Hráč Jasný Stanislav

Jasný Stanislav

User Pic
Jméno: Jasný Stanislav
Oddíl: Beskydská šachová škola z.s.
Výkonnostní třída / Titul: IM
Elo národní: 2304
Elo mezinárodní: 2315
ID: 4085
FIDE ID: 311030
Rok narození: 1978
Třída rozhodčího: 3
Třída trenéra: 2
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2020/2021 1 ŠK Vsetín 2314 2304 Sopur Lech Slavoj Český Těšín 2414 ½ soutěž
2019/2020 11 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 2316 2318 Nytra Petr SK Slavia Orlová "D" 1933 1970 1 soutěž
2019/2020 10 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 2316 2318 Kotlář Jarmil TJ Slovan Havířov "B" 1893 1921 1 soutěž
2019/2020 9 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 2322 2318 Hanák Tomáš Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 1931 1945 1 soutěž
2019/2020 6 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 2322 2318 Gnida Patrik Sokol Brušperk 2233 2210 1 soutěž
2019/2020 3 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 2325 2327 Malyrz Ladislav Slavoj Český Těšín "B" 1879 1857 1 soutěž
2019/2020 2 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 2325 2327 Walica Roman TJ Vendryně 2081 2072 1 soutěž
2019/2020 11 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2316 2318 Cvek Robert ŠK Slavoj Poruba "B" 2491 2499 ½ soutěž
2019/2020 10 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2316 2318 Kratochvíl Josef ŠK Gordic 2266 2261 0 soutěž
2019/2020 9 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2322 2318 Wiewiora Eneasz Slavoj Český Těšín 2313 0 ½ soutěž
2019/2020 7 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2322 2318 Húsek Martin ŠK Staré Město 2206 2205 0 soutěž
2019/2020 6 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2322 2318 Koziol Kamil TJ Ostrava 2323 0 ½ soutěž
2019/2020 5 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2322 2327 Polák Tomáš Moravská Slavia Brno "B" 2548 2518 0 soutěž
2019/2020 4 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2325 2327 Šimáček Pavel Zbrojovka Vsetín 2477 2475 0 soutěž
2019/2020 3 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2325 2327 Ponížil Cyril Šachy Hošťálková 2502 2486 0 soutěž
2019/2020 1 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2326 2327 Fiedorek Michal Panda Rychnov n. K. 1 soutěž
2019/2020 6 BŠŠ Frýdek-Místek 2322 2318 Kriebel Tadeáš 1. Novoborský šachový klub 2517 2510 0 soutěž
2019/2020 5 BŠŠ Frýdek-Místek 2322 2318 Šuráň Jan Výstaviště Lysá nad Labem 2383 2401 ½ soutěž
2019/2020 4 BŠŠ Frýdek-Místek 2325 2327 Bureš Jaroslav ŠK Slavoj Poruba 2385 2385 ½ soutěž
2019/2020 3 BŠŠ Frýdek-Místek 2325 2327 Walek Petr Labortech Ostrava 2248 2236 ½ soutěž
2019/2020 2 BŠŠ Frýdek-Místek 2326 2327 Vlasák Lukáš ŠK Zikuda Turnov 2423 2417 0 soutěž
2019/2020 1 BŠŠ Frýdek-Místek 2326 2327 Pecháč Jerguš GASCO Pardubice 2435 0 0 soutěž
2018/2019 9 Beskydska sachova skola 2347 2346 Hollan Martin Slavoj Cesky Tesin 2387 2406 1 soutěž
2018/2019 8 Beskydska sachova skola 2361 2346 Žilka Štěpán 1. Novoborsky SK 2533 2518 0 soutěž
2018/2019 7 Beskydska sachova skola 2361 2346 Kovář Vojtěch Siesta Solution Unichess A 2237 2240 ½ soutěž
2018/2019 6 Beskydska sachova skola 2365 2346 Talla Vladimír Labortech Ostrava 2399 2400 ½ soutěž
2018/2019 5 Beskydska sachova skola 2365 2346 Caletka Radomír SK Slavoj Poruba 2279 2310 ½ soutěž
2018/2019 4 Beskydska sachova skola 2371 2359 Votava Jan GASCO Pardubice 2531 2524 ½ soutěž
2018/2019 3 Beskydska sachova skola 2375 2359 Studnička Tomáš SK ZIKUDA Turnov 2304 2286 0 soutěž
2018/2019 11 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2347 2346 Michalík Peter TŽ Třinec 2577 2504 0 soutěž
