Hráč Michalík Peter

Michalík Peter

User Pic
Jméno: Michalík Peter
Oddíl: Unichess
Výkonnostní třída / Titul: GM
Elo národní: 2493
Elo mezinárodní: 2556
ID: 35527
FIDE ID: 14907526
Rok narození: 1990
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 11 Č Bartos Unichess 2563 2454 Jirovský Miloš TJ Pankrac 2455 2443 1
2017/2018 10 B Bartos Unichess 2555 2454 Svoboda Václav SK OAZA Praha 2413 2411 1
2017/2018 8 B Bartos Unichess 2548 2454 Petr Martin TJ Slavia Hradec Kralove 2469 2466 1
2017/2018 3 B Bartos Unichess 2555 2454 Jirka Jiří TJ Bohemians Praha 2421 2418 1
2017/2018 11 Č Unichess 2563 2454 Ponomariov Ruslan (Olegovič) Vystaviste Lysa nad Labem 2683 0 0
2017/2018 10 B Unichess 2563 2454 Nguyen Thai Dai Van SK mesta Lysa nad Labem 2539 2454 0
2017/2018 9 B Unichess 2563 2454 Pentala Harikrishna 1. Novoborsky SK 2727 0 ½
2017/2018 8 B Unichess 2548 2454 Matlakov Maxim GASCO Pardubice 2709 0 ½
2017/2018 7 Č Unichess 2548 2454 Šimáček Pavel SK Zikuda Turnov 2499 2482 ½
2017/2018 4 Č Unichess 2555 2454 Miton Kamil Labortech Ostrava 2606 0 0
2017/2018 3 B Unichess 2555 2454 Mišta Alexander SK Slavoj Poruba 2589 0 ½
2017/2018 2 B Unichess 2555 2454 Korobov Anton BSS Frydek-Mistek 2664 0 ½
2017/2018 1 Č Unichess 2555 2454 Šorm Daniel Tatran Litovel 2308 2331 1
2016/2017 11 Č Prestige Photo Unichess 2552 2455 Ponomariov Ruslan (Olegovič) Vystaviste Lysa nad Labem 2712 0
2016/2017 10 B Prestige Photo Unichess 2552 2455 Danin Alexandr Sergeevič SK mesta Lysa nad Labem 2575 ½
2016/2017 9 B Prestige Photo Unichess 2552 2455 Navara David 1. Novoborsky SK 2300 2202 0
2016/2017 8 Č Prestige Photo Unichess 2552 2455 Miton Kamil Labortech Ostrava 2625 2616 ½
2016/2017 7 B Prestige Photo Unichess 2552 2455 Mišta Alexander SK Slavoj Poruba 2577 2565 0
2016/2017 6 B Prestige Photo Unichess 2552 2455 Sadzikowski Daniel Tatran Litovel 2546 1
2016/2017 5 Č Prestige Photo Unichess 2552 2455 Korobov Anton BSS Frydek Mistek 2695 2670 0
2016/2017 4 Č Prestige Photo Unichess 2552 2455 Rodshtein Maxim SK Rapid Pardubice 2680 ½
2016/2017 3 B Prestige Photo Unichess 2552 2455 Sethuraman S.P. SK AD Jicin 1
2016/2017 2 B Prestige Photo Unichess 2552 2455 Biolek Richard Lokomotiva Brno 2421 2409 ½
2016/2017 1 Č Prestige Photo Unichess 2552 2455 Shengelia David SK DURAS BVK Kralovo Pole 2566 ½
2016/2017 9 Č TŽ Třinec 2552 2455 Biolek Richard Agentura 64 Grygov 2421 2409 ½
2016/2017 6 B TŽ Třinec 2552 2455 Ponížil Cyril ŠK Zlín 2487 2451 1
2016/2017 2 Č TŽ Třinec 2552 2455 Marek Matyáš TJ Ostrava 2200 2240 1
