Hráč Dvořák Adam

Dvořák Adam

User Pic
Jméno: Dvořák Adam
Oddíl: Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2162
Elo mezinárodní: 2145
ID: 31237
FIDE ID: 346497
Rok narození: 1998
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 4 ŠO MKS Vyškov 2145 2162 Košata Jan ŠK Kuřim B 2073 2063 ½
2019/2020 3 ŠO MKS Vyškov 2163 2162 Pisk Petr Jezdci Jundrov C 2343 2338 0
2019/2020 2 ŠO MKS Vyškov 2163 2162 Hošek Martin Jezdci Jundrov B 2147 2152 ½
2019/2020 1 ŠO MKS Vyškov 2141 2162 Provazník Michal ŠK Hodonín 2163 2161 1
2019/2020 3 ŠK Lokomotiva Brno 2163 2162 Bombek Peter ŠK Zlín 0
2019/2020 2 ŠK Lokomotiva Brno 2163 2162 Markovič Ivan ŠK Kuřim 2105 2078 ½
2019/2020 1 ŠK Lokomotiva Brno 2141 2162 Musil Jiří Jezdci Jundrov 2205 2183 1
2018/2019 11 MKS Vyškov 2152 2155 Bílek Petr ŠK Veselí nad Moravou B 2038 2034 ½
2018/2019 10 MKS Vyškov 2144 2155 Boháček Milan Slavia Boskovice 2127 2076 1
2018/2019 9 MKS Vyškov 2144 2155 Kredl Karel Spartak Adamov 2104 2093 ½
2018/2019 8 MKS Vyškov 2147 2155 Tajovský Martin ŠK Kuřim 2244 2238 ½
2018/2019 7 MKS Vyškov 2147 2155 Pešák Roman ŠK Hodonín 1989 1953 ½
2018/2019 6 MKS Vyškov 2127 2155 Vyskočil Neklan ŠK Duras BVK Královo Pole B 2301 2290 ½
2018/2019 5 MKS Vyškov 2127 2155 Uřičář Jakub SK Podlužan Prušánky B 2160 2162 1
2018/2019 4 MKS Vyškov 2128 2174 Škaroupka Jiří TJ Znojmo 2182 2159 ½
2018/2019 3 MKS Vyškov 2139 2174 Kiša Lubomír VSK Universita Brno 2193 2195 0
2018/2019 2 MKS Vyškov 2139 2174 Slepov Kyryl Jezdci Jundrov B 2129 2114 0
2018/2019 1 MKS Vyškov 2143 2174 Kuchynka Lukáš ŠK Agrotec Hustopeče 2290 2297 0
2018/2019 11 Lokomotiva Brno 2144 2155 Walek Petr TJ Namest n/Oslavou 2221 2192 0
2018/2019 9 Lokomotiva Brno 2147 2155 Jirovský Pavel Sokol Kolin 2333 2340 ½
2018/2019 8 Lokomotiva Brno 2147 2155 Karásek Lukáš TJ Sparta Kutna Hora 2281 2263 0
2018/2019 7 Lokomotiva Brno 2127 2155 Holemář David Moravska Slavia Brno B 2302 2306 ½
2018/2019 5 Lokomotiva Brno 2128 2174 Komárek David TJ Stefanydes Policka 2132 2138 ½
2018/2019 4 Lokomotiva Brno 2128 2174 Maník Mikuláš OREL Orechov 2400 0 0
2018/2019 2 Lokomotiva Brno 2139 2174 Tesař Jan Caissa Pivovar Dalesice 2041 2024 1
2018/2019 1 Lokomotiva Brno 2143 2174 Němec Pavel TJ SO Chrudim 2221 2218 ½
2017/2018 9 Lokomotiva Brno A 2196 2215 Kožúšek Daniel Panda Rychnov nad Kněžnou A 2250 2284 0
2017/2018 7 Lokomotiva Brno A 2195 2215 Miturová Magdaléna Slavoj Český Těšín 2225 2215 ½
2017/2018 4 Lokomotiva Brno A 2196 2215 Vesselovsky Serguei BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2333 2316 0
2017/2018 2 Lokomotiva Brno A 2196 2215 Růžička Petr TJ Ostrava "A" 2217 2232 ½
2017/2018 6 ŠK Lokomotiva Brno E 2195 2215 Vrtal Jaroslav Jiskra Strážnice 2040 2013 1
2017/2018 5 ŠK Lokomotiva Brno E 2196 2215 Ciprys David TJ Tatran Poštorná 1997 1952 1
2017/2018 4 ŠK Lokomotiva Brno E 2196 2215 Štrublík Martin Klub šachistů TJ Bučovice 0 1405 ½
2017/2018 2 ŠK Lokomotiva Brno E 2196 2215 Pelikán Ctibor VSK Univerzita Brno B 0 2033 1
2017/2018 1 ŠK Lokomotiva Brno E 2202 2220 Barák David ŠK Duras BVK Královo Pole C 1830 1853 1
2016/2017 11 ŠK Lokomotiva Brno C 2228 2215 Mikeš Jan SK Podlužan Prušánky B 2189 2235 ½
2016/2017 10 ŠK Lokomotiva Brno C 2228 2215 Růžička Josef TJ Znojmo 2211 2173 1
