Hráč Zima Jan

Zima Jan

User Pic
Jméno: Zima Jan
Oddíl: ŠK ZIKUDA Turnov, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2072
Elo mezinárodní: 2071
ID: 35789
FIDE ID: 346292
Rok narození: 1996
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 3 ŠK Zikuda Turnov "D" 2075 2072 Völfl Zdeněk ŠK Česká Lípa 2104 2114 0
2019/2020 1 ŠK Zikuda Turnov "D" 2092 2072 Sivák Lukáš TJ Bižuterie Jablonec n.N. 1804 1752 0
2019/2020 3 ŠK Zikuda Turnov C 2075 2072 Lhotský Zdeněk SK OAZA Praha B 1876 1860 1
2018/2019 11 ŠK Zikuda Turnov "C" 2081 2055 Novák Jan Desko Liberec "B" 1979 1991 ½
2018/2019 9 ŠK Zikuda Turnov "C" 2079 2055 Havlíček Zdeněk ŠK Frýdlant 1558 1625 1
2018/2019 8 ŠK Zikuda Turnov "C" 2077 2055 Žítek Jiří TJ Lokomotiva Liberec 1609 1626 1
2018/2019 4 ŠK Zikuda Turnov "C" 2067 2038 Dalecký Břetislav ŠK Česká Lípa 2055 2044 1
2018/2019 3 ŠK Zikuda Turnov "C" 2056 2038 Fila Miloš TJ Bižuterie Jablonec n.N. 1959 1953 1
2018/2019 2 ŠK Zikuda Turnov "C" 2056 2038 Princ Jiří TJ Krásná Lípa 1780 1763 1
2018/2019 1 ŠK Zikuda Turnov "C" 2054 2038 Šlechta Jan ŠK Slavia Liberec 1725 1767 1
2018/2019 3 ŠK ZIKUDA Turnov "D" 2079 2055 Rychtář Pavel TJ Lokomotiva Liberec "B" 1980 1969 1
2018/2019 2 ŠK ZIKUDA Turnov "D" 2077 2055 Sýkora Marek TJ Desko Liberec "C" 1988 2003 1
2018/2019 2 Šk ZIKUDA Turnov "D" 2056 2038 Rychtář Pavel TJ Lokomotiva Liberec "B" 1979 1969 ½
2017/2018 3 ŠK ZIKUDA Turnov "D" 2068 2052 Jína Luboš ŠK SLAVIA Liberec "B" 1702 1722 1
2017/2018 2 ŠK ZIKUDA Turnov "D" 2065 2052 Krtouš Zdeněk TJ Desko Liberec "C" 2044 2048 1
2017/2018 4 ŠK ZIKUDA Turnov "D" 2068 2052 Hnát Zdeněk TJ Jiskra Tanvald "B" 1859 1876 0
2017/2018 10 ŠK Zikuda Turnov "C" 2068 2052 Hojač Mojmír TJ Jiskra Tanvald 1859 1869 ½
2017/2018 9 ŠK Zikuda Turnov "C" 2068 2052 Kopecký Tomáš TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou 1832 1869 1
2017/2018 8 ŠK Zikuda Turnov "C" 2065 2052 Schütz Miroslav ŠK Česká Lípa 1741 1757 1
2017/2018 2 ŠK Zikuda Turnov "C" 2068 2052 Pospíšil Jiří ŠK Libštát 1737 1696 1
2017/2018 1 ŠK Zikuda Turnov "C" 2060 2049 Suchomel Aleš Desko Liberec "A" 2092 2121 ½
2017/2018 3 ŠK SLAVIA Liberec 2068 2052 Křivánek Vladimír Sokol Bakov nad Jizerou 2105 2067 1
2017/2018 1 ŠK SLAVIA Liberec 2060 2049 Viták Jiří ŠK Slavoj Litoměřice 2071 2021 0
2016/2017 11 ŠK Zikuda Turnov "C" 1986 1989 Václavíček Lukáš TJ Slavia Liberec 2047 2030 0