2015/2016 7 Č Unichess 2552 2455 Roško Luboš TJ Slavia Hradec Králové 2348 2345 ½
2015/2016 4 B Unichess 2552 2455 Rašík Vítězslav AD Jičín 2451 2452 1
2015/2016 2 B Unichess 2552 2455 Cvek Robert GROP Praha 2523 2515 1
2015/2016 11 B TŽ Třinec 2552 2455 Bobras Piotr ŠK Slavoj Poruba 2525 2530 ½
2015/2016 10 Č TŽ Třinec 2552 2455 Jakubiec Artur Labortech Ostrava 2509 2547 0
2015/2016 9 B TŽ Třinec 2552 2455 Fedorov Aleksei BŠŠ Frýdek-Místek 2561 0
2015/2016 6 B TŽ Třinec 2552 2455 Najer Evgeniy Výstaviště Lysá nad Labem 2682 ½
2015/2016 5 Č TŽ Třinec 2552 2455 Potkin Vladimir Alekseevich ŠK města Lysá nad Labem B 2596 0
2015/2016 4 B TŽ Třinec 2552 2455 Socko Bartosz AD Mahrla Praha 2584 2628 ½
2015/2016 3 Č TŽ Třinec 2552 2455 Rodshtein Maxim Rapid Pardubice 2680 ½
2015/2016 2 Č TŽ Třinec 2552 2455 Studnička Tomáš Tatran Litovel 2333 2340 1
2015/2016 1 B TŽ Třinec 2552 2455 Polák Tomáš ŠK Duras BVK 2511 2518 ½
2014/2015 8 B ŠK Duras BVK „A“ 2571 2455 Biolek Richard Agentura 64 Grygov „A“ 2446 2425 ½
2014/2015 5 Č ŠK Duras BVK „A“ 2571 2455 Novotný Michal TJ ŠO Chrudim 2328 2322 1
2014/2015 2 B ŠK Duras BVK „A“ 2571 2455 Zwardoň Vojtěch Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2389 2381 ½
2014/2015 11 B TŽ Třinec 2571 2455 Bernášek Jan Rapid Pardubice 2533 2519 ½
2014/2015 10 Č TŽ Třinec 2571 2455 Červený Martin 2222 ŠK Polabiny 2400 2379 1
2014/2015 9 Č TŽ Třinec 2571 2455 Sergeev Vladimir ŠK Karviná 2437 2474 ½
2014/2015 8 Č TŽ Třinec 2571 2455 Duda Jan-Krzysztof Ancora Tatran Litovel 2599 0
2014/2015 7 B TŽ Třinec 2571 2455 Azarov Sergei BŠŠ Frýdek-Místek 2635 2601 ½
2014/2015 6 B TŽ Třinec 2571 2455 Miton Kamil Labortech Ostrava 2601 2616 ½
2014/2015 5 Č TŽ Třinec 2571 2455 Mišta Alexander Slavoj Ostrava - Poruba 2616 2565 0
2014/2015 4 Č TŽ Třinec 2571 2455 Cyborowski Lukasz Zikuda Turnov 2512 ½
2014/2015 3 B TŽ Třinec 2571 2455 Láznička Viktor 1. ŠK Novoborský 2667 2635 0
2014/2015 2 B TŽ Třinec 2571 2455 Najer Evgeniy Výstaviště Lysá nad Labem 2634 0
2014/2015 1 Č TŽ Třinec 2571 2455 Swiercz Dariusz AD Mahrla Praha 2616 2522 ½
2013/2014 11 Č ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2576 2455 Olšarová Karolína SK Slavia Orlová “A“ 2278 2257 ½
2013/2014 10 B ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2576 2455 Zwardoň Vojtěch BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2383 2335 1
2013/2014 9 Č ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2576 2455 Ponížil Cyril ŠK Zlín “A“ 2432 2434 ½
2013/2014 7 Č ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2576 2455 Biolek Richard ŠK Staré Město “A“ 2404 2403 1
