Hráč Hromas Jan

Hromas Jan

User Pic
Jméno: Hromas Jan
Oddíl: Šachový klub Viktoria Žižkov
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1942
Elo mezinárodní: 1944
ID: 8174
FIDE ID: 335525
Rok narození: 1979
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 7 ŠK Viktoria Žižkov B 1936 1945 Špaček Michal GROP - B 1962 1985 0 soutěž
2019/2020 6 ŠK Viktoria Žižkov B 1936 1945 Jirman Pavel ŠK Sokol Vyšehrad C 1965 1984 1 soutěž
2019/2020 5 ŠK Viktoria Žižkov B 1936 1945 Rakovský Adam Sokol Vršovice A 2049 2035 0 soutěž
2019/2020 3 ŠK Viktoria Žižkov B 1936 1945 Franěk Jan TJ Bohemians C 1906 1986 1 soutěž
2019/2020 9 ŠK Viktoria Žižkov C 1936 1945 Lavrinčík Radek ŠK Mahrla C 1673 1678 ½ soutěž
2019/2020 1 ŠK Viktoria Žižkov C 1936 1945 Beneš Jáchym TJ Kobylisy E 1681 1672 ½ soutěž
2019/2020 5 ŠK Viktoria Žižkov D 1936 1945 Zajíček Karel ŠK Sokol Vyšehrad H 1935 1944 ½ soutěž
2019/2020 4 ŠK Viktoria Žižkov D 1936 1945 Plicka Petr ŠK DP Praha H - PORG 1805 1846 1 soutěž
2018/2019 11 ŠK Viktoria Žižkov B 1920 1990 Markovic Nikola LISA A 0 1250 1 soutěž
2018/2019 10 ŠK Viktoria Žižkov B 1920 1990 Hackel Luděk TJ Kobylisy D 1932 1957 1 soutěž
2018/2019 9 ŠK Viktoria Žižkov B 1920 1990 Fuchs Lukáš USK Praha A 0 1750 ½ soutěž
2018/2019 7 ŠK Viktoria Žižkov B 1920 1990 Ruzyak Pavel GROP Classical Chess 1962 1907 0 soutěž
2018/2019 6 ŠK Viktoria Žižkov B 1920 1990 Koller Martin ŠK Sokol Vyšehrad F 1823 1789 1 soutěž
2018/2019 5 ŠK Viktoria Žižkov B 1920 1990 Keprta Stanislav TJ Bohemians Praha D 1876 1850 ½ soutěž
2018/2019 4 ŠK Viktoria Žižkov B 1920 1990 Plesnivý Martin SK OAZA Praha C 1698 1730 ½ soutěž
2018/2019 2 ŠK Viktoria Žižkov B 1920 1990 Brož Zdeněk Šachový klub Bohnice - A 1913 1810 1 soutěž
2018/2019 1 ŠK Viktoria Žižkov B 1920 1990 Akhedzhak Ruslan ŠK AURORA 0 1114 1 soutěž
2018/2019 9 ŠK Viktoria Žižkov D 1920 1990 Vohralík Vítězslav USK Praha C 1762 1735 0 soutěž
2018/2019 8 ŠK Viktoria Žižkov D 1920 1990 Slavětínský Jaroslav SK OAZA Praha E 1976 1972 0 soutěž
2018/2019 3 ŠK Viktoria Žižkov D 1920 1990 Píša Ivo SK Lokomotiva Radlice C 0 1756 ½ soutěž
2018/2019 2 ŠK Viktoria Žižkov D 1920 1990 Rylek Milan DDM Praha 6 C 0 1725 0 soutěž
2017/2018 10 ŠK Viktoria Žižkov D 0 1846 Weiss Adam ŠK Sokol Vyšehrad H 0 1730 0 soutěž
