Hráč Murdzia Piotr

Murdzia Piotr

User Pic
Jméno: Murdzia Piotr
Oddíl: Cizinci
Výkonnostní třída / Titul: IM
Elo národní: 0
Elo mezinárodní: 2425
ID: 29044
FIDE ID: 1105671
Rok narození: 1975
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2020/2021 1 ŠK Slavoj Poruba „B“ 2426 0 Marek Matyáš TJ CHS Chotěboř 2368 2347 ½ soutěž
2019/2020 9 ŠK Slavoj Poruba "B" 2424 0 Viták Pavel Zbrojovka Vsetín 2225 2230 1 soutěž
2019/2020 8 ŠK Slavoj Poruba "B" 2424 0 Kula Dominik Šachy Hošťálková 2233 2219 ½ soutěž
2019/2020 7 ŠK Slavoj Poruba "B" 2424 0 Mrázek Lumír SK Slavia Orlová 2346 2288 ½ soutěž
2019/2020 6 ŠK Slavoj Poruba "B" 2423 0 Fiedorek Michal Panda Rychnov n. K. 2241 ½ soutěž
2019/2020 5 ŠK Slavoj Poruba "B" 2423 0 Michenka Jozef TJ Ostrava 2293 2273 1 soutěž
2019/2020 4 ŠK Slavoj Poruba "B" 2410 0 Zwardoň Vojtěch ŠK Gordic 2466 2452 0 soutěž
2019/2020 3 ŠK Slavoj Poruba "B" 2410 0 Miturová Magdaléna Slavoj Český Těšín 2169 2211 1 soutěž
2019/2020 2 ŠK Slavoj Poruba "B" 2410 0 Szotkowski Jakub TŽ Třinec 2382 2369 1 soutěž
2019/2020 1 ŠK Slavoj Poruba "B" 2410 0 Húsek Martin ŠK Staré Město 2192 2185 ½ soutěž
2018/2019 1 SK Slavoj Poruba 2410 0 Bernášek Jan Siesta Solution Unichess A 2477 2461 0 soutěž
2018/2019 11 Slavoj Poruba "B" 2410 0 Tomaszewski Kacper SK Slavia Orlová "B" 2281 0 ½ soutěž
2018/2019 10 Slavoj Poruba "B" 2410 0 Mužík Martin KVS EKODIVIZE Opava 2147 2147 1 soutěž
2018/2019 6 Slavoj Poruba "B" 2410 0 Butkiewicz Lukasz Sokol Vrbno pod P. 2447 0 ½ soutěž
2018/2019 5 Slavoj Poruba "B" 2410 0 Michenka Jozef Labortech Ostrava "B" 2274 2250 0 soutěž
2018/2019 4 Slavoj Poruba "B" 2410 0 Růžička Petr ŠK Karviná 2201 2223 1 soutěž
2018/2019 3 Slavoj Poruba "B" 2410 0 Štěpán Patrik BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2249 2238 1 soutěž
2018/2019 2 Slavoj Poruba "B" 2410 0 Dobrovolský Ladislav Slavoj Poruba "C" 2294 2269 ½ soutěž
2018/2019 1 Slavoj Poruba "B" 2410 0 Neděla Vlastimil TJ Slovan Havířov 2308 2299 ½ soutěž
2017/2018 4 SK Slavoj Poruba 2420 0 Láznička Viktor 1. Novoborsky SK 2657 2650 0 soutěž
2017/2018 3 SK Slavoj Poruba 2420 0 Jurčík Marián Unichess 2473 0 0 soutěž
2017/2018 11 ŠK Slavoj Poruba "B" 2416 2461 Mrázek Lumír SK Slavia Orlová "A" 2261 2253 0 soutěž
2017/2018 10 ŠK Slavoj Poruba "B" 2416 2461 Luch Michal TJ Sokol Vrbno p/P 2445 2387 ½ soutěž
2017/2018 9 ŠK Slavoj Poruba "B" 2416 2461 Sobek Jaroslav Šachový klub Karviná 2243 2251 ½ soutěž
2017/2018 5 ŠK Slavoj Poruba "B" 2416 2461 Štěpán Patrik BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2001 1971 1 soutěž
2017/2018 3 ŠK Slavoj Poruba "B" 2416 2461 Polok Kacper TJ Slovan Havířov "A" 2306 0 soutěž
