Hráč Malý Filip

Malý Filip

User Pic
Jméno: Malý Filip
Oddíl: Klub šachistů Říčany 1925
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1966
Elo mezinárodní: 1918
ID: 8082
FIDE ID: 329800
Rok narození: 1986
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 Klub šachistů Říčany 1925 C 1910 1933 Petruň Milan Šachklub města Dobrovice A 1905 1939 1
2018/2019 10 Klub šachistů Říčany 1925 C 1913 1933 Přibylová Sofie Český lev Kolešovice A 2031 1989 0
2018/2019 9 Klub šachistů Říčany 1925 C 1913 1933 Kadeřábek Jiří Sokol Bakov nad Jizerou B 2120 2124 0
2018/2019 8 Klub šachistů Říčany 1925 C 1906 1933 Hradecký Ivo Spartak Vlašim B 2108 2097 1
2018/2019 7 Klub šachistů Říčany 1925 C 1906 1933 Skřivánek Jan TJ Kralupy nad Vltavou A 2167 2156 0
2018/2019 3 Klub šachistů Říčany 1925 C 1939 1948 Fencl Pavel JOLY Lysá nad Labem E 2018 2021 0
2018/2019 2 Klub šachistů Říčany 1925 C 1939 1948 Lhotský Zdeněk Klub šachistů Říčany 1925 D 1964 1930 0
2018/2019 1 Klub šachistů Říčany 1925 C 1928 1948 Královský Martin ŠS Kostelec nad Černými lesy A 2009 2010 1
2018/2019 11 KŠ Říčany 1925 „B“ 1913 1933 Novotný Michal ŠACHklub NN Písek 2302 2301 0
2018/2019 10 KŠ Říčany 1925 „B“ 1913 1933 Šmíd Miroslav TJ Bohemians Praha 2274 2257 ½
2018/2019 9 KŠ Říčany 1925 „B“ 1906 1933 Příborský Marek Šachový klub Příbram-Baník 2191 2209 0
2018/2019 8 KŠ Říčany 1925 „B“ 1906 1933 Vichnar David ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 2420 2412 0
2018/2019 7 KŠ Říčany 1925 „B“ 1908 1933 Vojta Tomáš TJ Spartak Vlašim 2351 2339 0
2018/2019 5 KŠ Říčany 1925 „B“ 1915 1948 Borkovec Milan Sokol Tábor 2261 2233 0
2018/2019 4 KŠ Říčany 1925 „B“ 1915 1948 Skalický Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 „A“ 2114 2135 0
2018/2019 3 KŠ Říčany 1925 „B“ 1939 1948 Hurdzan Tomáš ŠK Sokol Klatovy 2269 2212 0
2018/2019 2 KŠ Říčany 1925 „B“ 1939 1948 Spal Milan ČZ Strakonice 2168 2156 0
2018/2019 1 KŠ Říčany 1925 „B“ 1928 1948 Jurčík Martin Unichess Underground 2331 0 0
2018/2019 11 SK OAZA Praha D 1918 1966 Děcká Eliška Unichess Ž 2069 2073 1
2018/2019 7 SK OAZA Praha D 1918 1966 Kadlec Adam ŠK Sokol Vyšehrad G 1799 1844 1
2018/2019 6 SK OAZA Praha D 1918 1966 Picek Miroslav Kbel.šach. reprezentace A 1893 1922 1
2018/2019 5 SK OAZA Praha D 1918 1966 Kastner Vojtěch ŠK Viktoria Žižkov C 1928 1946 0
2018/2019 4 SK OAZA Praha D 1918 1966 Jurásek Miroslav ŠK DP Praha C - VŠFS 2242 2259 0
2018/2019 3 SK OAZA Praha D 1918 1966 Přibylová Růžena ŠK DP Praha E - VŠFS 1867 1819 1
2017/2018 11 SK OAZA Praha D 1918 1966 Šašinka Jiří ŠK Bohnice B 1927 1829 0
2017/2018 10 SK OAZA Praha D 1918 1966 Lesage Milan Sokol Praha Vršovice D 1923 1935 1
