Hráč Smištík Milan

Smištík Milan

User Pic
Jméno: Smištík Milan
Oddíl: ŠK Caissa Třebíč z.s.
Výkonnostní třída / Titul: M
Elo národní: 2319
Elo mezinárodní: 2326
ID: 908
FIDE ID: 309001
Rok narození: 1981
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2015/2016 2 ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2326 2319 Hošek Martin Jezdci Jundrov 2070 2093 ½
2015/2016 1 ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2326 2319 Zapletal Jiří SK Prostějov 2068 2056 1
2011/2012 11 ŠK Caissa RHEA Třebíč A 2335 2333 Blahynka Martin ŠK Duras BVK Brno - Královo Pole B 2098 2146 ½
2011/2012 10 ŠK Caissa RHEA Třebíč A 2335 2333 Macháň Jan 2222 ŠK Polabiny C 2001 2035 0
2011/2012 9 ŠK Caissa RHEA Třebíč A 2335 2333 Holásek Pavel Šachový klub Ústí nad Orlicí 2065 2069 1
2011/2012 8 ŠK Caissa RHEA Třebíč A 2335 2333 Kosek Jiří ŠK Vysoké Mýto 2130 2132 1
2011/2012 7 ŠK Caissa RHEA Třebíč A 2335 2333 Nun Josef TJ Slavia Hradec Králové B 2269 2223 1
2011/2012 6 ŠK Caissa RHEA Třebíč A 2335 2333 Hlaváček Robert TJ ŠO Chrudim 2242 2238 0
2011/2012 4 ŠK Caissa RHEA Třebíč A 2335 2333 Ciešlak Leszek ŠK Caissa COLAIR Třebíč B 1985 1968 1
2011/2012 3 ŠK Caissa RHEA Třebíč A 2335 2333 Kracík Tomáš Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2101 2134 ½
2011/2012 2 ŠK Caissa RHEA Třebíč A 2335 2333 Hájek Jiří Sokol Zaječice 2115 2111 1
2011/2012 1 ŠK Caissa RHEA Třebíč A 2335 2333 Hošek Martin ŠK Lokomotiva Brno A 1985 1993 1
2010/2011 11 SK Caissa Trebic A 2337 Jedlička Aleš 2222 SK Polabiny B 2279 1
2010/2011 9 SK Caissa Trebic A 2337 Volf Jaroslav Jiskra Usti nad Orlici 2140 ½
2010/2011 8 SK Caissa Trebic A 2337 Mouryc Tomáš Sokol Bedrichov 2000 1
2010/2011 7 SK Caissa Trebic A 2337 Mudra Tomáš SK Duras BVK Brno Kralovo Pole B 2182 ½
2010/2011 6 SK Caissa Trebic A 2337 Petuchov Sergej AKIS Pardubice 2160 0
2010/2011 5 SK Caissa Trebic A 2337 Augustin Josef Lokomotiva Brno 2297 1
2010/2011 2 SK Caissa Trebic A 2337 Švanda Pavel SK Caissa Trebic B 2168 1
2010/2011 1 SK Caissa Trebic A 2337 Doseděl Jiří Jiskra Litomysl 2124 ½
2009/2010 10 ŠK Caissa RHEA Třebíč "A" 2325 Siembab Bartosz Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2243 ½
2009/2010 8 ŠK Caissa RHEA Třebíč "A" 2325 Pekař Václav TJ Jiskra Litomyšl 2038 1
2009/2010 7 ŠK Caissa RHEA Třebíč "A" 2325 Trhal Tomáš TJ SOKOL Zaječice 2034 1
2009/2010 6 ŠK Caissa RHEA Třebíč "A" 2325 Pavliš Jaromír TJ Žďár nad Sázavou 2102 0
2009/2010 5 ŠK Caissa RHEA Třebíč "A" 2325 Bernard Borek AKIS Pardubice 2337 ½
2009/2010 4 ŠK Caissa RHEA Třebíč "A" 2325 Třasák Ondřej ŠK Bohemia Pardubice 2051 1
2009/2010 3 ŠK Caissa RHEA Třebíč "A" 2325 Mojžíš Jaroslav 2222 ŠK Polabiny "B" 2266 1
2009/2010 2 ŠK Caissa RHEA Třebíč "A" 2325 Uher Vladimír ŠK Caissa COLAIR Třebíč "B" 2088 ½
2009/2010 1 ŠK Caissa RHEA Třebíč "A" 2325 Vykydal František Šachový klub Lokomotiva Brno "B" 2218 1
2008/2009 11 Pila Ořechov A 2297 Karásek Lukáš ŠK Gordic Jihlava B 2229 ½
