Hráč Bureš Jaroslav

Bureš Jaroslav

User Pic
Jméno: Bureš Jaroslav
Oddíl: Beskydská šachová škola z.s.
Výkonnostní třída / Titul: IM
Elo národní: 2388
Elo mezinárodní: 2395
ID: 15413
FIDE ID: 322890
Rok narození: 1993
Třída rozhodčího: 2
Třída trenéra: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2020/2021 1 ŠK Agrotec Hustopeče 2390 2388 Pisk Petr Jezdci Jundrov C 2335 2335 1 soutěž
2019/2020 11 Jezdci Jundrov 2382 2372 Markovič Ivan ŠK Kuřim 2112 2065 1 soutěž
2019/2020 10 Jezdci Jundrov 2382 2372 ŠK GARDE Lipovec 1 soutěž
2019/2020 9 Jezdci Jundrov 2388 2372 Kuchynka Lukáš OREL Ořechov 2297 2283 0 soutěž
2019/2020 8 Jezdci Jundrov 2388 2372 Lanč Alois SK Podlužan Prušánky z.s. 2290 0 0 soutěž
2019/2020 6 Jezdci Jundrov 2384 2372 Kredl Karel Spartak Adamov, z.s. 2099 2103 1 soutěž
2019/2020 5 Jezdci Jundrov 2383 2385 Bažant Petr ŠK Staré Město B 2231 2242 ½ soutěž
2019/2020 2 Jezdci Jundrov 2385 2385 Kula Dominik ŠK Zlín 2207 2210 ½ soutěž
2019/2020 1 Jezdci Jundrov 2388 2385 Kulovaná Eva ŠK Lokomotiva Brno 2200 2205 1 soutěž
2019/2020 11 Jezdci Jundrov B 2382 2372 Košata Jan ŠK Kuřim B 2112 2073 1 soutěž
2019/2020 10 Jezdci Jundrov B 2380 2372 Pešák Roman ŠK Hodonín 2010 1967 1 soutěž
2019/2020 8 Jezdci Jundrov B 2388 2372 Škaroupka Jiří TJ Znojmo 2160 2137 1 soutěž
2019/2020 7 Jezdci Jundrov B 2388 2372 Hájek Oskar SK Podlužan Prušánky B 2214 2168 1 soutěž
2019/2020 5 Jezdci Jundrov B 2384 2385 Dirgas Josef TJ Sloup 2085 2100 1 soutěž
2019/2020 3 Jezdci Jundrov B 2385 2385 Nový Martin ŠK Duras BVK Královo Pole B 2115 2137 1 soutěž
2019/2020 2 Jezdci Jundrov B 2385 2385 Jireš Jiří ŠO MKS Vyškov 2077 2072 1 soutěž
2019/2020 6 ŠK Slavoj Poruba 2384 2372 Kourousis Epameinondas ŠK Dopravní podnik Praha 2387 2419 ½ soutěž
2019/2020 5 ŠK Slavoj Poruba 2384 2372 Jurčík Martin Siesta Solution Unichess 2372 0 1 soutěž
2019/2020 4 ŠK Slavoj Poruba 2385 2385 Jasný Stanislav BŠŠ Frýdek-Místek 2325 2327 ½ soutěž
2019/2020 3 ŠK Slavoj Poruba 2385 2385 Konopka Michal Slavia Kroměříž 2345 2363 1 soutěž
2019/2020 2 ŠK Slavoj Poruba 2388 2385 Kislinsky Alexey Výstaviště Lysá nad Labem 2442 2449 0 soutěž
2019/2020 1 ŠK Slavoj Poruba 2388 2385 Nguyen Thai Dai Van 1. Novoborský šachový klub 2545 2493 0 soutěž
2018/2019 11 SK Slavoj Poruba 2384 2407 Řehořek Martin Siesta Solution Unichess B 2298 2274 1 soutěž
2018/2019 10 SK Slavoj Poruba 2384 2407 Šuráň Jan Vystaviste Lysa nad Labem 2401 2413 1 soutěž
2018/2019 9 SK Slavoj Poruba 2384 2407 Krajina Aleš Labortech Ostrava 2126 2130 1 soutěž
2018/2019 8 SK Slavoj Poruba 2395 2407 Petr Martin GASCO Pardubice 2447 2441 0 soutěž
2018/2019 7 SK Slavoj Poruba 2395 2407 Čech Pavel SK ZIKUDA Turnov 2325 2325 ½ soutěž
2018/2019 6 SK Slavoj Poruba 2393 2407 Wiewiora Eneasz Slavoj Cesky Tesin 2324 0 ½ soutěž
2018/2019 5 SK Slavoj Poruba 2393 2407 Szotkowski Jakub Beskydska sachova skola 2347 2349 ½ soutěž
2018/2019 4 SK Slavoj Poruba 2388 2401 Vojta Tomáš Moravska Slavia Brno 2350 2342 1 soutěž
2018/2019 3 SK Slavoj Poruba 2395 2401 Roubalík Jakub SK DURAS BVK Kralovo Pole 2410 2372 ½ soutěž
2018/2019 2 SK Slavoj Poruba 2395 2401 Krejčí Jan 1. Novoborsky SK 2563 2549 ½ soutěž
2018/2019 1 SK Slavoj Poruba 2395 2401 Rýdl Jiří Siesta Solution Unichess A 2421 2427 1 soutěž
2018/2019 9 Jezdci Jundrov 2391 2407 Krejčí Jan TJ Tatran Litovel 2570 2546 0 soutěž
2018/2019 6 Jezdci Jundrov 2393 2407 Zwardoň Vojtěch ŠK Gordic 2455 2451 ½ soutěž
2018/2019 5 Jezdci Jundrov 2393 2407 Vařejčko Josef 2222 ŠK Polabiny "C" 2206 2202 ½ soutěž
2018/2019 4 Jezdci Jundrov 2388 2401 Pala Vladimír Šachy Hošťálková 2224 2205 ½ soutěž
2018/2019 3 Jezdci Jundrov 2395 2401 Neděla Vlastimil SK Slavia Orlová 2311 2299 0 soutěž
