Hráč Sosna Jan

Sosna Jan

User Pic
Jméno: Sosna Jan
Oddíl: TJ Vlčnov
Výkonnostní třída / Titul: IM
Elo národní: 2327
Elo mezinárodní: 2344
ID: 202
FIDE ID: 304379
Rok narození: 1960
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2020/2021 1 TJ Vlčnov 2342 2327 Kočiščák Jiří Moravská Slavia Brno „B“ 2486 2488 ½ soutěž
2019/2020 10 TJ Vlčnov 2350 2333 Švehla Karel Spartak Adamov, z.s. 2091 2106 0 soutěž
2019/2020 9 TJ Vlčnov 2349 2333 Húsek Martin ŠK Staré Město B 2206 2205 1 soutěž
2019/2020 8 TJ Vlčnov 2349 2333 Majer Jiří ŠK Kuřim 2222 2212 ½ soutěž
2019/2020 7 TJ Vlčnov 2346 2333 Zdražil Tomáš Slavia Kroměříž B 2158 2147 1 soutěž
2019/2020 6 TJ Vlčnov 2346 2333 Bombek Peter ŠK Zlín 2165 ½ soutěž
2019/2020 5 TJ Vlčnov 2352 2325 Šklíba Martin ŠK Lokomotiva Brno 2273 2297 ½ soutěž
2019/2020 4 TJ Vlčnov 2340 2325 Buchníček Petr Jezdci Jundrov 2292 2270 0 soutěž
2019/2020 3 TJ Vlčnov 2340 2325 Markoš Ján ŠK GARDE Lipovec 2571 0 1 soutěž
2019/2020 2 TJ Vlčnov 2340 2325 Pacher Milan OREL Ořechov 2467 0 ½ soutěž
2019/2020 1 TJ Vlčnov 2342 2325 Mikeš Jan SK Podlužan Prušánky z.s. 2355 2284 ½ soutěž
2019/2020 11 ŠK Staré Město 2350 2333 Kulovaná Eva ŠK Gordic 2175 2176 ½ soutěž
2019/2020 10 ŠK Staré Město 2350 2333 Mitura Václav Slavoj Český Těšín 2140 2137 1 soutěž
2019/2020 9 ŠK Staré Město 2349 2333 Sikorová Olga TŽ Třinec 2198 2226 ½ soutěž
2019/2020 8 ŠK Staré Město 2349 2333 Neumann Filip TJ Ostrava 2059 1986 ½ soutěž
2019/2020 7 ŠK Staré Město 2349 2333 Rabatin Jakub BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2287 2296 1 soutěž
2019/2020 6 ŠK Staré Město 2346 2333 Holemář David Moravská Slavia Brno "B" 2248 2258 ½ soutěž
2019/2020 5 ŠK Staré Město 2346 2325 Bělunek Vladimír Zbrojovka Vsetín 2240 2232 1 soutěž
2019/2020 4 ŠK Staré Město 2352 2325 Pala Vladimír Šachy Hošťálková 2218 2180 ½ soutěž
2019/2020 3 ŠK Staré Město 2340 2325 Neděla Vlastimil SK Slavia Orlová 2332 2342 ½ soutěž
2019/2020 2 ŠK Staré Město 2340 2325 Marečková Martina Panda Rychnov n. K. 2115 2102 1 soutěž
2019/2020 1 ŠK Staré Město 2342 2325 Caletka Radomír ŠK Slavoj Poruba "B" 2305 2323 ½ soutěž
2018/2019 11 SK Slavoj Poruba 2335 2324 Šlampa Jan Siesta Solution Unichess B 2253 2223 ½ soutěž
2018/2019 10 SK Slavoj Poruba 2335 2324 Meduna Eduard Vystaviste Lysa nad Labem 2380 2387 ½ soutěž
2018/2019 4 SK Slavoj Poruba 2338 2324 Pisk Petr Moravska Slavia Brno 2332 2315 ½ soutěž
2018/2019 3 SK Slavoj Poruba 2352 2324 Chytilek Roman SK DURAS BVK Kralovo Pole 2334 2337 ½ soutěž
2018/2019 2 SK Slavoj Poruba 2352 2324 Kriebel Tadeáš 1. Novoborsky SK 2515 2467 0 soutěž
2018/2019 11 ŠK Staré Město 2335 2324 Neoral Antonín TJ Tatran Litovel 2124 2121 1 soutěž
2018/2019 10 ŠK Staré Město 2344 2324 Pastirčák Milan Slavia Kroměříž 2283 2244 ½ soutěž
2018/2019 9 ŠK Staré Město 2344 2324 Kourek Jozef 2222 ŠK Polabiny "C" 2107 2101 ½ soutěž
2018/2019 8 ŠK Staré Město 2341 2324 Olšarová Karolína SK Slavia Orlová 2265 2278 ½ soutěž
2018/2019 7 ŠK Staré Město 2341 2324 Walek Milan TŽ Třinec 2298 2293 1 soutěž
2018/2019 6 ŠK Staré Město 2348 2324 Kozel Jiří BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2121 2130 ½ soutěž
2018/2019 5 ŠK Staré Město 2348 2324 Majocha Piotr Panda Rychnov n. K. 1902 0 ½ soutěž
