Hráč Dočekal Jan

Dočekal Jan

User Pic
Jméno: Dočekal Jan
Oddíl: ŠK Sokol Vyšehrad
Výkonnostní třída / Titul: M
Elo národní: 2278
Elo mezinárodní: 2302
ID: 11432
FIDE ID: 320625
Rok narození: 1984
Třída rozhodčího: 2
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 1 ŠK GPOA Znojmo 2302 2278 Matula Roman Optika Medek TJ Hodonice 0 1790 1
2018/2019 11 SK Sokol Vysehrad 2280 2270 Vrána Jan 2222 SK Polabiny 2365 2334 ½
2018/2019 9 SK Sokol Vysehrad 2269 2270 Burdalev Kirill SK Dopravni podnik Praha 2388 2348 ½
2018/2019 8 SK Sokol Vysehrad 2265 2270 Hollan Petr SK OAZA Praha 2279 2250 0
2018/2019 7 SK Sokol Vysehrad 2265 2270 Husárik Braňko SK Mesta Lysa nad Labem 2121 2107 1
2018/2019 6 SK Sokol Vysehrad 2254 2270 Pokorný Zdeněk TJ Slavia Hradec Kralove 2215 2222 1
2018/2019 5 SK Sokol Vysehrad 2254 2270 Lechtýnský Jiří QCC Ceske Budejovice 2345 2340 ½
2018/2019 4 SK Sokol Vysehrad 2265 2270 Michálek Jan TJ Sakal Kozolupy 2241 2219 0
2018/2019 3 SK Sokol Vysehrad 2263 2270 Orság Milan TJ Neratovice 2303 2343 ½
2018/2019 2 SK Sokol Vysehrad 2263 2270 Kučera Petr SK Zikuda Turnov B 2166 2178 ½
2018/2019 1 SK Sokol Vysehrad 2254 2270 Bauma Jiří SO TJ Dukla Praha 2213 2230 1
2018/2019 11 ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 2269 2270 Lacina Adolf ČZ Strakonice 2273 2238 1
2018/2019 10 ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 2269 2270 Černoušek Lukáš Unichess Underground 2429 2432 ½
2018/2019 9 ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 2265 2270 Novotný Michal ŠACHklub NN Písek 2312 2301 1
2018/2019 8 ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 2265 2270 Hánl František KŠ Říčany 1925 „B“ 2115 2097 ½
2018/2019 3 ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 2263 2270 Havlík Jan Sokol Tábor 2403 2384 ½
2018/2019 7 ŠK GPOA Znojmo 2254 2270 Škaroupka Jiří TJ Znojmo B 2180 2166 ½
2018/2019 6 ŠK GPOA Znojmo 2254 2270 Košata Jan ŠK Kuřim B 2085 2092 ½
2018/2019 5 ŠK GPOA Znojmo 2265 2270 Spodný Josef ŠK 64 Brno 1863 1881 1
2018/2019 4 ŠK GPOA Znojmo 2265 2270 Tůma Miroslav Moravská Slavia Brno C 1889 1912 1
2018/2019 2 ŠK GPOA Znojmo 2263 2270 Petříček Lukáš ŠK Kuřim D 1828 1858 0
2018/2019 1 ŠK GPOA Znojmo 2254 2270 Hrdlička Vladan ŠK Střelice 1765 1759 1
2017/2018 11 ŠK Sokol Vyšehrad C 2302 2278 Hinks-Edwards Thomas R J TJ Kobylisy B 2351 2349 0
2017/2018 10 ŠK Sokol Vyšehrad C 2302 2278 Slovák Kilián TJ Kobylisy C 2189 2203 0
2017/2018 9 ŠK Sokol Vyšehrad C 2302 2278 Sodoma Jan TJ Bohemians Praha C 2300 2307 0
2017/2018 8 ŠK Sokol Vyšehrad C 2302 2278 Adámek Zdeněk ŠK DP Praha B - EA Hotels 2224 2206 1
2017/2018 7 ŠK Sokol Vyšehrad C 2302 2278 Sokolov Alexander TJ Pankrác D 2362 2357 0
2017/2018 6 ŠK Sokol Vyšehrad C 2302 2278 Slovák Pavel DDM Praha 6 A 2005 2010 1