2018/2019 1 Jezdci Jundrov 2396 2401 Štohl Igor TŽ Třinec 2500 0 ½ soutěž
2017/2018 11 Orel Ořechov 2407 2413 Veselý Jaromír ŠK Lokomotiva Brno B 2010 2034 1 soutěž
2017/2018 10 Orel Ořechov 2404 2413 Danada Tomáš ŠK Podlužan Prušánky B 2272 0 1 soutěž
2017/2018 9 Orel Ořechov 2404 2413 Růžička Josef TJ Znojmo 2139 2126 1 soutěž
2017/2018 8 Orel Ořechov 2411 2413 Pešák Roman ŠK Hodonín 1976 1943 ½ soutěž
2017/2018 7 Orel Ořechov 2411 2413 Gajdoš Daniel ŠK Bystrc Oilers 1981 2022 1 soutěž
2017/2018 6 Orel Ořechov 2405 2413 Kuchynka Lukáš MKS Vyškov 2286 2295 ½ soutěž
2017/2018 5 Orel Ořechov 2405 2413 Dočekal Jan SK GPOA Znojmo 2377 2358 1 soutěž
2017/2018 4 Orel Ořechov 2404 2413 Pisk Petr ŠK Garde Lipovec B 2329 2314 1 soutěž
2017/2018 3 Orel Ořechov 2404 2413 Boháček Milan ŠK Duras BVK Královo Pole B 2119 2030 1 soutěž
2017/2018 2 Orel Ořechov 2404 2413 Švehla Karel Spartak Adamov 2133 2128 1 soutěž
2017/2018 1 Orel Ořechov 2386 2389 Vičar Petr ŠK Veselí nad Moravou 2122 2114 1 soutěž
2017/2018 11 BSS Frydek-Mistek 2407 2413 Caletka Radomír SK Slavoj Poruba 2289 2334 ½ soutěž
2017/2018 10 BSS Frydek-Mistek 2407 2413 Biolek Richard Labortech Ostrava 2447 2457 ½ soutěž
2017/2018 9 BSS Frydek-Mistek 2407 2413 Strašil Pavel Tatran Litovel 2020 2065 1 soutěž
2017/2018 8 BSS Frydek-Mistek 2411 2413 Priehoda Vítězslav SK mesta Lysa nad Labem 2350 2349 ½ soutěž
2017/2018 7 BSS Frydek-Mistek 2411 2413 Rogozenco Dorian Vystaviste Lysa nad Labem 2479 0 ½ soutěž
2017/2018 6 BSS Frydek-Mistek 2405 2413 Vlasák Lukáš SK Zikuda Turnov 2373 2362 ½ soutěž
2017/2018 5 BSS Frydek-Mistek 2405 2413 Petr Martin GASCO Pardubice 2477 2466 ½ soutěž
2017/2018 4 BSS Frydek-Mistek 2404 2413 Roubalík Jakub SK DURAS BVK Kralovo Pole 2385 2378 ½ soutěž
2017/2018 3 BSS Frydek-Mistek 2404 2413 Sluka Radek Moravska Slavia Brno 2307 2332 1 soutěž
2017/2018 2 BSS Frydek-Mistek 2404 2413 Šimek Petr Unichess 2362 2359 ½ soutěž
2017/2018 1 BSS Frydek-Mistek 2404 2413 Žilka Štěpán 1. Novoborsky SK 2523 2512 ½ soutěž
2017/2018 10 Jezdci Jundrov 2404 2413 Mudrák Josef TJ SLAVIA Kroměříž B 2265 2269 ½ soutěž
2017/2018 9 Jezdci Jundrov 2411 2413 Kočiščák Jiří Moravská Slavia Brno B 2479 2482 0 soutěž
2017/2018 7 Jezdci Jundrov 2405 2413 Húsek Martin ŠK Staré Město B 2182 2154 1 soutěž
2017/2018 5 Jezdci Jundrov 2404 2413 Krejča Jakub ŠK Zlín 2121 2112 1 soutěž
2017/2018 2 Jezdci Jundrov 2404 2413 Mikeš Jan SK Podlužan Prušánky 2332 2259 1 soutěž
2017/2018 1 Jezdci Jundrov 2386 2389 Kuchynka Lukáš ŠK Agrotec Hustopeče 2297 2309 ½ soutěž
2016/2017 11 SK AD Jicin 2396 2398 Rašík Vítězslav Labortech Ostrava 2451 2452 ½ soutěž
2016/2017 9 SK AD Jicin 2396 2398 Petr Martin SK Rapid Pardubice 2508 2501 0 soutěž
2016/2017 7 SK AD Jicin 2396 2398 Blahynka Martin SK DURAS BVK Kralovo Pole 2420 2293 1 soutěž
2016/2017 6 SK AD Jicin 2396 2398 Štoček Jiří Vystaviste Lysa nad Labem 2534 2537 0 soutěž
2016/2017 5 SK AD Jicin 2396 2398 Červený Martin SK mesta Lysa nad Labem 2398 2411 ½ soutěž
2016/2017 4 SK AD Jicin 2396 2398 Láznička Viktor 1. Novoborsky SK 2673 2638 0 soutěž
2016/2017 3 SK AD Jicin 2396 2398 Jirka Jiří Prestige Photo Unichess 2420 2411 ½ soutěž
2016/2017 2 SK AD Jicin 2396 2398 Studnička Tomáš Tatran Litovel 2333 2340 ½ soutěž
2016/2017 1 SK AD Jicin 2396 2398 Fedorov Aleksei BSS Frydek Mistek 2561 ½ soutěž
2016/2017 11 ŠK Staré Město 2396 2398 Krejčí Jan Slavia Kroměříž 2512 2460 ½ soutěž
2016/2017 9 ŠK Staré Město 2396 2398 Sabuk Piotr Region Panda 2393 1 soutěž
2016/2017 8 ŠK Staré Město 2396 2398 Vesselovsky Serguei BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2352 2330 ½ soutěž