2016/2017 9 ŠK Lokomotiva Brno C 2228 2215 Pisk Petr Jezdci Jundrov B 2355 2341 0
2016/2017 8 ŠK Lokomotiva Brno C 2228 2215 Slepov Kyryl VSK Universita Brno 2081 2082 ½
2016/2017 7 ŠK Lokomotiva Brno C 2228 2215 Dočekal Jan ŠK GPOA Znojmo 2292 2283 0
2016/2017 6 ŠK Lokomotiva Brno C 2228 2215 Seidl Štěpán ŠK Vinohrady Brno 2233 2228 ½
2016/2017 5 ŠK Lokomotiva Brno C 2228 2215 Košata Jan ŠK Kuřim B 2159 2139 1
2016/2017 4 ŠK Lokomotiva Brno C 2228 2215 Kuchynka Lukáš ŠK HPM TEC Hustopeče 2257 2282 ½
2016/2017 3 ŠK Lokomotiva Brno C 2228 2215 Lakatoš Tomáš Orel Ořechov 2126 ½
2016/2017 2 ŠK Lokomotiva Brno C 2228 2215 Plát Vojtěch Moravská Slavia Brno B 2492 2456 0
2016/2017 1 ŠK Lokomotiva Brno C 2228 2215 Bílek Petr ŠK Veselí nad Moravou 2020 2069 0
2016/2017 11 Lokomotiva Brno 2228 2215 Szotkowski Jakub BSS Frydek Mistek 2326 2317 0
2016/2017 10 Lokomotiva Brno 2228 2215 Hollan Petr Tatran Litovel 2247 2170 ½
2016/2017 9 Lokomotiva Brno 2228 2215 Roubalík Jakub SK DURAS BVK Kralovo Pole 2406 2375 ½
2016/2017 8 Lokomotiva Brno 2228 2215 Kourousis Epaminondas SK AD Jicin 2391 2434 ½
2016/2017 7 Lokomotiva Brno 2228 2215 Konopka Michal SK Rapid Pardubice 2416 2407 1
2016/2017 6 Lokomotiva Brno 2228 2215 Adámek Jiří SK Slavoj Poruba 2363 2344 ½
2016/2017 5 Lokomotiva Brno 2228 2215 Velička Petr Labortech Ostrava 2432 2410 ½
2016/2017 2 Lokomotiva Brno 2228 2215 Šimek Petr Prestige Photo Unichess 2382 2365 ½
2016/2017 1 Lokomotiva Brno 2228 2215 Babula Vlastimil 1. Novoborsky SK 2561 2560 0
2016/2017 10 �K Lokomotiva Brno B 2228 2215 Ševčík Vladimír �K Duras BVK B 2224 2214 ½
2016/2017 8 �K Lokomotiva Brno B 2228 2215 Pisk Petr Jezdci Jundrov 2355 2341 ½
2016/2017 6 �K Lokomotiva Brno B 2228 2215 Mudrák Josef �achy Ho���lkov� 2298 2295 0
2016/2017 5 �K Lokomotiva Brno B 2228 2215 Hejný Jaroslav MKS Vy�kov 2118 2099 0
2016/2017 4 �K Lokomotiva Brno B 2228 2215 Majer Jiří �K Ku�im 2192 2166 0
2016/2017 2 �K Lokomotiva Brno B 2228 2215 Mikeš Jan SK Podlu�an Pru��nky 2189 2235 ½
2015/2016 11 Lokomotiva Brno "A" 2228 2215 Novák Jiří SK Slavia Orlová "A" 1947 1993 1
2015/2016 9 Lokomotiva Brno "A" 2228 2215 Szotek Josef ŠK Karviná "A" 1988 1989 1
2015/2016 6 Lokomotiva Brno "A" 2228 2215 Stuchlý Ondřej ŠK Staré Město "A" 2047 2070 1
2015/2016 4 Lokomotiva Brno "A" 2228 2215 Vávra Michal Moravská Slavia Brno\r "A" 1963 1962 1
2015/2016 3 Lokomotiva Brno "A" 2228 2215 Štěpán Patrik Beskydská šachová škola F-M "B" 2001 1971 1
2015/2016 2 Lokomotiva Brno "A" 2228 2215 Cagašík Tomáš Slavia Kroměříž "A" 2145 2168 1
2015/2016 1 Lokomotiva Brno "A" 2228 2215 Bareš Jáchym A64 VALOZ Grygov\r 1925 1949 ½
2015/2016 11 ŠK Lokomotiva Brno B 2228 2215 Skácelík Petr ŠK Duras BVK B 2169 2151 ½
2015/2016 10 ŠK Lokomotiva Brno B 2228 2215 Tesař Jan ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2078 2039 ½
2015/2016 9 ŠK Lokomotiva Brno B 2228 2215 Kratochvíl Josef ŠK GARDE Lipovec 2268 2248 ½
2015/2016 8 ŠK Lokomotiva Brno B 2228 2215 Hába Zdeněk ŠK GORDIC 2227 2193 0
2015/2016 7 ŠK Lokomotiva Brno B 2228 2215 Messerschmidt Stanislav OREL Ořechov 2036 2045 ½
2015/2016 6 ŠK Lokomotiva Brno B 2228 2215 Zedník Josef A64 PROCLIENT Grygov B 2109 2114 ½
2015/2016 5 ŠK Lokomotiva Brno B 2228 2215 Košata Jan ŠK Kuřim 2159 2139 ½