2018/2019 4 ŠK Staré Město 2338 2324 Píza Vlastimil ŠK Gordic 2232 2244 1 soutěž
2018/2019 3 ŠK Staré Město 2352 2324 Motúz Karol Šachy Hošťálková 2380 0 1 soutěž
2018/2019 2 ŠK Staré Město 2352 2324 Musil Jiří Jezdci Jundrov 2185 2168 0 soutěž
2017/2018 11 ŠK Staré Město 2350 2295 Ramík Zdeněk Lokomotiva Brno A 2167 2269 ½ soutěž
2017/2018 7 ŠK Staré Město 2337 2295 Lanč Alois Slavia Kroměříž 2297 0 1 soutěž
2017/2018 6 ŠK Staré Město 2332 2295 Nábělek Marek KVS Ekodivize Opava 2223 2226 1 soutěž
2017/2018 5 ŠK Staré Město 2332 2295 Chytilek Roman TŽ Třinec 2332 2335 ½ soutěž
2017/2018 4 ŠK Staré Město 2350 2295 Biolek Richard Agentura 64 Grygov 2445 2457 0 soutěž
2017/2018 3 ŠK Staré Město 2350 2295 Zwardoň Vojtěch ŠK Gordic 2410 2406 0 soutěž
2017/2018 2 ŠK Staré Město 2350 2295 Rabatin Jakub BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2285 2253 1 soutěž
2017/2018 1 ŠK Staré Město 2327 2297 Koziol Kamil TJ Ostrava "A" 2262 ½ soutěž
2017/2018 11 SK Slavoj Poruba 2350 2295 Rabatin Jakub BSS Frydek-Mistek 2289 2253 ½ soutěž
2017/2018 10 SK Slavoj Poruba 2350 2295 Mohapl Petr Tatran Litovel 2043 2037 1 soutěž
2017/2018 9 SK Slavoj Poruba 2350 2295 Biolek Richard Labortech Ostrava 2407 2401 ½ soutěž
2017/2018 8 SK Slavoj Poruba 2337 2295 Sluka Radek Moravska Slavia Brno 2315 2332 ½ soutěž
2017/2018 7 SK Slavoj Poruba 2337 2295 Roubalík Jakub SK DURAS BVK Kralovo Pole 2391 2378 1 soutěž
2017/2018 6 SK Slavoj Poruba 2332 2295 Meduna Eduard Vystaviste Lysa nad Labem 2402 2400 ½ soutěž
2016/2017 9 SK Slavoj Poruba 2340 2319 Talla Vladimír Labortech Ostrava 2426 2440 ½ soutěž
2016/2017 8 SK Slavoj Poruba 2340 2319 Hába Petr 1. Novoborsky SK 2481 2473 ½ soutěž
2016/2017 7 SK Slavoj Poruba 2340 2319 Šimek Petr Prestige Photo Unichess 2382 2365 0 soutěž
2016/2017 6 SK Slavoj Poruba 2340 2319 Kulovaná Eva Lokomotiva Brno 2163 2250 1 soutěž
2016/2017 5 SK Slavoj Poruba 2340 2319 Chytilek Roman SK DURAS BVK Kralovo Pole 2328 2337 ½ soutěž
2016/2017 11 ŠK Staré Město 2340 2319 Lanč Alois Slavia Kroměříž 2329 2403 0 soutěž
2016/2017 10 ŠK Staré Město 2340 2319 Malík Jan TJ Ostrava 2291 2295 ½ soutěž
2016/2017 9 ŠK Staré Město 2340 2319 Zeberski Jakub Region Panda 2315 2386 0 soutěž
2016/2017 8 ŠK Staré Město 2340 2319 Jasný Stanislav BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2367 2353 ½ soutěž
2016/2017 7 ŠK Staré Město 2340 2319 Vojtek Vladimír ŠK Zlín 2279 ½ soutěž
2016/2017 6 ŠK Staré Město 2340 2319 Píza Vlastimil ŠK Gordic Jihlava 2273 2284 ½ soutěž
2016/2017 5 ŠK Staré Město 2340 2319 Langner Ladislav TŽ Třinec 2366 2339 1 soutěž
2016/2017 4 ŠK Staré Město 2340 2319 Bureš Martin Baník Havířov 2089 2096 1 soutěž
2016/2017 3 ŠK Staré Město 2340 2319 Blatný Pavel Moravská Slavia Brno 2370 2418 0 soutěž
2016/2017 2 ŠK Staré Město 2340 2319 Biolek Richard Agentura 64 Grygov 2464 2451 1 soutěž
2016/2017 1 ŠK Staré Město 2340 2319 Caletka Radomír KVS EKODIVIZE Opava 2331 2347 0 soutěž
2015/2016 7 TJ Vlčnov A 2340 2319 Jablečník Gustav Slavia Kroměříž D 2098 2102 1 soutěž
2015/2016 4 TJ Vlčnov A 2340 2319 Mikulčík Ladislav Spartak Uherský Brod 2224 2183 ½ soutěž
2015/2016 3 TJ Vlčnov A 2340 2319 Sas Roman ŠO TJ Zborovice A 1870 1 soutěž
2015/2016 11 ŠK Slavoj Poruba 2340 2319 Frolík Martin TŽ Třinec 2205 2201 ½ soutěž