2017/2018 9 SK OAZA Praha D 1918 1966 Frouz Petr SK Lokomotiva Radlice A 1846 1895 1
2017/2018 5 SK OAZA Praha D 1918 1966 Kotrba Tomáš LISA A 2009 2003 1
2017/2018 3 SK OAZA Praha D 1918 1966 Čermák Jan ŠK Praha - Smíchov B 1912 1936 0
2017/2018 1 SK OAZA Praha D 1918 1966 Petr Jakub TJ Bohemians Praha E 2307 2281 0
2017/2018 11 Klub šachistů Říčany 1925 C 1977 1939 Horníček Jiří Sokol Nymburk A 2137 2129 0
2017/2018 10 Klub šachistů Říčany 1925 C 1960 1939 Hulín Petr Šachklub města Dobrovice A 2088 2083 1
2017/2018 9 Klub šachistů Říčany 1925 C 1960 1939 Příborský Marek Příbram Baník A 2198 2212 0
2017/2018 7 Klub šachistů Říčany 1925 C 1934 1939 Maršálek Luboš Caissa Roztoky A 1903 1916 1
2017/2018 5 Klub šachistů Říčany 1925 C 1945 1939 Vrabec Miloš Kostelec nad Černými lesy A 2118 2117 0
2017/2018 4 Klub šachistů Říčany 1925 C 1960 1939 Crha Josef Sokol Mladá Boleslav B 1994 2023 1
2017/2018 2 Klub šachistů Říčany 1925 C 1960 1939 Krejčí Martin Klub šachistů Říčany 1925 B 2072 2092 0
2017/2018 1 Klub šachistů Říčany 1925 C 1945 1930 Hejda Antonín JOLY Lysá nad Labem E 2104 2035 0
2017/2018 11 KŠ Říčany 1925 D 1977 1939 Kretschmer Jaroslav Caissa Roztoky B 1804 1810 1
2017/2018 10 KŠ Říčany 1925 D 1960 1939 Civín Dominik ŠK Zdice A 1879 1847 1
2017/2018 9 KŠ Říčany 1925 D 1934 1939 Štěpánek Svatopluk TJ Hostivice A 1804 1807 1
2017/2018 8 KŠ Říčany 1925 D 1934 1939 Jungmann Martin ŠK Medvědi Zvole A 1961 1928 1
2017/2018 7 KŠ Říčany 1925 D 1945 1939 Tomandl Ivo ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt. A 1975 1976 1
2017/2018 5 KŠ Říčany 1925 D 1960 1939 Komprda Pavel TJ AERO Odolena Voda A 2083 2049 0
2017/2018 3 KŠ Říčany 1925 D 1960 1939 Jerman Richard Český Lev Kolešovice B 2082 2068 0
2017/2018 2 KŠ Říčany 1925 D 1960 1939 Vohnout Pavel ŠK KDJS Sedlčany A 2010 1995 1
2017/2018 1 KŠ Říčany 1925 D 1945 1930 Trejbal Jindřich SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 0 1981 1
2016/2017 10 Klub šachistů Říčany 1925 C 1954 1962 Zima Tomáš DDM Sokol Nymburk B 1828 1821 0
2016/2017 9 Klub šachistů Říčany 1925 C 1954 1962 Tyko Josef Sokol Kolín B 1818 1846 ½
2016/2017 8 Klub šachistů Říčany 1925 C 1954 1962 Lajsek Tomáš Sparta Kutná Hora B 1678 1
2016/2017 6 Klub šachistů Říčany 1925 C 1954 1962 Suchý František Šachklub města Dobrovice B 1840 1790 ½
2016/2017 5 Klub šachistů Říčany 1925 C 1954 1962 Štěpánek Stanislav Bohemia Poděbrady A 1826 1848 1
2016/2017 4 Klub šachistů Říčany 1925 C 1954 1962 Teichmann Čeněk Sokol Sendražice A 1830 1818 1
2016/2017 3 Klub šachistů Říčany 1925 C 1954 1962 Pataridis Janis ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1874 1847 0
