Hráč Malivánek Jiří

Malivánek Jiří

User Pic
Jméno: Malivánek Jiří
Oddíl: TJ ŠO Chrudim
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2057
Elo mezinárodní: 2073
ID: 312
FIDE ID: 304816
Rok narození: 1969
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 Sokol Zajecice 2057 2059 Kylar Pavel SK Usti nad Orlici B 1766 1743 1
2018/2019 10 Sokol Zajecice 2050 2059 Grundman Václav SK Usti nad Orlici A 2028 2017 1
2018/2019 6 Sokol Zajecice 2053 2059 Kvapil Petr SK Bohemia Pardubice 1669 1686 1
2018/2019 3 Sokol Zajecice 2052 2054 Švub Jan TJ Lanskroun 1860 1861 1
2018/2019 1 Sokol Zajecice 2045 2054 Kučera Jan SK Vysoke Myto B 1924 1925 1
2018/2019 11 TJ SO Chrudim 2050 2059 Svíženský Luboš Caissa Pivovar Dalesice 1970 1947 ½
2018/2019 10 TJ SO Chrudim 2050 2059 Mrazík Tomáš TJ Namest n/Oslavou 1975 1940 ½
2018/2019 9 TJ SO Chrudim 2039 2059 Sýkora Josef Rapid Pardubice 2068 2067 1
2018/2019 7 TJ SO Chrudim 2053 2059 Vinklárek Ondřej TJ Sparta Kutna Hora 2079 2099 0
2018/2019 6 TJ SO Chrudim 2053 2059 Skácelík Petr Moravska Slavia Brno B 2162 2160 0
2018/2019 5 TJ SO Chrudim 2055 2054 Kosek Jiří SK Vysoke Myto 2067 2077 ½
2018/2019 4 TJ SO Chrudim 2055 2054 Stodola Marek TJ Stefanydes Policka 1974 1974 ½
2018/2019 3 TJ SO Chrudim 2052 2054 Kubíček Pavel OREL Orechov 1965 1965 ½
2017/2018 11 TJ SO Chrudim 2053 2065 Pokorný Tomáš TJ Lanskroun 2192 2208 0
2017/2018 10 TJ SO Chrudim 2059 2065 Grundman Václav SK Usti nad Orlici A 2004 1995 0
2017/2018 9 TJ SO Chrudim 2059 2065 Ptáček Luboš SK Vysoke Myto B 2085 2084 ½
2017/2018 8 TJ SO Chrudim 2039 2059 Poslušný Martin SK Usti nad Orlici B 1975 1952 ½
2017/2018 7 TJ SO Chrudim 2067 2065 Bělohlav Jan 2222 SK Polabiny E 1902 1927 ½
2017/2018 5 TJ SO Chrudim 2059 2065 Novák Aleš SK Bohemia Pardubice 2083 2083 ½
2017/2018 3 TJ SO Chrudim 2059 2065 Doseděl Jiří SK pri DDM Litomysl 2088 2076 ½
2017/2018 2 TJ SO Chrudim 2059 2065 Dungl Petr SK+Sokol Zamberk 1855 1875 ½
2017/2018 1 TJ SO Chrudim 2077 2076 Liduch Filip 2222 SK Polabiny D 2058 2061 1
2017/2018 10 Eurobit 2059 2065 Pokorný Zdeněk TJ Slavia Hradec Kralove B 2254 2260 ½
2017/2018 7 Eurobit 2059 2065 Buločkin Martin 2222 SK Polabiny C 2118 2120 1
2017/2018 6 Eurobit 2059 2065 Karásek Lukáš Caissa Pivovar Dalesice 2292 2268 0
2017/2018 5 Eurobit 2059 2065 Tůma Jiří TJ CHS Chotebor 2288 2272 0
2017/2018 4 Eurobit 2059 2065 Grundman Václav SK Vysoke Myto 2004 1995 0
2017/2018 3 Eurobit 2059 2065 Mejzlík Vojtěch TJ Namest n/Oslavou 2173 2184 ½
2017/2018 2 Eurobit 2059 2065 Večeřa Pavel TJ Zdar nad Sazavou 2162 2143 0
2017/2018 1 Eurobit 2077 2076 Vaculík Jakub SK Velke Losiny 2226 2206 ½