2016/2017 10 ŠK Zikuda Turnov "C" 1986 1989 Fales Anatolij TJ Jiskra Tanvald 1967 1923 1
2016/2017 9 ŠK Zikuda Turnov "C" 1986 1989 Jílek Jan TJ Lokomotiva Liberec "B" 1
2016/2017 8 ŠK Zikuda Turnov "C" 1986 1989 Sýkora Marek TJ Desko Liberec "B" 1827 1834 ½
2016/2017 7 ŠK Zikuda Turnov "C" 1986 1989 Honců Miroslav ŠK Česká Lípa 1901 1923 1
2016/2017 4 ŠK Zikuda Turnov "C" 1986 1989 Fila Miloš TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 2004 1988 1
2016/2017 2 ŠK Zikuda Turnov "C" 1986 1989 Jakubů Milan ŠK Libštát 1891 1898 ½
2016/2017 1 ŠK Zikuda Turnov "C" 1986 1989 Hollmann Zdeněk TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou 1932 1950 1
2015/2016 11 ŠK Zikuda Turnov "C" 1986 1989 Jínová Lucie Sokol Bakov nad Jizerou 2089 2062 ½
2015/2016 10 ŠK Zikuda Turnov "C" 1986 1989 Unichess "B" 1
2015/2016 9 ŠK Zikuda Turnov "C" 1986 1989 Tichý Josef Sokol Mladá Boleslav 1906 1982 1
2015/2016 4 ŠK Zikuda Turnov "C" 1986 1989 Babička Michal SK Děčín 1978 2063 0
2015/2016 2 ŠK Zikuda Turnov "C" 1986 1989 Bayer Radek ŠK Teplice 2048 2053 ½
2015/2016 11 ŠK Zikuda Turnov "D" 1986 1989 Mohyla Aleš TJ Lokomotiva Liberec 1999 2009 1
2015/2016 10 ŠK Zikuda Turnov "D" 1986 1989 Hübner Petr TJ Slavia Liberec 1809 1848 1
2015/2016 9 ŠK Zikuda Turnov "D" 1986 1989 Ďúran Tomáš Desko Liberec "A" 2180 2159 0
2015/2016 5 ŠK Zikuda Turnov "D" 1986 1989 Jedlička Vladimír TJ Jiskra Tanvald 2125 2078 ½
2015/2016 4 ŠK Zikuda Turnov "D" 1986 1989 Boreš Roman ŠK Česká Lípa 2132 2113 0
2015/2016 3 ŠK Zikuda Turnov "D" 1986 1989 Sýkora Ondřej Desko Liberec "B" 2146 2147 ½
2015/2016 1 ŠK Zikuda Turnov "D" 1986 1989 Maryško Leoš ŠK Libštát 1894 1912 1
2014/2015 7 ŠK Zikuda Turnov F 1881 2003 Staněk Bohumil ŠK Zikuda Turnov E 1883 1877 ½
2014/2015 1 ŠK Zikuda Turnov F 1881 2003 Petrlík Martin TJ Semily 1758 0
2014/2015 10 ŠK ZIKUDA Turnov "B" 1881 2003 Crha Pavel Sokol Mladá Boleslav 2088 2090 0
2014/2015 9 ŠK ZIKUDA Turnov "B" 1881 2003 Ta Van Duy ŠK Teplice 1980 1995 0
2014/2015 7 ŠK ZIKUDA Turnov "B" 1881 2003 Hulín Petr Sokol Bakov nad Jizerou 2043 2046 ½
2014/2015 6 ŠK ZIKUDA Turnov "B" 1881 2003 Chaloupka Martin ŠK Slavoj Litoměřice 1954 1981 0
2014/2015 5 ŠK ZIKUDA Turnov "B" 1881 2003 Tejnský Břetislav TJ Lokomotiva Liberec 1942 1957 1
2014/2015 4 ŠK ZIKUDA Turnov "B" 1881 2003 Hanzlík Daniel CHESS MOST "B" 1794 1808 1
2014/2015 3 ŠK ZIKUDA Turnov "B" 1881 2003 Friml Antonín CHESS MOST "A" 2068 2099 ½
