Hráč Krondráf Karel

Krondráf Karel

User Pic
Jméno: Krondráf Karel
Oddíl: ŠK DDM Bystřice nad Perštejnem
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2205
Elo mezinárodní: 2170
ID: 4088
FIDE ID: 315257
Rok narození: 1970
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 8 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 2170 2195 Žaža Martin TJ Náměšť nad Oslavou B 1574 1535 1 soutěž
2019/2020 7 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 2170 2195 Blažek Tomáš ŠO TJ Sokol Oudoleň 0 1273 1 soutěž
2019/2020 6 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 2170 2195 Prášil Pavel Sokol Jámy 1657 1683 1 soutěž
2019/2020 5 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 2170 2195 Kolátor Vojtěch TJ Žďár nad Sázavou D 1222 1339 1 soutěž
2019/2020 4 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 2170 2195 Benda Vladimír Caissa Třebíč C 1484 1499 1 soutěž
2019/2020 3 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 2170 2195 Richter Rudolf TJ Náměšť nad Oslavou B 1512 1500 1 soutěž
2019/2020 2 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 2170 2195 Blažek Tomáš ŠO TJ Sokol Oudoleň 0 1273 1 soutěž
2019/2020 1 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 2170 2195 Prášil Pavel Sokol Jámy 1657 1683 1 soutěž
2018/2019 10 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 2170 2184 Prášil Pavel TJ Sokol Jámy 1707 1709 1 soutěž
2018/2019 9 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 2170 2184 Chvojka Milan Sokol Oudoleň 1553 1543 1 soutěž
2018/2019 8 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 2170 2184 Černý Stanislav TJ Sokol Nové Veselí 0 1504 1 soutěž
2018/2019 7 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 2170 2184 Benda Vladimír Caissa Třebíč D 1526 1534 1 soutěž
2018/2019 6 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 2170 2184 Kolátor Vojtěch TJ Žďár nad Sázavou D 1228 1269 1 soutěž
2018/2019 5 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 2170 2184 Prášil Pavel TJ Sokol Jámy 1707 1709 1 soutěž
2018/2019 4 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 2170 2184 Chvojka Milan Sokol Oudoleň 1553 1543 1 soutěž
2018/2019 2 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 2170 2184 Benda Vladimír Caissa Třebíč D 1526 1507 1 soutěž
2018/2019 1 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 2170 2184 Mička Josef TJ Žďár nad Sázavou D 1352 1388 1 soutěž
2017/2018 10 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 2170 2189 Vencelides Petr TJ Sokol Nové Veselí 0 1435 1 soutěž
2017/2018 9 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 2170 2189 Dejmek Tomáš ZŠ O.Březiny Jihlava 0 1202 1 soutěž
2017/2018 8 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 2170 2189 Fišar Josef TJ Žďár nad Sázavou D 2067 2070 ½ soutěž
2017/2018 7 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 2170 2189 Prášil Pavel TJ Sokol Jámy 1716 1710 1 soutěž
2017/2018 6 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 2170 2189 Váhala Marek Gambit Jihlava F 0 1083 1 soutěž
