Hráč Michenka Jozef

Michenka Jozef

User Pic
Jméno: Michenka Jozef
Oddíl: Šachový klub Ostrava-Jih
Výkonnostní třída / Titul: IM
Elo národní: 2261
Elo mezinárodní: 2283
ID: 41
FIDE ID: 301175
Rok narození: 1955
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 TJ Ostrava 2287 2234 Novosadová Kristýna Jezdci Jundrov 2225 2217 1
2018/2019 10 TJ Ostrava 2281 2234 Strašil Pavel TJ Tatran Litovel 2032 2052 1
2018/2019 9 TJ Ostrava 2281 2234 Pastirčák Milan Slavia Kroměříž 2283 2244 ½
2018/2019 8 TJ Ostrava 2273 2234 Černý David 2222 ŠK Polabiny "C" 2110 2054 1
2018/2019 5 TJ Ostrava 2280 2234 Kozel Jiří BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2121 2130 1
2018/2019 4 TJ Ostrava 2274 2250 Fiedorek Michal Panda Rychnov n. K. ½
2018/2019 3 TJ Ostrava 2281 2250 Píza Vlastimil ŠK Gordic 2236 2244 ½
2018/2019 2 TJ Ostrava 2281 2250 Krejča Jakub Šachy Hošťálková 2155 2149 ½
2018/2019 1 TJ Ostrava 2278 2250 Húsek Martin ŠK Staré Město 2134 2115 1
2018/2019 11 Labortech Ostrava "B" 2281 2234 Miča Marek BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2240 2158 1
2018/2019 10 Labortech Ostrava "B" 2281 2234 Židek Václav Slavoj Poruba "C" 2187 2168 1
2018/2019 9 Labortech Ostrava "B" 2273 2234 Jaworski Miroslaw TJ Slovan Havířov 2207 0 ½
2018/2019 8 Labortech Ostrava "B" 2273 2234 Olšarová Karolína SK Slavia Orlová "B" 2265 2278 ½
2018/2019 6 Labortech Ostrava "B" 2280 2234 Havelka Ondřej TJ Sokol Dobrá 2184 2169 1
2018/2019 5 Labortech Ostrava "B" 2274 2250 Murdzia Piotr Slavoj Poruba "B" 2410 0 1
2018/2019 4 Labortech Ostrava "B" 2274 2250 Walter Szymon TŽ Třinec "B" 2296 0 ½
2018/2019 3 Labortech Ostrava "B" 2281 2250 Butkiewicz Lukasz Sokol Vrbno pod P. 2447 0 0
2018/2019 2 Labortech Ostrava "B" 2281 2250 Bureš Martin Baník Havířov 2108 2102 ½
2018/2019 1 Labortech Ostrava "B" 2278 2250 Rodshtein Tereza ŠK Karviná 2243 2262 ½
2017/2018 10 Baník Havířov "A" 2317 2323 Hladík Oto Labortech Ostrava "B" 2191 2204 ½
2017/2018 9 Baník Havířov "A" 2317 2323 Vaněk Ladislav TJ Sokol Vrbno p/P 2244 2234 ½
2017/2018 8 Baník Havířov "A" 2317 2323 Koziol Kamil ŠK Slavoj Poruba "B" 2262 ½
2017/2018 7 Baník Havířov "A" 2317 2323 Langner Ladislav TŽ Třinec "B" 2366 2339 0
2017/2018 6 Baník Havířov "A" 2317 2323 Rakús Pavel ŠK TJ Dolní Benešov "A" 2188 2140 1
2017/2018 5 Baník Havířov "A" 2317 2323 Kula Dominik TJ Sokol Dobrá „A“ 2203 2160 0
2017/2018 4 Baník Havířov "A" 2317 2323 Olšarová Karolína SK Slavia Orlová "A" 2234 2226 ½
2017/2018 3 Baník Havířov "A" 2317 2323 Mikrut Dariusz Šachový klub Karviná 1
2017/2018 2 Baník Havířov "A" 2317 2323 Neoral Antonín AŠK DA Olomouc "A" 2139 2136 1
