Hráč Kempinski Robert

Kempinski Robert

User Pic
Jméno: Kempinski Robert
Oddíl: Cizinci
Výkonnostní třída / Titul: GM
Elo národní: 0
Elo mezinárodní: 2561
ID: 34619
FIDE ID: 1105663
Rok narození: 1977
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 6 ŠK Slavoj Poruba 2575 0 Půlpán Jakub ŠK Dopravní podnik Praha 2414 2396 1 soutěž
2019/2020 5 ŠK Slavoj Poruba 2575 0 Michalík Peter Siesta Solution Unichess 2595 2551 ½ soutěž
2019/2020 4 ŠK Slavoj Poruba 2576 0 Korobov Anton BŠŠ Frýdek-Místek 2664 0 ½ soutěž
2019/2020 3 ŠK Slavoj Poruba 2576 0 Markoš Ján Slavia Kroměříž 2571 0 ½ soutěž
2019/2020 2 ŠK Slavoj Poruba 2576 0 Najer Evgeniy Výstaviště Lysá nad Labem 2668 0 0 soutěž
2019/2020 1 ŠK Slavoj Poruba 2576 0 Pentala Harikrishna 1. Novoborský šachový klub 2734 0 ½ soutěž
2018/2019 11 SK Slavoj Poruba 2576 0 Vávra Pavel Siesta Solution Unichess B 2359 2328 1 soutěž
2018/2019 10 SK Slavoj Poruba 2576 0 Nabaty Tamir Vystaviste Lysa nad Labem 0 0 ½ soutěž
2018/2019 9 SK Slavoj Poruba 2576 0 Miton Kamil Labortech Ostrava 2597 0 ½ soutěž
2018/2019 8 SK Slavoj Poruba 2576 0 Movsesian Sergei GASCO Pardubice 2635 0 ½ soutěž
2018/2019 7 SK Slavoj Poruba 2576 0 Ftáčník Lubomír SK ZIKUDA Turnov 2514 0 0 soutěž
2018/2019 6 SK Slavoj Poruba 2576 0 Molenda Marcin Slavoj Cesky Tesin 2382 0 ½ soutěž
2018/2019 5 SK Slavoj Poruba 2576 0 Zhigalko Andrey Beskydska sachova skola 2566 0 1 soutěž
2018/2019 2 SK Slavoj Poruba 2576 0 Pentala Harikrishna 1. Novoborsky SK 2734 0 ½ soutěž
2018/2019 1 SK Slavoj Poruba 2576 0 Nguyen Thai Dai Van Siesta Solution Unichess A 2556 2496 ½ soutěž
2017/2018 11 GASCO Pardubice 2577 0 Polák Tomáš SK DURAS BVK Kralovo Pole 2499 2508 ½ soutěž
2017/2018 10 GASCO Pardubice 2577 0 Heberla Bartlomiej Moravska Slavia Brno 2574 0 ½ soutěž
2017/2018 9 GASCO Pardubice 2577 0 Cyborowski Lukasz SK Zikuda Turnov 2510 0 ½ soutěž
2017/2018 6 GASCO Pardubice 2568 0 Roško Luboš Tatran Litovel 2301 2321 1 soutěž
2017/2018 5 GASCO Pardubice 2568 0 Antoniewski Rafal BSS Frydek-Mistek 2529 0 ½ soutěž
2017/2018 2 GASCO Pardubice 2577 0 Jakubowski Krzysztof SK Slavoj Poruba 2515 0 0 soutěž
2017/2018 1 GASCO Pardubice 2577 0 Jakubiec Artur Labortech Ostrava 2524 0 1 soutěž
2016/2017 11 SK Rapid Pardubice 2623 2597 Markowski Tomasz SK Slavoj Poruba 2584 ½ soutěž
2016/2017 10 SK Rapid Pardubice 2623 2597 Jakubiec Artur Labortech Ostrava 2509 2547 0 soutěž
2016/2017 9 SK Rapid Pardubice 2623 2597 Tazbir Marcin SK AD Jicin 2510 2527 ½ soutěž
2016/2017 8 SK Rapid Pardubice 2623 2597 Ponížil Cyril SK DURAS BVK Kralovo Pole 2487 2451 ½ soutěž
2016/2017 7 SK Rapid Pardubice 2623 2597 Druska Juraj Lokomotiva Brno 1 soutěž
2016/2017 6 SK Rapid Pardubice 2623 2597 Londýn Radek SK mesta Lysa nad Labem 2401 2388 ½ soutěž
2016/2017 5 SK Rapid Pardubice 2623 2597 Yemelin Vasily Vladimirovich Vystaviste Lysa nad Labem 2558 2572 ½ soutěž
