2487 2451 Červený Petr TJ Štefanydes Polička 2286 2275 1 soutěž
2015/2016 2 ŠK Zlín "A" 2487 2451 Polák Tomáš Moravská Slavia Brno\r "A" 2511 2518 1 soutěž
2015/2016 1 ŠK Zlín "A" 2487 2451 Rojíček Vojtěch Beskydská šachová škola F-M "B" 2404 2419 ½ soutěž
2015/2016 11 ŠK Duras BVK 2487 2451 Spirin Oleg AD Mahrla Praha 2450 2482 1 soutěž
2015/2016 10 ŠK Duras BVK 2487 2451 Neuman Petr Rapid Pardubice 2443 2400 1 soutěž
2015/2016 9 ŠK Duras BVK 2487 2451 Kuchynka Lukáš Tatran Litovel 2257 2282 ½ soutěž
2015/2016 8 ŠK Duras BVK 2487 2451 Štoček Jiří Výstaviště Lysá nad Labem 2534 2537 0 soutěž
2015/2016 7 ŠK Duras BVK 2487 2451 Khenkin Igor ŠK města Lysá nad Labem B 2586 0 soutěž
2015/2016 6 ŠK Duras BVK 2487 2451 Murdzia Piotr ŠK Slavoj Poruba 2416 2461 0 soutěž
2015/2016 5 ŠK Duras BVK 2487 2451 Rašík Vítězslav Labortech Ostrava 2451 2452 ½ soutěž
2015/2016 4 ŠK Duras BVK 2487 2451 Jaracz Pavel Zikuda Turnov 2485 2543 1 soutěž
2015/2016 3 ŠK Duras BVK 2487 2451 Hráček Zbyněk 1. Novoborský ŠK 2599 2592 ½ soutěž
2015/2016 2 ŠK Duras BVK 2487 2451 Fedorov Aleksei BŠŠ Frýdek-Místek 2561 ½ soutěž
2015/2016 1 ŠK Duras BVK 2487 2451 Biolek Richard TŽ Třinec 2421 2409 1 soutěž
2014/2015 11 ŠK Zlín „A“ 2436 2419 Kriebel Tadeáš KVS EKODIVIZE Opava "A" 2428 2412 ½ soutěž
2014/2015 10 ŠK Zlín „A“ 2436 2419 Zwardoň Vojtěch Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2389 2381 ½ soutěž
2014/2015 9 ŠK Zlín „A“ 2436 2419 Šimáček Pavel Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. „A“ 2464 2460 1 soutěž
2014/2015 8 ŠK Zlín „A“ 2436 2419 Bureš Jaroslav ŠK Staré Město „A“ 2395 2399 1 soutěž
2014/2015 7 ŠK Zlín „A“ 2436 2419 Bernášek Jan ŠK Duras BVK „A“ 2533 2519 0 soutěž
2014/2015 6 ŠK Zlín „A“ 2436 2419 Talla Vladimír SK Slavia Orlová „A“ 2411 2418 ½ soutěž
2014/2015 5 ŠK Zlín „A“ 2436 2419 Biolek Richard Agentura 64 Grygov „A“ 2446 2425 ½ soutěž
2014/2015 4 ŠK Zlín „A“ 2436 2419 Malinovský Karel Slavia Kroměříž „A“ 2447 2445 1 soutěž
2014/2015 3 ŠK Zlín „A“ 2436 2419 Zeberski Jakub Region Panda Rychnov nad Kněžnou 2331 2386 1 soutěž
2014/2015 2 ŠK Zlín „A“ 2436 2419 Novotný Michal TJ ŠO Chrudim 2328 2322 1 soutěž
2014/2015 1 ŠK Zlín „A“ 2436 2419 Burdalev Kirill ŠK Duras BVK „B“ 2275 ½ soutěž
2014/2015 11 BŠŠ Frýdek-Místek 2436 2419 Vokáč Marek Zikuda Turnov 2458 2457 1 soutěž
2014/2015 10 BŠŠ Frýdek-Místek 2436 2419 Markoš Ján 1. ŠK Novoborský 2591 2546 ½ soutěž
2014/2015 8 BŠŠ Frýdek-Místek 2436 2419 Sobek Jaroslav ŠK Karviná 2329 2324 1 soutěž
2014/2015 7 BŠŠ Frýdek-Místek 2436 2419 Plát Vojtěch TŽ Třinec 2432 2416 ½ soutěž
2014/2015 6 BŠŠ Frýdek-Místek 2436 2419 Jirovský Miloš Rapid Pardubice 2455 2464 ½ soutěž
