Hráč Hudeček Jan

Hudeček Jan

User Pic
Jméno: Hudeček Jan
Oddíl: ŠK Veselí n/M
Výkonnostní třída / Titul: M
Elo národní: 2218
Elo mezinárodní: 2217
ID: 225
FIDE ID: 302023
Rok narození: 1963
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 ŠK Veselí nad Moravou 2231 2244 Húsek Martin ŠK Staré Město B 2162 2229 0
2018/2019 10 ŠK Veselí nad Moravou 2231 2244 Markoš Ján ŠK GARDE Lipovec 2571 0 0
2018/2019 9 ŠK Veselí nad Moravou 2245 2244 Biolek Richard A64 PROCLIENT Grygov 2409 2392 0
2018/2019 8 ŠK Veselí nad Moravou 2245 2244 Holtman Teodor ŠK Velké Losiny 2237 0 0
2018/2019 7 ŠK Veselí nad Moravou 2253 2244 Mudrák Josef TJ Vlčnov 2245 2237 0
2018/2019 6 ŠK Veselí nad Moravou 2253 2244 Zpěvák Pavel ŠO Kunovice 2338 2361 ½
2018/2019 5 ŠK Veselí nad Moravou 2255 2237 Motúz Karol Zbrojovka Vsetín 2380 0 0
2018/2019 4 ŠK Veselí nad Moravou 2255 2237 Malinovský Karel Slavia Kroměříž B 2459 2462 ½
2018/2019 3 ŠK Veselí nad Moravou 2255 2237 Kula Dominik ŠK Zlín 2224 2212 ½
2018/2019 2 ŠK Veselí nad Moravou 2255 2237 Lanč Alois SK Podlužan Prušánky z.s. 2292 0 ½
2018/2019 1 ŠK Veselí nad Moravou 2247 2237 Dvořák Martin SK Prostějov 2185 2169 1
2017/2018 10 ŠK Veselí nad Moravou 2244 2219 Nekula Richard TJ Znojmo 1967 1936 1
2017/2018 9 ŠK Veselí nad Moravou 2244 2219 Racek Michal ŠK Hodonín 0 1955 1
2017/2018 8 ŠK Veselí nad Moravou 2235 2219 Přibyl René ŠK Bystrc Oilers 1995 1988 1
2017/2018 7 ŠK Veselí nad Moravou 2235 2219 Hejný Jaroslav MKS Vyškov 2037 2043 1
2017/2018 6 ŠK Veselí nad Moravou 2227 2219 Michalčák Lubomír SK GPOA Znojmo 2055 2063 1
2017/2018 5 ŠK Veselí nad Moravou 2227 2219 Ševčík David ŠK Garde Lipovec B 1883 1907 1
2017/2018 4 ŠK Veselí nad Moravou 2244 2219 Donnert Milan ŠK Duras BVK Královo Pole B 2067 2054 ½
2017/2018 3 ŠK Veselí nad Moravou 2244 2219 Masák Pavel Spartak Adamov 2061 2063 1
2017/2018 2 ŠK Veselí nad Moravou 2244 2219 Jurásek Vojtěch ŠK Lokomotiva Brno B 1839 1887 1
2017/2018 1 ŠK Veselí nad Moravou 2228 2220 Moulis Mojmír Orel Ořechov 2043 2047 ½
2011/2012 10 ŠK Staré Město 2238 2230 Olšar Jaroslav Šachový klub Karviná 2231 2221 0
2011/2012 7 ŠK Staré Město 2238 2230 Olšarová Karolína Slavia Orlová 2176 2280 0
2011/2012 1 ŠK Staré Město 2238 2230 Bělohlávek Petr ŠK Gordic 2172 2163 1
2010/2011 11 SK Stare Mesto 2286 Gibiec Ernest Jakl Karvina 2275 ½
2010/2011 10 SK Stare Mesto 2286 Hába Zdeněk SK Gordic 2282 0
2010/2011 9 SK Stare Mesto 2286 Bureš Jaroslav A64 Grygov B 2370 0
2010/2011 7 SK Stare Mesto 2286 Vaněk Ladislav Tatran Litovel B 2218 ½
2010/2011 6 SK Stare Mesto 2286 Roubalík Jakub SK Zlin B 2275 0
2010/2011 5 SK Stare Mesto 2286 Ringel Zbyněk Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kneznou 2265 0
2010/2011 4 SK Stare Mesto 2286 Přidal Ondřej SK Duras BVK Brno Kralovo Pole 2247 0
2010/2011 3 SK Stare Mesto 2286 Helis Tadeusz Slavia Orlova 2277 ½