2016/2017 7 ŠK Staré Město 2396 2398 Roubalík Jakub ŠK Zlín 2406 2375 0 soutěž
2016/2017 6 ŠK Staré Město 2396 2398 Hába Petr ŠK Gordic Jihlava 2481 2473 ½ soutěž
2016/2017 5 ŠK Staré Město 2396 2398 Movsesian Sergei TŽ Třinec 2659 2721 0 soutěž
2016/2017 4 ŠK Staré Město 2396 2398 Michenka Jozef Baník Havířov 2317 2323 ½ soutěž
2016/2017 3 ŠK Staré Město 2396 2398 Kalod Radek Moravská Slavia Brno 2478 2476 ½ soutěž
2016/2017 2 ŠK Staré Město 2396 2398 Biolek Richard Agentura 64 Grygov 2421 2409 ½ soutěž
2016/2017 1 ŠK Staré Město 2396 2398 Adámek Jiří KVS EKODIVIZE Opava 2363 2344 ½ soutěž
2015/2016 11 AD Mahrla Praha 2396 2398 Blahynka Martin ŠK Duras BVK 2420 2293 0 soutěž
2015/2016 9 AD Mahrla Praha 2396 2398 Kovalev Andrei Rapid Pardubice 2520 2542 ½ soutěž
2015/2016 7 AD Mahrla Praha 2396 2398 Murdzia Piotr ŠK Slavoj Poruba 2416 2461 ½ soutěž
2015/2016 5 AD Mahrla Praha 2396 2398 Vokáč Marek Zikuda Turnov 2422 2409 0 soutěž
2015/2016 4 AD Mahrla Praha 2396 2398 Szotkowski Jakub TŽ Třinec 2326 2317 ½ soutěž
2015/2016 3 AD Mahrla Praha 2396 2398 Zwardoň Vojtěch BŠŠ Frýdek-Místek 2446 2429 0 soutěž
2015/2016 2 AD Mahrla Praha 2396 2398 Londýn Radek ŠK města Lysá nad Labem B 2401 2388 ½ soutěž
2015/2016 1 AD Mahrla Praha 2396 2398 Oral Tomáš Výstaviště Lysá nad Labem 2503 2518 ½ soutěž
2015/2016 11 ŠK Staré Město "A" 2396 2398 Rojíček Vojtěch Beskydská šachová škola F-M "B" 2404 2419 ½ soutěž
2015/2016 10 ŠK Staré Město "A" 2396 2398 Krejčí Jan Slavia Kroměříž "A" 2512 2460 ½ soutěž
2015/2016 9 ŠK Staré Město "A" 2396 2398 Biolek Richard A64 VALOZ Grygov\r 2421 2409 ½ soutěž
2015/2016 8 ŠK Staré Město "A" 2396 2398 Kislinsky Alexey SK Slavia Orlová "A" 2478 2492 0 soutěž
2015/2016 6 ŠK Staré Město "A" 2396 2398 Zwardoň Vojtěch Lokomotiva Brno "A" 2446 2429 1 soutěž
2015/2016 5 ŠK Staré Město "A" 2396 2398 Klíma Lukáš TJ Ostrava "A" 2345 2304 ½ soutěž
2015/2016 4 ŠK Staré Město "A" 2396 2398 Ponížil Cyril ŠK Zlín "A" 2487 2451 0 soutěž
2015/2016 3 ŠK Staré Město "A" 2396 2398 Sobek Jaroslav ŠK Karviná "A" 2243 2251 1 soutěž
2015/2016 2 ŠK Staré Město "A" 2396 2398 Červený Petr TJ Štefanydes Polička 2286 2275 1 soutěž
2015/2016 1 ŠK Staré Město "A" 2396 2398 Vyskočil Neklan Moravská Slavia Brno\r "A" 2342 2343 1 soutěž
2014/2015 11 ŠK Staré Město „A“ 2395 2399 Bernášek Jan ŠK Duras BVK „A“ 2533 2519 0 soutěž
2014/2015 10 ŠK Staré Město „A“ 2395 2399 Talla Vladimír SK Slavia Orlová „A“ 2411 2418 ½ soutěž
2014/2015 9 ŠK Staré Město „A“ 2395 2399 Biolek Richard Agentura 64 Grygov „A“ 2446 2425 ½ soutěž
2014/2015 8 ŠK Staré Město „A“ 2395 2399 Ponížil Cyril ŠK Zlín „A“ 2436 2419 0 soutěž
2014/2015 7 ŠK Staré Město „A“ 2395 2399 Zeberski Jakub Region Panda Rychnov nad Kněžnou 2331 2386 ½ soutěž
2014/2015 6 ŠK Staré Město „A“ 2395 2399 Novotný Michal TJ ŠO Chrudim 2328 2322 0 soutěž
2014/2015 5 ŠK Staré Město „A“ 2395 2399 Burdalev Kirill ŠK Duras BVK „B“ 2275 ½ soutěž
2014/2015 4 ŠK Staré Město „A“ 2395 2399 Caletka Radomír KVS EKODIVIZE Opava "A" 2362 2373 ½ soutěž
2014/2015 3 ŠK Staré Město „A“ 2395 2399 Zwardoň Vojtěch Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2389 2381 ½ soutěž
2014/2015 2 ŠK Staré Město „A“ 2395 2399 Kalod Radek Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. „A“ 2479 2477 1 soutěž
2014/2015 1 ŠK Staré Město „A“ 2395 2399 Malinovský Karel Slavia Kroměříž „A“ 2447 2445 ½ soutěž
2014/2015 11 2222 ŠK Polabiny 2395 2399 Jurčík Marián ŠK Karviná 2466 2466 ½ soutěž
2014/2015 10 2222 ŠK Polabiny 2395 2399 Danin Alexandr Sergeevič TŽ Třinec 2564 ½ soutěž
2014/2015 9 2222 ŠK Polabiny 2395 2399 Movsesian Sergei Rapid Pardubice 2659 2721 0 soutěž
2014/2015 8 2222 ŠK Polabiny 2395 2399 Najer Evgeniy Výstaviště Lysá nad Labem 2634 0 soutěž
