Hráč Jurásek Miroslav

Jurásek Miroslav

User Pic
Jméno: Jurásek Miroslav
Oddíl: ŠK Dopravní podnik Praha
Výkonnostní třída / Titul: FM
Elo národní: 2259
Elo mezinárodní: 2242
ID: 136
FIDE ID: 305618
Rok narození: 1976
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 9 SK Dopravni podnik Praha 2234 2244 Lacina Filip SK Sokol Vysehrad 2004 1971 1
2018/2019 8 SK Dopravni podnik Praha 2236 2244 Folk Petr TJ Sakal Kozolupy 2177 2193 ½
2018/2019 6 SK Dopravni podnik Praha 2216 2244 Kučera Petr SK Zikuda Turnov B 2261 2260 1
2018/2019 4 SK Dopravni podnik Praha 2256 2264 Buločkin Martin 2222 SK Polabiny 1989 2134 0
2018/2019 3 SK Dopravni podnik Praha 2266 2264 Matras Ondřej TJ Pankrac 2229 2236 ½
2018/2019 1 SK Dopravni podnik Praha 2270 2264 Vedral Oldřich SK OAZA Praha 2180 2179 ½
2018/2019 10 SK JOLY Lysa nad Labem C 2234 2244 Viták Jiří TJ Desko Liberec 2159 2167 1
2018/2019 9 SK JOLY Lysa nad Labem C 2236 2244 Vltavský Vladimír Sokol Bakov nad Jizerou 2176 2188 0
2018/2019 7 SK JOLY Lysa nad Labem C 2216 2244 Němec Zbyněk TJ Slavia Hradec Kralove B 2187 2183 1
2018/2019 6 SK JOLY Lysa nad Labem C 2216 2244 Postupa Pavel TJ Pankrac B 2218 2212 ½
2018/2019 4 SK JOLY Lysa nad Labem C 2256 2264 Hába Zdeněk SK Mahrla Praha 2163 2164 ½
2018/2019 3 SK JOLY Lysa nad Labem C 2266 2264 Šedivý Martin SK Lipa 2152 2139 ½
2018/2019 2 SK JOLY Lysa nad Labem C 2266 2264 Munk Petr SK JOLY Lysa nad Labem D 2136 2130 ½
2018/2019 1 SK JOLY Lysa nad Labem C 2270 2264 Markovič Milan Sokol Praha Vrsovice 2210 2197 ½
2018/2019 10 ŠK DP Praha C - VŠFS 2242 2259 Boleslav Petr GROP - D 2011 1934 1
2018/2019 4 ŠK DP Praha C - VŠFS 2242 2259 Malý Filip SK OAZA Praha D 1941 1953 1
2018/2019 3 ŠK DP Praha C - VŠFS 2242 2259 Kotrba Tomáš ŠK Viktoria Žižkov C 2009 2003 1
2018/2019 1 ŠK DP Praha C - VŠFS 2242 2259 Němec Stanislav ŠK DP Praha E - VŠFS 1857 1850 1
2017/2018 11 ŠK DP Praha B - EA Hotels 2242 2259 Krňávek Lubomír ŠK Mahrla Praha A 2183 2184 ½
2017/2018 10 ŠK DP Praha B - EA Hotels 2242 2259 Markovič Milan Sokol Praha Vršovice B 2151 2156 ½
2017/2018 7 ŠK DP Praha B - EA Hotels 2242 2259 Sodoma Jan TJ Bohemians Praha C 2300 2307 ½
2017/2018 5 ŠK DP Praha B - EA Hotels 2242 2259 Pešout Jan TJ Pankrác D 2158 2167 ½
2017/2018 2 ŠK DP Praha B - EA Hotels 2242 2259 Pick Štěpán TJ Pankrác C 1987 1996 ½
2017/2018 10 SK Dopravni podnik Praha 2292 2286 Černík Lukáš TJ Neratovice B 2155 2156 ½
2017/2018 9 SK Dopravni podnik Praha 2292 2286 Döring Robert TJ Bohemians Praha 2172 2134 1
2017/2018 8 SK Dopravni podnik Praha 2293 2286 Filipi Štěpán SK Sokol Vysehrad 2210 2197 ½
2017/2018 6 SK Dopravni podnik Praha 2300 2286 Sokolov Alexander TJ Pankrac 2383 0 1