2015/2016 4 ŠK Lokomotiva Brno B 2228 2215 Škoda Martin Silko Gambit Jihlava 2153 2155 ½
2015/2016 3 ŠK Lokomotiva Brno B 2228 2215 Fiala Václav Jezdci Jundrov 2273 2248 1
2015/2016 2 ŠK Lokomotiva Brno B 2228 2215 Matoušek Petr SK Prostějov 2157 2146 1
2015/2016 1 ŠK Lokomotiva Brno B 2228 2215 Gaša Patrik TJ Podlužan Prušánky 2108 0
2015/2016 10 ŠK Lokomotiva Brno C 2228 2215 Uřičář Jakub ŠK Veselí nad Moravou 2178 2195 1
2015/2016 8 ŠK Lokomotiva Brno C 2228 2215 Riška Lubomír SK GPOA Znojmo 2175 2186 ½
2015/2016 7 ŠK Lokomotiva Brno C 2228 2215 Kejík František MKS Vyškov 2101 2074 ½
2015/2016 5 ŠK Lokomotiva Brno C 2228 2215 Dvořák Libor TJ Znojmo 2042 2044 ½
2014/2015 11 Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. „A“ 2036 2059 Mrázek Lumír SK Slavia Orlová „A“ 2237 2248 0
2014/2015 10 Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. „A“ 2036 2059 Musil Vítězslav Agentura 64 Grygov „A“ 2008 2005 1
2014/2015 8 Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. „A“ 2036 2059 Marečková Martina Region Panda Rychnov nad Kněžnou 2097 2099 ½
2014/2015 4 Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. „A“ 2036 2059 Kaňáková Natálie Beskydská šachová škola z.s. „B“ 1945 1911 0
2014/2015 3 Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. „A“ 2036 2059 Stachoň Martin Slavia Kroměříž „A“ 2152 2189 0
2014/2015 2 Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. „A“ 2036 2059 Dobeš Vojtěch ŠK Staré Město „A“ 2116 2154 0
2014/2015 1 Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. „A“ 2036 2059 Dvořák Karel ŠK Duras BVK „A“ 2100 2094 ½
2014/2015 7 ŠK Lokomotiva Brno A 2036 2059 Hollan Petr PROMAT OAZA Praha 2124 2059 1
2014/2015 6 ŠK Lokomotiva Brno A 2036 2059 Kratochvíl Vít TJ Spartak Vlašim 2118 2111 ½
2014/2015 5 ŠK Lokomotiva Brno A 2036 2059 Horák Aleš CHESS Most 1998 2025 ½
2014/2015 4 ŠK Lokomotiva Brno A 2036 2059 Miesbauer Jan Šachklub Sokol Klatovy 2178 2079 ½
2014/2015 3 ŠK Lokomotiva Brno A 2036 2059 Ptáček Tomáš 2222 ŠK Polabiny 1999 2075 0
2014/2015 2 ŠK Lokomotiva Brno A 2036 2059 Walica Roman SK Slavia Orlová 1868 1902 1
2014/2015 1 ŠK Lokomotiva Brno A 2036 2059 Daněk Daniel ŠK Duras BVK Královo Pole 1921 1978 1
2014/2015 11 ŠK Lokomotiva Brno B 2036 2059 Zeman Arnošt OREL Ořechov 1998 1992 1
2014/2015 10 ŠK Lokomotiva Brno B 2036 2059 Tesař Jan ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2073 2047 1
2014/2015 9 ŠK Lokomotiva Brno B 2036 2059 Sekanina Jiří ŠK GARDE Lipovec 2029 2042 1
2014/2015 8 ŠK Lokomotiva Brno B 2036 2059 Večeřa Petr Sokol Postoupky 2025 2034 1
2014/2015 6 ŠK Lokomotiva Brno B 2036 2059 Mayer Josef TJ Podlužan Prušánky 2084 2057 1
2014/2015 5 ŠK Lokomotiva Brno B 2036 2059 Svoboda Rostislav ŠK Zlín B 2059 2036 1
2014/2015 4 ŠK Lokomotiva Brno B 2036 2059 Lamser Tomáš ŠK Vinohrady Brno 1946 1958 ½
2014/2015 3 ŠK Lokomotiva Brno B 2036 2059 Horsák Jan ŠK Staré Město B 2049 2063 1
2014/2015 2 ŠK Lokomotiva Brno B 2036 2059 Věchet Stanislav Moravská Slavia Brno 2204 2171 ½
2014/2015 1 ŠK Lokomotiva Brno B 2036 2059 Urban Vlastimil ŠK Hustopeče 1967 1950 1
2014/2015 7 ŠK Lokomotiva Brno A 2036 2059 Ptáček Tomáš 2222 ŠK Polabiny 1999 2075 0
2014/2015 6 ŠK Lokomotiva Brno A 2036 2059 Suchomelová Simona TJ Štefanydes Polička 1883 1886 ½
2014/2015 5 ŠK Lokomotiva Brno A 2036 2059 Straka Vojtěch ŠK Lokomotiva Brno B 1717 1728 1