2016/2017 2 Klub šachistů Říčany 1925 C 1954 1962 Urban Miroslav ŠK Český Brod A 1849 1894 ½
2016/2017 1 Klub šachistů Říčany 1925 C 1954 1962 Holub Milan JAWA Brodce A 1991 1943 0
2015/2016 7 Klub šachistů Říčany 1925 F 1954 1962 Kamlach Miroslav ŠK KDJS Sedlčany A 2103 2101 0
2015/2016 6 Klub šachistů Říčany 1925 F 1954 1962 Novák Milan ŠK Příbram - Baník B 1918 1936 0
2015/2016 5 Klub šachistů Říčany 1925 F 1954 1962 Steiner Juraj JAWA Brodce B 2045 1945 0
2015/2016 4 Klub šachistů Říčany 1925 F 1954 1962 Svoboda Jaromír Sokol Neveklov A 1983 1962 1
2015/2016 2 Klub šachistů Říčany 1925 F 1954 1962 Malý Dušan Klub šachistů Říčany 1925 E 1750 1718 ½
2015/2016 1 Klub šachistů Říčany 1925 F 1954 1962 Nový Filip Stříbrná Skalice 1892 1906 1
2014/2015 8 Klub šachistů Říčany 1925 F 1953 1952 Hamrník Jan TJ Sokol Sendražice B 1880 1855 1
2014/2015 4 Klub šachistů Říčany 1925 F 1953 1952 Tvrdý Jindřich Stříbrná Skalice A 1872 1908 1
2014/2015 11 Klub šachistů Říčany 1925 B 1953 1952 Sedlák Luděk Caissa Úholičky 1929 1947 0
2014/2015 10 Klub šachistů Říčany 1925 B 1953 1952 Plášek Zdeněk ŠK Kostelec nad Černými lesy 2016 2023 0
2014/2015 9 Klub šachistů Říčany 1925 B 1953 1952 Pospíšil Jiří Šachklub města Dobrovice 2051 2061 ½
2014/2015 7 Klub šachistů Říčany 1925 B 1953 1952 Burda Roman Cayman Pharma Neratovice B 2041 2035 0
2014/2015 6 Klub šachistů Říčany 1925 B 1953 1952 Grulich Jiří Šachový klub Rakovník 1954 1945 1
2014/2015 3 Klub šachistů Říčany 1925 B 1953 1952 Jarrah Kamal ŠK Kralupy nad Vltavou 2044 2054 0
2014/2015 2 Klub šachistů Říčany 1925 B 1953 1952 Kasalický Petr Klub šachistů Říčany 1925 C 2021 2022 0
2014/2015 1 Klub šachistů Říčany 1925 B 1953 1952 Macek Kamil DDM Sokol Nymburk 1905 1889 1
2013/2014 11 Klub šachistů Říčany 1925 D 1955 1951 Beneš Petr ŠK Liběhrad Libčice A 2109 2100 0
2013/2014 8 Klub šachistů Říčany 1925 D 1955 1951 Pýcha Patrik Spartak Vlašim B 1994 1999 0
2013/2014 7 Klub šachistů Říčany 1925 D 1955 1951 Feierfeil Jiří JAWA Brodce A 1861 1891 1
2013/2014 6 Klub šachistů Říčany 1925 D 1955 1951 Tričkov Vasil Sokol Hostivice A 2339 2349 0
2013/2014 5 Klub šachistů Říčany 1925 D 1955 1951 Švadlenka Jaroslav ŠK Merkur Kladno A 1981 1987 1
2013/2014 4 Klub šachistů Říčany 1925 D 1955 1951 Pilný Jiří Klub šachistů Říčany 1925 C 1977 1968 ½
2013/2014 3 Klub šachistů Říčany 1925 D 1955 1951 Franc Ondřej ŠK Řevnice A 1909 2128 ½
2013/2014 2 Klub šachistů Říčany 1925 D 1955 1951 Rosenbaum Vít ŠK Zdice A 2084 2093 ½
2013/2014 1 Klub šachistů Říčany 1925 D 1955 1951 Lacza Tibor Sokol Buštěhrad A 2079 2079 0
