Hráč Petr Martin

Petr Martin

User Pic
Jméno: Petr Martin
Oddíl: 2222 ŠK Polabiny, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: GM
Elo národní: 2432
Elo mezinárodní: 2440
ID: 10479
FIDE ID: 318299
Rok narození: 1988
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 10 B TJ Slavia Hradec Kralove 2462 2466 Velička Petr TJ Neratovice A 2413 2470 ½
2017/2018 9 B TJ Slavia Hradec Kralove 2462 2466 Londýn Radek SK Sokol Vysehrad 2436 2417 1
2017/2018 8 Č TJ Slavia Hradec Kralove 2469 2466 Michalík Peter Bartos Unichess 2548 2454 0
2017/2018 6 Č TJ Slavia Hradec Kralove 2477 2466 Vokáč Marek QCC Ceske Budejovice 2383 2370 ½
2017/2018 5 B TJ Slavia Hradec Kralove 2477 2466 Rubeš Jan TJ Neratovice B 2292 2288 ½
2017/2018 4 Č TJ Slavia Hradec Kralove 2462 2466 Jirka Jiří TJ Bohemians Praha 2421 2418 0
2017/2018 3 B TJ Slavia Hradec Kralove 2462 2466 Neuman Petr SK Dopravni podnik Praha 2438 2428 ½
2017/2018 1 B TJ Slavia Hradec Kralove 2489 2477 Jirovský Miloš TJ Pankrac 2443 2444 ½
2017/2018 9 Č GASCO Pardubice 2466 2466 Kraus Tomáš SK Zikuda Turnov 2429 2410 0
2017/2018 8 Č GASCO Pardubice 2469 2466 Svoboda Svatopluk Unichess 2397 2392 1
2017/2018 7 B GASCO Pardubice 2469 2466 Babula Vlastimil 1. Novoborsky SK 2554 2548 0
2017/2018 6 B GASCO Pardubice 2477 2466 Bělunek Vladimír Tatran Litovel 2219 2240 ½
2017/2018 5 Č GASCO Pardubice 2477 2466 Bureš Jaroslav BSS Frydek-Mistek 2405 2413 ½
2017/2018 4 Č GASCO Pardubice 2462 2466 Jurásek Miroslav SK mesta Lysa nad Labem 2292 2286 1
2017/2018 3 B GASCO Pardubice 2462 2466 Oral Tomáš Vystaviste Lysa nad Labem 2511 2528 0
2017/2018 2 B GASCO Pardubice 2462 2466 Kaňovský David SK Slavoj Poruba 2413 2398 ½
2017/2018 1 Č GASCO Pardubice 2462 2466 Biolek Richard Labortech Ostrava 2445 2457 ½
2016/2017 11 B TJ Slavia Hradec Kralove 2508 2501 Vlasák Lukáš SK Sokol Vysehrad 2375 2368 1
2016/2017 10 Č TJ Slavia Hradec Kralove 2508 2501 Cyborowski Lukasz SK ZIKUDA Turnov 2512 ½
2016/2017 9 B TJ Slavia Hradec Kralove 2508 2501 Černoušek Lukáš Bohemians Texbase.cz Praha 2466 2458 ½
2016/2017 7 B TJ Slavia Hradec Kralove 2508 2501 Kočiščák Jiří SK AD Jicin B 2454 2469 ½
2016/2017 6 Č TJ Slavia Hradec Kralove 2508 2501 Velička Petr TJ Neratovice 2432 2410 0
2016/2017 5 Č TJ Slavia Hradec Kralove 2508 2501 Svoboda Václav SK OAZA Praha 2410 2405 ½
2016/2017 4 B TJ Slavia Hradec Kralove 2508 2501 Vokáč Marek QCC Ceske Budejovice 2422 2409 0
2016/2017 2 B TJ Slavia Hradec Kralove 2508 2501 Jirovský Miloš TJ Pankrac 2454 2454 ½
2016/2017 11 Č SK Rapid Pardubice 2508 2501 Cvek Robert SK Slavoj Poruba 2523 2515 0
2016/2017 10 B SK Rapid Pardubice 2508 2501 Rašík Vítězslav Labortech Ostrava 2451 2452 0
2016/2017 9 Č SK Rapid Pardubice 2508 2501 Bureš Jaroslav SK AD Jicin 2396 2398 1