2017/2018 4 ŠK Sokol Vyšehrad C 2302 2278 Plešek Jiří TJ Pankrác C 2049 2062 ½
2017/2018 3 ŠK Sokol Vyšehrad C 2302 2278 Šindler Michal ŠK Loko Praha A 2129 2144 1
2017/2018 2 ŠK Sokol Vyšehrad C 2302 2278 Gregor Jiří ŠK Mahrla Praha A 2192 2185 0
2017/2018 1 ŠK Sokol Vyšehrad C 2302 2278 Svatoš Jan Sokol Praha Vršovice B 2216 2217 0
2017/2018 11 SK GPOA Znojmo 2337 2358 Pech Václav MKS Vyškov 1986 1970 0
2017/2018 10 SK GPOA Znojmo 2351 2358 Veselý Jaromír ŠK Lokomotiva Brno B 2010 2034 ½
2017/2018 9 SK GPOA Znojmo 2351 2358 Kopřiva Oldřich ŠK Garde Lipovec B 2061 2081 ½
2017/2018 8 SK GPOA Znojmo 2359 2358 Donnert Milan ŠK Duras BVK Královo Pole B 2070 2054 1
2017/2018 7 SK GPOA Znojmo 2359 2358 Švehla Karel Spartak Adamov 2143 2128 1
2017/2018 5 SK GPOA Znojmo 2377 2358 Bureš Jaroslav Orel Ořechov 2405 2413 0
2017/2018 4 SK GPOA Znojmo 2351 2358 Mikeš Jan ŠK Podlužan Prušánky B 2332 2259 1
2017/2018 3 SK GPOA Znojmo 2351 2358 Růžička Josef TJ Znojmo 2139 2126 1
2017/2018 2 SK GPOA Znojmo 2351 2358 Provazník Michal ŠK Hodonín 2198 2176 1
2017/2018 1 SK GPOA Znojmo 2352 2337 Holemář David ŠK Bystrc Oilers 2295 2301 ½
2017/2018 11 ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 2337 2358 Balín Jan TJ Tatran Podbořany z.s. 2352 2344 ½
2017/2018 8 ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 2359 2358 Špreňar Petr TJ Baník Sokolov ŠO 2143 2106 0
2017/2018 7 ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 2377 2358 Hurdzan Tomáš ŠK Sokol Klatovy 2148 2180 0
2017/2018 6 ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 2377 2358 Šmíd Miroslav TJ Bohemians Praha "B" 2264 2255 1
2017/2018 4 ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 2351 2358 Hagarová Zuzana Karlovarský šachklub Tietz 2293 0 1
2017/2018 3 ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 2351 2358 Kulhánek Tomáš TJ Sokol Praha-Vršovice 2304 2262 1
2017/2018 2 ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 2351 2358 Kotyk Václav ŠK Kladno 2163 2154 0
2017/2018 1 ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 2352 2337 Michálek Jan TJ Šakal Kozolupy 2261 2234 1
2016/2017 11 ŠK GPOA Znojmo 2292 2283 Košata Jan ŠK Kuřim B 2159 2139 1
2016/2017 10 ŠK GPOA Znojmo 2292 2283 Kuchynka Lukáš ŠK HPM TEC Hustopeče 2257 2282 0
2016/2017 9 ŠK GPOA Znojmo 2292 2283 Maník Mikuláš Orel Ořechov 2422 2433 ½
2016/2017 8 ŠK GPOA Znojmo 2292 2283 Bureš Vít Moravská Slavia Brno B 2192 2179 ½
2016/2017 7 ŠK GPOA Znojmo 2292 2283 Dvořák Adam ŠK Lokomotiva Brno C 2228 2215 1
2016/2017 6 ŠK GPOA Znojmo 2292 2283 Mikeš Jan SK Podlužan Prušánky B 2189 2235 0
2016/2017 5 ŠK GPOA Znojmo 2292 2283 Růžička Josef TJ Znojmo 2211 2173 1