2014/2015 2 ŠK ZIKUDA Turnov "B" 1881 2003 Burda Roman NERATOVICE 2041 2035 0
2014/2015 1 ŠK ZIKUDA Turnov "B" 1881 2003 Různa Jindřich SK Děčín 1872 1877 1
2014/2015 11 ŠK Zikuda Turnov "C" 1881 2003 Mareček Vladislav 1. Novoborský ŠK "C" 1649 1671 1
2014/2015 9 ŠK Zikuda Turnov "C" 1881 2003 Liška Martin TJ Jiskra Tanvald 1813 1812 1
2014/2015 8 ŠK Zikuda Turnov "C" 1881 2003 Groh Jiří Desko Liberec "A" 1996 2017 1
2014/2015 7 ŠK Zikuda Turnov "C" 1881 2003 Maryško Leoš ŠK Libštát 1911 1914 1
2014/2015 6 ŠK Zikuda Turnov "C" 1881 2003 Dejmek Josef TJ Bižuterie Jablonec n.N. 1775 1811 1
2014/2015 5 ŠK Zikuda Turnov "C" 1881 2003 Hübner Petr TJ Slavia Liberec 1777 1838 1
2014/2015 4 ŠK Zikuda Turnov "C" 1881 2003 Ježek Luděk ŠK Zikuda Turnov "D" 1780 1793 1
2014/2015 2 ŠK Zikuda Turnov "C" 1881 2003 Ščerba Jiří ŠK Česká Lípa 1943 1968 1
2014/2015 1 ŠK Zikuda Turnov "C" 1881 2003 Carda Milan TJ Krásná Lípa 1730 1746 ½
2014/2015 2 ŠK Zikuda Turnov F 1881 2003 Podrazký Radim TJ Bižuterie Jablonec n.N. B 1778 1788 1
2013/2014 3 ŠK Zikuda Turnov D 1907 2174 Novotka Zbyněk TJ Sokol Víchová 1926 1
2013/2014 2 ŠK Zikuda Turnov D 1907 2174 Zelinka Jiří ŠK Zikuda Turnov E 1915 1920 0
2013/2014 1 ŠK Zikuda Turnov D 1907 2174 Mašek Arnošt TJ Bižuterie Jablonec n.N. B 1687 1772 1
2013/2014 7 ŠK Zikuda Turnov "D" 1907 2174 Hackel Luděk TJ Sokol Víchová 2061 1935 0
2013/2014 6 ŠK Zikuda Turnov "D" 1907 2174 Hollmann Zdeněk Spartak Rokytnice n.J. "B" 1948 1956 1
2013/2014 4 ŠK Zikuda Turnov "D" 1907 2174 Hnát Zdeněk Jiskra Tanvald 1843 1852 0
2013/2014 3 ŠK Zikuda Turnov "D" 1907 2174 Skrbek Milan TJ Semily 1309 1
2013/2014 2 ŠK Zikuda Turnov "D" 1907 2174 Janků Stanislav ŠK Zikuda Turnov "E" 1701 1
2013/2014 1 ŠK Zikuda Turnov "D" 1907 2174 Mašek Arnošt Bižuterie Jablonec n.N."B" 1687 1772 1
2013/2014 11 ŠK Zikuda Turnov "C" 1907 2174 Kolařík Jiří ŠK Libštát 1901 1870 ½
2013/2014 10 ŠK Zikuda Turnov "C" 1907 2174 Řičánek Miloslav ŠK Stráž pod Ralskem 1915 1928 ½
2013/2014 8 ŠK Zikuda Turnov "C" 1907 2174 Hojač Mojmír TJ Jiskra Tanvald "A" 1865 1
2013/2014 7 ŠK Zikuda Turnov "C" 1907 2174 Bradáč Daniel TJ Lokomotiva Liberec "A" 1914 1920 ½
2013/2014 4 ŠK Zikuda Turnov "C" 1907 2174 Snížek Květoslav TJ Spartak Rokytnice n.Jiz. 1924 1925 ½
2013/2014 3 ŠK Zikuda Turnov "C" 1907 2174 Halama Vratislav TJ Bižuterie Jablonec n.N. 1831 1927 0
2013/2014 1 ŠK Zikuda Turnov "C" 1907 2174 Viták Jiří TJ Desko Liberec "C" 1579 1640 1