2017/2018 5 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 2170 2189 Zikuška Miloslav TJ Sokol Nové Veselí 0 1644 1 soutěž
2017/2018 4 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 2170 2189 Martinek Erik ZŠ O.Březiny Jihlava 0 1248 1 soutěž
2017/2018 3 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 2170 2189 Fišar Josef TJ Žďár nad Sázavou D 2074 2070 0 soutěž
2017/2018 2 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 2170 2189 Prášil Pavel TJ Sokol Jámy 1716 1710 1 soutěž
2017/2018 1 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 2170 2189 Straka Jan Gambit Jihlava F 1392 1411 1 soutěž
2016/2017 10 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 2170 2171 Vokoun Tomáš TJ Žďár nad Sázavou D 1371 1384 1 soutěž
2016/2017 9 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 2170 2171 Zikuška Miloslav TJ Sokol Nové Veselí 1643 1 soutěž
2016/2017 8 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 2170 2171 Janák Libor ŠK Caissa Třebíč D 1613 1 soutěž
2016/2017 7 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 2170 2171 Zelenka Petr TJ Žďár nad Sázavou E 1435 1435 1 soutěž
2016/2017 6 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 2170 2171 Fousek Jan TJ Sokol Jámy 1382 1 soutěž
2016/2017 5 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 2170 2171 Vokoun Tomáš TJ Žďár nad Sázavou D 1371 1384 1 soutěž
2016/2017 3 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 2170 2171 Janák Libor ŠK Caissa Třebíč D 1613 1 soutěž
2016/2017 2 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 2170 2171 Zelenka Petr TJ Žďár nad Sázavou E 1435 1435 1 soutěž
2016/2017 1 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 2170 2171 Fousek Jan TJ Sokol Jámy 1382 1 soutěž
2015/2016 9 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 2170 2171 Černý Stanislav TJ Sokol Nové Veselí 1578 1 soutěž
2015/2016 7 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 2170 2171 Fousek Jan TJ Žďár nad Sázavou D 1382 1 soutěž
2015/2016 6 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 2170 2171 Zeman Jan TJ Spartak Velké Meziříčí B 1551 1 soutěž
2015/2016 5 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 2170 2171 Rosecký Zdeněk TJ Sokol Jámy 1770 1729 1 soutěž
2015/2016 4 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 2170 2171 Bílek Roman TJ Sokol Nové Veselí 1888 1935 1 soutěž
2015/2016 3 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 2170 2171 Vojtěch Ladislav TJ Spartak Velká Bíteš 2040 2078 ½ soutěž
2015/2016 2 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 2170 2171 Fousek Jan TJ Žďár nad Sázavou D 1382 1 soutěž
2015/2016 1 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 2170 2171 Dvořák Dominik TJ Spartak Velké Meziříčí B 1622 1 soutěž
2014/2015 9 Rovečné A 2170 2194 Trmač Radek Adamov B 1758 1746 ½ soutěž
2014/2015 7 Rovečné A 2170 2194 Kaderka Tomáš Lipůvka 1735 ½ soutěž
2014/2015 6 Rovečné A 2170 2194 Pokladník Martin Sloup B 1899 ½ soutěž
2014/2015 4 Rovečné A 2170 2194 Petr Ladislav Boskovice B 1869 1 soutěž