2010/2011 2 SK Stare Mesto 2286 Šplíchal Stanislav Mittal Ostrava 2201 ½
2010/2011 1 SK Stare Mesto 2286 Caletka Radomír Slavoj Ostrava - Poruba 2306 0
2009/2010 11 ŠK Staré Město 2310 Mudrák Josef Slavia Kroměříž 2344 0
2009/2010 10 ŠK Staré Město 2310 Dawidow Jacek SK Slavia Orlová 2302 ½
2009/2010 9 ŠK Staré Město 2310 Jasný Stanislav TJ Mittal Ostrava 2347 ½
2009/2010 8 ŠK Staré Město 2310 Bernášek Jan Tatran Litovel A 2476 ½
2009/2010 7 ŠK Staré Město 2310 Valenta Vít Tatran Litovel B 2199 ½
2009/2010 6 ŠK Staré Město 2310 Jurčík Martin Jakl Karvina 2343 0
2009/2010 5 ŠK Staré Město 2310 Kleberc Karel ŠK Labortech Ostrava 2318 ½
2009/2010 4 ŠK Staré Město 2310 Babula Milan TŽ Třinec B 2297 ½
2009/2010 3 ŠK Staré Město 2310 Píza Vlastimil ŠK Gordic Jihlava 2297 ½
2009/2010 2 ŠK Staré Město 2310 Vařejčko Josef ŠK Vysoké Mýto 2267 0
2009/2010 1 ŠK Staré Město 2310 Klíma Lukáš ŠK Slavoj Poruba 2433 1
2009/2010 7 ŠK Staré Město B 2310 Cetkovský Petr Orel Ořechov 2118 0
2009/2010 6 ŠK Staré Město B 2310 Jurčík Martin ŠK Zlín B 2343 ½
2009/2010 3 ŠK Staré Město B 2310 Pospíšil Dušan ŠK Lokomotiva Brno A 2166 ½
2009/2010 2 ŠK Staré Město B 2310 Dvořák Martin MKS Holešov 2093 1
2009/2010 1 ŠK Staré Město B 2310 Závůrka Roman SK Prostějov 2165 ½
2008/2009 11 ŠK Staré Město B 2323 Zbořil Tomáš AŠK DA Olomouc 2109 1
2008/2009 10 ŠK Staré Město B 2323 Bureš Jaroslav A64 PROCLIENT Grygov B 2243 ½
2008/2009 9 ŠK Staré Město B 2323 Mudra Tomáš ŠK DURAS BVK Královo Pole C 2163 1
2008/2009 8 ŠK Staré Město B 2323 Nepomucký Ondřej Tatran Poštorná 2203 ½
2008/2009 6 ŠK Staré Město B 2323 Stratil Ladislav T.J. Sokol Šumperk 2360 0
2008/2009 5 ŠK Staré Město B 2323 Ponížil Cyril ŠK Zlín B 2251 ½
2008/2009 4 ŠK Staré Město B 2323 Zpěvák Pavel MKS Holešov 2398 ½
2008/2009 3 ŠK Staré Město B 2323 Markovič Ivan ŠK Lokomotiva Brno C 2199 ½
2008/2009 2 ŠK Staré Město B 2323 Kuchynka Lukáš ŠK Lokomotiva Brno B 2246 ½
2008/2009 1 ŠK Staré Město B 2323 Krejčí Jan TJ Tatran Litovel B 2397 0
2006/2007 11 ŠK Staré Město 2300 Talla Vladimír Mittal Ostrava "A" 2416 ½
2006/2007 10 ŠK Staré Město 2300 Číp Dalibor Orel Ořechov "A" 2162 ½
2006/2007 9 ŠK Staré Město 2300 Gross Štefan ŠK Stonava "A" 2224 ½
2006/2007 8 ŠK Staré Město 2300 Seitler Andrej Lokomotiva Brno "B" ½
2006/2007 7 ŠK Staré Město 2300 Blümel Otto Slavia Kroměříž "A" 2270 1
2006/2007 6 ŠK Staré Město 2300 Žůrek Milan Tatran Litovel "A" 2369 0
2006/2007 5 ŠK Staré Město 2300 Chytilek Roman ŠK Duras Brno "A" 2407 0
2006/2007 4 ŠK Staré Město 2300 Sedláček Oldřich ŠK Gordic Jihlava "A" 2241 ½
2006/2007 3 ŠK Staré Město 2300 Biolek Richard TŽ Třinec "B" 2288 ½
2006/2007 2 ŠK Staré Město 2300 Plát Vojtěch ŠK Staré Město 1923 2264 ½
2006/2007 1 ŠK Staré Město 2300 Bolacký Jiří Slavoj Poruba "A" 2287 ½
2005/2006 11 TJ Loko Uherský Ostroh 2302 Mudrák Josef MKS Holešov 2354 0