2014/2015 4 ŠK Lokomotiva Brno A 2036 2059 Walica Roman SK Slavia Orlová 1868 1902 1
2014/2015 3 ŠK Lokomotiva Brno A 2036 2059 Kaňáková Natálie BŠŠ Frýdek-Místek 1945 1911 1
2014/2015 2 ŠK Lokomotiva Brno A 2036 2059 Stuchlý Ondřej ŠK Staré Město 1887 1981 1
2014/2015 1 ŠK Lokomotiva Brno A 2036 2059 Daněk Daniel ŠK Duras BVK Královo Pole 1921 1978 1
2013/2014 7 ŠK Lokomotiva Brno 2119 2189 Liška Jiří Desko Liberec 1865 1927 1
2013/2014 6 ŠK Lokomotiva Brno 2119 2189 Miesbauer Jan ŠACHklub SIMOPT Tábor 1983 2040 1
2013/2014 5 ŠK Lokomotiva Brno 2119 2189 Petr Jan TJ Bohemians Praha 2112 2129 ½
2013/2014 4 ŠK Lokomotiva Brno 2119 2189 Toman Ondřej TJ Sokol Údlice 2080 2057 ½
2013/2014 3 ŠK Lokomotiva Brno 2119 2189 Walica Roman SK Slavia Orlová B 1744 1863 1
2013/2014 2 ŠK Lokomotiva Brno 2119 2189 Ptáček Tomáš ŠK Ortex-RETA Hradec Králové 2024 2145 1
2013/2014 1 ŠK Lokomotiva Brno 2119 2189 Vančura Daniel 2222 ŠK Polabiny B 1747 1733 1
2013/2014 10 Lokomotiva Brno “A“ 2119 2189 Beneš Miroslav ŠK Zlín “A“ 1986 1989 1
2013/2014 9 Lokomotiva Brno “A“ 2119 2189 Krejčí Jan TJ Tatran Litovel “B“ 2153 2156 1
2013/2014 8 Lokomotiva Brno “A“ 2119 2189 Bažant Petr ŠK Staré Město “A“ 2272 2264 1
2013/2014 7 Lokomotiva Brno “A“ 2119 2189 Kourek Josef 2222 ŠK Polabiny “A“ 2121 2129 ½
2013/2014 6 Lokomotiva Brno “A“ 2119 2189 Mičánek Tomáš ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2107 2088 0
2013/2014 5 Lokomotiva Brno “A“ 2119 2189 Bělohlávek Petr ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2136 2129 1
2013/2014 4 Lokomotiva Brno “A“ 2119 2189 Trhal Tomáš TJ ŠO Chrudim 2157 2158 0
2013/2014 3 Lokomotiva Brno “A“ 2119 2189 Sojka Aleš Slavia Kroměříž “A“ 2113 2112 ½
2013/2014 2 Lokomotiva Brno “A“ 2119 2189 Šplíchal Stanislav TJ Ostrava 2132 2139 ½
2013/2014 1 Lokomotiva Brno “A“ 2119 2189 Kuboš Rostislav SK Slavia Orlová “A“ 2199 2194 0
2013/2014 11 ŠK Lokomotiva Brno B 2119 2189 Chládek Václav ŠK GARDE Lipovec 2038 2028 ½
2013/2014 10 ŠK Lokomotiva Brno B 2119 2189 Semenova Elena ŠK Duras BVK Královo Pole B 2177 0
2013/2014 9 ŠK Lokomotiva Brno B 2119 2189 Dočekalová Alexandra Sportovní Klub Prostějov 1820 1865 1
2013/2014 8 ŠK Lokomotiva Brno B 2119 2189 Večeřa Petr Sokol Postoupky 2068 2062 1
2013/2014 7 ŠK Lokomotiva Brno B 2119 2189 Šudřich Radek Slavia Kroměříž B 2063 2059 1
2013/2014 6 ŠK Lokomotiva Brno B 2119 2189 Dvouletý Pavel ŠK Staré Město B 2135 2133 ½
2013/2014 5 ŠK Lokomotiva Brno B 2119 2189 Marek Jiří TJ Podlužan Prušánky 2045 2072 0
2013/2014 4 ŠK Lokomotiva Brno B 2119 2189 Uhmann Jan ŠK HPM TEC Hustopeče 2126 2119 0
2013/2014 2 ŠK Lokomotiva Brno B 2119 2189 Řehůřek Lukáš Moravská Slavia Brno 2141 2134 1
2013/2014 1 ŠK Lokomotiva Brno B 2119 2189 Sládek Vladislav ŠK Kuřim 1987 2015 1
2013/2014 7 ŠK Lokomotiva Brno 2119 2189 Walica Roman SK Slavia Orlová B 1744 1863 1
2013/2014 6 ŠK Lokomotiva Brno 2119 2189 Szotkowski Jakub SK Slavia Orlová A 2202 2260 ½
2013/2014 5 ŠK Lokomotiva Brno 2119 2189 Kubík Michael BŠŠ Frýdek-Místek 2187 2232 0
2013/2014 4 ŠK Lokomotiva Brno 2119 2189 Blahynka Martin ŠK Duras BVK Královo Pole 2188 2235 ½
2013/2014 3 ŠK Lokomotiva Brno 2119 2189 Ptáček Tomáš ŠK Ortex-RETA Hradec Králové 2024 2145 1