2017/2018 5 SK Dopravni podnik Praha 2300 2286 Vedral Oldřich SK OAZA Praha 2201 2200 ½
2017/2018 3 SK Dopravni podnik Praha 2292 2286 Šafařík Jakub TJ Slavia Hradec Kralove 2186 2171 1
2017/2018 1 SK Dopravni podnik Praha 2276 2284 Černý David 2222 SK Polabiny B 2113 2118 1
2017/2018 6 SK mesta Lysa nad Labem 2300 2286 Talla Vladimír Labortech Ostrava 2399 2401 0
2017/2018 5 SK mesta Lysa nad Labem 2300 2286 Klíma Lukáš SK Slavoj Poruba 2312 2277 0
2017/2018 4 SK mesta Lysa nad Labem 2292 2286 Petr Martin GASCO Pardubice 2462 2466 0
2017/2018 3 SK mesta Lysa nad Labem 2292 2286 Kraus Tomáš SK Zikuda Turnov 2432 2410 0
2016/2017 10 SK mesta Lysa nad Labem 2314 2281 Bartoš Jan Prestige Photo Unichess 2176 2175 1
2016/2017 9 SK mesta Lysa nad Labem 2314 2281 Jansa Vlastimil Vystaviste Lysa nad Labem 2447 2477 0
2015/2016 6 GROP B 2286 2281 Černoušek Lukáš Sokol Praha-Kobylisy B 2473 2458 0
2015/2016 3 GROP B 2286 2281 Kotyk Václav TJ Bohemians Praha C 2170 2163 1
2015/2016 11 ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2314 2281 Grill Roman ŠACHklub Písek 2095 2110 1
2015/2016 10 ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2314 2281 Procházka Jiří Sokol Praha-Vršovice 2136 2160 1
2015/2016 7 ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2314 2281 Růžička Aleš Sokol Tábor 2065 2050 1
2015/2016 6 ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2314 2281 Melich Jindřich TJ Pankrác B 2032 2072 1
2015/2016 5 ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2314 2281 Černovský Jiří TJ Sparta Kutná Hora 2073 2075 1
2015/2016 4 ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2314 2281 Hostička František ŠK JOLY Lysá nad Labem D 2192 2171 1
2015/2016 3 ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2314 2281 Kukel Imre Bohemians Texbase.cz Praha 2240 2277 1
2015/2016 2 ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2314 2281 Skalický Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 2115 2088 1
2015/2016 1 ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2314 2281 Sedlák Jiří ŠK Světlá nad Sázavou 1951 1900 ½
2015/2016 10 GROP Praha 2314 2281 Boukal Petr ŠK Sokol Vyšehrad 2125 2148 1
2015/2016 9 GROP Praha 2314 2281 Kubečka David AD Jičín 2249 2254 0
2015/2016 8 GROP Praha 2314 2281 Hrdina Robin Spartak Vlašim 2160 2106 ½
2015/2016 7 GROP Praha 2314 2281 Vokoun Jan TJ Praha-Pankrác 2098 2122 1
2015/2016 4 GROP Praha 2314 2281 Novotný Michal 2222 ŠK Polabiny 2276 2290 ½
2015/2016 2 GROP Praha 2314 2281 Kovář Vojtěch Unichess 2346 2341 0
2014/2015 11 GROP B 2284 2257 Paulovič Tomáš TJ Praga Praha A 2137 2076 ½
2014/2015 10 GROP B 2284 2257 Rubal Adam DDM Praha 6 A 2271 2266 0
2014/2015 9 GROP B 2284 2257 Pick Štěpán TJ Pankrác C 2032 2041 ½