2014/2015 7 2222 ŠK Polabiny 2395 2399 Socko Bartosz AD Mahrla Praha 2614 2628 0 soutěž
2014/2015 6 2222 ŠK Polabiny 2395 2399 Duda Jan-Krzysztof Ancora Tatran Litovel 2599 ½ soutěž
2014/2015 5 2222 ŠK Polabiny 2395 2399 Korobov Anton BŠŠ Frýdek-Místek 2680 2670 0 soutěž
2014/2015 4 2222 ŠK Polabiny 2395 2399 Jakubiec Artur Labortech Ostrava 2528 2547 ½ soutěž
2014/2015 3 2222 ŠK Polabiny 2395 2399 Bobras Piotr Slavoj Ostrava - Poruba 2530 2530 0 soutěž
2014/2015 2 2222 ŠK Polabiny 2395 2399 Ftáčník Lubomír Zikuda Turnov 2558 2578 ½ soutěž
2014/2015 1 2222 ŠK Polabiny 2395 2399 Navara David 1. ŠK Novoborský 2718 2726 0 soutěž
2013/2014 11 ŠK Staré Město “A“ 2377 2338 Ponížil Cyril ŠK Zlín “A“ 2432 2434 ½ soutěž
2013/2014 10 ŠK Staré Město “A“ 2377 2338 Krejčí Jan TJ Tatran Litovel “B“ 2527 2512 1 soutěž
2013/2014 9 ŠK Staré Město “A“ 2377 2338 Hrabuša Matej 2222 ŠK Polabiny “A“ 2343 2332 1 soutěž
2013/2014 8 ŠK Staré Město “A“ 2377 2338 Šklíba Martin Lokomotiva Brno “A“ 2290 2289 1 soutěž
2013/2014 6 ŠK Staré Město “A“ 2377 2338 Velička Petr ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2413 2428 ½ soutěž
2013/2014 4 ŠK Staré Město “A“ 2377 2338 Cvek Robert Slavia Kroměříž “A“ 2517 2508 ½ soutěž
2013/2014 3 ŠK Staré Město “A“ 2377 2338 Malík Jan TJ Ostrava 2257 2242 1 soutěž
2013/2014 1 ŠK Staré Město “A“ 2377 2338 Rojíček Vojtěch BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2424 2430 ½ soutěž
2013/2014 11 A64 VALOZ Grygov 2377 2338 Michenka Jozef Labortech Ostrava 2371 2362 ½ soutěž
2013/2014 10 A64 VALOZ Grygov 2377 2338 Klíma Lukáš Slavoj Ostrava - Poruba 2342 2335 1 soutěž
2013/2014 9 A64 VALOZ Grygov 2377 2338 Ponížil Cyril BŠŠ Frýdek-Místek 2432 2434 1 soutěž
2013/2014 8 A64 VALOZ Grygov 2377 2338 Straka Vojtěch ANCORA Tatran Litovel 2323 2320 0 soutěž
2013/2014 3 A64 VALOZ Grygov 2377 2338 Poloch Petr ŠK Karviná 2261 2244 ½ soutěž
2013/2014 2 A64 VALOZ Grygov 2377 2338 Šimek Petr ŠK ERA Poštovní spořitelna 2392 2390 ½ soutěž
2013/2014 1 A64 VALOZ Grygov 2377 2338 Rogozenco Dorian Výstaviště Lysá nad Labem 2516 2534 1 soutěž
2012/2013 10 A64 PROCLIENT Grygov “B“ 2397 2359 Sosna Jan ŠK Staré Město “A“ 2385 2390 ½ soutěž
2012/2013 9 A64 PROCLIENT Grygov “B“ 2397 2359 Zwardoň Vojtěch Šachový klub Karviná “A“ 2408 2389 0 soutěž
2012/2013 8 A64 PROCLIENT Grygov “B“ 2397 2359 Hošek Milan 2222 ŠK Polabiny “B“ 2308 2301 1 soutěž
2012/2013 7 A64 PROCLIENT Grygov “B“ 2397 2359 Chytilek Roman ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2397 2406 1 soutěž
2012/2013 6 A64 PROCLIENT Grygov “B“ 2397 2359 Malinovský Karel Slavia Kroměříž “A“ 2396 2384 0 soutěž
2012/2013 5 A64 PROCLIENT Grygov “B“ 2397 2359 Kislinsky Alexey SK Slavia Orlová “A“ 2552 2605 1 soutěž
2012/2013 4 A64 PROCLIENT Grygov “B“ 2397 2359 Seidl Štěpán ŠK Gordic Jihlava 2185 2208 1 soutěž
2012/2013 2 A64 PROCLIENT Grygov “B“ 2397 2359 Jasný Stanislav Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2303 2260 ½ soutěž
2012/2013 1 A64 PROCLIENT Grygov “B“ 2397 2359 Ponížil Cyril ŠK Zlín “A“ 2377 2381 ½ soutěž
2012/2013 8 A64 VALOZ Grygov 2397 2359 Jaracz Pavel ŠK Zikuda Turnov 2548 2543 0 soutěž
2012/2013 7 A64 VALOZ Grygov 2397 2359 Láznička Viktor 1. Novoborský ŠK 2674 2624 0 soutěž
2012/2013 6 A64 VALOZ Grygov 2397 2359 Vokáč Marek AD Mahrla Praha 2471 2475 0 soutěž
2012/2013 5 A64 VALOZ Grygov 2397 2359 Kourousis Epameinondas TJ Bohemians Praha 2354 0 soutěž
2012/2013 4 A64 VALOZ Grygov 2397 2359 Antoniewski Rafal BŠŠ Frýdek-Místek 2557 2604 ½ soutěž
2012/2013 3 A64 VALOZ Grygov 2397 2359 Pacher Milan TŽ Třinec 2436 1 soutěž
