Hráč Lakatoš Tomáš

Lakatoš Tomáš

User Pic
Jméno: Lakatoš Tomáš
Oddíl: OREL jednota Ořechov
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2181
Elo mezinárodní: 2127
ID: 39832
FIDE ID: 14910683
Rok narození: 1987
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 VSK Universita Brno 2128 2196 Boháček Milan Slavia Boskovice 2121 2076 ½
2018/2019 7 VSK Universita Brno 2137 2196 Vyskočil Neklan ŠK Duras BVK Královo Pole B 2295 2290 ½
2018/2019 6 VSK Universita Brno 2131 2196 Biolek Richard SK Podlužan Prušánky B 2405 2392 0
2018/2019 5 VSK Universita Brno 2131 2196 Růžička Josef TJ Znojmo 2196 2204 0
2018/2019 4 VSK Universita Brno 2142 2227 Růžička František Jezdci Jundrov B 2066 2092 0
2018/2019 11 OREL Orechov 2137 2196 Brezmen Pavel Sokol Kolin 2102 2065 ½
2018/2019 10 OREL Orechov 2137 2196 Polák Benedikt TJ Sparta Kutna Hora 2163 2151 0
2018/2019 9 OREL Orechov 2137 2196 Vymazal Bronislav Moravska Slavia Brno B 2366 2360 0
2018/2019 8 OREL Orechov 2137 2196 Kosek Marek SK Vysoke Myto 2148 2126 ½
2018/2019 7 OREL Orechov 2131 2196 Švanda Ondřej TJ Stefanydes Policka 2215 2267 ½
2018/2019 6 OREL Orechov 2131 2196 Buchníček Petr Caissa Pivovar Dalesice 2326 2297 1
2018/2019 4 OREL Orechov 2142 2227 Kulovaná Eva Lokomotiva Brno 2182 2205 ½
2018/2019 2 OREL Orechov 2155 2227 Mičulka Petr TJ Namest n/Oslavou 2045 2041 0
2018/2019 1 OREL Orechov 2165 2227 Ludvík Tomáš Rapid Pardubice 2158 2139 0
2017/2018 10 Orel Ořechov 2136 0 Hájek Oskar ŠK Podlužan Prušánky B 2150 2145 1
2017/2018 9 Orel Ořechov 2136 0 Dvořák Libor TJ Znojmo 2091 2073 1
2017/2018 8 Orel Ořechov 2147 0 Misorin Vladimír ŠK Hodonín 1804 1821 ½
2017/2018 7 Orel Ořechov 2147 0 Diviš Libor ŠK Bystrc Oilers 1846 1852 1
2017/2018 6 Orel Ořechov 2122 0 Kejík František MKS Vyškov 2075 2063 1
2017/2018 5 Orel Ořechov 2122 0 Riška Lubomír SK GPOA Znojmo 2138 2145 ½
2017/2018 3 Orel Ořechov 2136 0 Sysel Michal ŠK Duras BVK Královo Pole B 1923 1927 ½
2017/2018 2 Orel Ořechov 2136 0 Masák Pavel Spartak Adamov 2061 2063 ½
2017/2018 1 Orel Ořechov 2122 0 Bílek Petr ŠK Veselí nad Moravou 2037 2058 ½
2017/2018 10 VSK Universita Brno 2136 0 Dvouletý Pavel ŠK Staré Město B 2120 2126 1
2017/2018 8 VSK Universita Brno 2147 0 Sládek Vladislav ŠK Kuřim 1907 1917 ½
2017/2018 7 VSK Universita Brno 2122 0 Fojtík Tomáš ŠK GARDE Lipovec 2081 2093 1
2017/2018 6 VSK Universita Brno 2122 0 Slovák Pavel ŠK Zlín 2016 2033 1
2017/2018 5 VSK Universita Brno 2136 0 Kapusta Petr TJ SLAVIA Kroměříž B 2139 2111 ½
2017/2018 4 VSK Universita Brno 2136 0 Růžička František Jezdci Jundrov 2090 2085 1