2017/2018 7 ŠK Viktoria Žižkov D 0 1846 Petruň Milan TJ Bohemians Praha F 1984 1973 0 soutěž
2017/2018 5 ŠK Viktoria Žižkov D 0 1846 Marek Roman Šachový klub Praha 4 C 1709 1628 1 soutěž
2017/2018 4 ŠK Viktoria Žižkov D 0 1846 Židů Jan ŠK Mlejn B 1913 1901 ½ soutěž
2017/2018 3 ŠK Viktoria Žižkov D 0 1846 Koreček Michail SK OAZA Praha G 0 1643 1 soutěž
2017/2018 1 ŠK Viktoria Žižkov D 0 1846 Kučera Jan ŠK DP Praha E 1786 1861 0 soutěž
2017/2018 8 ŠK Viktoria Žižkov B 0 1846 Novotný Josef ŠK Sokol Vyšehrad E 1934 1917 ½ soutěž
2017/2018 7 ŠK Viktoria Žižkov B 0 1846 Ťoupal Josef ŠO Praga Praha A 1783 1831 1 soutěž
2017/2018 5 ŠK Viktoria Žižkov B 0 1846 Kameník Robert ŠK DP Praha C - VŠFS I 1945 1885 ½ soutěž
2017/2018 4 ŠK Viktoria Žižkov B 0 1846 Rmoutil Martin SK OAZA Praha B 1914 1920 1 soutěž
2017/2018 3 ŠK Viktoria Žižkov B 0 1846 Hřebíček Petr ŠK Bohnice A 1952 1866 ½ soutěž
2017/2018 2 ŠK Viktoria Žižkov B 0 1846 Botur Miroslav ŠK Sokol Vyšehrad D 0 1872 1 soutěž
2017/2018 1 ŠK Viktoria Žižkov B 0 1846 Pavlíček Petr ŠK Loko Praha B 1941 1944 ½ soutěž
2017/2018 10 ŠK Viktoria Žižkov 0 1846 Maršálek Zdenek ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2236 2214 0 soutěž
2017/2018 3 ŠK Viktoria Žižkov 0 1846 Šťastný Petr ŠK Teplice 2053 2048 ½ soutěž
2017/2018 1 ŠK Viktoria Žižkov 0 1848 Bažantová Marie ŠK Spartak Ústí n. L. 1928 1924 0 soutěž
2016/2017 11 ŠK Viktoria Žižkov D 1807 Partl Miloslav Kbel.šach. reprezentace C 1784 1789 1 soutěž
2016/2017 9 ŠK Viktoria Žižkov D 1807 Šimek Václav SK Lokomotiva Radlice D 1727 1674 1 soutěž
2016/2017 8 ŠK Viktoria Žižkov D 1807 Richtr Karel ŠO TJ Dukla Praha F 1855 1825 1 soutěž
2016/2017 6 ŠK Viktoria Žižkov D 1807 Ruzyak Pavel GROP E 1980 1938 1 soutěž
2016/2017 4 ŠK Viktoria Žižkov D 1807 Pavlíček Petr ŠK Loko Praha C 1898 1901 1 soutěž
2016/2017 2 ŠK Viktoria Žižkov D 1807 Mazura Miloš SK OAZA Praha E 1883 1900 ½ soutěž
2016/2017 1 ŠK Viktoria Žižkov D 1807 Achylis Miloš ŠO Praga Praha E 1770 1 soutěž
2016/2017 7 ŠK Viktoria Žižkov C 1807 Koper Štefan ŠK Mahrla Praha B 1845 1878 0 soutěž
2016/2017 7 ŠK Viktoria Žižkov B 1944 1942 Ťoupal Josef ŠO Praga Praha A 1738 1807 1 soutěž
2016/2017 5 ŠK Viktoria Žižkov B 1944 1942 Kameník Robert ŠK DP Praha C - VŠFS I 1938 1907 ½ soutěž
2016/2017 4 ŠK Viktoria Žižkov B 1944 1942 Rmoutil Martin SK OAZA Praha B 1912 1903 1 soutěž