2012/2013 2 A64 VALOZ Grygov 2397 2359 Rašík Vítězslav Labortech Ostrava 2516 2514 1 soutěž
2012/2013 1 A64 VALOZ Grygov 2397 2359 Murdzia Piotr ŠK Slavoj Poruba 2471 2461 ½ soutěž
2011/2012 11 A64 Grygov B 2415 2379 Rojíček Vojtěch ŠK Duras BVK Brno-Královo Pole 2406 2394 ½ soutěž
2011/2012 9 A64 Grygov B 2415 2379 Krzyzanowski Marcin Slavia Orlová 2375 2356 ½ soutěž
2011/2012 7 A64 Grygov B 2415 2379 Cvek Robert Slavia Kroměříž 2518 2539 0 soutěž
2011/2012 6 A64 Grygov B 2415 2379 Vaněk Ladislav Tatran Litovel B 2199 2219 1 soutěž
2011/2012 5 A64 Grygov B 2415 2379 Sosna Jan ŠK Staré Město 2398 2407 1 soutěž
2011/2012 4 A64 Grygov B 2415 2379 Sabol Marian 2222 ŠK Polabiny B 2371 2368 ½ soutěž
2011/2012 11 A64 VALOZ Grygov 2415 2379 Hošek Milan 2222 ŠK Polabiny 2289 2280 ½ soutěž
2011/2012 10 A64 VALOZ Grygov 2415 2379 Petrík Tomáš ŠK Rapid Pardubice 2522 2536 ½ soutěž
2011/2012 8 A64 VALOZ Grygov 2415 2379 Priehoda Vítězslav Výstaviště Lysá nad Labem 2388 2363 ½ soutěž
2011/2012 7 A64 VALOZ Grygov 2415 2379 Erneker Josef TJ Bohemians Praha 2251 2264 1 soutěž
2011/2012 6 A64 VALOZ Grygov 2415 2379 Rojíček Vojtěch BŠŠ Frýdek-Místek 2406 2394 1 soutěž
2011/2012 5 A64 VALOZ Grygov 2415 2379 Mudrák Josef Slavoj Ostrava - Poruba 2368 2352 1 soutěž
2011/2012 4 A64 VALOZ Grygov 2415 2379 Ponížil Cyril ŠK Zlín 2398 2371 1 soutěž
2011/2012 3 A64 VALOZ Grygov 2415 2379 Velička Petr ŠK Labortech Ostrava 2462 2462 ½ soutěž
2011/2012 2 A64 VALOZ Grygov 2415 2379 Neuman Petr ŠK Zikuda Turnov 2463 2472 ½ soutěž
2011/2012 1 A64 VALOZ Grygov 2415 2379 Sasikiran Krishnan 1. Novoborský ŠK 2689 0 soutěž
2010/2011 11 A64 Grygov B 2370 Mrva Marek Mittal Ostrava 2206 ½ soutěž
2010/2011 10 A64 Grygov B 2370 Bolacký Jiří Slavoj Ostrava - Poruba 2237 1 soutěž
2010/2011 9 A64 Grygov B 2370 Hudeček Jan SK Stare Mesto 2286 1 soutěž
2010/2011 8 A64 Grygov B 2370 Sedláček Oldřich SK Gordic 2289 ½ soutěž
2010/2011 7 A64 Grygov B 2370 Sobek Jaroslav Jakl Karvina 2299 ½ soutěž
2010/2011 6 A64 Grygov B 2370 Sikora Jan TJ TZ Trinec B 2240 1 soutěž
2010/2011 5 A64 Grygov B 2370 Vaněk Ladislav Tatran Litovel B 2218 ½ soutěž
2010/2011 4 A64 Grygov B 2370 Vlach Karel SK Zlin B 2167 ½ soutěž
2010/2011 3 A64 Grygov B 2370 Pirklová Hana Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kneznou 2148 1 soutěž
2010/2011 1 A64 Grygov B 2370 Rodshtein Tereza Slavia Orlova 2212 1 soutěž
2010/2011 11 A64 VALOZ Grygov 2370 Michalík Peter ŠK Zlín 2455 ½ soutěž
2010/2011 10 A64 VALOZ Grygov 2370 Velička Petr ŠK Labortech Ostrava 2454 1 soutěž
2010/2011 9 A64 VALOZ Grygov 2370 Jansa Vlastimil Výstaviště Lysá nad Labem 2499 ½ soutěž
2010/2011 8 A64 VALOZ Grygov 2370 Plachetka Ján ŠK Mahrla Praha 2350 ½ soutěž
2010/2011 7 A64 VALOZ Grygov 2370 Murdzia Piotr TŽ Třinec 2461 ½ soutěž
2010/2011 6 A64 VALOZ Grygov 2370 Rausis Igors BŠŠ Frýdek-Místek 2482 0 soutěž
2010/2011 5 A64 VALOZ Grygov 2370 Blatný Pavel Tatran Litovel 2402 1 soutěž
2010/2011 4 A64 VALOZ Grygov 2370 Studnička Tomáš 2222 ŠK Polabiny 2348 ½ soutěž
2010/2011 2 A64 VALOZ Grygov 2370 Kulhánek Tomáš ŠK Zikuda Turnov 2391 ½ soutěž
2010/2011 1 A64 VALOZ Grygov 2370 Markoš Ján 1. Novoborský ŠK 2546 ½ soutěž
2009/2010 9 A64 PROCLIENT Grygov B 2295 Veselý Libor TJ VOKD Poruba 2228 1 soutěž
2009/2010 8 A64 PROCLIENT Grygov B 2295 Miturová Magdaléna BŠŠ FM B 1982 1 soutěž
2009/2010 7 A64 PROCLIENT Grygov B 2295 Orzechowski Jacek ŠK MSA Dolní Benešov A 2286 ½ soutěž
2009/2010 6 A64 PROCLIENT Grygov B 2295 Búran Robert Slavoj Bruntál 2077 1 soutěž
2009/2010 2 A64 PROCLIENT Grygov B 2295 Mohyla Tomáš Baník Havířov 2142 1 soutěž
2009/2010 1 A64 PROCLIENT Grygov B 2295 Doležel Jaromír T.J. Sokol Šumperk 2109 1 soutěž