2018/2019 10 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2353 2346 Fiala Václav Jezdci Jundrov 2307 2256 0 soutěž
2018/2019 8 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2361 2346 Hába Petr ŠK Gordic 2446 2433 ½ soutěž
2018/2019 7 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2361 2346 Roubalík Jakub Šachy Hošťálková 2412 2377 0 soutěž
2018/2019 5 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2365 2346 Caletka Radomír TJ Ostrava 2279 2310 0 soutěž
2018/2019 4 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2371 2359 Bělunek Vladimír TJ Tatran Litovel 2208 2205 ½ soutěž
2018/2019 3 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2375 2359 Malinovský Karel Slavia Kroměříž 2460 2462 0 soutěž
2018/2019 1 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2375 2359 Mrázek Lumír SK Slavia Orlová 2356 2325 ½ soutěž
2017/2018 11 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2379 2365 Molenda Marcin Slavoj Český Těšín 2381 0 ½ soutěž
2017/2018 10 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2383 2365 Roubalík Jakub Šachy Hošťálková 2385 2378 0 soutěž
2017/2018 9 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2383 2365 Malinovský Karel Slavia Kroměříž 2483 2476 ½ soutěž
2017/2018 8 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2379 2365 Rakús Pavel KVS Ekodivize Opava 2237 2225 ½ soutěž
2017/2018 7 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2379 2365 Štohl Igor TŽ Třinec 2504 0 ½ soutěž
2017/2018 6 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2377 2365 Obšivač Josef Agentura 64 Grygov 2335 2360 ½ soutěž
2017/2018 5 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2377 2365 Hába Petr ŠK Gordic 2439 2442 ½ soutěž
2017/2018 4 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2383 2365 Ramík Zdeněk Lokomotiva Brno A 2173 2269 1 soutěž
2017/2018 3 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2383 2365 Koziol Kamil TJ Ostrava "A" 2262 0 1 soutěž
2017/2018 1 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2367 2348 Sabuk Piotr Panda Rychnov nad Kněžnou A 2393 0 soutěž
2017/2018 11 BSS Frydek-Mistek 2379 2365 Klíma Lukáš SK Slavoj Poruba 2317 2277 ½ soutěž
2017/2018 10 BSS Frydek-Mistek 2379 2365 Rašík Vítězslav Labortech Ostrava 2460 2468 ½ soutěž
2017/2018 9 BSS Frydek-Mistek 2379 2365 Mohapl Petr Tatran Litovel 2043 2037 1 soutěž
2017/2018 8 BSS Frydek-Mistek 2379 2365 Worek Joanna SK mesta Lysa nad Labem 2281 2315 1 soutěž
2017/2018 7 BSS Frydek-Mistek 2379 2365 Jansa Vlastimil Vystaviste Lysa nad Labem 2445 2440 ½ soutěž
2017/2018 6 BSS Frydek-Mistek 2377 2365 Jaracz Pavel SK Zikuda Turnov 2465 0 ½ soutěž
2017/2018 5 BSS Frydek-Mistek 2377 2365 Půlpán Jakub GASCO Pardubice 2403 2417 ½ soutěž
2017/2018 4 BSS Frydek-Mistek 2383 2365 Vyskočil Neklan SK DURAS BVK Kralovo Pole 2327 2301 1 soutěž
2017/2018 3 BSS Frydek-Mistek 2383 2365 Holemář David Moravska Slavia Brno 2305 2290 1 soutěž
2017/2018 2 BSS Frydek-Mistek 2383 2365 Jurčík Martin Unichess 2328 0 ½ soutěž
2016/2017 10 BSS Frydek Mistek 2367 2353 Chytilek Roman SK DURAS BVK Kralovo Pole 2328 2337 ½ soutěž
2016/2017 9 BSS Frydek Mistek 2367 2353 Bělunek Vladimír Tatran Litovel 2260 2254 1 soutěž
2016/2017 8 BSS Frydek Mistek 2367 2353 Oral Tomáš Vystaviste Lysa nad Labem 2503 2518 0 soutěž
2016/2017 7 BSS Frydek Mistek 2367 2353 Špaček Petr SK mesta Lysa nad Labem 2373 2362 1 soutěž
2016/2017 6 BSS Frydek Mistek 2367 2353 Babula Vlastimil 1. Novoborsky SK 2561 2560 0 soutěž
2016/2017 5 BSS Frydek Mistek 2367 2353 Kovář Vojtěch Prestige Photo Unichess 2346 2341 ½ soutěž