2016/2017 11 TJ SO Chrudim 2104 2108 Prokop Matěj SK Rapid Pardubice C 1915 1897 0
2016/2017 10 TJ SO Chrudim 2104 2108 Pavlíček Lukáš TJ Stefanydes Policka B 1557 1624 1
2016/2017 9 TJ SO Chrudim 2104 2108 Vodička Pavel SK Bohemia Pardubice 1996 1992 1
2016/2017 7 TJ SO Chrudim 2104 2108 Zeman Martin TJ Jiskra Litomysl 2004 2009 0
2016/2017 6 TJ SO Chrudim 2104 2108 Konrád František Sokol Zajecice 1828 1801 ½
2016/2017 5 TJ SO Chrudim 2104 2108 Starý Lukáš Jiskra Hermanuv Mestec 1864 1885 1
2016/2017 4 TJ SO Chrudim 2104 2108 Törvenyi Roman 2222 SK Polabiny D 1984 1983 1
2016/2017 2 TJ SO Chrudim 2104 2108 Lipavský Dušan SK Vysoke Myto B 1970 1977 0
2016/2017 1 TJ SO Chrudim 2104 2108 Ambrožová Lucie SK Svitavy 1815 1902 ½
2016/2017 10 SK Rapid Pardubice B 2104 2108 Hrabal Michal Gambit Jihlava 2059 2136 0
2016/2017 8 SK Rapid Pardubice B 2104 2108 Lampíř Tomáš Caissa Pivovar Dalesice 2030 2080 0
2016/2017 7 SK Rapid Pardubice B 2104 2108 Houška Bronislav TJ Stefanydes Policka 2012 2058 ½
2016/2017 6 SK Rapid Pardubice B 2104 2108 Cach Jakub 2222 SK Polabiny C 1974 1993 ½
2016/2017 5 SK Rapid Pardubice B 2104 2108 Ptáček Tomáš TJ Slavia Hradec Kralove B 2077 2023 0
2016/2017 4 SK Rapid Pardubice B 2104 2108 Solil Roman TJ Lanskroun 2027 2019 1
2016/2017 2 SK Rapid Pardubice B 2104 2108 Šmíd Jaroslav SK Lipa 2073 2077 1
2016/2017 1 SK Rapid Pardubice B 2104 2108 Ludvík Tomáš 2222 SK Polabiny B 1830 1825 0
2015/2016 11 TJ ŠO Chrudim 2104 2108 Žůrek Milan TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2358 2340 ½
2015/2016 10 TJ ŠO Chrudim 2104 2108 Fiedler Bedřich ŠK ZVU Engineering Lípa A 2122 2125 1
2015/2016 9 TJ ŠO Chrudim 2104 2108 Beil Zdeněk Tatran Litovel B 2215 2180 0
2015/2016 8 TJ ŠO Chrudim 2104 2108 Hlavnička Jiří ŠK Rapid Pardubice B 2158 2163 ½
2015/2016 7 TJ ŠO Chrudim 2104 2108 Novotný Michal 2222 ŠK Polabiny B 2276 2290 0
2015/2016 6 TJ ŠO Chrudim 2104 2108 Pokorný Tomáš ŠK Ústí nad Orlicí 2250 2271 ½
2015/2016 5 TJ ŠO Chrudim 2104 2108 Kracík Tomáš Region Panda Rychnov n. Kněž. 2209 2235 ½
2015/2016 4 TJ ŠO Chrudim 2104 2108 Němec Zbyněk TJ Slavia Hradec Králové B 2209 2203 1
2015/2016 3 TJ ŠO Chrudim 2104 2108 Červený Petr ŠK Vysoké Mýto 2286 2275 ½
2015/2016 2 TJ ŠO Chrudim 2104 2108 Szücs Matyáš 2222 ŠK Polabiny C 2132 2127 ½
2014/2015 11 TJ ŠO Chrudim 2124 2126 Pavelka Jindřich Slavia Kroměříž „A“ 2174 2167 ½
2014/2015 10 TJ ŠO Chrudim 2124 2126 Menčík Pavel ŠK Duras BVK „B“ 1572 ½
2014/2015 7 TJ ŠO Chrudim 2124 2126 Kratochvíl Karel Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. „A“ 2148 2146 ½
2014/2015 5 TJ ŠO Chrudim 2124 2126 Fencl Václav ŠK Duras BVK „A“ 2022 1
2014/2015 4 TJ ŠO Chrudim 2124 2126 Mrázek Lumír SK Slavia Orlová „A“ 2237 2248 0