2013/2014 9 ŠK Zikuda Turnov B 1907 2174 Petr Jan TJ Pankrác 2161 2164 0
2013/2014 7 ŠK Zikuda Turnov B 1907 2174 Oreský Jan 1. Novoborský ŠK B 2191 2193 0
2013/2014 6 ŠK Zikuda Turnov B 1907 2174 Jurásek Miroslav ŠK JOLY Lysá nad Labem B 2242 2258 0
2013/2014 5 ŠK Zikuda Turnov B 1907 2174 Voříšek Jaroslav TJ Bohemians Praha 2257 2252 1
2013/2014 2 ŠK Zikuda Turnov B 1907 2174 Schula Michal AD Mahrla 2274 2269 0
2012/2013 11 ŠK Zikuda Turnov "C" 1855 1943 Carda Milan TJ Krásná Lípa 1824 1785 1
2012/2013 10 ŠK Zikuda Turnov "C" 1855 1943 Novotka Zbyněk ŠK Libštát "A" 1909 ½
2012/2013 9 ŠK Zikuda Turnov "C" 1855 1943 Suchomel Tomáš Desko Liberec "B" 1750 1824 1
2012/2013 8 ŠK Zikuda Turnov "C" 1855 1943 Mašek Arnošt TJ Bižuterie Jablonec n.N. 1790 1
2012/2013 7 ŠK Zikuda Turnov "C" 1855 1943 Majstr Jiří 1.Novoborský ŠK "C" 1873 1843 1
2012/2013 6 ŠK Zikuda Turnov "C" 1855 1943 Jakša Petr TJ Lokomotiva Liberec "B" 1799 1776 ½
2012/2013 5 ŠK Zikuda Turnov "C" 1855 1943 Sejval Petr ŠK Libštát "B" 1550 1
2012/2013 4 ŠK Zikuda Turnov "C" 1855 1943 Hejduk Miroslav Desko Liberec "C" 1719 1798 1
2012/2013 3 ŠK Zikuda Turnov "C" 1855 1943 Bém Miloslav TJ Jiskra Tanvald 1925 1925 1
2012/2013 2 ŠK Zikuda Turnov "C" 1855 1943 Kropáček Petr ŠK Česká Lípa 1941 1
2012/2013 1 ŠK Zikuda Turnov "C" 1855 1943 Kopecký Zdeněk TJ Lokomotiva Liberec "A" 1647 1
2012/2013 10 ŠK Zikuda Turnov D 1855 1943 Zajíc Miloslav TJ ZK Semily 1527 1
2012/2013 7 ŠK Zikuda Turnov D 1855 1943 Lenc Zdeněk Spartak Rokytnice n.J. 1934 1953 ½
2012/2013 6 ŠK Zikuda Turnov D 1855 1943 Hackel Luděk TJ Sokol Víchová 2061 2001 1
2012/2013 5 ŠK Zikuda Turnov D 1855 1943 Zajíc Miloslav TJ ZK Semily 1527 1
2012/2013 4 ŠK Zikuda Turnov D 1855 1943 Horák Josef Jiskra Tanvald B 2340 2152 1
2012/2013 3 ŠK Zikuda Turnov D 1855 1943 Staněk Bohumil TJ Sokol Rovensko p.T. 1914 1898 1
2012/2013 1 ŠK Zikuda Turnov D 1855 1943 Hackel Luděk TJ Sokol Víchová 2061 2001 ½
2011/2012 10 ŠK Libštát 1874 1939 Pražák Ondřej TJ Jiskra Tanvald 2050 2072 0
2011/2012 9 ŠK Libštát 1874 1939 Krtouš Zdeněk TJ Desko Liberec "B" 2080 2053 0
2011/2012 8 ŠK Libštát 1874 1939 Joukl Zdeněk TJ Bižuterie Jablonec n.Nisou 2076 2047 0
2011/2012 6 ŠK Libštát 1874 1939 Mohyla Aleš TJ Lokomotiva Liberec 2007 2017 0
2011/2012 5 ŠK Libštát 1874 1939 Lašek František TJ Slávia Liberec 1862 1859 1