2016/2017 4 BSS Frydek Mistek 2367 2353 Talla Vladimír Labortech Ostrava 2426 2440 ½ soutěž
2016/2017 3 BSS Frydek Mistek 2367 2353 Adámek Jiří SK Slavoj Poruba 2363 2344 1 soutěž
2016/2017 2 BSS Frydek Mistek 2367 2353 Půlpán Jakub SK Rapid Pardubice 2337 2314 0 soutěž
2016/2017 1 BSS Frydek Mistek 2367 2353 Svoboda Václav SK AD Jicin 2410 2405 0 soutěž
2016/2017 11 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2367 2353 Tikovský Alexandr Moravská Slavia Brno 2187 2198 1 soutěž
2016/2017 10 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2367 2353 Caletka Radomír KVS EKODIVIZE Opava 2331 2347 1 soutěž
2016/2017 9 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2367 2353 Břečka Ivan TJ Ostrava 2317 2320 0 soutěž
2016/2017 8 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2367 2353 Sosna Jan ŠK Staré Město 2340 2319 ½ soutěž
2016/2017 7 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2367 2353 Píza Vlastimil ŠK Gordic Jihlava 2273 2284 1 soutěž
2016/2017 6 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2367 2353 Pacl Václav Baník Havířov 2115 2132 ½ soutěž
2016/2017 5 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2367 2353 Kaňovský David Agentura 64 Grygov 2455 2449 ½ soutěž
2016/2017 4 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2367 2353 Malinovský Karel Slavia Kroměříž 2454 2454 0 soutěž
2016/2017 3 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2367 2353 Havelka Josef Region Panda 2271 2257 0 soutěž
2016/2017 2 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2367 2353 Roubalík Jakub ŠK Zlín 2406 2375 0 soutěž
2016/2017 1 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2367 2353 Szczepkowska-Horowska Karina TŽ Třinec 2405 2303 1 soutěž
2015/2016 11 BŠŠ Frýdek-Místek 2367 2353 Krajina Aleš Labortech Ostrava 2176 2178 ½ soutěž
2015/2016 10 BŠŠ Frýdek-Místek 2367 2353 Adámek Jiří ŠK Slavoj Poruba 2363 2344 1 soutěž
2015/2016 9 BŠŠ Frýdek-Místek 2367 2353 Sikora Jan TŽ Třinec 2252 2210 1 soutěž
2015/2016 8 BŠŠ Frýdek-Místek 2367 2353 Babula Vlastimil 1. Novoborský ŠK 2561 2560 0 soutěž
2015/2016 7 BŠŠ Frýdek-Místek 2367 2353 Sodoma Jan Zikuda Turnov 2337 2337 0 soutěž
2015/2016 6 BŠŠ Frýdek-Místek 2367 2353 Londýn Radek ŠK města Lysá nad Labem B 2401 2388 ½ soutěž
2015/2016 5 BŠŠ Frýdek-Místek 2367 2353 Jansa Vlastimil Výstaviště Lysá nad Labem 2447 2477 0 soutěž
2015/2016 4 BŠŠ Frýdek-Místek 2367 2353 Bernášek Jan Rapid Pardubice 2508 2510 1 soutěž
2015/2016 3 BŠŠ Frýdek-Místek 2367 2353 Orság Milan AD Mahrla Praha 2340 1000 ½ soutěž
2015/2016 2 BŠŠ Frýdek-Místek 2367 2353 Chytilek Roman ŠK Duras BVK 2328 2337 ½ soutěž
2015/2016 1 BŠŠ Frýdek-Místek 2367 2353 Straka Vojtěch Tatran Litovel 2323 2311 0 soutěž
2015/2016 11 Beskydská šachová škola F-M "B" 2367 2353 Bažant Petr ŠK Staré Město "A" 2332 2340 0 soutěž
2015/2016 10 Beskydská šachová škola F-M "B" 2367 2353 Pekař Václav TJ Štefanydes Polička 2176 2187 1 soutěž
2015/2016 9 Beskydská šachová škola F-M "B" 2367 2353 Blahynka Martin Moravská Slavia Brno\r "A" 2420 2293 1 soutěž
2015/2016 8 Beskydská šachová škola F-M "B" 2367 2353 Olšar Jaroslav ŠK Karviná "A" 2227 2205 ½ soutěž
2015/2016 6 Beskydská šachová škola F-M "B" 2367 2353 Biolek Richard A64 VALOZ Grygov\r 2464 2451 0 soutěž
2015/2016 5 Beskydská šachová škola F-M "B" 2367 2353 Talla Vladimír SK Slavia Orlová "A" 2426 2440 0 soutěž
2015/2016 4 Beskydská šachová škola F-M "B" 2367 2353 Černín Radim KVS EKODIVIZE Opava 2285 2276 1 soutěž
2015/2016 1 Beskydská šachová škola F-M "B" 2367 2353 Rubal Adam ŠK Zlín "A" 2310 2295 0 soutěž
2014/2015 11 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 2416 2388 Pazdziora Michal SK Stonava 2233 2246 0 soutěž