2014/2015 3 Rovečné A 2170 2194 Matuška Jan Jedovnice 1780 1 soutěž
2014/2015 2 Rovečné A 2170 2194 Hnilička Michal Rudice B 1833 1788 1 soutěž
2014/2015 9 ŠK DDM Bystřice nad Pernšt. 2170 2194 Rosecký Zdeněk Sokol Jámy 1770 1725 ½ soutěž
2014/2015 7 ŠK DDM Bystřice nad Pernšt. 2170 2194 Musil Pavel TJ Sokol Nové Veselí 1602 ½ soutěž
2014/2015 6 ŠK DDM Bystřice nad Pernšt. 2170 2194 Zeman Jan Spartak Velké Meziříčí B 1549 1 soutěž
2014/2015 2 ŠK DDM Bystřice nad Pernšt. 2170 2194 Musil Pavel TJ Sokol Nové Veselí 1602 1 soutěž
2014/2015 1 ŠK DDM Bystřice nad Pernšt. 2170 2194 Dvořák Dominik Spartak Velké Meziříčí B 1628 1 soutěž
2013/2014 8 Rovečné A 2170 2179 Šebek Jan Adamov B 1833 1 soutěž
2013/2014 3 Rovečné A 2170 2179 Zemánek Jan Jevíčko B 1849 1910 ½ soutěž
2013/2014 10 ŠK DDM Bystřice n.Pernšt. 2170 2179 Rosecký Zdeněk TJ Žďár nad Sázavou D 1770 1740 1 soutěž
2013/2014 8 ŠK DDM Bystřice n.Pernšt. 2170 2179 Černý Stanislav TJ Sokol Nové Veselí 1604 1 soutěž
2013/2014 7 ŠK DDM Bystřice n.Pernšt. 2170 2179 Bukáček Lubomír Sokol Jámy 1726 1722 1 soutěž
2013/2014 6 ŠK DDM Bystřice n.Pernšt. 2170 2179 Doktorová Alice Jiskra Havlíčkův Brod E 1440 1499 1 soutěž
2013/2014 5 ŠK DDM Bystřice n.Pernšt. 2170 2179 Rosecký Zdeněk TJ Žďár nad Sázavou D 1770 1740 1 soutěž
2013/2014 3 ŠK DDM Bystřice n.Pernšt. 2170 2179 Zikuška Miloslav TJ Sokol Nové Veselí 1662 1 soutěž
2013/2014 2 ŠK DDM Bystřice n.Pernšt. 2170 2179 Bukáček Lubomír Sokol Jámy 1726 1722 1 soutěž
2013/2014 1 ŠK DDM Bystřice n.Pernšt. 2170 2179 Čech Martin Jiskra Havlíčkův Brod E 1694 1671 1 soutěž
2012/2013 3 TJ Žďár nad Sázavou B 2169 2168 Večeřa Pavel TJ Žďár nad Sázavou A 2205 2229 ½ soutěž
2012/2013 2 TJ Žďár nad Sázavou B 2169 2168 Volák Michal TJ Spartak Pelhřimov A 2176 2194 ½ soutěž
2012/2013 10 ŠK DDM Bystřice nad Pern. 2169 2168 Prášil Pavel Sokol Jámy 1606 1 soutěž
2012/2013 9 ŠK DDM Bystřice nad Pern. 2169 2168 Kučera Miloslav Spartak Velké Meziříčí B 1595 1 soutěž
2012/2013 8 ŠK DDM Bystřice nad Pern. 2169 2168 Řezáč Rudolf TJ Žďár nad Sázavou D 1414 1 soutěž
2012/2013 5 ŠK DDM Bystřice nad Pern. 2169 2168 Prášil Pavel Sokol Jámy 1606 1 soutěž
2012/2013 3 ŠK DDM Bystřice nad Pern. 2169 2168 Řezáč Rudolf TJ Žďár nad Sázavou D 1414 1 soutěž
2012/2013 2 ŠK DDM Bystřice nad Pern. 2169 2168 Černý Stanislav TJ Sokol Nové Veselí 1613 1 soutěž
2011/2012 7 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 2173 2161 Bukáček Lubomír Sokol Jámy 1785 1742 1 soutěž
2011/2012 6 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 2173 2161 Caha Jan Sokol Opatov 1832 1 soutěž
2011/2012 5 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 2173 2161 Černý Stanislav TJ Sokol Nové Veselí 1620 1 soutěž
2011/2012 4 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 2173 2161 Marek Aleš SFIALA Gambit Jihlava E 1507 1 soutěž
2011/2012 3 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 2173 2161 Kučera Miloslav Spartak Velké Meziříčí B 1564 1 soutěž
2011/2012 2 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 2173 2161 Rosecký Zdeněk TJ Žďár nad Sázavou C 1000 1 soutěž