2016/2017 8 B SK Rapid Pardubice 2508 2501 Šimáček Pavel SK DURAS BVK Kralovo Pole 2455 2450 ½
2016/2017 7 Č SK Rapid Pardubice 2508 2501 Ramík Zdeněk Lokomotiva Brno 2213 2289 1
2016/2017 6 Č SK Rapid Pardubice 2508 2501 Worek Joanna SK mesta Lysa nad Labem 2342 2274 1
2016/2017 5 B SK Rapid Pardubice 2508 2501 Plát Vojtěch Vystaviste Lysa nad Labem 2492 2456 ½
2016/2017 4 B SK Rapid Pardubice 2508 2501 Vávra Pavel Prestige Photo Unichess 2352 2345 1
2016/2017 3 Č SK Rapid Pardubice 2508 2501 Bartel Mateusz 1. Novoborsky SK 2634 2617 0
2016/2017 2 Č SK Rapid Pardubice 2508 2501 Zwardoň Vojtěch BSS Frydek Mistek 2446 2429 1
2016/2017 1 B SK Rapid Pardubice 2508 2501 Kuchynka Lukáš Tatran Litovel 2257 2282 ½
2015/2016 10 Č TJ Slavia Hradec Králové 2508 2501 Vokáč Marek QCC České Budějovice 2422 2409 0
2015/2016 9 B TJ Slavia Hradec Králové 2508 2501 Votava Jan 2222 ŠK Polabiny 2522 2506 ½
2015/2016 8 Č TJ Slavia Hradec Králové 2508 2501 Svatoš Jan Sokol Praha-Kobylisy 2268 2260 1
2015/2016 6 Č TJ Slavia Hradec Králové 2508 2501 Jirovský Miloš TJ Praha-Pankrác 2454 2454 ½
2015/2016 4 B TJ Slavia Hradec Králové 2508 2501 Vlasák Lukáš ŠK Sokol Vyšehrad 2375 2368 0
2015/2016 3 Č TJ Slavia Hradec Králové 2508 2501 Rašík Vítězslav AD Jičín 2451 2452 ½
2015/2016 2 B TJ Slavia Hradec Králové 2508 2501 Rýdl Jiří Spartak Vlašim 2421 2352 1
2015/2016 1 Č TJ Slavia Hradec Králové 2508 2501 Studnička Tomáš GROP Praha 2333 2340 1
2015/2016 8 Č Rapid Pardubice 2508 2501 Malinovský Karel ŠK Slavoj Poruba 2454 2454 1
2015/2016 7 B Rapid Pardubice 2508 2501 Velička Petr Labortech Ostrava 2432 2410 ½
2015/2016 6 B Rapid Pardubice 2508 2501 Čech Pavel Zikuda Turnov 2383 2368 ½
2015/2016 5 Č Rapid Pardubice 2508 2501 Babula Vlastimil 1. Novoborský ŠK 2561 2560 ½
2015/2016 4 Č Rapid Pardubice 2508 2501 Vesselovsky Serguei BŠŠ Frýdek-Místek 2352 2330 ½
2015/2016 3 B Rapid Pardubice 2508 2501 Langner Ladislav TŽ Třinec 2366 2339 1
2015/2016 2 B Rapid Pardubice 2508 2501 Rogozenco Dorian Výstaviště Lysá nad Labem 2489 2534 ½
2015/2016 1 Č Rapid Pardubice 2508 2501 Priehoda Vítězslav ŠK města Lysá nad Labem B 2364 2356 1
2014/2015 11 B TJ Slavia Hradec Králové 2531 2528 Netušil Miloslav ŠK Sokol Vyšehrad 2290 2289 1
2014/2015 10 Č TJ Slavia Hradec Králové 2531 2528 Soukup Jiří Karlovarský šachklub Tietz 2356 2339 1
2014/2015 9 B TJ Slavia Hradec Králové 2531 2528 Bartoš Jan Unichess B 2194 2165 ½
2014/2015 8 Č TJ Slavia Hradec Králové 2531 2528 Doležal Radoslav TJ Praha-Pankrác 2361 2371 ½
2014/2015 7 B TJ Slavia Hradec Králové 2531 2528 Lechtýnský Jiří QCC České Budějovice 2373 2383 ½
2014/2015 6 Č TJ Slavia Hradec Králové 2531 2528 Kulhánek Tomáš 1. Novoborský ŠK B 2341 2334 ½
2014/2015 5 B TJ Slavia Hradec Králové 2531 2528 Jansa Vlastimil ŠK Joly Lysá nad Labem B 2443 2455 1