2009/2010 11 A64 VALOZ Grygov 2295 Vojta Tomáš ŠK Zikuda Turnov 2370 1 soutěž
2009/2010 9 A64 VALOZ Grygov 2295 Walek Milan TŽ Třinec 2350 0 soutěž
2009/2010 8 A64 VALOZ Grygov 2295 Dvořák Tomáš BŠŠ Frýdek-Místek 2296 0 soutěž
2009/2010 6 A64 VALOZ Grygov 2295 Hausner Ivan ŠK Mahrla Praha 2460 ½ soutěž
2009/2010 4 A64 VALOZ Grygov 2295 Stehno Pavel SAGINA Pardubice 2363 1 soutěž
2009/2010 1 A64 VALOZ Grygov 2295 Roubalík Jakub ŠK SK Zlín 2253 ½ soutěž
2008/2009 11 A64 PROCLIENT Grygov B 2243 Šenkýř Martin ŠK Zlín B 2152 0 soutěž
2008/2009 10 A64 PROCLIENT Grygov B 2243 Hudeček Jan ŠK Staré Město B 2323 ½ soutěž
2008/2009 9 A64 PROCLIENT Grygov B 2243 Vymazal Bronislav ŠK Lokomotiva Brno C 2337 0 soutěž
2008/2009 8 A64 PROCLIENT Grygov B 2243 Pakosta Miroslav ŠK Lokomotiva Brno B 2156 1 soutěž
2008/2009 7 A64 PROCLIENT Grygov B 2243 Strašil Pavel TJ Tatran Litovel B 2212 ½ soutěž
2008/2009 6 A64 PROCLIENT Grygov B 2243 Dvořák Martin AŠK DA Olomouc 2063 0 soutěž
2008/2009 4 A64 PROCLIENT Grygov B 2243 Tajovský Martin ŠK DURAS BVK Královo Pole C 2133 0 soutěž
2008/2009 3 A64 PROCLIENT Grygov B 2243 Mayer Josef Tatran Poštorná 2102 ½ soutěž
2008/2009 2 A64 PROCLIENT Grygov B 2243 Uřičář Jakub ŠK Staré Město C 2158 1 soutěž
2008/2009 1 A64 PROCLIENT Grygov B 2243 Opravil Karel T.J. Sokol Šumperk 2131 1 soutěž
2008/2009 10 SK Prostějov 2243 Švancara Petr GARDE Calcio Olomouc 2187 1 soutěž
2008/2009 7 SK Prostějov 2243 Urbášek Oleg DDM&TJ Mohelnice 2079 1 soutěž
2008/2009 6 SK Prostějov 2243 Kolašín Jan TJ UNEX ŠK Uničov 1942 1 soutěž
2008/2009 5 SK Prostějov 2243 Cagašík Tomáš Spartak Přerov 2253 1 soutěž
2008/2009 4 SK Prostějov 2243 Fiala Vlastimil Sigmia Olomouc 1997 1 soutěž
2008/2009 2 SK Prostějov 2243 Zapletal Jiří LOKO Zábřeh 2138 ½ soutěž
2008/2009 1 SK Prostějov 2243 Popelka Josef TJ Sokol Přemyslovice 2085 1 soutěž
2007/2008 3 A64 Grygov 2258 Kratochvíl Milan Šachový klub Lokomotiva Brno 2224 ½ soutěž
2007/2008 2 A64 Grygov 2258 Fusek Lukáš ŠK SŠŠ Staré Město A 1816 1 soutěž
2007/2008 1 A64 Grygov 2258 Pilch Roman BŠŠ Frýdek-Místek B 2005 1 soutěž
2007/2008 11 SK Prostějov B 2258 Popelka Josef TJ Sokol Přemyslovice 2066 ½ soutěž
2007/2008 10 SK Prostějov B 2258 Neoral Antonín Garde Calcio Olomouc 2144 ½ soutěž
2007/2008 8 SK Prostějov B 2258 Formánek Martin DDM&TJ Mohelnice 2208 1 soutěž
2007/2008 7 SK Prostějov B 2258 Bém Josef ŠK Sokol Šumperk B 1889 1 soutěž
2007/2008 6 SK Prostějov B 2258 Strašil Pavel LOKO Zábřeh A 2186 1 soutěž
2007/2008 5 SK Prostějov B 2258 Klofáč Dimitrij Spartak Přerov 1972 1 soutěž
2007/2008 4 SK Prostějov B 2258 Navrátil Jiří TJ UNEX ŠK Uničov 2144 1 soutěž
2007/2008 2 SK Prostějov B 2258 Valenta Vít ŠK Sokol Šumperk A 2176 1 soutěž
2007/2008 1 SK Prostějov B 2258 Odstrčil Martin LOKO Zábřeh B 1877 1 soutěž
2007/2008 11 SK Prostějov 2258 Malinovský Karel Slavia Kroměříž 2368 0 soutěž
2007/2008 10 SK Prostějov 2258 Křížek František SK Boršice 2081 1 soutěž
2007/2008 9 SK Prostějov 2258 Matejovič Juraj ŠK HPM TEC Hustopeče 0 soutěž
2007/2008 8 SK Prostějov 2258 Vymazal Bronislav ŠK Lokomotiva Brno C 2312 ½ soutěž
2007/2008 7 SK Prostějov 2258 Sochorová Petra ŠK Lokomotiva Brno B 2220 0 soutěž
2007/2008 4 SK Prostějov 2258 Vrána František ŠK Staré Město C 2312 0 soutěž
2007/2008 2 SK Prostějov 2258 Suchomel Jan Tatran Litovel B 2241 1 soutěž
2007/2008 1 SK Prostějov 2258 Fuksík Jakub A64 PROCLIENT Grygov B 2169 1 soutěž
2007/2008 7 A64 Grygov 2258 Fiala Václav SK Boršice A 2039 1 soutěž
2007/2008 6 A64 Grygov 2258 Kratochvíl Milan Šachový klub Lokomotiva Brno 2224 ½ soutěž
2007/2008 5 A64 Grygov 2258 Ponížil Cyril ŠK Zlín A 2295 ½ soutěž
2007/2008 4 A64 Grygov 2258 Fusek Lukáš ŠK SŠŠ Staré Město A 1816 1 soutěž