2014/2015 9 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 2416 2388 Pilch Roman TŽ Třinec "C" 2112 2108 1 soutěž
2014/2015 6 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 2416 2388 Cudnik Andrzej OS Rychvald "A" 2040 1 soutěž
2014/2015 2 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 2416 2388 Mohyla Tomáš Baník Havířov "C" 2077 2048 ½ soutěž
2014/2015 10 Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2416 2388 Krčál Michal ŠK Zlín „A“ 2246 2248 1 soutěž
2014/2015 9 Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2416 2388 Sabuk Piotr Region Panda Rychnov nad Kněžnou 2303 1 soutěž
2014/2015 8 Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2416 2388 Půlpán Jakub TJ ŠO Chrudim 2300 2267 1 soutěž
2014/2015 7 Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2416 2388 Nepomucký Ondřej ŠK Duras BVK „B“ 2267 2261 1 soutěž
2014/2015 6 Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2416 2388 Černín Radim KVS EKODIVIZE Opava "A" 2258 2260 1 soutěž
2014/2015 5 Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2416 2388 Mudrák Josef Slavia Kroměříž „A“ 2337 2345 1 soutěž
2014/2015 4 Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2416 2388 Plát Vojtěch Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. „A“ 2432 2416 0 soutěž
2014/2015 3 Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2416 2388 Sosna Jan ŠK Staré Město „A“ 2364 2352 ½ soutěž
2014/2015 2 Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2416 2388 Polák Tomáš ŠK Duras BVK „A“ 2513 2514 0 soutěž
2014/2015 10 BŠŠ Frýdek-Místek 2416 2388 Kriebel Tadeáš 1. ŠK Novoborský 2428 2412 0 soutěž
2014/2015 9 BŠŠ Frýdek-Místek 2416 2388 Bělunek Vladimír Ancora Tatran Litovel 2241 2224 0 soutěž
2014/2015 8 BŠŠ Frýdek-Místek 2416 2388 Olšar Jaroslav ŠK Karviná 2221 2241 0 soutěž
2014/2015 7 BŠŠ Frýdek-Místek 2416 2388 Langner Ladislav TŽ Třinec 2370 2377 ½ soutěž
2014/2015 6 BŠŠ Frýdek-Místek 2416 2388 Černoušek Lukáš Rapid Pardubice 2453 2445 ½ soutěž
2014/2015 5 BŠŠ Frýdek-Místek 2416 2388 Kourek Jozef 2222 ŠK Polabiny 2118 2126 ½ soutěž
2014/2015 4 BŠŠ Frýdek-Místek 2416 2388 Meduna Eduard Výstaviště Lysá nad Labem 2370 2363 ½ soutěž
2014/2015 3 BŠŠ Frýdek-Místek 2416 2388 Orság Milan AD Mahrla Praha 2380 2408 0 soutěž
2014/2015 2 BŠŠ Frýdek-Místek 2416 2388 Talla Vladimír Labortech Ostrava 2411 2418 0 soutěž
2014/2015 1 BŠŠ Frýdek-Místek 2416 2388 Sosna Jan Slavoj Ostrava - Poruba 2364 2352 1 soutěž
2013/2014 11 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 2320 2313 Holeksa Miloš TJ Baník Havířov "C" 2023 1999 1 soutěž
2013/2014 9 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 2320 2313 Sobek Jaroslav Inter Petrovice "A" 2328 2326 1 soutěž
2013/2014 7 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 2320 2313 Pilch Roman TŽ Třinec "C" 2119 2114 ½ soutěž
2013/2014 5 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 2320 2313 Mroziak Maciej SK Slavia Orlová "D" 2199 ½ soutěž
2013/2014 11 BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2320 2313 Adámek Jiří Lokomotiva Brno “A“ 2298 2293 ½ soutěž
2013/2014 10 BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2320 2313 Polák Tomáš ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2503 2507 0 soutěž
2013/2014 9 BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2320 2313 Kratochvíl Josef ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2233 2232 ½ soutěž
2013/2014 8 BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2320 2313 Sabol Marian TJ ŠO Chrudim 2308 2309 ½ soutěž
