Hráč Řezníček Jan

Řezníček Jan

User Pic
Jméno: Řezníček Jan
Oddíl: TJ ŠO Chrudim
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2139
Elo mezinárodní: 2130
ID: 339
FIDE ID: 301825
Rok narození: 1958
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 3 TJ SO Chrudim 2134 2156 Messerschmidt Stanislav OREL Orechov 2002 2020 ½
2018/2019 1 TJ SO Chrudim 2152 2156 Wünsch Radek Lokomotiva Brno 1793 1845 0
2017/2018 9 Eurobit 2166 2166 Cerha Michal TJ Snezka Nachod 2012 2024 0
2017/2018 5 Eurobit 2152 2166 Petrus Luděk TJ CHS Chotebor 1953 1973 ½
2017/2018 1 Eurobit 2161 2163 Kubíček Antonín SK Velke Losiny 2153 2157 1
2016/2017 4 SK Rapid Pardubice B 2175 2173 Hrubeš Pavel TJ Lanskroun 2153 2150 ½
2016/2017 3 SK Rapid Pardubice B 2175 2173 Grundman Václav SK Usti nad Orlici 2033 2046 ½
2014/2015 8 AKIS Pardubice 2175 2173 Kosek Jiří ŠK Vysoké Mýto 2070 2069 ½
2014/2015 4 AKIS Pardubice 2175 2173 Mareš Jan Šachový klub Ústí nad Orlicí 1962 1952 ½
2014/2015 3 AKIS Pardubice 2175 2173 Fišar Josef TJ Žďár nad Sázavou A 2066 2059 ½
2013/2014 3 ŠK Vysoké Mýto 2172 2170 Komárková Magdaléna TJ Štefanydes Polička 2030 2025 ½
2013/2014 2 ŠK Vysoké Mýto 2172 2170 Veselý Tomáš AKIS Pardubice 2092 2094 1
2012/2013 4 ŠK Vysoké Mýto 2171 2169 Krátký Josef TJ Lokomotiva Česká Třebová 1977 1979 ½
2012/2013 3 ŠK Vysoké Mýto 2171 2169 Volf Jaroslav Šachový klub Ústí nad Orlicí 2126 2120 ½
2012/2013 1 ŠK Vysoké Mýto 2171 2169 Štěpán Michal TJ Náchod 2086 2096 1
2011/2012 10 ŠK Vysoké Mýto 2185 2183 Tajovský Martin ŠK Duras BVK Brno - Královo Pole B 2175 2179 ½
2011/2012 7 ŠK Vysoké Mýto 2185 2183 Švub Jan Šachový klub Ústí nad Orlicí 1980 1980 ½
2011/2012 3 ŠK Vysoké Mýto 2185 2183 Mezlík Stanislav ŠK Caissa COLAIR Třebíč B 1893 1907 0
2011/2012 1 ŠK Vysoké Mýto 2185 2183 Hájek Jaroslav Sokol Zaječice 1958 1957 1
2010/2011 8 SK Vysoke Myto 2185 Petuchov Sergej AKIS Pardubice 2160 ½
2010/2011 5 SK Vysoke Myto 2185 Fiedler Bedřich Sokol Zajecice 2136 ½
2010/2011 3 SK Vysoke Myto 2185 Bartošová Lucie Jiskra Litomysl 1961 1
2010/2011 1 SK Vysoke Myto 2185 Vincze Roman Sokol Bedrichov 2077 ½
2009/2010 11 ŠK Vysoké Mýto 2198 Adámek Jiří ŠK Slavoj Poruba 2268 ½