2014/2015 4 BŠŠ Frýdek-Místek 2436 2419 Oral Tomáš Výstaviště Lysá nad Labem 2489 2528 0 soutěž
2014/2015 3 BŠŠ Frýdek-Místek 2436 2419 Svoboda Václav AD Mahrla Praha 2410 2408 1 soutěž
2014/2015 2 BŠŠ Frýdek-Místek 2436 2419 Velička Petr Labortech Ostrava 2408 2433 ½ soutěž
2014/2015 1 BŠŠ Frýdek-Místek 2436 2419 Malinovský Karel Slavoj Ostrava - Poruba 2447 2445 ½ soutěž
2013/2014 11 ŠK Zlín “A“ 2432 2434 Bureš Jaroslav ŠK Staré Město “A“ 2377 2338 ½ soutěž
2013/2014 10 ŠK Zlín “A“ 2432 2434 Plát Vojtěch Lokomotiva Brno “A“ 2483 2490 1 soutěž
2013/2014 9 ŠK Zlín “A“ 2432 2434 Michalík Peter ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2576 2455 ½ soutěž
2013/2014 8 ŠK Zlín “A“ 2432 2434 Kratochvíl Josef ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2233 2232 ½ soutěž
2013/2014 7 ŠK Zlín “A“ 2432 2434 Sabol Marian TJ ŠO Chrudim 2308 2309 1 soutěž
2013/2014 6 ŠK Zlín “A“ 2432 2434 Cvek Robert Slavia Kroměříž “A“ 2517 2508 ½ soutěž
2013/2014 5 ŠK Zlín “A“ 2432 2434 Břečka Ivan TJ Ostrava 2345 2346 ½ soutěž
2013/2014 4 ŠK Zlín “A“ 2432 2434 Kislinsky Alexey SK Slavia Orlová “A“ 2507 2568 0 soutěž
2013/2014 3 ŠK Zlín “A“ 2432 2434 Rojíček Vojtěch BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2424 2430 0 soutěž
2013/2014 2 ŠK Zlín “A“ 2432 2434 Hrabuša Matej 2222 ŠK Polabiny “A“ 2343 2332 1 soutěž
2013/2014 1 ŠK Zlín “A“ 2432 2434 Krejčí Jan TJ Tatran Litovel “B“ 2527 2512 0 soutěž
2013/2014 10 BŠŠ Frýdek-Místek 2432 2434 Velička Petr Labortech Ostrava 2413 2428 0 soutěž
2013/2014 9 BŠŠ Frýdek-Místek 2432 2434 Bureš Jaroslav A64 VALOZ Grygov 2377 2338 0 soutěž
2013/2014 8 BŠŠ Frýdek-Místek 2432 2434 Petr Martin Rapid Pardubice 2534 2527 0 soutěž
2013/2014 7 BŠŠ Frýdek-Místek 2432 2434 Butkiewicz Lukasz ANCORA Tatran Litovel 2432 2408 ½ soutěž
2013/2014 6 BŠŠ Frýdek-Místek 2432 2434 Sasikiran Krishnan 1. Novoborský ŠK 2666 0 soutěž
2013/2014 5 BŠŠ Frýdek-Místek 2432 2434 Konopka Michal ŠK Zikuda Turnov 2412 2419 1 soutěž
2013/2014 4 BŠŠ Frýdek-Místek 2432 2434 Roško Luboš ŠK Karviná 2350 2347 ½ soutěž
2013/2014 3 BŠŠ Frýdek-Místek 2432 2434 Plát Vojtěch TŽ Třinec 2483 2490 ½ soutěž
2013/2014 2 BŠŠ Frýdek-Místek 2432 2434 Rogozenco Dorian Výstaviště Lysá nad Labem 2516 2534 0 soutěž
2013/2014 1 BŠŠ Frýdek-Místek 2432 2434 Šimek Petr ŠK ERA Poštovní spořitelna 2392 2390 ½ soutěž
2012/2013 11 ŠK Zlín “A“ 2377 2381 Blahynka Martin ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2153 2153 1 soutěž
2012/2013 10 ŠK Zlín “A“ 2377 2381 Malinovský Karel Slavia Kroměříž “A“ 2396 2384 0 soutěž
2012/2013 9 ŠK Zlín “A“ 2377 2381 Talla Vladimír SK Slavia Orlová “A“ 2377 2379 0 soutěž
2012/2013 8 ŠK Zlín “A“ 2377 2381 Píza Vlastimil ŠK Gordic Jihlava 2257 2260 1 soutěž