2010/2011 7 TJ Žďár nad Sázavou A 2183 Čtveráček Milan Spartak Velké Meziříčí A 1741 1 soutěž
2010/2011 10 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 2183 Krásenský Jakub Sokol Bedřichov 'C' 1807 1 soutěž
2010/2011 9 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 2183 Novotný Richard TJ Spartak Třebíč 1888 ½ soutěž
2010/2011 7 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 2183 Svoboda František ŠK Caissa Třebíč 'D' 1699 0 soutěž
2010/2011 6 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 2183 Vašut Karel TJ Žďár nad Sázavou 'B' 2161 ½ soutěž
2010/2011 5 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 2183 Vyhnanovský Petr Sokol Bedřichov 'C' 1751 1 soutěž
2010/2011 4 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 2183 Walek Petr TJ Spartak Třebíč 1752 0 soutěž
2010/2011 3 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 2183 Polanský Jiří SFiala Gambit Jihlava 'C' 1731 1 soutěž
2010/2011 2 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 2183 Svoboda František ŠK Caissa Třebíč 'D' 1699 1 soutěž
2010/2011 1 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 2183 Vašut Karel TJ Žďár nad Sázavou 'B' 2161 ½ soutěž
2009/2010 10 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 2200 Svoboda František ŠK Caissa ETIMEX Třebíč 'D' 1626 1 soutěž
2009/2010 9 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 2200 Polanský Jiří SFiala Gambit Jihlava 'B' 1695 1 soutěž
2009/2010 8 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 2200 Košut Tomáš TJ Spartak Třebíč 'B' 1623 1 soutěž
2009/2010 7 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 2200 Seidl Štěpán Sokol Bedřichov 'B' 1983 1 soutěž
2009/2010 6 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 2200 Kodys Stanislav TJ Žďár nad Sázavou 'C' 1749 1 soutěž
2009/2010 5 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 2200 Svoboda František ŠK Caissa ETIMEX Třebíč 'D' 1626 1 soutěž
2009/2010 2 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 2200 Seidl Štěpán Sokol Bedřichov 'B' 1983 ½ soutěž
2009/2010 1 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 2200 Kodys Stanislav TJ Žďár nad Sázavou 'C' 1749 1 soutěž
2009/2010 4 TJ Žďár nad Sázavou 2200 Pekař Václav TJ Jiskra Litomyšl 2038 0 soutěž
2009/2010 3 TJ Žďár nad Sázavou 2200 Bernard Borek AKIS Pardubice 2337 0 soutěž
2008/2009 11 TJ Žďár n. Sázavou A 2195 Riška Lubomír SPgŠ+G Znojmo A 2232 ½ soutěž
2008/2009 10 TJ Žďár n. Sázavou A 2195 Čížek Antonín ŠK Caissa Třebíč B 2216 ½ soutěž
2008/2009 9 TJ Žďár n. Sázavou A 2195 Vyskočil Neklan Pila Ořechov A 2296 0 soutěž
2008/2009 8 TJ Žďár n. Sázavou A 2195 Pisk Petr ŠK Bohemia Pardubice A 2322 ½ soutěž
2008/2009 7 TJ Žďár n. Sázavou A 2195 Vařejčko Josef TJ Sokol Zaječice A 2233 0 soutěž
2008/2009 6 TJ Žďár n. Sázavou A 2195 Košata Jan ŠK Kuřim KME-DDM A 2124 ½ soutěž
2008/2009 4 TJ Žďár n. Sázavou A 2195 Karásek Lukáš ŠK Gordic Jihlava B 2229 ½ soutěž
2008/2009 3 TJ Žďár n. Sázavou A 2195 Donnert Milan ŠK Duras BVK-Královo Pole B 2181 0 soutěž
