Hráč Růžička Petr

Růžička Petr

User Pic
Jméno: Růžička Petr
Oddíl: TJ Ostrava
Výkonnostní třída / Titul: FM
Elo národní: 2203
Elo mezinárodní: 2200
ID: 218
FIDE ID: 304069
Rok narození: 1973
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 2 TJ Ostrava 2200 2203 Viták Pavel Zbrojovka Vsetín 2233 2224 1
2019/2020 1 TJ Ostrava 2201 2203 Mitura Karel Slavoj Český Těšín 2151 2139 1
2019/2020 1 ŠK Karviná 2201 2203 Bělunek Vladimír TJ Tatran Litovel 2227 2232 0
2018/2019 7 TJ Ostrava 2184 2215 Kuboš Rostislav SK Slavia Orlová 2172 2163 1
2018/2019 11 Tatra Kopřivnice A 2202 2215 Neumann Filip TJ Ostrava C 2076 1850 1
2018/2019 10 Tatra Kopřivnice A 2203 2215 Pazdziora Michal SK Stonava 2211 0 ½
2018/2019 9 Tatra Kopřivnice A 2203 2215 Fiřt Stanislav TJ Ostrava B 2204 2176 ½
2018/2019 8 Tatra Kopřivnice A 2184 2215 Mužík Martin Slezan Opava B 2178 2147 1
2018/2019 6 Tatra Kopřivnice A 2201 2215 Kárník Pavel ŠK Bruntál 2308 2292 ½
2018/2019 5 Tatra Kopřivnice A 2201 2215 Bureš Martin Baník Havířov B 2095 2097 0
2018/2019 4 Tatra Kopřivnice A 2201 2223 Weissmann Lukáš BSŠ Frýdek Místek D 2140 2148 ½
2018/2019 3 Tatra Kopřivnice A 2214 2223 Rakús Pavel ŠK TJ Dolní Benešov A 2233 2232 ½
2018/2019 2 Tatra Kopřivnice A 2214 2223 Kolář Stanislav ŠK Šenov A 2058 2012 ½
2018/2019 1 Tatra Kopřivnice A 2208 2223 Walica Roman SK Slavia Orlová C 2051 2042 1
2018/2019 11 ŠK Karviná 2203 2215 Kolář Stanislav Baník Havířov 2076 2045 0
2018/2019 9 ŠK Karviná 2184 2215 Židek Václav Slavoj Poruba "C" 2178 2168 ½
2018/2019 7 ŠK Karviná 2201 2215 Tomaszewski Kacper SK Slavia Orlová "B" 2281 0 0
2018/2019 5 ŠK Karviná 2201 2223 Vysoglad Petr TJ Sokol Dobrá 2040 2023 1
2018/2019 4 ŠK Karviná 2201 2223 Murdzia Piotr Slavoj Poruba "B" 2410 0 0
2018/2019 2 ŠK Karviná 2214 2223 Vaněk Ladislav Sokol Vrbno pod P. 2239 2223 0
2017/2018 11 TJ Ostrava "A" 2215 2232 Goluch Piotr Panda Rychnov nad Kněžnou A 2332 0 0
2017/2018 9 TJ Ostrava "A" 2217 2232 Malčánek Jan Šachy Hošťálková 2131 2121 ½
2017/2018 8 TJ Ostrava "A" 2205 2232 Pastirčák Milan Slavia Kroměříž 2317 2284 1
2017/2018 7 TJ Ostrava "A" 2205 2232 Nábělek Marek KVS Ekodivize Opava 2219 2226 ½
2017/2018 4 TJ Ostrava "A" 2217 2232 Hába Zdeněk ŠK Gordic 2175 2172 ½
2017/2018 3 TJ Ostrava "A" 2217 2232 Novosadová Kristýna BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2263 2216 ½
2017/2018 2 TJ Ostrava "A" 2217 2232 Dvořák Adam Lokomotiva Brno A 2196 2215 ½
2017/2018 1 TJ Ostrava "A" 2211 2233 Bažant Petr ŠK Staré Město 2320 2296 0