2013/2014 5 B ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2576 2455 Votava Jan 2222 ŠK Polabiny “A“ 2512 2504 0
2013/2014 1 B ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2576 2455 Klíma Lukáš TJ Ostrava 2342 2335 1
2013/2014 11 B TŽ Třinec 2576 2455 Movsesian Sergei Rapid Pardubice 2700 2721 0
2013/2014 10 Č TŽ Třinec 2576 2455 Krejčí Jan ANCORA Tatran Litovel 2527 2512 ½
2013/2014 9 B TŽ Třinec 2576 2455 Jurčík Marián ŠK Karviná 2481 2466 0
2013/2014 8 Č TŽ Třinec 2576 2455 Navara David 1. Novoborský ŠK 2705 2716 0
2013/2014 7 B TŽ Třinec 2576 2455 Ftáčník Lubomír ŠK Zikuda Turnov 2545 2578 0
2013/2014 6 B TŽ Třinec 2576 2455 Najer Evgeniy Výstaviště Lysá nad Labem 2641 ½
2013/2014 5 Č TŽ Třinec 2576 2455 Maník Mikuláš ŠK ERA Poštovní spořitelna 2404 2433 1
2013/2014 4 B TŽ Třinec 2576 2455 Šimáček Pavel A64 VALOZ Grygov 2485 2491 1
2013/2014 3 Č TŽ Třinec 2576 2455 Azarov Sergei BŠŠ Frýdek-Místek 2616 2601 0
2013/2014 2 Č TŽ Třinec 2576 2455 Mišta Alexander Slavoj Ostrava - Poruba 2582 2565 ½
2013/2014 1 B TŽ Třinec 2576 2455 Miton Kamil Labortech Ostrava 2597 2616 ½
2012/2013 8 Č ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2508 2455 Šimáček Pavel Šachový klub Karviná “A“ 2486 2475 0
2012/2013 6 Č ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2508 2455 Konopka Michal 2222 ŠK Polabiny “B“ 2453 2447 ½
2012/2013 11 B TŽ Třinec 2508 2455 Miton Kamil Labortech Ostrava 2626 2616 ½
2012/2013 10 Č TŽ Třinec 2508 2455 Bobras Piotr ŠK Slavoj Poruba 2554 2530 1
2012/2013 9 Č TŽ Třinec 2508 2455 Azarov Sergei BŠŠ Frýdek-Místek 2618 2601 0
2012/2013 8 B TŽ Třinec 2508 2455 Navara David AD Mahrla Praha 2722 2690 0
2012/2013 7 Č TŽ Třinec 2508 2455 Zvára Petr TJ Bohemians Praha 2419 2438 1
2012/2013 6 Č TŽ Třinec 2508 2455 Matlakov Maxim Rapid Pardubice 2673 0
2012/2013 5 B TŽ Třinec 2508 2455 Najer Evgeniy Výstaviště Lysá nad Labem 2647 ½
2012/2013 4 B TŽ Třinec 2508 2455 Swiercz Dariusz TJ Tatran Litovel 2611 2522 0
2012/2013 3 Č TŽ Třinec 2508 2455 Babula Vlastimil A64 VALOZ Grygov 2585 2583 1
2012/2013 2 Č TŽ Třinec 2508 2455 Cyborowski Lukasz ŠK Zikuda Turnov 2526 ½
2012/2013 1 B TŽ Třinec 2508 2455 Láznička Viktor 1. Novoborský ŠK 2674 2624 ½
2011/2012 11 B ŠK Zlín 2511 2455 Zvára Petr TJ Bohemians Praha 2388 2413 ½
2011/2012 10 Č ŠK Zlín 2511 2455 Najer Evgeniy Výstaviště Lysá nad Labem 2637 ½
2011/2012 9 B ŠK Zlín 2511 2455 Miton Kamil ŠK Labortech Ostrava 2628 2616 0
2011/2012 8 Č ŠK Zlín 2511 2455 Azarov Sergei BŠŠ Frýdek-Místek 2648 2601 ½