2017/2018 1 Baník Havířov "A" 2317 2323 Piesik Piotr BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2289 ½
2016/2017 10 Labortech Ostrava 2317 2323 Půlpán Jakub SK Rapid Pardubice 2337 2314 0
2016/2017 2 Labortech Ostrava 2317 2323 Petényi Tamás SK mesta Lysa nad Labem 2450 0
2016/2017 1 Labortech Ostrava 2317 2323 Meduna Eduard Vystaviste Lysa nad Labem 2392 2402 ½
2016/2017 11 Baník Havířov 2317 2323 Ponížil Cyril ŠK Zlín 2487 2451 0
2016/2017 10 Baník Havířov 2317 2323 Langner Ladislav TŽ Třinec 2366 2339 ½
2016/2017 9 Baník Havířov 2317 2323 Polák Tomáš Moravská Slavia Brno 2511 2518 0
2016/2017 8 Baník Havířov 2317 2323 Caletka Radomír KVS EKODIVIZE Opava 2331 2347 ½
2016/2017 7 Baník Havířov 2317 2323 Klíma Lukáš TJ Ostrava 2345 2304 ½
2016/2017 6 Baník Havířov 2317 2323 Rojíček Vojtěch BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2404 2419 ½
2016/2017 5 Baník Havířov 2317 2323 Hába Petr ŠK Gordic Jihlava 2481 2473 ½
2016/2017 4 Baník Havířov 2317 2323 Bureš Jaroslav ŠK Staré Město 2396 2398 ½
2016/2017 3 Baník Havířov 2317 2323 Biolek Richard Agentura 64 Grygov 2421 2409 0
2016/2017 2 Baník Havířov 2317 2323 Krejčí Jan Slavia Kroměříž 2512 2460 0
2016/2017 1 Baník Havířov 2317 2323 Sabuk Piotr Region Panda 2393 ½
2015/2016 10 Baník Havířov 2317 2323 Langner Ladislav TŽ Třinec "B" 2366 2339 1
2015/2016 9 Baník Havířov 2317 2323 Mudrák Josef Sokol Hošťálková 2298 2295 0
2015/2016 8 Baník Havířov 2317 2323 Neděla Vlastimil TJ Slovan Havířov 2329 2342 ½
2015/2016 7 Baník Havířov 2317 2323 Wiewiora Eneasz Slavoj Český Těšín 2290 ½
2015/2016 5 Baník Havířov 2317 2323 Bažant Petr ŠK Staré Město "B" 2256 2248 ½
2015/2016 3 Baník Havířov 2317 2323 Viták Pavel Zbrojovka Vsetín 2252 2231 ½
2015/2016 2 Baník Havířov 2317 2323 Karlík Vladimír Slavia Kroměříž "B" 2262 2237 ½
2015/2016 1 Baník Havířov 2317 2323 Nábělek Marek ŠK TJ MSA Dolní Benešov 2260 2264 1
2015/2016 11 Labortech Ostrava 2317 2323 Vesselovsky Serguei BŠŠ Frýdek-Místek 2352 2330 ½
2015/2016 10 Labortech Ostrava 2317 2323 Sikora Jan TŽ Třinec 2252 2210 1
2015/2016 4 Labortech Ostrava 2317 2323 Meduna Eduard Výstaviště Lysá nad Labem 2392 2402 ½
2015/2016 3 Labortech Ostrava 2317 2323 Priehoda Vítězslav ŠK města Lysá nad Labem B 2364 2356 ½
2014/2015 11 Labortech Ostrava 2310 2310 Svoboda Svatopluk AD Mahrla Praha 2303 2312 ½
2014/2015 3 Labortech Ostrava 2310 2310 Černoušek Lukáš Rapid Pardubice 2453 2445 0
2014/2015 1 Labortech Ostrava 2310 2310 Krejčí Jan Ancora Tatran Litovel 2106 2116 ½
2014/2015 9 Baník Havířov 2310 2310 Bělunek Vladimír Tatran Litovel "B" 2241 2224 1