2016/2017 4 ŠK GPOA Znojmo 2292 2283 Pisk Petr Jezdci Jundrov B 2355 2341 ½
2016/2017 3 ŠK GPOA Znojmo 2292 2283 Chytilek Roman VSK Universita Brno 2328 2337 ½
2016/2017 2 ŠK GPOA Znojmo 2292 2283 Symerský Petr ŠK Veselí nad Moravou 2136 2115 1
2016/2017 1 ŠK GPOA Znojmo 2292 2283 Hladík Josef ŠK Vinohrady Brno 2118 2158 1
2015/2016 11 ŠK Sokol Vyšehrad B 2292 2283 Houška Jiří ŠK Líně 2194 2247 ½
2015/2016 8 ŠK Sokol Vyšehrad B 2292 2283 Ráliš Petr TJ Tatran Podbořany 2203 2204 0
2015/2016 7 ŠK Sokol Vyšehrad B 2292 2283 Petrová Kristýna Unichess C 2310 2292 ½
2015/2016 6 ŠK Sokol Vyšehrad B 2292 2283 Lorenc Tomáš ŠK Karlovy Vary 2182 2151 ½
2015/2016 5 ŠK Sokol Vyšehrad B 2292 2283 Soukup Alois TJ Plzeň Košutka 2157 2133 1
2015/2016 4 ŠK Sokol Vyšehrad B 2292 2283 Kuba Stanislav ŠK Sokol Klatovy 2151 2127 1
2015/2016 3 ŠK Sokol Vyšehrad B 2292 2283 Michálek Jan Šakal Kozolupy 2280 2278 ½
2015/2016 2 ŠK Sokol Vyšehrad B 2292 2283 Hollan Martin SK OAZA Praha 2214 2171 0
2015/2016 1 ŠK Sokol Vyšehrad B 2292 2283 Fajman Petr TJ DUKLA Praha 2203 2219 ½
2015/2016 11 SK GPOA Znojmo 2292 2283 Slepov Kyryl VSK Universita Brno 2081 2082 1
2015/2016 9 SK GPOA Znojmo 2292 2283 Uřičář Jakub ŠK Veselí nad Moravou 2178 2195 1
2015/2016 8 SK GPOA Znojmo 2292 2283 Hofírek Benedikt ŠK Lokomotiva Brno C 2238 2175 1
2015/2016 7 SK GPOA Znojmo 2292 2283 Kuchynka Lukáš ŠK Hustopeče 2257 2282 ½
2015/2016 6 SK GPOA Znojmo 2292 2283 Seidl Štěpán MKS Vyškov 2233 2228 ½
2015/2016 5 SK GPOA Znojmo 2292 2283 Řehůřek Lukáš ŠK Bystrc Oilers 2180 2174 1
2015/2016 4 SK GPOA Znojmo 2292 2283 Růžička Josef TJ Znojmo 2211 2173 0
2015/2016 3 SK GPOA Znojmo 2292 2283 Zavacký Peter ŠK Lokomotiva Brno D 2098 2114 1
2015/2016 2 SK GPOA Znojmo 2292 2283 Chloupek Libor TJ Spartak Adamov 2155 2111 1
2015/2016 1 SK GPOA Znojmo 2292 2283 Růžička František Jezdci Jundrov B 2086 2090 1
2014/2015 11 SK GPOA Znojmo 2299 2296 Šnorek Milan ŠK Lokomotiva Brno C 2105 2117 1
2014/2015 10 SK GPOA Znojmo 2299 2296 Uřičář Jakub ŠK Veselí nad Moravou 2177 2185 1
2014/2015 9 SK GPOA Znojmo 2299 2296 Pisk Petr Jezdci Jundrov 2394 2394 ½
2014/2015 8 SK GPOA Znojmo 2299 2296 Sekanina Jiří ŠK Garde Lipovec B 2029 2042 1
2014/2015 7 SK GPOA Znojmo 2299 2296 Mlýnek Petr ŠK Duras BVK Brno C 2160 2169 ½
2014/2015 6 SK GPOA Znojmo 2299 2296 Pech Václav MKS Vyškov 1983 1953 ½
2014/2015 5 SK GPOA Znojmo 2299 2296 Holemář David ŠK Bystrc Oilers 2221 2219 0
2014/2015 3 SK GPOA Znojmo 2299 2296 Hladík Josef VSK Universita Brno 2139 2156 1
2014/2015 2 SK GPOA Znojmo 2299 2296 Handl Martin TJ Spartak Adamov 2075 2078 1
2014/2015 1 SK GPOA Znojmo 2299 2296 Tajovský Martin ŠK Kuřim 2216 2217 0
2014/2015 11 ŠK Sokol Vyšehrad B 2299 2296 Kuba Jindřich Sokol Praha-Kobylisy B 2327 2322 1