2012/2013 7 ŠK Zlín “A“ 2377 2381 Velička Petr ŠK Caissa RHEA Třebíč “A“ 2469 2458 0 soutěž
2012/2013 6 ŠK Zlín “A“ 2377 2381 Worek Joanna Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2278 2274 1 soutěž
2012/2013 5 ŠK Zlín “A“ 2377 2381 Votava Jan 2222 ŠK Polabiny “B“ 2534 2527 1 soutěž
2012/2013 4 ŠK Zlín “A“ 2377 2381 Butkiewicz Lukasz Tatran Litovel “B“ 2397 2408 0 soutěž
2012/2013 3 ŠK Zlín “A“ 2377 2381 Zpěvák Pavel ŠK Staré Město “A“ 2379 2408 0 soutěž
2012/2013 2 ŠK Zlín “A“ 2377 2381 Jurčík Marián Šachový klub Karviná “A“ 2496 2466 0 soutěž
2012/2013 1 ŠK Zlín “A“ 2377 2381 Bureš Jaroslav A64 PROCLIENT Grygov “B“ 2397 2359 ½ soutěž
2012/2013 11 BŠŠ Frýdek-Místek 2377 2381 Mudrák Josef ŠK Slavoj Poruba 2323 2310 1 soutěž
2012/2013 10 BŠŠ Frýdek-Místek 2377 2381 Kočiščák Jiří Labortech Ostrava 2422 2414 0 soutěž
2012/2013 9 BŠŠ Frýdek-Místek 2377 2381 Langner Ladislav TŽ Třinec 2366 2365 ½ soutěž
2012/2013 8 BŠŠ Frýdek-Místek 2377 2381 Znamenáček Květoslav TJ Bohemians Praha 2296 2298 1 soutěž
2012/2013 7 BŠŠ Frýdek-Místek 2377 2381 Straka Josef AD Mahrla Praha 2348 2335 1 soutěž
2012/2013 6 BŠŠ Frýdek-Místek 2377 2381 Jansa Vlastimil Výstaviště Lysá nad Labem 2451 2462 1 soutěž
2012/2013 4 BŠŠ Frýdek-Místek 2377 2381 Biolek Richard A64 VALOZ Grygov 2449 2446 1 soutěž
2012/2013 3 BŠŠ Frýdek-Místek 2377 2381 Kuchynka Lukáš TJ Tatran Litovel 2310 2350 1 soutěž
2012/2013 2 BŠŠ Frýdek-Místek 2377 2381 Žilka Štěpán 1. Novoborský ŠK 2529 2542 ½ soutěž
2012/2013 1 BŠŠ Frýdek-Místek 2377 2381 Sodoma Jan ŠK Zikuda Turnov 2380 2373 0 soutěž
2011/2012 11 ŠK Zlín 2398 2371 Kukel Imre TJ Bohemians Praha 2305 2277 1 soutěž
2011/2012 10 ŠK Zlín 2398 2371 Jansa Vlastimil Výstaviště Lysá nad Labem 2478 2495 1 soutěž
2011/2012 9 ŠK Zlín 2398 2371 Velička Petr ŠK Labortech Ostrava 2462 2462 ½ soutěž
2011/2012 8 ŠK Zlín 2398 2371 Rojíček Vojtěch BŠŠ Frýdek-Místek 2406 2394 0 soutěž
2011/2012 7 ŠK Zlín 2398 2371 Neděla Vlastimil Slavoj Ostrava - Poruba 2322 2310 0 soutěž
2011/2012 6 ŠK Zlín 2398 2371 Konopka Michal ŠK Zikuda Turnov 2436 2435 ½ soutěž
2011/2012 5 ŠK Zlín 2398 2371 Markoš Ján 1. Novoborský ŠK 2596 2546 1 soutěž
2011/2012 4 ŠK Zlín 2398 2371 Bureš Jaroslav A64 VALOZ Grygov 2415 2379 0 soutěž
2011/2012 3 ŠK Zlín 2398 2371 Kuchynka Lukáš Tatran Litovel 2314 2340 1 soutěž
2011/2012 2 ŠK Zlín 2398 2371 Jirovský Miloš ŠK Rapid Pardubice 2466 2458 1 soutěž
2011/2012 1 ŠK Zlín 2398 2371 Novotný Michal 2222 ŠK Polabiny 2337 2347 1 soutěž
2011/2012 11 ŠK Zlín B 2398 2371 Zpěvák Pavel ŠK Staré Město 2392 2416 ½ soutěž
2011/2012 10 ŠK Zlín B 2398 2371 Sabol Marian 2222 ŠK Polabiny B 2371 2368 1 soutěž