2013/2014 2 ŠK Lokomotiva Brno 2119 2189 Vančura Daniel 2222 ŠK Polabiny B 1747 1733 1
2013/2014 1 ŠK Lokomotiva Brno 2119 2189 Pecháč Jerguš 2222 ŠK Polabiny A 2200 0
2012/2013 11 ŠK Lokomotiva Brno A 2030 2051 TJ Podlužan Prušánky 1
2012/2013 8 ŠK Lokomotiva Brno A 2030 2051 Číhal Jan ŠK KME-DDM Kuřim 1900 1896 ½
2012/2013 7 ŠK Lokomotiva Brno A 2030 2051 Šimoník Adam TJ ŠK Veselí nad Moravou 1887 1907 1
2012/2013 6 ŠK Lokomotiva Brno A 2030 2051 Urban Vlastimil ŠK HPM TEC Hustopeče 1975 1945 0
2012/2013 5 ŠK Lokomotiva Brno A 2030 2051 Richterová Nataša TJ Spartak Adamov 1945 2087 1
2012/2013 4 ŠK Lokomotiva Brno A 2030 2051 Bartas Pavel TJ FS NAPAJEDLA 1876 1909 1
2012/2013 3 ŠK Lokomotiva Brno A 2030 2051 Hlíva Tomáš ŠK Staré Město C 1953 1
2012/2013 2 ŠK Lokomotiva Brno A 2030 2051 Chmelíček Bronislav Moravská Slavia Brno 1941 1927 ½
2012/2013 7 ŠK Lokomotiva Brno 2030 2051 Šlampa Jan TJ Sokol Údlice 2024 2065 0
2012/2013 6 ŠK Lokomotiva Brno 2030 2051 Petr Jan TJ Bohemians Praha 2016 2008 1
2012/2013 5 ŠK Lokomotiva Brno 2030 2051 Rýdl Jiří TRW Autoelektronika Vlašim 1982 1903 0
2012/2013 4 ŠK Lokomotiva Brno 2030 2051 Ta Van Duy Chess Most 2023 2035 0
2012/2013 2 ŠK Lokomotiva Brno 2030 2051 Macháň Jan 2222 ŠK Polabiny A 2078 2122 1
2012/2013 1 ŠK Lokomotiva Brno 2030 2051 Maříková Jana TJ Náměšť nad Oslavou 2002 2046 ½
2012/2013 11 ŠK Lokomotiva Brno B 2030 2051 Kavan Zdeněk TJ Znojmo 2154 2140 ½
2012/2013 10 ŠK Lokomotiva Brno B 2030 2051 Řehůřek Lukáš ŠK Bystrc Oilers 2163 2156 ½
2012/2013 9 ŠK Lokomotiva Brno B 2030 2051 Kupčík Zdeněk MKS Vyškov 2100 2028 1
2012/2013 8 ŠK Lokomotiva Brno B 2030 2051 Balšínek Pavel ŠK Hodonín 2073 2064 1
2012/2013 7 ŠK Lokomotiva Brno B 2030 2051 Dirgas Josef SK Tetčice 2015 2017 1
2012/2013 6 ŠK Lokomotiva Brno B 2030 2051 Uhmann Jan Orel Ořechov 2147 2142 0
2012/2013 5 ŠK Lokomotiva Brno B 2030 2051 Sedláček Petr ŠK 64 Brno 2097 2090 1
2012/2013 4 ŠK Lokomotiva Brno B 2030 2051 Šípek Oldřich ŠK Lokomotiva Brno D 1970 1958 1
2012/2013 3 ŠK Lokomotiva Brno B 2030 2051 Zavacký Peter ŠK Lokomotiva Brno C 2102 2123 ½
2012/2013 2 ŠK Lokomotiva Brno B 2030 2051 Mlýnek Petr ŠK Duras BVK Brno C 2155 2183 0
2012/2013 1 ŠK Lokomotiva Brno B 2030 2051 Sekanina Jiří ŠK Garde Lipovec 2125 2128 1
2012/2013 7 ŠK Lokomotiva Brno 2030 2051 Gažik Viktor TJ Slovan Havířov 2059 1
2012/2013 6 ŠK Lokomotiva Brno 2030 2051 Kostka Vít SK Slavia Orlová 1836 1991 0
2012/2013 4 ŠK Lokomotiva Brno 2030 2051 Maříková Jana TJ Náměšť nad Oslavou 2002 2046 ½
2012/2013 3 ŠK Lokomotiva Brno 2030 2051 Zeman Radek ŠK Duras BVK - Královo Pole 1796 1931 1
2012/2013 2 ŠK Lokomotiva Brno 2030 2051 Macháň Jan 2222 ŠK Polabiny A 2078 2122 1
2012/2013 1 ŠK Lokomotiva Brno 2030 2051 Melichar Vojtěch 2222 ŠK Polabiny B 1815 1890 ½
2011/2012 7 ŠK Lokomotiva Brno 1920 1912 Václavíček Lukáš 2222 ŠK Polabiny 1842 2017 ½
2011/2012 6 ŠK Lokomotiva Brno 1920 1912 Filip Vojtěch TRW Autoelektronika Vlašim 1801 1902 ½
2011/2012 5 ŠK Lokomotiva Brno 1920 1912 Szücs Matyáš TJ Jiskra Hořice 1813 1904 1
2011/2012 4 ŠK Lokomotiva Brno 1920 1912 Kalužný Matyáš Sokol Údlice 1782 1856 1
2011/2012 3 ŠK Lokomotiva Brno 1920 1912 Walek Petr TJ Náměšť nad Oslavou 1745 1868 1
2011/2012 2 ŠK Lokomotiva Brno 1920 1912 Týn Marek TJ Slovan Havířov 1891 1996 0