2014/2015 10 ŠK Sokol Vyšehrad B 2299 2296 Šuráň Jan ŠK GROP Praha 2379 2372 ½
2014/2015 9 ŠK Sokol Vyšehrad B 2299 2296 Tůma Jiří TJ Sparta Kutná Hora 2322 2317 1
2014/2015 8 ŠK Sokol Vyšehrad B 2299 2296 Doležal Radoslav Klub šachistů Říčany 1925 2361 2371 0
2014/2015 7 ŠK Sokol Vyšehrad B 2299 2296 Mejzlík Ondřej Dolní Kralovice 2326 2339 0
2014/2015 6 ŠK Sokol Vyšehrad B 2299 2296 Meduna Eduard ŠK Joly Lysá nad Labem C 2370 2363 0
2014/2015 5 ŠK Sokol Vyšehrad B 2299 2296 Seidl Štěpán Silko Gambit Jihlava 2211 2225 0
2014/2015 3 ŠK Sokol Vyšehrad B 2299 2296 Vedral Oldřich SK OAZA Praha 2319 2308 0
2014/2015 2 ŠK Sokol Vyšehrad B 2299 2296 Jirka Jiří TJ Bohemians Praha B 2429 2415 ½
2014/2015 1 ŠK Sokol Vyšehrad B 2299 2296 Jirovský Pavel Sokol Kolín 2316 2304 0
2013/2014 11 ŠK Sokol Vyšehrad "A" 2282 2279 Šlampa Jan TJ SOKOL LITVÍNOV - LOM 2097 2126 1
2013/2014 10 ŠK Sokol Vyšehrad "A" 2282 2279 Mudra Pavel Sokol Bakov nad Jizerou - šachový oddíl 2265 2284 1
2013/2014 8 ŠK Sokol Vyšehrad "A" 2282 2279 Oreský Jan 1. Novoborský ŠK "C" 2191 2193 1
2013/2014 7 ŠK Sokol Vyšehrad "A" 2282 2279 Mikeš Jan ŠACHOVÝ KLUB SPARTAK ÚSTÍ N.L. 2062 2122 0
2013/2014 6 ŠK Sokol Vyšehrad "A" 2282 2279 Přibyl Josef TJ NERATOVICE 2308 2310 ½
2013/2014 5 ŠK Sokol Vyšehrad "A" 2282 2279 Trejbal Stanislav ŠK Slavoj Litoměřice 2111 2101 1
2013/2014 4 ŠK Sokol Vyšehrad "A" 2282 2279 Vágner Tomáš CHESS MOST 2316 2313 1
2013/2014 2 ŠK Sokol Vyšehrad "A" 2282 2279 Klement Lukáš ŠK Teplice 2223 2223 1
2013/2014 1 ŠK Sokol Vyšehrad "A" 2282 2279 Braun Marek Desko Liberec 2229 2227 ½
2013/2014 11 SPgŠ + G Znojmo 2282 2279 Rada Michal Sokol Rudice 2060 2139 ½
2013/2014 10 SPgŠ + G Znojmo 2282 2279 Symerský Petr ŠK Veselí nad Moravou 2134 2126 0
2013/2014 9 SPgŠ + G Znojmo 2282 2279 Burdalev Kirill ŠK Lokomotiva Brno C 2294 ½
2013/2014 8 SPgŠ + G Znojmo 2282 2279 Hladík Josef Vinohrady Brno 2122 2117 1
2013/2014 7 SPgŠ + G Znojmo 2282 2279 Číp Dalibor Orel Ořechov 2088 2081 1
2013/2014 6 SPgŠ + G Znojmo 2282 2279 Mlýnek Petr ŠK Duras BVK Brno C 2214 2211 1
2013/2014 5 SPgŠ + G Znojmo 2282 2279 Tláskal Martin ŠK Tetčice 2083 2054 1
2013/2014 4 SPgŠ + G Znojmo 2282 2279 Sekanina Jiří TJ Spartak Adamov 2112 2118 1
2013/2014 3 SPgŠ + G Znojmo 2282 2279 Dvořák Libor TJ Znojmo 2044 2040 1
2013/2014 2 SPgŠ + G Znojmo 2282 2279 Pech Václav MKS Vyškov 2067 2000 ½
2013/2014 1 SPgŠ + G Znojmo 2282 2279 Holemář David ŠK Bystrc Oilers 2269 2258 0
2012/2013 11 SPgŠ + G Znojmo A 2321 2296 Sikora Lukáš Šachový klub Lokomotiva Brno F 1940 1952 1
2012/2013 10 SPgŠ + G Znojmo A 2321 2296 Dirgas Josef ŠK Tetčice B 2015 2017 1
2012/2013 9 SPgŠ + G Znojmo A 2321 2296 Dvořák Libor TJ Znojmo B 2088 2112 1
2012/2013 8 SPgŠ + G Znojmo A 2321 2296 Fencl Václav ŠK Duras BVK Královo Pole D 1999 1