2013/2014 7 BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2320 2313 Karlík Vladimír Slavia Kroměříž “A“ 2274 2261 ½ soutěž
2013/2014 6 BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2320 2313 Malík Jan TJ Ostrava 2257 2242 1 soutěž
2013/2014 5 BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2320 2313 Olšarová Karolína SK Slavia Orlová “A“ 2278 2257 ½ soutěž
2013/2014 4 BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2320 2313 Hrabuša Matej 2222 ŠK Polabiny “A“ 2343 2332 ½ soutěž
2013/2014 3 BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2320 2313 Krčál Michal ŠK Zlín “A“ 2212 2216 ½ soutěž
2013/2014 2 BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2320 2313 Beil Zdeněk TJ Tatran Litovel “B“ 2232 2220 1 soutěž
2013/2014 1 BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2320 2313 Bažant Petr ŠK Staré Město “A“ 2347 2326 1 soutěž
2013/2014 11 BŠŠ Frýdek-Místek 2320 2313 Sosna Jan Slavoj Ostrava - Poruba 2367 2363 1 soutěž
2013/2014 10 BŠŠ Frýdek-Místek 2320 2313 Fiřt Stanislav Labortech Ostrava 2258 2237 1 soutěž
2013/2014 9 BŠŠ Frýdek-Místek 2320 2313 Olšarová Karolína A64 VALOZ Grygov 2278 2257 1 soutěž
2013/2014 8 BŠŠ Frýdek-Místek 2320 2313 Jirovský Miloš Rapid Pardubice 2478 2472 ½ soutěž
2013/2014 6 BŠŠ Frýdek-Místek 2320 2313 Žilka Štěpán 1. Novoborský ŠK 2528 2536 ½ soutěž
2013/2014 5 BŠŠ Frýdek-Místek 2320 2313 Čech Pavel ŠK Zikuda Turnov 2387 2405 ½ soutěž
2013/2014 4 BŠŠ Frýdek-Místek 2320 2313 Lys Josef ŠK Karviná 2192 2210 ½ soutěž
2013/2014 3 BŠŠ Frýdek-Místek 2320 2313 Neděla Vlastimil TŽ Třinec 2304 2287 ½ soutěž
2012/2013 11 Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2303 2260 Lanč Alois Slavia Kroměříž “A“ 2402 2403 0 soutěž
2012/2013 10 Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2303 2260 Zabystrzan Pavel SK Slavia Orlová “A“ 2302 2295 ½ soutěž
2012/2013 9 Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2303 2260 Píza Vlastimil ŠK Gordic Jihlava 2257 2260 1 soutěž
2012/2013 8 Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2303 2260 Pisk Petr ŠK Caissa RHEA Třebíč “A“ 2389 2371 ½ soutěž
2012/2013 7 Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2303 2260 Červený Martin 2222 ŠK Polabiny “B“ 2328 2325 ½ soutěž
2012/2013 6 Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2303 2260 Pacher Milan ŠK Zlín “A“ 2436 0 soutěž
2012/2013 5 Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2303 2260 Vaněk Ladislav Tatran Litovel “B“ 2181 2190 1 soutěž
2012/2013 4 Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2303 2260 Bažant Petr ŠK Staré Město “A“ 2376 2370 1 soutěž
2012/2013 2 Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2303 2260 Bureš Jaroslav A64 PROCLIENT Grygov “B“ 2397 2359 ½ soutěž
2012/2013 1 Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2303 2260 Vyskočil Neklan ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2368 2336 0 soutěž
2012/2013 10 BŠŠ Frýdek-Místek 2303 2260 Michenka Jozef Labortech Ostrava 2352 2348 0 soutěž
2012/2013 9 BŠŠ Frýdek-Místek 2303 2260 Walek Milan TŽ Třinec 2350 2344 0 soutěž
2012/2013 8 BŠŠ Frýdek-Místek 2303 2260 Chura Jan TJ Bohemians Praha 2222 2210 1 soutěž
2012/2013 7 BŠŠ Frýdek-Místek 2303 2260 Cífka Stanislav AD Mahrla Praha 2409 2409 ½ soutěž
2012/2013 6 BŠŠ Frýdek-Místek 2303 2260 Priehoda Vítězslav Výstaviště Lysá nad Labem 2414 2416 ½ soutěž
2012/2013 5 BŠŠ Frýdek-Místek 2303 2260 Heberla Bartlomiej Rapid Pardubice 2536 2538 0 soutěž
2012/2013 2 BŠŠ Frýdek-Místek 2303 2260 Kalod Radek 1. Novoborský ŠK 2497 2494 1 soutěž
2012/2013 1 BŠŠ Frýdek-Místek 2303 2260 Čech Pavel ŠK Zikuda Turnov 2376 2394 0 soutěž
2011/2012 9 BŠŠ Frýdek-Místek 2327 2343 Oborný Lubor Slavoj Ostrava - Poruba 1979 1984 1 soutěž