2014/2015 3 TJ ŠO Chrudim 2124 2126 Švancara Petr Agentura 64 Grygov „A“ 2080 2073 0
2014/2015 11 AKIS Pardubice 2124 2126 Doležel Jaromír ŠK 1921 Zábřeh 2042 2034 ½
2014/2015 9 AKIS Pardubice 2124 2126 Lorenc Oldřich TJ Štefanydes Polička A 2077 2066 1
2014/2015 8 AKIS Pardubice 2124 2126 Doseděl Jiří ŠK Vysoké Mýto 2043 2054 0
2014/2015 5 AKIS Pardubice 2124 2126 Malý Marek TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 2158 2165 ½
2014/2015 4 AKIS Pardubice 2124 2126 Volf Jaroslav Šachový klub Ústí nad Orlicí 2067 2051 1
2014/2015 3 AKIS Pardubice 2124 2126 Bílek Roman TJ Žďár nad Sázavou A 1928 1953 1
2014/2015 1 AKIS Pardubice 2124 2126 Flašar Jaroslav ŠK AD Jičín B 2013 1986 0
2013/2014 11 TJ ŠO Chrudim 2163 2163 Cagašík Tomáš Slavia Kroměříž “A“ 2235 2238 1
2013/2014 8 TJ ŠO Chrudim 2163 2163 Kozel Jiří BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2014 1978 ½
2013/2014 7 TJ ŠO Chrudim 2163 2163 Rubal Adam ŠK Zlín “A“ 2243 2239 0
2013/2014 6 TJ ŠO Chrudim 2163 2163 Neoral Antonín TJ Tatran Litovel “B“ 2148 2146 1
2013/2014 5 TJ ŠO Chrudim 2163 2163 Vrána František ŠK Staré Město “A“ 2261 2252 0
2013/2014 4 TJ ŠO Chrudim 2163 2163 Kratochvíl Milan Lokomotiva Brno “A“ 2168 2164 0
2013/2014 3 TJ ŠO Chrudim 2163 2163 Majer Jiří ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2201 2208 ½
2013/2014 1 TJ ŠO Chrudim 2163 2163 Čižinský Petr 2222 ŠK Polabiny “A“ 2160 2209 ½
2013/2014 10 AKIS Pardubice 2163 2163 Čižinský Petr 2222 ŠK Polabiny C 2160 2209 ½
2013/2014 9 AKIS Pardubice 2163 2163 Malý Marek TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2183 2221 ½
2013/2014 8 AKIS Pardubice 2163 2163 Lorenc Oldřich TJ Štefanydes Polička 2115 2114 ½
2013/2014 7 AKIS Pardubice 2163 2163 Němec Zbyněk TJ Slavia Hradec Králové B 2182 2187 0
2013/2014 6 AKIS Pardubice 2163 2163 Sabuk Piotr Region Panda Rychnov n. K. 2300 0
2013/2014 5 AKIS Pardubice 2163 2163 Hostinský Jiří 2222 ŠK Polabiny B 2212 2220 0
2013/2014 4 AKIS Pardubice 2163 2163 Pekař Václav ŠK Ústí nad Orlicí 2151 2166 ½
2013/2014 2 AKIS Pardubice 2163 2163 Trhal Tomáš ŠK Vysoké Mýto 2157 2158 0
2013/2014 1 AKIS Pardubice 2163 2163 Jedlička Luboš ŠK ZVU Engineering Lípa A 2182 2185 0
2012/2013 11 TJ ŠO Chrudim 2178 2178 Just Pavel 2222 ŠK Polabiny C 2053 2061 1
2012/2013 10 TJ ŠO Chrudim 2178 2178 Ptáček Luboš ŠK Vysoké Mýto 2128 2124 1
2012/2013 9 TJ ŠO Chrudim 2178 2178 Lužíková Nicola TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1796 1772 1
2012/2013 8 TJ ŠO Chrudim 2178 2178 Steiner Pavel TJ Slavia Hradec Králové B 1886 1874 1
2012/2013 7 TJ ŠO Chrudim 2178 2178 Opravil Karel T.J. Sokol Šumperk 2024 2018 1