2009/2010 10 ŠK Vysoké Mýto 2198 Pavelka Jindřich Slavia Kroměříž 2268 0
2009/2010 8 ŠK Vysoké Mýto 2198 Pecha Tomáš TJ Mittal Ostrava 2241 ½
2009/2010 7 ŠK Vysoké Mýto 2198 Kuchynka Lukáš Tatran Litovel A 2317 ½
2009/2010 6 ŠK Vysoké Mýto 2198 Neoral Antonín Tatran Litovel B 2165 ½
2009/2010 5 ŠK Vysoké Mýto 2198 Olšar Jaroslav Jakl Karvina 2270 0
2009/2010 4 ŠK Vysoké Mýto 2198 Jakubiec Edyta ŠK Labortech Ostrava 2184 0
2009/2010 3 ŠK Vysoké Mýto 2198 Sikora Jan TŽ Třinec B 2249 ½
2009/2010 2 ŠK Vysoké Mýto 2198 Vrána František ŠK Staré Město 2285 ½
2009/2010 1 ŠK Vysoké Mýto 2198 Karásek Lukáš ŠK Gordic Jihlava 2194 ½
2008/2009 8 TJ ŠO Chrudim 2238 Döring Robert TJ Slavia Hradec Králové 2207 0
2008/2009 4 TJ ŠO Chrudim 2238 Mojžíš Jaroslav 2222 ŠK Polabiny 2203 ½
2008/2009 11 ŠK Vysoké Mýto 2238 Šťastný Jan 2222 ŠK Polabiny B 2239 0
2008/2009 10 ŠK Vysoké Mýto 2238 Sládek Vladislav ŠK Kuřim KME-DDM A 2071 ½
2008/2009 9 ŠK Vysoké Mýto 2238 Fojtík Tomáš SPgŠ+G Znojmo A 2101 ½
2008/2009 8 ŠK Vysoké Mýto 2238 Uher Vladimír ŠK Caissa Třebíč A 2081 ½
2008/2009 7 ŠK Vysoké Mýto 2238 Švanda Pavel ŠK Caissa Třebíč B 2217 0
2008/2009 6 ŠK Vysoké Mýto 2238 Hába Zdeněk ŠK Gordic Jihlava B 2151 ½
2008/2009 5 ŠK Vysoké Mýto 2238 Skácelík Petr Pila Ořechov A 2223 ½
2008/2009 4 ŠK Vysoké Mýto 2238 Schwarz Milan ŠK Duras BVK-Královo Pole B 2069 ½
2008/2009 3 ŠK Vysoké Mýto 2238 Zelenka Jaroslav ŠK Bohemia Pardubice A 2055 1
2008/2009 2 ŠK Vysoké Mýto 2238 Celý Jaroslav TJ Žďár n. Sázavou A 2060 ½
2008/2009 1 ŠK Vysoké Mýto 2238 Fiedler Bedřich TJ Sokol Zaječice A 2095 ½
2007/2008 10 TJ Sokol Zaječice 2243 Vrána Jan 1. Novoborský ŠK B"" 2248 ½
2007/2008 9 TJ Sokol Zaječice 2243 Freisler Pavel Holdia DP Praha B"" 2301 ½
2007/2008 6 TJ Sokol Zaječice 2243 Netušil Miloslav ŠK ČSOB 2265 0
2007/2008 5 TJ Sokol Zaječice 2243 Česal Jaroslav Sokol Plzeň I B"" 2244 1
2007/2008 4 TJ Sokol Zaječice 2243 Jarábek Vratislav TJ ŠO Chrudim 2209 ½
2007/2008 3 TJ Sokol Zaječice 2243 Petr Jan TJ Pankrác 2231 ½
2007/2008 2 TJ Sokol Zaječice 2243 Lorenc Tomáš Karlovarský šachklub Tietz 2164 ½
2007/2008 1 TJ Sokol Zaječice 2243 Londýn Radek ŠK Sokol Vyšehrad 2254 0
2007/2008 9 ŠK VYSOKÉ MÝTO A 2243 Věchet Stanislav BYDO ZAKŘANY A 2196 ½