2012/2013 7 SPgŠ + G Znojmo A 2321 2296 Kučera Vladislav Sokol Střelice A 2023 1953 1
2012/2013 6 SPgŠ + G Znojmo A 2321 2296 Laštovička František ŠK Kuřim C 1853 1775 1
2012/2013 5 SPgŠ + G Znojmo A 2321 2296 Uhmann Jan Šachový klub Lokomotiva Brno E 2039 2039 1
2012/2013 4 SPgŠ + G Znojmo A 2321 2296 Sysel Jiří TJ Čechie Zastávka 2034 2029 1
2012/2013 3 SPgŠ + G Znojmo A 2321 2296 Hampel David TJ Slovan Ivančice 1946 1935 1
2012/2013 2 SPgŠ + G Znojmo A 2321 2296 Tvrdý Radovan VSK Univerzita Brno 1890 1
2012/2013 11 ŠK Sokol Vyšehrad 2321 2296 Hrabuša Matej 2222 ŠK Polabiny A 2330 2332 0
2012/2013 10 ŠK Sokol Vyšehrad 2321 2296 Kulhánek Tomáš 1. Novoborský ŠK B 2387 2387 ½
2012/2013 9 ŠK Sokol Vyšehrad 2321 2296 Sergeev Vladimir JOLY Lysá nad Labem B 2475 2474 1
2012/2013 8 ŠK Sokol Vyšehrad 2321 2296 Petényi Tamás ŠK Holdia DP Praha B 2457 ½
2012/2013 7 ŠK Sokol Vyšehrad 2321 2296 Sodoma Jan Sokol Praha - Vršovice 2380 2373 1
2012/2013 5 ŠK Sokol Vyšehrad 2321 2296 Šimek Petr TJ Sokol Praha - Kobylisy 2347 2347 0
2012/2013 4 ŠK Sokol Vyšehrad 2321 2296 Jirovský Miloš TJ Pankrác 2453 2446 0
2012/2013 3 ŠK Sokol Vyšehrad 2321 2296 Vokáč Marek QCC České Budějovice 2471 2475 0
2012/2013 2 ŠK Sokol Vyšehrad 2321 2296 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Králové 2376 2374 1
2012/2013 1 ŠK Sokol Vyšehrad 2321 2296 Rausis Igors ŠK AD Jičín 2512 2516 ½
2011/2012 11 SPgŠ+G Znojmo 2307 2295 Patočka Roman TJ Slovan Ivančice 1604 1
2011/2012 10 SPgŠ+G Znojmo 2307 2295 Tomíška Miroslav SK Duras BVK Brno Královo Pole D 1930 1
2011/2012 9 SPgŠ+G Znojmo 2307 2295 Kubát Pavel Sokol Střelice B 1916 1926 1
2011/2012 8 SPgŠ+G Znojmo 2307 2295 Kučera Vladislav Sokol Střelice A 2023 1980 1
2011/2012 6 SPgŠ+G Znojmo 2307 2295 Boček Tadeáš SK KME-DDM Kuřim C 1827 1934 1
2011/2012 5 SPgŠ+G Znojmo 2307 2295 Novotný Jan Lokomotiva Brno F 1974 0
2011/2012 4 SPgŠ+G Znojmo 2307 2295 Tláskal Martin SK Tetčice 2062 2017 1
2011/2012 3 SPgŠ+G Znojmo 2307 2295 Uhmann Jan Lokomotiva Brno E 1977 1977 ½
2011/2012 1 SPgŠ+G Znojmo 2307 2295 Kubíček Jiří TJ ČECHIE Zastávka 1875 1920 ½
2011/2012 11 ŠK Sokol Vyšehrad 2307 2295 Petr Martin TJ Slavia Hradec Králové 2526 2486 1
2011/2012 10 ŠK Sokol Vyšehrad 2307 2295 Bernášek Jan ERA-Poštovní spořitelna A 2464 2485 1
2011/2012 8 ŠK Sokol Vyšehrad 2307 2295 Jirovský Miloš TJ Pankrác 2466 2458 0
2011/2012 7 ŠK Sokol Vyšehrad 2307 2295 Rašík Vítězslav ŠK Mahrla Praha 2473 2471 0
2011/2012 6 ŠK Sokol Vyšehrad 2307 2295 Kulhánek Tomáš 1. Novoborský ŠK B 2371 2341 ½
2011/2012 5 ŠK Sokol Vyšehrad 2307 2295 Oral Tomáš JOLY Lysá nad Labem B 2526 2529 0
2011/2012 4 ŠK Sokol Vyšehrad 2307 2295 Sodoma Jan ERA-Poštovní spořitelna B 2380 2372 ½