2012/2013 11 Klub šachistů Říčany 1925 D 1965 1969 Mejzlík Ondřej Dolní Kralovice A 2233 2286 0
2012/2013 10 Klub šachistů Říčany 1925 D 1965 1969 Pospíšil Jiří Šachklub města Dobrovice B 2036 2047 1
2012/2013 9 Klub šachistů Říčany 1925 D 1965 1969 Hajný Miloslav Sokol Mladá Boleslav B 2058 2053 0
2012/2013 7 Klub šachistů Říčany 1925 D 1965 1969 Sobotka Jiří Sokol Pečky A 1964 1910 0
2012/2013 6 Klub šachistů Říčany 1925 D 1965 1969 Poborský Josef Sokol Sendražice A 1979 0
2012/2013 5 Klub šachistů Říčany 1925 D 1965 1969 Koyš Milan ŠK Kostelec nad Č.lesy B 2051 2049 0
2012/2013 3 Klub šachistů Říčany 1925 D 1965 1969 Diviš Jaroslav TJ AŠ Mladá Boleslav A 2026 2034 1
2012/2013 8 Klub šachistů Říčany 1925 1965 1969 Hrdina Robin TRW autolektronika Vlašim 2007 1988 0
2011/2012 10 Klub šachistů Říčany 1925 D 2007 1975 Staněk Ondřej Spartak Vlašim B 2027 2011 ½
2011/2012 9 Klub šachistů Říčany 1925 D 2007 1975 Štěpánek Stanislav Sokol Pečky A 1905 1913 1
2011/2012 8 Klub šachistů Říčany 1925 D 2007 1975 Evan Jan Sokol Struhařov A 2044 2008 0
2011/2012 7 Klub šachistů Říčany 1925 D 2007 1975 Musil Martin JOLY Lysá n.L. D 2059 2064 0
2011/2012 6 Klub šachistů Říčany 1925 D 2007 1975 Mareš Vladimír SK Pyrit Příbram B 1981 1
2011/2012 5 Klub šachistů Říčany 1925 D 2007 1975 Stehlík Jiří Sokol Kolín C 2026 2012 0
2011/2012 4 Klub šachistů Říčany 1925 D 2007 1975 Holub Milan JAWA Brodce A 2061 2054 0
2011/2012 2 Klub šachistů Říčany 1925 D 2007 1975 Straka Jaroslav Klub šachistů Říčany 1925 C 2127 2118 1
2011/2012 3 Klub šachistů Říčany 1925 2007 1975 Flek Vladislav TJ Pankrác B 1932 1957 0
2011/2012 1 Klub šachistů Říčany 1925 2007 1975 Lacina Filip ŠK Sokol Vyšehrad B 2050 2040 ½
2010/2011 11 Klub šachistů Říčany 1925 A 2016 Pechoč Bohumil SK Pyrit Příbram 2067 1
2010/2011 8 Klub šachistů Říčany 1925 A 2016 Štěpánek Stanislav TJ Bohemia Poděbrady 1904 1
2010/2011 3 Klub šachistů Říčany 1925 A 2016 Forman Miroslav ŠK Kostelec nad Černými lesy 1877 ½
2010/2011 11 Klub šachistů Říčany 1925 C 2016 Doležal Jan Sokol Český Brod A 1960 0
2010/2011 10 Klub šachistů Říčany 1925 C 2016 Kaplan Tomáš Sokol Kolín C 1977 0
2010/2011 9 Klub šachistů Říčany 1925 C 2016 Feierfeil Jiří JAWA Brodce B 1921 1
2010/2011 8 Klub šachistů Říčany 1925 C 2016 Zeman Martin SK Pyrit Příbram B 1993 0
2010/2011 7 Klub šachistů Říčany 1925 C 2016 Gernert Otakar Sokol Struhařov A 2091 1
2010/2011 6 Klub šachistů Říčany 1925 C 2016 Eisner Oldřich Sokol Pečky A 1832 1
2010/2011 5 Klub šachistů Říčany 1925 C 2016 Vokolek Jaroslav Stadion Kutná Hora B 1876 1
2010/2011 4 Klub šachistů Říčany 1925 C 2016 Havlíček Pavel Klub šachistů Říčany 1925 D 1754 1