2012/2013 6 TJ ŠO Chrudim 2178 2178 Kastner Oldřich ŠK Rapid Pardubice, o.s. B 2092 2091 ½
2012/2013 5 TJ ŠO Chrudim 2178 2178 Borek Pavel TJ Lokomotiva Česká Třebová 1918 1896 1
2012/2013 4 TJ ŠO Chrudim 2178 2178 Volf Jaroslav Šachový klub Ústí nad Orlicí 2126 2120 1
2012/2013 3 TJ ŠO Chrudim 2178 2178 Gerych Jan Agentura Garde Calcio Olomouc 2046 1993 ½
2012/2013 2 TJ ŠO Chrudim 2178 2178 Dostál Pavel TJ Náchod 2105 2110 1
2012/2013 1 TJ ŠO Chrudim 2178 2178 Novotný Josef Šachová škola Panda Rychnov n. Kn. 2131 2126 0
2012/2013 11 TJ ŠO Chrudim B 2178 2178 Zeman Martin TJ Jiskra Litomyšl 2093 2096 0
2012/2013 10 TJ ŠO Chrudim B 2178 2178 Kraus Ondřej ŠK Rapid Aggressors 2031 2050 0
2012/2013 7 TJ ŠO Chrudim B 2178 2178 Mareš Jan ŠK Ústí nad Orlicí B 1950 1938 ½
2012/2013 6 TJ ŠO Chrudim B 2178 2178 Výprachtický David SK + Sokol Žamberk 2092 2154 0
2012/2013 5 TJ ŠO Chrudim B 2178 2178 Linhart Jan TJ CHS Chotěboř 1998 2017 1
2012/2013 4 TJ ŠO Chrudim B 2178 2178 Trojan Luboš 2222 ŠK Polabiny D 2010 1981 1
2012/2013 3 TJ ŠO Chrudim B 2178 2178 Petuchov Sergej TJ Jiskra Heřm. Městec 2163 2163 1
2012/2013 2 TJ ŠO Chrudim B 2178 2178 Vařejčko Josef Sokol Zaječice 2237 2236 0
2012/2013 1 TJ ŠO Chrudim B 2178 2178 Horáček Michal ŠK Bohemia Pardubice 2031 2005 1
2011/2012 11 TJ ŠO Chrudim 2178 2175 Machlowski Slawomir Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2170 2162 0
2011/2012 10 TJ ŠO Chrudim 2178 2175 Hájek Lukáš Sokol Zaječice 2102 2092 1
2011/2012 9 TJ ŠO Chrudim 2178 2175 Veselý Jaromír ŠK Lokomotiva Brno A 1979 1983 1
2011/2012 8 TJ ŠO Chrudim 2178 2175 Tajovský Martin ŠK Duras BVK Brno - Královo Pole B 2175 2179 0
2011/2012 7 TJ ŠO Chrudim 2178 2175 Macháň Jan 2222 ŠK Polabiny C 2001 2035 0
2011/2012 6 TJ ŠO Chrudim 2178 2175 Uher Vladimír ŠK Caissa RHEA Třebíč A 2113 2104 ½
2011/2012 5 TJ ŠO Chrudim 2178 2175 Lipavský Dušan ŠK Vysoké Mýto 2023 2006 1
2011/2012 4 TJ ŠO Chrudim 2178 2175 Jiruše Josef TJ Slavia Hradec Králové B 2042 2044 ½
2011/2012 3 TJ ŠO Chrudim 2178 2175 Pečinka Martin Šachový klub Ústí nad Orlicí 2067 2069 ½
2011/2012 2 TJ ŠO Chrudim 2178 2175 Kastner Oldřich AKIS Pardubice 2137 2134 1
2011/2012 1 TJ ŠO Chrudim 2178 2175 Mezlík Stanislav ŠK Caissa COLAIR Třebíč B 1893 1907 1
2011/2012 11 TJ ŠO Chrudim B 2178 2175 Krátký Josef TJ Lokomotiva Česká Třebová 1881 1919 ½
2011/2012 10 TJ ŠO Chrudim B 2178 2175 Lipavský Dušan ŠK Vysoké Mýto B 2023 2006 1
2011/2012 9 TJ ŠO Chrudim B 2178 2175 Přibyl Jiří TJ Jiskra Heřmanův Městec 1884 1
2011/2012 7 TJ ŠO Chrudim B 2178 2175 Hennig Thomas Rapid Pardubice C 2022 2064 1
2011/2012 4 TJ ŠO Chrudim B 2178 2175 Petrus Luděk TJ CHS Chotěboř 2002 2007 1