2017/2018 10 Tatra Kopřivnice A 2217 2232 Rakús Pavel ŠK TJ Dolní Benešov B 2230 2225 ½
2017/2018 6 Tatra Kopřivnice A 2215 2232 Olšar Robin Slezan Opava B 2042 2040 ½
2017/2018 5 Tatra Kopřivnice A 2215 2232 Zabystrzan Pavel SK Slavia Orlová C 2179 2173 ½
2017/2018 9 ŠK Slavoj Poruba "B" 2210 2275 Gibiec Ernest Šachový klub Karviná 2129 2144 ½
2017/2018 8 ŠK Slavoj Poruba "B" 2210 2275 Kičmer Petr Baník Havířov "A" 2206 2197 ½
2017/2018 7 ŠK Slavoj Poruba "B" 2210 2275 Zdražil Tomáš AŠK DA Olomouc "A" 2040 2059 ½
2017/2018 4 ŠK Slavoj Poruba "B" 2210 2275 Orzechowski Jacek ŠK TJ Dolní Benešov "A" 2209 2286 ½
2017/2018 3 ŠK Slavoj Poruba "B" 2210 2275 Jaworski Miroslaw TJ Slovan Havířov "A" 2269 2335 ½
2017/2018 2 ŠK Slavoj Poruba "B" 2210 2275 Lys Josef TJ Sokol Dobrá „A“ 2138 2189 1
2017/2018 1 ŠK Slavoj Poruba "B" 2210 2275 Hladík Oto Labortech Ostrava "B" 2191 2204 1
2016/2017 11 TJ Ostrava 2210 2275 Nábělek Marek KVS EKODIVIZE Opava 2260 2264 ½
2016/2017 10 TJ Ostrava 2210 2275 Bažant Petr ŠK Staré Město 2256 2248 ½
2016/2017 9 TJ Ostrava 2210 2275 Rabatin Jakub BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2299 2291 0
2016/2017 8 TJ Ostrava 2210 2275 Kulovaná Eva ŠK Gordic Jihlava 2163 2250 ½
2016/2017 7 TJ Ostrava 2210 2275 Tomeček Jan Baník Havířov 2134 2155 1
2016/2017 6 TJ Ostrava 2210 2275 Zatloukal Petr Agentura 64 Grygov 2118 2108 ½
2016/2017 5 TJ Ostrava 2210 2275 Pastirčák Milan Slavia Kroměříž 2365 2336 ½
2016/2017 4 TJ Ostrava 2210 2275 Machlowski Slawomir Region Panda 2096 2159 ½
2016/2017 3 TJ Ostrava 2210 2275 Bednařík Josef ŠK Zlín 2090 2140 ½
2016/2017 1 TJ Ostrava 2210 2275 Holemář David Moravská Slavia Brno 2295 2269 ½
2015/2016 11 TJ Ostrava "A" 2210 2275 Sluka Radek A64 VALOZ Grygov\r 2343 2319 ½
2015/2016 10 TJ Ostrava "A" 2210 2275 Kuboš Rostislav SK Slavia Orlová "A" 2126 2193 ½
2015/2016 8 TJ Ostrava "A" 2210 2275 Kratochvíl Josef Lokomotiva Brno "A" 2268 2248 0
2015/2016 7 TJ Ostrava "A" 2210 2275 Tauš Martin ŠK Karviná "A" 2103 2129 ½
2015/2016 6 TJ Ostrava "A" 2210 2275 Dubina Pavel ŠK Zlín "A" 2136 2095 ½
2015/2016 5 TJ Ostrava "A" 2210 2275 Dobeš Vojtěch ŠK Staré Město "A" 2239 2207 0
2015/2016 4 TJ Ostrava "A" 2210 2275 Paščenko Jaromír TJ Štefanydes Polička 2033 2076 1
2015/2016 3 TJ Ostrava "A" 2210 2275 Tikovský Alexandr Moravská Slavia Brno\r "A" 2187 2198 ½
2015/2016 2 TJ Ostrava "A" 2210 2275 Holeksa Zdeněk Beskydská šachová škola F-M "B" 2200 2173 0
2015/2016 1 TJ Ostrava "A" 2210 2275 Pastirčák Milan Slavia Kroměříž "A" 2365 2336 0