2011/2012 3 ŠK Sokol Vyšehrad 2307 2295 Turner Jan Šakal Kozolupy 2395 2392 1
2011/2012 2 ŠK Sokol Vyšehrad 2307 2295 Svoboda Václav OAZA Praha 2321 2327 0
2011/2012 1 ŠK Sokol Vyšehrad 2307 2295 Petényi Tamás ŠK Holdia DP Praha B 2347 0
2010/2011 11 SPgŠ+G Znojmo 2261 Lanč Alois Slavia Kroměříž 2403 ½
2010/2011 10 SPgŠ+G Znojmo 2261 Dvořák Martin TJ Sokol Postoupky 2151 ½
2010/2011 9 SPgŠ+G Znojmo 2261 Vrána František ŠK Staré Město C 2305 1
2010/2011 8 SPgŠ+G Znojmo 2261 Sojka Aleš ŠK Holešov 2145 1
2010/2011 7 SPgŠ+G Znojmo 2261 Plachetka Ján ŠK HPM TEC Hustopeče 2350 0
2010/2011 6 SPgŠ+G Znojmo 2261 Uřičář Jakub TJ ŠK Veselí nad Moravou 2216 1
2010/2011 5 SPgŠ+G Znojmo 2261 Koutný Petr ŠK Zlín C 2200 1
2010/2011 4 SPgŠ+G Znojmo 2261 Závůrka Roman SK Prostějov 2199 1
2010/2011 3 SPgŠ+G Znojmo 2261 Bažant Petr ŠK Staré Město B 2392 0
2010/2011 2 SPgŠ+G Znojmo 2261 Fiala Václav SK Boršice 2203 ½
2010/2011 1 SPgŠ+G Znojmo 2261 Švehla Karel TJ Spartak Adamov 2128 1
2010/2011 11 ŠK Sokol Vyšehrad 2261 Černoušek Lukáš ERA-Poštovní spořitelna 2410 0
2010/2011 10 ŠK Sokol Vyšehrad 2261 Meduna Eduard ŠK AD Jičín 2426 0
2010/2011 8 ŠK Sokol Vyšehrad 2261 Ondruš Martin TJ Sokol Praha Vršovice 2284 0
2010/2011 7 ŠK Sokol Vyšehrad 2261 Hausner Ivan ŠK Holdia DP Praha "B" 2437 1
2010/2011 6 ŠK Sokol Vyšehrad 2261 Vrána Jan 1. Novoborský ŠK "B" 2348 0
2010/2011 5 ŠK Sokol Vyšehrad 2261 Jirka Jiří TJ Bohemians Praha 2424 1
2010/2011 4 ŠK Sokol Vyšehrad 2261 Doležal Radoslav TJ Pankrác 2417 1
2010/2011 3 ŠK Sokol Vyšehrad 2261 Havlík Jan QCC České Budějovice 2373 ½
2009/2010 11 SPgŠ+G Znojmo 2261 Brázdil Roman Slavia Kroměříž B 2170 ½
2009/2010 10 SPgŠ+G Znojmo 2261 Uřičář Jakub ŠK Staré Město C 2157 ½
2009/2010 9 SPgŠ+G Znojmo 2261 Šimek Jan ŠK Lokomotiva Brno A 2192 1
2009/2010 8 SPgŠ+G Znojmo 2261 Cagašík Tomáš MKS Holešov 2276 0
2009/2010 7 SPgŠ+G Znojmo 2261 Pala Vladimír SK Prostějov 2345 1
2009/2010 6 SPgŠ+G Znojmo 2261 Kuchynka Lukáš ŠK HPM TEC Hustopeče 2317 ½
2009/2010 5 SPgŠ+G Znojmo 2261 Zpěvák Pavel ŠK Staré Město B 2390 ½
2009/2010 4 SPgŠ+G Znojmo 2261 Lanč Alois ŠK Lokomotiva Brno C 2403 0
2009/2010 3 SPgŠ+G Znojmo 2261 Tikovský Alexandr ŠK 64 Brno 2215 1
2009/2010 2 SPgŠ+G Znojmo 2261 Nehybka Jiří Orel Ořechov 2239 ½
2009/2010 1 SPgŠ+G Znojmo 2261 Ponížil Cyril ŠK Zlín B 2304 0
2009/2010 11 ŠK Sokol Vyšehrad 2261 Tupý Martin QCC České Budějovice 2259 ½
2009/2010 9 ŠK Sokol Vyšehrad 2261 Svatoš Jan TJ Sokol Praha Vršovice 2305 0
2009/2010 8 ŠK Sokol Vyšehrad 2261 Michálek Jan Holdia DP Praha B"" 2336 ½
2009/2010 7 ŠK Sokol Vyšehrad 2261 Doležal Radoslav TJ Pankrác 2393 0
2009/2010 6 ŠK Sokol Vyšehrad 2261 Lechtýnský Jiří Výstaviště Lysá nad Labem 2401 0