2015/2016 10 ŠK Slavoj Poruba 2340 2319 Vesselovsky Serguei BŠŠ Frýdek-Místek 2352 2330 ½ soutěž
2015/2016 6 ŠK Slavoj Poruba 2340 2319 Blatný Pavel ŠK Duras BVK 2370 2418 1 soutěž
2015/2016 5 ŠK Slavoj Poruba 2340 2319 Bělunek Vladimír Tatran Litovel 2260 2254 1 soutěž
2015/2016 11 ŠK Staré Město "A" 2340 2319 Vesselovsky Serguei Beskydská šachová škola F-M "B" 2352 2330 ½ soutěž
2015/2016 10 ŠK Staré Město "A" 2340 2319 Lanč Alois Slavia Kroměříž "A" 2329 2403 1 soutěž
2015/2016 9 ŠK Staré Město "A" 2340 2319 Kaňovský David A64 VALOZ Grygov\r 2455 2449 ½ soutěž
2015/2016 7 ŠK Staré Město "A" 2340 2319 Adámek Jiří KVS EKODIVIZE Opava 2363 2344 ½ soutěž
2015/2016 6 ŠK Staré Město "A" 2340 2319 Šimáček Pavel Lokomotiva Brno "A" 2455 2450 0 soutěž
2015/2016 5 ŠK Staré Město "A" 2340 2319 Malík Jan TJ Ostrava "A" 2291 2295 1 soutěž
2015/2016 4 ŠK Staré Město "A" 2340 2319 Rubal Adam ŠK Zlín "A" 2310 2295 1 soutěž
2015/2016 3 ŠK Staré Město "A" 2340 2319 Olšar Jaroslav ŠK Karviná "A" 2227 2205 ½ soutěž
2015/2016 1 ŠK Staré Město "A" 2340 2319 Blahynka Martin Moravská Slavia Brno\r "A" 2420 2293 0 soutěž
2014/2015 11 ŠK Staré Město „A“ 2364 2352 Vyskočil Neklan ŠK Duras BVK „A“ 2422 2409 1 soutěž
2014/2015 10 ŠK Staré Město „A“ 2364 2352 Neděla Vlastimil SK Slavia Orlová „A“ 2312 2308 ½ soutěž
2014/2015 9 ŠK Staré Město „A“ 2364 2352 Sluka Radek Agentura 64 Grygov „A“ 2319 2332 1 soutěž
2014/2015 8 ŠK Staré Město „A“ 2364 2352 Rubal Adam ŠK Zlín „A“ 2271 2266 ½ soutěž
2014/2015 7 ŠK Staré Město „A“ 2364 2352 Goluch Piotr Region Panda Rychnov nad Kněžnou 2204 0 soutěž
2014/2015 6 ŠK Staré Město „A“ 2364 2352 Sabol Marian TJ ŠO Chrudim 2282 2279 ½ soutěž
2014/2015 5 ŠK Staré Město „A“ 2364 2352 Semenova Elena ŠK Duras BVK „B“ 2227 1 soutěž
2014/2015 4 ŠK Staré Město „A“ 2364 2352 Nábělek Marek KVS EKODIVIZE Opava "A" 2270 2277 ½ soutěž
2014/2015 3 ŠK Staré Město „A“ 2364 2352 Jasný Stanislav Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2416 2388 ½ soutěž
2014/2015 2 ŠK Staré Město „A“ 2364 2352 Šimáček Pavel Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. „A“ 2464 2460 1 soutěž
2014/2015 1 ŠK Staré Město „A“ 2364 2352 Mudrák Josef Slavia Kroměříž „A“ 2337 2345 1 soutěž
2014/2015 11 Slavoj Ostrava - Poruba 2364 2352 Meduna Eduard Výstaviště Lysá nad Labem 2370 2363 0 soutěž
2014/2015 10 Slavoj Ostrava - Poruba 2364 2352 Kourousis Epameinondas AD Mahrla Praha 2380 ½ soutěž
2014/2015 4 Slavoj Ostrava - Poruba 2364 2352 Neuman Petr Rapid Pardubice 2465 2447 0 soutěž
2014/2015 3 Slavoj Ostrava - Poruba 2364 2352 Macháň Jan 2222 ŠK Polabiny 2240 2255 0 soutěž
2014/2015 2 Slavoj Ostrava - Poruba 2364 2352 Zpěvák Pavel Ancora Tatran Litovel 2371 2375 0 soutěž
2014/2015 1 Slavoj Ostrava - Poruba 2364 2352 Jasný Stanislav BŠŠ Frýdek-Místek 2416 2388 0 soutěž
2013/2014 10 ŠK Staré Město “A“ 2367 2363 Butkiewicz Lukasz TJ Tatran Litovel “B“ 2432 2408 1 soutěž
2013/2014 9 ŠK Staré Město “A“ 2367 2363 Novotný Michal 2222 ŠK Polabiny “A“ 2241 2232 0 soutěž
2013/2014 8 ŠK Staré Město “A“ 2367 2363 Seitler Andrej Lokomotiva Brno “A“ 2226 2233 1 soutěž
2013/2014 7 ŠK Staré Město “A“ 2367 2363 Polák Tomáš ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2503 2507 ½ soutěž
2013/2014 6 ŠK Staré Město “A“ 2367 2363 Bednář Jaromír ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2277 2280 ½ soutěž