2011/2012 1 ŠK Lokomotiva Brno 1920 1912 Kozel Jiří BŠŠ Frýdek-Místek 1943 2005 1
2011/2012 10 ŠK Lokomotiva Brno A 1920 1912 Škaloud Dušan TJ Slavia Hradec Králové B 1942 ½
2011/2012 8 ŠK Lokomotiva Brno A 1920 1912 Veselý Tomáš AKIS Pardubice 2128 2142 0
2011/2012 5 ŠK Lokomotiva Brno A 1920 1912 Konrád František Sokol Zaječice 1922 1919 ½
2011/2012 4 ŠK Lokomotiva Brno A 1920 1912 Petráž Martin Šachový klub Ústí nad Orlicí 1992 2027 1
2011/2012 3 ŠK Lokomotiva Brno A 1920 1912 Zavadil Michal ŠK Duras BVK Brno - Královo Pole B 2124 2114 1
2011/2012 2 ŠK Lokomotiva Brno A 1920 1912 Korol Jiří 2222 ŠK Polabiny C 2048 2065 1
2011/2012 1 ŠK Lokomotiva Brno A 1920 1912 Tesař Jan ŠK Caissa RHEA Třebíč A 2106 2120 ½
2011/2012 11 ŠK Lokomotiva Brno D 1920 1912 Mareš Jaroslav ŠK 64 Brno 2106 2087 1
2011/2012 9 ŠK Lokomotiva Brno D 1920 1912 Handl Martin ŠK Garde Lipovec 2117 2121 ½
2011/2012 8 ŠK Lokomotiva Brno D 1920 1912 Holušová Táňa ŠK Duras BVK Brno C 2081 2048 0
2011/2012 7 ŠK Lokomotiva Brno D 1920 1912 Skřenek Jiří TJ Znojmo 2104 2073 0
2011/2012 6 ŠK Lokomotiva Brno D 1920 1912 Přibyl René ŠK Bystrc Oilers 2040 2070 ½
2011/2012 5 ŠK Lokomotiva Brno D 1920 1912 Páral Stanislav ŠK Vinohrady Brno 2075 2063 1
2011/2012 4 ŠK Lokomotiva Brno D 1920 1912 Mlénský Dalibor ŠK KME-DDM Kuřim 2111 2127 0
2011/2012 3 ŠK Lokomotiva Brno D 1920 1912 Uhmann Jan Orel Ořechov 2152 2147 1
2011/2012 2 ŠK Lokomotiva Brno D 1920 1912 Kopeček Ivan BK Moravská Slavia Brno 1952 1971 1
2011/2012 1 ŠK Lokomotiva Brno D 1920 1912 Šípek Michal ŠK Lokomotiva Brno C 1995 2001 1
2011/2012 7 ŠK Lokomotiva Brno 1920 1912 Česenek Jan TJ Štefanydes Polička 1708 1708 0
2011/2012 6 ŠK Lokomotiva Brno 1920 1912 Boček Tadeáš ŠK Duras BVK Královo Pole 1827 1934 ½
2011/2012 5 ŠK Lokomotiva Brno 1920 1912 Walek Petr TJ Náměšť nad Oslavou 1745 1868 1
2011/2012 4 ŠK Lokomotiva Brno 1920 1912 Týn Marek TJ Slovan Havířov 1891 1996 0
2011/2012 3 ŠK Lokomotiva Brno 1920 1912 Kozel Jiří BŠŠ Frýdek-Místek 1943 2005 1
2011/2012 2 ŠK Lokomotiva Brno 1920 1912 Štefaník Richard ŠK Staré Město 1535 1573 1
2011/2012 1 ŠK Lokomotiva Brno 1920 1912 Slabá Lenka SK Boršice 1299 1
2010/2011 7 ŠK Lokomotiva Brno 1986 Nešpůrek Petr 2222 ŠK Polabiny 1757 1
2010/2011 6 ŠK Lokomotiva Brno 1986 Pýcha Patrik TRW Autolektronika Vlašim 1623 1
2010/2011 5 ŠK Lokomotiva Brno 1986 Mišičko Ján ŠK Kladno 1551 1
2010/2011 4 ŠK Lokomotiva Brno 1986 Suchomel Tomáš Desko Liberec 1673 1
2010/2011 2 ŠK Lokomotiva Brno 1986 Kozel Jiří BŠŠ Frýdek-Místek 1866 ½
2010/2011 1 ŠK Lokomotiva Brno 1986 Valenčík Michal TJ Slovan Havířov 1856 1
2010/2011 8 ŠK Lokomotiva Brno B 1986 Předínský Vladan TJ Podlužan Prušánky 1791 ½
2010/2011 7 ŠK Lokomotiva Brno B 1986 Fuchs Luděk ŠK Duras BVK Brno C 2046 1
2010/2011 10 ŠK Lokomotiva Brno G 1986 Bohuslav Jan TJ Tatran Poštorná 1968 0
2010/2011 9 ŠK Lokomotiva Brno G 1986 Zejda Karel ŠK 64 Brno B 1852 1
2010/2011 8 ŠK Lokomotiva Brno G 1986 Zubalík Miroslav Š.K.1923 Sokol Kyjov 2002 0
2010/2011 7 ŠK Lokomotiva Brno G 1986 Marek Jiří ŠK Slavoj Velké Pavlovice A 1997 0
2010/2011 6 ŠK Lokomotiva Brno G 1986 Mayer Josef ŠK Slavoj Velké Pavlovice B 2070 0
2010/2011 5 ŠK Lokomotiva Brno G 1986 Juránek Petr BK Moravská Slavia Brno B 1798 ½
2010/2011 4 ŠK Lokomotiva Brno G 1986 Hudaček Josef SK Horáček Sudoměřice A 2068 0