2008/2009 2 TJ Žďár n. Sázavou A 2195 Jirásek Pavel ŠK Vysoké Mýto 2262 ½ soutěž
2008/2009 1 TJ Žďár n. Sázavou A 2195 Novotný Michal 2222 ŠK Polabiny B 2263 0 soutěž
2008/2009 10 ŠK DDM Bystřice nad Pernšt. 2195 Černý Stanislav Sokol Nové Veselí 1611 1 soutěž
2008/2009 8 ŠK DDM Bystřice nad Pernšt. 2195 Kříž Daniel TJ Žďár nad Sázavou D 1890 1 soutěž
2008/2009 7 ŠK DDM Bystřice nad Pernšt. 2195 Kunc Jaroslav Sokol Jámy 1570 1 soutěž
2008/2009 1 ŠK DDM Bystřice nad Pernšt. 2195 Kučera Miloslav Spartak Velké Meziříčí B 1534 1 soutěž
2007/2008 10 TJ ŽĎAS Žďár nad Sázavou B 2177 Göth Jiří SFIALA Gambit Jihlava A 2109 ½ soutěž
2007/2008 9 TJ ŽĎAS Žďár nad Sázavou B 2177 Pártl Ondřej TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1933 1 soutěž
2007/2008 8 TJ ŽĎAS Žďár nad Sázavou B 2177 Pavlíček Robert Jiskra Humpolec A 1985 ½ soutěž
2007/2008 7 TJ ŽĎAS Žďár nad Sázavou B 2177 Volák Michal TJ Spartak Pelhřimov A 2153 0 soutěž
2007/2008 6 TJ ŽĎAS Žďár nad Sázavou B 2177 Seidl Pavel TJ Sokol Bedřichov-Jihlava B 1877 1 soutěž
2007/2008 3 TJ ŽĎAS Žďár nad Sázavou B 2177 Mezlík Stanislav TJ Spartak Třebíč A 1897 0 soutěž
2007/2008 2 TJ ŽĎAS Žďár nad Sázavou B 2177 Běloušek Michal ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 2048 0 soutěž
2007/2008 1 TJ ŽĎAS Žďár nad Sázavou B 2177 Bělohlávek Petr ŠK Caissa Třebíč B 2207 1 soutěž
2007/2008 11 TJ ŽďAS ŽďÁR NAD SÁZAVOU A 2177 Donnert Milan ŠK DURAS BVK -KRÁLOVO POLE C 2190 1 soutěž
2007/2008 10 TJ ŽďAS ŽďÁR NAD SÁZAVOU A 2177 Šenkýř Vladimír ŠK GORDIC JIHLAVA B 2196 ½ soutěž
2007/2008 9 TJ ŽďAS ŽďÁR NAD SÁZAVOU A 2177 Kourek Jozef 2222 ŠK POLABINY C 2221 ½ soutěž
2007/2008 8 TJ ŽďAS ŽďÁR NAD SÁZAVOU A 2177 Hájek Jiří ŠK VYSOKÉ MÝTO A 2121 ½ soutěž
2007/2008 7 TJ ŽďAS ŽďÁR NAD SÁZAVOU A 2177 Horák Miroslav TJ NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU A 1975 1 soutěž
2007/2008 6 TJ ŽďAS ŽďÁR NAD SÁZAVOU A 2177 Nový Martin ŠK 64 BRNO A 2122 ½ soutěž
2007/2008 5 TJ ŽďAS ŽďÁR NAD SÁZAVOU A 2177 Nehybka Jiří OREL OŘECHOV A 2243 0 soutěž
2007/2008 4 TJ ŽďAS ŽďÁR NAD SÁZAVOU A 2177 Němec Pavel 2222 ŠK POLABINY B 2267 ½ soutěž
2007/2008 3 TJ ŽďAS ŽďÁR NAD SÁZAVOU A 2177 Čížek Antonín ŠK CAISSA TŘEBÍČ A 2213 1 soutěž
2007/2008 2 TJ ŽďAS ŽďÁR NAD SÁZAVOU A 2177 Škeřík Karel TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2138 1 soutěž
2007/2008 1 TJ ŽďAS ŽďÁR NAD SÁZAVOU A 2177 Jurka Miroslav BYDO ZAKŘANY A 2325 ½ soutěž
2006/2007 11 TJ ŽDAS ŽDÁR N.SÁZAVOU 2134 Makeš Martin EUROKOMPLEX AUTOSKLA 2101 1 soutěž
2006/2007 10 TJ ŽDAS ŽDÁR N.SÁZAVOU 2134 Horák Miroslav TJ NÁMĚŠŤNAD OSLAVOU 2017 1 soutěž
2006/2007 9 TJ ŽDAS ŽDÁR N.SÁZAVOU 2134 Markovič Ivan ŠK BYDO ZAKŘANY A 2209 1 soutěž
2006/2007 8 TJ ŽDAS ŽDÁR N.SÁZAVOU 2134 Fojtách Ivan TJ ZNOJMO A 2012 1 soutěž
2006/2007 7 TJ ŽDAS ŽDÁR N.SÁZAVOU 2134 Vykydal František ŠK LOKOMOTIVA BRNO C 2157 ½ soutěž
2006/2007 6 TJ ŽDAS ŽDÁR N.SÁZAVOU 2134 Fiedler Bedřich 2222 ŠK POLABINY C 2091 ½ soutěž
2006/2007 5 TJ ŽDAS ŽDÁR N.SÁZAVOU 2134 Jelínek Václav ŠK GORDIC JIHLAVA B 2066 1 soutěž