2010/2011 2 Klub šachistů Říčany 1925 C 2016 Horníček Jiří Sokol Nymburk A 2104 0
2010/2011 1 Klub šachistů Říčany 1925 C 2016 Forman Daniel Kostelec nad Č.l. B 1951 ½
2009/2010 11 Biomedica Říčany B 1986 Matouš Rudolf Sokol Hostivice 1898 0
2009/2010 10 Biomedica Říčany B 1986 Mintěl Milan Caissa Úholičky 2034 0
2009/2010 6 Biomedica Říčany B 1986 Tomíšek Petr Sokol Struhařov 1904 0
2009/2010 4 Biomedica Říčany B 1986 Fialka Miroslav JAWA Brodce 2117 0
2009/2010 3 Biomedica Říčany B 1986 Pospíšil Evžen Kralupy n.Vltavou B 1820 1
2009/2010 1 Biomedica Říčany B 1986 Stluka Petr Pyrit Příbram 2183 0
2009/2010 1 TJ Tourist Biomedica Říčany 1986 Horák Otakar ŠK Sokol Mladá Boleslav 2131 0
2008/2009 11 Biomedica Říčany C 2007 Maršálek Luboš ŠK Kralupy 1941 1
2008/2009 10 Biomedica Říčany C 2007 Noha Petr Pyrit Příbram B 1695 1
2008/2009 7 Biomedica Říčany C 2007 Mrňa Vladimír Spartak Žebrák 1964 0
2008/2009 5 Biomedica Říčany C 2007 Stoklasa Jan TRW autoel. Vlašim 2157 0
2008/2009 4 Biomedica Říčany C 2007 Tejkal Jiří Caissa Úholičky 2003 0
2008/2009 3 Biomedica Říčany C 2007 Plíva Vojtěch Rakovník 2025 0
2008/2009 2 Biomedica Říčany C 2007 Lizner Jaroslav Biomedica Říčany B 2046 ½
2008/2009 1 Biomedica Říčany C 2007 Fialka Miroslav JAWA Brodce A 2115 ½
2008/2009 4 TJ Tourist Biomedica Říčany 2007 Husárik Braňko JOLY Lysá nad Labem B 2152 0
2007/2008 10 Biomedica Říčany C 2006 Plíva Vojtěch ŠK Kladno A 2112 1
2007/2008 9 Biomedica Říčany C 2006 Gruber Miloš MONTAKO Kralupy n.V. A 1964 1
2007/2008 8 Biomedica Říčany C 2006 Černohorský Ladislav Alva Příbram B 2012 ½
2007/2008 3 Biomedica Říčany C 2006 Novák Jindřich Caissa Úholičky 2038 0
2007/2008 2 Biomedica Říčany C 2006 Lizner Milan Biomedica Říčany B 2035 ½
2007/2008 1 Biomedica Říčany C 2006 Procházka Jaroslav JAWA Brodce 1935 0
2007/2008 11 TJ Tourist Biomedica Říčany 2006 Bernard Borek ŠK Rapid Pardubice 2296 0
2006/2007 4 Biomedica Říčany 1981 Flek Vladislav TJ Pankrác B 2024 ½
2005/2006 9 TJ Tourist Biomedica Říčany 2031 Drábek Miloslav Sokol Písek 2042 0
2005/2006 7 TJ Tourist Biomedica Říčany 2031 Maurer Jochen Sokol Plzeň Letná 2142 0
2005/2006 6 TJ Tourist Biomedica Říčany 2031 Kohout Petr Šachklub Sokol Klatovy 2181 0
2005/2006 5 TJ Tourist Biomedica Říčany 2031 Janočko Miroslav ŠAKAL Kozolupy 1837 1
2005/2006 4 TJ Tourist Biomedica Říčany 2031 Döring Robert TJ Sokol Praha Kobylisy 2250 0
2005/2006 3 TJ Tourist Biomedica Říčany 2031 Gášek Stanislav ŠK Alva Pb Příbram 1819 ½
2005/2006 2 TJ Tourist Biomedica Říčany 2031 Dubanský Bohuslav Bohemians Praha 2229 ½
2005/2006 1 TJ Tourist Biomedica Říčany 2031 Toman Jaroslav TJ Sokol Domažlice 2133 1