2014/2015 8 Baník Havířov 2310 2310 Szwed Jacek ŠO TJ Mosty u Jablunkova 2375 ½
2014/2015 7 Baník Havířov 2310 2310 Weissmann Lukáš Sokol Dobrá 2159 2162 ½
2014/2015 6 Baník Havířov 2310 2310 Marek Matyáš SK Slavia Orlová "B" 2200 2240 1
2014/2015 5 Baník Havířov 2310 2310 Zatloukal Petr Agentura 64 Grygov "B" 2134 2114 1
2014/2015 4 Baník Havířov 2310 2310 Neděla Vlastimil TJ Slovan Havířov 2312 2308 ½
2014/2015 3 Baník Havířov 2310 2310 Viták Pavel Zbrojovka Vsetín 2204 2213 ½
2014/2015 1 Baník Havířov 2310 2310 Rabatin Jakub TJ Ostrava "A" 2226 2231 ½
2013/2014 11 Baník Havířov "A" 2371 2362 Biolek Richard A64 Galerie Atrax Přerov "B" 2419 2420 0
2013/2014 9 Baník Havířov "A" 2371 2362 Pala Vladimír TJ Sokol Hošťálkova 2276 2258 1
2013/2014 7 Baník Havířov "A" 2371 2362 Macíček Jakub TJ VOKD Poruba 2230 2222 1
2013/2014 5 Baník Havířov "A" 2371 2362 Lys Josef Sokol Dobrá 2192 2210 0
2013/2014 4 Baník Havířov "A" 2371 2362 Neděla Vlastimil TŽ Třinec "B" 2304 2287 ½
2013/2014 11 Labortech Ostrava 2371 2362 Bureš Jaroslav A64 VALOZ Grygov 2377 2338 ½
2013/2014 10 Labortech Ostrava 2371 2362 Zwardoň Vojtěch BŠŠ Frýdek-Místek 2383 2335 ½
2013/2014 9 Labortech Ostrava 2371 2362 Sosna Jan Slavoj Ostrava - Poruba 2367 2363 ½
2013/2014 8 Labortech Ostrava 2371 2362 Priehoda Vítězslav Výstaviště Lysá nad Labem 2371 2369 ½
2013/2014 7 Labortech Ostrava 2371 2362 Vávra Pavel ŠK ERA Poštovní spořitelna 2351 2339 0
2013/2014 6 Labortech Ostrava 2371 2362 Jirovský Miloš Rapid Pardubice 2478 2472 ½
2013/2014 5 Labortech Ostrava 2371 2362 Straka Vojtěch ANCORA Tatran Litovel 2323 2320 0
2013/2014 4 Labortech Ostrava 2371 2362 Žilka Štěpán 1. Novoborský ŠK 2528 2536 0
2013/2014 3 Labortech Ostrava 2371 2362 Vokáč Marek ŠK Zikuda Turnov 2427 2428 ½
2013/2014 2 Labortech Ostrava 2371 2362 Olšar Jaroslav ŠK Karviná 2295 2296 1
2013/2014 1 Labortech Ostrava 2371 2362 Langner Ladislav TŽ Třinec 2341 2346 ½
2012/2013 11 Labortech Ostrava 2352 2348 Walek Milan TŽ Třinec 2350 2344 1
2012/2013 10 Labortech Ostrava 2352 2348 Jasný Stanislav BŠŠ Frýdek-Místek 2303 2260 1
2012/2013 9 Labortech Ostrava 2352 2348 Adámek Jiří ŠK Slavoj Poruba 2272 2258 ½
2012/2013 8 Labortech Ostrava 2352 2348 Priehoda Vítězslav Výstaviště Lysá nad Labem 2414 2416 0
2012/2013 7 Labortech Ostrava 2352 2348 Černoušek Lukáš Rapid Pardubice 2434 2463 ½
2012/2013 6 Labortech Ostrava 2352 2348 Žilka Štěpán 1. Novoborský ŠK 2529 2542 0
2012/2013 5 Labortech Ostrava 2352 2348 Čech Pavel ŠK Zikuda Turnov 2376 2394 ½
2012/2013 4 Labortech Ostrava 2352 2348 Kukel Imre TJ Bohemians Praha 2260 2277 ½