2011/2012 4 ŠK Libštát 1874 1939 Blaháček Evžen TJ Desko Liberec "C" 1969 1979 ½
2011/2012 3 ŠK Libštát 1874 1939 Jínová Lucie ŠK Česká Lípa 2123 2127 ½
2011/2012 1 ŠK Libštát 1874 1939 Bach Markus TJ Krásná Lípa 2024 2005 0
2011/2012 7 Desko Liberec B 1874 1939 Nguyen Thai Dai Van ŠK Praha-Smíchov 1794 1862 0
2011/2012 6 Desko Liberec B 1874 1939 Vaníček Vojtěch Jiskra RMSK N. Bydžov 1747 1
2011/2012 5 Desko Liberec B 1874 1939 Horníček Pavel Panda Rychnov n. Kn. 1765 1811 1
2011/2012 4 Desko Liberec B 1874 1939 Ptáček Tomáš ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1835 2016 0
2011/2012 3 Desko Liberec B 1874 1939 Kaftan Petr TJ Sokol Praha-Kobylisy 1757 1769 ½
2011/2012 1 Desko Liberec B 1874 1939 Rous Daniel ŠK PORG Praha 1960 2000 1
2011/2012 11 ŠK Zikuda Turnov C 1874 1939 Polák Benedikt Desko Liberec 2178 2186 0
2011/2012 10 ŠK Zikuda Turnov C 1874 1939 Svoboda Svatopluk TJ Pankrác B 2285 2315 0
2011/2012 9 ŠK Zikuda Turnov C 1874 1939 Moravec Vít TJ Sparta Kutná Hora 2144 2116 0
2011/2012 8 ŠK Zikuda Turnov C 1874 1939 Straka Vojtěch ŠK Sokol Vyšehrad B 2246 2238 0
2011/2012 6 ŠK Zikuda Turnov C 1874 1939 Hába Zdeněk Klub šachistů Říčany 1925 2207 2213 ½
2011/2012 5 ŠK Zikuda Turnov C 1874 1939 Meduna Eduard ŠK AD Jičín B 2420 2422 0
2011/2012 4 ŠK Zikuda Turnov C 1874 1939 Šimek Petr TJ Sokol Praha Kobylisy 2277 2279 0
2011/2012 3 ŠK Zikuda Turnov C 1874 1939 Baláček Tadeáš Sokol Kolín 2245 2202 0
2011/2012 2 ŠK Zikuda Turnov C 1874 1939 Šrejber Michal TJ Jiskra Hořice 2157 2197 0
2011/2012 1 ŠK Zikuda Turnov C 1874 1939 Kopal Josef ŠK Zikuda Turnov B 2240 2243 0
2010/2011 11 ŠK Zikuda Turnov "C" 1916 Tomeš Miloslav TJ Lokomotiva Liberec 1796 ½
2010/2011 10 ŠK Zikuda Turnov "C" 1916 Kostlán Jan TJ Spartak Rokytnice n.J. 1955 ½
2010/2011 9 ŠK Zikuda Turnov "C" 1916 Živora Jiří TJ Sokol Rovensko p.Tr. 1615 0
2010/2011 8 ŠK Zikuda Turnov "C" 1916 Hübner Petr TJ Slávia Liberec 1799 ½
2010/2011 7 ŠK Zikuda Turnov "C" 1916 Zákoucký Otto TJ PS ZK Semily 1594 ½
2010/2011 5 ŠK Zikuda Turnov "C" 1916 Drahotský Vladimír ŠK Česká Lípa 1750 1
2010/2011 4 ŠK Zikuda Turnov "C" 1916 Jakubů Milan ŠK Libštát 1919 1
2010/2011 3 ŠK Zikuda Turnov "C" 1916 Fila Miloš TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2026 ½
2010/2011 2 ŠK Zikuda Turnov "C" 1916 Petráň Jan Desko Liberec "B" 2087 1
2010/2011 1 ŠK Zikuda Turnov "C" 1916 Jína Jiří 1.Novoborský ŠK "D" 2098 1