2011/2012 10 A64 Grygov B 2264 2263 Sharashenidze Akaki TŽ Třinec 2308 2324 ½
2011/2012 9 A64 Grygov B 2264 2263 Helis Tadeusz Slavia Orlová 2222 2277 ½
2011/2012 8 A64 Grygov B 2264 2263 Kaňok Jaroslav Labortech Ostrava B 2192 2198 ½
2011/2012 6 A64 Grygov B 2264 2263 Neoral Antonín Tatran Litovel B 2150 2153 ½
2011/2012 5 A64 Grygov B 2264 2263 Bažant Petr ŠK Staré Město 2233 2229 1
2011/2012 4 A64 Grygov B 2264 2263 Lahner Jakub 2222 ŠK Polabiny B 2282 2282 1
2011/2012 3 A64 Grygov B 2264 2263 Žigo Viktor ŠK Gordic 2272 2271 ½
2011/2012 2 A64 Grygov B 2264 2263 Šenkýř Martin ŠK Zlín B 2202 2201 ½
2011/2012 9 A64 VALOZ Grygov 2264 2263 Vlasák Lukáš Tatran Litovel 2319 2316 ½
2011/2012 6 A64 VALOZ Grygov 2264 2263 Pecha Tomáš BŠŠ Frýdek-Místek 2239 2253 1
2011/2012 5 A64 VALOZ Grygov 2264 2263 Adámek Jiří Slavoj Ostrava - Poruba 2285 2283 0
2010/2011 11 TŽ Třinec "E" 2242 Blůcha Dalibor TJ Viktorie Bohumín "A" 2090 1
2010/2011 10 TŽ Třinec "E" 2242 Cudnik Andrzej OS Rychvald "A" 1
2010/2011 9 TŽ Třinec "E" 2242 Mrázek Lumír SK Slavia Orlová "C" 2183 ½
2010/2011 7 TŽ Třinec "E" 2242 Sobek Jaroslav Inter Petrovice 2299 ½
2010/2011 4 TŽ Třinec "E" 2242 Pazdziora Michal SK Stonava 2246 ½
2010/2011 3 TŽ Třinec "E" 2242 Zabystrzan Pavel TJ Slovan Havířov "B" 2306 0
2010/2011 2 TŽ Třinec "E" 2242 Kraus František TJ Vendryně 2037 1
2010/2011 1 TŽ Třinec "E" 2242 Lipovský Tomáš TJ Sokol Fryčovice 2064 1
2010/2011 11 Tatra Kopřivnice "A" 2242 Langner Ladislav Slovan Havířov "A" 2367 ½
2010/2011 10 Tatra Kopřivnice "A" 2242 Černín Radim Slezan Opava "B" 2268 ½
2010/2011 9 Tatra Kopřivnice "A" 2242 Kretek Břetislav TŽ Třinec "D" 2232 ½
2010/2011 8 Tatra Kopřivnice "A" 2242 Janyška Pavel Slavoj Bruntál "A" 2075 1
2010/2011 7 Tatra Kopřivnice "A" 2242 Vrátný Radim TJ Mariánské Hory "A" 2214 ½
2010/2011 6 Tatra Kopřivnice "A" 2242 Pavera Vít Orel Opava "A" 1975 ½
2010/2011 5 Tatra Kopřivnice "A" 2242 Rakús Pavel MSA Dolní Benešov "B" 2174 1
2010/2011 4 Tatra Kopřivnice "A" 2242 Očkay Tomáš VOKD Poruba "B" 2209 1
2010/2011 3 Tatra Kopřivnice "A" 2242 Baier Pavel SK Slavia Orlová "B" 2138 1
2010/2011 2 Tatra Kopřivnice "A" 2242 Tauš Martin Mittal Ostrava "C" 2111 ½
2010/2011 1 Tatra Kopřivnice "A" 2242 Kičmer Petr Baník Havířov "B" 2226 1
2009/2010 11 ŠK ASK Tatra Kopřivnice A 2283 Suchánek Miroslav MSA Dolní Benešov C 2028 1
2009/2010 10 ŠK ASK Tatra Kopřivnice A 2283 Premus Jan Slezan Opava B 2068 1
2009/2010 8 ŠK ASK Tatra Kopřivnice A 2283 Chlevišťan Jakub Slavoj Poruba B 2119 ½