2012/2013 3 Labortech Ostrava 2352 2348 Hinks-Edwards Thomas R J AD Mahrla Praha 2414 2493 1
2012/2013 2 Labortech Ostrava 2352 2348 Biolek Richard A64 VALOZ Grygov 2449 2446 0
2012/2013 1 Labortech Ostrava 2352 2348 Vlasák Lukáš TJ Tatran Litovel 2330 2325 ½
2012/2013 10 Šachový klub Karviná “A“ 2352 2348 Červený Martin 2222 ŠK Polabiny “B“ 2328 2325 1
2012/2013 3 Šachový klub Karviná “A“ 2352 2348 Worek Joanna Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2278 2274 1
2011/2012 10 Šachový klub Karviná 2346 2337 Bažant Petr ŠK Staré Město 2370 2356 ½
2011/2012 8 Šachový klub Karviná 2346 2337 Hába Petr ŠK Gordic 2502 2479 ½
2011/2012 6 Šachový klub Karviná 2346 2337 Lanč Alois Slavia Kroměříž 2367 2403 0
2011/2012 4 Šachový klub Karviná 2346 2337 Plát Vojtěch TŽ Třinec 2419 2417 0
2011/2012 11 ŠK Labortech Ostrava 2346 2337 Priehoda Vítězslav Výstaviště Lysá nad Labem 2388 2363 ½
2011/2012 10 ŠK Labortech Ostrava 2346 2337 Erneker Josef TJ Bohemians Praha 2251 2264 ½
2011/2012 9 ŠK Labortech Ostrava 2346 2337 Sosna Jan ŠK Zlín 2398 2407 0
2011/2012 8 ŠK Labortech Ostrava 2346 2337 Malík Jan Slavoj Ostrava - Poruba 2352 2326 1
2011/2012 7 ŠK Labortech Ostrava 2346 2337 Vesselovsky Serguei BŠŠ Frýdek-Místek 2362 2365 0
2011/2012 6 ŠK Labortech Ostrava 2346 2337 Cvek Robert 1. Novoborský ŠK 2518 2539 0
2011/2012 5 ŠK Labortech Ostrava 2346 2337 Sodoma Jan ŠK Zikuda Turnov 2380 2372 0
2011/2012 4 ŠK Labortech Ostrava 2346 2337 Blatný Pavel Tatran Litovel 2396 2427 1
2011/2012 3 ŠK Labortech Ostrava 2346 2337 Stachowiak Kamil A64 VALOZ Grygov 2425 2404 ½
2011/2012 2 ŠK Labortech Ostrava 2346 2337 Novotný Michal 2222 ŠK Polabiny 2337 2347 1
2011/2012 1 ŠK Labortech Ostrava 2346 2337 Jirovský Miloš ŠK Rapid Pardubice 2466 2458 1
2010/2011 10 Jakl Karvina 2365 Pankiewicz Tomasz Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kneznou 2254 ½
2010/2011 9 Jakl Karvina 2365 Bělohlávek Petr SK Gordic 2221 1
2010/2011 8 Jakl Karvina 2365 Vymazal Bronislav SK Duras BVK Brno Kralovo Pole 2355 1
2010/2011 7 Jakl Karvina 2365 Biolek Richard A64 Grygov B 2433 0
2010/2011 2 Jakl Karvina 2365 Caletka Radomír Slavoj Ostrava - Poruba 2306 0
2010/2011 11 ŠK Labortech Ostrava 2365 Zpěvák Pavel Tatran Litovel 2391 ½
2010/2011 10 ŠK Labortech Ostrava 2365 Biolek Richard A64 VALOZ Grygov 2433 0
2010/2011 9 ŠK Labortech Ostrava 2365 Sodoma Jan ŠK Zikuda Turnov 2343 0
2010/2011 8 ŠK Labortech Ostrava 2365 Markoš Ján 1. Novoborský ŠK 2546 0
2010/2011 7 ŠK Labortech Ostrava 2365 Roško Luboš 2222 ŠK Polabiny 2305 1
2010/2011 6 ŠK Labortech Ostrava 2365 Pisk Petr ŠK Rapid Pardubice 2313 0