2014/2015 3 B TJ Slavia Hradec Králové 2531 2528 Jirka Jiří TJ Bohemians Praha 2429 2415 0
2014/2015 11 Č Rapid Pardubice 2531 2528 Biolek Richard TŽ Třinec 2446 2425 ½
2014/2015 10 B Rapid Pardubice 2531 2528 Mroziak Maciej ŠK Karviná 2319 0
2014/2015 9 B Rapid Pardubice 2531 2528 Hrabuša Matěj 2222 ŠK Polabiny 2295 2332 1
2014/2015 8 Č Rapid Pardubice 2531 2528 Svoboda Václav AD Mahrla Praha 2410 2408 1
2014/2015 7 B Rapid Pardubice 2531 2528 Oral Tomáš Výstaviště Lysá nad Labem 2489 2528 ½
2014/2015 6 B Rapid Pardubice 2531 2528 Rausis Igors BŠŠ Frýdek-Místek 2586 2543 ½
2014/2015 5 Č Rapid Pardubice 2531 2528 Studnička Tomáš Ancora Tatran Litovel 2359 2378 ½
2014/2015 4 Č Rapid Pardubice 2531 2528 Murdzia Piotr Slavoj Ostrava - Poruba 2409 2461 ½
2014/2015 3 B Rapid Pardubice 2531 2528 Velička Petr Labortech Ostrava 2408 2433 1
2014/2015 2 B Rapid Pardubice 2531 2528 Bartel Mateusz 1. ŠK Novoborský 2662 2617 0
2014/2015 1 Č Rapid Pardubice 2531 2528 Polák Tomáš Zikuda Turnov 2513 2514 ½
2013/2014 11 Č TJ Slavia Hradec Králové 2534 2527 Vokáč Marek QCC České Budějovice 2427 2428 0
2013/2014 10 B TJ Slavia Hradec Králové 2534 2527 Konopka Michal ŠK Zikuda Turnov B 2412 2419 ½
2013/2014 9 Č TJ Slavia Hradec Králové 2534 2527 Svoboda Václav SK OAZA Praha 2428 2426 1
2013/2014 8 B TJ Slavia Hradec Králové 2534 2527 Neuman Petr ŠK AD Jičín 2497 2496 1
2013/2014 7 B TJ Slavia Hradec Králové 2534 2527 Carlsson Pontus AD Mahrla 2499 ½
2013/2014 6 Č TJ Slavia Hradec Králové 2534 2527 Jirovský Miloš TJ Pankrác 2478 2472 ½
2013/2014 5 B TJ Slavia Hradec Králové 2534 2527 Soukup Jiří Karlovarský šachklub Tietz 2321 2313 1
2013/2014 4 Č TJ Slavia Hradec Králové 2534 2527 Navara David 1. Novoborský ŠK B 2705 2716 ½
2013/2014 1 B TJ Slavia Hradec Králové 2534 2527 Mazur Štefan ŠK Holdia DP Praha B 2413 2388 1
2013/2014 11 Č Rapid Pardubice 2534 2527 Plát Vojtěch TŽ Třinec 2483 2490 ½
2013/2014 10 B Rapid Pardubice 2534 2527 Roško Luboš ŠK Karviná 2350 2347 0
2013/2014 9 Č Rapid Pardubice 2534 2527 Vlasák Lukáš ANCORA Tatran Litovel 2336 2341 1
2013/2014 8 B Rapid Pardubice 2534 2527 Ponížil Cyril BŠŠ Frýdek-Místek 2432 2434 1
2013/2014 7 Č Rapid Pardubice 2534 2527 Luch Michal A64 VALOZ Grygov 2437 2387 ½
2013/2014 6 Č Rapid Pardubice 2534 2527 Velička Petr Labortech Ostrava 2413 2428 ½
2013/2014 5 B Rapid Pardubice 2534 2527 Malinovský Karel Slavoj Ostrava - Poruba 2445 2440 ½
2013/2014 4 Č Rapid Pardubice 2534 2527 Jirka Jiří ŠK ERA Poštovní spořitelna 2453 2428 1
2013/2014 3 B Rapid Pardubice 2534 2527 Štoček Jiří Výstaviště Lysá nad Labem 2543 2549 ½
2013/2014 2 B Rapid Pardubice 2534 2527 Konopka Michal ŠK Zikuda Turnov 2412 2419 ½
2013/2014 1 Č Rapid Pardubice 2534 2527 Láznička Viktor 1. Novoborský ŠK 2677 2640 ½