2006/2007 4 TJ ŽDAS ŽDÁR N.SÁZAVOU 2134 Hájek Jiří TJ SOKOL ZAJEČICE 2133 1 soutěž
2006/2007 3 TJ ŽDAS ŽDÁR N.SÁZAVOU 2134 Komárková Magdaléna TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2056 0 soutěž
2006/2007 2 TJ ŽDAS ŽDÁR N.SÁZAVOU 2134 Donnert Milan ŠK DURAS BVK-KRÁLOVO POLE C 2167 0 soutěž
2006/2007 1 TJ ŽDAS ŽDÁR N.SÁZAVOU 2134 Chládek Vlastimil ŠK GARDE LIPOVEC 2033 ½ soutěž
2006/2007 11 TJ Žďas Žďár nad Sázavou B 2134 Netušil Jakub TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1930 1 soutěž
2006/2007 10 TJ Žďas Žďár nad Sázavou B 2134 Kořínková Eva ŠK Sklo Bohemia Světlá n.S. A 1716 ½ soutěž
2006/2007 9 TJ Žďas Žďár nad Sázavou B 2134 Bělohlávek Petr ŠK Caissa Třebíč A 2182 ½ soutěž
2006/2007 8 TJ Žďas Žďár nad Sázavou B 2134 Sedláček Mojmír SFiala Gambit Jihlava A 2006 1 soutěž
2006/2007 7 TJ Žďas Žďár nad Sázavou B 2134 Pavlíček Robert TJ Sokol Bedřichov A 2000 ½ soutěž
2006/2007 6 TJ Žďas Žďár nad Sázavou B 2134 Reichel Tomáš TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1706 1 soutěž
2006/2007 3 TJ Žďas Žďár nad Sázavou B 2134 Mičulka Petr TJ Náměšť nad Oslavou B 1956 1 soutěž
2006/2007 2 TJ Žďas Žďár nad Sázavou B 2134 Kulovaný Radomír TJ Spartak Třebíč A 1762 1 soutěž
2006/2007 1 TJ Žďas Žďár nad Sázavou B 2134 Seidl Antonín TJ Sokol Bedřichov B 1796 1 soutěž
2005/2006 11 Žďas Žďár nad Sáz. B 2126 Lampíř Tomáš TJ Náměšť nad Osl. B 2017 ½ soutěž
2005/2006 7 Žďas Žďár nad Sáz. B 2126 Motáček Vladimír Gambit Jihlava A 2055 ½ soutěž
2005/2006 6 Žďas Žďár nad Sáz. B 2126 Bělohlávek Petr ŠK Caissa Třebíč A 2182 ½ soutěž
2005/2006 4 Žďas Žďár nad Sáz. B 2126 Tomášek Milan Žďas Žďár nad Sáz. A 2256 ½ soutěž
2005/2006 3 Žďas Žďár nad Sáz. B 2126 Kulovaný Radomír TJ Spartak Třebíč A 1576 1 soutěž
2005/2006 2 Žďas Žďár nad Sáz. B 2126 Pártl Ondřej TJ Jiskra Havl. Brod B 1949 1 soutěž
2005/2006 1 Žďas Žďár nad Sáz. B 2126 Rosecký Tomáš ŠK SB Světlá nad Sáz. A 1962 1 soutěž
2004/2005 11 Žďas Žďár n/Sáz. B 2131 Bína Josef 1.ŠK Jihlava A 2074 1 soutěž
2004/2005 8 Žďas Žďár n/Sáz. B 2131 Pavlíček Robert MC Softw. Humpolec 1966 1 soutěž
2004/2005 6 Žďas Žďár n/Sáz. B 2131 Volák Michal Sp. Pelhřimov A 2158 0 soutěž
2004/2005 5 Žďas Žďár n/Sáz. B 2131 Milostný Miloš TJ Třebíč 1910 1 soutěž
2004/2005 3 Žďas Žďár n/Sáz. B 2131 Žák Martin JE Dukovany A 1660 1 soutěž
2004/2005 2 Žďas Žďár n/Sáz. B 2131 Netušil Jakub Jiskra Havl.Brod A 1984 1 soutěž
2004/2005 1 Žďas Žďár n/Sáz. B 2131 Nakov Krasimir Sokol Jámy A 1904 1 soutěž
2003/2004 11 Žďár C 2098 Žák Martin Dukovany A 1639 1 soutěž
2003/2004 10 Žďár C 2098 Strnad Václav Pelhřimov A 2082 ½ soutěž
2003/2004 9 Žďár C 2098 Žigo Viktor Bedřichov A 2262 0 soutěž
2003/2004 8 Žďár C 2098 Rosecký Jan Havlíčkův Brod B 1956 1 soutěž
2003/2004 6 Žďár C 2098 Novotný Bohuslav Třebíč 2145 ½ soutěž
2003/2004 5 Žďár C 2098 Kozlíček Lubomír Gambit Jihlava A 2155 ½ soutěž
2003/2004 4 Žďár C 2098 Prouza Milan Velká Bíteš 1 soutěž
2003/2004 3 Žďár C 2098 Kochanek Jiří Jámy A 1904 1 soutěž
2003/2004 2 Žďár C 2098 Bukáček Lubomír Žďár B 2088 ½ soutěž