2005/2006 9 TJ Loko Uherský Ostroh 2302 Drtina Milan SK Boršice 2292 0
2005/2006 8 TJ Loko Uherský Ostroh 2302 Symerský Petr TJ Sokol Bzenec 2101 ½
2005/2006 7 TJ Loko Uherský Ostroh 2302 Vrána František ŠK Staré Město B 2272 ½
2005/2006 6 TJ Loko Uherský Ostroh 2302 Obšivač Josef A64 MIPAP Grygov B 2310 ½
2005/2006 5 TJ Loko Uherský Ostroh 2302 Pala Vladimír SK Prostějov 2235 ½
2005/2006 4 TJ Loko Uherský Ostroh 2302 Kozák Petr LOKO Zábřeh 2193 ½
2005/2006 3 TJ Loko Uherský Ostroh 2302 Ponížil Cyril ŠK Zlín B 2181 1
2005/2006 2 TJ Loko Uherský Ostroh 2302 Lev Pavel ŠKZ Vsetín 2222 1
2005/2006 1 TJ Loko Uherský Ostroh 2302 Pecina Michal Slavia Kroměříž B 2177 ½
2005/2006 11 ŠK Veselí nad Moravou 2302 Urbanec Ladislav ŠK Bydo Zakřany 2279 ½
2005/2006 9 ŠK Veselí nad Moravou 2302 Rychtecký Miroslav Duras BVK Brno D 2065 1
2005/2006 7 ŠK Veselí nad Moravou 2302 Nepomucký Ondřej TJ Tatran Poštorná A 2216 1
2005/2006 3 ŠK Veselí nad Moravou 2302 Nehybka Jiří Lokomotiva Brno E 2219 ½
2005/2006 1 ŠK Veselí nad Moravou 2302 Marek Jiří TJ Tatran Poštorná B 2002 1
2004/2005 11 TJ Uherský Ostroh 2331 Vesselovsky Serguei Tatran Litovel 2400 ½
2004/2005 10 TJ Uherský Ostroh 2331 Walek Milan TŽ Třinec B" 2389 ½
2004/2005 9 TJ Uherský Ostroh 2331 Tričkov Vasil Loko Brno 2337 ½
2004/2005 8 TJ Uherský Ostroh 2331 Jacková Jana ŠK Frýdek-Místek 2408 1
2004/2005 7 TJ Uherský Ostroh 2331 Jurka Miroslav Duras BVK Brno A" 2346 ½
2004/2005 6 TJ Uherský Ostroh 2331 Dawidów Jacek Slavia Orlová A" 2331 ½
2004/2005 5 TJ Uherský Ostroh 2331 Sosna Jan ŠK Staré Město A" 2400 ½
2004/2005 4 TJ Uherský Ostroh 2331 Heberla Bartolomiej Jakl Karviná A" 2443 ½
2004/2005 3 TJ Uherský Ostroh 2331 Ramík Zdeněk CD Rating Brno 2267 ½
2004/2005 2 TJ Uherský Ostroh 2331 Karlík Vladimír Slavie Kroměříž A 2313 0
2004/2005 1 TJ Uherský Ostroh 2331 Matějka Pavel MSA Dolní Benešov 2193 ½
2004/2005 7 ŠK Veselí n.Mor. B 2331 Mráz Pavel ŠK Dubňany 1937 ½
2004/2005 5 ŠK Veselí n.Mor. B 2331 Kusalík Roman Horáček Sudoměřice 1942 ½
2003/2004 11 TJ Uherský Ostroh 2312 Ramík Zdeněk Garde Brno 2287 ½
2003/2004 10 TJ Uherský Ostroh 2312 Vyskočil Neklan Duras BVK Brno 2335 ½
2003/2004 9 TJ Uherský Ostroh 2312 Mužík Martin Slezan Opava 2219 1
2003/2004 8 TJ Uherský Ostroh 2312 Stratil Ladislav Tatran Litovel 2368 ½
2003/2004 7 TJ Uherský Ostroh 2312 Kaňovský David TJ Náměšť n/Osl. 2298 1
2003/2004 6 TJ Uherský Ostroh 2312 Berezjuk Sergej VP Frýdek-Místek 2358 ½
2003/2004 5 TJ Uherský Ostroh 2312 Dydyshko Viacheslav Slavoj Poruba 2548 ½
2003/2004 4 TJ Uherský Ostroh 2312 Neděla Vlastimil TŽ Třinec 2381 ½
2003/2004 3 TJ Uherský Ostroh 2312 Jaworski Miroslaw TJ NH Ostrava 2377 ½
2003/2004 2 TJ Uherský Ostroh 2312 Langner Ladislav Slavia Orlová 2403 0
2003/2004 1 TJ Uherský Ostroh 2312 Zpěvák Pavel ŠK Staré Město 2382 ½