2012/2013 11 B TJ Slavia Hradec Králové 2521 2494 Meduna Eduard JOLY Lysá nad Labem B 2416 2416 1
2012/2013 10 Č TJ Slavia Hradec Králové 2521 2494 Sodoma Jan Sokol Praha - Vršovice 2380 2373 ½
2012/2013 8 Č TJ Slavia Hradec Králové 2521 2494 Vokáč Marek QCC České Budějovice 2471 2475 1
2012/2013 7 B TJ Slavia Hradec Králové 2521 2494 Malaniuk Vladimír ŠK AD Jičín 2527 ½
2012/2013 6 Č TJ Slavia Hradec Králové 2521 2494 Kulhánek Tomáš 1. Novoborský ŠK B 2387 2387 1
2012/2013 1 Č TJ Slavia Hradec Králové 2521 2494 Hrabuša Matěj 2222 ŠK Polabiny A 2330 2332 0
2012/2013 11 B Rapid Pardubice 2521 2494 Kaňovský David A64 VALOZ Grygov 2415 2382 1
2012/2013 10 Č Rapid Pardubice 2521 2494 Duda Jan-Krzysztof TJ Tatran Litovel 2456 1
2012/2013 9 B Rapid Pardubice 2521 2494 Rogozenco Dorian Výstaviště Lysá nad Labem 2498 2534 0
2012/2013 8 Č Rapid Pardubice 2521 2494 Jakubowski Krzysztof ŠK Slavoj Poruba 2510 2502 0
2012/2013 7 B Rapid Pardubice 2521 2494 Rašík Vítězslav Labortech Ostrava 2516 2514 ½
2012/2013 6 B Rapid Pardubice 2521 2494 Štohl Igor TŽ Třinec 2518 2510 ½
2012/2013 5 Č Rapid Pardubice 2521 2494 Fedorov Aleksei BŠŠ Frýdek-Místek 2590 1
2012/2013 4 B Rapid Pardubice 2521 2494 Bartel Mateusz 1. Novoborský ŠK 2624 2617 0
2012/2013 3 Č Rapid Pardubice 2521 2494 Polák Tomáš ŠK Zikuda Turnov 2520 2514 1
2012/2013 2 Č Rapid Pardubice 2521 2494 Jirka Jiří TJ Bohemians Praha 2411 2385 1
2012/2013 1 B Rapid Pardubice 2521 2494 Petrík Tomáš AD Mahrla Praha 2534 2536 1
2011/2012 11 B TJ Slavia Hradec Králové 2526 2486 Dočekal Jan ŠK Sokol Vyšehrad 2307 2295 0
2011/2012 8 B TJ Slavia Hradec Králové 2526 2486 Spirin Oleg ŠK AD Jičín 2493 2464 ½
2011/2012 7 Č TJ Slavia Hradec Králové 2526 2486 Jirovský Miloš TJ Pankrác 2466 2458 ½
2011/2012 4 B TJ Slavia Hradec Králové 2526 2486 Priehoda Vítězslav JOLY Lysá nad Labem B 2388 2363 1
2011/2012 3 Č TJ Slavia Hradec Králové 2526 2486 Sodoma Jan ERA-Poštovní spořitelna B 2380 2372 1
2011/2012 2 B TJ Slavia Hradec Králové 2526 2486 Michálek Jan Šakal Kozolupy 2332 2330 1
2011/2012 11 B ŠK Rapid Pardubice 2526 2486 Krejčí Jan Tatran Litovel 2489 2503 ½
2011/2012 10 Č ŠK Rapid Pardubice 2526 2486 Šimáček Pavel A64 VALOZ Grygov 2462 2483 0
2011/2012 9 B ŠK Rapid Pardubice 2526 2486 Červený Martin 2222 ŠK Polabiny 2347 2360 ½
2011/2012 8 Č ŠK Rapid Pardubice 2526 2486 Neuman Petr ŠK Zikuda Turnov 2463 2472 ½
2011/2012 7 B ŠK Rapid Pardubice 2526 2486 Bartel Mateusz 1. Novoborský ŠK 2627 2617 0
2011/2012 6 B ŠK Rapid Pardubice 2526 2486 Yemelin Vasily Vladimirovich Výstaviště Lysá nad Labem 2568 2572 ½
2011/2012 5 Č ŠK Rapid Pardubice 2526 2486 Jirka Jiří TJ Bohemians Praha 2415 2406 1
2011/2012 4 B ŠK Rapid Pardubice 2526 2486 Antoniewski Rafal BŠŠ Frýdek-Místek 2585 2604 ½