2011/2012 8 BŠŠ Frýdek-Místek 2327 2343 Krčál Michal ŠK Zlín 2130 2129 1 soutěž
2011/2012 7 BŠŠ Frýdek-Místek 2327 2343 Kočiščák Jiří ŠK Labortech Ostrava 2318 2320 ½ soutěž
2011/2012 4 BŠŠ Frýdek-Místek 2327 2343 Černoušek Lukáš ŠK Rapid Pardubice 2438 2429 ½ soutěž
2011/2012 3 BŠŠ Frýdek-Místek 2327 2343 Čižinský Petr 2222 ŠK Polabiny 2178 2186 0 soutěž
2011/2012 2 BŠŠ Frýdek-Místek 2327 2343 Neckář Lubomír Výstaviště Lysá nad Labem 2367 2382 ½ soutěž
2011/2012 1 BŠŠ Frýdek-Místek 2327 2343 Voříšek Jaroslav TJ Bohemians Praha 2238 2235 ½ soutěž
2011/2012 11 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2327 2343 Břečka Ivan Mittal Ostrava 2314 2316 ½ soutěž
2011/2012 10 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2327 2343 Rakús Pavel MSA Dolní Benešov 2141 2142 1 soutěž
2011/2012 8 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2327 2343 Baier Pavel Baník Havířov A 2157 2141 ½ soutěž
2011/2012 7 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2327 2343 Pacl Václav TJ Slovan Havířov 2179 2166 1 soutěž
2011/2012 6 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2327 2343 Kocián Karel Tatra Kopřivnice 2244 2241 1 soutěž
2011/2012 5 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2327 2343 Caletka Radomír KVS EKODIVIZE Opava 2319 2355 1 soutěž
2011/2012 3 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2327 2343 Kalivoda Jiří Sokol Dobrá 2152 2149 1 soutěž
2011/2012 2 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2327 2343 Židek Václav TJ VOKD Poruba 2176 2162 ½ soutěž
2010/2011 11 Vidče 2351 Smilek Petr Lužná 1817 1 soutěž
2010/2011 8 Vidče 2351 Zajíc Jiří Valašské Meziříčí B 2048 1 soutěž
2010/2011 6 Vidče 2351 Hromada Petr Valašská Polanka 1928 1 soutěž
2010/2011 5 Vidče 2351 Červenka Emil Hošťálková B 1819 1 soutěž
2010/2011 2 Vidče 2351 Michalčák Lubomír Zašová 2102 1 soutěž
2010/2011 1 Vidče 2351 Šulák Radomír MEZ Vsetín 1689 1 soutěž
2010/2011 11 BŠŠ Frýdek-Místek 2351 Neckář Lubomír Výstaviště Lysá nad Labem 2349 ½ soutěž
2010/2011 10 BŠŠ Frýdek-Místek 2351 Orság Milan ŠK Mahrla Praha 2426 1 soutěž
2010/2011 9 BŠŠ Frýdek-Místek 2351 Roško Luboš 2222 ŠK Polabiny 2305 0 soutěž
2010/2011 8 BŠŠ Frýdek-Místek 2351 Pisk Petr ŠK Rapid Pardubice 2313 ½ soutěž
2010/2011 7 BŠŠ Frýdek-Místek 2351 Žůrek Milan Tatran Litovel 2350 1 soutěž
2010/2011 6 BŠŠ Frýdek-Místek 2351 Stachowiak Kamil A64 VALOZ Grygov 2404 0 soutěž
2010/2011 4 BŠŠ Frýdek-Místek 2351 Kopal Josef ŠK Zikuda Turnov 2250 1 soutěž
2010/2011 3 BŠŠ Frýdek-Místek 2351 Kalod Radek 1. Novoborský ŠK 2506 ½ soutěž
2010/2011 2 BŠŠ Frýdek-Místek 2351 Sosna Jan ŠK Zlín 2396 ½ soutěž
2010/2011 1 BŠŠ Frýdek-Místek 2351 Michenka Jozef ŠK Labortech Ostrava 2365 ½ soutěž
2009/2010 11 TJ Mittal Ostrava 2347 Jaworski Miroslaw ŠK Labortech Ostrava 2320 ½ soutěž
2009/2010 10 TJ Mittal Ostrava 2347 Babula Milan TŽ Třinec B 2297 1 soutěž
2009/2010 9 TJ Mittal Ostrava 2347 Hudeček Jan ŠK Staré Město 2310 ½ soutěž
2009/2010 8 TJ Mittal Ostrava 2347 Vařejčko Josef ŠK Vysoké Mýto 2267 1 soutěž
2009/2010 7 TJ Mittal Ostrava 2347 Klíma Lukáš ŠK Slavoj Poruba 2433 ½ soutěž
2009/2010 6 TJ Mittal Ostrava 2347 Mudrák Josef Slavia Kroměříž 2344 ½ soutěž
2009/2010 5 TJ Mittal Ostrava 2347 Dawidow Jacek SK Slavia Orlová 2302 ½ soutěž
2009/2010 4 TJ Mittal Ostrava 2347 Hába Petr ŠK Gordic Jihlava 2542 0 soutěž
2009/2010 3 TJ Mittal Ostrava 2347 Bernášek Jan Tatran Litovel A 2476 0 soutěž
2009/2010 2 TJ Mittal Ostrava 2347 Butkiewicz Lukasz Tatran Litovel B 2379 0 soutěž
2009/2010 11 BŠŠ Frýdek-Místek 2347 Kiša Lubomír ŠK DURAS BVK - Královo Pole 2142 ½ soutěž