2016/2017 3 ŠK Viktoria Žižkov B 1944 1942 Hřebíček Petr ŠK Bohnice A 1806 1793 ½ soutěž
2016/2017 2 ŠK Viktoria Žižkov B 1944 1942 Botur Miroslav ŠK Sokol Vyšehrad D 1909 1894 1 soutěž
2016/2017 1 ŠK Viktoria Žižkov B 1944 1942 Pavlíček Petr ŠK Loko Praha B 1822 1823 ½ soutěž
2015/2016 7 ŠK DP Praha - EA Hotels I 1807 Klement Václav ŠK Smíchov E 1000 ½ soutěž
2015/2016 6 ŠK DP Praha - EA Hotels I 1807 Medek Karel Šachový klub Praha 4 A 1703 0 soutěž
2015/2016 5 ŠK DP Praha - EA Hotels I 1807 Martirosyan Ara ŠK Aurora - šach. škola A. Karpova 1627 1810 0 soutěž
2015/2016 11 Viktoria Žižkov C 1807 Wadura Robert Unichess E 1728 1756 ½ soutěž
2015/2016 10 Viktoria Žižkov C 1807 Novák Milan ŠK Bohnice B 1918 1936 0 soutěž
2015/2016 8 Viktoria Žižkov C 1807 Staněk Václav ŠO TJ Dukla Praha D 1663 1650 1 soutěž
2015/2016 9 Viktoria Žižkov D 1807 Vítek Jan TJ Praga Praha E 1791 1747 1 soutěž
2015/2016 6 Viktoria Žižkov D 1807 Koreček Michail SK OAZA Praha G 1673 1 soutěž
2015/2016 5 Viktoria Žižkov D 1807 Rada Miroslav Unichess G 1903 1893 ½ soutěž
2015/2016 4 Viktoria Žižkov D 1807 Kočí Martin SK Lokomotiva Radlice C 1814 1796 ½ soutěž
2015/2016 2 Viktoria Žižkov D 1807 Kříž Pavel Sokol Praha-Kobylisy F 1979 1936 0 soutěž
2015/2016 1 Viktoria Žižkov D 1807 Sedlák Josef ŠK Bohnice C 1933 1933 1 soutěž
2014/2015 11 Viktoria Žižkov C 1829 Kindl Dobroslav SK Rapid Praha A 1703 1 soutěž
2014/2015 10 Viktoria Žižkov C 1829 Noha Michal SK OAZA Praha D 1982 1983 ½ soutěž
2014/2015 8 Viktoria Žižkov C 1829 Chrobák Martin Unichess ČSOB F 1670 0 soutěž
2014/2015 7 Viktoria Žižkov C 1829 Hába Zdeněk ŠK Mahrla Praha B 2281 2237 0 soutěž
2014/2015 6 Viktoria Žižkov C 1829 Šaur František Sokol Vršovice E 1823 ½ soutěž
2014/2015 5 Viktoria Žižkov C 1829 Krupička Josef ŠK Smíchov B 2039 2012 0 soutěž
2014/2015 4 Viktoria Žižkov C 1829 Daňhel Lukáš Bohemians Praha F 1773 1826 ½ soutěž
2014/2015 3 Viktoria Žižkov C 1829 Novák Josef Jan SK Lokomotiva Radlice B 1988 1953 0 soutěž
2014/2015 2 Viktoria Žižkov C 1829 Kříž Pavel GROP C 2012 1920 0 soutěž
2014/2015 7 Viktoria Žižkov D 1829 Prachař Josef GROP E 1887 1868 0 soutěž
2014/2015 6 Viktoria Žižkov D 1829 Veselský Michal USK Praha B 2091 2124 0 soutěž
2014/2015 4 Viktoria Žižkov D 1829 Steiner Juraj Steinitz-Makabi A 1974 1922 ½ soutěž