2011/2012 3 Č ŠK Rapid Pardubice 2526 2486 Jakubowski Krzysztof Slavoj Ostrava - Poruba 2491 2502 1
2011/2012 2 Č ŠK Rapid Pardubice 2526 2486 Michalík Peter ŠK Zlín 2511 2455 1
2011/2012 1 B ŠK Rapid Pardubice 2526 2486 Rašík Vítězslav ŠK Labortech Ostrava 2473 2471 ½
2010/2011 11 Č 2222 SK Polabiny B 2468 Vyskočil Neklan SK Caissa Trebic A 2376 1
2010/2011 10 B 2222 SK Polabiny B 2468 Skácelík Petr SK Duras BVK Brno Kralovo Pole B 2238 1
2010/2011 7 Č 2222 SK Polabiny B 2468 Tůma Jiří SK Chrudim 2264 1
2010/2011 5 Č 2222 SK Polabiny B 2468 Čížek Antonín SK Caissa Trebic B 2309 1
2010/2011 11 B 2222 ŠK Polabiny 2468 Hráček Zbyněk 1. Novoborský ŠK 2631 0
2010/2011 10 Č 2222 ŠK Polabiny 2468 Jaracz Pavel ŠK Zikuda Turnov 2543 0
2010/2011 9 Č 2222 ŠK Polabiny 2468 Dydyshko Viacheslav BŠŠ Frýdek-Místek 2547 ½
2010/2011 8 B 2222 ŠK Polabiny 2468 Jakubowski Krzysztof TŽ Třinec 2502 1
2010/2011 7 B 2222 ŠK Polabiny 2468 Jakubiec Artur ŠK Labortech Ostrava 2547 ½
2010/2011 6 Č 2222 ŠK Polabiny 2468 Jurčík Marián ŠK Zlín 2466 ½
2010/2011 5 B 2222 ŠK Polabiny 2468 Votava Jan ŠK Rapid Pardubice 2569 ½
2010/2011 4 Č 2222 ŠK Polabiny 2468 Babula Vlastimil A64 VALOZ Grygov 2536 1
2010/2011 3 B 2222 ŠK Polabiny 2468 Žilka Štěpán Tatran Litovel 2479 ½
2010/2011 2 B 2222 ŠK Polabiny 2468 Stefansson Hlifar Hannes ŠK Mahrla Praha 2573 1
2010/2011 1 Č 2222 ŠK Polabiny 2468 Rogozenco Dorian Výstaviště Lysá nad Labem 2534 ½
2009/2010 11 B TJ Slavia Hradec Králové 2495 Černoušek Lukáš Poštovní spořitelna A"" 2417 1
2009/2010 10 Č TJ Slavia Hradec Králové 2495 Vrána Jan 1. Novoborský ŠK B"" 2298 ½
2009/2010 9 B TJ Slavia Hradec Králové 2495 Cífka Stanislav QCC České Budějovice 2423 1
2009/2010 6 Č TJ Slavia Hradec Králové 2495 Votava Jan Holdia DP Praha B"" 2561 ½
2009/2010 2 Č TJ Slavia Hradec Králové 2495 Štoček Jiří Výstaviště Lysá nad Labem 2582 ½
2009/2010 1 Č TJ Slavia Hradec Králové 2495 Němec Pavel TJ ŠO Chrudim 2259 ½
2009/2010 11 Č 2222 ŠK Polabiny 2495 Jirka Jiří TJ Bohemians Praha 2404 ½
2009/2010 10 B 2222 ŠK Polabiny 2495 Navara David ŠK Mahrla Praha 2707 0
2009/2010 9 B 2222 ŠK Polabiny 2495 Ftáčník Lubomír ŠK Zikuda Turnov 2546 1
2009/2010 8 Č 2222 ŠK Polabiny 2495 Vitiugov Nikita 1. Novoborský ŠK 2694 ½
2009/2010 7 B 2222 ŠK Polabiny 2495 Krejčí Jan ŠK DURAS BVK - Královo Pole 2453 0
2009/2010 6 Č 2222 ŠK Polabiny 2495 Polák Tomáš ŠK SK Zlín 2500 ½
2009/2010 5 Č 2222 ŠK Polabiny 2495 Movsesian Sergei SAGINA Pardubice 2718 0
2009/2010 4 Č 2222 ŠK Polabiny 2495 Miton Kamil ŠK Geofin Ostrava 2586 0
2009/2010 3 B 2222 ŠK Polabiny 2495 Babula Vlastimil A64 VALOZ Grygov 2563 ½
2009/2010 2 B 2222 ŠK Polabiny 2495 Mišta Alexander TŽ Třinec 2563 0
2009/2010 1 Č 2222 ŠK Polabiny 2495 Azarov Sergei BŠŠ Frýdek-Místek 2622 ½