2015/2016 11 Rapid Pardubice 2623 2597 Studnička Tomáš Tatran Litovel 2333 2340 ½ soutěž
2015/2016 10 Rapid Pardubice 2623 2597 Demidov Mikhail ŠK Duras BVK 2507 ½ soutěž
2015/2016 9 Rapid Pardubice 2623 2597 Tazbir Marcin AD Mahrla Praha 2510 2527 ½ soutěž
2015/2016 4 Rapid Pardubice 2623 2597 Zhigalko Andrey BŠŠ Frýdek-Místek 2594 ½ soutěž
2015/2016 3 Rapid Pardubice 2623 2597 Petrík Tomáš TŽ Třinec 2472 2536 1 soutěž
2015/2016 2 Rapid Pardubice 2623 2597 Landa Konstantin Výstaviště Lysá nad Labem 2618 0 soutěž
2014/2015 11 Rapid Pardubice 2623 2597 Petrík Tomáš TŽ Třinec 2498 2536 1 soutěž
2014/2015 10 Rapid Pardubice 2623 2597 Roško Luboš ŠK Karviná 2358 2338 1 soutěž
2014/2015 9 Rapid Pardubice 2623 2597 Novotný Michal 2222 ŠK Polabiny 2328 2322 1 soutěž
2014/2015 6 Rapid Pardubice 2623 2597 Azarov Sergei BŠŠ Frýdek-Místek 2635 2601 ½ soutěž
2014/2015 5 Rapid Pardubice 2623 2597 Krejčí Jan Ancora Tatran Litovel 2531 2524 1 soutěž
2014/2015 4 Rapid Pardubice 2623 2597 Jakubowski Krzysztof Slavoj Ostrava - Poruba 2560 2502 ½ soutěž
2014/2015 3 Rapid Pardubice 2623 2597 Rašík Vítězslav Labortech Ostrava 2437 2446 1 soutěž
2013/2014 11 Rapid Pardubice 2590 2597 Štohl Igor TŽ Třinec 2528 2510 1 soutěž
2013/2014 10 Rapid Pardubice 2590 2597 Sergeev Vladimir ŠK Karviná 2421 2474 ½ soutěž
2013/2014 9 Rapid Pardubice 2590 2597 Svoboda Václav ANCORA Tatran Litovel 2428 2426 1 soutěž
2013/2014 8 Rapid Pardubice 2590 2597 Fedorov Aleksei BŠŠ Frýdek-Místek 2569 0 soutěž
2013/2014 7 Rapid Pardubice 2590 2597 Stachowiak Kamil A64 VALOZ Grygov 2451 2404 ½ soutěž
2013/2014 4 Rapid Pardubice 2590 2597 Maník Mikuláš ŠK ERA Poštovní spořitelna 2404 2433 ½ soutěž
2013/2014 3 Rapid Pardubice 2590 2597 Najer Evgeniy Výstaviště Lysá nad Labem 2641 ½ soutěž
2012/2013 11 Rapid Pardubice 2599 2597 Šimáček Pavel A64 VALOZ Grygov 2486 2475 1 soutěž
2012/2013 10 Rapid Pardubice 2599 2597 Krejčí Jan TJ Tatran Litovel 2529 2512 ½ soutěž
2012/2013 9 Rapid Pardubice 2599 2597 Yemelin Vasily Vladimirovich Výstaviště Lysá nad Labem 2574 2572 ½ soutěž
2012/2013 8 Rapid Pardubice 2599 2597 Bobras Piotr ŠK Slavoj Poruba 2554 2530 1 soutěž
2012/2013 7 Rapid Pardubice 2599 2597 Dziuba Martin Labortech Ostrava 2602 2584 1 soutěž
2012/2013 4 Rapid Pardubice 2599 2597 Sasikiran Krishnan 1. Novoborský ŠK 2676 ½ soutěž
2012/2013 3 Rapid Pardubice 2599 2597 Cyborowski Lukasz ŠK Zikuda Turnov 2526 ½ soutěž
2012/2013 2 Rapid Pardubice 2599 2597 Studnička Tomáš TJ Bohemians Praha 2388 2424 1 soutěž
2012/2013 1 Rapid Pardubice 2599 2597 Zherebukh Yaroslav AD Mahrla Praha 2627 0 soutěž
2011/2012 11 ŠK Rapid Pardubice 2604 2597 Tazbir Marcin Tatran Litovel 2520 2527 ½ soutěž
2011/2012 10 ŠK Rapid Pardubice 2604 2597 Kaňovský David A64 VALOZ Grygov 2462 2467 1 soutěž
2011/2012 9 ŠK Rapid Pardubice 2604 2597 Roško Luboš 2222 ŠK Polabiny 2322 2319 1 soutěž
2011/2012 8 ŠK Rapid Pardubice 2604 2597 Sergeev Vladimir ŠK Zikuda Turnov 2526 2474 1 soutěž