2014/2015 8 GROP B 2284 2257 Škára Vladimír Unichess ČSOB D 2195 1
2014/2015 7 GROP B 2284 2257 Černoušek Lukáš Unichess ČSOB C 2453 2445 1
2014/2015 6 GROP B 2284 2257 Soural Jan TJ Pankrác B 2143 2160 1
2014/2015 5 GROP B 2284 2257 Yakimenko Alexander Viktoria Žižkov A 2140 1
2014/2015 4 GROP B 2284 2257 Jirka Jiří Bohemians Praha C 2429 2415 1
2014/2015 3 GROP B 2284 2257 Adámek Zdeněk Holdia DP Praha C 2236 2237 ½
2014/2015 2 GROP B 2284 2257 Rut Vojtěch ŠK Sokol Vyšehrad C 2083 2119 ½
2014/2015 1 GROP B 2284 2257 Větrovský Michal SK Loko Praha A 2236 2235 1
2014/2015 11 ŠK GROP Praha 2284 2257 Franěk Jan TJ Bohemians Praha B 1969 1962 1
2014/2015 10 ŠK GROP Praha 2284 2257 Vodička Vlastimil ŠK Sokol Vyšehrad B 2080 2077 1
2014/2015 7 ŠK GROP Praha 2284 2257 Keller Daniel TJ Sparta Kutná Hora 2149 2144 1
2014/2015 6 ŠK GROP Praha 2284 2257 Skalický Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 2068 2077 ½
2014/2015 5 ŠK GROP Praha 2284 2257 Hrdina Robin Dolní Kralovice 2106 2098 0
2014/2015 4 ŠK GROP Praha 2284 2257 Čermák Michal ŠK Joly Lysá nad Labem C 2019 2069 1
2014/2015 3 ŠK GROP Praha 2284 2257 Seidl Antonín Silko Gambit Jihlava 2065 2100 1
2014/2015 2 ŠK GROP Praha 2284 2257 Žigo Viktor ŠK Gordic 2255 2253 0
2014/2015 1 ŠK GROP Praha 2284 2257 Výprachtický David SK OAZA Praha 2121 2136 0
2014/2015 10 ŠK Joly Lysá nad Labem B 2284 2257 Vaněk Petr ŠK Sokol Vyšehrad 2129 2128 0
2014/2015 9 ŠK Joly Lysá nad Labem B 2284 2257 Řehořek Martin Unichess A 2293 2294 1
2014/2015 7 ŠK Joly Lysá nad Labem B 2284 2257 Forman Štěpán ŠK AD Jičín 2272 2260 1
2014/2015 3 ŠK Joly Lysá nad Labem B 2284 2257 Lamser Jan Unichess B 2147 2132 1
2013/2014 11 ŠK PORG A 2242 2258 Šeleljo Daniel Sokol Praha-Vršovice B 2196 2207 ½
2013/2014 10 ŠK PORG A 2242 2258 Soukup Václav ŠK Viktoria Žižkov A 2097 2102 1
2013/2014 8 ŠK PORG A 2242 2258 Formánek Martin Sokol Praha-Kobylisy B 2196 2175 ½
2013/2014 7 ŠK PORG A 2242 2258 Petr Jan TJ Pankrác B 2161 2164 0
2013/2014 5 ŠK PORG A 2242 2258 Zvára David Bohemians Praha C 2113 2122 1
2013/2014 4 ŠK PORG A 2242 2258 Matějka Vladimír Holdia DP Praha C 2008 2028 1
2013/2014 3 ŠK PORG A 2242 2258 Lhotský Michal TJ Pankrác C 2128 2134 1
2013/2014 2 ŠK PORG A 2242 2258 Březovský Milan TJ Praga Praha A 2096 2055 1
2013/2014 1 ŠK PORG A 2242 2258 Větrovský Michal SK Loko Praha A 2244 2244 1
2013/2014 7 ŠK JOLY Lysá nad Labem B 2242 2258 Lorenc Zdeněk QCC České Budějovice 2008 1
2013/2014 6 ŠK JOLY Lysá nad Labem B 2242 2258 Zima Jan ŠK Zikuda Turnov B 1907 2174 1
2013/2014 5 ŠK JOLY Lysá nad Labem B 2242 2258 Bílek Martin SK OAZA Praha 2021 2007 0
2013/2014 4 ŠK JOLY Lysá nad Labem B 2242 2258 Kožúšek Daniel ŠK AD Jičín 2085 2091 1