2008/2009 11 B RC Sport Pardubice 2451 Růžička Petr TŽ Třinec B 2285 1
2008/2009 10 Č RC Sport Pardubice 2451 Langner Ladislav TŽ Třinec A 2368 1
2008/2009 9 Č RC Sport Pardubice 2451 Talla Vladimír ŠK GEOFIN Ostrava 2402 0
2008/2009 8 B RC Sport Pardubice 2451 Rausis Igors BŠŠ Frýdek-Místek 2480 0
2008/2009 7 B RC Sport Pardubice 2451 Šuráň Jan TJ Bohemians Praha 2385 ½
2008/2009 6 Č RC Sport Pardubice 2451 Jansa Vlastimil ŠK Mahrla Praha 2477 1
2008/2009 5 B RC Sport Pardubice 2451 Kovář Vojtěch Space" Poštovní spořitelna" 2252 1
2008/2009 4 Č RC Sport Pardubice 2451 Biolek Richard A64 VALOZ Grygov 2434 0
2008/2009 3 B RC Sport Pardubice 2451 Mészaros Michal ŠK SK Zlín 2376 1
2008/2009 2 Č RC Sport Pardubice 2451 Hába Petr 1. Novoborský ŠK 2546 1
2008/2009 1 B RC Sport Pardubice 2451 Lechtýnský Jiří ŠK Zikuda Turnov 2441 1
2008/2009 11 Č 2222 ŠK Polabiny 2451 Turner Jan Sokol Plzeň I 2374 1
2008/2009 10 B 2222 ŠK Polabiny 2451 Přibyl Josef Holdia DP Praha B 2343 0
2008/2009 9 Č 2222 ŠK Polabiny 2451 Plát Vojtěch TJ Slavia Hradec Králové 2411 ½
2008/2009 8 B 2222 ŠK Polabiny 2451 Fiala Robert Sokol Plzeň - Letná 2335 1
2008/2009 7 Č 2222 ŠK Polabiny 2451 Kulhánek Tomáš 1. Novoborský ŠK B"" 2409 ½
2008/2009 6 B 2222 ŠK Polabiny 2451 Neckář Lubomír Výstaviště Lysá nad Labem 2337 0
2008/2009 5 B 2222 ŠK Polabiny 2451 Polášek Jaroslav TJ Pankrác 2347 1
2008/2009 4 Č 2222 ŠK Polabiny 2451 Tůma Jiří TJ ŠO Chrudim 2277 1
2008/2009 3 B 2222 ŠK Polabiny 2451 Chloupek Stanislav ŠK Sokol Vyšehrad 2341 1
2008/2009 2 Č 2222 ŠK Polabiny 2451 Sodoma Jan Sokol Vršovice 2358 1
2008/2009 1 B 2222 ŠK Polabiny 2451 Černoušek Lukáš Space" Poštovní spořitelna "B"" 2435 ½
2007/2008 11 B 2222 ŠK Polabiny 2440 Doležal Radoslav TJ Pankrác 2421 0
2007/2008 10 Č 2222 ŠK Polabiny 2440 Soukup Jiří Karlovarský šachklub Tietz 2265 1
2007/2008 9 B 2222 ŠK Polabiny 2440 Chloupek Stanislav ŠK Sokol Vyšehrad 2334 ½
2007/2008 8 Č 2222 ŠK Polabiny 2440 Konopka Michal TJ Slavia Hradec Králové 2433 ½
2007/2008 7 B 2222 ŠK Polabiny 2440 Sabol Marian TJ Sokol Zaječice 2333 1
2007/2008 6 Č 2222 ŠK Polabiny 2440 Votava Jan Holdia DP Praha B"" 2546 ½
2007/2008 5 B 2222 ŠK Polabiny 2440 Kubečka David Sokol Vršovice 2271 1
2007/2008 4 Č 2222 ŠK Polabiny 2440 Kulhánek Tomáš 1. Novoborský ŠK B"" 2410 0
2007/2008 3 Č 2222 ŠK Polabiny 2440 Řehořek Martin ŠK ČSOB 2348 1
2007/2008 2 B 2222 ŠK Polabiny 2440 Příborský Ivo Sokol Plzeň I B"" 2331 1
2007/2008 1 Č 2222 ŠK Polabiny 2440 Tůma Jiří TJ ŠO Chrudim 2298 ½
2007/2008 11 Č RC Sport Pardubice 2440 Hába Petr 1. Novoborský ŠK 2525 ½
2007/2008 10 B RC Sport Pardubice 2440 Konopka Michal ŠK Zikuda Turnov 2433 ½
2007/2008 9 B RC Sport Pardubice 2440 Sosna Jan ŠK Zlín 2352 1
2007/2008 8 Č RC Sport Pardubice 2440 Jacková Jana BŠŠ Frýdek-Místek 2375 ½