2013/2014 5 ŠK Staré Město “A“ 2367 2363 Němec Pavel TJ ŠO Chrudim 2228 2231 0 soutěž
2013/2014 4 ŠK Staré Město “A“ 2367 2363 Mudrák Josef Slavia Kroměříž “A“ 2351 2347 ½ soutěž
2013/2014 3 ŠK Staré Město “A“ 2367 2363 Novosadová Kristýna TJ Ostrava 2185 2181 ½ soutěž
2013/2014 2 ŠK Staré Město “A“ 2367 2363 Szotkowski Jakub SK Slavia Orlová “A“ 2202 2260 0 soutěž
2013/2014 11 Slavoj Ostrava - Poruba 2367 2363 Jasný Stanislav BŠŠ Frýdek-Místek 2320 2313 0 soutěž
2013/2014 10 Slavoj Ostrava - Poruba 2367 2363 Biolek Richard A64 VALOZ Grygov 2419 2420 ½ soutěž
2013/2014 9 Slavoj Ostrava - Poruba 2367 2363 Michenka Jozef Labortech Ostrava 2371 2362 ½ soutěž
2013/2014 8 Slavoj Ostrava - Poruba 2367 2363 Vávra Pavel ŠK ERA Poštovní spořitelna 2351 2339 1 soutěž
2013/2014 7 Slavoj Ostrava - Poruba 2367 2363 Hausner Ivan Výstaviště Lysá nad Labem 2378 2393 ½ soutěž
2013/2014 6 Slavoj Ostrava - Poruba 2367 2363 Zpěvák Pavel ANCORA Tatran Litovel 2381 2395 1 soutěž
2013/2014 5 Slavoj Ostrava - Poruba 2367 2363 Jirovský Miloš Rapid Pardubice 2478 2472 1 soutěž
2013/2014 2 Slavoj Ostrava - Poruba 2367 2363 Langner Ladislav TŽ Třinec 2341 2346 ½ soutěž
2013/2014 1 Slavoj Ostrava - Poruba 2367 2363 Olšar Jaroslav ŠK Karviná 2295 2296 ½ soutěž
2012/2013 11 ŠK Staré Město “A“ 2385 2390 Olšar Jaroslav Šachový klub Karviná “A“ 2233 2233 ½ soutěž
2012/2013 10 ŠK Staré Město “A“ 2385 2390 Bureš Jaroslav A64 PROCLIENT Grygov “B“ 2397 2359 ½ soutěž
2012/2013 9 ŠK Staré Město “A“ 2385 2390 Vyskočil Neklan ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2368 2336 1 soutěž
2012/2013 8 ŠK Staré Město “A“ 2385 2390 Malinovský Karel Slavia Kroměříž “A“ 2396 2384 ½ soutěž
2012/2013 7 ŠK Staré Město “A“ 2385 2390 Talla Vladimír SK Slavia Orlová “A“ 2377 2379 ½ soutěž
2012/2013 6 ŠK Staré Město “A“ 2385 2390 Hába Petr ŠK Gordic Jihlava 2463 2461 0 soutěž
2012/2013 5 ŠK Staré Město “A“ 2385 2390 Kaňovský David ŠK Caissa RHEA Třebíč “A“ 2415 2382 ½ soutěž
2012/2013 4 ŠK Staré Město “A“ 2385 2390 Vesselovsky Serguei Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2356 2348 ½ soutěž
2012/2013 3 ŠK Staré Město “A“ 2385 2390 Roubalík Jakub ŠK Zlín “A“ 2333 2332 1 soutěž
2012/2013 2 ŠK Staré Město “A“ 2385 2390 Stachowiak Kamil Tatran Litovel “B“ 2432 2404 0 soutěž
2012/2013 1 ŠK Staré Město “A“ 2385 2390 Konopka Michal 2222 ŠK Polabiny “B“ 2453 2447 1 soutěž
2012/2013 11 ŠK Slavoj Poruba 2385 2390 Rausis Igors BŠŠ Frýdek-Místek 2512 2516 0 soutěž
2012/2013 10 ŠK Slavoj Poruba 2385 2390 Pisk Petr TŽ Třinec 2389 2371 ½ soutěž
2012/2013 9 ŠK Slavoj Poruba 2385 2390 Velička Petr Labortech Ostrava 2469 2458 0 soutěž
2012/2013 8 ŠK Slavoj Poruba 2385 2390 Heberla Bartlomiej Rapid Pardubice 2536 2538 0 soutěž
2012/2013 7 ŠK Slavoj Poruba 2385 2390 Jansa Vlastimil Výstaviště Lysá nad Labem 2451 2462 0 soutěž
2012/2013 6 ŠK Slavoj Poruba 2385 2390 Neuman Petr ŠK Zikuda Turnov 2471 2463 0 soutěž
2012/2013 5 ŠK Slavoj Poruba 2385 2390 Žilka Štěpán 1. Novoborský ŠK 2529 2542 0 soutěž
2012/2013 4 ŠK Slavoj Poruba 2385 2390 Hinks-Edwards Thomas R J AD Mahrla Praha 2414 2493 ½ soutěž
2012/2013 3 ŠK Slavoj Poruba 2385 2390 Jüptner Jan TJ Bohemians Praha 2364 2361 ½ soutěž