2013/2014 1 ŠK JOLY Lysá nad Labem B 2242 2258 Fric Pavel Karlovarský šachklub Tietz 2031 2064 1
2013/2014 10 ŠK Joly Lysá nad Labem C 2242 2258 Janda Pavel Sokol Tábor 2141 2128 1
2013/2014 9 ŠK Joly Lysá nad Labem C 2242 2258 Jurek Miroslav Gambit Jihlava 2104 2102 0
2013/2014 8 ŠK Joly Lysá nad Labem C 2242 2258 Švanda Pavel ŠK Gordic 2156 2157 0
2013/2014 7 ŠK Joly Lysá nad Labem C 2242 2258 Rýdl Jiří TRW autoelektronika Vlašim 2122 2210 ½
2013/2014 3 ŠK Joly Lysá nad Labem C 2242 2258 Kopta Pavel Sokol Praha - Kobylisy 2287 2281 ½
2013/2014 2 ŠK Joly Lysá nad Labem C 2242 2258 Šišák Richard ŠK Sokol Vyšehrad C 2031 2021 1
2013/2014 1 ŠK Joly Lysá nad Labem C 2242 2258 Hora Milan Sokol Kolín 2133 2137 1
2012/2013 11 JOLY Lysá nad Labem “C“ 2306 2303 Voloshin Leonid ŠK AD Jičín “B“ 2426 2447 ½
2012/2013 9 JOLY Lysá nad Labem “C“ 2306 2303 Crha Ondřej Sokol Mladá Boleslav 2123 2130 0
2012/2013 7 JOLY Lysá nad Labem “C“ 2306 2303 Kopal Josef ŠK Zikuda Turnov “B“ 2229 2230 0
2012/2013 6 JOLY Lysá nad Labem “C“ 2306 2303 Kuba Jindřich ŠK ERA Poštovní spořitelna “B“ 2210 2206 0
2012/2013 5 JOLY Lysá nad Labem “C“ 2306 2303 Šafařík Jakub TJ Jiskra Hořice 2052 2054 1
2012/2013 4 JOLY Lysá nad Labem “C“ 2306 2303 Slapnička Karel Káva Longberry Kralupy 2029 2039 1
2012/2013 3 JOLY Lysá nad Labem “C“ 2306 2303 Valeš Václav SK Děčín 2180 2176 ½
2012/2013 2 JOLY Lysá nad Labem “C“ 2306 2303 Polák Benedikt Desko Liberec 2177 2180 0
2012/2013 9 JOLY Lysá nad Labem B 2306 2303 Tichý Vladimír ŠK Sokol Vyšehrad 2237 2224 1
2012/2013 8 JOLY Lysá nad Labem B 2306 2303 Markovič Milan Sokol Praha - Vršovice 2194 2195 ½
2012/2013 7 JOLY Lysá nad Labem B 2306 2303 Chmel Kristián TJ Sokol Praha - Kobylisy 2064 2051 1
2012/2013 3 JOLY Lysá nad Labem B 2306 2303 Bednář Marcel ŠK Holdia DP Praha B 2270 2274 ½
2012/2013 1 JOLY Lysá nad Labem B 2306 2303 Kratochvíl Jakub TJ Pankrác 2140 2137 0
2011/2012 7 JOLY Lysá nad Labem B 2293 2290 Turner Radek Šakal Kozolupy 2128 2154 1
2011/2012 6 JOLY Lysá nad Labem B 2293 2290 Klecker Tadeáš OAZA Praha 2191 2209 1
2011/2012 4 JOLY Lysá nad Labem B 2293 2290 Jüptner Jan TJ Slavia Hradec Králové 2318 2317 0
2011/2012 3 JOLY Lysá nad Labem B 2293 2290 Klement Lukáš ERA-Poštovní spořitelna A 2239 2251 ½
2011/2012 1 JOLY Lysá nad Labem B 2293 2290 Dvořák Tomáš TJ Pankrác 2280 2287 1
2010/2011 11 JOLY Lysá nad Labem "B" 2305 Maršálek Zdeněk ŠK Zikuda Turnov "B" 2228 ½
2010/2011 10 JOLY Lysá nad Labem "B" 2305 Vrkota Miloš Stadion Kutná Hora 2073 ½
2010/2011 9 JOLY Lysá nad Labem "B" 2305 Novotný Jaroslav ŠK AD Jičín "B" 2214 1
2010/2011 8 JOLY Lysá nad Labem "B" 2305 Groh Jiří Desko Liberec 2001 1
2010/2011 7 JOLY Lysá nad Labem "B" 2305 Brezmen Pavel Sokol Kolín 2092 0