2010/2011 6 Desko Liberec C 1916 Melichar Vojtěch 2222 ŠK Polabiny B 1808 ½
2010/2011 5 Desko Liberec C 1916 Kožúšek Daniel 2222 ŠK Polabiny C 1705 1
2010/2011 4 Desko Liberec C 1916 Liška Jiří 1. Novoborský ŠK 1503 ½
2010/2011 3 Desko Liberec C 1916 Šedivý Martin Jiskra RMSK Nový Bydžov 1879 0
2010/2011 2 Desko Liberec C 1916 Wagner Vojtěch ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1640 1
2010/2011 1 Desko Liberec C 1916 Szücs Matyáš Sokol Hradec Králové 1705 ½
2010/2011 7 Desko Liberec 1916 Krauskopfová Lenka ŠŠ Panda ARTCO Rychnov 1943 0
2009/2010 11 TJ PS ZK Semily 1722 Peníška Pavel Desko Liberec C 1919 0
2009/2010 10 TJ PS ZK Semily 1722 Řehořek Radomír TJ Sokol Víchová n.J. 1768 ½
2009/2010 9 TJ PS ZK Semily 1722 Stadler Jaroslav Jiskra Tanvald B 1770 0
2009/2010 8 TJ PS ZK Semily 1722 Fúzik Bohuslav TJ Krásná Lípa B 1716 1
2009/2010 7 TJ PS ZK Semily 1722 Najman Miroslav 1.Novoborský ŠK E 1651 1
2009/2010 6 TJ PS ZK Semily 1722 Ježek Luděk TJ Sokol Rovensko p.T. 1817 1
2009/2010 5 TJ PS ZK Semily 1722 Holub Jaroslav ŠK Vegas Stráž p.R. 1746 1
2009/2010 3 TJ PS ZK Semily 1722 Zuzánek Vítězslav Lokomotiva Liberec C 1702 ½
2009/2010 1 TJ PS ZK Semily 1722 Mišurec Zdeněk ŠK Libštát B 1834 1
2009/2010 6 ŠK Zikuda Turnov "D" 1722 Šindelář Luděk TJ PS ZK Semily "C" 1754 1
2009/2010 5 ŠK Zikuda Turnov "D" 1722 Gernert Vilém TJ Spartak Rokytnice n.J. "B" 1861 1
2009/2010 3 ŠK Zikuda Turnov "D" 1722 Mašek Josef TJ PS ZK Semily "C" 1736 ½
2009/2010 2 ŠK Zikuda Turnov "D" 1722 Hanuš Jan TJ Spartak Rokytnice n.J. "B" 1474 ½
2009/2010 1 ŠK Zikuda Turnov "D" 1722 Barták Pavel TJ PS ZK Semily "B" 1939 0
2009/2010 11 ŠK Zikuda Turnov "C" 1722 Kopecký Tomáš TJ Spartak Rokytnice n.J. 1944 ½
2009/2010 7 ŠK Zikuda Turnov "C" 1722 Zuzánek Vítězslav TJ Lokomotiva Liberec "B" 1702 ½
2008/2009 10 TJ Zikuda Turnov "D" Petrlík Martin TJ Semily "B" 1661 0
2008/2009 9 TJ Zikuda Turnov "D" Hanuš Jan TJ Spartak Rokytnice n.J. "B" 1479 1
2008/2009 8 TJ Zikuda Turnov "D" Srp Pavel TJ Slavia Liberec "B" 1
2008/2009 7 TJ Zikuda Turnov "D" Zákoucký Otto TJ Semily "A" 1598 0
2008/2009 5 TJ Zikuda Turnov "D" Skrbek Milan TJ Semily "B" 1
2008/2009 4 TJ Zikuda Turnov "D" Vojta Miroslav TJ Spartak Rokytnice n.J. "B" 1
2008/2009 3 TJ Zikuda Turnov "D" Tuček Richard TJ Slavia Liberec "B" 0
2008/2009 2 TJ Zikuda Turnov "D" Fejfar Petr TJ Semily "A" 1594 0
2008/2009 1 TJ Zikuda Turnov "D" Řehořek Radomír TJ Sokol Víchová n.J. 1782 1