2012/2013 2 ŠK Slavoj Poruba 2385 2390 Vlasák Lukáš TJ Tatran Litovel 2330 2325 ½ soutěž
2012/2013 1 ŠK Slavoj Poruba 2385 2390 Stachowiak Kamil A64 VALOZ Grygov 2432 2404 ½ soutěž
2011/2012 11 ŠK Zlín 2398 2407 Znamenáček Květoslav TJ Bohemians Praha 2294 2295 0 soutěž
2011/2012 10 ŠK Zlín 2398 2407 Priehoda Vítězslav Výstaviště Lysá nad Labem 2388 2363 ½ soutěž
2011/2012 9 ŠK Zlín 2398 2407 Michenka Jozef ŠK Labortech Ostrava 2346 2337 1 soutěž
2011/2012 8 ŠK Zlín 2398 2407 Kriebel Tadeáš BŠŠ Frýdek-Místek 2339 2330 0 soutěž
2011/2012 7 ŠK Zlín 2398 2407 Malík Jan Slavoj Ostrava - Poruba 2352 2326 ½ soutěž
2011/2012 6 ŠK Zlín 2398 2407 Sodoma Jan ŠK Zikuda Turnov 2380 2372 1 soutěž
2011/2012 5 ŠK Zlín 2398 2407 Cvek Robert 1. Novoborský ŠK 2518 2539 0 soutěž
2011/2012 4 ŠK Zlín 2398 2407 Stachowiak Kamil A64 VALOZ Grygov 2425 2404 1 soutěž
2011/2012 3 ŠK Zlín 2398 2407 Blatný Pavel Tatran Litovel 2396 2427 ½ soutěž
2011/2012 2 ŠK Zlín 2398 2407 Bernášek Jan ŠK Rapid Pardubice 2464 2485 ½ soutěž
2011/2012 1 ŠK Zlín 2398 2407 Jedlička Aleš 2222 ŠK Polabiny 2262 2254 ½ soutěž
2011/2012 10 ŠK Staré Město 2398 2407 Jurčík Martin Šachový klub Karviná 2355 2372 ½ soutěž
2011/2012 9 ŠK Staré Město 2398 2407 Rojíček Vojtěch ŠK Duras BVK Brno-Královo Pole 2406 2394 0 soutěž
2011/2012 8 ŠK Staré Město 2398 2407 Langner Ladislav TŽ Třinec 2350 2336 ½ soutěž
2011/2012 7 ŠK Staré Město 2398 2407 Zabystrzan Pavel Slavia Orlová 2316 2305 ½ soutěž
2011/2012 6 ŠK Staré Město 2398 2407 Malík Jan Labortech Ostrava B 2352 2326 1 soutěž
2011/2012 5 ŠK Staré Město 2398 2407 Bureš Jaroslav A64 Grygov B 2415 2379 0 soutěž
2011/2012 4 ŠK Staré Město 2398 2407 Krejčí Jan Tatran Litovel B 2489 2503 0 soutěž
2011/2012 3 ŠK Staré Město 2398 2407 Lanč Alois Slavia Kroměříž 2367 2403 0 soutěž
2011/2012 2 ŠK Staré Město 2398 2407 Červený Martin 2222 ŠK Polabiny B 2347 2360 1 soutěž
2011/2012 1 ŠK Staré Město 2398 2407 Kratochvíl Josef ŠK Gordic 2233 2223 ½ soutěž
2010/2011 11 SK Stare Mesto 2396 Vesselovsky Serguei Jakl Karvina 2349 ½ soutěž
2010/2011 10 SK Stare Mesto 2396 Kulovaná Eva SK Gordic 2359 1 soutěž
2010/2011 9 SK Stare Mesto 2396 Biolek Richard A64 Grygov B 2413 0 soutěž
2010/2011 8 SK Stare Mesto 2396 Sikora Jan TJ TZ Trinec B 2240 0 soutěž
2010/2011 7 SK Stare Mesto 2396 Luch Michal Tatran Litovel B 2387 0 soutěž
2010/2011 5 SK Stare Mesto 2396 Siembab Bartosz Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kneznou 2292 1 soutěž
2010/2011 4 SK Stare Mesto 2396 Vyskočil Neklan SK Duras BVK Brno Kralovo Pole 2376 1 soutěž
2010/2011 3 SK Stare Mesto 2396 Zabystrzan Pavel Slavia Orlova 2306 1 soutěž
2010/2011 2 SK Stare Mesto 2396 Worek Joanna Mittal Ostrava 2274 ½ soutěž
2010/2011 1 SK Stare Mesto 2396 Klíma Lukáš Slavoj Ostrava - Poruba 2396 0 soutěž
2010/2011 11 ŠK Zlín 2396 Malinovský Karel A64 VALOZ Grygov 2339 1 soutěž
2010/2011 10 ŠK Zlín 2396 Butkiewicz Lukasz Tatran Litovel 2408 1 soutěž
2010/2011 9 ŠK Zlín 2396 Markoš Ján 1. Novoborský ŠK 2546 0 soutěž
2010/2011 8 ŠK Zlín 2396 Sodoma Jan ŠK Zikuda Turnov 2343 ½ soutěž
2010/2011 7 ŠK Zlín 2396 Pisk Petr ŠK Rapid Pardubice 2313 ½ soutěž
2010/2011 6 ŠK Zlín 2396 Roško Luboš 2222 ŠK Polabiny 2305 ½ soutěž
2010/2011 5 ŠK Zlín 2396 Michenka Jozef ŠK Labortech Ostrava 2365 1 soutěž