2010/2011 5 JOLY Lysá nad Labem "B" 2305 Pick Štěpán TJ Pankrác "B" 2165 1
2010/2011 4 JOLY Lysá nad Labem "B" 2305 Vacek Martin TJ Slavia Hradec Králové "B" 2305 1
2010/2011 3 JOLY Lysá nad Labem "B" 2305 Vojta Pavel TRW autoelektronika Vlašim 2164 ½
2010/2011 2 JOLY Lysá nad Labem "B" 2305 Novák Aleš ŠK Bohemia Pardubice 2088 1
2010/2011 1 JOLY Lysá nad Labem "B" 2305 Garšic Petr Sokol Bakov nad Jizerou 2005 1
2009/2010 10 JOLY Lysá nad Labem B"" 2298 Vodička Vlastimil ŠK Sokol Mladá Boleslav 2191 1
2009/2010 9 JOLY Lysá nad Labem B"" 2298 Döring Robert TJ Slavia Hradec Králové B"" 2199 1
2009/2010 8 JOLY Lysá nad Labem B"" 2298 Vala Filip Stadion Kutná Hora 2065 0
2009/2010 7 JOLY Lysá nad Labem B"" 2298 Polák Benedikt Desko Liberec 2083 ½
2009/2010 6 JOLY Lysá nad Labem B"" 2298 Zezulkin Jurij ŠK AD Jičín 2423 0
2009/2010 5 JOLY Lysá nad Labem B"" 2298 Kubečka David SK OAZA Praha 2270 ½
2009/2010 4 JOLY Lysá nad Labem B"" 2298 Muroň Miroslav TJ Dukla Praha 2179 1
2009/2010 3 JOLY Lysá nad Labem B"" 2298 Pospíšil Evžen TJ Tourist Biomedica Říčany 2198 1
2009/2010 2 JOLY Lysá nad Labem B"" 2298 Baláček Tadeáš Sokol Kolín 2133 ½
2009/2010 1 JOLY Lysá nad Labem B"" 2298 Jedlička Luboš ŠK ZVU Engineering Lípa 2105 ½
2009/2010 11 Výstaviště Lysá nad Labem 2298 Jedlička Aleš TJ ŠO Chrudim 2320 1
2009/2010 10 Výstaviště Lysá nad Labem 2298 Přibyl Martin Holdia DP Praha B"" 2323 1
2009/2010 9 Výstaviště Lysá nad Labem 2298 Příborský Jan Poštovní spořitelna A"" 2370 1
2009/2010 8 Výstaviště Lysá nad Labem 2298 Petr Jan TJ Pankrác 2211 1
2009/2010 7 Výstaviště Lysá nad Labem 2298 Jínová Lucie 1. Novoborský ŠK B"" 2149 1
2009/2010 6 Výstaviště Lysá nad Labem 2298 Vaněk Petr ŠK Sokol Vyšehrad 2198 1
2009/2010 5 Výstaviště Lysá nad Labem 2298 Tupý Martin QCC České Budějovice 2259 1
2009/2010 4 Výstaviště Lysá nad Labem 2298 Lamser Jan Poštovní spořitelna B"" 2153 1
2009/2010 3 Výstaviště Lysá nad Labem 2298 Körschner Miroslav ŠK Teplice 2137 0
2009/2010 2 Výstaviště Lysá nad Labem 2298 Kořínek Ondřej TJ Slavia Hradec Králové 2305 0
2009/2010 1 Výstaviště Lysá nad Labem 2298 Markovič Milan TJ Sokol Praha Vršovice 2206 ½
2007/2008 11 ŠK Staré Město C 2306 Křížek František SK Boršice 2081 1
2007/2008 8 ŠK Staré Město C 2306 Sochorová Petra ŠK Lokomotiva Brno B 2220 0
2007/2008 6 ŠK Staré Město C 2306 Nepomucký Ondřej TJ Tatran Poštorná 2192 1
2007/2008 5 ŠK Staré Město C 2306 Beil Martin AŠK DA Olomouc 2230 0
2007/2008 4 ŠK Staré Město C 2306 Pala Vladimír SK Prostějov 2279 0
2007/2008 3 ŠK Staré Město C 2306 Suchomel Jan Tatran Litovel B 2241 0
2007/2008 1 ŠK Staré Město C 2306 Malinovský Karel Slavia Kroměříž 2368 0
2006/2007 11 ŠK Staré Město 2298 Neděla Vlastimil Mittal Ostrava "A" 2368 1