2009/2010 7 ŠK ASK Tatra Kopřivnice A 2283 Langner Ladislav Slavia Havířov 2385 0
2009/2010 6 ŠK ASK Tatra Kopřivnice A 2283 Dobrovolský Ladislav ŠK Šenov A 2365 0
2009/2010 5 ŠK ASK Tatra Kopřivnice A 2283 Kriebel Tadeáš MSA Dolní Benešov B 2176 0
2009/2010 4 ŠK ASK Tatra Kopřivnice A 2283 Caletka Radomír KVS EKODIVIZE Opava 2287 ½
2009/2010 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice A 2283 Urbanski Grzegorz SK Slavia Orlová B 2207 ½
2009/2010 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice A 2283 Didi Jan Mittal Ostrava C 2044 ½
2009/2010 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice A 2283 Vrátný Radim TJ Mariánské Hory A 2196 ½
2009/2010 8 TŽ Třinec 2283 Fiřt Stanislav ŠK Geofin Ostrava 2315 ½
2009/2010 4 TŽ Třinec 2283 Cífka Stanislav ŠK Mahrla Praha 2423 0
2009/2010 3 TŽ Třinec 2283 Znamenáček Květoslav TJ Bohemians Praha 2299 ½
2009/2010 2 TŽ Třinec 2283 Novotný Michal 2222 ŠK Polabiny 2292 ½
2009/2010 1 TŽ Třinec 2283 Šklíba Martin SAGINA Pardubice 2285 ½
2008/2009 7 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2285 Slavinský Rostislav TJ Nový Jičín "A" 2080 1
2008/2009 6 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2285 Baroš Zbyněk TJ Fulnek "A" 2011 1
2008/2009 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2285 Malík Jan VOKD Poruba "C" 2201 ½
2008/2009 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2285 Klečka Ivo ŠK Petřvald u NJ "A" 1647 1
2008/2009 11 TŽ Třinec B 2285 Petr Martin RC Sport Pardubice 2451 0
2008/2009 10 TŽ Třinec B 2285 Řehořek Martin Space" Poštovní spořitelna" 2329 0
2008/2009 9 TŽ Třinec B 2285 Lechtýnský Jiří ŠK Zikuda Turnov 2441 ½
2008/2009 8 TŽ Třinec B 2285 Štoček Jiří 1. Novoborský ŠK 2578 0
2008/2009 7 TŽ Třinec B 2285 Lanka Zigurds BŠŠ Frýdek-Místek 2491 0
2008/2009 6 TŽ Třinec B 2285 Jedynak Radoslaw ŠK GEOFIN Ostrava 2498 0
2008/2009 5 TŽ Třinec B 2285 Langner Ladislav TŽ Třinec A 2368 0
2008/2009 4 TŽ Třinec B 2285 Jansa Vlastimil ŠK Mahrla Praha 2477 ½
2008/2009 3 TŽ Třinec B 2285 Šuráň Jan TJ Bohemians Praha 2385 0
2008/2009 2 TŽ Třinec B 2285 Mészaros Michal ŠK SK Zlín 2376 0
2008/2009 1 TŽ Třinec B 2285 Biolek Richard A64 VALOZ Grygov 2434 ½
2007/2008 11 TŽ Třinec 2267 Stratil Ladislav Tatran Litovel 2368 ½
2007/2008 10 TŽ Třinec 2267 Sluka Radek A64 VALOZ Grygov 2349 ½
2007/2008 9 TŽ Třinec 2267 Sodoma Jan TJ Bohemians Praha 2328 ½
2007/2008 8 TŽ Třinec 2267 Cífka Stanislav ŠK Mahrla Praha 2406 0
2007/2008 5 TŽ Třinec 2267 Neděla Vlastimil Labortech-Geofin Ostrava 2326 ½