2010/2011 4 ŠK Zlín 2396 Cífka Stanislav ŠK Mahrla Praha 2410 0 soutěž
2010/2011 3 ŠK Zlín 2396 Priehoda Vítězslav Výstaviště Lysá nad Labem 2385 0 soutěž
2010/2011 2 ŠK Zlín 2396 Jasný Stanislav BŠŠ Frýdek-Místek 2351 ½ soutěž
2010/2011 1 ŠK Zlín 2396 Walek Milan TŽ Třinec 2381 1 soutěž
2009/2010 11 ŠK Staré Město 2413 Malinovský Karel Slavia Kroměříž 2356 ½ soutěž
2009/2010 10 ŠK Staré Město 2413 Zabystrzan Pavel SK Slavia Orlová 2285 ½ soutěž
2009/2010 9 ŠK Staré Město 2413 Rojíček Vojtěch TJ Mittal Ostrava 2426 0 soutěž
2009/2010 8 ŠK Staré Město 2413 Žilka Štěpán Tatran Litovel A 2485 0 soutěž
2009/2010 7 ŠK Staré Město 2413 Strašil Pavel Tatran Litovel B 2146 ½ soutěž
2009/2010 6 ŠK Staré Město 2413 Jurčík Marián Jakl Karvina 2477 ½ soutěž
2009/2010 5 ŠK Staré Město 2413 Jaworski Miroslaw ŠK Labortech Ostrava 2320 ½ soutěž
2009/2010 4 ŠK Staré Město 2413 Walek Milan TŽ Třinec B 2350 0 soutěž
2009/2010 3 ŠK Staré Město 2413 Kulovaná Eva ŠK Gordic Jihlava 2287 0 soutěž
2009/2010 2 ŠK Staré Město 2413 Červený Martin ŠK Vysoké Mýto 2353 ½ soutěž
2009/2010 1 ŠK Staré Město 2413 Cvek Robert ŠK Slavoj Poruba 2517 ½ soutěž
2009/2010 11 ŠK SK Zlín 2413 Walek Milan TŽ Třinec 2350 1 soutěž
2009/2010 10 ŠK SK Zlín 2413 Berezjuk Sergej BŠŠ Frýdek-Místek 2399 ½ soutěž
2009/2010 9 ŠK SK Zlín 2413 Kukel Imre TJ Bohemians Praha 2255 ½ soutěž
2009/2010 8 ŠK SK Zlín 2413 Orság Milan ŠK Mahrla Praha 2429 1 soutěž
2009/2010 7 ŠK SK Zlín 2413 Šklíba Martin SAGINA Pardubice 2285 0 soutěž
2009/2010 6 ŠK SK Zlín 2413 Jedlička Aleš 2222 ŠK Polabiny 2320 1 soutěž
2009/2010 5 ŠK SK Zlín 2413 Přidal Ondřej ŠK DURAS BVK - Královo Pole 2235 1 soutěž
2009/2010 4 ŠK SK Zlín 2413 Řehořek Martin ŠK Zikuda Turnov 2342 1 soutěž
2009/2010 3 ŠK SK Zlín 2413 Vokáč Marek 1. Novoborský ŠK 2479 1 soutěž
2009/2010 2 ŠK SK Zlín 2413 Michenka Jozef ŠK Geofin Ostrava 2375 0 soutěž
2009/2010 1 ŠK SK Zlín 2413 Malinovský Karel A64 VALOZ Grygov 2356 ½ soutěž
2008/2009 11 ŠK SK Zlín 2375 Michenka Jozef ŠK GEOFIN Ostrava 2401 ½ soutěž
2008/2009 10 ŠK SK Zlín 2375 Berezjuk Sergej BŠŠ Frýdek-Místek 2436 ½ soutěž
2008/2009 9 ŠK SK Zlín 2375 Sodoma Jan TJ Bohemians Praha 2358 ½ soutěž
2008/2009 8 ŠK SK Zlín 2375 Jirovský Miloš ŠK Mahrla Praha 2494 ½ soutěž
2008/2009 7 ŠK SK Zlín 2375 Hába Petr 1. Novoborský ŠK 2546 ½ soutěž
2008/2009 6 ŠK SK Zlín 2375 Konopka Michal ŠK Zikuda Turnov 2439 ½ soutěž
2008/2009 5 ŠK SK Zlín 2375 Zawadski Stanislaw A64 VALOZ Grygov 2447 1 soutěž
2008/2009 4 ŠK SK Zlín 2375 Kovář Vojtěch Space" Poštovní spořitelna" 2252 0 soutěž
2008/2009 3 ŠK SK Zlín 2375 Stehno Pavel RC Sport Pardubice 2351 ½ soutěž
2008/2009 2 ŠK SK Zlín 2375 Kocián Karel TŽ Třinec B 2219 1 soutěž
2008/2009 1 ŠK SK Zlín 2375 Walek Milan TŽ Třinec A 2343 1 soutěž
2007/2008 11 ŠK Zlín 2352 Doležal Radoslav ŠK Mahrla Praha 2421 1 soutěž
2007/2008 10 ŠK Zlín 2352 Kukel Imre TJ Bohemians Praha 2316 1 soutěž
2007/2008 9 ŠK Zlín 2352 Petr Martin RC Sport Pardubice 2440 0 soutěž
2007/2008 8 ŠK Zlín 2352 Česal Jaroslav Sokol Plzeň I 2244 1 soutěž
2007/2008 7 ŠK Zlín 2352 Sikora Jan TŽ Třinec 2249 1 soutěž
2007/2008 6 ŠK Zlín 2352 Neděla Vlastimil Labortech-Geofin Ostrava 2326 1 soutěž
2007/2008 4 ŠK Zlín 2352 Sluka Radek A64 VALOZ Grygov 2349 0 soutěž
2007/2008 3 ŠK Zlín 2352 Stratil Ladislav Tatran Litovel 2368 ½ soutěž