2011/2012 7 B ŠK Zlín 2511 2455 Jakubowski Krzysztof Slavoj Ostrava - Poruba 2491 2502 0
2011/2012 6 B ŠK Zlín 2511 2455 Jaracz Pavel ŠK Zikuda Turnov 2558 2543 ½
2011/2012 5 Č ŠK Zlín 2511 2455 Wojtaszek Radoslaw 1. Novoborský ŠK 2704 2726 ½
2011/2012 4 Č ŠK Zlín 2511 2455 Kaňovský David A64 VALOZ Grygov 2462 2467 1
2011/2012 3 B ŠK Zlín 2511 2455 Tazbir Marcin Tatran Litovel 2520 2527 0
2011/2012 2 B ŠK Zlín 2511 2455 Petr Martin ŠK Rapid Pardubice 2526 2486 0
2011/2012 1 Č ŠK Zlín 2511 2455 Maslík Miroslav 2222 ŠK Polabiny 2356 ½
2010/2011 9 Č SK Zlin B 2455 Zabystrzan Pavel Slavia Orlova 2306 ½
2010/2011 5 Č SK Zlin B 2455 Kulovaná Eva SK Gordic 2359 ½
2010/2011 3 Č SK Zlin B 2455 Babula Milan TJ TZ Trinec B 2297 1
2010/2011 11 B ŠK Zlín 2455 Bureš Jaroslav A64 VALOZ Grygov 2370 ½
2010/2011 10 Č ŠK Zlín 2455 Blatný Pavel Tatran Litovel 2402 ½
2010/2011 9 Č ŠK Zlín 2455 Hráček Zbyněk 1. Novoborský ŠK 2631 0
2010/2011 8 B ŠK Zlín 2455 Sergeev Vladimir ŠK Zikuda Turnov 2474 ½
2010/2011 7 Č ŠK Zlín 2455 Bernášek Jan ŠK Rapid Pardubice 2490 ½
2010/2011 6 B ŠK Zlín 2455 Konopka Michal 2222 ŠK Polabiny 2454 ½
2010/2011 5 B ŠK Zlín 2455 Rašík Vítězslav ŠK Labortech Ostrava 2502 1
2010/2011 4 B ŠK Zlín 2455 Jirovský Miloš ŠK Mahrla Praha 2475 1
2010/2011 3 Č ŠK Zlín 2455 Petrík Tomáš Výstaviště Lysá nad Labem 2536 1
2010/2011 2 Č ŠK Zlín 2455 Lanka Zigurds BŠŠ Frýdek-Místek 2468 1
2010/2011 1 B ŠK Zlín 2455 Plát Vojtěch TŽ Třinec 2416 ½
2009/2010 11 Č ŠK SK Zlín 2446 Neděla Vlastimil TŽ Třinec 2355 ½
2009/2010 10 B ŠK SK Zlín 2446 Lanka Zigurds BŠŠ Frýdek-Místek 2506 1
2009/2010 9 B ŠK SK Zlín 2446 Kovář Vojtěch TJ Bohemians Praha 2347 ½
2009/2010 8 Č ŠK SK Zlín 2446 Jansa Vlastimil ŠK Mahrla Praha 2495 0
2009/2010 5 Č ŠK SK Zlín 2446 Vymazal Bronislav ŠK DURAS BVK - Královo Pole 2334 ½
2009/2010 4 B ŠK SK Zlín 2446 Neuman Petr ŠK Zikuda Turnov 2439 1
2009/2010 3 Č ŠK SK Zlín 2446 Hába Petr 1. Novoborský ŠK 2542 ½
2009/2010 2 B ŠK SK Zlín 2446 Talla Vladimír ŠK Geofin Ostrava 2454 0
2009/2010 1 Č ŠK SK Zlín 2446 Pinter Erik A64 VALOZ Grygov 2418 1
2008/2009 11 B ŠK SK Zlín 2404 Talla Vladimír ŠK GEOFIN Ostrava 2402 ½
2008/2009 10 Č ŠK SK Zlín 2404 Jasný Stanislav BŠŠ Frýdek-Místek 2392 1
2008/2009 9 Č ŠK SK Zlín 2404 Šuráň Jan TJ Bohemians Praha 2385 1
2008/2009 8 B ŠK SK Zlín 2404 Jansa Vlastimil ŠK Mahrla Praha 2477 0
2008/2009 5 B ŠK SK Zlín 2404 Biolek Richard A64 VALOZ Grygov 2406 0
2008/2009 2 Č ŠK SK Zlín 2404 Worek Joanna TŽ Třinec B 2301 ½
2008/2009 1 B ŠK SK Zlín 2404 Langner Ladislav TŽ Třinec A 2368 ½