2011/2012 9 ŠK Zlín B 2398 2371 Kulovaná Eva ŠK Gordic 2300 2326 1 soutěž
2011/2012 8 ŠK Zlín B 2398 2371 Cvek Robert Slavia Kroměříž 2518 2539 ½ soutěž
2011/2012 7 ŠK Zlín B 2398 2371 Jurčík Marián Šachový klub Karviná 2474 2466 0 soutěž
2011/2012 6 ŠK Zlín B 2398 2371 Rojíček Vojtěch ŠK Duras BVK Brno-Královo Pole 2406 2394 ½ soutěž
2011/2012 3 ŠK Zlín B 2398 2371 Jaworski Miroslaw Labortech Ostrava B 2320 2335 0 soutěž
2011/2012 1 ŠK Zlín B 2398 2371 Butkiewicz Lukasz Tatran Litovel B 2430 2408 1 soutěž
2010/2011 11 SK Zlin B 2398 Siembab Bartosz Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kneznou 2292 1 soutěž
2010/2011 10 SK Zlin B 2398 Rojíček Vojtěch SK Duras BVK Brno Kralovo Pole 2422 ½ soutěž
2010/2011 9 SK Zlin B 2398 Kislinsky Alexey Slavia Orlova 2482 ½ soutěž
2010/2011 8 SK Zlin B 2398 Poloch Petr Mittal Ostrava 2268 ½ soutěž
2010/2011 7 SK Zlin B 2398 Klíma Lukáš Slavoj Ostrava - Poruba 2396 1 soutěž
2010/2011 6 SK Zlin B 2398 Bažant Petr SK Stare Mesto 2392 1 soutěž
2010/2011 5 SK Zlin B 2398 Kratochvíl Josef SK Gordic 2234 ½ soutěž
2010/2011 3 SK Zlin B 2398 Sikorová Olga TJ TZ Trinec B 2290 1 soutěž
2010/2011 2 SK Zlin B 2398 Krejčí Jan Tatran Litovel B 2454 ½ soutěž
2010/2011 1 SK Zlin B 2398 Šimáček Pavel Jakl Karvina 2469 ½ soutěž
2010/2011 11 ŠK Zlín 2398 Stachowiak Kamil A64 VALOZ Grygov 2404 ½ soutěž
2010/2011 10 ŠK Zlín 2398 Zpěvák Pavel Tatran Litovel 2391 ½ soutěž
2010/2011 9 ŠK Zlín 2398 Štoček Jiří 1. Novoborský ŠK 2567 0 soutěž
2010/2011 8 ŠK Zlín 2398 Kulhánek Tomáš ŠK Zikuda Turnov 2391 0 soutěž
2010/2011 7 ŠK Zlín 2398 Černoušek Lukáš ŠK Rapid Pardubice 2410 ½ soutěž
2010/2011 6 ŠK Zlín 2398 Červený Martin 2222 ŠK Polabiny 2317 ½ soutěž
2010/2011 5 ŠK Zlín 2398 Velička Petr ŠK Labortech Ostrava 2454 0 soutěž
2010/2011 4 ŠK Zlín 2398 Hausner Ivan ŠK Mahrla Praha 2437 ½ soutěž
2010/2011 3 ŠK Zlín 2398 Jansa Vlastimil Výstaviště Lysá nad Labem 2499 ½ soutěž
2010/2011 2 ŠK Zlín 2398 Berezjuk Sergej BŠŠ Frýdek-Místek 2379 ½ soutěž
2010/2011 1 ŠK Zlín 2398 Neděla Vlastimil TŽ Třinec 2334 0 soutěž
2009/2010 10 ŠK Zlín B 2304 Šimek Jan ŠK Lokomotiva Brno A 2192 ½ soutěž
2009/2010 9 ŠK Zlín B 2304 Mudrák Josef MKS Holešov 2344 1 soutěž
2009/2010 7 ŠK Zlín B 2304 Kuchynka Lukáš ŠK HPM TEC Hustopeče 2317 1 soutěž
2009/2010 6 ŠK Zlín B 2304 Bažant Petr ŠK Staré Město B 2304 1 soutěž
2009/2010 5 ŠK Zlín B 2304 Augustin Josef ŠK Lokomotiva Brno C 2306 ½ soutěž
2009/2010 3 ŠK Zlín B 2304 Nehybka Jiří Orel Ořechov 2239 1 soutěž
2009/2010 1 ŠK Zlín B 2304 Dočekal Jan SPgŠ+G Znojmo 2261 1 soutěž
2009/2010 11 ŠK SK Zlín 2304 Frolík Martin TŽ Třinec 2222 ½ soutěž