2007/2008 2 ŠK Zlín 2352 Kačírek Petr ŠK Zikuda Turnov 2384 1 soutěž
2007/2008 1 ŠK Zlín 2352 Kulhánek Tomáš 1. Novoborský ŠK 2410 0 soutěž
2006/2007 10 ŠK Staré Město 1923 2425 Urbanec Ladislav Lokomotiva Brno "B" 2292 1 soutěž
2006/2007 9 ŠK Staré Město 1923 2425 Lanč Alois Slavia Kroměříž "A" 1 soutěž
2006/2007 7 ŠK Staré Město 1923 2425 Polák Tomáš ŠK Duras Brno "A" 2482 ½ soutěž
2006/2007 6 ŠK Staré Město 1923 2425 Hába Petr ŠK Gordic Jihlava "A" 2538 0 soutěž
2006/2007 5 ŠK Staré Město 1923 2425 Biolek Richard TŽ Třinec "B" 2413 0 soutěž
2006/2007 4 ŠK Staré Město 1923 2425 Klíma Lukáš Mittal Ostrava "A" 2426 0 soutěž
2006/2007 3 ŠK Staré Město 1923 2425 Kotan Ladislav Slavoj Poruba "A" 1 soutěž
2006/2007 2 ŠK Staré Město 1923 2425 Zpěvák Pavel ŠK Staré Město 2400 ½ soutěž
2006/2007 1 ŠK Staré Město 1923 2425 Holemář David Orel Ořechov "A" 2271 ½ soutěž
2006/2007 11 ŠK SK Zlín 2425 Kalod Radek 1. Novoborský ŠK 2468 0 soutěž
2006/2007 10 ŠK SK Zlín 2425 Vološin Leon TJ Zikuda Turnov 2440 0 soutěž
2006/2007 9 ŠK SK Zlín 2425 Doležal Radoslav ŠK Mahrla Praha 2422 ½ soutěž
2006/2007 8 ŠK SK Zlín 2425 Hába Zdeněk ŠK Sokol Vyšehrad 2207 1 soutěž
2006/2007 7 ŠK SK Zlín 2425 Sochorová Petra Lokomotiva Brno 2210 1 soutěž
2006/2007 6 ŠK SK Zlín 2425 Rojíček Vojtěch BŠŠ Frýdek-Místek 2224 0 soutěž
2006/2007 5 ŠK SK Zlín 2425 Sluka Radek A64 Valoz Grygov 2331 1 soutěž
2006/2007 4 ŠK SK Zlín 2425 Česal Jaroslav Sokol Plzeň I. Ingem 2298 1 soutěž
2006/2007 3 ŠK SK Zlín 2425 Petr Martin RC Sport Pardubice 2417 0 soutěž
2006/2007 2 ŠK SK Zlín 2425 Fiřt Stanislav Labortech Ostrava 2336 0 soutěž
2006/2007 1 ŠK SK Zlín 2425 Walek Milan TJ TŽ Třinec 2327 ½ soutěž
2005/2006 11 ŠK Staré Město "A" 2414 Ramík Zdeněk ŠK DURAS Brno "A" 2307 ½ soutěž
2005/2006 10 ŠK Staré Město "A" 2414 Berezjuk Sergej BŠS Frýdek-Místek "A" 2409 0 soutěž
2005/2006 9 ŠK Staré Město "A" 2414 Mudrák Josef Slavia Kroměříž "A" 2354 0 soutěž
2005/2006 8 ŠK Staré Město "A" 2414 Červený Petr TJ Lanškroun "A" 2129 ½ soutěž
2005/2006 7 ŠK Staré Město "A" 2414 Dawidow Jacek Slavia Orlová "A" ½ soutěž
2005/2006 6 ŠK Staré Město "A" 2414 Žůrek Milan Tatran Litovel "A" 2386 1 soutěž
2005/2006 5 ŠK Staré Město "A" 2414 Talla Vladimír Mittal Ostrava "A" 2425 ½ soutěž
2005/2006 4 ŠK Staré Město "A" 2414 Walek Milan TŽ Třinec "B" 2374 1 soutěž
2005/2006 3 ŠK Staré Město "A" 2414 Sergeev Vladimir Jakl Karviná "A" 0 soutěž
2005/2006 1 ŠK Staré Město "A" 2414 Bolacký Jiří Slavoj Poruba "A" 2264 ½ soutěž
2005/2006 11 ŠK SK Zlín 2414 Walek Milan TŽ Třinec 2374 1 soutěž
2005/2006 10 ŠK SK Zlín 2414 Talla Vladimír Labortech Ostrava 2425 1 soutěž
2005/2006 9 ŠK SK Zlín 2414 Zelený Tomáš TJ Zikuda Turnov 2276 1 soutěž
2005/2006 8 ŠK SK Zlín 2414 Bernášek Jan Bauset Pardubice 2440 0 soutěž
2005/2006 7 ŠK SK Zlín 2414 Malinovský Karel A64 Hagemann Opava 2317 1 soutěž
2005/2006 6 ŠK SK Zlín 2414 Salai Ladislav ŠK Sokol Vyšehrad 2373 0 soutěž
2005/2006 5 ŠK SK Zlín 2414 Černoušek Lukáš ŠK Mahrla Praha 2379 1 soutěž
2005/2006 4 ŠK SK Zlín 2414 Kalod Radek Lokomotiva Brno A 2482 1 soutěž
2005/2006 3 ŠK SK Zlín 2414 Vymazal Bronislav Lokomotiva Brno B 2206 1 soutěž
2005/2006 2 ŠK SK Zlín 2414 Plešek Jiří TJ Pankrác 2160 ½ soutěž