2011/2012 7 ŠK Rapid Pardubice 2604 2597 Hráček Zbyněk 1. Novoborský ŠK 2624 2620 1 soutěž
2011/2012 6 ŠK Rapid Pardubice 2604 2597 Štoček Jiří Výstaviště Lysá nad Labem 2600 2564 ½ soutěž
2011/2012 5 ŠK Rapid Pardubice 2604 2597 Studnička Tomáš TJ Bohemians Praha 2359 2376 ½ soutěž
2011/2012 4 ŠK Rapid Pardubice 2604 2597 Korobov Anton BŠŠ Frýdek-Místek 2671 2670 ½ soutěž
2011/2012 3 ŠK Rapid Pardubice 2604 2597 Mišta Alexander Slavoj Ostrava - Poruba 2561 2565 ½ soutěž
2010/2011 11 ŠK Rapid Pardubice 2597 Ftáčník Lubomír ŠK Zikuda Turnov 2578 ½ soutěž
2010/2011 10 ŠK Rapid Pardubice 2597 Wojtaszek Radoslaw 1. Novoborský ŠK 2726 0 soutěž
2010/2011 9 ŠK Rapid Pardubice 2597 Mišta Alexander TŽ Třinec 2565 ½ soutěž
2010/2011 8 ŠK Rapid Pardubice 2597 Azarov Sergei BŠŠ Frýdek-Místek 2601 1 soutěž
2010/2011 5 ŠK Rapid Pardubice 2597 Kaňovský David 2222 ŠK Polabiny 2497 ½ soutěž
2010/2011 4 ŠK Rapid Pardubice 2597 Swiercz Dariusz Tatran Litovel 2522 ½ soutěž
2010/2011 3 ŠK Rapid Pardubice 2597 Babula Vlastimil A64 VALOZ Grygov 2536 0 soutěž
2010/2011 2 ŠK Rapid Pardubice 2597 Rogozenco Dorian Výstaviště Lysá nad Labem 2534 ½ soutěž
2010/2011 1 ŠK Rapid Pardubice 2597 Jirovský Miloš ŠK Mahrla Praha 2475 1 soutěž
2009/2010 11 SAGINA Pardubice 2617 Stefansson Hlifar Hannes ŠK Mahrla Praha 2574 ½ soutěž
2009/2010 10 SAGINA Pardubice 2617 Zvára Petr TJ Bohemians Praha 2419 ½ soutěž
2009/2010 9 SAGINA Pardubice 2617 Láznička Viktor 1. Novoborský ŠK 2637 ½ soutěž
2009/2010 8 SAGINA Pardubice 2617 Bindrich Falko ŠK Zikuda Turnov 2504 ½ soutěž
2009/2010 7 SAGINA Pardubice 2617 Polák Tomáš ŠK SK Zlín 2500 ½ soutěž
2009/2010 6 SAGINA Pardubice 2617 Krejčí Jan ŠK DURAS BVK - Královo Pole 2453 ½ soutěž
2009/2010 4 SAGINA Pardubice 2617 Šimáček Pavel A64 VALOZ Grygov 2513 1 soutěž
2009/2010 3 SAGINA Pardubice 2617 Jakubiec Artur ŠK Geofin Ostrava 2529 ½ soutěž
2009/2010 2 SAGINA Pardubice 2617 Azarov Sergei BŠŠ Frýdek-Místek 2622 ½ soutěž
2009/2010 1 SAGINA Pardubice 2617 Mišta Alexander TŽ Třinec 2563 ½ soutěž
2008/2009 11 RC Sport Pardubice 2595 Červený Petr TŽ Třinec B 2342 1 soutěž
2008/2009 10 RC Sport Pardubice 2595 Mišta Alexander TŽ Třinec A 2560 1 soutěž
2008/2009 7 RC Sport Pardubice 2595 Neuman Petr TJ Bohemians Praha 2455 ½ soutěž
2008/2009 6 RC Sport Pardubice 2595 Navara David ŠK Mahrla Praha 2633 ½ soutěž
2008/2009 5 RC Sport Pardubice 2595 Příborský Jan Space" Poštovní spořitelna" 2342 1 soutěž
2008/2009 4 RC Sport Pardubice 2595 Babula Vlastimil A64 VALOZ Grygov 2608 ½ soutěž
2008/2009 3 RC Sport Pardubice 2595 Polák Tomáš ŠK SK Zlín 2553 ½ soutěž
2008/2009 2 RC Sport Pardubice 2595 Hráček Zbyněk 1. Novoborský ŠK 2613 ½ soutěž
2008/2009 1 RC Sport Pardubice 2595 Bindrich Falko ŠK Zikuda Turnov 2517 ½ soutěž
2007/2008 9 RC Sport Pardubice 2590 Mészaros Michal ŠK Zlín 2373 ½ soutěž
2007/2008 8 RC Sport Pardubice 2590 Rausis Igors BŠŠ Frýdek-Místek 2512 ½ soutěž