2009/2010 10 BŠŠ Frýdek-Místek 2347 Ponížil Cyril ŠK SK Zlín 2304 0 soutěž
2009/2010 9 BŠŠ Frýdek-Místek 2347 Michenka Jozef ŠK Geofin Ostrava 2375 0 soutěž
2009/2010 8 BŠŠ Frýdek-Místek 2347 Malinovský Karel A64 VALOZ Grygov 2356 ½ soutěž
2009/2010 7 BŠŠ Frýdek-Místek 2347 Zelený Tomáš ŠK Zikuda Turnov 2154 1 soutěž
2009/2010 6 BŠŠ Frýdek-Místek 2347 Klíma Lukáš 1. Novoborský ŠK 2433 0 soutěž
2009/2010 5 BŠŠ Frýdek-Místek 2347 Frolík Martin TŽ Třinec 2222 1 soutěž
2009/2010 4 BŠŠ Frýdek-Místek 2347 Znamenáček Květoslav TJ Bohemians Praha 2299 ½ soutěž
2009/2010 3 BŠŠ Frýdek-Místek 2347 Orság Milan ŠK Mahrla Praha 2429 1 soutěž
2009/2010 2 BŠŠ Frýdek-Místek 2347 Šklíba Martin SAGINA Pardubice 2285 1 soutěž
2009/2010 1 BŠŠ Frýdek-Místek 2347 Novotný Michal 2222 ŠK Polabiny 2292 ½ soutěž
2008/2009 11 BŠŠ Frýdek-Místek 2392 Kaňovský David A64 VALOZ Grygov 2431 ½ soutěž
2008/2009 10 BŠŠ Frýdek-Místek 2392 Michalík Peter ŠK SK Zlín 2404 0 soutěž
2008/2009 9 BŠŠ Frýdek-Místek 2392 Netušil Miloslav Space" Poštovní spořitelna" 2291 1 soutěž
2008/2009 8 BŠŠ Frýdek-Místek 2392 Heberla Bartlomiej RC Sport Pardubice 2485 0 soutěž
2008/2009 5 BŠŠ Frýdek-Místek 2392 Rašík Vítězslav ŠK GEOFIN Ostrava 2445 0 soutěž
2008/2009 4 BŠŠ Frýdek-Místek 2392 Hába Petr 1. Novoborský ŠK 2546 0 soutěž
2008/2009 3 BŠŠ Frýdek-Místek 2392 Lechtýnský Jiří ŠK Zikuda Turnov 2441 ½ soutěž
2008/2009 2 BŠŠ Frýdek-Místek 2392 Šuráň Jan TJ Bohemians Praha 2385 ½ soutěž
2008/2009 1 BŠŠ Frýdek-Místek 2392 Gross David ŠK Mahrla Praha 2485 ½ soutěž
2007/2008 11 BŠŠ Frýdek-Místek 2329 Šuráň Jan TJ Bohemians Praha 2391 ½ soutěž
2007/2008 10 BŠŠ Frýdek-Místek 2329 Plachetka Ján ŠK Mahrla Praha 2398 ½ soutěž
2007/2008 9 BŠŠ Frýdek-Místek 2329 Česal Jaroslav Sokol Plzeň I 2244 1 soutěž
2007/2008 8 BŠŠ Frýdek-Místek 2329 Mirumian Vigen RC Sport Pardubice 2516 ½ soutěž
2007/2008 7 BŠŠ Frýdek-Místek 2329 Fiřt Stanislav Labortech-Geofin Ostrava 2340 1 soutěž
2007/2008 4 BŠŠ Frýdek-Místek 2329 Spirin Oleg Tatran Litovel 2404 ½ soutěž
2007/2008 3 BŠŠ Frýdek-Místek 2329 Malinovský Karel A64 VALOZ Grygov 2368 0 soutěž
2006/2007 11 ŠK Elspol s.r.o. Ostrava "A" 2343 Podlesný Pavel Baník Havířov "A" 2128 0 soutěž
2006/2007 7 ŠK Elspol s.r.o. Ostrava "A" 2343 Muratidis Nikos Slezan Opava "A" 2184 ½ soutěž
2006/2007 1 ŠK Elspol s.r.o. Ostrava "A" 2343 Veselý Martin Mittal Ostrava "B" 2159 1 soutěž
2006/2007 11 BŠŠ Frýdek-Místek 2343 Bernášek Jan RC Sport Pardubice 2476 ½ soutěž
2006/2007 10 BŠŠ Frýdek-Místek 2343 Příborský Ivo Sokol Plzeň I. Ingem 2356 ½ soutěž
2006/2007 9 BŠŠ Frýdek-Místek 2343 Vltavský Vladimír TJ Zikuda Turnov 2266 ½ soutěž
2006/2007 8 BŠŠ Frýdek-Místek 2343 Klíma Lukáš 1. Novoborský ŠK 2426 ½ soutěž
2006/2007 7 BŠŠ Frýdek-Místek 2343 Kaňovský David A64 Valoz Grygov 2378 1 soutěž
2006/2007 6 BŠŠ Frýdek-Místek 2343 David Pavel ŠK SK Zlín 2398 1 soutěž
2006/2007 5 BŠŠ Frýdek-Místek 2343 Pakosta Miroslav Lokomotiva Brno 2158 1 soutěž
2006/2007 4 BŠŠ Frýdek-Místek 2343 Kretek Břetislav TJ TŽ Třinec 2250 1 soutěž
2006/2007 3 BŠŠ Frýdek-Místek 2343 Fiřt Stanislav Labortech Ostrava 2336 1 soutěž
2006/2007 2 BŠŠ Frýdek-Místek 2343 Vaněk Petr ŠK Sokol Vyšehrad 2215 ½ soutěž
2006/2007 1 BŠŠ Frýdek-Místek 2343 Vrkoč David ŠK Mahrla Praha 2143 1 soutěž
2005/2006 11 BŠS Frýdek-Místek "A" 2315 Gruštík Radomír Jakl Karviná "A" 2224 1 soutěž
2005/2006 10 BŠS Frýdek-Místek "A" 2315 Kňazovčík Ladislav ŠK Staré Město "A" 2265 1 soutěž
2005/2006 9 BŠS Frýdek-Místek "A" 2315 Krejčí Jakub Slavoj Poruba "A" 2258 1 soutěž
2005/2006 8 BŠS Frýdek-Místek "A" 2315 Skácelík Petr ŠK DURAS Brno "A" 2244 ½ soutěž