2005/2006 1 ŠK SK Zlín 2414 Orság Milan Sokol Plzeň Ingem 2408 0 soutěž
2004/2005 11 ŠK Staré Město A" 2400 Tričkov Vasil Loko Brno 2337 1 soutěž
2004/2005 10 ŠK Staré Město A" 2400 Jacková Jana ŠK Frýdek-Místek 2408 1 soutěž
2004/2005 9 ŠK Staré Město A" 2400 Skácelík Petr Duras BVK Brno A" 2250 ½ soutěž
2004/2005 8 ŠK Staré Město A" 2400 Dawidów Jacek Slavia Orlová A" 2331 ½ soutěž
2004/2005 7 ŠK Staré Město A" 2400 Hladík Josef CD Rating Brno 2216 1 soutěž
2004/2005 6 ŠK Staré Město A" 2400 Sergeev Vladimir Jakl Karviná A" 2431 ½ soutěž
2004/2005 5 ŠK Staré Město A" 2400 Hudeček Jan TJ Uherský Ostroh 2331 ½ soutěž
2004/2005 4 ŠK Staré Město A" 2400 Karlík Vladimír Slavie Kroměříž A 2313 ½ soutěž
2004/2005 3 ŠK Staré Město A" 2400 Orzechowski Jacek MSA Dolní Benešov 2260 1 soutěž
2004/2005 2 ŠK Staré Město A" 2400 Žůrek Milan Tatran Litovel 2400 ½ soutěž
2004/2005 1 ŠK Staré Město A" 2400 Walek Milan TŽ Třinec B" 2389 1 soutěž
2004/2005 11 ŠK SK Trinom Zlín 2400 Špaček Petr TJ Zikuda Turnov 2387 ½ soutěž
2004/2005 10 ŠK SK Trinom Zlín 2400 Báňas Ján Sokol Kolín-Abner 2329 1 soutěž
2004/2005 9 ŠK SK Trinom Zlín 2400 Možný Miloš ŠK Sokol Vyšehrad 2376 1 soutěž
2004/2005 8 ŠK SK Trinom Zlín 2400 Plachetka Ján ŠK Mahrla Praha 2435 ½ soutěž
2004/2005 7 ŠK SK Trinom Zlín 2400 Walek Milan TŽ Třinec 2389 1 soutěž
2004/2005 6 ŠK SK Trinom Zlín 2400 Vesselovsky Serguei Loko Brno-Slezan 2400 ½ soutěž
2004/2005 5 ŠK SK Trinom Zlín 2400 Buchníček Petr SC A64 Grygov 2313 1 soutěž
2004/2005 4 ŠK SK Trinom Zlín 2400 Krejčí Jakub Slavoj Ostrava 2257 1 soutěž
2004/2005 3 ŠK SK Trinom Zlín 2400 Talla Vladimír IPM Color Ostrava 2385 ½ soutěž
2004/2005 2 ŠK SK Trinom Zlín 2400 Stehno Pavel Bauset Pardubice 2326 0 soutěž
2004/2005 1 ŠK SK Trinom Zlín 2400 Jirka Jiří Sokol Plzeň Ingem 2372 ½ soutěž
2003/2004 11 ŠK Staré Město 2441 Holemář David Duras BVK Brno 2340 1 soutěž
2003/2004 10 ŠK Staré Město 2441 Černín Radim Slezan Opava 2204 1 soutěž
2003/2004 8 ŠK Staré Město 2441 Bělohlávek Petr TJ Náměšť n/Osl. 2227 1 soutěž
2003/2004 7 ŠK Staré Město 2441 Kubala Martin VP Frýdek-Místek 2385 ½ soutěž
2003/2004 6 ŠK Staré Město 2441 Dydyshko Viacheslav Slavoj Poruba 2548 0 soutěž
2003/2004 5 ŠK Staré Město 2441 Walek Milan TŽ Třinec 2332 0 soutěž
2003/2004 4 ŠK Staré Město 2441 Jaworski Miroslaw TJ NH Ostrava 2377 1 soutěž
2003/2004 3 ŠK Staré Město 2441 Dawidow Jacek Slavia Orlová 2344 ½ soutěž
2003/2004 2 ŠK Staré Město 2441 Provazník Michal Garde Brno 2211 1 soutěž
2003/2004 1 ŠK Staré Město 2441 Smištík Milan TJ Uherský Ostroh 2204 1 soutěž
2003/2004 11 ŠK SK Trinom Zlín 2441 Prymula Roman Slavia Hr.Králové 2305 1 soutěž
2003/2004 10 ŠK SK Trinom Zlín 2441 Láznička Viktor Bauset Pardubice 2437 0 soutěž
2003/2004 9 ŠK SK Trinom Zlín 2441 Fedorchuk Sergey A. ŠK Mahrla Praha 2561 0 soutěž
2003/2004 8 ŠK SK Trinom Zlín 2441 Zezulkin Jurij Visus Vyšehrad 2543 0 soutěž
2003/2004 5 ŠK SK Trinom Zlín 2441 Biolek Richard SC A64 Grygov 2436 ½ soutěž
2003/2004 4 ŠK SK Trinom Zlín 2441 Dydyshko Viacheslav Hagemann Opava 2556 0 soutěž
2003/2004 3 ŠK SK Trinom Zlín 2441 Jaworski Miroslaw IPM Color Ostrava 2368 0 soutěž
2003/2004 2 ŠK SK Trinom Zlín 2441 Neuman Petr Sokol Plzeň Ingem 2455 0 soutěž
2003/2004 1 ŠK SK Trinom Zlín 2441 Přibyl Josef Sokol Kolín 2372 ½ soutěž