2009/2010 10 ŠK SK Zlín 2304 Jasný Stanislav BŠŠ Frýdek-Místek 2347 1 soutěž
2009/2010 6 ŠK SK Zlín 2304 Novotný Michal 2222 ŠK Polabiny 2292 1 soutěž
2009/2010 5 ŠK SK Zlín 2304 Ševčík Vladimír ŠK DURAS BVK - Královo Pole 2220 0 soutěž
2009/2010 4 ŠK SK Zlín 2304 Možný Miloš ŠK Zikuda Turnov 2385 0 soutěž
2009/2010 3 ŠK SK Zlín 2304 Klíma Lukáš 1. Novoborský ŠK 2433 0 soutěž
2009/2010 2 ŠK SK Zlín 2304 Jaworski Miroslaw ŠK Geofin Ostrava 2320 ½ soutěž
2009/2010 1 ŠK SK Zlín 2304 Juřek Josef A64 VALOZ Grygov 2343 ½ soutěž
2008/2009 11 ŠK Zlín B 2251 Biolek Richard A64 PROCLIENT Grygov B 2406 ½ soutěž
2008/2009 7 ŠK Zlín B 2251 Valenta Vít T.J. Sokol Šumperk 2190 1 soutěž
2008/2009 6 ŠK Zlín B 2251 Zpěvák Pavel MKS Holešov 2398 0 soutěž
2008/2009 5 ŠK Zlín B 2251 Hudeček Jan ŠK Staré Město B 2323 ½ soutěž
2008/2009 4 ŠK Zlín B 2251 Vymazal Bronislav ŠK Lokomotiva Brno C 2337 ½ soutěž
2008/2009 3 ŠK Zlín B 2251 Sochorová Petra ŠK Lokomotiva Brno B 2224 1 soutěž
2008/2009 2 ŠK Zlín B 2251 Stachowiak Kamil TJ Tatran Litovel B 2351 0 soutěž
2008/2009 1 ŠK Zlín B 2251 Neoral Antonín AŠK DA Olomouc 2146 ½ soutěž
2008/2009 11 ŠK SK Zlín 2251 Neděla Vlastimil ŠK GEOFIN Ostrava 2336 ½ soutěž
2008/2009 10 ŠK SK Zlín 2251 Jacková Jana BŠŠ Frýdek-Místek 2360 1 soutěž
2008/2009 9 ŠK SK Zlín 2251 Kukel Imre TJ Bohemians Praha 2285 1 soutěž
2008/2009 8 ŠK SK Zlín 2251 Meduna Eduard ŠK Mahrla Praha 2469 0 soutěž
2008/2009 7 ŠK SK Zlín 2251 Klíma Lukáš 1. Novoborský ŠK 2404 0 soutěž
2008/2009 6 ŠK SK Zlín 2251 Možný Miloš ŠK Zikuda Turnov 2375 ½ soutěž
2008/2009 3 ŠK SK Zlín 2251 Bernard Borek RC Sport Pardubice 2316 0 soutěž
2008/2009 1 ŠK SK Zlín 2251 Sikora Jan TŽ Třinec A 2241 1 soutěž
2007/2008 7 ŠK Zlín A 2295 Svoboda Václav SK OAZA Praha A 2194 ½ soutěž
2007/2008 6 ŠK Zlín A 2295 Plát Vojtěch Šachklub Sokol Klatovy A 2282 0 soutěž
2007/2008 5 ŠK Zlín A 2295 Körschner Miroslav ŠK Most A 2134 1 soutěž
2007/2008 4 ŠK Zlín A 2295 Vala Filip Jiskra Havlíčkův Brod 2012 1 soutěž
2007/2008 3 ŠK Zlín A 2295 Kočiščák Jiří BŠŠ Frýdek-Místek A 2279 1 soutěž
2007/2008 2 ŠK Zlín A 2295 Dudys Jakub SK Slavia Orlová A ½ soutěž
2007/2008 1 ŠK Zlín A 2295 Fiala Václav SK Boršice A 2039 1 soutěž
2007/2008 11 ŠK Zlín 2295 Hausner Ivan ŠK Mahrla Praha 2396 0 soutěž
2007/2008 10 ŠK Zlín 2295 Znamenáček Květoslav TJ Bohemians Praha 2303 0 soutěž
2007/2008 9 ŠK Zlín 2295 Stehno Pavel RC Sport Pardubice 2322 0 soutěž
2007/2008 8 ŠK Zlín 2295 Palek Miroslav Sokol Plzeň I 2261 0 soutěž
2007/2008 5 ŠK Zlín 2295 Rojíček Vojtěch BŠŠ Frýdek-Místek 2355 1 soutěž
2007/2008 4 ŠK Zlín 2295 Sochor Stanislav A64 VALOZ Grygov 2117 0 soutěž
2007/2008 3 ŠK Zlín 2295 Bělunek Vladimír Tatran Litovel 2317 ½ soutěž