2007/2008 7 B RC Sport Pardubice 2440 Stratil Ladislav Tatran Litovel 2368 1
2007/2008 6 Č RC Sport Pardubice 2440 Malinovský Karel A64 VALOZ Grygov 2368 1
2007/2008 5 Č RC Sport Pardubice 2440 Svatoš Jan Sokol Plzeň I 2314 ½
2007/2008 4 Č RC Sport Pardubice 2440 Sodoma Jan TJ Bohemians Praha 2328 ½
2007/2008 3 B RC Sport Pardubice 2440 Meduna Eduard ŠK Mahrla Praha 2431 ½
2007/2008 2 B RC Sport Pardubice 2440 Pakleza Zbigniew Labortech-Geofin Ostrava 2483 0
2007/2008 1 Č RC Sport Pardubice 2440 Langner Ladislav TŽ Třinec 2378 ½
2006/2007 11 B 2222 ŠK Polabiny 2417 Kubečka David Sokol Vršovice 2265 1
2006/2007 10 Č 2222 ŠK Polabiny 2417 Konopka Michal TJ Slavia Hradec Králové 2426 0
2006/2007 9 B 2222 ŠK Polabiny 2417 Doležal Radoslav TJ Pankrác 2422 ½
2006/2007 8 Č 2222 ŠK Polabiny 2417 Příborský Ivo Sokol Plzeň I B"" 2356 1
2006/2007 6 Č 2222 ŠK Polabiny 2417 Chloupek Stanislav ŠK Sokol Vyšehrad B"" 2336 ½
2006/2007 3 Č 2222 ŠK Polabiny 2417 Stehno Pavel TJ ŠO Chrudim 2273 ½
2006/2007 11 B RC Sport Pardubice 2417 Rojíček Vojtěch BŠŠ Frýdek-Místek 2224 ½
2006/2007 10 B RC Sport Pardubice 2417 Sluka Radek A64 Valoz Grygov 2331 1
2006/2007 9 Č RC Sport Pardubice 2417 Neděla Vlastimil Labortech Ostrava 2368 1
2006/2007 8 Č RC Sport Pardubice 2417 Langner Ladislav TJ TŽ Třinec 2404 1
2006/2007 7 B RC Sport Pardubice 2417 Palek Miroslav Sokol Plzeň I. Ingem 2271 1
2006/2007 6 B RC Sport Pardubice 2417 Doležal Radoslav ŠK Mahrla Praha 2422 0
2006/2007 5 B RC Sport Pardubice 2417 Tichý Vladimír ŠK Sokol Vyšehrad 2245 1
2006/2007 4 Č RC Sport Pardubice 2417 Řehůřek Lukáš Lokomotiva Brno 2229 1
2006/2007 3 Č RC Sport Pardubice 2417 Sosna Jan ŠK SK Zlín 2425 1
2006/2007 2 Č RC Sport Pardubice 2417 Klíma Lukáš 1. Novoborský ŠK 2426 1
2006/2007 1 Č RC Sport Pardubice 2417 Možný Miloš TJ Zikuda Turnov 2392 1
2005/2006 11 Č Synthesia Pardub. 2387 Vokáč Marek ŠK DP Holdia 2445 1
2005/2006 10 B Synthesia Pardub. 2387 Neckář Lubomír ŠK JOLY Lysá n.L. 2311 0
2005/2006 9 Č Synthesia Pardub. 2387 Hráček Zbyněk Novoborský ŠK 2581 0
2005/2006 8 B Synthesia Pardub. 2387 Česal Jaroslav Sokol Plzeň I B 2284 ½
2005/2006 7 Č Synthesia Pardub. 2387 Příborský Ivo Sokol Plzeň I C 2288 0
2005/2006 5 Č Synthesia Pardub. 2387 Němec Pavel ŠO DDM Chrudim 2270 1
2005/2006 4 B Synthesia Pardub. 2387 Vacek Martin Slavia Hradec Kr. 2313 1
2005/2006 3 Č Synthesia Pardub. 2387 Jirovský Pavel Sokol Kolín 2354 ½
2005/2006 2 B Synthesia Pardub. 2387 Meduna Eduard Sokol Vyšehrad B 2460 ½
2005/2006 1 Č Synthesia Pardub. 2387 Londýn Radek ŠK ČSOB 2334 ½
2005/2006 11 B Bauset Pardubice 2387 Londýn Radek ŠK Sokol Vyšehrad 2334 ½
2005/2006 9 Č Bauset Pardubice 2387 Kaňovský David A64 Hagemann Opava 2335 ½