2005/2006 7 BŠS Frýdek-Místek "A" 2315 Sedláček Oldřich ŠK Gordic Jihlava "A" 2226 0 soutěž
2005/2006 6 BŠS Frýdek-Místek "A" 2315 Řezníček Tomáš Slavia Kroměříž "A" 2276 1 soutěž
2005/2006 5 BŠS Frýdek-Místek "A" 2315 Hrubeš Pavel TJ Lanškroun "A" 2142 1 soutěž
2005/2006 4 BŠS Frýdek-Místek "A" 2315 Kupka Slavoj Slavia Orlová "A" 2213 ½ soutěž
2005/2006 3 BŠS Frýdek-Místek "A" 2315 Stratil Ladislav Tatran Litovel "A" 2370 ½ soutěž
2005/2006 2 BŠS Frýdek-Místek "A" 2315 Břečka Ivan Mittal Ostrava "A" 2346 ½ soutěž
2005/2006 1 BŠS Frýdek-Místek "A" 2315 Sikora Jan TŽ Třinec "B" 2241 1 soutěž
2005/2006 11 Ritmus Ostrava "A" 2315 Baier Pavel Baník Havířov "A" 2214 ½ soutěž
2005/2006 10 Ritmus Ostrava "A" 2315 Nábělek Marek Slezan Opava "A" 2185 1 soutěž
2005/2006 9 Ritmus Ostrava "A" 2315 Wieczorek Zbigniew MSA Dolní Benešov"A" ½ soutěž
2005/2006 8 Ritmus Ostrava "A" 2315 Slovák Petr ŠK Frýdek-Místek "B" 2067 ½ soutěž
2005/2006 7 Ritmus Ostrava "A" 2315 Bělunek Vladimír Sokol Hutisko-Solanec "A" 2287 ½ soutěž
2005/2006 6 Ritmus Ostrava "A" 2315 Poloch Petr ŠK Stonava "A" 2283 1 soutěž
2005/2006 5 Ritmus Ostrava "A" 2315 Zabystrzan Pavel Slavia Orlová "B" 2240 0 soutěž
2005/2006 4 Ritmus Ostrava "A" 2315 Malík Jan Slavoj Poruba "B" 2241 1 soutěž
2005/2006 2 Ritmus Ostrava "A" 2315 Slanina Miroslav Sokol Dobrá "A" 2150 ½ soutěž
2005/2006 1 Ritmus Ostrava "A" 2315 Helis Tadeusz ŠK TP Hrabyně "A" ½ soutěž
2004/2005 11 ŠK Frýdek-Místek 2340 Zabystrzan Pavel Slavia Orlová A" 2251 ½ soutěž
2004/2005 10 ŠK Frýdek-Místek 2340 Zpěvák Pavel ŠK Staré Město A" 2339 0 soutěž
2004/2005 9 ŠK Frýdek-Místek 2340 Sobek Jaroslav Jakl Karviná A" 2321 0 soutěž
2004/2005 8 ŠK Frýdek-Místek 2340 Uhmann Jan TJ Uherský Ostroh 2233 1 soutěž
2004/2005 7 ŠK Frýdek-Místek 2340 Mudrák Josef Slavie Kroměříž A 2318 0 soutěž
2004/2005 6 ŠK Frýdek-Místek 2340 Kozák Pavel MSA Dolní Benešov 2185 1 soutěž
2004/2005 5 ŠK Frýdek-Místek 2340 Beil Martin Tatran Litovel 2199 1 soutěž
2004/2005 4 ŠK Frýdek-Místek 2340 Růžička Petr TŽ Třinec B" 2251 1 soutěž
2004/2005 3 ŠK Frýdek-Místek 2340 Tričkov Vasil Loko Brno 2337 ½ soutěž
2004/2005 2 ŠK Frýdek-Místek 2340 Macharáček Šimon CD Rating Brno 2209 0 soutěž
2004/2005 1 ŠK Frýdek-Místek 2340 Skácelík Petr Duras BVK Brno A" 2250 ½ soutěž
2003/2004 11 VP Frýdek-Místek 2276 Hrivňák Daniel Slavoj Poruba 2240 ½ soutěž
2003/2004 10 VP Frýdek-Místek 2276 Kretek Břetislav TŽ Třinec 2272 ½ soutěž
2003/2004 9 VP Frýdek-Místek 2276 Hladík Oto TJ NH Ostrava 2222 1 soutěž
2003/2004 8 VP Frýdek-Místek 2276 Baier Pavel Slavia Orlová 2215 ½ soutěž
2003/2004 7 VP Frýdek-Místek 2276 Vrána František ŠK Staré Město 2305 1 soutěž
2003/2004 6 VP Frýdek-Místek 2276 Stánec Stanislav TJ Uherský Ostroh 2204 ½ soutěž
2003/2004 5 VP Frýdek-Místek 2276 Mlýnek Petr Duras BVK Brno 2187 ½ soutěž
2003/2004 4 VP Frýdek-Místek 2276 Pavelek Karel Slezan Opava 2169 1 soutěž
2003/2004 2 VP Frýdek-Místek 2276 Kulovaná Eva TJ Náměšť n/Osl. 2113 1 soutěž
2003/2004 1 VP Frýdek-Místek 2276 Nepomucký Ondřej Garde Brno 2142 ½ soutěž
2003/2004 10 ŠK Zbroj Vsetín 2276 Zapletal Jiří Loko Zábřeh 2203 ½ soutěž
2003/2004 9 ŠK Zbroj Vsetín 2276 Lanč Alois Slavia Kroměříž A 2380 ½ soutěž
2003/2004 8 ŠK Zbroj Vsetín 2276 Petrželka Josef SK Boršice 2247 1 soutěž
2003/2004 7 ŠK Zbroj Vsetín 2276 Adamčík Martin SK Prostějov 2153 1 soutěž
2003/2004 6 ŠK Zbroj Vsetín 2276 Blaha Petr ŠK Staré Město B 2169 1 soutěž
2003/2004 5 ŠK Zbroj Vsetín 2276 Suchomel Jan Tatran Litovel B 2213 1 soutěž
2003/2004 4 ŠK Zbroj Vsetín 2276 Pavelka Jindřich Slavia Kroměříž B 2088 0 soutěž
2003/2004 3 ŠK Zbroj Vsetín 2276 Lev Pavel MKS Holešov 2202 1 soutěž