2008/2009 10 Pila Ořechov A 2297 Holušová Táňa ŠK Duras BVK-Královo Pole B 2102 ½
2007/2008 11 BYDO ZAKŘANY A 2305 Bína Josef ŠK GORDIC JIHLAVA B 2172 1
2007/2008 10 BYDO ZAKŘANY A 2305 Mojžíš Jaroslav 2222 ŠK POLABINY C 2187 1
2007/2008 9 BYDO ZAKŘANY A 2305 Kosek Jiří ŠK VYSOKÉ MÝTO A 2062 0
2007/2008 8 BYDO ZAKŘANY A 2305 Kruml David TJ NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU A 2103 0
2007/2008 7 BYDO ZAKŘANY A 2305 Mareš Jaroslav ŠK 64 BRNO A 2086 1
2007/2008 6 BYDO ZAKŘANY A 2305 Číp Dalibor OREL OŘECHOV A 2195 1
2007/2008 5 BYDO ZAKŘANY A 2305 Novotný Michal 2222 ŠK POLABINY B 2278 0
2007/2008 4 BYDO ZAKŘANY A 2305 Beťko Lubomír C ŠK CAISSA TŘEBÍČ A 0
2007/2008 3 BYDO ZAKŘANY A 2305 Kovaříková Kristýna TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2063 1
2007/2008 2 BYDO ZAKŘANY A 2305 Donnert Milan ŠK DURAS BVK -KRÁLOVO POLE C 2190 1
2007/2008 1 BYDO ZAKŘANY A 2305 Večeřa Pavel TJ ŽďAS ŽďÁR NAD SÁZAVOU A 2127 1
2006/2007 11 ŠK BYDO ZAKŘANY A 2338 Mojžíš Jaroslav 2222 ŠK POLABINY C 2236 0
2006/2007 10 ŠK BYDO ZAKŘANY A 2338 Kozlíček Lubomír ŠK GORDIC JIHLAVA B 2171 0
2006/2007 9 ŠK BYDO ZAKŘANY A 2338 Vašut Karel TJ ŽDAS ŽDÁR N.SÁZAVOU 2145 1
2006/2007 7 ŠK BYDO ZAKŘANY A 2338 Ševčík Vladimír ŠK DURAS BVK-KRÁLOVO POLE C 2231 ½
2006/2007 6 ŠK BYDO ZAKŘANY A 2338 Kopřiva Oldřich ŠK GARDE LIPOVEC 2177 ½
2006/2007 5 ŠK BYDO ZAKŘANY A 2338 Šklíba Martin EUROKOMPLEX AUTOSKLA 2212 1
2006/2007 4 ŠK BYDO ZAKŘANY A 2338 Kaňovský David TJ NÁMĚŠŤNAD OSLAVOU 2378 0
2006/2007 3 ŠK BYDO ZAKŘANY A 2338 Sabol Marian TJ SOKOL ZAJEČICE 2284 1
2006/2007 2 ŠK BYDO ZAKŘANY A 2338 Škaroupka Jiří TJ ZNOJMO A 2180 0
2006/2007 9 Orel Ořechov "A" 2338 Klíma Lukáš Mittal Ostrava "A" 2426 0
2006/2007 8 Orel Ořechov "A" 2338 Poloch Petr ŠK Stonava "A" 2310 0
2006/2007 6 Orel Ořechov "A" 2338 Lanč Alois Slavia Kroměříž "A" ½
2006/2007 5 Orel Ořechov "A" 2338 Žůrek Milan Tatran Litovel "A" 2369 ½
2006/2007 3 Orel Ořechov "A" 2338 Kulovaná Eva ŠK Gordic Jihlava "A" 2252 1
2006/2007 2 Orel Ořechov "A" 2338 Biolek Richard TŽ Třinec "B" 2413 0
2006/2007 1 Orel Ořechov "A" 2338 Babula Vlastimil ŠK Staré Město 1923 2571 0
2005/2006 11 Lokomotiva Brno B 2375 Doležal Radoslav TJ Pankrác 2387 1
2005/2006 10 Lokomotiva Brno B 2375 Neuman Petr Sokol Plzeň Ingem 2414 ½
2005/2006 9 Lokomotiva Brno B 2375 Murdzia Piotr TŽ Třinec 2448 0
2005/2006 8 Lokomotiva Brno B 2375 Czakon Jakub Labortech Ostrava 2477 1
2005/2006 7 Lokomotiva Brno B 2375 Hába Petr Lokomotiva Brno A 2522 0
2005/2006 6 Lokomotiva Brno B 2375 Sergeev Vladimir TJ Zikuda Turnov 2436 0
2005/2006 5 Lokomotiva Brno B 2375 Láznička Viktor Bauset Pardubice 2517 0
2005/2006 4 Lokomotiva Brno B 2375 Šimáček Pavel A64 Hagemann Opava 2463 0
2005/2006 3 Lokomotiva Brno B 2375 Čech Pavel ŠK SK Zlín 2420 ½
2005/2006 2 Lokomotiva Brno B 2375 Wojtaszek Radoslaw ŠK Sokol Vyšehrad 2606 0
2005/2006 1 Lokomotiva Brno B 2375 Jansa Vlastimil ŠK Mahrla Praha 2518 0
2004/2005 11 Loko Brno 2273 Bažant Petr ŠK Staré Město A" 2305 ½