2005/2006 8 Č Bauset Pardubice 2387 Bažant Petr ŠK SK Zlín 2307 1
2005/2006 7 B Bauset Pardubice 2387 Maršálek Zdeněk TJ Zikuda Turnov 2238 ½
2005/2006 6 B Bauset Pardubice 2387 Cvek Robert Lokomotiva Brno A 2483 ½
2005/2006 5 B Bauset Pardubice 2387 Vymazal Bronislav Lokomotiva Brno B 2206 ½
2005/2006 4 Č Bauset Pardubice 2387 Pešout Jan TJ Pankrác 2253 ½
2005/2006 3 Č Bauset Pardubice 2387 Novák Pavel Sokol Plzeň Ingem 2345 0
2004/2005 11 Č Bauset Pardubice 2278 Vesselovsky Serguei Loko Brno-Slezan 2400 ½
2004/2005 10 Č Bauset Pardubice 2278 Frolík Martin TŽ Třinec 2273 ½
2004/2005 9 B Bauset Pardubice 2278 Fiřt Stanislav IPM Color Ostrava 2353 1
2004/2005 7 B Bauset Pardubice 2278 Konopka Michal ŠK Mahrla Praha 2458 ½
2004/2005 6 B Bauset Pardubice 2278 Londýn Radek ŠK Sokol Vyšehrad 2304 ½
2004/2005 5 B Bauset Pardubice 2278 Gross Štefan Sokol Plzeň Ingem 2274 1
2004/2005 4 Č Bauset Pardubice 2278 Studnička Tomáš Sokol Kolín-Abner 2267 ½
2004/2005 3 Č Bauset Pardubice 2278 Vaculík Martin TJ Zikuda Turnov 2252 1
2004/2005 11 Č Synt.Pardubice 2278 Hausner Ivan TJ Pankrác "A" 2402 ½
2004/2005 9 Č Synt.Pardubice 2278 Vávra Pavel ŠK ČSOB "A" 2392 1
2004/2005 8 B Synt.Pardubice 2278 Freisler Pavel ŠK Holdia DP B 2324 1
2004/2005 6 B Synt.Pardubice 2278 Zvára Petr Bohemians "A" 2363 0
2004/2005 5 Č Synt.Pardubice 2278 Horák Michal Loko Most 2303 ½
2004/2005 4 B Synt.Pardubice 2278 Tichý Vladimír Sokol Vyšehrad "B" 2284 1
2004/2005 2 B Synt.Pardubice 2278 Nun Jiří Sl.Hrad.Králové 2370 ½
2004/2005 1 B Synt.Pardubice 2278 Pokorný Zdeněk ŠO DDM Chrudim 2299 ½
2003/2004 10 Č Synthesia Pardubice B 2265 Šenkýř Vladimír TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2230 1
2003/2004 8 B Synthesia Pardubice B 2265 Jüptner Jan Spartak Vrchlabí 2231 1
2003/2004 7 Č Synthesia Pardubice B 2265 Špaček Petr ŠK JOLY Lysá nad Labem 2373 ½
2003/2004 6 B Synthesia Pardubice B 2265 Bernard Borek AVE - Kontakt Pardubice 2281 1
2003/2004 5 Č Synthesia Pardubice B 2265 Tichý Vladimír Emerge Mladá Boleslav 2299 1
2003/2004 4 B Synthesia Pardubice B 2265 Efler David Sokol Kolín C 2199 1
2003/2004 3 Č Synthesia Pardubice B 2265 Kačírek Petr Panda Rychnov nad Kněžnou 2304 0
2003/2004 2 B Synthesia Pardubice B 2265 Mejzlík Vojtěch Spartak Vlašim 2167 1
2003/2004 1 Č Synthesia Pardubice B 2265 Klicnar Martin Viktoria Žižkov 2169 ½
2003/2004 8 Č TJ Synthesia Pard. 2265 Chloupek Stanislav Sokol Vyšehrad B 2371 1
2003/2004 7 B TJ Synthesia Pard. 2265 Efler Lukáš Sokol Kolín B 2270 1
2003/2004 5 Č TJ Synthesia Pard. 2265 Trapl Jindřich ŠK Dům armády 2392 1
2003/2004 4 B TJ Synthesia Pard. 2265 Doležal Jiří Sokol Tábor 2202 ½
2003/2004 2 B TJ Synthesia Pard. 2265 Sabol Marian ŠO+DDM Chrudim 2302 ½
2003/2004 1 Č TJ Synthesia Pard. 2265 Řezníček Tomáš TJ Pankrác 2288 0