2017/2018 1 ŠK Slavoj Poruba "B" 2416 2461 Fiřt Stanislav Labortech Ostrava "B" 2230 2213 1 soutěž
2016/2017 8 SK Slavoj Poruba 2416 2461 Bartel Mateusz 1. Novoborsky SK 2634 2617 0 soutěž
2016/2017 7 SK Slavoj Poruba 2416 2461 Bernášek Jan Prestige Photo Unichess 2508 2510 1 soutěž
2016/2017 6 SK Slavoj Poruba 2416 2461 Ramík Zdeněk Lokomotiva Brno 2213 2289 ½ soutěž
2016/2017 5 SK Slavoj Poruba 2416 2461 Blahynka Martin SK DURAS BVK Kralovo Pole 2420 2293 1 soutěž
2016/2017 2 SK Slavoj Poruba 2416 2461 Krejčí Jan Vystaviste Lysa nad Labem 2512 2460 ½ soutěž
2016/2017 1 SK Slavoj Poruba 2416 2461 Červený Martin SK mesta Lysa nad Labem 2398 2411 1 soutěž
2015/2016 8 ŠK Slavoj Poruba 2416 2461 Černoušek Lukáš Rapid Pardubice 2466 2458 0 soutěž
2015/2016 7 ŠK Slavoj Poruba 2416 2461 Bureš Jaroslav AD Mahrla Praha 2396 2398 ½ soutěž
2015/2016 6 ŠK Slavoj Poruba 2416 2461 Ponížil Cyril ŠK Duras BVK 2487 2451 1 soutěž
2015/2016 5 ŠK Slavoj Poruba 2416 2461 Studnička Tomáš Tatran Litovel 2333 2340 ½ soutěž
2015/2016 4 ŠK Slavoj Poruba 2416 2461 Červený Martin ŠK města Lysá nad Labem B 2398 2411 ½ soutěž
2015/2016 3 ŠK Slavoj Poruba 2416 2461 Štoček Jiří Výstaviště Lysá nad Labem 2534 2537 ½ soutěž
2015/2016 2 ŠK Slavoj Poruba 2416 2461 Markoš Ján 1. Novoborský ŠK 2569 2546 0 soutěž
2015/2016 1 ŠK Slavoj Poruba 2416 2461 Jaracz Pavel Zikuda Turnov 2485 2543 ½ soutěž
2014/2015 11 Slavoj Ostrava - Poruba 2409 2461 Rogozenco Dorian Výstaviště Lysá nad Labem 2509 2534 ½ soutěž
2014/2015 10 Slavoj Ostrava - Poruba 2409 2461 Vološin Leon AD Mahrla Praha 2387 2420 ½ soutěž
2014/2015 9 Slavoj Ostrava - Poruba 2409 2461 Pakleza Zbigniew Labortech Ostrava 2498 2498 ½ soutěž
2014/2015 8 Slavoj Ostrava - Poruba 2409 2461 Šimáček Pavel Zikuda Turnov 2464 2460 ½ soutěž
2014/2015 7 Slavoj Ostrava - Poruba 2409 2461 Hráček Zbyněk 1. ŠK Novoborský 2636 2593 ½ soutěž
2014/2015 6 Slavoj Ostrava - Poruba 2409 2461 Roško Luboš ŠK Karviná 2358 2338 ½ soutěž
2014/2015 5 Slavoj Ostrava - Poruba 2409 2461 Štohl Igor TŽ Třinec 2499 2510 ½ soutěž
2014/2015 4 Slavoj Ostrava - Poruba 2409 2461 Petr Martin Rapid Pardubice 2531 2528 ½ soutěž
2014/2015 3 Slavoj Ostrava - Poruba 2409 2461 Hrabuša Matej 2222 ŠK Polabiny 2295 2332 ½ soutěž
2013/2014 11 Slavoj Ostrava - Poruba 2444 2461 Fedorov Aleksei BŠŠ Frýdek-Místek 2569 ½ soutěž
2013/2014 10 Slavoj Ostrava - Poruba 2444 2461 Biolek Richard A64 VALOZ Grygov 2404 2403 0 soutěž
2013/2014 9 Slavoj Ostrava - Poruba 2444 2461 Rašík Vítězslav Labortech Ostrava 2450 2476 0 soutěž
2013/2014 6 Slavoj Ostrava - Poruba 2444 2461 Svoboda Václav ANCORA Tatran Litovel 2428 2426 ½ soutěž