2007/2008 2 ŠK Zlín 2295 Možný Miloš ŠK Zikuda Turnov 2373 1 soutěž
2007/2008 1 ŠK Zlín 2295 Klíma Lukáš 1. Novoborský ŠK 2422 ½ soutěž
2007/2008 11 ŠK Zlín B 2295 Veselý Libor ŠK Lokomotiva Brno C 2208 ½ soutěž
2007/2008 10 ŠK Zlín B 2295 Jelínek Ota ŠK Lokomotiva Brno B 2191 1 soutěž
2007/2008 6 ŠK Zlín B 2295 Mlčoch David SK Prostějov 2206 1 soutěž
2007/2008 5 ŠK Zlín B 2295 Bělunek Vladimír Tatran Litovel B 2317 0 soutěž
2007/2008 2 ŠK Zlín B 2295 Křížek František SK Boršice 2081 1 soutěž
2007/2008 1 ŠK Zlín B 2295 Matejovič Juraj ŠK HPM TEC Hustopeče ½ soutěž
2007/2008 7 ŠK Zlín A 2295 Pagerka Martin BŠŠ Frýdek-Místek B 0 soutěž
2007/2008 6 ŠK Zlín A 2295 Kočiščák Jiří BŠŠ Frýdek-Místek A 2279 1 soutěž
2007/2008 5 ŠK Zlín A 2295 Bureš Jaroslav A64 Grygov 2258 ½ soutěž
2007/2008 4 ŠK Zlín A 2295 Dudys Jakub SK Slavia Orlová A ½ soutěž
2007/2008 3 ŠK Zlín A 2295 Kratochvíl Jiří ŠK SŠŠ Staré Město A 1852 ½ soutěž
2007/2008 2 ŠK Zlín A 2295 Fiala Václav SK Boršice A 2039 1 soutěž
2007/2008 1 ŠK Zlín A 2295 Kratochvíl Milan Šachový klub Lokomotiva Brno 2224 ½ soutěž
2006/2007 7 ŠK Zlín A 2273 Tuma Jakub Šachový klub Most A 1884 1 soutěž
2006/2007 6 ŠK Zlín A 2273 Marečková Martina RMSK Cidlina Lysá nad Labem 1951 1 soutěž
2006/2007 5 ŠK Zlín A 2273 Palková Kateřina Šachklub Sokol Klatovy A 2073 1 soutěž
2006/2007 4 ŠK Zlín A 2273 Němcová Kateřina Sportovní klub OAZA Praha 2173 ½ soutěž
2006/2007 3 ŠK Zlín A 2273 Rojíček Vojtěch BŠS Frýdek-Místek A 2224 1 soutěž
2006/2007 2 ŠK Zlín A 2273 Uřičář Jakub ŠK SŠŠ Staré Město A 2102 0 soutěž
2006/2007 1 ŠK Zlín A 2273 Bartas Pavel SK Boršice A 1717 1 soutěž
2006/2007 11 ŠK SK Zlín B 2273 Fuksík Jakub A64 Grygov B 2211 1 soutěž
2006/2007 9 ŠK SK Zlín B 2273 Neoral Antonín AŠK DA Olomouc 2143 ½ soutěž
2006/2007 8 ŠK SK Zlín B 2273 Cagašík Tomáš MKS Holešov 2277 0 soutěž
2006/2007 7 ŠK SK Zlín B 2273 Bureš Vít ŠK DURAS BVK Brno B 2168 1 soutěž
2006/2007 6 ŠK SK Zlín B 2273 Opravil Karel LOKO Zábřeh 2157 1 soutěž
2006/2007 5 ŠK SK Zlín B 2273 Mlčoch David SK Prostějov 2205 0 soutěž
2006/2007 4 ŠK SK Zlín B 2273 Spodný Josef ŠK 64 Brno 2077 1 soutěž
2006/2007 3 ŠK SK Zlín B 2273 Karlík Vladimír Slavia Kroměříž B 2297 1 soutěž
2006/2007 2 ŠK SK Zlín B 2273 Jablonický František SK Boršice 1 soutěž
2006/2007 1 ŠK SK Zlín B 2273 Krčál Michal ŠK SK Zlín C 2243 ½ soutěž
2006/2007 11 ŠK SK Zlín 2273 Klíma Lukáš 1. Novoborský ŠK 2426 0 soutěž
2006/2007 10 ŠK SK Zlín 2273 Špaček Petr TJ Zikuda Turnov 2411 1 soutěž
2006/2007 7 ŠK SK Zlín 2273 Pakosta Miroslav Lokomotiva Brno 2158 1 soutěž
2006/2007 7 ŠK Zlín A 2273 Rojíček Vojtěch BŠS Frýdek-Místek A 2224 1 soutěž