2007/2008 2 TŽ Třinec 2267 Folk Petr Sokol Plzeň I 2193 ½
2007/2008 1 TŽ Třinec 2267 Stehno Pavel RC Sport Pardubice 2322 0
2006/2007 11 ŠK ASK Kopřivnice "A" 2283 Oborný Lubor Slavoj Poruba "C" 1953 1
2006/2007 10 ŠK ASK Kopřivnice "A" 2283 Snopek Jiří ŠK Svinov "B" 1904 1
2006/2007 9 ŠK ASK Kopřivnice "A" 2283 Lažo Juraj T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 2038 1
2006/2007 8 ŠK ASK Kopřivnice "A" 2283 Mrva Marek Mittal Ostrava "C" 2257 ½
2006/2007 7 ŠK ASK Kopřivnice "A" 2283 Veselý Libor VOKD Poruba "B" 2214 ½
2006/2007 5 ŠK ASK Kopřivnice "A" 2283 Hlubina Pavel VOKD Poruba "C" 1946 1
2006/2007 3 ŠK ASK Kopřivnice "A" 2283 Bražina David Mittal Ostrava "D" 1828 1
2006/2007 2 ŠK ASK Kopřivnice "A" 2283 Papán Cyril TJ Nový Jičín "B" 2041 ½
2006/2007 10 TŽ Třinec "B" 2283 Jablečník Gustav Slavia Kroměříž "A" 2187 1
2006/2007 9 TŽ Třinec "B" 2283 Stratil Ladislav Tatran Litovel "A" 2393 ½
2006/2007 8 TŽ Třinec "B" 2283 Červený Martin ŠK Duras Brno "A" 2285 1
2006/2007 6 TŽ Třinec "B" 2283 Mrva Marek Mittal Ostrava "A" 2257 ½
2006/2007 5 TŽ Třinec "B" 2283 Bažant Petr ŠK Staré Město 1923 2324 ½
2006/2007 3 TŽ Třinec "B" 2283 Jurásek Miroslav ŠK Staré Město 2298 0
2006/2007 1 TŽ Třinec "B" 2283 Gross Štefan ŠK Stonava "A" 2224 ½
2005/2006 11 TŽ Třinec "B" 2294 Malinovský Karel Slavia Kroměříž "A" 2317 0
2005/2006 10 TŽ Třinec "B" 2294 Šmajzr Martin TJ Lanškroun "A" 2147 ½
2005/2006 8 TŽ Třinec "B" 2294 Stratil Ladislav Tatran Litovel "A" 2370 ½
2005/2006 6 TŽ Třinec "B" 2294 Šenkýř Vladimír ŠK Gordic Jihlava "A" 2173 ½
2005/2006 5 TŽ Třinec "B" 2294 Gruštík Radomír Jakl Karviná "A" 2224 ½
2005/2006 4 TŽ Třinec "B" 2294 Zpěvák Pavel ŠK Staré Město "A" 2358 ½
2005/2006 3 TŽ Třinec "B" 2294 Hrivňák Daniel Slavoj Poruba "A" 2267 1
2005/2006 2 TŽ Třinec "B" 2294 Vyskočil Neklan ŠK DURAS Brno "A" 2318 0
2005/2006 1 TŽ Třinec "B" 2294 Lahner Jakub BŠS Frýdek-Místek "A" 2293 ½
2005/2006 10 TŽ Třinec 2294 Kaňovský David A64 Hagemann Opava 2335 0
2005/2006 9 TŽ Třinec 2294 Věchet Stanislav Lokomotiva Brno B 2248 1
2005/2006 8 TŽ Třinec 2294 Klíma Lukáš Lokomotiva Brno A 2448 0
2005/2006 4 TŽ Třinec 2294 Studnička Tomáš ŠK Mahrla Praha 2317 0
2005/2006 3 TŽ Třinec 2294 Londýn Radek ŠK Sokol Vyšehrad 2334 0
2005/2006 2 TŽ Třinec 2294 Sikora-Lerch Jan Bauset Pardubice 2313 ½
2005/2006 1 TŽ Třinec 2294 Zelený Tomáš TJ Zikuda Turnov 2276 1
2004/2005 11 TŽ Třinec B" 2251 Zimniok Lubomír Jakl Karviná A" 2196 1
2004/2005 10 TŽ Třinec B" 2251 Uhmann Jan TJ Uherský Ostroh 2233 1