2007/2008 3 A64 Grygov 2258 Dudys Jakub SK Slavia Orlová A 1 soutěž
2007/2008 2 A64 Grygov 2258 Pilch Roman BŠŠ Frýdek-Místek B 2005 1 soutěž
2007/2008 1 A64 Grygov 2258 Krejčí Jan BŠŠ Frýdek-Místek A 2394 0 soutěž
2006/2007 7 Agentura 64 Grygov 2147 Alaverdyan Argam Montako Kralupy 1658 1 soutěž
2006/2007 6 Agentura 64 Grygov 2147 Chlad Lukáš TJ Union Plzeň 1591 1 soutěž
2006/2007 5 Agentura 64 Grygov 2147 Rosenbaum Vít Biomedica Říčany 1829 1 soutěž
2006/2007 4 Agentura 64 Grygov 2147 Vacek Aleš Sokol Tábor 1636 1 soutěž
2006/2007 3 Agentura 64 Grygov 2147 Hrabuša Matej BŠS Frýdek-Místek B 0 soutěž
2006/2007 2 Agentura 64 Grygov 2147 Culek Karel Š.O. TJ Chrudim 1743 1 soutěž
2006/2007 1 Agentura 64 Grygov 2147 Štukheil Martin TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1941 1 soutěž
2006/2007 11 SK Prostějov 2147 Havránek Michal SK Boršice 2006 1 soutěž
2006/2007 10 SK Prostějov 2147 Dubina Pavel ŠK SK Zlín C 2050 1 soutěž
2006/2007 8 SK Prostějov 2147 Krejčí Jan Tatran Litovel B 2168 1 soutěž
2006/2007 7 SK Prostějov 2147 Fiala Vlastimil AŠK DA Olomouc 2055 1 soutěž
2006/2007 6 SK Prostějov 2147 Šudřich Radek MKS Holešov 2096 1 soutěž
2006/2007 5 SK Prostějov 2147 Slovák Pavel ŠK SK Zlín B 2067 1 soutěž
2006/2007 4 SK Prostějov 2147 Zapletal Jiří LOKO Zábřeh 2103 1 soutěž
2006/2007 3 SK Prostějov 2147 Bakoš Eduard ŠK DURAS BVK Brno B 2119 1 soutěž
2006/2007 2 SK Prostějov 2147 Sládek Vladislav ŠK 64 Brno 2009 ½ soutěž
2006/2007 1 SK Prostějov 2147 Hudaček Josef Slavia Kroměříž B 2004 1 soutěž
2006/2007 11 SK Prostějov B 2147 Gerych Jan Garde Calcio Olomouc 2041 1 soutěž
2006/2007 9 SK Prostějov B 2147 Sohr Vladimír ŠK Sokol Šumperk 2116 0 soutěž
2006/2007 8 SK Prostějov B 2147 Přikryl Tomáš SK Přerov 2034 1 soutěž
2006/2007 7 SK Prostějov B 2147 Maláč Pavel ŠK Sigmia Olomouc 2021 1 soutěž
2006/2007 6 SK Prostějov B 2147 Urbášek Oleg DDM&TJ Mohelnice 2037 0 soutěž
2006/2007 5 SK Prostějov B 2147 Bureš Vladimír TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2007 1 soutěž
2006/2007 3 SK Prostějov B 2147 Zapletal Jiří TJ UNEX ŠK Uničov 2103 ½ soutěž
2006/2007 2 SK Prostějov B 2147 Opravil Karel LOKO Zábřeh B 2157 0 soutěž
2006/2007 1 SK Prostějov B 2147 Pavlík Petr ŠK Šternberk 1995 1 soutěž
2006/2007 7 Agentura 64 Grygov 2147 Hrabuša Matej BŠS Frýdek-Místek B 0 soutěž
2006/2007 6 Agentura 64 Grygov 2147 Rojíček Vojtěch BŠS Frýdek-Místek A 2224 0 soutěž
2006/2007 5 Agentura 64 Grygov 2147 Pacher Milan C ŠK Zlín A ½ soutěž
2006/2007 4 Agentura 64 Grygov 2147 Plát Vojtěch ŠK SŠŠ Staré Město A 2264 1 soutěž
2006/2007 3 Agentura 64 Grygov 2147 Fiala Václav SK Boršice A 1713 1 soutěž
2006/2007 2 Agentura 64 Grygov 2147 Culek Karel Š.O. TJ Chrudim 1743 1 soutěž
2006/2007 1 Agentura 64 Grygov 2147 Štukheil Martin TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1941 1 soutěž
2005/2006 7 A64 GRYGOV 2090 Postupa Martin JOLY LYSÁ NAD LABEM 1843 1 soutěž
2005/2006 6 A64 GRYGOV 2090 Šimůnek Filip ŠACHOVÁ ŠKOLA UNION PLZEŇ 2073 1 soutěž
2005/2006 5 A64 GRYGOV 2090 Růžička Aleš SOKOL TÁBOR 1907 ½ soutěž
2005/2006 4 A64 GRYGOV 2090 Oreský Jan DESKO LIBEREC 1981 1 soutěž
2005/2006 11 SK Prostějov 2090 Růžička Milan LOKO Zábřeh 2122 1 soutěž
2005/2006 8 SK Prostějov 2090 Jánek Jiří Slavia Kroměříž B 1970 ½ soutěž
2005/2006 6 SK Prostějov 2090 Mohapl Petr Tatran Litovel B 2074 ½ soutěž
2005/2006 4 SK Prostějov 2090 Šišák Libor TJ Sokol Bzenec 1737 1 soutěž
2005/2006 9 SK Prostějov B 2090 Filipík Jaroslav TJ UNEX ŠK Uničov 2075 0 soutěž
2005/2006 8 SK Prostějov B 2090 Mohapl Petr ŠK Šternberk 2074 0 soutěž
2005/2006 6 SK Prostějov B 2090 Kotík Věroslav ŠK Sigmia Olomouc 2026 1 soutěž