2006/2007 6 ŠK Zlín A 2273 Hrabuša Matej BŠS Frýdek-Místek B ½ soutěž
2006/2007 5 ŠK Zlín A 2273 Šnevajs Heřman Agentura 64 Grygov 2035 1 soutěž
2006/2007 4 ŠK Zlín A 2273 Bartas Pavel SK Boršice A 1717 1 soutěž
2006/2007 3 ŠK Zlín A 2273 Uřičář Jakub ŠK SŠŠ Staré Město A 2102 0 soutěž
2006/2007 2 ŠK Zlín A 2273 Vala Filip TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1974 1 soutěž
2006/2007 1 ŠK Zlín A 2273 Žák Pavel Š.O. TJ Chrudim 1669 1 soutěž
2005/2006 7 ŠK ZLÍN 2181 Kastner Vojtěch TJ JISKRA HAVLÍČKŮV BROD 1988 1 soutěž
2005/2006 6 ŠK ZLÍN 2181 Reitingerová Iveta TJ LOKOMOTIVA MOST 2008 ½ soutěž
2005/2006 5 ŠK ZLÍN 2181 Němcová Kateřina OAZA PRAHA 2158 ½ soutěž
2005/2006 4 ŠK ZLÍN 2181 Palková Kateřina ŠACHKLUB SOKOL KLATOVY 1837 ½ soutěž
2005/2006 11 ŠK Zlín B 2181 Sochor Stanislav A64 MIPAP Grygov B 2139 1 soutěž
2005/2006 9 ŠK Zlín B 2181 Valenta Vít LOKO Zábřeh 2167 1 soutěž
2005/2006 8 ŠK Zlín B 2181 Křížek František SK Boršice 2080 ½ soutěž
2005/2006 7 ŠK Zlín B 2181 Lev Pavel ŠKZ Vsetín 2222 0 soutěž
2005/2006 6 ŠK Zlín B 2181 Karlík Vladimír Slavia Kroměříž B 2295 0 soutěž
2005/2006 5 ŠK Zlín B 2181 Mudrák Josef MKS Holešov 2354 0 soutěž
2005/2006 4 ŠK Zlín B 2181 Krejčí Jan Tatran Litovel B 2212 0 soutěž
2005/2006 3 ŠK Zlín B 2181 Hudeček Jan TJ Loko Uherský Ostroh 2302 0 soutěž
2005/2006 11 ŠK SK Zlín 2181 Sikora Jan TŽ Třinec 2241 1 soutěž
2005/2006 10 ŠK SK Zlín 2181 Neděla Vlastimil Labortech Ostrava 2376 0 soutěž
2005/2006 7 ŠK SK Zlín 2181 Kaňovský David A64 Hagemann Opava 2335 0 soutěž
2005/2006 5 ŠK SK Zlín 2181 Studnička Tomáš ŠK Mahrla Praha 2317 ½ soutěž
2005/2006 4 ŠK SK Zlín 2181 Klíma Lukáš Lokomotiva Brno A 2448 1 soutěž
2005/2006 2 ŠK SK Zlín 2181 Petr Jan TJ Pankrác 2201 ½ soutěž
2005/2006 7 ŠK ZLÍN 2181 Zeinert Michal LOKO DDM KAMARÁD ČESKÁ TŘEBOVÁ 2092 ½ soutěž
2005/2006 6 ŠK ZLÍN 2181 Bureš Jaroslav A64 GRYGOV 2090 1 soutěž
2005/2006 5 ŠK ZLÍN 2181 Rakús Pavel BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "B" 2038 1 soutěž
2005/2006 4 ŠK ZLÍN 2181 Jurčík Martin BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "A" 2295 ½ soutěž
2005/2006 3 ŠK ZLÍN 2181 Plát Vojtěch ŠK SŠŠ STARÉ MĚSTO 2167 0 soutěž
2005/2006 2 ŠK ZLÍN 2181 Kratochvíl Milan LOKOMOTIVA BRNO 1787 1 soutěž
2005/2006 1 ŠK ZLÍN 2181 Hejný Jaroslav ZŠ BRANKOVICE 2073 1 soutěž
2004/2005 11 ŠK Trinom Zlín B 2205 Knotek Josef ŠK Staré Město C 2160 ½ soutěž
2004/2005 10 ŠK Trinom Zlín B 2205 Sabol Marian TJ Lanškroun 2347 0 soutěž
2004/2005 9 ŠK Trinom Zlín B 2205 Kozák Petr LOKO Zábřeh 2080 0 soutěž
2004/2005 8 ŠK Trinom Zlín B 2205 Zvolánek Libor A64 Mipap Grygov B 2252 1 soutěž
2004/2005 7 ŠK Trinom Zlín B 2205 Pavelka Jindřich Slavia Kroměříž B 2125 ½ soutěž