2010/2011 5 ŠK Labortech Ostrava 2365 Sosna Jan ŠK Zlín 2396 0
2010/2011 4 ŠK Labortech Ostrava 2365 Priehoda Vítězslav Výstaviště Lysá nad Labem 2385 ½
2010/2011 3 ŠK Labortech Ostrava 2365 Cífka Stanislav ŠK Mahrla Praha 2410 1
2010/2011 2 ŠK Labortech Ostrava 2365 Neděla Vlastimil TŽ Třinec 2334 1
2010/2011 1 ŠK Labortech Ostrava 2365 Jasný Stanislav BŠŠ Frýdek-Místek 2351 ½
2009/2010 11 Jakl Karvina 2375 Zpěvák Pavel Tatran Litovel A 2390 ½
2009/2010 10 Jakl Karvina 2375 Vaněk Ladislav Tatran Litovel B 2165 ½
2009/2010 8 Jakl Karvina 2375 Pacl Václav ŠK Labortech Ostrava 2275 ½
2009/2010 6 Jakl Karvina 2375 Kňazovčík Ladislav ŠK Staré Město 2302 1
2009/2010 5 Jakl Karvina 2375 Hájek Jiří ŠK Vysoké Mýto 2178 1
2009/2010 3 Jakl Karvina 2375 Karlík Vladimír Slavia Kroměříž 2247 ½
2009/2010 2 Jakl Karvina 2375 Dawidow Jacek SK Slavia Orlová 2302 ½
2009/2010 11 ŠK Geofin Ostrava 2375 Bartel Mateusz 1. Novoborský ŠK 2618 0
2009/2010 10 ŠK Geofin Ostrava 2375 Sergeev Vladimir ŠK Zikuda Turnov 2415 0
2009/2010 9 ŠK Geofin Ostrava 2375 Jasný Stanislav BŠŠ Frýdek-Místek 2347 1
2009/2010 8 ŠK Geofin Ostrava 2375 Langner Ladislav TŽ Třinec 2385 ½
2009/2010 7 ŠK Geofin Ostrava 2375 Gross David ŠK Mahrla Praha 2465 ½
2009/2010 6 ŠK Geofin Ostrava 2375 Jüptner Jan TJ Bohemians Praha 2361 1
2009/2010 5 ŠK Geofin Ostrava 2375 Luch Michal A64 VALOZ Grygov 2402 ½
2009/2010 4 ŠK Geofin Ostrava 2375 Jedlička Aleš 2222 ŠK Polabiny 2320 0
2009/2010 3 ŠK Geofin Ostrava 2375 Stehno Pavel SAGINA Pardubice 2363 ½
2009/2010 2 ŠK Geofin Ostrava 2375 Sosna Jan ŠK SK Zlín 2413 1
2009/2010 1 ŠK Geofin Ostrava 2375 Jurka Miroslav ŠK DURAS BVK - Královo Pole 2307 ½
2008/2009 11 ŠK GEOFIN Ostrava 2401 Sosna Jan ŠK SK Zlín 2375 ½
2008/2009 10 ŠK GEOFIN Ostrava 2401 Biolek Richard A64 VALOZ Grygov 2434 ½
2008/2009 9 ŠK GEOFIN Ostrava 2401 Heberla Bartolomiej RC Sport Pardubice 2485 0
2008/2009 8 ŠK GEOFIN Ostrava 2401 Šimek Petr Space" Poštovní spořitelna" 2253 ½
2008/2009 7 ŠK GEOFIN Ostrava 2401 Frolík Martin TŽ Třinec A 2220 1
2008/2009 6 ŠK GEOFIN Ostrava 2401 Schoupal Patrik TŽ Třinec B 2099 1
2008/2009 5 ŠK GEOFIN Ostrava 2401 Rojíček Vojtěch BŠŠ Frýdek-Místek 2391 0
2008/2009 4 ŠK GEOFIN Ostrava 2401 Lechtýnský Jiří ŠK Zikuda Turnov 2441 ½
2008/2009 3 ŠK GEOFIN Ostrava 2401 Hába Petr 1. Novoborský ŠK 2546 ½
2008/2009 2 ŠK GEOFIN Ostrava 2401 Orság Milan ŠK Mahrla Praha 2428 0
2008/2009 1 ŠK GEOFIN Ostrava 2401 Tričkov Vasil TJ Bohemians Praha 2346 ½
2007/2008 11 Tatran Litovel 2382 Sikora Jan TŽ Třinec 2249 ½
2007/2008 10 Tatran Litovel 2382 Krajina Aleš Labortech-Geofin Ostrava 2239 1