2017/2018 2 VSK Universita Brno 2136 0 Zádrapa Radek Zbrojovka Vsetín 2067 2074 ½
2017/2018 1 VSK Universita Brno 2122 0 Buráň Jaroslav TJ Vlčnov 2140 2141 ½
2016/2017 11 Orel Ořechov 2126 Buchníček Petr Jezdci Jundrov B 2312 2302 1
2016/2017 10 Orel Ořechov 2126 Slepov Kyryl VSK Universita Brno 2081 2082 1
2016/2017 9 Orel Ořechov 2126 Michalčák Lubomír ŠK GPOA Znojmo 2056 2061 ½
2016/2017 8 Orel Ořechov 2126 Seidl Štěpán ŠK Vinohrady Brno 2233 2228 0
2016/2017 7 Orel Ořechov 2126 Majer Jiří ŠK Kuřim B 2192 2166 ½
2016/2017 6 Orel Ořechov 2126 Markovič Ivan ŠK HPM TEC Hustopeče 2124 2104 ½
2016/2017 5 Orel Ořechov 2126 Uřičář Jakub ŠK Veselí nad Moravou 2178 2195 0
2016/2017 4 Orel Ořechov 2126 Bureš Vít Moravská Slavia Brno B 2192 2179 0
2016/2017 3 Orel Ořechov 2126 Dvořák Adam ŠK Lokomotiva Brno C 2228 2215 ½
2016/2017 2 Orel Ořechov 2126 Mayer Josef SK Podlužan Prušánky B 2095 2029 0
2016/2017 1 Orel Ořechov 2126 Kavan Zdeněk TJ Znojmo 2124 2105 1
2016/2017 11 �K Duras BVK B 2126 Balšínek Pavel SK Podlu�an Pru��nky 2056 2069 ½
2016/2017 10 �K Duras BVK B 2126 Hájek Oskar �K Lokomotiva Brno B 2134 2138 0
2016/2017 9 �K Duras BVK B 2126 Stachoň Martin Slavia Krom��� B 2187 2201 ½
2016/2017 8 �K Duras BVK B 2126 Ševčík Leoš Spartak Adamov 1931 1995 1
2016/2017 6 �K Duras BVK B 2126 Šípek Michal Jezdci Jundrov 1985 2004 ½
2016/2017 2 �K Duras BVK B 2126 Horák Bronislav �K Ku�im 1950 1901 ½
2016/2017 1 �K Duras BVK B 2126 Kratochvíl Josef �K GARDE Lipovec 2268 2248 1
2015/2016 11 OREL Ořechov 2126 Kratochvíl Vít Silko Gambit Jihlava 2254 2181 0
2015/2016 10 OREL Ořechov 2126 Pakosta Miroslav Jezdci Jundrov 2106 2112 ½
2015/2016 9 OREL Ořechov 2126 Matoušek Petr SK Prostějov 2157 2146 ½
2015/2016 8 OREL Ořechov 2126 Gaša Patrik TJ Podlužan Prušánky 2108 ½
2015/2016 7 OREL Ořechov 2126 Hofírek Benedikt ŠK Lokomotiva Brno B 2238 2175 ½
2015/2016 6 OREL Ořechov 2126 Věchet Stanislav ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2148 2149 1
2015/2016 5 OREL Ořechov 2126 Kratochvíl Josef ŠK GARDE Lipovec 2268 2248 0
2015/2016 4 OREL Ořechov 2126 Hába Zdeněk ŠK GORDIC 2227 2193 0
2015/2016 3 OREL Ořechov 2126 Šenkýř Martin ŠK Duras BVK B 2154 2165 1
2015/2016 2 OREL Ořechov 2126 Zedník Josef A64 PROCLIENT Grygov B 2109 2114 ½
2015/2016 1 OREL Ořechov 2126 Tajovský Martin ŠK Kuřim 2204 2215 ½
2014/2015 10 OREL Ořechov 2102 Karlík Vladimír Slavia Kroměříž B 2248 2249 0
2014/2015 9 OREL Ořechov 2102 Gaša Andrej TJ Podlužan Prušánky 2317 2256 ½
2014/2015 8 OREL Ořechov 2102 Svítek Jiří ŠK Zlín B 2142 2151 1