2006/2007 10 ŠK Staré Město 2298 Nový Martin Orel Ořechov "A" 2125 1
2006/2007 9 ŠK Staré Město 2298 Olšar Jaroslav ŠK Stonava "A" 2287 1
2006/2007 8 ŠK Staré Město 2298 Pakosta Miroslav Lokomotiva Brno "B" 2158 1
2006/2007 7 ŠK Staré Město 2298 Pavelka Jindřich Slavia Kroměříž "A" 2169 0
2006/2007 6 ŠK Staré Město 2298 Žilka Štěpán Tatran Litovel "A" 2373 0
2006/2007 5 ŠK Staré Město 2298 Vyskočil Neklan ŠK Duras Brno "A" 2339 0
2006/2007 4 ŠK Staré Město 2298 Šenkýř Vladimír ŠK Gordic Jihlava "A" 2188 1
2006/2007 3 ŠK Staré Město 2298 Růžička Petr TŽ Třinec "B" 2283 1
2006/2007 2 ŠK Staré Město 2298 Vrána František ŠK Staré Město 1923 2296 0
2006/2007 1 ŠK Staré Město 2298 Krejčí Jakub Slavoj Poruba "A" 2266 ½
2005/2006 11 ŠK Staré Město "A" 2280 Mudra Tomáš ŠK DURAS Brno "A" 2135 1
2005/2006 9 ŠK Staré Město "A" 2280 Sojka Aleš Slavia Kroměříž "A" 2129 1
2005/2006 8 ŠK Staré Město "A" 2280 Šilar Ladislav TJ Lanškroun "A" 1989 ½
2005/2006 7 ŠK Staré Město "A" 2280 Misiuga Andrzej Slavia Orlová "A" 1
2005/2006 6 ŠK Staré Město "A" 2280 Suchomel Jan Tatran Litovel "A" 2276 ½
2005/2006 5 ŠK Staré Město "A" 2280 Kopec Ladislav Mittal Ostrava "A" 2160 1
2005/2006 4 ŠK Staré Město "A" 2280 Biolek Richard TŽ Třinec "B" 2235 1
2005/2006 3 ŠK Staré Město "A" 2280 Szotek Josef Jakl Karviná "A" 2009 1
2005/2006 2 ŠK Staré Město "A" 2280 Brychta David ŠK Gordic Jihlava "A" 2111 0
2005/2006 1 ŠK Staré Město "A" 2280 Dobeš Luděk Slavoj Poruba "A" 2120 1
2005/2006 11 ŠK Staré Město B 2280 Vávra Pavel ŠKZ Vsetín 2126 1
2005/2006 10 ŠK Staré Město B 2280 Kašík Jiří Slavia Kroměříž B 2006 1
2005/2006 8 ŠK Staré Město B 2280 Navrátil Jiří Tatran Litovel B 2113 ½
2005/2006 7 ŠK Staré Město B 2280 Šilhavík Antonín TJ Loko Uherský Ostroh 2119 ½
2005/2006 5 ŠK Staré Město B 2280 Šaňák František SK Boršice 2016 1
2005/2006 4 ŠK Staré Město B 2280 Přikryl Tomáš A64 MIPAP Grygov B 1986 1
2005/2006 3 ŠK Staré Město B 2280 Zatloukal Petr SK Prostějov 2135 1
2005/2006 2 ŠK Staré Město B 2280 Zapletal Jiří LOKO Zábřeh 2181 ½
2005/2006 1 ŠK Staré Město B 2280 Macura Emil ŠK Zlín B 2152 ½
2004/2005 4 ŠK Staré Město B 2284 Pytolaj Miroslav Tatran Litovel B 1731 1
2004/2005 3 ŠK Staré Město B 2284 Jánek Jiří Slavia Kroměříž C 1818 1
2004/2005 1 ŠK Staré Město B 2284 Ambrož Antonín TJ Lanškroun 2074 1
2004/2005 6 ŠK Staré Město A" 2284 Walowy Bohumír Jakl Karviná A" 2180 1
2004/2005 4 ŠK Staré Město A" 2284 Jablečník Gustav Slavie Kroměříž A 2226 ½
2004/2005 3 ŠK Staré Město A" 2284 Melecký Jaroslav MSA Dolní Benešov 2072 1
2004/2005 2 ŠK Staré Město A" 2284 Suchomel Jan Tatran Litovel 2192 0
2004/2005 1 ŠK Staré Město A" 2284 Kocián Karel TŽ Třinec B" 2170 0