2007/2008 9 Tatran Litovel 2382 Kačírek Petr ŠK Zikuda Turnov 2384 ½
2007/2008 8 Tatran Litovel 2382 Hába Petr 1. Novoborský ŠK 2525 0
2007/2008 7 Tatran Litovel 2382 Stehno Pavel RC Sport Pardubice 2322 0
2007/2008 6 Tatran Litovel 2382 Svatoš Jan Sokol Plzeň I 2314 ½
2007/2008 5 Tatran Litovel 2382 Kulovaná Eva A64 VALOZ Grygov 2305 1
2007/2008 4 Tatran Litovel 2382 Rojíček Vojtěch BŠŠ Frýdek-Místek 2355 1
2007/2008 3 Tatran Litovel 2382 David Pavel ŠK Zlín 2407 0
2007/2008 2 Tatran Litovel 2382 Cífka Stanislav ŠK Mahrla Praha 2406 1
2007/2008 1 Tatran Litovel 2382 Znamenáček Květoslav TJ Bohemians Praha 2303 ½
2006/2007 11 ŠK Elspol s.r.o. Ostrava "A" 2384 Kičmer Petr Baník Havířov "A" 2230 1
2006/2007 10 ŠK Elspol s.r.o. Ostrava "A" 2384 Bolacký Jiří Slavoj Poruba "B" 2287 ½
2006/2007 9 ŠK Elspol s.r.o. Ostrava "A" 2384 Mikrut Dariusz Jakl Karviná "A" ½
2006/2007 8 ŠK Elspol s.r.o. Ostrava "A" 2384 Lys Josef Sokol Dobrá "A" 2235 ½
2006/2007 6 ŠK Elspol s.r.o. Ostrava "A" 2384 Dvořák Tomáš BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2289 1
2006/2007 5 ŠK Elspol s.r.o. Ostrava "A" 2384 Szczepanek Radoslaw MSA Dolní Benešov "A" 1
2006/2007 4 ŠK Elspol s.r.o. Ostrava "A" 2384 Kleberc Karel LaborTech Ostrava "B" 2267 ½
2006/2007 3 ŠK Elspol s.r.o. Ostrava "A" 2384 Zabystrzan Pavel SK Slavia Orlová "A" 2336 ½
2006/2007 2 ŠK Elspol s.r.o. Ostrava "A" 2384 Benda Aleš TJ Mořkov 2203 0
2006/2007 1 ŠK Elspol s.r.o. Ostrava "A" 2384 Vrátný Radim Mittal Ostrava "B" 2230 1
2006/2007 11 Tatran Litovel "A" 2384 Červený Petr ŠK Duras Brno "A" 2289 1
2006/2007 10 Tatran Litovel "A" 2384 Kozlíček Lubomír ŠK Gordic Jihlava "A" 2171 ½
2006/2007 9 Tatran Litovel "A" 2384 Babula Milan TŽ Třinec "B" 2314 ½
2006/2007 8 Tatran Litovel "A" 2384 Bažant Petr ŠK Staré Město 1923 2324 0
2006/2007 7 Tatran Litovel "A" 2384 Kotan Ladislav Slavoj Poruba "A" 1
2006/2007 5 Tatran Litovel "A" 2384 Skácelík Petr Orel Ořechov "A" 2260 0
2006/2007 4 Tatran Litovel "A" 2384 Olšar Jaroslav ŠK Stonava "A" 2287 0
2006/2007 3 Tatran Litovel "A" 2384 Vymazal Bronislav Lokomotiva Brno "B" 2271 0
2006/2007 2 Tatran Litovel "A" 2384 Karlík Vladimír Slavia Kroměříž "A" 2297 ½
2006/2007 1 Tatran Litovel "A" 2384 Mrva Marek Mittal Ostrava "A" 2257 1
2005/2006 9 Tatran Litovel "A" 2405 Neděla Vlastimil Mittal Ostrava "A" 2376 1
2005/2006 8 Tatran Litovel "A" 2405 Babula Milan TŽ Třinec "B" 2314 1
2005/2006 7 Tatran Litovel "A" 2405 Sobek Jaroslav Jakl Karviná "A" 2297 ½
2005/2006 6 Tatran Litovel "A" 2405 Zpěvák Pavel ŠK Staré Město "A" 2358 ½
2005/2006 5 Tatran Litovel "A" 2405 Bolacký Jiří Slavoj Poruba "A" 2264 0