2013/2014 5 Slavoj Ostrava - Poruba 2444 2461 Heberla Bartlomiej Rapid Pardubice 2556 2538 0 soutěž
2013/2014 2 Slavoj Ostrava - Poruba 2444 2461 Petrík Tomáš TŽ Třinec 2519 2536 0 soutěž
2013/2014 1 Slavoj Ostrava - Poruba 2444 2461 Jurčík Martin ŠK Karviná 2359 2372 ½ soutěž
2012/2013 6 ŠK Slavoj Poruba 2471 2461 Polák Tomáš ŠK Zikuda Turnov 2520 2514 0 soutěž
2012/2013 5 ŠK Slavoj Poruba 2471 2461 Bartel Mateusz 1. Novoborský ŠK 2624 2617 ½ soutěž
2012/2013 4 ŠK Slavoj Poruba 2471 2461 Petrík Tomáš AD Mahrla Praha 2534 2536 1 soutěž
2012/2013 3 ŠK Slavoj Poruba 2471 2461 Jirka Jiří TJ Bohemians Praha 2411 2385 1 soutěž
2012/2013 2 ŠK Slavoj Poruba 2471 2461 Krejčí Jan TJ Tatran Litovel 2529 2512 0 soutěž
2012/2013 1 ŠK Slavoj Poruba 2471 2461 Bureš Jaroslav A64 VALOZ Grygov 2397 2359 ½ soutěž
2011/2012 5 TŽ Třinec 2472 2461 Krčál Michal ŠK Zlín B 2130 2129 ½ soutěž
2011/2012 4 TŽ Třinec 2472 2461 Zwardoň Vojtěch Šachový klub Karviná 2297 2290 ½ soutěž
2011/2012 1 TŽ Třinec 2472 2461 Kislinsky Alexey Slavia Orlová 2528 2482 ½ soutěž
2011/2012 8 Slavoj Ostrava - Poruba 2472 2461 Rausis Igors ŠK Labortech Ostrava 2497 2513 ½ soutěž
2011/2012 7 Slavoj Ostrava - Poruba 2472 2461 Jurčík Marián ŠK Zlín 2474 2466 ½ soutěž
2011/2012 6 Slavoj Ostrava - Poruba 2472 2461 Krejčí Jan Tatran Litovel 2489 2503 ½ soutěž
2011/2012 5 Slavoj Ostrava - Poruba 2472 2461 Šimáček Pavel A64 VALOZ Grygov 2462 2483 0 soutěž
2011/2012 4 Slavoj Ostrava - Poruba 2472 2461 Novotný Michal 2222 ŠK Polabiny 2337 2347 ½ soutěž
2011/2012 3 Slavoj Ostrava - Poruba 2472 2461 Votava Jan ŠK Rapid Pardubice 2538 2539 1 soutěž
2011/2012 2 Slavoj Ostrava - Poruba 2472 2461 Studnička Tomáš TJ Bohemians Praha 2359 2376 1 soutěž
2011/2012 1 Slavoj Ostrava - Poruba 2472 2461 Oral Tomáš Výstaviště Lysá nad Labem 2526 2529 0 soutěž
2010/2011 9 TŽ Třinec 2461 Bernášek Jan ŠK Rapid Pardubice 2490 ½ soutěž
2010/2011 8 TŽ Třinec 2461 Jirka Jiří 2222 ŠK Polabiny 2424 0 soutěž
2010/2011 7 TŽ Třinec 2461 Bureš Jaroslav A64 VALOZ Grygov 2370 ½ soutěž
2010/2011 6 TŽ Třinec 2461 Blatný Pavel Tatran Litovel 2402 ½ soutěž
2010/2011 5 TŽ Třinec 2461 Rausis Igors BŠŠ Frýdek-Místek 2482 ½ soutěž
2010/2011 4 TŽ Třinec 2461 Bartel Mateusz 1. Novoborský ŠK 2617 ½ soutěž
2010/2011 3 TŽ Třinec 2461 Neuman Petr ŠK Zikuda Turnov 2471 ½ soutěž
2010/2011 2 TŽ Třinec 2461 Jedynak Radoslaw ŠK Labortech Ostrava 2479 ½ soutěž
2010/2011 1 TŽ Třinec 2461 Čech Pavel ŠK Zlín 2410 ½ soutěž
2009/2010 11 TŽ Třinec 2485 Jurčík Marián ŠK SK Zlín 2477 ½ soutěž
2009/2010 10 TŽ Třinec 2485 Vyskočil Neklan ŠK DURAS BVK - Královo Pole 2355 1 soutěž
2009/2010 9 TŽ Třinec 2485 Šimáček Pavel A64 VALOZ Grygov 2513 ½ soutěž