2014/2015 7 OREL Ořechov 2102 Hladík Josef ŠK Vinohrady Brno 2139 2156 ½
2014/2015 6 OREL Ořechov 2102 Vrána František ŠK Staré Město B 2249 2257 1
2014/2015 5 OREL Ořechov 2102 Holemář David Moravská Slavia Brno 2221 2219 0
2014/2015 4 OREL Ořechov 2102 Uhmann Jan ŠK Hustopeče 2085 2083 ½
2014/2015 3 OREL Ořechov 2102 Bačák Martin Sokol Postoupky 2138 2138 0
2014/2015 2 OREL Ořechov 2102 Bednář Jaromír ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2249 2280 ½
2014/2015 1 OREL Ořechov 2102 Bělík Dalibor ŠK GARDE Lipovec 2310 2249 1
2014/2015 10 ŠK Duras BVK „B“ 2102 Němec Pavel TJ ŠO Chrudim 2265 2265 0
2014/2015 8 ŠK Duras BVK „B“ 2102 Černín Radim KVS EKODIVIZE Opava "A" 2258 2260 0
2014/2015 7 ŠK Duras BVK „B“ 2102 Rabatin Jakub Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2226 2231 0
2013/2014 11 Orel Ořechov 2074 Musil Jiří ŠK Lokomotiva Brno C 2094 2099 1
2013/2014 10 Orel Ořechov 2074 Hošek Martin Vinohrady Brno 2003 2041 1
2013/2014 9 Orel Ořechov 2074 Přibyl Radek ŠK Tetčice 1976 2039 1
2013/2014 8 Orel Ořechov 2074 Donnert Milan ŠK Duras BVK Brno C 2117 2121 ½
2013/2014 7 Orel Ořechov 2074 Michalčák Lubomír SPgŠ + G Znojmo 2073 2071 ½
2013/2014 6 Orel Ořechov 2074 Švehla Karel TJ Spartak Adamov 2125 2122 1
2013/2014 5 Orel Ořechov 2074 Kavan Zdeněk TJ Znojmo 2155 2143 0
2013/2014 4 Orel Ořechov 2074 Kejík František MKS Vyškov 2091 2042 ½
2013/2014 3 Orel Ořechov 2074 Přibyl René ŠK Bystrc Oilers 2006 2023 ½
2013/2014 2 Orel Ořechov 2074 Polách Daneš Sokol Rudice 1983 2023 1
2013/2014 9 ŠK Brno 64 2074 Pokladník Martin TJ Sloup 1877 ½
2013/2014 8 ŠK Brno 64 2074 Moc Roman ASK Blansko 1818 1
2013/2014 7 ŠK Brno 64 2074 Ševčík Miloš ŠK Garde Lipovec C 1788 1
2013/2014 4 ŠK Brno 64 2074 Habina Martin ŠK Garde Lipovec B 2073 2062 ½
2013/2014 3 ŠK Brno 64 2074 Marek Jiří Makkabi Boskovice 2045 2072 0
2013/2014 2 ŠK Brno 64 2074 Vojtěch Ladislav ŠK Sokol Tišnov A 2043 2046 0
2013/2014 1 ŠK Brno 64 2074 Kupčík Zdeněk MKS Vyškov C 2056 2015 1
2012/2013 7 ŠK "64" Brno B 2086 Hladík Josef Vinohrady Brno A 2150 2134 ½
2012/2013 3 ŠK "64" Brno B 2086 Píštěk Jan TJ ŠK Veselí n. Moravou B 1880 1899 0
2012/2013 2 ŠK "64" Brno B 2086 Zubalík Miroslav Š.K. 1923 Sokol Kyjov 2037 0
2012/2013 1 ŠK "64" Brno B 2086 Trnka Tomáš TJ Tatran Poštorná B 1976 1976 1
2012/2013 5 ŠK 64 Brno 2086 Sikora Lukáš ŠK Lokomotiva Brno B 1940 1952 1
2012/2013 3 ŠK 64 Brno 2086 Petlák Josef TJ Znojmo 2000 1985 ½
2012/2013 2 ŠK 64 Brno 2086 Přibyl René ŠK Bystrc Oilers 2003 2001 ½
2012/2013 1 ŠK 64 Brno 2086 Moučka Jiří MKS Vyškov 2010 ½