2004/2005 8 TŽ Třinec B" 2251 Matějka Pavel MSA Dolní Benešov 2193 1
2004/2005 7 TŽ Třinec B" 2251 Beil Zdeněk Tatran Litovel 2313 ½
2004/2005 6 TŽ Třinec B" 2251 Nepomucký Ondřej CD Rating Brno 2215 ½
2004/2005 5 TŽ Třinec B" 2251 Augustin Josef Loko Brno 2337 ½
2004/2005 4 TŽ Třinec B" 2251 Jasný Stanislav ŠK Frýdek-Místek 2340 0
2004/2005 3 TŽ Třinec B" 2251 Skácelík Petr Duras BVK Brno A" 2250 1
2004/2005 2 TŽ Třinec B" 2251 Misiuga Andrzej Slavia Orlová A" 2208 0
2004/2005 1 TŽ Třinec B" 2251 Bažant Petr ŠK Staré Město A" 2361 1
2004/2005 11 NH Ostrava A" 2251 Slovák Petr Frýdek-Místek B" 2113 1
2004/2005 9 NH Ostrava A" 2251 Tomeček Jan Baník HavířovA" 2160 1
2004/2005 7 NH Ostrava A" 2251 Čempel Jaroslav ŠKTP Hrabyně A" 2226 ½
2004/2005 6 NH Ostrava A" 2251 Jankovec Ivan Slávia Orlová B" 2232 1
2004/2005 5 NH Ostrava A" 2251 Neděla Jiří Slezan Opava C" 2028 ½
2004/2005 4 NH Ostrava A" 2251 Antošík Alois ŠK Stonava A" 2226 ½
2004/2005 3 NH Ostrava A" 2251 Bulava Petr Baník Havířov B" 2094 1
2004/2005 2 NH Ostrava A" 2251 Vacek Antonín NH Ostrava B" 2123 ½
2004/2005 1 NH Ostrava A" 2251 Dobeš Luděk VOKD Poruba A" 2139 1
2003/2004 11 Tatra Kopřivnice 2263 Poloch Petr ŠK Stonava A" 2294 ½
2003/2004 10 Tatra Kopřivnice 2263 Kuba Jindřich Slezan Opava C" 2170 1
2003/2004 9 Tatra Kopřivnice 2263 Bolacký Jiří ŠK Svinov A" 2249 ½
2003/2004 8 Tatra Kopřivnice 2263 Kolář Stanislav NH Ostrava B" 2187 ½
2003/2004 7 Tatra Kopřivnice 2263 Podlesný Pavel Baník Havířov 2203 ½
2003/2004 6 Tatra Kopřivnice 2263 Kuboš Rostislav Slávia Orlová B" 2217 1
2003/2004 5 Tatra Kopřivnice 2263 Lys Josef Sokol Dobrá A" 2303 1
2003/2004 4 Tatra Kopřivnice 2263 Lahner Jakub Frýdek-Místek B" 2267 ½
2003/2004 3 Tatra Kopřivnice 2263 Adámek Jiří VOKD Poruba A" 2190 ½
2003/2004 2 Tatra Kopřivnice 2263 Vlachopulos Georgis Lokomotiva Krnov 2214 1
2003/2004 1 Tatra Kopřivnice 2263 Orzechowski Jacek MSA Dolní Benešov 2286 ½
2003/2004 11 TŽ Třinec 2263 Mičulka Petr TJ Náměšť n/Osl. 2093 ½
2003/2004 10 TŽ Třinec 2263 Lahner Jakub VP Frýdek-Místek 2267 ½
2003/2004 9 TŽ Třinec 2263 Bolacký Jiří Slavoj Poruba 2249 ½
2003/2004 8 TŽ Třinec 2263 Nepomucký Ondřej Garde Brno 2142 ½
2003/2004 7 TŽ Třinec 2263 Hladík Oto TJ NH Ostrava 2222 0
2003/2004 6 TŽ Třinec 2263 Baier Pavel Slavia Orlová 2215 ½
2003/2004 5 TŽ Třinec 2263 Vavruška Antonín ŠK Staré Město 2165 ½
2003/2004 4 TŽ Třinec 2263 Šilhavík Antonín TJ Uherský Ostroh 2093 0
2003/2004 3 TŽ Třinec 2263 Zavadil Michal Duras BVK Brno 2166 ½
2003/2004 1 TŽ Třinec 2263 Beil Zdeněk Tatran Litovel 2313 ½