2004/2005 10 Loko Brno 2273 Zimniok Lubomír Jakl Karviná A" 2196 1
2004/2005 9 Loko Brno 2273 Stánec Stanislav TJ Uherský Ostroh 2205 1
2004/2005 8 Loko Brno 2273 Pecina Michal Slavie Kroměříž A 2194 1
2004/2005 7 Loko Brno 2273 Melecký Jaroslav MSA Dolní Benešov 2072 1
2004/2005 6 Loko Brno 2273 Suchomel Jan Tatran Litovel 2192 0
2004/2005 5 Loko Brno 2273 Sikorová Olga TŽ Třinec B" 2252 1
2004/2005 4 Loko Brno 2273 Kulovaná Eva CD Rating Brno 2183 1
2004/2005 3 Loko Brno 2273 Lahner Jakub ŠK Frýdek-Místek 2241 1
2004/2005 2 Loko Brno 2273 Mlýnek Petr Duras BVK Brno A" 2216 ½
2004/2005 1 Loko Brno 2273 Jankovec Ivan Slavia Orlová A" 2232 1
2004/2005 11 Lokomotiva Brno D 2273 Slepánková Radka TJ Komořany A 1928 ½
2004/2005 10 Lokomotiva Brno D 2273 Janota Jiří Mor. Slávia Brno A 2004 ½
2004/2005 9 Lokomotiva Brno D 2273 Veselý Jaromír Sokol Tišnov A 2046 ½
2004/2005 8 Lokomotiva Brno D 2273 Sekanina Jiří Garde Lipovec B 2096 0
2004/2005 7 Lokomotiva Brno D 2273 Zemánek Jan ŠK Jevíčko A 1835 1
2004/2005 6 Lokomotiva Brno D 2273 Nekvapil Pavel První Brno B 2027 0
2004/2005 5 Lokomotiva Brno D 2273 Šmehlík Jaroslav Sokol Rudice B 1930 1
2004/2005 4 Lokomotiva Brno D 2273 Kupčík Zdeněk MKS Vyškov A 2053 1
2004/2005 3 Lokomotiva Brno D 2273 Čermák Tomáš MKS Vyškov B 1742 1
2004/2005 2 Lokomotiva Brno D 2273 Chloupek Libor Makkabi Boskovice 1892 ½
2004/2005 1 Lokomotiva Brno D 2273 Nadrchal Tomáš Univerzita Brno B 2022 1
2003/2004 11 Bydo Zakřany 2204 Hloušek Zdeněk Garde Lipovec B 1848 1
2003/2004 10 Bydo Zakřany 2204 Tláskal Martin ŠK Tetčice 1795 ½
2003/2004 9 Bydo Zakřany 2204 Handl Martin Sokol Rudice A 2058 ½
2003/2004 8 Bydo Zakřany 2204 Sedláček Petr ŠK 64 Brno B 1960 1
2003/2004 7 Bydo Zakřany 2204 Chloupek Libor Makkabi Boskovice 1958 1
2003/2004 6 Bydo Zakřany 2204 Pučálka Vojtěch Sokol Tišnov A 2001 ½
2003/2004 5 Bydo Zakřany 2204 Rychtecký Miroslav Duras BVK Brno D 1997 1
2003/2004 4 Bydo Zakřany 2204 Blatný František Lokomotiva Brno B 2246 1
2003/2004 3 Bydo Zakřany 2204 Janota Jiří Mor. Slávia Brno 1967 1
2003/2004 2 Bydo Zakřany 2204 Slepánková Radka MKS Vyškov B 1965 1
2003/2004 1 Bydo Zakřany 2204 Kunčar Petr TJ Bučovice B 1956 1
2003/2004 11 TJ Uherský Ostroh 2204 Macharáček Šimon Garde Brno 2181 ½
2003/2004 10 TJ Uherský Ostroh 2204 Holemář David Duras BVK Brno 2340 ½
2003/2004 9 TJ Uherský Ostroh 2204 Hromada Pavel Slezan Opava 2226 1
2003/2004 8 TJ Uherský Ostroh 2204 Bělunek Vladimír Tatran Litovel 2305 ½
2003/2004 7 TJ Uherský Ostroh 2204 Bělohlávek Petr TJ Náměšť n/Osl. 2227 1
2003/2004 6 TJ Uherský Ostroh 2204 Kubala Martin VP Frýdek-Místek 2385 ½
2003/2004 5 TJ Uherský Ostroh 2204 Cvek Robert Slavoj Poruba 2467 ½
2003/2004 4 TJ Uherský Ostroh 2204 Walek Milan TŽ Třinec 2332 ½
2003/2004 3 TJ Uherský Ostroh 2204 Fiřt Stanislav TJ NH Ostrava 2363 ½
2003/2004 2 TJ Uherský Ostroh 2204 Dawidow Jacek Slavia Orlová 2344 1
2003/2004 1 TJ Uherský Ostroh 2204 Sosna Jan ŠK Staré Město 2441 0