2009/2010 8 TŽ Třinec 2485 Rašík Vítězslav ŠK Geofin Ostrava 2464 0 soutěž
2009/2010 7 TŽ Třinec 2485 Hráček Zbyněk 1. Novoborský ŠK 2624 0 soutěž
2009/2010 6 TŽ Třinec 2485 Štohl Igor ŠK Zikuda Turnov 2531 0 soutěž
2009/2010 5 TŽ Třinec 2485 Dydyshko Viacheslav BŠŠ Frýdek-Místek 2585 ½ soutěž
2009/2010 4 TŽ Třinec 2485 Stefansson Hlifar Hannes ŠK Mahrla Praha 2574 0 soutěž
2009/2010 3 TŽ Třinec 2485 Zvára Petr TJ Bohemians Praha 2419 ½ soutěž
2009/2010 2 TŽ Třinec 2485 Kaňovský David 2222 ŠK Polabiny 2471 ½ soutěž
2009/2010 1 TŽ Třinec 2485 Votava Jan SAGINA Pardubice 2561 0 soutěž
2008/2009 11 TŽ Třinec A 2479 Příborský Jan Space" Poštovní spořitelna" 2342 0 soutěž
2008/2009 10 TŽ Třinec A 2479 Votava Jan RC Sport Pardubice 2542 ½ soutěž
2008/2009 9 TŽ Třinec A 2479 Láznička Viktor 1. Novoborský ŠK 2591 0 soutěž
2008/2009 8 TŽ Třinec A 2479 Sergeev Vladimir ŠK Zikuda Turnov 2519 1 soutěž
2008/2009 7 TŽ Třinec A 2479 Jakubiec Artur ŠK GEOFIN Ostrava 2528 ½ soutěž
2008/2009 6 TŽ Třinec A 2479 Antoniewski Rafal BŠŠ Frýdek-Místek 2508 ½ soutěž
2008/2009 4 TŽ Třinec A 2479 Neuman Petr TJ Bohemians Praha 2455 1 soutěž
2008/2009 3 TŽ Třinec A 2479 Navara David ŠK Mahrla Praha 2633 0 soutěž
2008/2009 2 TŽ Třinec A 2479 Luch Michal A64 VALOZ Grygov 2411 ½ soutěž
2008/2009 1 TŽ Třinec A 2479 Vavrák Peter ŠK SK Zlín 2478 ½ soutěž
2007/2008 10 TŽ Třinec 2470 Petrík Tomáš A64 VALOZ Grygov 2489 0 soutěž
2007/2008 9 TŽ Třinec 2470 Černoušek Lukáš TJ Bohemians Praha 2405 1 soutěž
2007/2008 8 TŽ Třinec 2470 Jansa Vlastimil ŠK Mahrla Praha 2480 1 soutěž
2007/2008 7 TŽ Třinec 2470 Čech Pavel ŠK Zlín 2430 1 soutěž
2007/2008 6 TŽ Třinec 2470 Azarov Sergei BŠŠ Frýdek-Místek 2586 0 soutěž
2007/2008 5 TŽ Třinec 2470 Jakubiec Artur Labortech-Geofin Ostrava 2524 0 soutěž
2007/2008 4 TŽ Třinec 2470 Štoček Jiří 1. Novoborský ŠK 2551 ½ soutěž
2007/2008 3 TŽ Třinec 2470 Vološin Leon ŠK Zikuda Turnov 2449 ½ soutěž
2007/2008 2 TŽ Třinec 2470 Příborský Jan Sokol Plzeň I 2359 1 soutěž
2007/2008 1 TŽ Třinec 2470 Bernášek Jan RC Sport Pardubice 2530 1 soutěž
2003/2004 13 ŠK Hošťálkovice C Koktan Jakub NH Ostrava 0 soutěž
2003/2004 12 ŠK Hošťálkovice C Raiman Tom VOKD Poruba 0 soutěž
2003/2004 11 ŠK Hošťálkovice C Dosoudil Petr ŠK Svinov 1595 1 soutěž
2003/2004 7 ŠK Hošťálkovice C Baraldi Alexandr ŠK Šenov ½ soutěž
2003/2004 6 ŠK Hošťálkovice C Bartoš Daniel NH Ostrava 1 soutěž
2003/2004 5 ŠK Hošťálkovice C VOKD Poruba 1 soutěž
2003/2004 4 ŠK Hošťálkovice C Vogl Jaroslav ŠK Svinov 1509 0 soutěž
2003/2004 3 ŠK Hošťálkovice C Neuwirth Vladimír Sokol Polanka 1425 0 soutěž
2003/2004 1 ŠK Hošťálkovice C Žemla Josef HTJ Odra 1624 1 soutěž