2014/2015 3 Viktoria Žižkov D 1829 Ťoupal Josef TJ Praga Praha E 1800 1892 ½ soutěž
2014/2015 2 Viktoria Žižkov D 1829 Škoda Adam Sokol Kobylisy G 1797 1797 ½ soutěž
2014/2015 1 Viktoria Žižkov D 1829 Štefek Radim SK Lokomotiva Radlice E 1775 ½ soutěž
2013/2014 11 ŠK Viktoria Žižkov C 1832 Pinkas Jiří SK Motorlet Praha A 1899 ½ soutěž
2013/2014 9 ŠK Viktoria Žižkov C 1832 Janoušek Roman SK Rapid Praha A 1920 0 soutěž
2013/2014 7 ŠK Viktoria Žižkov C 1832 Vass Peter USK Praha B 1925 1 soutěž
2013/2014 5 ŠK Viktoria Žižkov C 1832 Petrák Robert ŠK Smíchov B 2037 2015 0 soutěž
2013/2014 4 ŠK Viktoria Žižkov C 1832 Davídek Bohuslav SK Loko Praha D 1849 ½ soutěž
2013/2014 3 ŠK Viktoria Žižkov C 1832 Petruň Milan Bohemians Praha E 1933 1942 0 soutěž
2013/2014 2 ŠK Viktoria Žižkov C 1832 Markovič Milan Sokol Praha-Vršovice C 2136 2137 0 soutěž
2013/2014 1 ŠK Viktoria Žižkov C 1832 Šaur František Sokol Praha-Vršovice E 1816 0 soutěž
2013/2014 9 ŠK Viktoria Žižkov D 1832 Seifarth Robert ŠK PORG G 2124 2119 0 soutěž
2013/2014 8 ŠK Viktoria Žižkov D 1832 Láska Zdeněk ŠK Mlejn B 1823 1858 0 soutěž
2013/2014 7 ŠK Viktoria Žižkov D 1832 Hampel Rudolf Sokol Praha-Kobylisy E 1687 1 soutěž
2013/2014 6 ŠK Viktoria Žižkov D 1832 Gubin Oleg ŠK Smíchov C 1729 1793 ½ soutěž
2013/2014 5 ŠK Viktoria Žižkov D 1832 Dubanský Bohuslav Kbelská šachová reprezentace 2248 2206 0 soutěž
2013/2014 4 ŠK Viktoria Žižkov D 1832 Papírník Milan TJ Praga Praha F 1716 ½ soutěž
2013/2014 3 ŠK Viktoria Žižkov D 1832 Kouba Libor ŠK ERA Poštovní spořitelna F 1827 1900 ½ soutěž
2013/2014 2 ŠK Viktoria Žižkov D 1832 Festa Samuele ŠK Mahrla Praha C ½ soutěž
2013/2014 1 ŠK Viktoria Žižkov D 1832 Hataš Oldřich Sokol Praha-Vršovice F 1748 0 soutěž
2013/2014 7 Klub šachistů Říčany 1925 D 1832 Hroník Petr JAWA Brodce A 1960 1980 ½ soutěž
2013/2014 5 Klub šachistů Říčany 1925 D 1832 Habada Jindřich ŠK Merkur Kladno A 1897 1877 1 soutěž
2013/2014 2 Klub šachistů Říčany 1925 D 1832 Rujder Tibor ŠK Zdice A 1866 1851 ½ soutěž
2006/2007 8 BIOMEDICA Říčany E 1775 Charous Zdeněk TJ Sokol Pečky B 1669 0 soutěž
2006/2007 6 BIOMEDICA Říčany E 1775 Moravec Vít Sokol Český Brod A 2088 ½ soutěž
2006/2007 4 BIOMEDICA Říčany E 1775 Háněl Jaromír ŠK Medvědi Zvole A 1609 0 soutěž
2006/2007 1 BIOMEDICA Říčany E 1775 Suchý Ladislav ŠK Kostelec n.Č.l. B 1710 0 soutěž