2004/2005 6 ŠK Trinom Zlín B 2205 Zpěvák Pavel ŠK Staré Město B 2339 ½ soutěž
2004/2005 5 ŠK Trinom Zlín B 2205 Navrátil Jiří TJ Unex ŠK Uničov 2128 1 soutěž
2004/2005 4 ŠK Trinom Zlín B 2205 Straděj Vlastimil ŠK Zbrojovka Vsetín 2157 ½ soutěž
2004/2005 3 ŠK Trinom Zlín B 2205 Jablonický František SK Boršice ½ soutěž
2004/2005 2 ŠK Trinom Zlín B 2205 Tatran Litovel B 1 soutěž
2004/2005 1 ŠK Trinom Zlín B 2205 Pecina Michal Slavia Kroměříž C 2194 0 soutěž
2004/2005 7 Zlín 2205 Trepka Jan Tábor 2022 1 soutěž
2004/2005 6 Zlín 2205 Šimůnek Filip Plzeň A 2048 ½ soutěž
2004/2005 5 Zlín 2205 Vrána Jan Liberec 2078 0 soutěž
2004/2005 4 Zlín 2205 Němcová Kateřina OAZA Praha 2144 1 soutěž
2004/2005 3 Zlín 2205 Slovák Petr Frýdek-Místek 2113 ½ soutěž
2004/2005 2 Zlín 2205 Biolek Richard Grygov 2098 0 soutěž
2004/2005 1 Zlín 2205 Uřičář Jakub Staré Město 2133 1 soutěž
2004/2005 7 Zlín 2205 Vala Filip Havlíčkův Brod 1974 1 soutěž
2004/2005 6 Zlín 2205 Kratochvíl Karel Loko Brno 1864 0 soutěž
2004/2005 5 Zlín 2205 Biolek Richard Grygov 2098 0 soutěž
2004/2005 4 Zlín 2205 Hejný Jaroslav Brankovice 1928 1 soutěž
2004/2005 3 Zlín 2205 Slovák Petr Frýdek Místek 2113 ½ soutěž
2004/2005 2 Zlín 2205 Beil Ondřej Bruntál 1938 0 soutěž
2004/2005 1 Zlín 2205 Uřičář Jakub Staré Město u U.H. 2133 1 soutěž
2004/2005 11 ŠK Trinom Zlín C 2205 Častulík Jiří ŠO Brumov-Bylnice 1818 1 soutěž
2004/2005 10 ŠK Trinom Zlín C 2205 Hrabovský Vladimír S. ORA SV Slavičín 2045 1 soutěž
2004/2005 9 ŠK Trinom Zlín C 2205 Vávra Pavel ŠKZ Vsetín B 2154 ½ soutěž
2004/2005 8 ŠK Trinom Zlín C 2205 Lev Pavel TJ Val. Meziříčí 2191 0 soutěž
2004/2005 6 ŠK Trinom Zlín C 2205 Burdík Lubomír TJ Sokol Bystřička 2168 1 soutěž
2004/2005 5 ŠK Trinom Zlín C 2205 Bařinka Miroslav TJ Sokol Vizovice 1756 1 soutěž
2004/2005 4 ŠK Trinom Zlín C 2205 Zvardoň Petr Sokol Franc. Lhota 2077 ½ soutěž
2004/2005 3 ŠK Trinom Zlín C 2205 Růčka Petr Sokol Hut.-Solanec 1972 ½ soutěž
2004/2005 1 ŠK Trinom Zlín C 2205 Balážec Ludovít ŠK Trinom Zlín D 2009 1 soutěž
2003/2004 11 ŠK Zlín B 2138 Urbášek Oleg Loko Zábřeh 2063 ½ soutěž
2003/2004 10 ŠK Zlín B 2138 Jablečník Gustav Slavia Kroměříž A 2206 ½ soutěž
2003/2004 8 ŠK Zlín B 2138 Vláčil Vladimír SK Prostějov 2110 0 soutěž
2003/2004 7 ŠK Zlín B 2138 Sháněl Jaroslav ŠK Staré Město B 2137 ½ soutěž
2003/2004 6 ŠK Zlín B 2138 Krejčí Jan Tatran Litovel B 2049 ½ soutěž
2003/2004 5 ŠK Zlín B 2138 Štec František Slavia Kroměříž B 2057 ½ soutěž
2003/2004 4 ŠK Zlín B 2138 Navrátilík Pavel MKS Holešov 2114 0 soutěž
2003/2004 3 ŠK Zlín B 2138 Bartoň Ondřej ŠK Šumperk 1905 1 soutěž
2003/2004 2 ŠK Zlín B 2138 Sochor Stanislav A64 Grygov B 2147 ½ soutěž