2005/2006 4 Tatran Litovel "A" 2405 Vyskočil Neklan ŠK DURAS Brno "A" 2318 1
2005/2006 3 Tatran Litovel "A" 2405 Virostko Petr BŠS Frýdek-Místek "A" 2373 1
2005/2006 2 Tatran Litovel "A" 2405 Karlík Vladimír Slavia Kroměříž "A" 2295 0
2005/2006 1 Tatran Litovel "A" 2405 Pokorný Tomáš TJ Lanškroun "A" 2276 1
2005/2006 10 Ritmus Ostrava "A" 2405 Caletka Radomír Slezan Opava "A" 2146 ½
2005/2006 8 Ritmus Ostrava "A" 2405 Benčo Pavel ŠK Frýdek-Místek "B" 2132 1
2005/2006 5 Ritmus Ostrava "A" 2405 Kuboš Rostislav Slavia Orlová "B" 2217 1
2005/2006 4 Ritmus Ostrava "A" 2405 Bolacký Jiří Slavoj Poruba "B" 2264 1
2005/2006 3 Ritmus Ostrava "A" 2405 Bureš Martin Mittal Ostrava "B" 2167 ½
2005/2006 2 Ritmus Ostrava "A" 2405 Lys Josef Sokol Dobrá "A" 2210 ½
2005/2006 1 Ritmus Ostrava "A" 2405 Walach Marcin ŠK TP Hrabyně "A" 1
2004/2005 11 NH Ostrava A" 2350 Macíček Jan Frýdek-Místek B" 2169 ½
2004/2005 8 NH Ostrava A" 2350 Nábělek Marek Slezan Opava B" 2215 1
2004/2005 7 NH Ostrava A" 2350 Kornasiewicz Jacek ŠKTP Hrabyně A" 2165 ½
2004/2005 6 NH Ostrava A" 2350 Zabystrzan Pavel Slávia Orlová B" 2251 ½
2004/2005 5 NH Ostrava A" 2350 Pardy Martin Slezan Opava C" 2061 1
2004/2005 4 NH Ostrava A" 2350 Gibiec Ernest ŠK Stonava A" 2269 ½
2004/2005 3 NH Ostrava A" 2350 Řezníček Marcel Baník Havířov B" 2075 1
2004/2005 2 NH Ostrava A" 2350 Didi Jan NH Ostrava B" 2131 1
2004/2005 11 Ritmus Ostrava 2350 Bolacký Jiří Slavoj Poruba B 2267 ½
2004/2005 10 Ritmus Ostrava 2350 Fojtík Vlastislav TJ Jiskra Rýmařov 2111 ½
2004/2005 9 Ritmus Ostrava 2350 Vrátný Radim ŠK Svinov A 2206 1
2004/2005 8 Ritmus Ostrava 2405 Janyška Pavel TJ Břidličná A 2039 1
2004/2005 7 Ritmus Ostrava 2350 Čech Tomáš TJ Sokol Dobrá B 2153 1
2004/2005 6 Ritmus Ostrava 2350 Jaworski Miroslav IPM COLOR Ostrava 2373 1
2004/2005 4 Ritmus Ostrava 2350 Vysoglad Petr ŠK Frýdek Místek C 2110 1
2004/2005 2 Ritmus Ostrava 2350 Benda Aleš TJ Mořkov A 2158 1
2004/2005 1 Ritmus Ostrava 2350 Vlachopulos Georgis Loko Krnov A 2115 1
2003/2004 11 Ritmus Ostrava 2339 Slovák Petr ŠK Frýdek-MístekC 2124 1
2003/2004 9 Ritmus Ostrava 2339 Závěšický Petr Sokol Dobrá B 2068 1
2003/2004 8 Ritmus Ostrava 2339 Karhánek Pavel Mořkov A 2159 0
2003/2004 7 Ritmus Ostrava 2339 Talla Vladimír ŠKTP Hrabyně A 2367 ½
2003/2004 6 Ritmus Ostrava 2339 Kufa Pavel Slavoj Poruba B 2196 1
2003/2004 5 Ritmus Ostrava 2339 Búran Robert Slavoj Bruntál A 2084 1
2003/2004 4 Ritmus Ostrava 2339 Podlesný Pavel Baník Havířov B 2203 ½
2003/2004 2 Ritmus Ostrava 2339 Solný Michal West 1999 Opava A 1873 1
2003/2004 1 Ritmus Ostrava 2339 Šorel Eduard ŠKTP Hrabyně B 2112 1