2009/2010 5 ŠK Sokol Vyšehrad 2261 Pletánek Jan Poštovní spořitelna B"" 2242 1
2009/2010 4 ŠK Sokol Vyšehrad 2261 Jüptner Jan TJ Slavia Hradec Králové 2361 0
2009/2010 3 ŠK Sokol Vyšehrad 2261 Tůma Jiří TJ ŠO Chrudim 2282 ½
2009/2010 1 ŠK Sokol Vyšehrad 2261 Kučera Petr 1. Novoborský ŠK B"" 2156 1
2008/2009 11 ŠK Sokol Vyšehrad 2246 Krňávek Lubomír Sokol Vršovice 2266 ½
2008/2009 10 ŠK Sokol Vyšehrad 2246 Pletánek Jan Space" Poštovní spořitelna "B"" 2237 0
2008/2009 9 ŠK Sokol Vyšehrad 2246 Turner Jan Sokol Plzeň I 2374 1
2008/2009 7 ŠK Sokol Vyšehrad 2246 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Králové 2380 0
2008/2009 6 ŠK Sokol Vyšehrad 2246 Blecha Miroslav Sokol Plzeň - Letná 2219 ½
2008/2009 5 ŠK Sokol Vyšehrad 2246 Kučera Petr 1. Novoborský ŠK B"" 2324 1
2008/2009 4 ŠK Sokol Vyšehrad 2246 Košnář Martin Výstaviště Lysá nad Labem 2175 ½
2008/2009 3 ŠK Sokol Vyšehrad 2246 Roško Luboš 2222 ŠK Polabiny 2347 ½
2008/2009 2 ŠK Sokol Vyšehrad 2246 Jarábek Vratislav TJ ŠO Chrudim 2198 1
2008/2009 11 SPgŠ+G Znojmo A 2246 Vašut Karel TJ Žďár n. Sázavou A 2153 ½
2008/2009 10 SPgŠ+G Znojmo A 2246 Jedlička Aleš 2222 ŠK Polabiny B 2287 1
2008/2009 9 SPgŠ+G Znojmo A 2246 Sabol Marian ŠK Vysoké Mýto 2354 1
2008/2009 8 SPgŠ+G Znojmo A 2246 Červený Martin ŠK Caissa Třebíč B 2320 0
2008/2009 7 SPgŠ+G Znojmo A 2246 Nehybka Jiří Pila Ořechov A 2236 ½
2008/2009 6 SPgŠ+G Znojmo A 2246 Shilov Sergej ŠK Bohemia Pardubice A 2266 ½
2008/2009 5 SPgŠ+G Znojmo A 2246 Hájek Jiří TJ Sokol Zaječice A 2155 0
2008/2009 4 SPgŠ+G Znojmo A 2246 Sládek Vladislav ŠK Kuřim KME-DDM A 2071 0
2008/2009 3 SPgŠ+G Znojmo A 2246 Sedláček Oldřich ŠK Caissa Třebíč A 2313 1
2008/2009 2 SPgŠ+G Znojmo A 2246 Hába Zdeněk ŠK Gordic Jihlava B 2151 ½
2008/2009 1 SPgŠ+G Znojmo A 2246 Holušová Táňa ŠK Duras BVK-Královo Pole B 2102 1
2007/2008 11 SPgŠ a G Znojmo 2201 Uhmann Jan Orel Ořechov B 2209 ½
2007/2008 10 SPgŠ a G Znojmo 2201 Symerský Petr ŠK pod Věží Strážnice 2090 0
2007/2008 9 SPgŠ a G Znojmo 2201 Dvořák Libor TJ Znojmo 2084 0
2007/2008 8 SPgŠ a G Znojmo 2201 Pecha Juraj Moravská Slavia Brno 2104 1
2007/2008 7 SPgŠ a G Znojmo 2201 Gubáš Jan ŠK Sokol Tišnov 2096 1
2007/2008 6 SPgŠ a G Znojmo 2201 Kopřiva Oldřich ŠK Garde Lipovec 2158 ½
2007/2008 5 SPgŠ a G Znojmo 2201 Rychtecký Miroslav ŠK Lokomotiva Brno D 2085 1
2007/2008 4 SPgŠ a G Znojmo 2201 Uřičář Jakub ŠK Veselí nad Moravou 2103 1
2007/2008 3 SPgŠ a G Znojmo 2201 Holas Jaroslav Sokol Rudice 1893 1
2007/2008 2 SPgŠ a G Znojmo 2201 Majer Jiří ŠK DDM KME Kuřim 2275 0
2007/2008 1 SPgŠ a G Znojmo 2201 Kunčar Petr ŠK Tetčice 2114 1
2007/2008 11 Sokol Vyšehrad Praha B 2201 Vybíral Zdeněk Sokol Tábor A 2211 1
2007/2008 10 Sokol Vyšehrad Praha B 2201 Žárský Kamil Sokol Tábor B 2099 1