2005/2006 5 SK Prostějov B 2090 Popelka Josef TJ Sokol Přemyslovice 2090 ½ soutěž
2005/2006 4 SK Prostějov B 2090 Růžička Milan TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2122 1 soutěž
2005/2006 3 SK Prostějov B 2090 Doležel Jaromír ŠK Šumperk 2087 1 soutěž
2005/2006 2 SK Prostějov B 2090 Čechál Martin SK Přerov 1992 1 soutěž
2005/2006 1 SK Prostějov B 2090 Kotva Milan DDM+TJ Mohelnice 2122 0 soutěž
2005/2006 7 A64 GRYGOV 2090 Plát Vojtěch ŠK SŠŠ STARÉ MĚSTO 2167 0 soutěž
2005/2006 6 A64 GRYGOV 2090 Ponížil Cyril ŠK ZLÍN 2181 0 soutěž
2005/2006 5 A64 GRYGOV 2090 Hejný Jaroslav ZŠ BRANKOVICE 2073 1 soutěž
2005/2006 4 A64 GRYGOV 2090 Kratochvíl Milan LOKOMOTIVA BRNO 1787 1 soutěž
2005/2006 3 A64 GRYGOV 2090 Zeinert Michal LOKO DDM KAMARÁD ČESKÁ TŘEBOVÁ 2092 1 soutěž
2005/2006 2 A64 GRYGOV 2090 Rojíček Vojtěch BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "A" 2225 0 soutěž
2005/2006 1 A64 GRYGOV 2090 Rakús Pavel BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "B" 2038 0 soutěž
2004/2005 8 SK Prostějov 1890 Stratil Ladislav ŠK Šumperk 2091 0 soutěž
2004/2005 7 SK Prostějov 1890 Petr Jiří SK Přerov 1696 1 soutěž
2004/2005 6 SK Prostějov 1890 Klézl František TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1648 1 soutěž
2004/2005 5 SK Prostějov 1890 Šnevajs Heřman A64 Valoz Grygov C 1556 1 soutěž
2004/2005 1 SK Prostějov 1890 Kubíček Martin LOKO Zábřeh B 1494 1 soutěž
2004/2005 7 Grygov 1890 Kubát Miroslav Plzeň A 1691 ½ soutěž
2004/2005 6 Grygov 1890 Heller Šimon Tábor 1663 1 soutěž
2004/2005 5 Grygov 1890 Němcová Kristýna OAZA Praha 1970 0 soutěž
2004/2005 4 Grygov 1890 Pospíšil Aleš Liberec 1731 1 soutěž
2004/2005 3 Grygov 1890 Dvouletý Pavel Staré Město 1992 0 soutěž
2004/2005 2 Grygov 1890 Roubalík Jakub Zlín 1869 ½ soutěž
2004/2005 1 Grygov 1890 Krejčí Jan Frýdek-Místek 2116 ½ soutěž
2004/2005 7 Grygov 1890 Studený Petr Bruntál 1768 0 soutěž
2004/2005 6 Grygov 1890 Krejčí Jan Frýdek Místek 2116 ½ soutěž
2004/2005 5 Grygov 1890 Roubalík Jakub Zlín 1869 ½ soutěž
2004/2005 4 Grygov 1890 Dvouletý Pavel Staré Město u U.H. 1992 0 soutěž
2004/2005 3 Grygov 1890 Dráb Tomáš Loko Brno 1565 1 soutěž
2004/2005 2 Grygov 1890 Gablech Imrich Havlíčkův Brod 1815 ½ soutěž
2004/2005 1 Grygov 1890 Šťastný Radek Brankovice 1872 0 soutěž
2003/2004 11 A64 Grygov A 1757 Stollin Martin TJ Tatran Poštorná 1 soutěž
2003/2004 10 A64 Grygov A 1757 Novák Jakub Sokol Jedovnice 1 soutěž
2003/2004 9 A64 Grygov A 1757 Maceček Martin SŠŠ Staré Město B 1 soutěž
2003/2004 8 A64 Grygov A 1757 Steinbach Jan Sokol Postoupky C 1 soutěž
2003/2004 7 A64 Grygov A 1757 Ryšavý Jindřich Sokol Postoupky B 1 soutěž
2003/2004 6 A64 Grygov A 1757 Dubina Radek Sokol Postoupky A 1484 1 soutěž
2003/2004 5 A64 Grygov A 1757 Medek Dominik ŠK Boršice 1 soutěž
2003/2004 4 A64 Grygov A 1757 Čupr Pavel ŠK ZŠ Brankovice B 1431 1 soutěž
2003/2004 3 A64 Grygov A 1757 Bleha Pavel A64 Grygov B 1 soutěž
2003/2004 2 A64 Grygov A 1757 Tomášková Tereza BŠS+DDM FM C 1528 ½ soutěž
2003/2004 1 A64 Grygov A 1757 Štukner Šimon BŠŠ+DDM FM B 1587 1 soutěž
2003/2004 11 SK Prostějov 1757 Butula Miroslav Slavia Kroměříž B 1938 0 soutěž
2003/2004 7 SK Prostějov 1757 Štverák Milan ŠK Zbroj Vsetín 2097 0 soutěž
2003/2004 6 SK Prostějov 1757 Nejezchleba Josef Loko Zábřeh 2015 ½ soutěž
2003/2004 5 SK Prostějov 1757 Kašík Miroslav Slavia Kroměříž A 1921 0 soutěž
2003/2004 4 SK Prostějov 1757 Šaňák František SK Boršice 1958 ½ soutěž
2003/2004 3 SK Prostějov 1757 Dopita Bohumil A64 Grygov B 2056 1 soutěž
2003/2004 2 SK Prostějov 1757 Blaha Vojtěch ŠK Staré Město B 2116 0 soutěž
2003/2004 1 SK Prostějov 1757 Mohapl Petr Tatran Litovel B 2097 0 soutěž