2005/2006 11 Říčany C 2031 Mejzlík Ondřej Vlašim 2105 ½
2005/2006 10 Říčany C 2031 Vrkota Miloš Sendražice 2000 1
2005/2006 9 Říčany C 2031 Doležal Jan Poděbrady 1964 1
2005/2006 8 Říčany C 2031 Růžička Zdeněk Kostelec A 2145 0
2005/2006 7 Říčany C 2031 Buriánek Tomáš SE Ml.Boleslav C 1929 0
2005/2006 6 Říčany C 1954 1962 Pištík Petr Nymburk 1991 2004 1
2005/2006 4 Říčany C 2031 Krejčová Kateřina Kutná Hora 2033 0
2005/2006 1 Říčany C 2031 Hála Viktor Kolín B 2084 0
2004/2005 10 Biomedica Říčany B 1977 Čejkovský Petr Sokol Český Brod A 1869 1
2004/2005 9 Biomedica Říčany B 1977 Kalík Jan Sokol Sendražice A 1902 1
2004/2005 6 Biomedica Říčany B 1977 Bouček Vlastimil Kostelec n/ČL A 1986 1
2004/2005 5 Biomedica Říčany B 1977 Masák Radim Sokol Nymburk A 1959 1
2004/2005 11 BIOMEDICA Říčany D 1977 Šilhánek Jindřich Kostelec n.Č.l.B ½
2004/2005 10 BIOMEDICA Říčany D 1977 Eisner Oldřich Sokol Pečky B 1793 1
2004/2005 9 BIOMEDICA Říčany D 1977 Stehlík Jiří Stad.Kutná Hora B 1850 1
2004/2005 8 BIOMEDICA Říčany D 1977 Mates Miroslav Sokol Nymburk B 1639 1
2004/2005 6 BIOMEDICA Říčany D 1977 Vrba Bohuslav Sokol Sendražice B 1813 1
2004/2005 5 BIOMEDICA Říčany D 1977 Brhlík Antonín Kavalier Sázava A 1742 1
2004/2005 4 BIOMEDICA Říčany D 1977 Zamrazil Jan BIOMEDICA Říčany E 1657 1
2004/2005 3 BIOMEDICA Říčany D 1977 Beneš František Sokol Kolín D 1612 1
2004/2005 2 BIOMEDICA Říčany D 1977 Macek Kamil BOHEMIA PoděbradyB 1596 0
2003/2004 10 Biomedica Říčany E 1941 Feierfeil Jiří Sokol Benešov C 1908 0
2003/2004 8 Biomedica Říčany E 1941 Vrkota Miloš Sokol Sendražice A 1938 0
2003/2004 7 Biomedica Říčany E 1941 Řehoř Jan Sokol Neveklov 1744 1
2003/2004 6 Biomedica Říčany E 1941 Stehlík Jiří Stad.Kutná Hora B 1838 1
2003/2004 5 Biomedica Říčany E 1941 Vonderka Lukáš Spartak Vlašim C 1665 1
2003/2004 4 Biomedica Říčany E 1941 Fialka Miroslav JAWA Brodce B 2101 1
2003/2004 3 Biomedica Říčany E 1941 Vogl Robert Biomedica Říčany C 1838 1
2003/2004 2 Biomedica Říčany E 1941 Listopad Martin Kavalier Sázava 1823 ½
2003/2004 11 Biomedica Říčany B 1941 Čejkovský Petr Sokol Český Brod A 1863 1
2003/2004 8 Biomedica Říčany B 1941 Vejvoda Radek Sokol Benešov B 1698 ½
2003/2004 7 Biomedica Říčany B 1941 Dlouhý Ondřej Sokol Nymburk A 2108 1
2003/2004 5 Biomedica Říčany B 1941 Žák Zbyněk Sokol Pečky A 1829 1
2003/2004 4 Biomedica Říčany B 1941 Pospíšil Evžen Biomedica Říčany A 2141 0
2003/2004 3 Biomedica Říčany B 1941 Mrňa Vladimír Sokol Benešov A 2136 0
2003/2004 2 Biomedica Říčany B 1941 Kalvach Ladislav Kostelec n/ČL A 1849 1
2003/2004 1 Biomedica Říčany B 1941 Mejzlík Ondřej Spartak Vlašim B 2064 1