2007/2008 2 ŠK VYSOKÉ MÝTO A 2243 Mudra Tomáš OREL OŘECHOV A 2127 1
2006/2007 11 2222 ŠK Polabiny B 2274 Fojtů Jan Biomedica Říčany 2059 ½
2006/2007 9 2222 ŠK Polabiny B 2274 Petráň Jan Desko Liberec 2133 1
2006/2007 4 2222 ŠK Polabiny B 2274 Postupa Pavel JOLY Lysá nad Labem 2142 0
2006/2007 3 2222 ŠK Polabiny B 2274 Joukl Zdeněk Sokol Emerge Mladá Boleslav 2132 ½
2006/2007 1 2222 ŠK Polabiny B 2274 Pirklová Hana Panda Aqua RWT Rychnov n. Kn. 2132 0
2006/2007 11 TJ ŠO Chrudim 2274 Dubanský Bohuslav Bohemians Praha 2234 ½
2006/2007 10 TJ ŠO Chrudim 2274 Krňávek Lubomír Sokol Vršovice 2303 ½
2006/2007 9 TJ ŠO Chrudim 2274 Kořínek Ondřej TJ Slavia Hradec Králové 2217 ½
2006/2007 6 TJ ŠO Chrudim 2274 Vrána Jan 1. Novoborský ŠK B"" 2206 ½
2006/2007 4 TJ ŠO Chrudim 2274 Zelený Tomáš ŠK ČSOB 2214 ½
2006/2007 1 TJ ŠO Chrudim 2274 Rous František Holdia DP Praha 2100 ½
2005/2006 11 ŠO DDM Chrudim 2272 Sakař Miloš ŠK Dům armády 2104 ½
2005/2006 10 ŠO DDM Chrudim 2272 Nun Josef Slavia Hradec Kr. 2318 ½
2005/2006 8 ŠO DDM Chrudim 2272 Adámek Zdeněk ŠK DP Holdia 2150 ½
2005/2006 6 ŠO DDM Chrudim 2272 Káňa Pavel Sokol Plzeň I C 2109 1
2005/2006 5 ŠO DDM Chrudim 2272 Šilar Lubomír Synthesia Pardub. 2127 1
2005/2006 3 ŠO DDM Chrudim 2272 Kuba Jindřich ŠK ČSOB 2206 ½
2004/2005 10 ŠO DDM Chrudim 2280 Řezníček Tomáš TJ Pankrác "A" 2291 ½
2004/2005 5 ŠO DDM Chrudim 2280 Studnička Tomáš DA Praha 2267 0
2004/2005 4 ŠO DDM Chrudim 2280 Moravec Michal ŠK Holdia DP B 2311 ½
2004/2005 3 ŠO DDM Chrudim 2280 Vacek Martin Sl.Hrad.Králové 2301 ½
2004/2005 1 ŠO DDM Chrudim 2280 Pačovský Jiří Synt.Pardubice 2288 ½
2004/2005 11 TJ ŠO Chrudim B 2280 Mojžíš Martin 2222 ŠK Polabiny B 1977 1
2004/2005 6 TJ ŠO Chrudim B 2280 Zeman Arnošt Štefanydes Polička B 2056 ½
2003/2004 8 ŠO+DDM Chrudim 2233 Vokoun Jan TJ Pankrác 2276 ½
2003/2004 7 ŠO+DDM Chrudim 2233 Folk Petr Sokol Plzeň I B 2277 ½
2003/2004 6 ŠO+DDM Chrudim 2233 Maršálek Zdenek TJ Slávie Turnov 2266 1
2003/2004 3 ŠO+DDM Chrudim 2233 Marek Miroslav Sokol Kolín B 2111 ½
2003/2004 2 ŠO+DDM Chrudim 2233 Petuchov Sergej TJ Synthesia Pard. 2268 1
2003/2004 1 ŠO+DDM Chrudim 2233 Ptáčník Petr ŠK Dům armády 2123 ½