2010/2011 3 ŠK Lokomotiva Brno G 1986 Trávníček Petr ŠK Hodonín 2164 0
2010/2011 2 ŠK Lokomotiva Brno G 1986 Křápek Miroslav KŠ TJ Bučovice 1840 ½
2010/2011 1 ŠK Lokomotiva Brno G 1986 Lamser Tomáš Vinohrady Brno A 1945 ½
2010/2011 5 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1986 Jireš Jiří SK DDM Vyškov 1759 1
2010/2011 4 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1986 Skořepa Jakub Sokol Bedřichov 1569 1
2010/2011 7 ŠK Lokomotiva Brno 1986 Janska Petr SK Boršice 1727 ½
2010/2011 6 ŠK Lokomotiva Brno 1986 Lapčík Václav ŠK Staré Město 1736 1
2010/2011 4 ŠK Lokomotiva Brno 1986 Novák Jiří SK Slavia Orlová 1779 1
2010/2011 3 ŠK Lokomotiva Brno 1986 Valenčík Michal TJ Slovan Havířov 1856 1
2010/2011 2 ŠK Lokomotiva Brno 1986 Kozel Jiří BŠŠ Frýdek-Místek 1866 ½
2010/2011 1 ŠK Lokomotiva Brno 1986 Konvička Martin TŽ Třinec 1000 0
2009/2010 2 ŠK Lokomotiva Brno 1864 Svoboda Matěj BŠŠ Frýdek-Místek 1904 ½
2009/2010 1 ŠK Lokomotiva Brno 1864 Nytra Petr SK Slavia Orlová 1575 1
2009/2010 9 ŠK Lokomotiva Brno F 1864 Klenner Richard TJ Sokol Bzenec 2012 ½
2009/2010 8 ŠK Lokomotiva Brno F 1864 Veverka František TJ Tatran Poštorná B 1918 1
2009/2010 7 ŠK Lokomotiva Brno F 1864 Zubalík Miroslav Š.K. 1923 Sokol Kyjov 2031 ½
2009/2010 6 ŠK Lokomotiva Brno F 1864 Vávra Michal Moravská Slavia Brno A 1981 ½
2009/2010 5 ŠK Lokomotiva Brno F 1864 Křížek František TJ ŠK Veselí nad Moravou B 2056 ½
2009/2010 3 ŠK Lokomotiva Brno F 1864 Sysel Michal KŠ TJ Bučovice A 1926 ½
2009/2010 2 ŠK Lokomotiva Brno F 1864 Pisk Petr ŠK Slavoj Velké Pavlovice A 2346 0
2009/2010 1 ŠK Lokomotiva Brno F 1864 Škoda Martin ŠK Slavoj Velké Pavlovice B 1952 ½
2009/2010 11 SK Lokomotiva Brno "C" 1864 Plát Vojtěch TZ Trinec 2397 0
2009/2010 10 SK Lokomotiva Brno "C" 1864 Rydzewski Pawel Slavia Orlova "B" 1720 ½
2009/2010 9 SK Lokomotiva Brno "C" 1864 Ryšavý Jan Sokol Postoupky "A" 1839 0
2009/2010 8 SK Lokomotiva Brno "C" 1864 Richter Michael Sokol Postoupky "B" 1509 1
2009/2010 6 SK Lokomotiva Brno "C" 1864 Šimoník Adam SK Veseli nad Moravou 1797 1
2009/2010 5 SK Lokomotiva Brno "C" 1864 Lapčík Václav SK Stare Mesto "B" 1679 1
2009/2010 4 SK Lokomotiva Brno "C" 1864 SK Zlin 1
2009/2010 7 ŠK Lokomotiva Brno 1864 Mrkus František ŠK Staré Město 1665 ½
2009/2010 4 ŠK Lokomotiva Brno 1864 Svoboda Matěj BŠŠ Frýdek-Místek 1904 ½
2009/2010 3 ŠK Lokomotiva Brno 1864 Zahradník Tomáš ŠŠ Panda Rychnov n/Kn. 1690 1
2009/2010 2 ŠK Lokomotiva Brno 1864 Nytra Petr SK Slavia Orlova 1575 1
2009/2010 1 ŠK Lokomotiva Brno 1864 Pavlíček Tomáš TJ Slovan Havířov 1699 0
2008/2009 11 SK Lokomotiva Brno "B" 1611 Valenčík Michal ŠK TJ MSA Dolni Benesov 1725 1
2008/2009 10 SK Lokomotiva Brno "B" 1611 Čudek Martin SO TJ VOKD Poruba 1100 1
2008/2009 9 SK Lokomotiva Brno "B" 1611 Szotkowski Jakub TZ Trinec 1848 ½
2008/2009 8 SK Lokomotiva Brno "B" 1611 Palášek Jan TJ Sokol Postoupky 1647 0
2008/2009 6 SK Lokomotiva Brno "B" 1611 Borufka Roman TJ ŠK Veseli nad Moravou 1473 1
2008/2009 5 SK Lokomotiva Brno "B" 1611 Janska Petr SK Borsice "B" 1268 1
2008/2009 4 SK Lokomotiva Brno "B" 1611 Bartošová Veronika SK Lokomotiva Brno "C" 1323 1
2008/2009 3 SK Lokomotiva Brno "B" 1611 Gorba Matěj SK Rošáda Prostějov 1550 1