2007/2008 9 Sokol Vyšehrad Praha B 2201 Šimůnek Filip Sokol Plzeň 1 C 2102 1
2007/2008 8 Sokol Vyšehrad Praha B 2201 Jirásek Pavel Sokol Plzeň Letná A 2251 ½
2007/2008 7 Sokol Vyšehrad Praha B 2201 Zedek Alois TJ Praga Praha A 2122 1
2007/2008 5 Sokol Vyšehrad Praha B 2201 Šott Pavel ŠK Sokol Klatovy A 2134 0
2007/2008 4 Sokol Vyšehrad Praha B 2201 Hlaváček Jiří ŠK ALVA Pb Příbram A 2215 1
2007/2008 3 Sokol Vyšehrad Praha B 2201 Soukup Václav Viktoria Žižkov Praha A 2187 ½
2007/2008 2 Sokol Vyšehrad Praha B 2201 Richtrová Eliška QCC České Budějovice A 2279 0
2007/2008 1 Sokol Vyšehrad Praha B 2201 Erban Tomáš Sokol Platan Písek A 2181 0
2006/2007 11 SPgŠ+G Znojmo 2143 Kalendovský Jan ŠK Lokomotiva Brno D 2080 1
2006/2007 10 SPgŠ+G Znojmo 2143 Loubal Pavel Sokol Rudice 1991 1
2006/2007 9 SPgŠ+G Znojmo 2143 Cupal Miroslav TJ Tatran Poštorná 2064 ½
2006/2007 8 SPgŠ+G Znojmo 2143 Tláskal Martin ŠK Tetčice 2010 1
2006/2007 7 SPgŠ+G Znojmo 2143 Uřičář Jakub TJ ŠK Veselí nad Moravou 2102 1
2006/2007 6 SPgŠ+G Znojmo 2143 Nekvapil Pavel ŠK Lokomotiva Brno E 2039 0
2006/2007 5 SPgŠ+G Znojmo 2143 Gubáš Jan ŠK KME DDM Kuřim 2021 1
2006/2007 4 SPgŠ+G Znojmo 2143 Pukl Rostislav TJ Sokol Bzenec 1922 1
2006/2007 3 SPgŠ+G Znojmo 2143 Řehůřek Karel BK Moravská Slavia Brno 2015 ½
2006/2007 2 SPgŠ+G Znojmo 2143 Pešák Roman ŠK Hodonín 2090 1
2006/2007 1 SPgŠ+G Znojmo 2143 Markovič Ivan ŠK HPM TEC Hustopeče 2209 ½
2005/2006 11 SPgŠ+G ZNOJMO 2183 Lacko Jan DURAS BRNO B 2209 1
2005/2006 10 SPgŠ+G ZNOJMO 2183 Chládek Václav GARDE LIPOVEC 2139 0
2005/2006 9 SPgŠ+G ZNOJMO 2183 Šťastný Radek HPM TEC HUSTOPEČE 1994 ½
2005/2006 8 SPgŠ+G ZNOJMO 2183 Pakosta Miroslav LOKOMOTIVA BRNO C 2144 ½
2005/2006 7 SPgŠ+G ZNOJMO 2183 Bína Josef GORDIC JIHLAVA B 2121 1
2005/2006 6 SPgŠ+G ZNOJMO 2183 Číp Dalibor OREL OŘECHOV 2215 0
2005/2006 5 SPgŠ+G ZNOJMO 2183 Švihel Karel DURAS BRNO C 2040 ½
2005/2006 4 SPgŠ+G ZNOJMO 2183 Masák Pavel SOKOL RUDICE 2118 ½
2005/2006 3 SPgŠ+G ZNOJMO 2183 Hájek Lukáš SOKOL ZAJEČICE 2116 1
2005/2006 2 SPgŠ+G ZNOJMO 2183 Mareš Jaroslav ŠK 64 BRNO 2091 0
2005/2006 1 SPgŠ+G ZNOJMO 2183 Dittrich Pavel TJ NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU 2186 1
2005/2006 11 Sokol Vyšehrad B 2183 Vrána Jan Novoborský ŠK 2172 0
2005/2006 10 Sokol Vyšehrad B 2183 Šimůnek Filip Sokol Plzeň I C 2073 ½
2005/2006 9 Sokol Vyšehrad B 2183 Jarábek Vratislav ŠO DDM Chrudim 2191 ½
2005/2006 8 Sokol Vyšehrad B 2183 Skála Jaromír Sokol Kolín 2063 0
2005/2006 6 Sokol Vyšehrad B 2183 Kožený Pavel ŠK JOLY Lysá n.L. 2040 1
2005/2006 5 Sokol Vyšehrad B 2183 Šimůnek Aleš Sokol Plzeň I B 2226 1
2005/2006 2 Sokol Vyšehrad B 2183 Efler David Synthesia Pardub. 2204 ½
2005/2006 1 Sokol Vyšehrad B 2183 Forman Štěpán ŠK DP Holdia 2283 0