2011/2012 3 TJ ŠO Chrudim B 2178 2175 Novák Aleš ŠK Bohemia Pardubice 2107 2118 ½
2011/2012 2 TJ ŠO Chrudim B 2178 2175 Grepl Pavel TJ Slovan Moravská Třebová 1859 1
2011/2012 1 TJ ŠO Chrudim B 2178 2175 Dungl Petr SK+Sokol Žamberk 1933 1903 1
2010/2011 11 TJ ŠO Chrudim "B" 2135 Komárek David TJ Štefanydes Polička 2154 ½
2010/2011 10 TJ ŠO Chrudim "B" 2135 Výprachtický David SK + Sokol Žamberk 1972 ½
2010/2011 9 TJ ŠO Chrudim "B" 2135 Blaško Štěpán TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" 1935 ½
2010/2011 8 TJ ŠO Chrudim "B" 2135 Černý Karel TJ Spartak OEZ Letohrad 2015 ½
2010/2011 7 TJ ŠO Chrudim "B" 2135 Sabol Marian ŠK Vysoké Mýto "C" 2392 0
2010/2011 6 TJ ŠO Chrudim "B" 2135 Kosek Jiří ŠK Vysoké Mýto "B" 2106 ½
2010/2011 5 TJ ŠO Chrudim "B" 2135 Kastner Oldřich Rapid Pardubice 2070 0
2010/2011 4 TJ ŠO Chrudim "B" 2135 Petrus Luděk TJ CHS Chotěboř 2026 1
2010/2011 3 TJ ŠO Chrudim "B" 2135 Pokorný Tomáš TJ Lanškroun 2250 ½
2010/2011 2 TJ ŠO Chrudim "B" 2135 Hošek Milan 2222 ŠK Polabiny "C" 2304 ½
2010/2011 1 TJ ŠO Chrudim "B" 2135 Šmajzr Martin TJ Lokomotiva Česká Třebová 2161 0
2010/2011 11 SK Chrudim 2135 Jurek Miroslav Sokol Bedrichov 2151 ½
2010/2011 10 SK Chrudim 2135 Fiedler Bedřich Sokol Zajecice 2136 ½
2010/2011 9 SK Chrudim 2135 Švanda Pavel SK Caissa Trebic B 2168 ½
2010/2011 8 SK Chrudim 2135 Zeman Martin Jiskra Litomysl 2124 ½
2010/2011 7 SK Chrudim 2135 Jedlička Aleš 2222 SK Polabiny B 2279 0
2010/2011 6 SK Chrudim 2135 Kraus Tomáš SK Vysoke Myto 2159 0
2010/2011 5 SK Chrudim 2135 Šimek Jan Jiskra Usti nad Orlici 2150 0
2010/2011 4 SK Chrudim 2135 Bednář Jaromír SK Caissa Trebic A 2280 0
2010/2011 3 SK Chrudim 2135 Schwarz Milan SK Duras BVK Brno Kralovo Pole B 2129 1
2010/2011 2 SK Chrudim 2135 Petuchov Sergej AKIS Pardubice 2160 ½
2010/2011 1 SK Chrudim 2135 Kratochvíl Karel Lokomotiva Brno 2153 0
2009/2010 11 TJ ŠO a DDM Chrudim B"" 2141 Vavroušek Petr Spartak Choceň 1839 1
2009/2010 10 TJ ŠO a DDM Chrudim B"" 2141 Komárková Magdaléna TJ Štefanydes Polička C"" 2087 ½
2009/2010 9 TJ ŠO a DDM Chrudim B"" 2141 Hennig Thomas ŠK Rapid Predators 1995 ½
2009/2010 8 TJ ŠO a DDM Chrudim B"" 2141 Dvořák Slavomil ŠO DDM Hlinsko 1930 ½
2009/2010 6 TJ ŠO a DDM Chrudim B"" 2141 Müller Petr TJ Jiskra Heřmanův Městec 2000 1
2009/2010 5 TJ ŠO a DDM Chrudim B"" 2141 Bělohlav Jan 2222 ŠK Polabiny E"" 1951 1
2009/2010 4 TJ ŠO a DDM Chrudim B"" 2141 Matouš Radek ŠK Rapid Pardubice 1965 1
2009/2010 3 TJ ŠO a DDM Chrudim B"" 2141 Jirmásek Vladimír TJ Sokol Krouna 1563 1
2009/2010 2 TJ ŠO a DDM Chrudim B"" 2141 Makeš Martin ŠK Bohemia Pardubice B"" 2085 1
2009/2010 1 TJ ŠO a DDM Chrudim B"" 2141 Sokol Pavel TJ ŠO a DDM Chrudim C"" 1629 1