2008/2009 2 SK Lokomotiva Brno "B" 1611 Štefaník Richard SK Stare Mesto "B" 1508 0
2008/2009 1 SK Lokomotiva Brno "B" 1611 Staňa Marek SK Stare Mesto "A" 1782 0
2008/2009 11 Lokomotiva H 1611 Hradil Josef Moravská Slávia D 1547 1
2008/2009 10 Lokomotiva H 1611 Trnka Vladimír Vojenská akademie 1667 1
2008/2009 5 Lokomotiva H 1611 Horáková Ivana Lokomotiva I 1525 1
2008/2009 4 Lokomotiva H 1611 Keda Michal Duras BVK E 1477 1
2008/2009 3 Lokomotiva H 1611 Spodniak Peter Lokomotiva J 1543 1
2008/2009 2 Lokomotiva H 1611 Klusák Richard Lokomotiva K 1593 0
2008/2009 1 Lokomotiva H 1611 Procházka Peter ŠK 64 C 1250 1
2008/2009 9 SK Lokomotiva Brno "L" 1611 Musil Jiří COS Vranovice "B" & G Zidlochovice 1866 0
2008/2009 8 SK Lokomotiva Brno "L" 1611 Hlavinka Zdeněk SK Kurim KME-DDM "C" 1892 ½
2008/2009 7 SK Lokomotiva Brno "L" 1611 Buček Miloslav SK Kurim KME-DDM "D" 1533 1
2008/2009 6 SK Lokomotiva Brno "L" 1611 Farář Václav Sokol Strelice "B" 1772 0
2008/2009 5 SK Lokomotiva Brno "L" 1611 Veselý Bohumil Sokol COS Vranovice "A" 1899 1
2008/2009 3 SK Lokomotiva Brno "L" 1611 Kočí Jiří SK Tetcice "B" 1714 ½
2008/2009 2 SK Lokomotiva Brno "L" 1611 Bartoň Jan SK YCNEGA Sokol Tisnov "B" 1748 0
2008/2009 1 SK Lokomotiva Brno "L" 1611 Doležal Petr TJ Slovan Ivancice "B" 1671 ½
2007/2008 11 SK Lokomotiva Brno B 1250 Kubík Michael BSS Frydek-Mistek D 1250 0
2007/2008 10 SK Lokomotiva Brno B 1250 Svoboda Matěj BSS Frydek-Mistek C 1863 ½
2007/2008 9 SK Lokomotiva Brno B 1250 Rafaja Marek TJ Sokol Postoupky A 1592 ½
2007/2008 8 SK Lokomotiva Brno B 1250 Kašperlík Martin SO TJ VOKD Ostrava-Poruba 1100 1
2007/2008 7 SK Lokomotiva Brno B 1250 Ladický Milan TJ Sokol Postoupky B 1100 1
2007/2008 6 SK Lokomotiva Brno B 1250 Janska Petr SK Borsice B 1250 ½
2007/2008 5 SK Lokomotiva Brno B 1250 Sedlář Adam SK SSS Stare Mesto B 1250 1
2007/2008 4 SK Lokomotiva Brno B 1250 Skalka Jan TJ SK Veseli nad Moravou 1362 ½
2007/2008 3 SK Lokomotiva Brno B 1250 Štěpničková Martina TJ Tatran Postorna 1100 1
2007/2008 2 SK Lokomotiva Brno B 1250 Týn Marek TJ Slovan Havirov 1669 0
2007/2008 1 SK Lokomotiva Brno B 1250 Bělková Monika SK TJ MSA Dolni Benesov 1250 1
2007/2008 10 Lokomotiva Brno N 1250 Kňazský Jan Duras BVK Brno G 1643 ½
2007/2008 8 Lokomotiva Brno N 1250 Klusák Richard Lokomotiva Brno L 1593 ½
2007/2008 7 Lokomotiva Brno N 1250 Vojta Jan Lokomotiva Brno M 1695 ½
2007/2008 6 Lokomotiva Brno N 1250 Hořínek Olin Moravská Slávia E 1464 1
2007/2008 5 Lokomotiva Brno N 1250 Pokorný Vlastimil Duras BVK Brno G 1569 ½
2007/2008 3 Lokomotiva Brno N 1250 Spodniak Peter Lokomotiva Brno L 1557 0
2007/2008 2 Lokomotiva Brno N 1250 Strnad Jiří Lokomotiva Brno M 1685 0
2007/2008 1 SK Lokomotiva Brno K 1250 Ptáček Pavel Sokol Strelice B ½
2006/2007 11 ŠK Lokomotiva Brno B 1000 Rous Daniel ŠK Smíchov Praha 1419 0
2006/2007 10 ŠK Lokomotiva Brno B 1000 ŠK Sokol Vyšehrad A 1
2006/2007 5 ŠK Lokomotiva Brno B 1000 Zicha Marek ŠK Lokomotiva Brno A 1250 0
2006/2007 7 ŠK Lokomotiva P 1000 Novotný Dalibor ŠK KME-DDM Kuřim "D" 1343 0
2006/2007 6 ŠK Lokomotiva P 1000 Hemala Filip ŠK Tetčice "C" 1000 1
2006/2007 5 ŠK Lokomotiva P 1000 Just Pavel TJ Slovan Ivančice "B" 1100 1
2006/2007 1 ŠK Lokomotiva P 1000 Vybihal Robert ŠK Lokomotiva "O" 1000 ½
2006/2007 3 Lokomotiva Brno 1000 Duras BVK Královo Pole 1